Drugie zareczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-17, 12:30   #1
adam600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2

Drugie zareczyny


Witam, z moją Anią jesteśmy 4 lata razem ( mamy po 28lat). Rok temu się oświadczyłem, średnio mi to wyszło za mało się przyłożyłem, poza tym byłem znudzony życiem i po 3 miesiącach ona stwierdziła, że koniec i oddała mi pierścionek. Po kolejnych 3 wróciliśmy do siebie, ja się ogarnąłem co nie co, uczucia zakwitły znowu i jest dobrze stabilnie Powiedziała mi , żebym jak coś nowego pierścionka nie kupywał. Minął rok i chcę ponownie się oświadczyć. Tylko jestem tak mało romantyczny i głupi w tym sprawach, ze nie mam pomysłu jak to zrobić... Mam kilka stówek odłożonych, mieszkamy na podlasiu. Może ktoś z forumowiczów podsunie mi jakiś pomysł?
Ona ceni jakość, elegancję, intymność ale nie przepych.

help.........:/
adam600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 18:06   #2
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Drugie zareczyny

skoro ceni elegancję, intymność i jakość, to może zrób pyszną kolację z winem, przygotuj romantyczny klimat - świeczki, przygaszone światła, płatki róż prowadzące do stolika...
O ile mieszkasz sam lub z nią, to będzie wykonalne
Biały obrus na stole, jakiś deser.
Chyba nie ma kobiety, która by się z czegoś takiego nie ucieszyła
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 19:37   #3
Jalapeniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 10
Dot.: Drugie zareczyny

Jeżeli masz coś koło tysiąca to polecam wybrać jakąś restauracje i wybrać się na romantyczny weekend ( pokój, obiadokolacje przy winie i świecach, coś na rozluźnienie w pokoju [ tylko to dodatkowo wymusi na Tobie jakieś dodatkowe atrakcje, niż tylko siedzenie w pokoju ;p]). Ja również jestem z podlasia, jak chcesz to mogę podrzucić Ci miejsce gdzie ja się wybierałem.

A jeżeli nie masz, aż tyle to poleciłbym wydzielić jeden cały dzień dla Siebie i od rana spędzać czas ze sobą. Tylko pytanie mieszkacie razem czy oddzielnie ?

Jeżeli razem, to pobudka śniadaniem z kwiatkiem do łóżka, później jakiś wypadzik na miasto, obiad w restauracji, kino/teatr/opera (zależy od tego co kto lubi), gra w kręgle, bilard, wieczorem kolacja (jeżeli umiesz coś upichcić to poczytaj na necie jakieś przepisy[ od siebie polecę jakieś pasty, fajnie się komponują z białym półwytrawnym winem]), świece, róże, płatki róż, cicha romantyczna muzyka ( na youtube tego pełno) rozmowa, wspólna kąpiel i powtórze jeszcze raz wspólnie spędzony czas, to jest chyba najważniejsze.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Jeżeli masz coś koło tysiąca to polecam wybrać jakąś restauracje i wybrać się na romantyczny weekend ( pokój, obiadokolacje przy winie i świecach, coś na rozluźnienie w pokoju [ tylko to dodatkowo wymusi na Tobie jakieś dodatkowe atrakcje, niż tylko siedzenie w pokoju ;p]). Ja również jestem z podlasia, jak chcesz to mogę podrzucić Ci miejsce gdzie ja się wybierałem.

A jeżeli nie masz, aż tyle to poleciłbym wydzielić jeden cały dzień dla Siebie i od rana spędzać czas ze sobą. Tylko pytanie mieszkacie razem czy oddzielnie ?

Jeżeli razem, to pobudka śniadaniem z kwiatkiem do łóżka, później jakiś wypadzik na miasto, obiad w restauracji, kino/teatr/opera (zależy od tego co kto lubi), gra w kręgle, bilard, wieczorem kolacja (jeżeli umiesz coś upichcić to poczytaj na necie jakieś przepisy[ od siebie polecę jakieś pasty, fajnie się komponują z białym półwytrawnym winem]), świece, róże, płatki róż, cicha romantyczna muzyka ( na youtube tego pełno) rozmowa, wspólna kąpiel i powtórze jeszcze raz wspólnie spędzony czas, to jest chyba najważniejsze.
Jalapeniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 10:31   #4
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Drugie zareczyny

Czasem najprostsze pomysły są najlepsze. TANIEJ: kolacja z winem gdzieś niedaleko od miejsca zamieszkania (czy to w restauracji, czy plenerowo w formie pikniku), DROŻEJ: wyjazd z noclegiem, kolacją, może jakimś SPA?

Po prostu zabierz ją na randkę.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 07:53   #5
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Drugie zareczyny

Cytat:
Napisane przez adam600 Pokaż wiadomość
Powiedziała mi , żebym jak coś nowego pierścionka nie kupywał.
No ciężko pierścionek kupYwać. Jkabyś się zdecydował kupOwać to co innego
(sorry, musiałam )

A tak serio to nie kumam po co jakieś podchody. Weź ją np. na spacer, ewentulnie jakiś fajny weekend gdzieś też spoko.
Ale moim zdaniem najważniejsze jest to, co powiesz. Warto się przygotować - nie tylko rzucone "Czy wyjdziesz za mnie?". Możesz zacząć od tego, jak jest dla Ciebie ważna, jak bardzo żałujesz, że wtedy nawaliłeś i że chcesz udowadniać jej każdego dnia do końca życia że nie popełniła błędu wracając do Ciebie.

Uważam, że słowa są ważniejsze niż cała otoczka. Ale może ja jakaś inna jestem
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 13:38   #6
adam600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Drugie zareczyny

Cytat:
Napisane przez Jalapeniak Pokaż wiadomość
jak chcesz to mogę podrzucić Ci miejsce gdzie ja się wybierałem.
A gdzie to było?
Fajny pomysł gdzieś pojechać, ale ona ma teraz zapierdziel na studiach więc się nie wyluzuje. Hm aczkolwiek może poczekać do końca sesji...

Mieszkamy razem, ale mamy jeszcze przez 3 miesiące współlokatorów to trochę psuje intymność, ale w sumie jak nie było na weekend to coś można zdziałać.

Zawsze miałem problem z takimi rzeczami, romantyczność na poziomie zero. Ale dzięki za powyższe wskazówki
adam600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 07:36   #7
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Drugie zareczyny

W takim razie koniecznie zapytałabym o jej dostępność czasową i zaplanowała coś pod to. Sama nie lubię niespodzianek, gdy wiem, że mam dużo pracy nad czymś i nie byłabym zadowolona.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-22 08:36:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.