Problem z odbytem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-17, 18:05   #1
amanda2613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 19
Exclamation

Problem z odbytem


Hej Dziewczyny
Ostatnio podczas seksu mój partner zwrócił mi uwagę, że mój odbyt jest całkowicie inny niż jego dotychczasowych partnerek i to mnie trochę zdziwiło próbujemy teraz seksu analnego.
Ja pamietam że taki odbyt mam chyba od urodzenia nigdy mu sie nie przyglądałam ale faktycznie ostatnio zacząłam przeglądać rózne zdjęcia i np odbyt jest jakby wciśnięty do środka a mój na zewnątrz. Pozwolę sobie tu wkleić link ze zdjeciem jego więc link usunięty
dokładnie widać ze mam takie fałdki ale ja tak mam odkąd pamiętam czy któraś z was ma tak samo? Czytałam ze to może być efekt hemoroidów ale mnie nic nie boli. Prosze o poważne odpowiedzi teraz jestem zagranica i nie mogę iść do lekarza. Chociaż przez tyle lat co chodze do ginekologa nigdy nie zwrócił na to uwagi.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-07-18 o 18:49
amanda2613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 18:17   #2
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Problem z odbytem

Cytat:
Napisane przez amanda2613 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Ostatnio podczas seksu mój partner zwrócił mi uwagę, że mój odbyt jest całkowicie inny niż jego dotychczasowych partnerek i to mnie trochę zdziwiło próbujemy teraz seksu analnego.
Ja pamietam że taki odbyt mam chyba od urodzenia nigdy mu sie nie przyglądałam ale faktycznie ostatnio zacząłam przeglądać rózne zdjęcia i np odbyt jest jakby wciśnięty do środka a mój na zewnątrz. Pozwolę sobie tu wkleić link ze zdjeciem jego więc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...327eebdf7.html
dokładnie widać ze mam takie fałdki ale ja tak mam odkąd pamiętam czy któraś z was ma tak samo? Czytałam ze to może być efekt hemoroidów ale mnie nic nie boli. Prosze o poważne odpowiedzi teraz jestem zagranica i nie mogę iść do lekarza. Chociaż przez tyle lat co chodze do ginekologa nigdy nie zwrócił na to uwagi.
słabej jakości troszkę to zdjęcie ale wg mnie to jest zaawansowany żylak odbytu. (chyba, że zdjęcie jest inne niż w rzeczywistości bo jak mówię jakoś nie ciekawa ) Byłam na operacji żylaków odbytu (studiuję medycynę) i tak to wyglądało. Tyle , że pan na operacji miał takich "fałdek" mnóstwo. Nie zawsze przy żylakach odczuwa się jakieś dolegliwości, jeśli wypróżniasz się normalnie to mogą nie dawać żadnego znaku...


aaa no i teraz przyjrzałam się na zdjęcie i nie wiem czy ten fałd to sam fałd a odbyt jest poniżej czy jednak w tym "faldzie" jest odbyt. niestety jednak Ci nie pomogę bo źle jest zrobione zdjęcie

Edytowane przez kwiatek101
Czas edycji: 2011-07-17 o 18:18
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 18:38   #3
amanda2613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 19
Dot.: Problem z odbytem

Bardzo Dziekuję za odpowiedz. Nie potrafie już inaczej zrobić zdjęcia jak mocno się naprężę tak jakbym chciała zrobić kupkę hi hi to pojawiają się za tymi fałdkami takie 2 kuleczki z jednej i drugiej strony koloru fioletowego a czasami takiego krwistego ale to już tam całkiem głębiej jak mocno rozchylę. Udam sie oczywiście do lekarza jak tylko wrócę a teraz bedę dla pewności zażywała maści na hemoroidy. Jeszcze raz Dziękuję za odpowiedz bo mnie trochę uspokoiłaś a już sie bałam że to może byc coś bardziej poważnego.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Kwiatek 101 a możesz mi cos wiecej napisać na temat operacji takich żylaków. Ile to trwa jak długo się goi i czy mocno widać że było to miejsce operowane a także po jakim czasie po takim zabiegu dochodzi sie do normalnej sprawności? Z góry Dziekuje
amanda2613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 18:41   #4
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Problem z odbytem

ładne paznokcie - idź dziewczyno do lekarza, obcym ludziom w necie fotkę odbytu pokazujesz a lekarzowi nie możesz...?:- p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:01   #5
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problem z odbytem

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ładne paznokcie - idź dziewczyno do lekarza, obcym ludziom w necie fotkę odbytu pokazujesz a lekarzowi nie możesz...?:- p
Może mod przerzuci na paznokciowe?
Porażka, oniemiałam. Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy - a tu proszę, "fałd okołoodbytniczy ozdobny mniejszy" wyskakuje. Falbanka taka.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:10   #6
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: Problem z odbytem

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Może mod przerzuci na paznokciowe?
Porażka, oniemiałam. Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy - a tu proszę, "fałd okołoodbytniczy ozdobny mniejszy" wyskakuje. Falbanka taka.
Również oniemiałam. Nie wpadłabym na to, aby zrobić zdjęcie tyłka i wrzucać je na Wizaż... Chyba śnię...
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:16   #7
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Problem z odbytem

Cytat:
Napisane przez amanda2613 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Ostatnio podczas seksu mój partner zwrócił mi uwagę, że mój odbyt jest całkowicie inny niż jego dotychczasowych partnerek i to mnie trochę zdziwiło próbujemy teraz seksu analnego.
Ja pamietam że taki odbyt mam chyba od urodzenia nigdy mu sie nie przyglądałam ale faktycznie ostatnio zacząłam przeglądać rózne zdjęcia i np odbyt jest jakby wciśnięty do środka a mój na zewnątrz. Pozwolę sobie tu wkleić link ze zdjeciem jego więc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...327eebdf7.html
dokładnie widać ze mam takie fałdki ale ja tak mam odkąd pamiętam czy któraś z was ma tak samo? Czytałam ze to może być efekt hemoroidów ale mnie nic nie boli. Prosze o poważne odpowiedzi teraz jestem zagranica i nie mogę iść do lekarza. Chociaż przez tyle lat co chodze do ginekologa nigdy nie zwrócił na to uwagi.
zdjęcia nie obejrzałam
a co do tego na czerwono matko boska ten twój chlop to nie ma na co zwracać uwagęno ludu bespański każdy jest inny i każdy ma inną d..pę
odbyt ze też powiem też
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 19:22   #8
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problem z odbytem

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
zdjęcia nie obejrzałam
a co do tego na czerwono matko boska ten twój chlop to nie ma na co zwracać uwagęno ludu bespański każdy jest inny i każdy ma inną d..pę
odbyt ze też powiem też
Pozwolę sobie, zanim zamkną wątek, a co tam:
- kochanie, czy mój odbyt nie jest dziś aby bardziej pofałdowany?
- pozwól, że zrobię fotografię, by inni również mogli cieszyć nim swe oczy, kwiatuszku. Jest cudny jak co dzień.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:26   #9
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Problem z odbytem

Może naprawdę autorkę to martwi.... ale tekst lubego... ja bym powiedziała, że jego fajfusek też taki dziwny, marniejszy niż tych z którymi wcześniej sypiałam.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:33   #10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Problem z odbytem

autorka ma wiele problemow z okolicami krocza(wystarczy przesledzic reszte jej watkow)-wydaje mi sie ze wizyta u lekarza najlepiej psychiatry powinna przynajmniej w jakims stopniu pomoc.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:39   #11
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Problem z odbytem

przestańcie się śmiać z dziewczyny, że zrobiła zdjęcie. Jeśli ją to bardzo niepokoi, to dlaczego miała tego nie zrobić, tym bardziej, że chyba obok tego zdjęcia nie widnieje zdjęcie jej twarzy i dane teleadresowe więc jest anonimowa. To tak jakbyście wpisały w google żylaki i wyskoczyły by Wam zdjęcia !!

Autorko, jeśli to rzeczywiście są żylaki, możesz udać się do rodzinnej, ona skieruje Cię do chirurga. Na początku zrobi on oczywiście badanie per rectum bo takie są "przepisy", potem skieruje Cię na badanie jelita - kolonoskopię lub sigmoskopię, (poczytaj w Internecie, nie jest to przyjemne, ale musisz to zrobić dla swojego zdrowia, bo jeśli okaże się, że to żylaki, to znaczy, że nie tylko masz je na zewnątrz ale także wewnątrz, ponieważ taka forma żylaków odbytu, które pojawiają się poza odbytem jest już zaawansowana) a sama operacja to bardziej zabieg operacyjny, bo jest wykonywana w znieczuleniu podpajęczynówkowym (w kręgosłup - samo znieczulenie nie boli, trwa ok 2min, po 10 minutach tracisz czucie od pasa w dół, po 3 godzinach je odzyskujesz bo taki jest czas działania znieczulenia) następnie żylaki są wycinane takim elektrycznym skalpelem i zaszywane są ranki. Na operacji gdzie byłam ja, czas trwania był ok 20 minut ale ten pan miał ich mnóstwo, były wokół całego odbytu. Jeśli u Ciebie jest to żylak to taki zabieg będzie trwał pewnie około 5minut! dostaniesz 1-2 szwy i do domku. Z takim jednym żylakiem zapewne możliwe też będzie znieczulenie miejscowe (czyli strzykawką w miejscu gdzie się coś wycina). Na pewno trochę to boli, ale jeśli Ty masz tego tak malutko to jeden szew nie zrobi jakiegoś ogromnego dyskomfortu. Szew zdejmuje się po tygodniu, jak jest pewność, że ranka się całkiem zabliźniła. Na pewno trochę boli podczas wypróżniania w pierwszych dniach, ale warto zrobić ten zabieg, żeby uniknąć pogarszania się sytuacji, bo później może się to powiększyć (na pewno się tak stanie, tylko kwestia w jakim czasie) a to już jest pewien dyskomfort.

Także nic strasznego.
Idź do lekarza rodzinnego poproś o skierowanie do proktologa lub chirurga i lekarz Ci powie co to jest. Na tym zdjęciu jest ciężko, ale jeśli jest tak jak ja to widzę a nie zmienione przez aparat to żylaczek.
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 19:40   #12
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Problem z odbytem

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;28190409]autorka ma wiele problemow z okolicami krocza(wystarczy przesledzic reszte jej watkow)-wydaje mi sie ze wizyta u lekarza najlepiej psychiatry powinna przynajmniej w jakims stopniu pomoc.[/QUOTE]
masakra właśnie luknełamznowu mnie zatkało
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:53   #13
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Problem z odbytem

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
masakra właśnie luknełamznowu mnie zatkało
Mnie tez zatkalo
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 20:00   #14
amanda2613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 19
Dot.: Problem z odbytem

Kwiatek101 jeszcze raz Dziekuję za Pomoc i wyrozumialość Pozdrawiam Serdecznie i zastosuję się do Twoich rad
amanda2613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 20:05   #15
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Problem z odbytem

myślalam, że nic już mnie na wizażu nie zaskoczy...
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 20:26   #16
Zanetawawa
Przyczajenie
 
Avatar Zanetawawa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z odbytem

Przeglądam forum od dłuższego czasu, ale temat tej dziewczyny zmobilizował minie do założenia konta
Powinnaś coś z ty zrobić. To naprawdę wygląda paskudnie. Nie mam na myśli tych bazarowych tipsów
Dziwię się dopiero teraz dostrzegłaś problem...
Zanetawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 20:30   #17
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Problem z odbytem

Cytat:
Napisane przez amanda2613 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Ostatnio podczas seksu mój partner zwrócił mi uwagę, że mój odbyt jest całkowicie inny niż jego dotychczasowych partnerek i to mnie trochę zdziwiło próbujemy teraz seksu analnego.
Ja pamietam że taki odbyt mam chyba od urodzenia nigdy mu sie nie przyglądałam ale faktycznie ostatnio zacząłam przeglądać rózne zdjęcia i np odbyt jest jakby wciśnięty do środka a mój na zewnątrz. Pozwolę sobie tu wkleić link ze zdjeciem jego więc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...327eebdf7.html
dokładnie widać ze mam takie fałdki ale ja tak mam odkąd pamiętam czy któraś z was ma tak samo? Czytałam ze to może być efekt hemoroidów ale mnie nic nie boli. Prosze o poważne odpowiedzi teraz jestem zagranica i nie mogę iść do lekarza. Chociaż przez tyle lat co chodze do ginekologa nigdy nie zwrócił na to uwagi.
leżę....
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 20:34   #18
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Problem z odbytem

Autorko Ty faktycznie masz jakąś obsesję. Pobieżnie przewertowałam inne wątki i przyznam szczerze, że dopóki cokolwiek by mnie nie bolało, bądź lekarz zwróciłby na coś uwagę to nawet przez myśl by mi nie przeszło, żeby sobie oglądać systematycznie okolice intymne i "grzebać" w nich w poszukiwaniu anomalii... Paranoja
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 20:40   #19
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Problem z odbytem

OMG
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 22:31   #20
Kiki van Goth
Raczkowanie
 
Avatar Kiki van Goth
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 495
Dot.: Problem z odbytem

dupa.jpg
__________________
Nie mówię, żem geniusz
Lecz i nie dupa.
Też bym napisał 'Dziady',
Gdybym się uparł.
Kiki van Goth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 23:08   #21
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Problem z odbytem

Widziałam na wizażu już różne dziwne zdjęcia, ale żeby ktoś wrzucal fotę swojej dupy, bo Miś powiedział, że ma dziwną?

Swoją drogą podziwiam - mnie by się nie chciało odwalać akrobacji aparatem w celu zrobienia zdjęcia swego odwłoku
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 23:28   #22
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Problem z odbytem

Cytat:
Napisane przez Zanetawawa Pokaż wiadomość
Przeglądam forum od dłuższego czasu, ale temat tej dziewczyny zmobilizował minie do założenia konta
Koniecznie napisz to w wątku "Co Cię zachęciło do zarejestrowania się?"
Cytat:
Napisane przez Zanetawawa Pokaż wiadomość
Powinnaś coś z tym zrobić. To naprawdę wygląda paskudnie. Nie mam na myśli tych bazarowych tipsów



Ja też nie rozumiem, jak można pokazać odbyt obcym ludziom, ale lekarzowi się wstydzić... Nawet nie będę tam zaglądać, polecam po prostu lekarza.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 23:45   #23
Kiki van Goth
Raczkowanie
 
Avatar Kiki van Goth
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 495
Dot.: Problem z odbytem

zadziwiające, że ludzie bardziej wstydzą się pokazać twarzy, niż dupy.
__________________
Nie mówię, żem geniusz
Lecz i nie dupa.
Też bym napisał 'Dziady',
Gdybym się uparł.
Kiki van Goth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 23:50   #24
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Problem z odbytem

po odbycie rozpozna ją chyba tylko chłopak
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 00:16   #25
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Problem z odbytem

Przez ten internet to nawet ekshibicjonizm nie jest taki sam. Gdzie te czasy, kiedy tajemniczy panowie w prochowcach się po parkach rozbijali.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 07:42   #26
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Problem z odbytem

O jejku aż się przebudziłam
__________________

Często szuka się sensu życia przy pomocy bezsensownych metod
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:03   #27
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Problem z odbytem

Cytat:
Napisane przez Auksencja Pokaż wiadomość
Również oniemiałam. Nie wpadłabym na to, aby zrobić zdjęcie tyłka i wrzucać je na Wizaż... Chyba śnię...

ja chyba też jeszcze nie wstałam.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:08   #28
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Problem z odbytem

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
ja chyba też jeszcze nie wstałam.
Ja też
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:21   #29
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: Problem z odbytem

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
po odbycie rozpozna ją chyba tylko chłopak
dobrze prawisz
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:39   #30
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Problem z odbytem

OMG, wiielki zal, wystarczy spojrzec na inne posty autorki ;>
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.