Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2010-03-20, 17:06   #61
ulotna18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Cytat:
Napisane przez lunanai Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dla mnie pora¿ka - moje w³osy nawet po wielokrotnym, d³ugim p³ukaniu s± jakby lepkie, po wysuszeniu wygl±daj± na przet³uszczone. Faktycznie, dobrze siê je uk³ada, ale nic dziwnego, bo od¿ywka daje efekt ich ciê¿ko¶ci.
MAM to samo! Dziadostwo,a w³osy s± jakby przet³uszczone i ciê¿kie :P
ulotna18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:25   #62
Anielkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Anielkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomo¶ci: 112
GG do Anielkaaa
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Jak dla mnie dobry W³osy ³adnie pachn± i ca³kiem fajnie siê uk³adaj±. Nie mam do niego zastrze¿eñ.
__________________
Zanim zosta³a¶ poczêta-pragneli¶my Ciê,
zanim siê urodzi³a¶-kochali¶my Ciê,
zanim mineêa pierwsza minuta Twojego ¿ycia-byli¶my gotowi umrzeæ dla Ciebie:TO JEST CUD ¯YCIA!
Taki,ktory pokocha nie "za" lecz "pomimo ze" Bêdzie mnie kocha³ dzi¶ bardziej ni¿ wczoraj, ale mniej ni¿ jutro..
Anielkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:05   #63
fanfaronada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Ja mam sta³y zestaw Syossów który kupuje ZAWSZE. Bez tych kosmetyków mam d³ugie suche i posklejane w³osy które uwielbiaj± siê rozdwajaæ (pami±tka po trwa³ej któr± btw po miesi±cu stosowania pomarañczowych syossów ca³kowicie wyprostowa³am )
Szampon, od¿ywka i maska z serii pomarañczowej (stosowa³am te¿ ¿ó³te ale strasznie obci±¿aj± moje w³osy i rzeczywi¶cie w dotyku sprawiaj± wra¿enie t³ustych i posklejanych, ale moja mama np. seriê ¿ó³t± uwielbia). Po serii pomarañczowej w³osy s± miêkkie, lej±ce przez palce (nie sklejaj± siê), a wiêc oznaka ¿e s± zdrowe a do tego przeeee¶licznie pachn±. Wydaje mi siê ¿e sam szampon i od¿ywka a¿ tak wiele nie daj±, ale za to maska to MUST HAVE. Zabra³abym na koniec ¶wiata. Nak³adam jej do¶æ sporo i TYLKO na doln± po³owê d³ugo¶ci w³osów, a nastêpnie zawijam w rêcznik na 5 minut. Ju¿ przy sp³ukiwaniu chce siê w³osy dotykaæ, g³askaæ, czesaæ... Polecam

Dodatkowo, je¶li prostujecie w³osy polecam gor±co spray ochronny. Jest na prawdê dobry, w³osy nie s± ani odrobinê suche czy popalone. Warto jednak pamiêtaæ ¿eby po ka¿dym u¿yciu przemyæ p³ytki prostownicy zmywaczem do paznokci, bo Syoss tworzy naprawdê dobr± tarczê ochronn± z czasem przestanie przepuszczaæ jakiekolwiek ciep³o z prostownicy ale przecie¿ o tak± ochronê przez du¿e O chodzi
fanfaronada jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:51   #64
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: £ód¼/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 938
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Te¿ uwielbiam ten spray. Czasami, jak siê obudzê z kompletn± tragedi± na g³owie, to spryskujê nim w³osy i suszê lekko modeluj±c- sprawdza siê ¶wietnie!
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-14, 16:50   #65
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

cze¶æ Dziewczyny,
dzisiaj sta³am siê posiadaczk± tej¿e firmy ale mgie³ki, która chroni w³osy przed wysok± temperatur±. Pou¿ywam jaki¶ czas i zobaczymy ale na dzieñ dzisiejszy jestem zawiedziona zapachem, a raczej brakiem. Kupuj±c w sklepie raczej skusi³am siê na cenê i chyba ten "spryskiwacz", który wygl±da jak ¶rodki do mycia okien nie patrzy³am jak pachnie bo nie mog³am siê dostaæ tam do ¶rodka ale my¶lê-co tam pewnie ³adnie pachnie. No i siê zawiod³am. ¦mierdzi jak spirytus bleee.
pozdrawiam Was wszystkie
muaa
niebieski pantofelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-03, 12:08   #66
i_lonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: nie ta bajka
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Ja mia³am szampon Volume - beznadzieja, pl±cze w³osy, elektryzuje, przet³uszcza - samo z³o. Wielkie rozczarowanie, a szkoda.
i_lonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:39   #67
xKeshax
Raczkowanie
 
Avatar xKeshax
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Kupi³am niedawno w rossmanie, i nie wiem ju¿ co mam my¶leæ.
Gdy umy³am w³osy za pierwszym razem, na drugi dzieñ by³y t³uste ! Musia³am umyæ jeszcze raz, chocia¿ nigdy nie mia³am problemów z przet³uszczaniem siê w³osów.
Ja mam ten niebieski, volume.
Nie polecam raczej Nie przekona³am siê do niego, ju¿ lepiej sprawdza siê szampon elisse z biedronki.
xKeshax jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 10:34   #68
i_lonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: nie ta bajka
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Cytat:
Napisane przez xKeshax Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am niedawno w rossmanie, i nie wiem ju¿ co mam my¶leæ.
Gdy umy³am w³osy za pierwszym razem, na drugi dzieñ by³y t³uste ! Musia³am umyæ jeszcze raz, chocia¿ nigdy nie mia³am problemów z przet³uszczaniem siê w³osów.
Ja mam ten niebieski, volume.
Nie polecam raczej Nie przekona³am siê do niego, ju¿ lepiej sprawdza siê szampon elisse z biedronki.
Zgadzam siê. Mnie po tym szamponie (pierwsze u¿ycie) elektryzowa³y siê w³osy, zrobi³y siê cienkie (przyczyna: wystêpowanie w sk³adzie silikonu), matowe i co najgorsze szampon podra¿ni³ mi skalp, w konsekwencji otrzyma³am ³upie¿. Te¿ mia³am ten niebieski Volume, tylko, ¿e zdanej volume nie by³o.
i_lonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-24, 14:35   #69
glam_boy
Przyczajenie
 
Avatar glam_boy
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wroc
Wiadomo¶ci: 3
Cool Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

dla mnie to ¶ciema ze top profesjonalne produkty... Ciekawe ze wszystkie linie szamponów maj± niemal identyczny sk³ad, cop wiêcej porównajcie sobie sk³ad Syoss i Gliss Kur- niemal identyczne. Producentem obu linii jest Schwarzkopf wiêc nie powinno to dziwiæ nikogo. Szampon z pomarañczowej linii ¶redni i ma za ostry zapach. Natomiast jakie¶ dziwne serum na objêto¶æ z pompk± z niebieskimi napisami jest ca³kiem ok, trochê ma lepk± konsystencjê ale serio daje objêto¶æ i ³adny po³ysk :P a w³osy nie robi± siê ¶liskie i t³ustawe :P
glam_boy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-26, 18:17   #70
wioletka7222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Totalny szajs !!!!!!!!!!!!zakupi³am farbê do w³osów mro¿ny blond , po godzinie trzymania na g³owie praktycznie nic nie zafarbowa³o , wysz³y okropne rude!!!!!!! takiego bubla to jeszcze nigdy nie kupi³am!!!!!!!!!!
wioletka7222 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:50   #71
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 526
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

hmmm tak czytam opinie na ca³ym necie o Syoss'ie i s± rozbie¿ne-dla jednych cudo, dla innych-szajs...
sam Schwarzkopf z reszt± nie jest jakim¶ cudem-Palletki to koszmar fryzjera, Gliss Kur'y te¿ sprawiaj± wra¿enie nie koniecznie dobrze robi±cych w³osom [silikony itp.] ...
stworzono now± liniê Syoss-chwyt marketingowy-'profesjonaln±', panie z cudnie l¶ni±cymi w³osami w reklamie, stworzona przy udziale fryzjerów-podobno i ju¿ cz³owiek leci kupowaæ to co, ze sk³ady prawie identyko z Gliss Kurami
Ja testujê wszystko co siê da... i co mogê powiedzieæ...szamponu uzywam z serii Repair-cena niska, butla wielka, wydajno¶æ wymarzona...nie jest to jakie¶ cudo, szampon ma przede wszystkim myc, a od od¿ywiania jest odzywka/maska...no w³a¶nie...siostra kupi³a tê Shine i u¿ylam-by³am wielce zawiedziona, ona te¿ i tak sta³a smêtnie 1,5 roku czekaj±c na kosz lub zmi³owanie. Dzi¶ siêgnê³am po ni±, da³am druga szansê i...jestem pozytywnie zaskoczona U¿ywaj±c jej 1 raz mia³am w³osy suche, zniszczone i na takich nie zadzia³a³a; przez te 1,5 regenerowa³am innymi specyfikami, kondycja w³osa siê poprawi³a i pewnie dlatego teraz mi podpasowala, w³osy sa mniej wymagajace, dlatego trzeba pamietac, zeby dobrze dobrac rodzaj do stanu wlosow...
Mo¿e jednak nie skre¶lê jej do koñca, potestujê jeszcze...
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 12:30   #72
Sylwius22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

a ja jestem bardzo zadowolona z lini produktow syoss zwlaszcza z odrzywki i szamponu majasuper zapach a pzatym wlosy sa lsniace i mile w dotyku
Sylwius22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-16, 17:52   #73
ewa1985banaszek
Przyczajenie
 
Avatar ewa1985banaszek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Pu³awy
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Ja mam szampon do farbowanych i od¿ywkê shine. w³osy mam krótkie i ³atwe w utrzymaniu. Kiedy¶ stosowa³am sam szampon i faktycznie trochê kiepko moje w³osy wygl±da³y, strasznie suche by³y. Teraz stosujê i to i to i jest rewelacja Nawet ostatnio kupi³am 2 butelki szamponu bo by³y w promocji, wzie³am na zapas mi pasuje Ale polecam u¿ywanie tylko z od¿ywk±.
ewa1985banaszek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-19, 19:10   #74
my_mystic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

produkt kupi³am ze wzglêdu na cenê i prawdê mówi±c to szkoda tych 12 z³otych...
mam do zniszczonych w³osów i pierwsze co mnie niemile zaskoczy³o to konsystencja od¿ywki - rzadsza od szamponu, którego u¿ywam z nivea, ale my¶lê sobie ok nie zniechêcaj siê z takiego powodu.
po umyciu wlosy ciê¿ko siê rozczesuj±, po wyschniêciu - jedno wielkie siano, a¿ boje sie pomyslec co gdybym uzyla suszarki... po 2dniach wlosy lub uzyciu prostownicy wlosy sa tluste - jesli to jest ten efekt blyszczacych wlosow to ja dziekuje - jak smalcem...
jak dla mnie totalna beznadzieja, nigdy nie widzialam tak badziewnych kosmetykow do wlosow
my_mystic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:02   #75
kika331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 8
Dobry!

Mam ju¿ trzeci raz i jestem zadowolona mam cienkie w³osy, wiêc chcia³am im dodaæ troszkê objêto¶ci ale tak bez przesady i ten szampon zaspokoi³ moje potrzeby poza tym lubiê jego zapach!
kika331 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-21, 09:41   #76
zabbx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

To ¿e od¿ywka jest bardziej rzadka od szamponu to wskazuje na to ¿e nie dodaj± tam ¿adnych soli które powoduj± zagêszczenie o dziwo ¿e jeszcze je stosuj± ale niestety to prawda. Przewa¿nie szampony które s± bardzo geste maj± wiele substancji chemicznych które to powoduj± nie znaczy to ¿e s± dobre. Ja uwa¿am ¿e od¿ywki firmy Syoss s± bardzo dobre. ;]
zabbx3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-07, 19:57   #77
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 1 972
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Czy Syoss testuje swoje kosmetyki na zwierzêtach ?
Ilta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-04, 21:01   #78
netka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

witam, no wiêc w promocji od¿ywka syoss, widzê w Rossmannie, wiêc kupi³am, bo dobra cena, ³adny zapach. Mam w³osy ciemny blond lecz z pasemkami blond, wiêc od¿ywka wybrana do w³osów rozja¶nianych. Efekt? Piêkny zapach, bezpo¶rednio po na³o¿eniu nie czujê g³adko¶ci( i ju¿ my¶lê aha czesanie bêdzie tragiczne). A tutaj w³osy po sp³ukaniu g³adkie, oklap³e i ciê¿kie. Suszê a tu siê klej± i od razu wygl±daj± jakby by³y przed umyciem a nie po:/ za drugim razem zrobi³am to samo, lecz nie wysuszy³am suszark± i po³o¿y³am siê spaæ z wilgotn± g³ow±. Jak wsta³am to my¶la³am, ¿e siê za³amiê:/ teraz daje w³osom odpocz±æ od od¿ywki i nawet po umyciu normalnie bez niej to i tak zachowuj± siê jakby by³ jej nadmiar. My¶lê ¿e od¿ywka dla naturalnych blondynek bêdzie ok. Ja nie polecam dla farbowanych.
netka1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 08:45   #79
nibyukrainka
Przyczajenie
 
Avatar nibyukrainka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: G³ogów
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Ja jaki¶ czas temu farbowa³a w³osy farb± tak¿e firmy Syoss i bodaj¿e dzieñ po zafarbowaniu kupi³am szampon z Syoss'a do w³osów farbowanych i nie jestem zadowolona z tego szamponu,gdy¿ "spra³" mi farbê. Nie wiem czy,która¶ z Was próbowa³a ten szampon ? Mi przynajmniej efektów nie przyniós³.
nibyukrainka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 11:32   #80
Angeel8
Przyczajenie
 
Avatar Angeel8
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Stosowa³am od¿ywkê Syoss'a w kremie z Keratyn±; ? i nie jest chyba dobra dla moich w³osów, czêsto je prostuje mam ¶redniej dlugo¶ci malowane w³osy, po odzywce staj± sie one cienkie(jeszcze bardziej) jakby t³uste choc nie u¿ywam od¿ywki przy ka¿dym myciu... chyba nie dla mnie ta firma

pozdrawiam!
Angeel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-16, 17:57   #81
CASCANUECES
Przyczajenie
 
Avatar CASCANUECES
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Farbowa³am ostatnio w³osy farb± Syoss i niestety s± one bardzo suche i nawet najlepsza od¿ywka (dobry rekonstruktor, nie jaka¶ tam drogeryjna od¿ywka) nie jest w stanie poradziæ sobie z t± sucho¶ci±. Przez wiele lat farbowa³am Palette Intensive Color Creme i chyba przy niej zostanê. Po niej nawet bez od¿ywki w³osy by³y milsze w dotyku. Niby to mia³o byæ co¶ lepszego od innych produktów Schwarzkopf a chyba wysz³o odwrotnie :/ aha, mam te¿ suchy szampon od Syoss ale nie wiem czy jest dobry czy nie bo innych suchych szamponów nie testowa³am wiêc nie mam porównania. Dobry jest taki kosmetyk gdy chce siê od¶wie¿yæ w³osy np. na wieczór ale ja myjê w³osy codziennie i nie wyobra¿am sobie zast±pienia mycia wod± takim 'szamponem'.

Edytowane przez CASCANUECES
Czas edycji: 2012-10-16 o 18:05
CASCANUECES jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-18, 15:58   #82
Wioluu
Przyczajenie
 
Avatar Wioluu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Profesjonalna pielêgnacja w³osów w domu- Syoss

Nie polecam szamponu tej firmy! Strasznie obci±¿a w³osy. Po umyciu w³osów rano, w po³owie dnia zauwa¿y³am, ¿e zaczyna³y siê przet³uszczaæ.
Wioluu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 16:58:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.