niska samoocena:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 19:11   #31
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

no nie mamy najgorzej... kurcze no moze i rzeczywiscie nie mamy
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:16   #32
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: niska samoocena:(

jak jest źle, to chyba jedyny skuteczny sposob pocieszania sie ze inne maja gorzej. chociaz ja to chodze i porównuje...a tamta ma zgrane dlugie nogi a cos tam..i tak sie dołuje.od 2 tygodni chodze taka zadręczona ze uhhh
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:26   #33
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

to tak jak ja...caly czas porownuje... nawet jak sie fajnie ubiore i jestem zadowolona ze swojego wygladu (chwilowo) to jak tylko wyjde na miasto moj nastroj ulega zmianie... bo widze ladniejsze dziewczyny zladniejszymi wlosami,twarzami...mam na punkcie wlosow fiola-uwazam,ze jak dziewczyna ma ladne wlosy to juz cala jest piekna... ja marze o dlugich,przynajmniej nie rzadkich wlosach (juz nie mowie o gestych bo to niemozliwe)...bardzo bym chciala miec dlugie wloski (ale bez przesady do lopatek starczy-a moze i krocej:P) o kolorze naturalnego, sredniego blondu, zeby tak ladnie sie unosily i byly elastyczne. ja mam cienki i rzadkie wlosy, ale znam wiele dziewczyn, ktore tez takie maja a jednak ich wlosy nie sa takie oklapniete- co one robia z tymi wlosami-nie mam pojecia...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:38   #34
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: niska samoocena:(

hm z odżywek mogę polecic mleczną kallos. super jest mozna kupic w salonach fryzjerskich albo allegro. wiecej to na kwc... maska z nivei protein repair, z pomaranczowa zakrętką tez była boska... maski z avonu tez są bardzo zachwalane przez klientki (jestem konsultantką) ale także są na kwc.szampon palmolive w białym opakowaniu z oliwą z oliwek tez był bardzo fajny...tylko ze może obciązac włoski
do buzi to mogę polecic maseczke z aspiryny, piling z st.ives rozwniez zachwalany na kwc (ah ten wizaz...wykonczy mnie finansowo) ale dla mnie lepszy jest chyba z avonu z serii dla skóry trądzikowej.kosztuje 10.90 super oczyszcza skórę,działa antybakteryjnie,odświeża a skóra gładziutka
a ogólnie na paznokcie,włosy i cerę to witaminki. z własnego doswiadczenia to capivit a + e albo humavit.ale wiadomo,nie kazdemu pomoga
alez sie rozpisałam.mam nadzieję że sie przyda
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:46   #35
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: niska samoocena:(

Ja rowniez przylacze sie do wypowiedzi poprzedniczek ze jestes b ladna dziewczyna, i masz sliczne oczy, duze, cudny ksztalt migdalu i fajne usta...
Co do kolorow czy to ubran czy wlosow, patrzac na zdjecia z roznymi fryzurami wklejone przez jedna z dziewczyn na poprzedniej stronie, zdecydowanie powinnas zrobic sobie wloski w chlodnym kolorze, czy to ciemnym czy jasnym, widzialabym cie z jasnymi platynowymi pasemkami, ten blad na 1wszej fotce byl cieply i nie pasowal do ciebie i fryzura nie taka
Podkreslaj kosci policzkowe rozem w chlodnym rozowym kolorze, podkresli to twoja urode, oczy jesli chcesz podkreslic tez wybieraj jasne odcienie, najlepsze sa cienie w kremie, latwe w aplikacji, blyszczace pasuja do mlodej dziewczyny
Powodzenia zycze
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:14   #36
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

marea dziekuje...tak chlodne odcienie-tez tak mysle...co do blondu to wolalabym juz odniego odejsc-ponieaz rozjasnianie strasznie mi zniszczylo wloski...mowisz, ze roz na policzki-zawsze sie go balam, bo ja taka cala rozowa (na twarzy recz jasna):P
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:17   #37
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: niska samoocena:(

Nie chcę się powtarzać, ale muszę. Naprawdę jesteś urodziwą dziewczyną.
Oczywiście nie każdy jest ideałem. Wszyscy mamy kompleksy, ale uwierz mi - jest dużo brzydszych dziewczyn od Ciebie. Nie masz się czym udręczać.
JESTEŚ ŁADNA! Wiem, że łatwo jest mi pisać, ale więcej wiary w siebie.
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 20:27   #38
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
marea dziekuje...tak chlodne odcienie-tez tak mysle...co do blondu to wolalabym juz odniego odejsc-ponieaz rozjasnianie strasznie mi zniszczylo wloski...mowisz, ze roz na policzki-zawsze sie go balam, bo ja taka cala rozowa (na twarzy recz jasna):P
jasny chlodny matowy lub delikatnie satynowy roz ozywi twoja twarz, potestuj, albo brazer uzywaj, zawsze ozywi troche twarz
A co do typu kolorystycznego mysle ze Lato byloby najkorzystniejsze i najbardziej pasujae do ciebie, poczytaj na wizazu o kolorach pasujacych

Podobal mi sie ten kolor na 2giej fotce, ladnie i korzystnie wygladala twoja buzka, grzywke tez bym rozwazyla, taka ukosna nie za gruba nie za cienka, wyrownala by proporcje twojej twarzy

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
jasny chlodny matowy lub delikatnie satynowy roz ozywi twoja twarz, potestuj, albo brazer uzywaj, zawsze ozywi troche twarz
A co do typu kolorystycznego mysle ze Lato byloby najkorzystniejsze i najbardziej pasujae do ciebie, poczytaj na wizazu o kolorach pasujacych

Podobal mi sie ten kolor na 2giej fotce, ladnie i korzystnie wygladala twoja buzka, grzywke tez bym rozwazyla, taka ukosna nie za gruba nie za cienka, wyrownala by proporcje twojej twarzy
zapomnialam dodac, ze na zniszczone wlosy zastosuj maseczke samorobna, oliwa z oliwek, zoltko jajka, sok z cytryny + olejek rycynowy + ampulka wit e, to lekko ocieplone na wlosy na godzine, zawinac w cieply recznik, potem dokaldnie umyc wlosy + odzywka, raz na kilka tyg stosuj
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:38   #39
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

dziekuje za "przepis" na maseczke na pewno sie przyda...jak tylko bede miala chwilke czasu to sprobuje
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:54   #40
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: niska samoocena:(

Jak na ciebie patrzę to widzę dobry materiał do metamorfoz czy fotomodelingu.
Jesteś latem ale w wersji słowiańskiej więc nie do końca zimnym.
Przypominasz mi artykuł z pewnego wydania Twojego Stylu-mam go w rodzinnym domu.Przy jakiejś okazji zeskanuję i podeślę ci.
Artykuł dotyczył nie ortodoksyjnych zasad makijażu brunetki i blondynki i generalnie sugerował ,że blondynkę należy ocieplić.
I ja na twoim miejscu szła bym w tym kierunku-podkłady rozświetlające, kredka do oczu i cienie w kolorze złota itd.
Masz ładną twarz ale wysokie czoło-przydałoby się je ciut przykryć (grzywka, wycieniowane włoski). Poza tym nie mam zastrzeżeń.Warto ciut przyciemnić brwi-są do tego specjalne zestawy do makijażu brwi, dla blondynek w jasnych brązach.
Trądzik ładnie goją i maskują kosmetyki mineralne.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Bardzo ładnie ci w blondzie.Jeśli brązy to jasne i z ciepłymi refleksami.
Pasują ci fryzurki zakrywające troszkę policzki bo masz wydatne kości policzkowe i mocno zarysowaną żuchwę.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 21:05   #41
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

dziekuje z bardzo fachowe porady ocieplic-podoba mi sie ten pomysl... a co do brwi to zawsze myslalam,ze mam za ciemne jak na naturalnie jasna blondynke...a tu prosze....co do mojego wysokiego czola to jak tylko moge to ukladam sobie grzywke na bok-teraz zrobilam specjalnie takie zdjecie zeby bylo widac dokladnie cala twarz-bez ukrywania niczego...choc nie ukrywam,ze zdaza mi sie chodzic z zaczesanymi wloskami w konski ogon bez grzywki- nawet myslalam ze to mi wyszczupla twarz i ze tak jest lepiej...hmmm a jednak sie mylilam. jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 22:36   #42
strzala90
Przyczajenie
 
Avatar strzala90
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 11
GG do strzala90
Dot.: niska samoocena:(

ja osobiście jestem zwolenniczkom ciemnych, czarnych czarna kredka lepsza, jak dla mnie dla Ciebie - do podkreślenia. jak chcesz poszaleć to masz kolorowe - zielone, granatowe ostatnio nabyłam o kolorze suszonych czerwonych róż (bo to chyba nie bordo) - super efekt, przy wy tuszowanych rzęsach i tymi jasnymi cieniami w wew kącikach i ciemnymi na zew co do kresek-to kwestia wprawy, wiec poćwicz sama podkład kosztuje (przynajmniej w mojej drogerii) jakieś 60 zeta - dużo, ale jest warty ceny (działanie, utrzymywanie się, ilość, jakość ), kup do cery mieszanej/normalnej (moja siostra też ma problem ze skórą i te są dobre). a wax możesz nakładać na włosy razem z szamponem w czasie kąpieli-najlepiej jak jest ciepło - np. jak się kąpiesz, to zostaw na włosach, zmyj po 20 min. pozdrawiam
__________________
kiedy te oczy tak się śmiały?
strzala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 22:42   #43
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez strzala90 Pokaż wiadomość
Veiled - zgadzam się z tym, że NIE MASZ POWODÓW DO KOMPLEKSÓW ......................... ......................... ..................Jesteś BARDZO ŁADNA
Tak jesteś bardzo ładna
Dziewczyny już wszystko doradziły ja dodam ...uśmiech i będzie super
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:31   #44
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Witaj!
Masz naprawdę wspaniałe brwi, kształt oczy i suta i skąd ta niska samoocena??
Zdecydowanie trzeba podkreślać takie atrybuty.
Widziałam bym Cie w jakimś ciepłym brązie i grzywce na bok
A co powiesz na rudy?
ślicznie w rudym ale wizażynka tak jak ja ma problemy ze skora i obie możemy sobie go wybić z głowy ale w tym ciemnym fajniutko
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 13:48   #45
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
tylko najpierw musialabym sie pozbyc rozowego koloru twarzy (co mnie strasznie meczy)... a nielubie takich silnie kryjacych podkladow bo wydaja mi sie strasznie ciezkie...
Mam ten sam problem - różowy odcień skóry na twarzy, a reszta ciała żólta/beżowa/brzoskwiniowa, w każdym razie twarz się odznacza. Szukając podkładów w żółtym odcieniu dla siebie znalazłam Kolastyna Satin Make-up kolor Naturalny i AA Oceanic kolor Miód.

Zaraz znajdę wątki o żółtych odcieniach podkładów i wkleję linki.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:10   #46
Ciarra
Raczkowanie
 
Avatar Ciarra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 340
Dot.: niska samoocena:(

Uwazam ze masz piekne usta i tak jak wspominaly dziewczyny, nalezy je podkreslac. Mysle, ze mozesz nawet zaszalec z czerwienia, przy jasnych oczach.

Proponowalabym grzywke, aby zakryc dosyc wysokie czolo. Nie kazdemu grzywka pasuje (ja wygladalam jak kon - doslownie ), ale Tobie na pewno.

Mysle, ze warto byloby wybrac sie do kosmetyczki, aby zmienic ksztalt brwi - blisko nosa. Gdy zakrylam je reka na ekranie, Twoja twarz stala sie o wiele lagodniesza. Kosmetyczka bedzie wiedziala jak to zrobic.

Co do tradziku polecam Cicalfate z Avene. Jest to masc uzywana m.in. po operacjach plastycznych - mi pomogla. Moj problem dotyczyl tego, ze gdy cos juz mi wyskoczylo ja gzrebalam przy twarzy i rozsiewalam wszystko :P jednak dzieki tej masci juz rano mialam gladka buzie. Uzywa sie jej na noc - wchlania sie ok godziny.
__________________
All you need in this life is ignorance and confidence; then success is sure.

Ciarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:49   #47
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: niska samoocena:(

Ja także jak poprzedniczki uważam że nie ma sensu aż tak się zamartwiać- życie jest krótkie a młodość jedna!Wiem że może to brzmi banalnie, złaszcza że często można zauważyć "kult wyglądu",patrząc na fotki w gazetach itp. Co do Ciebie- to uważam że masz ciekawy kolor tęczówki i super wykrojone usta- i warto by to podkreślić
Co do stanu cery- ja nie widzę na fotkach jakiegoś wielkiego trądziku, ale rozumiem że może Ci to przeszkadzać- sama miałam za nastoletnich czasów z tym problem.W tym celu ja poleciłabym dobrego dermatologa.Pisałaś że dwa razy się zawiodłaś- ja też tak miałam-dermatolog powiedziała mi że w wieku 13-14 lat pryszcze są normalne i że mam to przeczekać( a miałam wtedy naprawdę straszną cerę i kompleksy).Koleżanka mamy poleciła mi innego- przepisał mi leki i problem i po dwóch-trzech miesiącach miałam cerę nie po poznania.
Dlatego może warto popytać wśród znajomych/rodziny może ktoś zna jakiegoś dobrego?
Co do włosów to może jakaś maseczka -żeby je nieco odżywić po wielokrotnym rozjaśnianiu- niedrogie i dobre są moim zdaniem te z linii naturia Joanny- kosztują 7 złotych i mają całkiem dobre opinie na KWC.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:05   #48
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: niska samoocena:(

Muszę to napisać-masz PRZECUDOWNE oczy!!! : love: zakochałam się xD też takie chcę
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:21   #49
bluemm1989
Zakorzenienie
 
Avatar bluemm1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: niska samoocena:(

to i ja się wypowiem. a co! Moja droga co Ty w ogóle wymyślasz, co? może Ci się nudzi i takpiszesz, co? gdy czytałam Twój post szczególnie fragment o cerze, o trądziku miałam zupełnie inne wyobrażenie na Twój temat. patrze na zdjęcie a tu normalna, ładna dziewczyna. cały trądzik to raptem kilka małych krostek które po wizycie u dermatologa na pewno da się zwalczyć. Co do włosów pisałaś że są cienki itp (nie wiem ile w tym prawdy bo nie widać na zdjęciu a po opisie trądziku mogę się spodziewać że masz burzy włosów a piszesz że są kiepskie) ale zakładając że rzeczywiście nie masz gęstych włosów to tak jak ktoś już tu pisał polecam odżywkę WAX. Jakiś czas temu sama stosowałam ale przestałam już (zwykłe lenistwo). i mogę zaświadczyć że rzeczywiście może dużo zdziałać. z tego co pamiętam nie jest droga bo takie spore pudełeczko kosztowało chyba 25zł czy jakoś tak. tylko bądź bardziej wytrwała ode mnie wiesz... tylko jednej rzeczy mi brakuje na zdjeciu. usmiechu! a i tak jak juz ze 100osób zdążyło napisać. śliczne masz usta! koniecznie jakiś błyszczyk żeby jeszcze bardziej rzucały sie w oczy! a co do włosów to jeśli mogę zaproponować to może jakaś szamponetka w kolorze ciepłego brązu co? ale to tylko taka o moja "fantazja"
bluemm1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 20:45   #50
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
zgadzam się
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:52   #51
kinia483
Rozeznanie
 
Avatar kinia483
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 636
Dot.: niska samoocena:(

ja też mam niską samoocene
__________________
Zapuszczam włosy

od 8.09.2012 pije pokrzywe.


http://wariacje-kosmetyczne.blogspot.com/
kinia483 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:27   #52
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Talking Dot.: niska samoocena:(

Jak już dziewczyny wspomniały, masz rewelacyjne oczy, usta, brwi i owal twarzy. Z propozycji fryzur najlepsza jest ostatnia w kolorze rudym.
Masz podobny typ urody jak Angelina Jolie
Świetnie byś wygalała w tym kolorku, ostatnio farbowałam (szamponem koloryzującym) włosy koleżanki córce z jasnego blondu na wściekle rude i wygląda rewelacyjnie, więc radzę zrobić odważny krok i zrobić z siebie rudziaczka i nie bać się drastycznych zmian

I więcej uśmiechać się proszę
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:43   #53
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: niska samoocena:(

Masz dość charakterystyczną twarz, mogłabyś spróbować sił w modelingu jeśli jesteś wysoka I uśmiechaj się jak najczęściej
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:31   #54
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: niska samoocena:(

wlosy powinnas miec zdecydowanie jasne, grzywka na bok,
rzesy mocno wytuszowane, a usta sa wyraziste same w sobie wiec wystrczy bezbarwny blyszczyk... masz na prawde oryginalna, ladna urode zgadzam sie z dziewczynami wyzej co do modelingu.

wrzucam dwa przerobione zdjecia, troszke 'dorobilam' Ci usmiechu, chociaz nie wiem czy bedzie to zauwazalne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu2.jpg (29,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (27,2 KB, 25 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:26   #55
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
wlosy powinnas miec zdecydowanie jasne, grzywka na bok,
rzesy mocno wytuszowane, a usta sa wyraziste same w sobie wiec wystrczy bezbarwny blyszczyk... masz na prawde oryginalna, ladna urode zgadzam sie z dziewczynami wyzej co do modelingu.

wrzucam dwa przerobione zdjecia, troszke 'dorobilam' Ci usmiechu, chociaz nie wiem czy bedzie to zauwazalne

kochana jestes- bardzo dziekuje...mi sie jakos w ciemniejszych bardziej podoba- oczywiscie nie chcialabym miec czarnych wlosow, ale taki sredni blond (taki naturalny) to czemu niee... no i dziekuje za ten SUBTELNY usmiech:P
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:36   #56
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

myslalam o czyms zblizonym do tego kolorku... (niektorzy moga pomyslec ze mam podobny kolor wlosow,ale nie mam. taki wyszedl na zdjeciu-tak naprawde mam bardzo jasne-rozjasniane niestety)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2960_1.jpg (12,5 KB, 21 załadowań)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:03   #57
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

to tak, dzieki wam mam zamiar kupic:
-WAXa do blond wlosow (chociaz nie wiem czy jesli sa one farbowane to tez moge kupic do blond wlosow czy jest wersja do wlosow farbowanych-nie slyszalam o takiej,ale moze jest?)

-blyszczyk (z tym nie bede miala problemu, wlasciwie to juz kupilam,ale moze kupie sobie jeszcze jakis)

- puder brazujacy w kulkach- i w tym przypadku nie mam pojecia jaki jest dobry-uzywalam kiedys puder brazujacy ale nie w kulkach i wygladal bardzo sztucznie...

-i krem do twarzy Cicalfate z Avene

i chcialabym zaczac uzywac kredki do oczu-nie mam do tego talentu... takze wielkie dzieki, sprawilyscie, ze moj portfel bedzie swiecil pustkami zartuje... w tym miesiacu juz wyczerpalam swoj limit u rodzicow, ale na poczatku kietnia jakos zaczne nadrabiac moje zaleglosci...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:12   #58
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: niska samoocena:(

wax do włosów suchych i zniszczonych:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21676
do włosow blond:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26180
regenerująca do włosów osłabionych:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28896

z tego co się orientuję to można kupic je takze w saszetkach, ok 3 zl za 20 ml czyli mozna wyprobowac zanim kupi sie cale opakowanie.pozdrawiam i zyczę udanej walki z (niepotrzebnymi) kompleksami
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:15   #59
strzala90
Przyczajenie
 
Avatar strzala90
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 11
GG do strzala90
Dot.: niska samoocena:(

Wax masz dwie wersje - blond/ciemne - i czy masz naturalne, czy farbowane nie ma różnicy - jeśli masz jasne, kup blond, jeśli ciemne-do ciemnych


puder hmnn.. moze avonu? mi sie podoba.. z tego co sie orientuje to wiekszosci też..

a co do kredeczki - kup i ucz sie metodą prób i błędów

Avene- powinno być też dobrze mam inny kosmetyk i jest super


trzymam kciuki!
__________________
kiedy te oczy tak się śmiały?
strzala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:19   #60
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: niska samoocena:(

nie jest tak źle jak mowisz:P trzeba ci na pewno wiecej usmiechu))
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.