Kosmetyki KALLOS - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-23, 13:12   #1561
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Kosmetyki KALLOS

hejka
a czy któraś z stosowała może maskę Colour, taką pomarańczową? na kwc recenzji mało ale same 5, mocno się nad nią zastanawiam, na lato na moje rudzielce może by była fajna...

tej ala Argan nie mam już, nie była taka straszna ale ten zapach mnie dobijał, nie mogłam go znieść, utrzymywał się długo no i oddałam szwagierce...
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 14:49   #1562
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Przepisuję składy szamponów Kallos, bo nie mam aktualnie czym zrobić fotek, Sugar

Agran: Aqua, Sodium Laureth Surfate, Cocamidopropil Betain, Sodium Chloride, Cocamid DEA, Coco Glucoside, Distearyl Ether, PEG-4, Distearyl Ether, Dicaprylyl Ether, Cetrimonium Chloride, Amidomethicone, Panthenol, Parfume, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citric Acid.

Vanilla: Aqua, Sodium Laureth Surfate, Cocamidopropil Betain, Sodium Chloride, Cocamid DEA, Coco Glucoside, Distearyl Ether, PEG-4, Distearyl Ether, Dicaprylyl Ether, Cetrimonium Chloride, Amidomethicone, Panthenol, Parfume, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citric Acid.

Czyli składy te same, zapachy i dzialanie inne
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 18:17   #1563
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Przepisuję składy szamponów Kallos, bo nie mam aktualnie czym zrobić fotek, Sugar

Agran: Aqua, Sodium Laureth Surfate, Cocamidopropil Betain, Sodium Chloride, Cocamid DEA, Coco Glucoside, Distearyl Ether, PEG-4, Distearyl Ether, Dicaprylyl Ether, Cetrimonium Chloride, Amidomethicone, Panthenol, Parfume, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citric Acid.

Vanilla: Aqua, Sodium Laureth Surfate, Cocamidopropil Betain, Sodium Chloride, Cocamid DEA, Coco Glucoside, Distearyl Ether, PEG-4, Distearyl Ether, Dicaprylyl Ether, Cetrimonium Chloride, Amidomethicone, Panthenol, Parfume, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citric Acid.

Czyli składy te same, zapachy i dzialanie inne
Dzięki kochana..
Kurcze faktycznie hehe te same składy... Argan bez olejku arganowego paranoja hehe ale arganowy chyba kupie bo zapach wanilli na dłuższą metę mnie drażni
Dobra znalazłam resztę składów w necie co potrzebowałam

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hejka
a czy któraś z stosowała może maskę Colour, taką pomarańczową? na kwc recenzji mało ale same 5, mocno się nad nią zastanawiam, na lato na moje rudzielce może by była fajna...

tej ala Argan nie mam już, nie była taka straszna ale ten zapach mnie dobijał, nie mogłam go znieść, utrzymywał się długo no i oddałam szwagierce...
hej kochana no tez czytałam że fajna jest tu znalazłam skład
INCI Frutty:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cyclopentasiloxane, Fragrance's not allergenic, Propylene Glycol, Dimethiconol, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalol, Hexyl Cinnamal, Citric Acid, Citral, Lactic Acid, Methylchloroisothiazolino ne, CI 14700, Glycerin, PCA, Geraniol, Methylisothiazolinone, Glycolic Acid, Malic Acid, Eugenol, Citronellol, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Pyruvic Acid, Tartaric Acid, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Evernia Furfuracea Extract, Evernia Prunastri Extract, Cinnamalaldehyde, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Farnesol

ma silikony które slsem a także łagodnym szamponem wymyjesz, jest OK ogólnie..
te na zielono to nie jestem pewna czy to silikony niby są to konserwanty ale mają końcówkę typowo silikonową więc nie jestem pewna..
Perfum nie uczulający, choć na końcu, mimo to ma extrakty ..
To moja skromna ocena składu ja ją może kupię też jak mi się moje pokończą.. na razie zapowiada się dobrze lepiej od Argana i Vanilli bynajmniej dla mnie bo nie ma Protein Mlecznych ani zbożowych które by mi puszyły
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-06-23 o 18:26
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 18:45   #1564
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja jakoś wolę vanillę, ta seria fajnie nabłyszcza, mam szampon i maskę o arganowym dzisiaj pisałam na blogspocie akurat, uważaj, baaardzo mocny zapach jak dla mnie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:16   #1565
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
ja jakoś wolę vanillę, ta seria fajnie nabłyszcza, mam szampon i maskę o arganowym dzisiaj pisałam na blogspocie akurat, uważaj, baaardzo mocny zapach jak dla mnie
no właśnie widziałam
hehe ale niestety zarówno vanilla i argan maski mają proteiny i niestety odpadają. zresztą maski mam 2 teraz do testowania
o ten szampon głównie chodzi.. pomyśle o nic albo albo a może się skuszę i wezmę oba
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:57   #1566
Lina L
Raczkowanie
 
Avatar Lina L
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja właśnie pluje na tą z arganem, ale czytałam, już miejscach, że jest taka średnia, wypróbuje i sama ocenie może moim włosom spasuje
__________________
Lina

***
Zapraszam na mojego bloga
http://godcreatedwomen.blogspot.com
Lina L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 12:29   #1567
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Dzięki kochana..
Kurcze faktycznie hehe te same składy... Argan bez olejku arganowego paranoja hehe ale arganowy chyba kupie bo zapach wanilli na dłuższą metę mnie drażni
Dobra znalazłam resztę składów w necie co potrzebowałam

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



hej kochana no tez czytałam że fajna jest tu znalazłam skład
INCI Frutty:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cyclopentasiloxane, Fragrance's not allergenic, Propylene Glycol, Dimethiconol, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalol, Hexyl Cinnamal, Citric Acid, Citral, Lactic Acid, Methylchloroisothiazolino ne, CI 14700, Glycerin, PCA, Geraniol, Methylisothiazolinone, Glycolic Acid, Malic Acid, Eugenol, Citronellol, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Pyruvic Acid, Tartaric Acid, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Evernia Furfuracea Extract, Evernia Prunastri Extract, Cinnamalaldehyde, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Farnesol

ma silikony które slsem a także łagodnym szamponem wymyjesz, jest OK ogólnie..
te na zielono to nie jestem pewna czy to silikony niby są to konserwanty ale mają końcówkę typowo silikonową więc nie jestem pewna..
Perfum nie uczulający, choć na końcu, mimo to ma extrakty ..
To moja skromna ocena składu ja ją może kupię też jak mi się moje pokończą.. na razie zapowiada się dobrze lepiej od Argana i Vanilli bynajmniej dla mnie bo nie ma Protein Mlecznych ani zbożowych które by mi puszyły

to dziwny jest ten skład na kwc jest zupełnie inny...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...uv.html&next=1

w tym co nap nie ma ani tego olejku ani nawet filtru
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 16:25   #1568
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
to dziwny jest ten skład na kwc jest zupełnie inny...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...uv.html&next=1

w tym co nap nie ma ani tego olejku ani nawet filtru
ahh no bo to nie ta maska myślałam że ci o tą chodzi ...:http://www.iparfumerie.de/kallos/frutta-maske/ ona też do farbowanych jest haha
śmiesznie wyszło nie powiem.. haha
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 22:13   #1569
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hejka
a czy któraś z stosowała może maskę Colour, taką pomarańczową? na kwc recenzji mało ale same 5, mocno się nad nią zastanawiam, na lato na moje rudzielce może by była fajna...

tej ala Argan nie mam już, nie była taka straszna ale ten zapach mnie dobijał, nie mogłam go znieść, utrzymywał się długo no i oddałam szwagierce...
Dla mnie ta COLOR jest ok, całkiem fajna, ale jednak najsłabsza z tych wszystkich kolorowych baniaków chociaż pachnie najładniej z wszelkich Kallosów
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 19:57   #1570
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ostatnio byłam nad morzem, przechadzałam się wieczorem ulicami i patrzę kiosk z kosmetykami ( udało mi się zrymować nawet).

A w tym kiosku normalnie Kallosy, jakie się tylko chce! Szampony, maski i inne! Ceny za litrowe maski kilkanaście złotych. Byłam w szoku i pewnie bym coś kupiła, tylko mam już za dużo włosowych kosmetyków i obecnie zużywam co mogę.

Co do przechowania, raczej ten sklepik był położony w cieniu (sprawdzałam za dnia) więc raczej słońce nie padało na te kosmetyki.

Jedynie cena maski Sleeka była przesadzona, bo ponad 30 zł.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 05:45   #1571
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Ostatnio byłam nad morzem, przechadzałam się wieczorem ulicami i patrzę kiosk z kosmetykami ( udało mi się zrymować nawet).

A w tym kiosku normalnie Kallosy, jakie się tylko chce! Szampony, maski i inne! Ceny za litrowe maski kilkanaście złotych. Byłam w szoku i pewnie bym coś kupiła, tylko mam już za dużo włosowych kosmetyków i obecnie zużywam co mogę.

Co do przechowania, raczej ten sklepik był położony w cieniu (sprawdzałam za dnia) więc raczej słońce nie padało na te kosmetyki.

Jedynie cena maski Sleeka była przesadzona, bo ponad 30 zł.
oo kurcze fajnie
A mi przyszło zamówienie z Allepaznokcie a w nim Kallos Silk i Kallos Vanilla szampon.. ahh te zapachy!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 11:29   #1572
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Szampon Vanilla jest super!
Ja obecnie testuję maskę Color i szampon Keratin. No i odżywkę go-go
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 19:11   #1573
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Dziewczyny, czy Wy też zauważyłyście zmianę zapachu maski latte?
Kupiłam w zeszłym tygodniu nową i zapach jest taki chemiczny i w ogóle nie utrzymuje się dłużej po umyciu jak zawsze.
Niby opakowanie takie samo ale to już nie jest to
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 20:04   #1574
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Kosmetyki KALLOS

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;42215789]Dziewczyny, czy Wy też zauważyłyście zmianę zapachu maski latte?
Kupiłam w zeszłym tygodniu nową i zapach jest taki chemiczny i w ogóle nie utrzymuje się dłużej po umyciu jak zawsze.
Niby opakowanie takie samo ale to już nie jest to[/QUOTE]

Ja mam od marca latte i pachnie budyniem, ale ten chemiczny zapach też niestety czuć, aż czasem odrzuca.

Po umyciu włosy pachną, ale już nie tak intensywnie i chemicznie.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 20:06   #1575
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Szampon Vanilla jest super!
Ja obecnie testuję maskę Color i szampon Keratin. No i odżywkę go-go
wiem kochana widzialam na blogu i ciebie

A jak sie silk spisuje.. czy nie testowałaś??
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 11:55   #1576
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Niestety, musiałam zmienić zamówienie, bo wieczorem jak pisałam post to była a rano jak składałam to już nie mam nadzieję, że się uda następnym razem, niedługo będę coś zamawiać.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 06:18   #1577
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Niestety, musiałam zmienić zamówienie, bo wieczorem jak pisałam post to była a rano jak składałam to już nie mam nadzieję, że się uda następnym razem, niedługo będę coś zamawiać.
ahh takie buty no czasem sprzed nosa wykupuja..
A u mnie na niemieckiej stronie iparfumerie w ogole nie ma tego kallosa, ogolnie są tylko te najbardziej znane kallosy: latte, placenta, honey, carota..
dlatego na allepaznokcie zamowilam ale juz NIC u nich więcej nie zamówie! Tak ciężko z nimi z komunikacją, prosić się o odpowiedź tygodniami czekać na paczkę.. a kasy za produkty których nie było na magazynie nadal nie dostałam może niedużo to było ale mimo wszystko!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 17:35   #1578
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Też się jakoś do nich nie przekonałam, iperfumy jak dla mnie najlepsza hurtownia a te nowe Kallosy wprowadzili jakoś pod koniec lipca u Nas
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 19:19   #1579
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Też się jakoś do nich nie przekonałam, iperfumy jak dla mnie najlepsza hurtownia a te nowe Kallosy wprowadzili jakoś pod koniec lipca u Nas
no to moze u nas tez niedlugo wprowadzą..

A dziś 1 raz użyłam Silka jest super gęsta pachnie bosko włoski gładkie i miękkie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 11:29   #1580
Alicja1123
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Witam wszystkich. Już długi czas podczytuję wizaż,a teraz stwierdziłam że już wystarczająco d ługo używam kosmetyków kallos by też się wypowiedzieć. Mam aktualnie na stanie maskę color,która chyba najbardziej mi odpowiada ze względu na to że kiedyś przeproteinowałam włosy i potem długi czas szukałam maski bez protein która odpowiadałaby moim włosom. I całe szczęście trafiłam na maskę Color,moje wysokoporowate włosy ją pokochały. Zachęcona efektami noszę się nawet z zamiarem zakupu oleju lnianego(ale to tak na marginesie). Więc na moich jasnych suchych włosach ta maska działa cuda,wygładza,nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie przy czym co jest dla mnie ważne,nie przetłuszcza. Mam rownież maskę Keratin i Silk i o ile ta pierwsza daję wspaniałe efekty,nawet mam wrażenie jakby moje włosy odrobinę pogrubiała(stosuje ją pod czepek,i nagrzewam suszarką),o tyle maska Silk moje włosy łatwo przetłuszcza,i mam wrażenie że odrobinę obciąża. Więc chyba sprawdzi się lepiej na grubszych włosach,choć wiadomo że trzeba samemu popróbować bo każde włosy lubią co innego. Mam też maskę Serical Latte(nie wiem czemu ale jakoś utarło się że to maska kallos,choć to maska produkcji włoskiej). Sericala używam od wielu wielu lat i zauważyłam niestety zmianę zapachu. Kiedyś był to zapach tak zachęcający że miałam chęc wziąć łyżkę i popróbować mlecznego budyniu Teraz dość wyraźnie czuć w nim chemię,przestał mi się ten zapach podobać. Aczkolwiek tak jak kiedyś zmiękcza włosy i ułatwia rozczesywanie,a czasem nawet myje nią włosy,na zmianę z Serical Frutta,która w zasadzie jak dla mnie działaniem nie różni się od latte. Miałam też maskę Kallos latte ale już mi się skończyła,i myślę że zapach był przyjemniejszy niż tej z sericala. Podsumowując polecam wypróbowanie maski color tym którzy nie mieli okazji jej testować.
A zapomniałam dodać że miałam też maskę kallos Argan(ta maska to kompletna pomyłka).Zapach wstrętny(choć każdy nos lubi co innego),działanie na moich włosach żadne,w dodatku to maska o zapachu arganu a nie z tym składnikiem.Zużyłam jako pierwsze O w metodzie OMO jako że innego zastosowania dla niej nie mogłam znaleść,więc ładowałam tonami by jak najszybciej ją skończyć i nigdy już do niej nie wracać.

Miałyście już nową czekoladową serię z kallosa? Ja wąchałam szampon i maskę ale jakoś zapach mnie nie przekonał i nie kupiłam, choć pewnie niedługo się skuszę bo lubię nowości testować. Ale coś mi się zdaję że ja z tym zapachem raczej się nie polubię.

Edytowane przez Alicja1123
Czas edycji: 2014-06-10 o 11:36
Alicja1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 12:59   #1581
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Alicja1123 Pokaż wiadomość

Miałyście już nową czekoladową serię z kallosa? Ja wąchałam szampon i maskę ale jakoś zapach mnie nie przekonał i nie kupiłam, choć pewnie niedługo się skuszę bo lubię nowości testować. Ale coś mi się zdaję że ja z tym zapachem raczej się nie polubię.
Jak to wygląda? Gdzie jest dostępne?
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 15:07   #1582
Alicja1123
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Jak to wygląda? Gdzie jest dostępne?
Nie wiem czy w Waszych sklepach stacjonarnych jest ale jeśli pytasz o internet to np.tutaj http://www.expert-kosmetyki.pl/pozyc...Chocolate-1000 i tutaj http://uradka.pl/item/kallos-czekola...do-wlosow.html . Pachnie prawdziwie czekoladowo zero chemii więc jak ktoś kocha się w zapachach tego typu to napewno będzie uwielbiał. Ja niestety nie przepadam za zapachem czekolady...ale może z czystej ciekawości wypróbuję.

Jak będę miała okazję znowu mieć w rączkach maskę i szampon to wrzucę Wam skład.

Edytowane przez Alicja1123
Czas edycji: 2014-06-10 o 15:11
Alicja1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 15:10   #1583
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Alicja1123 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy w Waszych sklepach stacjonarnych jest ale jeśli pytasz o internet to np.tutaj http://www.expert-kosmetyki.pl/pozyc...Chocolate-1000 i tutaj http://uradka.pl/item/kallos-czekola...do-wlosow.html . Pachnie prawdziwie czekoladowo zero chemii więc jak ktoś kocha się w zapachach tego typu to napewno będzie uwielbiał. Ja niestety nie przepadam za zapachem czekolady...ale może z czystej ciekawości wypróbuję.
Kuszące może sobie kupię szampon - nawet jak do włosów okaże się kiepski to zużyję do mycia ciała jeśli rzeczywiście tak czekoladowo pachnie
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 15:24   #1584
Alicja1123
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Kuszące może sobie kupię szampon - nawet jak do włosów okaże się kiepski to zużyję do mycia ciała jeśli rzeczywiście tak czekoladowo pachnie
Jest także maska ale chyba jak dotąd jest dostępna tylko w małym opakowaniu(zdaje się 275ml). Też pachnie czystą czekoladą, jest tania więc może się skuszę. Tylko przeraża mnie wizja zapachu czekolady nawet po zmyciu włosów(niektóre maski pachną nawet gdy włosy wyschną,i to przez długi czas). Ja nie przepadam za zapachem czekolady ale dla wypróbowania nowości może będę w stanie się przełamać. Tak jak mówiłam, jak będę miała możliwość to spiszę Wam skład ale o ile pamiętam(nie zabijcie mnie jeśli źle pamiętam) to ten wyciąg/ekstakt? czekolady jest po perfumie a więc w ilości raczej znikomej. No ale zapach czekolady mógłby miłośnika tegoż zapachu powalić.
Alicja1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 16:02   #1585
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Jeśli pachnie tak pięknie jak wersja waniliowa to baardzo polecam, perełka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 21:34   #1586
Alicja1123
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jeśli pachnie tak pięknie jak wersja waniliowa to baardzo polecam, perełka
Pachnie bardzo przyjemnie...Miałam szampon waniliowy i mnie ten zapach troszkę męczył,w miarę używania niestety uczucie zmęczenia pogłębiało się. Ja lubię zapachy bardziej owocowe lub mleczne. Wanilię lubię,ale nie na dłuższą metę....z czasem ten zapach zaczyna mnie drażnić....tak samo wiem że byłoby z czekoladą..
Alicja1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 19:01   #1587
Alicja1123
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Oto skład maski Chocolate Aqua, Cetearyl alcohol, Cetrimonium chloride, Propylene glycol, Hydrogenated polyisobutene, Parfum, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Panthenol, Theobroma cacao extract, Hydrolyzed keratin, Hydrolyzed milk protein, Citric acid, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone.

Edytowane przez Alicja1123
Czas edycji: 2014-06-13 o 19:10
Alicja1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 18:52   #1588
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
ja jakoś wolę vanillę, ta seria fajnie nabłyszcza, mam szampon i maskę o arganowym dzisiaj pisałam na blogspocie akurat, uważaj, baaardzo mocny zapach jak dla mnie
uwielbiam maskę vanilla
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:37   #1589
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja również
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 18:57   #1590
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja mam szampon vanilla i go uwielbiam
maska ma proteiny mleka niestety moje wlosy po nich mają puchh
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.