Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-19, 18:42   #1
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995

Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!


Hej Dziewczyny!
Nowy rok to świetny czas aby zmienić coś w swoim życiu!
Na tym wątku chce abyśmy spólnie się motywowały do ćwiczeń, zdrowego stylu życia, będziemy się chwaliły sukcesami, postępami, będziemy się wspierać sie i dzielić radami
Co o tym myślicie, są jakieś chętne?
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 19:14   #2
BlackAnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Ja chętnie!
BlackAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 19:26   #3
epox
Raczkowanie
 
Avatar epox
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 175
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

to moje postanowienie noworoczne,musze wrócic do formy ...
epox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 19:37   #4
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

No to super! Próbuję pracować nad moim ciałem już gdzies tak od roku, ale różnie z tym bywa, głównie przez bra motywacji. Nie chcę tracić kg, chcę po prostu ujędrnić i wyrzeźbić ciało. Obecnie ćwiczę przed komputerem z Chodakowską i Mel B, ale nie wiem czy to da efekty o jakich marzę, chcę zacząć biegać jak tylko dni zrobią się troszkę dłuższe
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 10:25   #5
dzwoneczkowa11123
Przyczajenie
 
Avatar dzwoneczkowa11123
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

to jak nowy rok idzie.... to ja już tez bym szzła po swoje.

postanawiam od dnia nalotu na dom WYPELNIONY JEDZENIEM ćwiczyć.
1. wigilia ćwiczenia
2. boże narodzenie - chyba nieee
3. szczepana - jak najbardziej


i ju do nowego roku every day)
dzwoneczkowa11123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 10:30   #6
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Heeej! Ja chętnie się przyłączę, ale mam nadzieję, że wątek nie umrze śmiercią naturalną i że będziemy się wspierać

Od nowego roku chcę wznowić walkę o zgrabną sylwetkę, bo troszku się zapuściłam ostatnio
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 14:19   #7
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Co ćwiczyłyście do tej pory i jakie efekty to przyniosło?
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 14:29   #8
MEGAALPHA2986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Co roku mówię, że zacznę ćwiczyć ale niestety nic z tego nie wychodzi. Może w tym roku jakoś w końcu się przełamie i będę szła do przodu. Jak widzę ile już tutaj osób odniosło sukces to aż chce mi się ćwiczyć. W tym roku to już na pewno zaczynam z wami.
MEGAALPHA2986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 16:25   #9
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Co roku mówiłam sobie, że zacznę ćwiczyć, że schudnę etc. I wiecie co? Od połowy tego roku postanowienie poszło w ruch! Dlatego też mam zamiar w przyszłym roku dać siebie 200%. Ale żeby nie było za łatwo to muszę zacząć od Świąt, w końcu to wzmożony okres pyszności.

Aktualnie ćwiczę codziennie, 7x w tygodniu. Z reguły po 1-1,5h na fitnessie (ABT, TBC, BS, płaski brzuch, pupomania, tabata) + 30min do 1h na aerobach. Od poniedziałku mam przymusową przerwę do 12.01 (okres wolnego od Uczelni, a w miejscowości rodzinnej nie opłaca mi się kupować karnetu na de-facto tydzień chodzenia- drugi tydzień u Narzeczonego spędzam).
Także staje przede mną wyzwanie: nie zgrubnąć za dużo przez święta
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 20:59   #10
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

A u mnie droga była długa, szeroka i wyboista.

Zaczęłam w maju 2013 roku z Chodakowską, potem przerzuciłam się na Jillian Michaels, w listopadzie i grudniu miałam przerwę, od stycznia ćwiczyłam trochę Body Revolution z Jillian, potem przerobiłam six packa też z Jillian, potem Brazilian Butt Lift i w czerwcu moja przygoda się skończyła (sesja, kłopoty ze zdrowiem, wyjazdy). W październiku trochę Shred in 30 robiłam, ale nie do końca. Ogólnie to six pack i Brazilian Butt Lift (plus bieganie na bieżni) dało mi spore efekty, może nie na wadze, ale w obwodach Teraz się troszku zapuściłam

W czerwcu mam wesele koleżanki, przez te pół roku chcę się doprowadzić do porządku i muszę to zrobić, tylko obawiam się czy dam radę pogodzić pracę z ćwiczeniami, tzn. czy będę miała tyle siły, żeby po powrocie z pracy ćwiczyć
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 21:31   #11
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Ja jestem chyba już na takim etapie gdzie ćwiczenie przed komputerem przestało przynosić takie efekty jakie bym chciała, myślałam w tym okresie zimowym o siłowni, muszę pochodzić i podpatrzeć różne oferty. Czy na takiej siłowni ułożą dla mnie indywidualny trening albo coś w tym stylu? Pytam, bo nigdy nie miałam z tym stycznosci, a nie chcę zrobić sobie krzywdy
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 22:04   #12
epox
Raczkowanie
 
Avatar epox
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 175
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

w tamtym roku był stepper,ale z braku czasu,zostawiłam go w kącie i czeka na lepsze czasy,wczesniej nie ćwiczyłam,nie byłam na żadnej diecie i miałam super ciało-przynajmniej ja sie w tej wersji uwielbiałam,a potem ...i mam o 15kg za dużo,postaram sie zmienić,zrobić coś dla siebie,chce być szczęśliwa sama ze sobą,siłownia odpada,ale w domu zrobie co tylko będę mogła
epox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 22:25   #13
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Ja jestem chyba już na takim etapie gdzie ćwiczenie przed komputerem przestało przynosić takie efekty jakie bym chciała, myślałam w tym okresie zimowym o siłowni, muszę pochodzić i podpatrzeć różne oferty. Czy na takiej siłowni ułożą dla mnie indywidualny trening albo coś w tym stylu? Pytam, bo nigdy nie miałam z tym stycznosci, a nie chcę zrobić sobie krzywdy
oczywiście, że ułożą Ci trening, ale pod warunkiem, że zapłacisz za wizytę u trenera personalnego, musisz zapytac o taką opcję na siłowni.
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 16:04   #14
201604210936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Właśnie dziś spisywałam postanowienia noworoczne na których co roku zapisuję systematyczne ćwiczenia, no ale.. tym razem na pewno się uda

Dziewczyny, jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o ćwiczenia. Co polecacie? Chodakowska strasznie mi nie podchodzi
201604210936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 16:30   #15
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Dołączam do Was kobietki .
Mam duuużo wolnego czasu, zamiast bezmyślnie spędzać go na robieniu głupot postanowiłam ćwiczyć. To postanowienie noworoczne ale ja zaczynam od jutra - im szybciej, tym lepiej. Zauważyłam, że im dłużej planuję tym trudniej mi się do czegoś zabrać... Trzeba działać szybko .
Ogólnie kręcę hula hop od trzech miesięcy ale to za mało. W planach mam orbitrek, Mel B, skakankę, przysiady.
Jutro zrobię zdjęcia, pomiary. Bardzo chciałabym, żeby ćwiczenia stały się moim nałogiem .

Damy radę!

Zapomniałam dodać, że moim postanowieniem noworocznym jest również zrobienie szpagatu .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''

Edytowane przez Lady eSs
Czas edycji: 2014-12-21 o 17:25
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 17:41   #16
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez julux Pokaż wiadomość
Właśnie dziś spisywałam postanowienia noworoczne na których co roku zapisuję systematyczne ćwiczenia, no ale.. tym razem na pewno się uda

Dziewczyny, jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o ćwiczenia. Co polecacie? Chodakowska strasznie mi nie podchodzi
Mi też ona nie podchodzi, z nią zaczynałam ćwiczenia, ale mnie znudziły. Chociaż dzisiaj np. zrobiłam jej trening, ale stwierdziłam, że nudne to było jak flaki z olejem

A jesteś całkiem poczatkująca czy już jakąś formę masz? Ja serdecznie polecam Jillian Michaels, ma mega skutecznie ćwiczenia. Na początek dobry będzie Beginner shred lub 30 day shred

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Dołączam do Was kobietki .
Mam duuużo wolnego czasu, zamiast bezmyślnie spędzać go na robieniu głupot postanowiłam ćwiczyć. To postanowienie noworoczne ale ja zaczynam od jutra - im szybciej, tym lepiej. Zauważyłam, że im dłużej planuję tym trudniej mi się do czegoś zabrać... Trzeba działać szybko .
Ogólnie kręcę hula hop od trzech miesięcy ale to za mało. W planach mam orbitrek, Mel B, skakankę, przysiady.
Jutro zrobię zdjęcia, pomiary. Bardzo chciałabym, żeby ćwiczenia stały się moim nałogiem .

Damy radę!

Zapomniałam dodać, że moim postanowieniem noworocznym jest również zrobienie szpagatu .
Masz rację, trzeba zacząć od zaraz, jak się ta odkłada, to tym bardziej się nie chce
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 18:04   #17
201604210936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
A jesteś całkiem poczatkująca czy już jakąś formę masz? Ja serdecznie polecam Jillian Michaels, ma mega skutecznie ćwiczenia. Na początek dobry będzie Beginner shred lub 30 day shred
Całkiem początkująca. Coś tam robiłam, ale nigdy systematycznie. Wypróbuję tą Jillian, dzięki
Od siebie mogę polecić tę babkę: https://www.youtube.com/watch?v=LEy3leBVseE, pamiętam że uwielbiałam z nią ćwiczyć
201604210936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 18:45   #18
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cześć, mogę się dołączyć?
Moja droga? Zaczęła się fajnie, ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem, chciałam być fit- i właśnie do tego momentu chcę w tym roku wrócić.
Niestety, za pierwszym razem potoczyło się to zgoła inaczej- wpakowałam się w zaburzenia odżywiania, dalej walczę o zdrowie.
Teraz chcę być zdrowa i silna, nie chuda :3
I ze względu na moją... chorobową przeszłość muszę zadać pytanie, proszę, nie odbierzcie go źle: czy ten wątek będzie zachęcał do zdrowego, zbilansowanego trybu życia i będzie ogólnie taki pozytywny, czy raczej będą tu się pojawiały cele "schudnijmy jak najwięcej" i "byle spalić wszystkie kalorie" "będę chuda ze wszelką cenę" "na śniadanie jedno jabłko" itp? Proszę, nie odbierzcie tego źle, ja po prostu naprawdę szukam jakiegoś pozytywnego "healthy life style" zakątka na tym forum, które nie będzie na mnie źle działało, to wszystko
__________________
WŁOSY
Długość 65 cm
Objętość 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 22:30   #19
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez julux Pokaż wiadomość
Całkiem początkująca. Coś tam robiłam, ale nigdy systematycznie. Wypróbuję tą Jillian, dzięki
Od siebie mogę polecić tę babkę: https://www.youtube.com/watch?v=LEy3leBVseE, pamiętam że uwielbiałam z nią ćwiczyć
jaka pozytywna babka! w ogóle zumba to super sposób na spalanie kcal To w tych klimatach polecam Brazil Butt Lift - taki program treningowy, gostek prowadzący to jest dziwny, śmieszny, ale program zarąbisty
Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
Cześć, mogę się dołączyć?
Moja droga? Zaczęła się fajnie, ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem, chciałam być fit- i właśnie do tego momentu chcę w tym roku wrócić.
Niestety, za pierwszym razem potoczyło się to zgoła inaczej- wpakowałam się w zaburzenia odżywiania, dalej walczę o zdrowie.
Teraz chcę być zdrowa i silna, nie chuda :3
I ze względu na moją... chorobową przeszłość muszę zadać pytanie, proszę, nie odbierzcie go źle: czy ten wątek będzie zachęcał do zdrowego, zbilansowanego trybu życia i będzie ogólnie taki pozytywny, czy raczej będą tu się pojawiały cele "schudnijmy jak najwięcej" i "byle spalić wszystkie kalorie" "będę chuda ze wszelką cenę" "na śniadanie jedno jabłko" itp? Proszę, nie odbierzcie tego źle, ja po prostu naprawdę szukam jakiegoś pozytywnego "healthy life style" zakątka na tym forum, które nie będzie na mnie źle działało, to wszystko
jeśli o mnie chodzi, to jak najbardziej zależy mi na RACJONALNYM odżywianiu i ćwiczeniach, żadne głodówki i przemęczanie organizmu ćwiczeniami. Nigdy chudzielcem nie byłam i nie chcę być, bo taki typ sylwetki mi się nie podoba i nawet bym takiego nie osiągnęła.
Ogólnie jestem zdania, że trzeba patrzeć na siebie holistycznie i długodystansowo: jeśli będziemy się głodzić lub przeforsowywać, to może i osiągniemy efekt, ale w przyszłości zdrowie nam się posypie i będziemy tylko smutni przez to.
Dlatego wspieram Cię w Twojej walce i powrocie na dobrą i zdrową drogę I tutaj na pewno dostaniesz od nas wsparcie Wszystko będzie dobrze
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 23:59   #20
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Mam nadzieje ze moje postanowienie noworoczne bedzie spelnione i od stycznia wroce na ta silownie mam nadzieje takze ze bedac tutaj z wami bede miala wieksza motywacje
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 11:26   #21
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
Cześć, mogę się dołączyć?
Moja droga? Zaczęła się fajnie, ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem, chciałam być fit- i właśnie do tego momentu chcę w tym roku wrócić.
Niestety, za pierwszym razem potoczyło się to zgoła inaczej- wpakowałam się w zaburzenia odżywiania, dalej walczę o zdrowie.
Teraz chcę być zdrowa i silna, nie chuda :3
I ze względu na moją... chorobową przeszłość muszę zadać pytanie, proszę, nie odbierzcie go źle: czy ten wątek będzie zachęcał do zdrowego, zbilansowanego trybu życia i będzie ogólnie taki pozytywny, czy raczej będą tu się pojawiały cele "schudnijmy jak najwięcej" i "byle spalić wszystkie kalorie" "będę chuda ze wszelką cenę" "na śniadanie jedno jabłko" itp? Proszę, nie odbierzcie tego źle, ja po prostu naprawdę szukam jakiegoś pozytywnego "healthy life style" zakątka na tym forum, które nie będzie na mnie źle działało, to wszystko

Witaj Myślę, że ten wątek będzie miał na celu przekonanie do zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Będzie pozytywnie na pewno! . Ja np. nie odchudzam się bo nie mam z czego, chcę zmienić coś w swoim życiu, zadbać o siebie.

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
jeśli o mnie chodzi, to jak najbardziej zależy mi na RACJONALNYM odżywianiu i ćwiczeniach, żadne głodówki i przemęczanie organizmu ćwiczeniami. Nigdy chudzielcem nie byłam i nie chcę być, bo taki typ sylwetki mi się nie podoba i nawet bym takiego nie osiągnęła.
Ogólnie jestem zdania, że trzeba patrzeć na siebie holistycznie i długodystansowo: jeśli będziemy się głodzić lub przeforsowywać, to może i osiągniemy efekt, ale w przyszłości zdrowie nam się posypie i będziemy tylko smutni przez to.
Dlatego wspieram Cię w Twojej walce i powrocie na dobrą i zdrową drogę I tutaj na pewno dostaniesz od nas wsparcie Wszystko będzie dobrze
I najważniejsze to powoli, racjonalnie do celu .

Cytat:
Napisane przez Lela23 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze moje postanowienie noworoczne bedzie spelnione i od stycznia wroce na ta silownie mam nadzieje takze ze bedac tutaj z wami bede miala wieksza motywacje
No pewnie, motywacja w tym wątku nie ma prawa wygasnąć .

Wspominałyście coś o Chodakowskiej - ta pani mnie nie przekonuje (choć nie twierdzę, że jej ćwiczenia nie dają efektów).

Pomiary zrobione, zdjęcia również, można brać się do roboty.
U mnie problematyczny jest "dół" (ale nie jestem gruszką). Jeśli znacie jakieś dobre ćwiczenia na te partie to podzielcie się .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 14:07   #22
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Dziękuję! W takim razie na pewno tu z Wami zostaję :3
__________________
WŁOSY
Długość 65 cm
Objętość 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 14:20   #23
koma002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Chętnie się dołączę do postanowienia.
koma002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 15:14   #24
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cześć
To i ja postanawiam się przyłączyć
Swoją przygodę z w miarę regularnymi ćwiczeniami zaczęłam w kwietniu 2013r i miałam nadzieję, że w 2014r będzie tak samo, a nawet lepiej w tej kwestii ale niestety tak się nie stało i już parę miesięcy temu się zaniedbałam.

Ćwiczyłam z Mel B, Tiffany, trochę siłownia, trochę bieganie, skakanka.
U mnie niestety często jest tak, że mam "zryw" na początku miesiąca i jest dobrze pod względem ćwiczeń i jedzenia, a ostatnie 2 tygodnie są kiepskie.
Dlatego mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się wytrwać i osiągnąć wyznaczone cele.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 15:52   #25
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!



Chętnie się przyłączę
Regularnie ćwiczyłam m.in. z Jillian Michaels, Tone it up, Blogiltes przez ok. rok, niestety od kwietnie tego roku się w tym nawyku zapuściłam

Ale planuję powrót do starych, dobrych, zdrowych nawyków


Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
Cześć, mogę się dołączyć?
Moja droga? Zaczęła się fajnie, ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem, chciałam być fit- i właśnie do tego momentu chcę w tym roku wrócić.
Niestety, za pierwszym razem potoczyło się to zgoła inaczej- wpakowałam się w zaburzenia odżywiania, dalej walczę o zdrowie.
Teraz chcę być zdrowa i silna, nie chuda :3
I ze względu na moją... chorobową przeszłość muszę zadać pytanie, proszę, nie odbierzcie go źle: czy ten wątek będzie zachęcał do zdrowego, zbilansowanego trybu życia i będzie ogólnie taki pozytywny, czy raczej będą tu się pojawiały cele "schudnijmy jak najwięcej" i "byle spalić wszystkie kalorie" "będę chuda ze wszelką cenę" "na śniadanie jedno jabłko" itp? Proszę, nie odbierzcie tego źle, ja po prostu naprawdę szukam jakiegoś pozytywnego "healthy life style" zakątka na tym forum, które nie będzie na mnie źle działało, to wszystko
To na mnie możesz liczyć w tym względzie Zdrowe odżywianie, zdrowy ruch to jest to
Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Wspominałyście coś o Chodakowskiej - ta pani mnie nie przekonuje (choć nie twierdzę, że jej ćwiczenia nie dają efektów).

Pomiary zrobione, zdjęcia również, można brać się do roboty.
U mnie problematyczny jest "dół" (ale nie jestem gruszką). Jeśli znacie jakieś dobre ćwiczenia na te partie to podzielcie się .
Z ćwiczeniami Chodakowskiej miałam krótki epizod, ale już nigdy więcej

Też mam problem z podwoziem Oczywiście żeby schudnąć musisz ruszać się we wszystkich partiach, a nie tylko w tych problematycznych

Lubię ćwiczenia z TIU na pupe i uda np:
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 17:06   #26
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Też mam problem z podwoziem Oczywiście żeby schudnąć musisz ruszać się we wszystkich partiach, a nie tylko w tych problematycznych

Lubię ćwiczenia z TIU na pupe i uda np:

Dzięki za link, spodobały mi się te ćwiczenia, jak się wprawię to je dołączę. Jestem po ćwiczeniach, ledwo żyję, fatalna kondycja, wstyd... . Gdyby ktoś widział, jak ćwiczę to miałby niezły ubaw .

20 min orbitreka (mogłam więcej ale nie ma co się forsować) + mel b nogi + mel b pośladki + mel b brzuch (w ćwiczeniach na brzuch baaardzo dużo oszukiwałam bo nie dawałam rady, mam nadzieję, że szybko się wprawię).

Wieczorem będzie 40 minut hulania, rozciąganie do szpagatu, przysiady.

Oczywiście będę ćwiczyć całe ciało. Wiem, że nie da się wyszczuplić jednej partii. Mam trochę masywne nogi (niestety również łydki i kostki, a z tymi partiami niewiele da się zrobić).

A w lato mam zamiar bez kompleksów śmigać w krótkich spodenkach i spódniczkach .

anczysko1, koma002
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 17:09   #27
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

anczysko1: Cześć

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Dzięki za link, spodobały mi się te ćwiczenia, jak się wprawię to je dołączę. Jestem po ćwiczeniach, ledwo żyję, fatalna kondycja, wstyd... . Gdyby ktoś widział, jak ćwiczę to miałby niezły ubaw .

20 min orbitreka (mogłam więcej ale nie ma co się forsować) + mel b nogi + mel b pośladki + mel b brzuch (w ćwiczeniach na brzuch baaardzo dużo oszukiwałam bo nie dawałam rady, mam nadzieję, że szybko się wprawię).

Wieczorem będzie 40 minut hulania, rozciąganie do szpagatu, przysiady.

Oczywiście będę ćwiczyć całe ciało. Wiem, że nie da się wyszczuplić jednej partii. Mam trochę masywne nogi (niestety również łydki i kostki, a z tymi partiami niewiele da się zrobić).

A w lato mam zamiar bez kompleksów śmigać w krótkich spodenkach i spódniczkach .

anczysko1, koma002
TIU ma fajne treningi
Brawo za trening
Nie ma rady, trzeba ćwiczyć
Zakup oritreka chodzi za mną od lat, ale za dużo miejsa zajmuje
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 17:50   #28
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Można się przyłączyć?
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 17:53   #29
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?
Pewnie cześć
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 17:55   #30
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
anczysko1: Cześć


TIU ma fajne treningi
Brawo za trening
Nie ma rady, trzeba ćwiczyć
Zakup oritreka chodzi za mną od lat, ale za dużo miejsa zajmuje
Czy Ty też robisz wielki come back co do wizażu i ćwiczeń?
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-02 19:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.