kosmiczne buty ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 00:05   #31
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: kosmiczne buty ;)

Sprzedaj Lady Zgadze
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 00:10   #32
magda845
Rozeznanie
 
Avatar magda845
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 716
Dot.: kosmiczne buty ;)

Cytat:
Napisane przez Siejusia Pokaż wiadomość
Ja również uważam że są brzydkie i nie jest to jakaś nowość, bo często widuje się dziwne buty tego typu (Doda, Lady Gaga itp.). Wiesz, nie zamierzam się z Tobą kłócić, ani być złośliwa, ale uważam że nie na miejscu jest to, że jeśli komuś nie podobają się Twoje wieszaki, to zaczynasz rozprawy na temat jego polskości. Jeśli Ci to przeszkadza, to znajdź angielski portal tego typu i tam nie będziesz miała do czynienia z polską zaściankowością. Celowo użyłam tego określenia bo właśnie tak nas traktujesz. To że siedzisz za granicą nie oznacza że masz dobry gust. A na leczenie się z kompleksów możesz znaleźć inne miejsce.
zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%.
magda845 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 00:24   #33
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: kosmiczne buty ;)

Cytat:
Napisane przez Siejusia Pokaż wiadomość
Ja również uważam że są brzydkie i nie jest to jakaś nowość, bo często widuje się dziwne buty tego typu (Doda, Lady Gaga itp.). Wiesz, nie zamierzam się z Tobą kłócić, ani być złośliwa, ale uważam że nie na miejscu jest to, że jeśli komuś nie podobają się Twoje wieszaki, to zaczynasz rozprawy na temat jego polskości. Jeśli Ci to przeszkadza, to znajdź angielski portal tego typu i tam nie będziesz miała do czynienia z polską zaściankowością. Celowo użyłam tego określenia bo właśnie tak nas traktujesz. To że siedzisz za granicą nie oznacza że masz dobry gust. A na leczenie się z kompleksów możesz znaleźć inne miejsce.
Ale sama przyznalas,ze w Polsce tylko gwiazdy nosza takie buty a ja takie jak te 2 widzialam normalnie na lasce na ulicy i choc ja bym nie ubrala takich butow to smie twierdzic,ze owszem sa nietypowe,inne i moze nie sa urocze i piekne to sa w jakis sposob ciekawe ALE TO JEST MOJE i tylko moje zdanie i wcale nie twierdze,ze w polsce jest be tylko chodzi mi o to,ze mimo iz duzo dziewczyn jest odwaznych i lubiacych eksperymentowac to wydaje mi sie,ze ze wzgledu chocby na to,ze inni by zle na nich spogladali to w jakis sposob ich to chamuje i tylko tyle
choc jest i tak spora czesc dziewczyn ktora ma zdanie i opinie innych w nosie i ubiera sie jak lubi
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 07:17   #34
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: kosmiczne buty ;)

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
kojarza mi sie z image Lady Gagi.
na scene w sam raz i chyba tylko tam.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:20   #35
monia30
Raczkowanie
 
Avatar monia30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 319
Dot.: kosmiczne buty ;)

nie wiem o co te kłótnie...autorka posta chciała pokazać coś innego po prostu ...buty są mega oryginalne i pełno takich cudaków na wybiegach pokazów mody..to jest coś w rodzaju sztuki i nie musi się podobać ....myślę że mają szokować raczej....i kto wie w czym będziemy chodzić w przyszłości....może w takich butach właśnie ...pożyjemy zobaczymy...
monia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:35   #36
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: kosmiczne buty ;)

białe fajne, choć nie wiem, na jaką okazję by je założyć
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:29   #37
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: kosmiczne buty ;)

Ani ładne, ani praktyczne, wyłącznie dziwaczne.
Z tymi białymi kojarzą mi się akcesoria w stylu naszyjnika z kłów w nawiązaniu do tych "wypustek"
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 13:55   #38
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: kosmiczne buty ;)

Cytat:
Napisane przez monia30 Pokaż wiadomość
nie wiem o co te kłótnie...autorka posta chciała pokazać coś innego po prostu ...buty są mega oryginalne i pełno takich cudaków na wybiegach pokazów mody..to jest coś w rodzaju sztuki i nie musi się podobać ....myślę że mają szokować raczej....i kto wie w czym będziemy chodzić w przyszłości....może w takich butach właśnie ...pożyjemy zobaczymy...
Dziekuje bardzo wlasnie takie mialo byc przeslanie tego wieszaka
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:42   #39
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: kosmiczne buty ;)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Nie mam ochoty sie klocic bo to nie sa moje buty i ze wzgledu na cene na pewno nigdy nie beda ale chcialam pokazac najdziwniejsze buty jakie w swoim zyciu widzialam i na pewno najbardziej oryginalne,w tych bialych pewnie bym kroka nie umiala zrobic w czarnych ( tzn prawie takich samych ) widzialam na ulicach Londynu kilka dziewczyn i wzbudzily spore zainteresowanie ale w Polsce widze,ze co nowe i inne najlepiej okreslic mianem BRZYDKIE i to jest najsmiesniejsze,ze wiekszosc dziewczyn ( nie wszystkie) nie potrafia docenic nowego i nie chodzi tu wcale o jakies ochy i achy ale zwykle zobaczenie czegos ``innego``
---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------


tez tak wlasnie myslalam
Zobaczyłam:

Oooo, coś innego



brzydkie

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Nie chece byc niegrzeczna ale moze znajdz sobie lepsze zajecie to,ze odpowiedzialam i to calkiem normalnie a nie atakiem jak piszesz to chyba nie jest nic zdroznego
Ale ty jesteś niegrzeczna. Atakujesz, czepiasz się, że komuś się nie podobają, Co to za dyskusja z Tobą?
I tak poza tym: stawiać kroku a nie kroka...
Teraz widzisz jak to miło być niegrzeczną?

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Siejusia Pokaż wiadomość
Ja również uważam że są brzydkie i nie jest to jakaś nowość, bo często widuje się dziwne buty tego typu (Doda, Lady Gaga itp.). Wiesz, nie zamierzam się z Tobą kłócić, ani być złośliwa, ale uważam że nie na miejscu jest to, że jeśli komuś nie podobają się Twoje wieszaki, to zaczynasz rozprawy na temat jego polskości. Jeśli Ci to przeszkadza, to znajdź angielski portal tego typu i tam nie będziesz miała do czynienia z polską zaściankowością. Celowo użyłam tego określenia bo właśnie tak nas traktujesz. To że siedzisz za granicą nie oznacza że masz dobry gust. A na leczenie się z kompleksów możesz znaleźć inne miejsce.
Ja na wizażu w takich sytuacja używam określenia ZAGRAMANICA. To tak by wyśmiać tych co to się podniecają innym kraje, kulturą a gardzą Polakami. Albo po prostu o tych co to "liznęli zagramanicy"

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo wlasnie takie mialo byc przeslanie tego wieszaka
Ale Twoje komentarze już takiego przesłania nie nosiły. Zanim je przeczytałam, również sądziłam, że BYĆ MOŻE wywiąże się ciekawa dyskusja na temat dziwacznych projektów, ale ale Ty tu zaczęłaś się nas czepiać.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 23:36   #40
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: kosmiczne buty ;)

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Zobaczyłam:

Oooo, coś innego



brzydkie

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------


Ale ty jesteś niegrzeczna. Atakujesz, czepiasz się, że komuś się nie podobają, Co to za dyskusja z Tobą?
I tak poza tym: stawiać kroku a nie kroka...
Teraz widzisz jak to miło być niegrzeczną?

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------


Ja na wizażu w takich sytuacja używam określenia ZAGRAMANICA. To tak by wyśmiać tych co to się podniecają innym kraje, kulturą a gardzą Polakami. Albo po prostu o tych co to "liznęli zagramanicy"

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------


Ale Twoje komentarze już takiego przesłania nie nosiły. Zanim je przeczytałam, również sądziłam, że BYĆ MOŻE wywiąże się ciekawa dyskusja na temat dziwacznych projektów, ale ale Ty tu zaczęłaś się nas czepiać.
Wierz mi,ze tutaj jestem bardzo grzeczna ale potrafie byc tez bardzo niegrzeczna
co do poprawiania kogos to radze zajrzec do regulaminu
w szkole nie jestem a pisze tak,ze czytanie nie sprawia nikomu problemu
za to ja moge powiedziec,ze Ty juz od dluzszego czasu ublizasz tym z ``zagramanicy `` czyzby ktos chcial sie dowartosciowac
milej nocy
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:42   #41
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: kosmiczne buty ;)

__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 17:30   #42
Veteran
Raczkowanie
 
Avatar Veteran
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: tam gdzie nie ma już dróg. ;)
Wiadomości: 154
Dot.: kosmiczne buty ;)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Dla Ciebie nie a dla mnie wygladaja ciekawie,nie twierdze ,ze od razu bym je ubrala ale i nie przeszla obojetnie obok a pozatym jestem otwarta na nowosci i te butki przykuly moja uwage,pozatym niewiadomo czy za jakis czas nie beda trendy skoro juz kilka osob widzialach w butach z 2 zdjecia
pozatym jesli az tak Cie raza w oczy to po prostu nie ogladaj ich
Po to jest szafa by komentować ciuchy i galanterię kobiecą i nie tylko (pozytywnie jak i negatywnie), bo są gusta i guściki, i to co mi się nie podoba, niekoniecznie może też komuś się nie podobać. Nie rażą mnie w oczy. Wyraziłam tylko zdanie,a Ty od razu jakbyś się broniła.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Siejusia Pokaż wiadomość
Ja również uważam że są brzydkie i nie jest to jakaś nowość, bo często widuje się dziwne buty tego typu (Doda, Lady Gaga itp.). Wiesz, nie zamierzam się z Tobą kłócić, ani być złośliwa, ale uważam że nie na miejscu jest to, że jeśli komuś nie podobają się Twoje wieszaki, to zaczynasz rozprawy na temat jego polskości. Jeśli Ci to przeszkadza, to znajdź angielski portal tego typu i tam nie będziesz miała do czynienia z polską zaściankowością. Celowo użyłam tego określenia bo właśnie tak nas traktujesz. To że siedzisz za granicą nie oznacza że masz dobry gust. A na leczenie się z kompleksów możesz znaleźć inne miejsce.

Również podzielam Twoje zdanie.

ps. co do regulaminu, dokładniej poprawiania czyichś błędów- może Twoja wypowiedź była czytelna, ale czytając za każdym razem ten sam błąd można po prostu "zakodować"go także dla siebie, co nie jest korzystne.

Edytowane przez Veteran
Czas edycji: 2012-03-06 o 17:34
Veteran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 17:54   #43
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: kosmiczne buty ;)

Cytat:
Napisane przez Veteran Pokaż wiadomość
Po to jest szafa by komentować ciuchy i galanterię kobiecą i nie tylko (pozytywnie jak i negatywnie), bo są gusta i guściki, i to co mi się nie podoba, niekoniecznie może też komuś się nie podobać. Nie rażą mnie w oczy. Wyraziłam tylko zdanie,a Ty od razu jakbyś się broniła.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------




Również podzielam Twoje zdanie.

ps. co do regulaminu, dokładniej poprawiania czyichś błędów- może Twoja wypowiedź była czytelna, ale czytając za każdym razem ten sam błąd można po prostu "zakodować"go także dla siebie, co nie jest korzystne.
Polonistka sie znalazla
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 21:58   #44
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: kosmiczne buty ;)

Ciekawe do spektaklu, teledysku czy na bal przebierańców idealne czy niewygodne? za taką cenę-nie sądzę, o ile są dobrze wyważone, a na pewno są, to są o wiele wygodniejsze niż większość butów, które my nosimy.
Co do tego, że dla Polaków coś innego, oryginalnego jest zaraz krytykowane, to się zgadzam. I nie piszę tylko o tych butach- ogólnie
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 22:52   #45
Ylaa
Rozeznanie
 
Avatar Ylaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 636
GG do Ylaa
Dot.: kosmiczne buty ;)

Podobają mi się. Chociaż inna sprawa, że lubię oryginalne rzeczy wyróżniające się z tłumu szarej rzeczywistości.
A co do mentalności polskiej... Taka jest prawda, tłumi się różnorodność . A większość ludzi nie chce się wyróżniać, bo się tego wstydzi. Szkoda. Minie jeszcze sporo lat, gdy to się zmieni.
__________________
"Find the one who will guide you...
To the limits of your choice
"
Ylaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 22:58   #46
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: kosmiczne buty ;)

Ja tez uwielbiam rzeczy ktore wyrozniaja sie z tlumu i nie wstydze sie tego i nie bede tego ukrywac nawet jak mialabym byc na kazdym kroku krytykowana

ponoc tylko przy nijakosci przechodzi sie obojetnie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 03:59   #47
Ylaa
Rozeznanie
 
Avatar Ylaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 636
GG do Ylaa
Dot.: kosmiczne buty ;)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja tez uwielbiam rzeczy ktore wyrozniaja sie z tlumu i nie wstydze sie tego i nie bede tego ukrywac nawet jak mialabym byc na kazdym kroku krytykowana

ponoc tylko przy nijakosci przechodzi sie obojetnie
Chyba pierwszy raz się z Tobą zgadzam w 100%.
__________________
"Find the one who will guide you...
To the limits of your choice
"
Ylaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 11:02   #48
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: kosmiczne buty ;)

jak to sie mowi zawsze musi byc ten pierwszy raz
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 16:01   #49
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: kosmiczne buty ;)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Polonistka sie znalazla
nie trzeba być polonistką, żeby znać takie podstawy polskiego języka

te białe buty są po prostu brzydkie, kiczowate i nie wyobrażam sobie, żeby komuś mogły się podobać. Te drugie może i by mogły, ale jak tu w nich chodzić
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 17:58   #50
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Dot.: kosmiczne buty ;)

Skąd znajdujesz te perełki??
Dla mnie mega futurystyczne, rzeczywiście KOSMICZNE :-D
__________________
FashionAndTheCity.pl
Ulubiony blog modowy
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 22:19   #51
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: kosmiczne buty ;)

Wpisuje sobie buty,buciki images albo na facebooku jest strona,,kocham buty i torebki``i tam sobie buszuje jak mam czas
lubie takie innosci
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:12   #52
Niebieski_Motylek
Raczkowanie
 
Avatar Niebieski_Motylek
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Polska :)/ UK
Wiadomości: 76
Dot.: kosmiczne buty ;)

zastanawiam się tylko jak w nich chodzić...

co do określania że są brzydkie i takie tam to bym się pohamowała
To są buty dla odważnych- takie z przyszłości że brzydkie i niewygodne to na pewno by powiedziała np. kobieta z afrykańskiego plemienia nawet na szpilki, a przecież u nas to atrybut każdej kobiety
Niebieski_Motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.