ratunku ...jak wyjsc z zoltego na blond albo braz ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-19, 17:10   #1
klapouszek1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3

ratunku ...jak wyjsc z zoltego na blond albo braz !


witam ....
ehhh chcialam sie zapytac czy lepiej bedzie mi w ciemnym blondzie czy tez w brazie jasnym...teraz niestety ,jestem po nie udanej wizycie u fryzjera bo z blondu zrobil mi...zolte..w odcieni rudego porazka! boje sie teraz zeby mi nie wyszedl kolor rudy ani rudo-podobny
...! prosze o rade ;( na jaki kolor sie przefarbowac...? teraz nawet mam juz kupiona farbe ale nie wiem co mi wyjdzie ..jest to farba Palette bursztynowy blond 355 ...
(jestem naturalna londynka ,ale z czarnymi brwiami )
klapouszek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 18:20   #2
ewczyk89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
Dot.: ratunku ...jak wyjsc z zoltego na blond albo braz !

Mam ten sam problem. Fryzjerka robiła mi pasemka blond farbą, bo rozjaśniacz bardzo mi zniszczył i nie chciałam. Farba się zmywa, a pasemka zrobiły się rudawe. Nie wiem teraz, czy jak zafarbuje je to nie zostaną rude(kupiłam farbę ciemny blond firmy Oyster, korzystał ktoś?).
ewczyk89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 19:18   #3
Beatka31
Raczkowanie
 
Avatar Beatka31
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: ratunku ...jak wyjsc z zoltego na blond albo braz !

Koniecznie aktualne zdjecie
Beatka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:19   #4
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: ratunku ...jak wyjsc z zoltego na blond albo braz !

ja też jak miałam rozjaśniaczem potraktowane włosy to miałam złoty blond z rudym odcieniem masakra to była, ale jakoś dałam rade i miesiąc z nimi pochodziłam (w słońcu było widać odcień tylko);
potem zafarbowałam kolory farbą garnieca super jasny platynowy blond (chyba) w każdym bądź razie miał numer 111; no i to wkońcu była rewelacja!! włoski super blond!! bez żadnego rudawgo odcienia!!
no ale jako to bywa z takim super jasnym kolorem - odrosty były tak ciemne, że non stop musiałam farbowac;
szkoda mi włosów, więc dziś zrobiłam sobie włoski farba palette naturalny blon G8; i wyszły super!! nie są tak bardzo jasne! są takie jak miałm kiedyś zanim zaczęłam je niszczyć farboaniem
a więc ja z doświadczenia powiem - nie kupuj rozjasniacza tylko farbe III - trwała koloryzacja; napewno pokryje ona odcienie, a jak sie bedzie zmywac to tych odcieni rudawych też nie będzie widać
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 17:35   #5
Beatka31
Raczkowanie
 
Avatar Beatka31
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: ratunku ...jak wyjsc z zoltego na blond albo braz !

Hm.jesli wlosy nie sa,zbyt zniszczone,mozna faktycznie odczekac miesiac lub chociaz 2 tygodnie i pofarbowac farba.A z odcieni naturalnego blondu (ciemniejszego), polecam Loreal Casting blond 700.Co prawda jest to szampon,ale dlugo trzyma i ladnie wychodzi.Na bardzo jasnych wlosach trzeba trzymac go krocej,bo inaczej wyjdzie ciemniejszy niz na opakowaniu.
Beatka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:13   #6
madzia12fff
Przyczajenie
 
Avatar madzia12fff
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: ratunku ...jak wyjsc z zoltego na blond albo braz !

Cytat:
Napisane przez ewczyk89 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Fryzjerka robiła mi pasemka blond farbą, bo rozjaśniacz bardzo mi zniszczył i nie chciałam. Farba się zmywa, a pasemka zrobiły się rudawe. Nie wiem teraz, czy jak zafarbuje je to nie zostaną rude(kupiłam farbę ciemny blond firmy Oyster, korzystał ktoś?).


A może woda utleniona była za słaba?? a jakiej firmy to była farba ??
madzia12fff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 12:46   #7
Barba21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: ratunku ...jak wyjsc z zoltego na blond albo braz !

Cytat:
Napisane przez klapouszek1990 Pokaż wiadomość
witam ....
ehhh chcialam sie zapytac czy lepiej bedzie mi w ciemnym blondzie czy tez w brazie jasnym...teraz niestety ,jestem po nie udanej wizycie u fryzjera bo z blondu zrobil mi...zolte..w odcieni rudego porazka! boje sie teraz zeby mi nie wyszedl kolor rudy ani rudo-podobny
...! prosze o rade ;( na jaki kolor sie przefarbowac...? teraz nawet mam juz kupiona farbe ale nie wiem co mi wyjdzie ..jest to farba Palette bursztynowy blond 355 ...
(jestem naturalna londynka ,ale z czarnymi brwiami )


Fryzjerka robiła ci pasemka farba czy fozjasniaczem?Jeśli farbą to normalne że wyszły żółte bo farba nie da ładnego odcienia blondu chyba że ma sie bardzo,bardzo jasny swój kolor włosów.Natomiast jesli robiła ci rozjaśniaczem to albo za krótko trzymała albo za mały procent wody utlenionej lub zły był rozjaśniacz(złej firmy lub poprostu tani).Też nie wiem jaki masaz kolor tylko moge sie domyślić ale jak pofarbujesz na brąz i potem znów bedziesz chciała miec blond to znów bedziesz przechodzić przez to że na poczatku bedziesz miala rude pasemka.Wiec to chyba nie jest dobry pomysł.Udaj się do dobrego fryzjera i on powinien zrobic tobie jasne pasemka jeśli jak piszesz masz rude jasne włosy.A jeśli masz zamiar farbować w domu to tylko nie farbą z firmy Palette bo to jest najgorsza farba jaka tylko może być na rynku.A sama nazwa bursztynowy blond daje kolor złotawy czyli w odcieniu rudego po żółty kolor.Bursztyn ma przecież taki kolor i pamiętaj na opakowaniu zawsze są ładne kolory a w rzeczywistości takie nie wychodzą napewno w odcieniach blondu.
Pozdrawiam
Barba21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 14:54   #8
klapouszek1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: ratunku ...jak wyjsc z zoltego na blond albo braz !

dziekuje wam za redy
klapouszek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 22:40   #9
baka5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: ratunku ...jak wyjsc z zoltego na blond albo braz !

Witajcie,mam taki sam problem miałam włosy jasny brąz znudziły mi się więc położyłam rozjaśniacz na całą głowę Masakra Rude Rude powturzyłam na 2 dzień to samo,włosy sie popaliły i sa bardzo suche .Ale teraz zostały mi tylko pasemka rude reszta jest biała co robić?Jaka farba pokryje mi te jasne rudości myślalam o Loreal ex bardzo jasny blon i położyć tylko na same rudawe pasemka czy to coś pomoże dodam że robial na te rudawe Loreal szmpon ice blond i nie pomogło nic może troszkę ściemniały już sama niewiem .Spać nie mogę przez ten kolor ...... Nieznoszę RUDOŚCI...
baka5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.