Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-02, 23:20   #271
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja Wam powiem, że czasami nie wiem co mam ze swoimi włoskami robić, co prawda nie farbuje dopiero 5 miesięcy , ale powoli zaczynają mnie wkurzać odrosty ... jeszcze ostatnio fryzjerka mnie trochę źle obciela i musze iść poprawić to , bo mi sie końce włosów strzępią ;/ ale to najwyżej sis mi poprawi, bo wiem, że jak kazę jej tylko 0,5 cm obciąć to tyle obetnie ...

mnie najbardziej stresuje, że cały czas nie mam pewności, że do slubu moje wlosy będą w pełni naturalne .. dbam o nie jak moge i mam nadzieję, że zdążę i nie będę musiała ich farbować ( bo plan jest taki, że jak na 3 miesiące przed slubem wlosy nie będą lux tj. chociaż, żeby ta farba się trochę bardziej wypłukała to niestety będę musiała zadziałać coś z farbą ..)

Kiedy masz termin ślubu i ile cm jeszcze muszą urosnąć?

Xyolax- właśnie szkoda mi je farbować, nawet ciekawa jestem jak bym wyglądała w naturalnych... od 13 rż kiedy samodzielnie z kuzynką zrobiłyśmy sobie pasemka to ciągle coś na tej głowie jest... od czasu do czasu daję na włosy naftę kosmetyczną.. nawet nie wiem co to olejowanie, ale zaraz sobie w google wpiszę Dzięki

Postaram się zrobić foto w ciągu najbliższych dni, powiecie mi szczerze czy mam totalną masakrę, czy powinnam jednak je ufarbować czy czekać
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 23:33   #272
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Kiedy masz termin ślubu i ile cm jeszcze muszą urosnąć?

Xyolax- właśnie szkoda mi je farbować, nawet ciekawa jestem jak bym wyglądała w naturalnych... od 13 rż kiedy samodzielnie z kuzynką zrobiłyśmy sobie pasemka to ciągle coś na tej głowie jest... od czasu do czasu daję na włosy naftę kosmetyczną.. nawet nie wiem co to olejowanie, ale zaraz sobie w google wpiszę Dzięki

Postaram się zrobić foto w ciągu najbliższych dni, powiecie mi szczerze czy mam totalną masakrę, czy powinnam jednak je ufarbować czy czekać
ślub mamy 28 kwietnia 2012

u mnie wygląda to tak, że aktualnie mam długie włosy ( ale dość wycieniowane więc ich długość jest od 20 do 60 cm ) i licząc, że jeśli w rok urosną mi ok 20 cm i te farbowańce się sporo rozjaśnią to będzie super ... naturalnych nie dam rady na bank zapuścić ( chcę mieć długie) bo mam dopiero z 6-7 cm odrostu ...

zamierzam czasami stosować sodę, aby wypłukać kolor ...no i jeszcze stosuję różne takie dziwne rzeczy aby włosy szybciej rosły (chociaż na tą szybkość nie mogę narzekać )
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 23:37   #273
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Jeszcze masz dużo czasu, jak kolorek nie będzie zadowalający to możesz nawet ufarbować, najważniejsze ze do tej pory będziesz miała piękne i zdrowe Szampony przeciwłupieżowe ponoć wypłukują kolor, ale nie wiem- nie próbowałam. Moje były potraktowane rozjaśniaczem, więc kolor musi niestety sam zejść...

Koleżanka mi właśnie napisała, że na wzrost włosów dobra jest Kamiwaza, stosowała któraś z Was?
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 23:41   #274
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja Wam powiem, że czasami nie wiem co mam ze swoimi włoskami robić, co prawda nie farbuje dopiero 5 miesięcy , ale powoli zaczynają mnie wkurzać odrosty ... jeszcze ostatnio fryzjerka mnie trochę źle obciela i musze iść poprawić to , bo mi sie końce włosów strzępią ;/ ale to najwyżej sis mi poprawi, bo wiem, że jak kazę jej tylko 0,5 cm obciąć to tyle obetnie ...

mnie najbardziej stresuje, że cały czas nie mam pewności, że do slubu moje wlosy będą w pełni naturalne .. dbam o nie jak moge i mam nadzieję, że zdążę i nie będę musiała ich farbować ( bo plan jest taki, że jak na 3 miesiące przed slubem wlosy nie będą lux tj. chociaż, żeby ta farba się trochę bardziej wypłukała to niestety będę musiała zadziałać coś z farbą ..)
Eh ci fryzjerzy :/ Ale jak siostra solidnie poprawi to dobrze
No i zawsze w razie czego będziesz mogła pofarbować tylko farbowańce na kolor zbliżony do naturalnych

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Kiedy masz termin ślubu i ile cm jeszcze muszą urosnąć?

Xyolax- właśnie szkoda mi je farbować, nawet ciekawa jestem jak bym wyglądała w naturalnych... od 13 rż kiedy samodzielnie z kuzynką zrobiłyśmy sobie pasemka to ciągle coś na tej głowie jest... od czasu do czasu daję na włosy naftę kosmetyczną.. nawet nie wiem co to olejowanie, ale zaraz sobie w google wpiszę Dzięki

Postaram się zrobić foto w ciągu najbliższych dni, powiecie mi szczerze czy mam totalną masakrę, czy powinnam jednak je ufarbować czy czekać
Tutaj są 2 wątki dot. olejów i ogólnie olejowania włosów, są też poszczególne wątki dotyczące np. oleju kokosowego, rycynowego, nafty na podforum pielęgnacji włosów

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=494214

Ogólnie jak na początek mogę polecić olej kokosowy (14-17 zł/200ml), olej rycynowy (6zł/100g), olej z pestek winogron (12zł/1l)

Ale wiadomo, że nie na każdego działa to samo i trzeba przetestować wszystko na własnej skórze, bo jako że i mi służą nie znaczy, że i Tobie będą

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ślub mamy 28 kwietnia 2012

u mnie wygląda to tak, że aktualnie mam długie włosy ( ale dość wycieniowane więc ich długość jest od 20 do 60 cm ) i licząc, że jeśli w rok urosną mi ok 20 cm i te farbowańce się sporo rozjaśnią to będzie super ... naturalnych nie dam rady na bank zapuścić ( chcę mieć długie) bo mam dopiero z 6-7 cm odrostu ...

zamierzam czasami stosować sodę, aby wypłukać kolor ...no i jeszcze stosuję różne takie dziwne rzeczy aby włosy szybciej rosły (chociaż na tą szybkość nie mogę narzekać )
Popróbuj może maseczek z cynamonem, miodem, cytryną, płukanek z rumianku... Mi pare takich aplikacji rozjaśniło nieco włosy, do tego Biovax do zniszczonych (z miodem i cynamonem).
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 23:46   #275
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Xyolax, dzięki wielkie za linki Teraz zadam pytanie- może wydać się głupie, ale co tam

Czy ten olej z pestek winogron, to jest ten sam, którego używa się np do smażenia ? Tyle razy go kupowałam i nigdy bym nie pomyślała by dać go na włoski!
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 00:49   #276
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Eh ci fryzjerzy :/ Ale jak siostra solidnie poprawi to dobrze
No i zawsze w razie czego będziesz mogła pofarbować tylko farbowańce na kolor zbliżony do naturalnych



Tutaj są 2 wątki dot. olejów i ogólnie olejowania włosów, są też poszczególne wątki dotyczące np. oleju kokosowego, rycynowego, nafty na podforum pielęgnacji włosów

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=494214

Ogólnie jak na początek mogę polecić olej kokosowy (14-17 zł/200ml), olej rycynowy (6zł/100g), olej z pestek winogron (12zł/1l)

Ale wiadomo, że nie na każdego działa to samo i trzeba przetestować wszystko na własnej skórze, bo jako że i mi służą nie znaczy, że i Tobie będą

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------



Popróbuj może maseczek z cynamonem, miodem, cytryną, płukanek z rumianku... Mi pare takich aplikacji rozjaśniło nieco włosy, do tego Biovax do zniszczonych (z miodem i cynamonem).
siostra hobbystycznie zajmuje się fryzjerstwem, wiec co nieco potrafi nawet ostatnio ona obcinała mi włosy...ale teraz skusił mnie kupon z grouponu ...


będę próbowała wszystkiego ... tak jak juz kiedys pisałam kolor mi już troche wypłowiał i z hebanowej czerni zrobił się średnio-ciemno brązowy z takim rdzawym połyskiem . Wiem, że nie wypłucze się calkowicie, ale jakiś odcien jasno-rdzawo brązowy bym zniosła

przy następnej okazji musze kupic jakis olej na końcówki, żeby włoski nie zniszczyły się bardzo ...

i pozostaje mi jedynie czekać
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:09   #277
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No no, 9 miesięcy, bardzo ładnie
Ja bym się cieszyła jakbym miała już pół głowy swojej
ja też się cieszę,tylko przy mojej dlugości dziwnie to wygląda,bo mam boba prawie do brody
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 12:10   #278
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Xyolax, dzięki wielkie za linki Teraz zadam pytanie- może wydać się głupie, ale co tam

Czy ten olej z pestek winogron, to jest ten sam, którego używa się np do smażenia ? Tyle razy go kupowałam i nigdy bym nie pomyślała by dać go na włoski!
Tak, to ten sam Dość popularny jest olej pestek winogron z Biedronki, jest bardzo tani i fajnie działa
To koniecznie spróbuj, w tych linkach (w I cz. na 1 stronie) są poszczególne oleje (jest ich naprawdę sporo, i spożywczych, i przeznaczonych tylko do włosów) i wypisane ich działanie i najlepiej jakby na włosy kładziony był nierafinowany, choć nie zawsze da się trafić lub cena za nierafinowany przeraża Tak samo można kłaść oliwę z oliwek (choć mi ona średnio przypasowała)


Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
siostra hobbystycznie zajmuje się fryzjerstwem, wiec co nieco potrafi nawet ostatnio ona obcinała mi włosy...ale teraz skusił mnie kupon z grouponu ...


będę próbowała wszystkiego ... tak jak juz kiedys pisałam kolor mi już troche wypłowiał i z hebanowej czerni zrobił się średnio-ciemno brązowy z takim rdzawym połyskiem . Wiem, że nie wypłucze się calkowicie, ale jakiś odcien jasno-rdzawo brązowy bym zniosła

przy następnej okazji musze kupic jakis olej na końcówki, żeby włoski nie zniszczyły się bardzo ...

i pozostaje mi jedynie czekać
Groupon? Ostatnio właśnie gdzieś czytałam (nie pamiętam czy na forum się ktoś wypowiadał czy to był jakiś artykuł), że jak idzie się do salonu czy kosmetycznego, czy fryzjerskiego właśnie z kuponem z Groupona to oni nie traktują wtedy tego człowieka jak normalnego klienta tylko tą robotę odwalają tak na odczepnego. Pewnie też zależy od salonu i podejścia pracownika, ale właśnie dotarło do mnie wiele niezbyt pochlebnych opinii. Sama się czaiłam na mikrodermabrazję i peeling kawitacyjny bo fajne promocje były, ale jakby mi coś z twarzą zrobili przez nieumiejętny czy niedokładny zabieg to nie wiem co bym im zrobiła, dlatego już nie poluję na kupony


Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
ja też się cieszę,tylko przy mojej dlugości dziwnie to wygląda,bo mam boba prawie do brody
Oj powinnaś chodzić dumna
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:17   #279
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko. Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko. xyolax

własnie powiem CI, że moi znajomi są zadowoleni z tych kuponów...a ja kupilam dwa i z obu nie jestem w 100% zadowolona...;/ byłam u fryzjera ... efekt zdecydowanie za bardzo wycieniowane wlosy , no ale kazałam obciąć zniszczone końce , więc mówię ok... jednak po tygodniu !! zaczeły się tak fatalnie układać i te końce takie postrzepione się zrobily ... i nie wiem czy jakies oleje na to pomogą, czy muszę poprawić u sis

drugi raz robiłam manicure ...spoko bardzo mi sie podobało, super wyszło i byłam mega zadowolona ... ale zrobił mi się zastrzał i przez tydzień miałam spuchniętego kciuka ;/
Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:19   #280
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziękuję Na pewno skorzystam! Planuję na all zamówić też Kamiwaze- Mama koleżanki stosowała (dała ok 60 zł, na all jest po 20!) i była zadowolona na tyle, by kupić po raz kolejny.

Jeżeli chodzi o kupony z Groupon to właśnie też się czaiłam. Pomyślałam sobie, że jak mam nawet dać 150 zł za farbowanie to jednak nie 300 i tak sobie czekam na jakąś ofertę... ale skoro chodzą słuchy że robią na odwal... już tyle razy mi fryzjerzy włosy zmasakrowali że się najzwyczajniej w świecie boję (raz babka mi miała zrobić blond + brąz pasemka- wyszły siwe, po pół roku ta sama babka zrobiła mi biało-żółto-siwe + odrost na 2 cm Oczywiście więcej mnie nie zobaczy...)
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"

Edytowane przez niuniulka1989
Czas edycji: 2011-05-03 o 12:21
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:56   #281
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko. Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko. xyolax

własnie powiem CI, że moi znajomi są zadowoleni z tych kuponów...a ja kupilam dwa i z obu nie jestem w 100% zadowolona...;/ byłam u fryzjera ... efekt zdecydowanie za bardzo wycieniowane wlosy , no ale kazałam obciąć zniszczone końce , więc mówię ok... jednak po tygodniu !! zaczeły się tak fatalnie układać i te końce takie postrzepione się zrobily ... i nie wiem czy jakies oleje na to pomogą, czy muszę poprawić u sis

drugi raz robiłam manicure ...spoko bardzo mi sie podobało, super wyszło i byłam mega zadowolona ... ale zrobił mi się zastrzał i przez tydzień miałam spuchniętego kciuka ;/
Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.
No to widać wszystko zależy od salonu i podejścia do klienta. Może fryzjerka miała tępe nożyczki i dlatego takie końce teraz masz Oleje jak nie pomogą, to napewno nie zaszkodzą, więc śmiało możesz próbować

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Dziękuję Na pewno skorzystam! Planuję na all zamówić też Kamiwaze- Mama koleżanki stosowała (dała ok 60 zł, na all jest po 20!) i była zadowolona na tyle, by kupić po raz kolejny.

Jeżeli chodzi o kupony z Groupon to właśnie też się czaiłam. Pomyślałam sobie, że jak mam nawet dać 150 zł za farbowanie to jednak nie 300 i tak sobie czekam na jakąś ofertę... ale skoro chodzą słuchy że robią na odwal... już tyle razy mi fryzjerzy włosy zmasakrowali że się najzwyczajniej w świecie boję (raz babka mi miała zrobić blond + brąz pasemka- wyszły siwe, po pół roku ta sama babka zrobiła mi biało-żółto-siwe + odrost na 2 cm Oczywiście więcej mnie nie zobaczy...)
Nie ma za co
Kamiwaza, hmm... o tym też coś czytałam, nawet nie wiem czy nie na wizażu Zaraz poszperam, bo w sumie ciekawe to Tym bardziej widzę, że dobre i na wypadanie włosów, więc to coś dla mnie Tylko z tego co widzę to chyba jest to dość silne, bo i na łysienie jest... Nie wiem czy bym się nie bała tego stosować


A na KWC skrajne opinie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,15669,kamiwaza.html
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-05-03 o 13:00
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 13:17   #282
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja własnie siedzę z mieszanką sody z szamponem...zaraz splukuję potem odżywka z cytryna i na koniec jeszcze płukanka z cytryną ... mam nadzieję, że coś pomoże ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:11   #283
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hej

Kamiwaza... no albo ją pokochasz, albo znienawidzisz
Ja w obawie przed tym drugim - nie kupiłam jeszcze

Przychodzę pochwalic sie swoim odrostem. Mozecie mnie nie pamiętać bo pisałam tu tylko troszkę, ale z racji rozwijającej sie grupy wsparcia mam wieksza motywację

MÓJ ODROST półroczny...
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:15   #284
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja własnie siedzę z mieszanką sody z szamponem...zaraz splukuję potem odżywka z cytryna i na koniec jeszcze płukanka z cytryną ... mam nadzieję, że coś pomoże ...
Również mam nadzieję, że będziesz zadowolona

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Hej

Kamiwaza... no albo ją pokochasz, albo znienawidzisz
Ja w obawie przed tym drugim - nie kupiłam jeszcze

Przychodzę pochwalic sie swoim odrostem. Mozecie mnie nie pamiętać bo pisałam tu tylko troszkę, ale z racji rozwijającej sie grupy wsparcia mam wieksza motywację

MÓJ ODROST półroczny...
Bardzo ładny odrost I jaki duży! Oby tak dalej
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-05-03 o 15:17
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:20   #285
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Również mam nadzieję, że będziesz zadowolona


Bardzo ładny odrost I jaki duży! Oby tak dalej
Dzięki
Bardzo mnie motywuje to, ze tyle osób wraca do naturalek i nie straszne Wam odrosty

hehe, nasze własne kiełkujące ombre hair
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 16:28   #286
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Dzięki
Bardzo mnie motywuje to, ze tyle osób wraca do naturalek i nie straszne Wam odrosty

hehe, nasze własne kiełkujące ombre hair
No no, mamy za darmochę taki efekt, za jaki inne płacą

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Dziewczyny, wyglądam za okno a tu śnieg!
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 16:35   #287
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax tez sie dzisiaj zdziwiłam wygladajac za okno a tam snieg z deszczem leci
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 16:41   #288
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
xyolax tez sie dzisiaj zdziwiłam wygladajac za okno a tam snieg z deszczem leci
No powariowała ta pogoda! Figle nam płata Jeszcze trochę i w lipcu będziemy lepić bałwana (tfu tfu tfu )
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 16:43   #289
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No powariowała ta pogoda! Figle nam płata Jeszcze trochę i w lipcu będziemy lepić bałwana (tfu tfu tfu )
No ja mam nadzieję że ten bałwan w lipcu to nie będzie ze śniegu a z plażowego piasku
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 17:21   #290
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

U mnie wieeeeeje, wyszłam na chwilę z psiakiem i uszy mnie bolą
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 17:40   #291
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No powariowała ta pogoda! Figle nam płata Jeszcze trochę i w lipcu będziemy lepić bałwana (tfu tfu tfu )
dokładnie
u mnie cały dzień pada, zimno, wieje ....
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 17:58   #292
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
Aga zawsze tez zielone końce możesz ściąć a i dla włosów będzie zdrowiej
zielony już mi trochę zszedł, 2 razy kładłam szamponetkę i już tego nie widać za bardzo a ścinać mi na razie znów szkoda, bo w połowie lutego ścinałam i to sporo
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No no, mamy za darmochę taki efekt, za jaki inne płacą

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Dziewczyny, wyglądam za okno a tu śnieg!
to chyba mam szczęście, bo u mnie zero śniegu (no chyba, że zaraz spadnie, bo coś pogoda się popsuła)


tak w ogóle to znowu musiałam nadrabiać czytanie :P pochwalę się Wam, że się wyszalałam na weselu jak za wszystkie czasy i do tego poprawiny i wczoraj grill ze znajomymi, coś pięknego hihi
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 19:00   #293
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
No ja mam nadzieję że ten bałwan w lipcu to nie będzie ze śniegu a z plażowego piasku
Oby!

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
zielony już mi trochę zszedł, 2 razy kładłam szamponetkę i już tego nie widać za bardzo a ścinać mi na razie znów szkoda, bo w połowie lutego ścinałam i to sporo

to chyba mam szczęście, bo u mnie zero śniegu (no chyba, że zaraz spadnie, bo coś pogoda się popsuła)


tak w ogóle to znowu musiałam nadrabiać czytanie :P pochwalę się Wam, że się wyszalałam na weselu jak za wszystkie czasy i do tego poprawiny i wczoraj grill ze znajomymi, coś pięknego hihi
To dobrze, że się wybawiłaś A jaką miałaś fryzurkę?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 22:07   #294
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

To dobrze, że się wybawiłaś A jaką miałaś fryzurkę?
na weselu koleżanka zrobiła mi loki i je spięła z tyłu, a na poprawiny już tylko sobie wyprostowałam ale i tak włosy nie były zadowolone po takich męczarniach co przeszły.
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:19   #295
KaLiWi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 63
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

cześć Dziewczyny!!

przychodzę tutaj, bo potrzebuję wsparcia. bardzo potrzebuję wsparcia. rok temu pofarbowałam moje włosy na rudo, co wyszło koszmarnie i zostało zabite brązową farbą. potem co jakiś czas farbowałam odrosty, ale ostatnio stwierdziłam, że chcę mój kochany śliczny naturalny blond.
włosy mam prawie do pasa, nie chcę ścinać ;(
czyli mam właśnie perspektywę 4 lat z odrostem...to mnie bardzo bardzo przybija (
KaLiWi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:54   #296
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

spójrz na ten link i na włosy Dannii Minogue,odrost jest bardzo modny!
http://www.youtube.com/watch?v=MLzy-...layer_embedded
Ja sie tym pocieszam,bo mam podobny
A przypuszczam,że ona sobie tak po prostu włosy pofarbowała,a nie zapuszczała :d ODROST JEST DŻEZI!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dannii+Minogue+Celebrities+2011+Australian+dNehP2vtYT9l.jpg (26,8 KB, 98 załadowań)

Edytowane przez Patisha87
Czas edycji: 2011-05-04 o 13:01
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 13:54   #297
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hej Dziewczyny.
Nie mogę się już doczekać kiedy będę miała całe swoje, naturalne włosy. U mnie nie widać praktycznie różnicy między moimi naturalnymi, a tymi farbowanymi(trzeba się bardzo dokładnie przyjrzeć), co jest zasługą częstych maseczek z miodu i od czasu do czasu płukanek cytrynowych, słonko chyba też miało w tym swój udział. Na dniach postaram się zrobić zdjęcie to same ocenicie.

Ostatnio często widuję na ulicy dziewczyny/kobiety z odrostami na 3, czasem na 5 cm. Zastanawiam się, czy one wracają do naturalnych?

Pomyślałam sobie, że jak będę miała już długie, całe naturalne włosy to na pewno ich nie zafarbuję. Po pierwsze farba niszczy włosy, a jak uda mi się osiągnąć moją wymarzoną długość to szkoda mi będzie niszczyć. Po drugie jak mi się już znudzą farbowane i będę chciała całe naturalne to potrwa zanim mi odrosną... Szkoda mi będzie farbować jak uda mi się wyhodować włoski takiej długości jakbym chciała...

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Dziewczyny, miałam sobie kupić olejek rycynowy i olejować włosy, ale tak wybierałam się do apteki, że jeszcze tam nie dotarłam.

Teraz zastanawiam się czy kupić olejek rycynowy, czy olej z pestek winogron? A może ten i ten i mieszać ze sobą? (ale w jakich proporcjach?) A może olej z pestek winogron kłaść na włosy sam, a olejek rycynowy dodawać do maseczek, kilka kropli do szamponu? Doradźcie mi, proszę
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:07   #298
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
na weselu koleżanka zrobiła mi loki i je spięła z tyłu, a na poprawiny już tylko sobie wyprostowałam ale i tak włosy nie były zadowolone po takich męczarniach co przeszły.
Oj tam, czasem trzeba pięknie wyglądać A teraz jakiś olej czy maseczka i będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez KaLiWi Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny!!

przychodzę tutaj, bo potrzebuję wsparcia. bardzo potrzebuję wsparcia. rok temu pofarbowałam moje włosy na rudo, co wyszło koszmarnie i zostało zabite brązową farbą. potem co jakiś czas farbowałam odrosty, ale ostatnio stwierdziłam, że chcę mój kochany śliczny naturalny blond.
włosy mam prawie do pasa, nie chcę ścinać ;(
czyli mam właśnie perspektywę 4 lat z odrostem...to mnie bardzo bardzo przybija (
Może jakieś zdjęcie wstawisz?
Teraz odrosty są modne, nie martw się, wystarczy silna wola i zdobędziesz wyznaczony cel. "Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie." A im szybciej zaczniesz wracać do naturalek tym szybciej będziesz je miała

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.
Nie mogę się już doczekać kiedy będę miała całe swoje, naturalne włosy. U mnie nie widać praktycznie różnicy między moimi naturalnymi, a tymi farbowanymi(trzeba się bardzo dokładnie przyjrzeć), co jest zasługą częstych maseczek z miodu i od czasu do czasu płukanek cytrynowych, słonko chyba też miało w tym swój udział. Na dniach postaram się zrobić zdjęcie to same ocenicie.

Ostatnio często widuję na ulicy dziewczyny/kobiety z odrostami na 3, czasem na 5 cm. Zastanawiam się, czy one wracają do naturalnych?

Pomyślałam sobie, że jak będę miała już długie, całe naturalne włosy to na pewno ich nie zafarbuję. Po pierwsze farba niszczy włosy, a jak uda mi się osiągnąć moją wymarzoną długość to szkoda mi będzie niszczyć. Po drugie jak mi się już znudzą farbowane i będę chciała całe naturalne to potrwa zanim mi odrosną... Szkoda mi będzie farbować jak uda mi się wyhodować włoski takiej długości jakbym chciała...

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Dziewczyny, miałam sobie kupić olejek rycynowy i olejować włosy, ale tak wybierałam się do apteki, że jeszcze tam nie dotarłam.

Teraz zastanawiam się czy kupić olejek rycynowy, czy olej z pestek winogron? A może ten i ten i mieszać ze sobą? (ale w jakich proporcjach?) A może olej z pestek winogron kłaść na włosy sam, a olejek rycynowy dodawać do maseczek, kilka kropli do szamponu? Doradźcie mi, proszę
Ja też się nie mogę doczekać, aż będę miała całe naturalne włosy Zresztą w sumie jak każda z nas na tym wątku
Możesz kupić i to i to, olej rycynowy nie jest drogi (ok. 6zł za buteleczkę 100g), a biedronkowy olej z pestek winogron (12 zł za 1l, więc starczy na długo).

Ja olej rycynowy stosuję solo na całą noc, albo na skalp, albo na końcówki włosów, jest dość gęsty więc ciężko mi go rozprowadzić na całych włosach. Czasem dodaję kropelkę do szamponu (ale nie można przesadzić z ilością, bo włosy będą tłuste po umyciu) i również sobie chwalę tą metodę. Włosy są bardziej ujarzmione A olej z pestek winogron nakładam na długość
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 16:22   #299
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja też już nie mogę sie doczekac całych naturalnych włosków

obiecałam sobie, że jak by mi sie znudził moj naturalny kolrek to co najwyzej jakieś refleksy sobie zrobie jasniejsze czy cos albo będę kombinować z cięciem
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 16:29   #300
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Postanowiłam się przyłączyć Byłam tu może z dwa lata temu w pierwszej części i po powrocie do naturalnego koloru znowu zafarbowałam włosy. Tym razem planuję zapuścić długie, zrowe i naturalne włosy Zajmie mi to kilka lat, ale nie poddaję się.
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.