Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 14:03   #4831
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć wszystkim Jestem nowa na forum, ale uznałam, że po miesiącach czytania wypowiedzi innych osób (przy okazji dzięki za uwagi dot. depilacji ) sama opowiem o moich, ubogich na razie doświadczeniach z laserem.
Kilka osób pytało tu o skuteczność lasera diodowego Quantel Derma, a niestety info o nim było niewiele (a przynajmniej ja się do niczego ciekawego nie dokopałam). Mimo to znalazłam groupona na ten laser i uznałam, że zaryzykuję.. ktoś kiedyś musi

Jestem po 3 zabiegach na łydki. Wrażenia?
Po 1 efekty: na razie oceniam dość marnie, chociaż od ostatniego zabiegu minęły ok 2 tygodnie dopiero. Włoski na nogach mam ciemne, skórę jasną, a jak na razie wydaje się, że wypadło nie więcej niż 1/4 - max 1/3 włosków.
I w przeciwieństwie do większości - u mnie wszystkie włoski odrastały normalnie (już 1-2 dni po zabiegu), a te które były w odpowiedniej fazie wypadały po jakimś tygodniu.

Po 2 sam laser... Zabieg trochę bolał,ale bez przesady, czuć było po prostu takie igiełki (porównywalnie do pach robionych LSem), żadnych strupków,ani niczego podobnego nie miałam, zaczerwienienie znikało po ok godzinie od zabiegu.
Zabieg bardzo szybki (obie łydki w ok 10 minut), ale głowica jest bardzo duża (12x50mm), więc może to nic dziwnego, w każdym razie widziałam, że babka robiła to miejsce przy miejscu. W laserze jest chłodzenie powietrzem i to dużo pomagało (w LSie tego nie miałam, ale robiłam tylko 1 zabieg,więc się nie wypowiadam).

No i po 3 gabinet - robiłam w Rzeszowie w Ośrodku Chirurgii Plastycznej i ogólnie nie polecam (chociaż przyznaję, że jakby był jeszcze kiedyś na to groupon to bym się pewnie skusiła). Powód? Negatywne wrażenie wywarte przez lekarkę(? - to chyba nie była kosmetyczka) już podczas 1. zabiegu. Przez 10 minut leżałam rozebrana i czekałam, az łaskawie przestanie rozmawiać przez telefon ('nóż chyba leży w górnej szufladzie, ale jak tam nie będzie, to sprawdź...') - zrozumiałabym jakby to było coś ważnego, ale kobieta chciała sobie widocznie pogadać przed zabiegiem.
Poza tym jak w czasie chyba drugiego zabiegu zaczęło mnie parzyć i zwróciłam jej na to uwagę, to wcale nie zareagowała (!), tylko po zakończeniu stwierdziła, że to dziwne, bo wcześniej nic takiego nie czułam.

Na razie za bardzo się rozpisałam, ale jakby co, to chętnie odpowiem na pytania
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:16   #4832
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie przynudzasz,ale czytaj też ze zrozumieniem.
i dodam, ze opinie nasze juz sa przeciez zawarte w tym watku, wystarczy po prostu go przejrzec, bez sensu byloby, gdyby kazda osoba od nowa pisala, jakie sa jej doswiadczenia z danym laserem...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:50   #4833
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
i dodam, ze opinie nasze juz sa przeciez zawarte w tym watku, wystarczy po prostu go przejrzec, bez sensu byloby, gdyby kazda osoba od nowa pisala, jakie sa jej doswiadczenia z danym laserem...


i wystarczy poczytac kilka ostatnich stron-nie trzeba całego
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 15:58   #4834
Kinia_F
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 320
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

OK - już wystarczająco dałyście mi do zrozumienia, że mam się więcej tutaj nie wypowiadać.
Kinia_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 16:13   #4835
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
OK - już wystarczająco dałyście mi do zrozumienia, że mam się więcej tutaj nie wypowiadać.


Teraz to naprawdę nie można grzecznie zwrócić uwagi, bo od razu ktoś wali focha.
Ani jedna osoba nie napisała Ci nic przykrego czy niemiłego. Zwróciły Ci uwagę, ot tyle. Pisz, nikt tego nie zabrania, ale licz się z tym, że jak będziesz powtarzać pytania które się tu przewijają na każdej stronie to nie będzie się nam chciało 50 raz pisać tego samego. Dodatkowo na wizażu przyjęte jest, że zanim się zaczyna zadawać lawinowo pytania należy się choć trochę zapoznać z wątkiem.

Bardzo proste zasady, które obowiązują na każdym wątku, więc ucieknięcie do innego na niewiele się zda


Mam strasznego niefarta, co dzwonię do Boston Clinic żeby się umówić na następną wizytę to jest zajęte, już mnie to irytuje
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-02-15 o 16:18
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 16:27   #4836
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ok. dzieki za odpowiedz na moj wpis. niestety w moim miescie do tej pory nie trafilam nigdy na zakup zbiorowe light sheer, chociaz regularnie przegladam i korzystam z chyba wszystkich mozliwych portali zakupowozbiorowowych. znalazlam jedynie 3 gabinety w bialymstoku, ktore oferuja taka depilacje laserowa. byc moze ze wzgledu na brak konkurencji zwyczajnie nie musza robic promocji i walczyc o klienta. jedyne co uzyskalam to gratisowe bikini przy pachach-300 zl i nogach za 1200 zl. wypowiedzcie sie czy to faktycznie wysokie kwoty w porownaniu z innymi miastami. dzieki
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:24   #4837
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Kolejne zapytanie. Czy ktora z was trafila kiedy i byc moze skorzystala z zakupow grupowych/znizki na LS w Bialymstoku???
Stracilam nadzieje, ze w tym miescie ktokolwiek robi jakakolwiek promocje.
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 21:31   #4838
Videl1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Też się podzielę swoim doświadczeniem. W marcu zeszłego roku miałam robione po raz pierwszy głębokie bikini Light Sheer. Włosy miałam czarne i grube. Skóra generalnie bardzo jasna, ale na wargach raczej ciemniejsza. Były robione 3 zabiegi w odstępach 8 tyg. przy ustawieniu 34-38. Po wakacjach miałam jeszcze czwarty zabieg. Nie opalałam się. Teraz włosy odrosły, ale cieńsze, rzadsze i jaśniejsze. Nie mniej jednak, nadal nie obędzie się bez golenia. Jedynie po bokach jest gładko. Skuteczność wg mnie jest średnia. Myślę, że zrobię jeszcze 2 zabiegi.

W październiku zaczęłam 3 zabiegi na pachy Light Sheer Duet. O ile dobrze pamiętam ustawiona moc była ok. 12. Odstępy ok. 8-10 tyg. Czwarty był robiony zwykłym Light Sheer jakiś miesiąc temu. Póki co mam gładko. Zostały tylko jasne, cienkie włoski. Ale z ostateczną oceną wstrzymam się jeszcze co najmniej 2 miesiące.

Jeśli efekty po pół roku będą zadowalające, to zainwestuję w łydki i uda. Jeśli nie, to sobie daruję.
Videl1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 00:39   #4839
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

To teraz kolej na moje piec groszy;
tak jak większość z was (mowie teraz o nowicjuszach jeśli chodzi o laser, a nie o osobach które mają X- depilacji za sobą) zdecydowawszy się ze jestem gotowa pozbyć się tych wstrętnych włosów raz na "zawsze" - bikini całkowite. Niestety mój pierwszy wybór padł na Ilp (o czym nie będę pisać bo nie to jest meritum sprawy). Po wielkim IPL-owskim zawodzie przeczytałam to forum prawie całe , próbowałam nawet z research'ować wszystkie moje koleżanki czy miały jakieś doświadczenie z LS (podsumowanie: jedna jest w trakcie, druga z powodu kasy skończyła na dwóch zabiegach). Ale uważam że to nie jest miarodajne, bo w "czasie" zabiegów efekty są, a mi chodzi o opinie z pierwszej ręki co się dzieje po roku, czy dwóch (do takich źródeł niestety nie dotarłam, ale pełna nadziei się nie zniechęcałam, powiedziałam sobie zobaczymy ).

teraz jestem po pierwszym zabiegu na LS - efekty są zadawalające (od ponad dwóch tygodni nie musiałam się tam golić). jeśli tendencja będzie się utrzymywać do końca, to uważam że powinno być lepiej niż na początku (oczywiście chciała bym napisać, że oczekuje gładkości jak u niemowlaka, ale bądźmy realistami, nawet jeśli 80% tych wstrętnych włosów zniknie na 5 lat to będzie mega sukces).

ciężko mi czytać te wszystkie posty, bo każdy pisze inaczej.
zmienię trochę swoją wypowiedź tak żeby mój skrót myślowy był dla wszystkich zrozumiały:
" czytam wpisy dziewczyn, które piszą że sam zabieg był wykonywany poprawnie, w odpowiednich odstępach, że stosowały się do wszystkich zaleceń, hormony miały w normie ... a i tak włosy suma summarum odrosły i tylko kasa w błoto. i wtedy najbardziej mnie zastanawiają wpisy typu: "każdy jest inny" , "wszystko zależy od genów (czy czego tam)" .... (bla, bla)
zupełnie takie argumenty do mnie nie przemawiają. Zdecydowałam się na ten rodzaj depilacji i niestety muszę na własnej skórze przekonać się czy to coś daje, czy ta depilacja to jest kolejny zabieg salonów, które "generują" sobie klientów pisząc jakie to nie będą efekty.

reasumując: miejmy wielki dystans do wiadomości na forum, nie ma cenniejszego skarbca przydanych informacji jak od najbliższych koleżanek, rodziny itp. które już przez to przeszły. (chodź z neta też można się wiele nauczyć i później w czasie zabiegu zadawać pytania i zwracać uwagę na niedociągnięcia).

ktoś pytał o grupony: jeśli o mnie chodzi to mam wielki dystans do takiej formy promowania/ oferowania usług. Zawsze jeśli zaciekawi mnie jakaś oferta, to najpierw szukam informacji o danym produkcie/ firmie w internecie.
A jeśli chodzi o usługę depilacji LS to zawsze zwracam uwagę na sprzęt, okres ważności kuponu, czy kupon obejmuje dokładnie moją partię, czy są jakieś dopłaty ... później dzwonię do salonu i wypytuję się o podstawowe informację : jeśli osoba nie umie mi odpowiedzieć na moje pytania/ bądź jej odpowiedzi są "dziwne" to sobie odpuszczam , jeśli odpowiedzi są konkretne, staram się umówić na bezpłatną próbę jak naszybciej (tak żeby kupon był wciąż aktywny) i po wizycie w salonie podejmuję ostateczną decyzję czy warto czy nie.

mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowana za tą wypowiedź
pozdrawiam wszystkie pełne nadziei (tak jak ja), początkujące laserowiczki (LS)

Edytowane przez izuuu123
Czas edycji: 2012-02-16 o 17:43 Powód: napisanie tego samego innymi słowami, po to żeby każdy zrozumiał :)
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:10   #4840
sitammelc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam strasznego niefarta, co dzwonię do Boston Clinic żeby się umówić na następną wizytę to jest zajęte, już mnie to irytuje [/QUOTE]



W poniedziałek wisiałam pół dnia na telefonie, żeby umówić się tam na zabieg... Niestety mam wrażenie, że recepcjonistka często wykorzystuje telefon do prywatnych spraw

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra
Mam strasznego niefarta, co dzwonię do Boston Clinic żeby się umówić na następną wizytę to jest zajęte, już mnie to irytuje


W poniedziałek wisiałam pół dnia na telefonie, żeby umówić się tam na zabieg... Niestety mam wrażenie, że recepcjonistka często wykorzystuje telefon do prywatnych spraw[/QUOTE]

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra
Mam strasznego niefarta, co dzwonię do Boston Clinic żeby się umówić na następną wizytę to jest zajęte, już mnie to irytuje


W poniedziałek wisiałam pół dnia na telefonie, żeby umówić się tam na zabieg... Niestety mam wrażenie, że recepcjonistka często wykorzystuje telefon do prywatnych spraw[/QUOTE]

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Sorry za te powtórki, ale coś pochrzaniłam w edycji posta
sitammelc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:22   #4841
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Pisz, nikt tego nie zabrania, ale licz się z tym, że jak będziesz powtarzać pytania które się tu przewijają na każdej stronie to nie będzie się nam chciało 50 raz pisać tego samego. Dodatkowo na wizażu przyjęte jest, że zanim się zaczyna zadawać lawinowo pytania należy się choć trochę zapoznać z wątkiem.
ano, nie inaczej. przeciez dublowanie wlasnych postow tylko przeladowuje watek, a musialabym je dublowac, chcac odpowiedziec kazdej osobie dolaczajacej do watku i pytajacej o LS, LS Duet czy laser aleksandrytowy (bo te przerabialam). i tak juz mam wrazenie, ze co jakis czas sie powtarzam^^.

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
ciężko mi czytać te wszystkie posty, bo każdy pisze inaczej. tłumaczenie, że wszystko zależy od genów ... (bla, bla) też do mnie nie przemawia - ja na przykład nie mam żadnych problemów z hormonami itp. Zdecydowałam się na ten rodzaj depilacji i niestety muszę na własnej skórze przekonać się czy to coś daje, czy ta depilacja to jest kolejny zabieg salonów, które "generują" sobie klientów pisząc jakie to nie będą efekty.
kazdy pisze inaczej, bo ma inne doswiadczenia .

Cytat:
tłumaczenie, że wszystko zależy od genów ... (bla, bla) też do mnie nie przemawia - ja na przykład nie mam żadnych problemów z hormonami itp.
nie bardzo rozumiem to zdanie. co maja geny do gospodarki hormonalnej? no i z drugiej czesci zdania wynika, ze dlatego negujesz wplyw genow, bo Ty nie masz zadnych problemow z hormonami - w domysle - ze mimo braku takich problemow, laser na Ciebie nie dziala.


jak pisalam wyzej - dlatego trudno dawac komus uniwersalne rady, bo nie mozna nigdy przewidziec jak zadziala na dana osobe laser. ot, ja i moje dwie kolezanki mialysmy wykonywane zabiegi przez te same osoby tym samym laserem - a efekty rozne osiagnelysmy.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 11:13   #4842
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
. Ale uważam że to nie jest miarodajne, bo w "czasie" zabiegów efekty są, a mi chodzi o opinie z pierwszej ręki co się dzieje po roku, czy dwóch (do takich źródeł niestety nie dotarłam, ale pełna nadziei się nie zniechęcałam, powiedziałam sobie zobaczymy ).


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ano, nie inaczej. przeciez dublowanie wlasnych postow tylko przeladowuje watek, a musialabym je dublowac, chcac odpowiedziec kazdej osobie dolaczajacej do watku i pytajacej o LS, LS Duet czy laser aleksandrytowy (bo te przerabialam). i tak juz mam wrazenie, ze co jakis czas sie powtarzam^^.


kazdy pisze inaczej, bo ma inne doswiadczenia .


nie bardzo rozumiem to zdanie. co maja geny do gospodarki hormonalnej? no i z drugiej czesci zdania wynika, ze dlatego negujesz wplyw genow, bo Ty nie masz zadnych problemow z hormonami - w domysle - ze mimo braku takich problemow, laser na Ciebie nie dziala.


jak pisalam wyzej - dlatego trudno dawac komus uniwersalne rady, bo nie mozna nigdy przewidziec jak zadziala na dana osobe laser. ot, ja i moje dwie kolezanki mialysmy wykonywane zabiegi przez te same osoby tym samym laserem - a efekty rozne osiagnelysmy.

i obie z Siarką wiemy jakie efekty utrzymują się po latach.ona oczywiście jest dłużej po zabiegach,bo ja tylko 2 lata od pierwszego.
czy jesteśmy miarodajnym źródłem informacji?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:38   #4843
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

i obie z Siarką wiemy jakie efekty utrzymują się po latach.ona oczywiście jest dłużej po zabiegach,bo ja tylko 2 lata od pierwszego.
czy jesteśmy miarodajnym źródłem informacji?

Również jestem kilka lat po zabiegach włosy, które zostały usunięte nie odrosły, ale czy ja również jestem miarodajnym źródłem informacji to nie wiem

Chyba tylko my 3 z częściej udzielających się jesteśmy już te ładnych "kilka lat" po zabiegach, czy się mylę?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-02-16 o 11:40
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:09   #4844
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Również jestem kilka lat po zabiegach włosy, które zostały usunięte nie odrosły, ale czy ja również jestem miarodajnym źródłem informacji to nie wiem

Chyba tylko my 3 z częściej udzielających się jesteśmy już te ładnych "kilka lat" po zabiegach, czy się mylę?
no i ja ale moje zdanie moze zostac uznane za nieobiektywne
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:47   #4845
Niunieczka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dla mieszkanek z Warszawy

Zdecydowanie odradzam gabinet depilacji laserowej Derma-Line na Jana Pawła II 61.
Klienci, którzy posiadają jakikolwiek kupon do tego gabinetu muszą się liczyć z tym, że:
- cudem będzie dodzwonienie się do gabinetu
- umówienie się na dogodną dla nich godzinę jest niemożliwe
- będą musieli sterczeć przed gabinetem po kilkanaście minut zanim zostaną wpuszczeni
- spóźnienie się przed upływem kwadransa powoduje przyjęcie na ich miejsce innego klienta - Twoja opłacona wizyta przepada
Korzystałam z wielu gabinetów kosmetycznych, w tym depilacji laserowej. W części z nich byłam z kuponami - gdy poziom obsługi był zadowalający chętnie kupowałam dodatkowe usługi. W jednym z nich jestem stałą klientką od roku - korzystam z zabiegów kilka razy w miesiącu.
Z takim poniżającym traktowaniem klienta jak w Derma Line spotykam się po raz pierwszy.

Stanowczo odradzam.
Niunieczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:48   #4846
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
no i ja ale moje zdanie moze zostac uznane za nieobiektywne
No jak ja mogłam o tobie zapomnieć
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:52   #4847
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Również jestem kilka lat po zabiegach włosy, które zostały usunięte nie odrosły, ale czy ja również jestem miarodajnym źródłem informacji to nie wiem

Chyba tylko my 3 z częściej udzielających się jesteśmy już te ładnych "kilka lat" po zabiegach, czy się mylę?
I ja jestem dwa lata po zabiegu też mi nie odrosły
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:55   #4848
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
I ja jestem dwa lata po zabiegu też mi nie odrosły
Kurczę, to całkiem sporo nas w takim razie jest
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:34   #4849
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Kurczę, to całkiem sporo nas w takim razie jest
dziewczyny mam do was pytanie ,do tych ktore juz sa dlugi czas po ostatnim zabiegu czy co roku robicie zabieg przypomonajacy (raz na rok)???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 11:38   #4850
getfar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Byłam dzisiaj na korekcie, 3 tyg od pierwszego zabiegu, polegało to na zaledwie kilku strzałach w miejsca gdzie było to konieczne.

Drugi zabieg mam wyznaczony za 3 tyg, czyli odstęp między pierwszym zabiegiem a drugim to 6 tygodni. Nie jest to za krótki termin??? dodam, że chodzi o depilacje w Epi centrum - Laser aleksandrytowy
getfar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:50   #4851
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do was pytanie ,do tych ktore juz sa dlugi czas po ostatnim zabiegu czy co roku robicie zabieg przypomonajacy (raz na rok)???
nie robilam nigdy takowego, a jestem blisko 7 lat po zakonczeniu zabiegow laserem na lydki. jedyne, co planuje, to zrobic sobie takie "dostrzelanie", bo wtedy laser nie usunal mi idealnie wszystkich wlosow.
swoja droga, sie zastanawiam jaki sens ma taki zabieg - czyzby mial przypominac wlosom, zeby odrosly?

Cytat:
Napisane przez getfar Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na korekcie, 3 tyg od pierwszego zabiegu, polegało to na zaledwie kilku strzałach w miejsca gdzie było to konieczne.

Drugi zabieg mam wyznaczony za 3 tyg, czyli odstęp między pierwszym zabiegiem a drugim to 6 tygodni. Nie jest to za krótki termin??? dodam, że chodzi o depilacje w Epi centrum - Laser aleksandrytowy
wg mnie za krotki odstep, zdecydowanie.
i zabij mnie, ale nie mam pojecia, skad pani wykonujaca zabieg wiedziala po 3. tygodniach, ze w paru miejscach taka korekta jest konieczna. toc oczywiste jest, ze czesc wlosow - zapewne wiekszosc - odrosnie. no, chyba, ze ta pani wiedziala, ze wczesniej ominela w ogole pewne obszary^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:03   #4852
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nie robilam nigdy takowego, a jestem blisko 7 lat po zakonczeniu zabiegow laserem na lydki. jedyne, co planuje, to zrobic sobie takie "dostrzelanie", bo wtedy laser nie usunal mi idealnie wszystkich wlosow.
swoja droga, sie zastanawiam jaki sens ma taki zabieg - czyzby mial przypominac wlosom, zeby odrosly?


wg mnie za krotki odstep, zdecydowanie.
i zabij mnie, ale nie mam pojecia, skad pani wykonujaca zabieg wiedziala po 3. tygodniach, ze w paru miejscach taka korekta jest konieczna. toc oczywiste jest, ze czesc wlosow - zapewne wiekszosc - odrosnie. no, chyba, ze ta pani wiedziala, ze wczesniej ominela w ogole pewne obszary^^.
no wlasnie tez sie zastanawiam wszedzie trabia ,ze raz na rok trzeba zabieg przypomniec i teraz pytanie po co ????
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:36   #4853
mar_ika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
prosze poleccie cos w W-wie
Jest lista rekomendowanych gabinetów na stronie dystrybutora lightsheer: http://www.coherent-polska.com/rekom...nety,s-60.html , możesz sobie zerknąć.
Mam nadzieję, że nie potraktują tego jak reklamę. Dzieląc się doświadczeniami mogę doradzić 2 sprawdzone gabinety, gdzie bez gruponu można skorzystać z promocji. Może nie tak tanio jak groupon, ale zależy kto czego poszukuje. Za to masz komfort profesjonalnej obsługi. Robią długo, dokładnie, boli trochę- szczególnie pierwsze zabiegi: mur: ale efekty są super (sprawdzone nie tylko przeze mnie) to: NY Laser Center na Mokotowie (p. Ola i P. Monika - doświadczone i b. dokładne, jestem już długo po zakończeniu zabiegów i jest super) i Studio Laser (p. Ewa - kiedyś była, niewiem czy jeszcze pracuje tam). Nie polecam gabinetu na "S".
mar_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:52   #4854
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

w końcu ktoś z warszawy

Cytat:
Napisane przez Niunieczka3 Pokaż wiadomość
Dla mieszkanek z Warszawy

Zdecydowanie odradzam gabinet depilacji laserowej Derma-Line na Jana Pawła II 61.
...
Korzystałam z wielu gabinetów kosmetycznych, w tym depilacji laserowej. W części z nich byłam z kuponami - gdy poziom obsługi był zadowalający chętnie kupowałam dodatkowe usługi. W jednym z nich jestem stałą klientką od roku - korzystam z zabiegów kilka razy w miesiącu.
Z takim poniżającym traktowaniem klienta jak w Derma Line spotykam się po raz pierwszy.

Stanowczo odradzam.
z jakich salonów korzystasz (i możesz polecić) jeśli chodzi o depilację laserową w wawie ?

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mar_ika Pokaż wiadomość
Dzieląc się doświadczeniami mogę doradzić 2 sprawdzone gabinety, gdzie bez gruponu można skorzystać z promocji. Może nie tak tanio jak groupon, ale zależy kto czego poszukuje. Za to masz komfort profesjonalnej obsługi. Robią długo, dokładnie, boli trochę- szczególnie pierwsze zabiegi: mur: ale efekty są super (sprawdzone nie tylko przeze mnie) to: NY Laser Center na Mokotowie (p. Ola i P. Monika - doświadczone i b. dokładne, jestem już długo po zakończeniu zabiegów i jest super) i Studio Laser (p. Ewa - kiedyś była, niewiem czy jeszcze pracuje tam). Nie polecam gabinetu na "S".
czyli nie polecasz studio laser ? chyba nie rozumiem ...

Edytowane przez izuuu123
Czas edycji: 2012-02-17 o 13:53 Powód: :)
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:04   #4855
aurinka
Raczkowanie
 
Avatar aurinka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 279
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, czy jest tutaj ktoś z Rzeszowa kto mógłby polecić mi jakiś gabinet kosmetyczny, chodzi mi właśnie o depilację laserową.
__________________
Czasem przeżywa się chwile, które zapomnieć trudno...
Czasem spotyka się ludzi, bez których smutno i nudno...


aurinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:55   #4856
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nowicjuszkom polecam zrobienie sobie fotki w pelnym owlosieniu i pozniej po kilku seriach depilacji. Po co? Dla porownania. Zeby pozniej nie zastanawiac sie, czy efekty sa czy nie. Bo po sobie widze, ze sie zapomina ile tych wlosow naprawde bylo. Jak sie widzi obszar prawie zupelnie wydepilowany i zostaje kilka ciemnych wlosow to sie wydaje, ze przeciez nadal sie je ma. Ale gdyby porownac ze stanem "przed" to sie okazuje, ze jest ich niewiele.


A takie pomysly mi przyszly do glowy, bo nie mam nic ciekawego dzis do dodania

Na razie czekam na zabieg na uda. Z przodu chyba nic nie wypadlo- za jasne wlosy. Na kolanach (mialam juz kiedys raz robione) tez efektow brak. Juz nie ma takiego entuzjazmu jak z pachami czy bikini (btw- juz nie pamietam jak to bylo, jak bujne owlosienie wychodzilo z majtek )

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2012-02-17 o 18:57
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:57   #4857
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, czy któraś z Was ma blizny na depilowanych partiach?
Mam na łydce długą i wąską bliznę, która zawsze jest omijana przy depilacji. Wiem, że to dziwne, ale mam wrażenie, że pomimo tego, że to blizna, wyrasta mi z niej kilka włosów. Pani wykonująca zabieg stara się strzelać laserem możliwie jak najbliżej blizny, aby omijany obszar był jak najmniejszy, niestety mimo to moja noga wygląda obecnie zabawnie - wszędzie włosy są mocno przerzedzone, natomiast wokół blizny jest mocne 'zalesienie' myślicie, że strzały w bliznę są niebezpieczne? Czy raczej mogę poprosić kosmetyczkę żeby depilowała również ten kawałek? W zasadzie nigdy nie pytałam, ale ona również nie powiedziała mi jasno, że są jakies zastrzeżenia, mówiła tylko, że "to blizna, a na bliznach nie wyrastają nam włosy". O odpowiedź proszę szczególnie Olę, bo pewnie masz największą wiedzę w tym temacie

Oraz druga kwestia. Jak długo Waszym zdaniem nie powinno wystawiać się na słońce po depilacji? Mam szansę na pracę od czerwca w ciepłych krajach, niestety całe dnie na słońcu, w szortach. Do czerwca będę po 4 zabiegach, ale zastanawiam się jak rozplanować sobie najbliższe wizyty żeby ryzyko jakiegoś "popaprania" przez słońce było jak najmniejsze
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 08:57   #4858
EwaEwita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aurinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest tutaj ktoś z Rzeszowa kto mógłby polecić mi jakiś gabinet kosmetyczny, chodzi mi właśnie o depilację laserową.
Ja jestem z Rzeszowa w tej chwili niestety nie mogę Ci polecic zadnego, bo juz nie ma salonu Fresco.. a ja byłam zadowolona z usług Pani Joasi.. LS jest jeszcze w jednym salonie, ale nie sprawdzałam, wiec nie moge nic konkretnego powiedziec.. Przed zrobieniem pierwszego zabiegu zrobiłam spore rozeznanie w tym temacie i pozostałe salony nie sa wyposazone w LS, a jak wiadomo tylko on jest skuteczny..

Jeszcez pytanie do Was dziewczyny Jak kiedys wspominalam, jestem po 5 zabiegach bikini.. kiedy minal juz szok i rezygnacja po tym jak czesc włosow w dalszym ciagu odrosła i kiedy na spokojnie uswiadomilam sobie, ze tych wlosów jednak jest malutko, mysle o kolejnym zabiegu.. Teraz dziewczyny mi doradzcie, kiedy sie wybrac? czy odczekac pol roku? w tej chwili mija 4 miesiace od ostatniego zabiegu.. Robiłam głownie co 3 i wiem, ze po trzech moje włosy wyrastały... Dlatego chcac trafic w ich faze wzrostu chyba najrozsadniej bedzie po 6 miesiacach?? doradzcie prosze

Edytowane przez EwaEwita
Czas edycji: 2012-02-18 o 09:12
EwaEwita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:30   #4859
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wreszcie się zapisałam na następną depilację pach w Boston Clinic. Na za tydzień z p. Leną

To będzie ok 12 tygodni od ostatniej depilacji. A za jeszcze kolejny tydzień mam przedramiona+uda w Laser Expert ciekawe kiedy się przenoszą w inną miejscówkę, bo w sumie to wolałabym być obsługiwana w salonie z prawdziwego zdarzenia
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-02-18 o 10:31
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:30   #4860
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma blizny na depilowanych partiach?
Mam na łydce długą i wąską bliznę, która zawsze jest omijana przy depilacji. Wiem, że to dziwne, ale mam wrażenie, że pomimo tego, że to blizna, wyrasta mi z niej kilka włosów. Pani wykonująca zabieg stara się strzelać laserem możliwie jak najbliżej blizny, aby omijany obszar był jak najmniejszy, niestety mimo to moja noga wygląda obecnie zabawnie - wszędzie włosy są mocno przerzedzone, natomiast wokół blizny jest mocne 'zalesienie' myślicie, że strzały w bliznę są niebezpieczne? Czy raczej mogę poprosić kosmetyczkę żeby depilowała również ten kawałek? W zasadzie nigdy nie pytałam, ale ona również nie powiedziała mi jasno, że są jakies zastrzeżenia, mówiła tylko, że "to blizna, a na bliznach nie wyrastają nam włosy". O odpowiedź proszę szczególnie Olę, bo pewnie masz największą wiedzę w tym temacie

Oraz druga kwestia. Jak długo Waszym zdaniem nie powinno wystawiać się na słońce po depilacji? Mam szansę na pracę od czerwca w ciepłych krajach, niestety całe dnie na słońcu, w szortach. Do czerwca będę po 4 zabiegach, ale zastanawiam się jak rozplanować sobie najbliższe wizyty żeby ryzyko jakiegoś "popaprania" przez słońce było jak najmniejsze
Teoretycznie blizny powinno sie faktycznie omijac. duzo moich klientek prosilo mnie jednak zeby obszar blizny rowniez "polaserowac" () bo tam tez maja wlosy.efekt?wlosy z blizny zniknely a z blizna nic sie nie stalo
teoretycznie po zabiegu powinno sie odczekac 2tyg do opalania. faktycznie wyglada to tak, ze skora po zabiegu musi sie po prostu "uspokoic",tzn musza zejsc wszelakie podraznienia i zaczerwienienia.dobrym "testem" jest polanie okolic depilowanych ciepla woda-jesli skora na nia nie reaguje to znaczy ze z opalaniem tez nie powinno byc juz problemu
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.