Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-05, 23:21   #2971
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ciekawe czy w tej roli Ci sie spodoba
Napiszę po testach
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam na ten pędzel-wachlarzyk. Jakoś o nim nigdy nie myślałam, ale zobaczyłam kiedyś filmik Krysi (Temptalia) i ona go tam chwaliła, więc mi się go zachciało
Ponoć sprawdza się do rozświetlaczy, różów, a nawet konturowania.
Daj znać
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja miałam wachlarzyki z dwóch firm i oba wymieniłam, bo dla mnie bez sensu się okazały.

No i mnie też troszkę kusi HYC. Dziś od 13 do 23 sobie śmigałam w Be Silly z jedną poprawką po dużym jedzeniu i elegancko wyglądała. W sumie wiem czemu ten kolor tak mi się podoba, bo takiego szukam na paznokcie
Śliczna jest i trwała - miałam ją na ustach od 14 do mniej więcej 21-22. Przetrwała obiad i kolację bez poprawek, tylko ją roztarłam lekko palcem do środka ust.

Z różowych lakierów mam tylko Pink Flamenco OPI, całkiem ładny
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:27   #2972
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja miałam wachlarzyki z dwóch firm i oba wymieniłam, bo dla mnie bez sensu się okazały.
D
Dlatego ja sie nigdy nie skusiłam na niego i nie skusze, bo wiem, ze będzie lezał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 12:49   #2973
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Gratuluję wszystkim ulubionym Wizażankom z wątku Flamingowych zakupów Zaróżowimy się na wiosnę, tylko niech prędko nadchodzi
Podczytuję, ale jak zacznę pisać, to jeśli nie mają być to lakoniczne wypowiedzi, już cały dzień siedzę w telefonie, więc się powstrzymuję

Też kliknęłam What a fancy i szminkę Long coś tam, ale kiedy to dojdzie, to nie wiem.
Jakie przykre zaskoczenie z tymi szmikami za opakowania A zazwyczaj brałam za nie właśnie limitki.

Do tego wczoraj zdradziłam swojego fryzjera i poszłam do innego, który tak popsuł mi humor, że szkoda gadać. Chciałam wracać do naturalnego koloru, sporo już mi odrosło i przez naturalne ombre mieć maksymalnie chłodny, szarawy jasny blond. A ten mimo mojej prośby zrobił mi od samej nasady...truskawkowy blond! Taki rudawo-różowy odcień, podczas gdy walczę z rudościami od roku. No jestem zrozpaczona. Jak to wygląda, do tego tyle zapuszczania poszło na marne. W ogóle mi nie pasuje, nie wiem, jaki makijaż do tego dobrać, koszmar. Idę zaraz na spacer w deszczu, bo nie chcę nawet w lustro patrzeć Jeszcze MACa jakiegoś doklikam może na pocieszenie.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam na ten pędzel-wachlarzyk. Jakoś o nim nigdy nie myślałam, ale zobaczyłam kiedyś filmik Krysi (Temptalia) i ona go tam chwaliła, więc mi się go zachciało
Ponoć sprawdza się do rozświetlaczy, różów, a nawet konturowania.
Olu nie wiem, o którym dokładnie pędzelku piszesz, ale miałaś może wachlarzyk z EcoTools? Tanioszka, a jest wystrzałowy Jest dość spory, do rozświetlacza nadaje się świetnie. Chyba w Rossmanie są.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Na ramieniu robię, nad kotem
Będzie miał towarzysza.

oczywiście, jest wiele kwestii od których zależy co nosimy i w czym się czujemy ale dużo siedzi jednak w głowie. To jak panie które nie dają sobie powiedzieć, że w pewnym wieku brązowa albo nude szminka niestety potrafi postarzyć. I nie dają się namówić na kropelkę koloru - np różu. Mało co tak fajnie odejmuje lat jak ładnie dobrana delikatna różowa szmina )
no właśnie wiem, że tylko takie ciemne te ST, MACówki tłumaczyły niby że brak na polskim rynku podkładów dla ciemnoskórych. Tylko nie rozumiem tego trochę ale trudno.


Moja Mama wiedziała, chociaż nie pochwalała teraz też.
Kasiu, czekam na fotkę nowego tatuazu Ja tak dumam od lat nad prostym, graficznym i ostatecznie jeszcze nic z tego nie wynikło. Może dlatego, że widziałam wiele nieudanych i się boję.
Z tatuaży byłam jedynie na microbladingu brwi i kosmetyczka zrobiła to tak tragicznie, że teraz z nią wojuję od dwóch miesięcy

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale mi sie udało z tymi szminkami - wzielam je za B2M ale juz wiecej nie można. Teraz tylko ze stałej.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
i Have your Cake
Czekam na fotę Jak ja bym chciała mieć Twoje włosy i żeby mi tak ciemne szminki pasowały
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:21   #2974
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Do tego wczoraj zdradziłam swojego fryzjera i poszłam do innego, który tak popsuł mi humor, że szkoda gadać. Chciałam wracać do naturalnego koloru, sporo już mi odrosło i przez naturalne ombre mieć maksymalnie chłodny, szarawy jasny blond. A ten mimo mojej prośby zrobił mi od samej nasady...truskawkowy blond! Taki rudawo-różowy odcień, podczas gdy walczę z rudościami od roku. No jestem zrozpaczona. Jak to wygląda, do tego tyle zapuszczania poszło na marne. W ogóle mi nie pasuje, nie wiem, jaki makijaż do tego dobrać, koszmar. Idę zaraz na spacer w deszczu, bo nie chcę nawet w lustro patrzeć Jeszcze MACa jakiegoś doklikam może na pocieszenie.

Czekam na fotę Jak ja bym chciała mieć Twoje włosy i żeby mi tak ciemne szminki pasowały
Nie strasz, bo ja mam własnie zamiar zmienic fryzjera, bo nie chce mi sie jzu jeździć tak daleko. Niby teraz chciałam do mistrza fryzjerskiego, ale kurde, to ze obcina super, nie znaczy, ze kolor mi podtrzyma...
Na pocieszenie powiem, ze na ostatnim farbowaniu odrostów, mój friz też coś toner niezbyt dorbał tez mu wyszło strawberry blonde
Ale ja używam filetowych szamponów, wiec schładza sie kolor szybko. Moze tez spróbuj? Mozesz najpierw uzyc ewentualnie szamponu oczyszczającego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:52   #2975
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie strasz, bo ja mam własnie zamiar zmienic fryzjera, bo nie chce mi sie jzu jeździć tak daleko. Niby teraz chciałam do mistrza fryzjerskiego, ale kurde, to ze obcina super, nie znaczy, ze kolor mi podtrzyma...
Na pocieszenie powiem, ze na ostatnim farbowaniu odrostów, mój friz też coś toner niezbyt dorbał tez mu wyszło strawberry blonde
Ale ja używam filetowych szamponów, wiec schładza sie kolor szybko. Moze tez spróbuj? Mozesz najpierw uzyc ewentualnie szamponu oczyszczającego.
No właśnie, tytuł ma, ale to nie oznacza, że zna Twoje włosy i będzie w stanie dobrze podtrzymać kolor... Jednak najlepiej jest mieć jednego fryzjera. Fioletowe szampony i maski wcześniej kladłam codziennie na minimum pół godziny, żeby mi właśnie ten brzydki ton zbiło, już było dobrze, a ten walnął mi rudość po całości. Jeszcze na końcach to fajnie wygląda, tak różowawo, ale na odrostach wyszedł najbrzydszy z jasnorudych odcieni, jaki można sobie wyobrazić, no wygląda to tak tandetnie, że płakać mi się chce. Często noszę związane włosy, a tu jakieś rude plamy koloru wyszły. Nie wiem, czy fiolet to zbije. Zaraz poszukam po sklepach różowej płukanki, też jest coś takiego i może to nada bardziej szlachetny odcień, no nie wiem Do tego ten fryzjer był strasznie niekulturalny i wręcz bezczelny, a na koniec mnie tak skasował, że portfel zapłakał Co ostatnio zakombinuję ze sobą, żeby lepiej wyglądać i przez to lepiej się poczuć, to wychodzi z tego katastrofa
A u Ciebie jaki dobrał toner? Może też różowy Fiolety to neutralizują? Bo one niby na żółć dobre, a na taki morelowy jak w moim przypadku to chyba tylko pozostaje to:

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Jeszcze tak mniej offtopowo - ustrzeliła któraś z Was The Fashion Flock?
Ja już miałam w koszyku i mi ktoś podpierdzielił Choć może to i dobrze, bo widziałam zdjęcia, na których zdaje się być niemal identyczna jak Betty Bright.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 14:08   #2976
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No właśnie, tytuł ma, ale to nie oznacza, że zna Twoje włosy i będzie w stanie dobrze podtrzymać kolor... Jednak najlepiej jest mieć jednego fryzjera. Fioletowe szampony i maski wcześniej kladłam codziennie na minimum pół godziny, żeby mi właśnie ten brzydki ton zbiło, już było dobrze, a ten walnął mi rudość po całości. Jeszcze na końcach to fajnie wygląda, tak różowawo, ale na odrostach wyszedł najbrzydszy z jasnorudych odcieni, jaki można sobie wyobrazić, no wygląda to tak tandetnie, że płakać mi się chce. Często noszę związane włosy, a tu jakieś rude plamy koloru wyszły. Nie wiem, czy fiolet to zbije. Zaraz poszukam po sklepach różowej płukanki, też jest coś takiego i może to nada bardziej szlachetny odcień, no nie wiem Do tego ten fryzjer był strasznie niekulturalny i wręcz bezczelny, a na koniec mnie tak skasował, że portfel zapłakał Co ostatnio zakombinuję ze sobą, żeby lepiej wyglądać i przez to lepiej się poczuć, to wychodzi z tego katastrofa
A u Ciebie jaki dobrał toner? Może też różowy Fiolety to neutralizują? Bo one niby na żółć dobre, a na taki morelowy jak w moim przypadku to chyba tylko pozostaje to:

Jeszcze tak mniej offtopowo - ustrzeliła któraś z Was The Fashion Flock?
Ja już miałam w koszyku i mi ktoś podpierdzielił Choć może to i dobrze, bo widziałam zdjęcia, na których zdaje się być niemal identyczna jak Betty Bright.
No dlatego na razie nie wiem, czy zmienie fryzjera, mam jeszcze miesiac czasu do namyslu

Ja nie moge na pół godziny dawać fioletowych szamponów i odzywek, bo potem robi mi sie kolor a la błotko i mój friz mówi ze ciezko to zniwelować. Dlatego teraz max 10 minut trzymam tylko.
Nie wiem co za kolor tonera wział, on mówi, ze miesza odcienie, ale za kazdym rozjasnianiem nieco inaczej wychodzi. Teraz miałam własnie truskawkowe przy skórze głowy. Po użyciu fioletowego szmaponu miałam odcien fioletowawy, ale po paru myciach sie tez wypłukał

Ja miałam Betty Bright i mi nie pasowała, wiec nawet nie celowałam w ta szminkę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 16:55   #2977
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Już jestem ciekawa, jak towarzystwo koteła będzie wyglądać .
Moja mamcia traktuje mnie na równi z moją 10-letnią siostrzenicą (wiecznie się o mnie martwi ), także ten tego, rozumiem
ja też jestem ciekawa bo koncepcja na razie tylko w głowie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kasiu, czekam na fotkę nowego tatuazu Ja tak dumam od lat nad prostym, graficznym i ostatecznie jeszcze nic z tego nie wynikło. Może dlatego, że widziałam wiele nieudanych i się boję.
Z tatuaży byłam jedynie na microbladingu brwi i kosmetyczka zrobiła to tak tragicznie, że teraz z nią wojuję od dwóch miesięcy

oj jak byśmy mieli tak myśleć to nic by nie można zrobić, bo makijaży też się widzi wszędzie dookoła wiele nieudanych, co nie powinno nas powstrzymywać przed malowaniem.
Po prostu trzeba wybrać dobrego artystę. I jak trzeba czekać to trzeba czekać ja wolę na moją Asię poczekać i rok jak trzeba, ale wiem, że to na całe życie więc musi być dobrze. W przypadku tatuażu, zwłaszcza małego wzoru, zawsze w razie w można poprawić


Zamawiałyście w końcu coś z Posena? Czekam na moją szminę, po cichu liczyłam, że doleci w pt ale niestety ;/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 18:14   #2978
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim ulubionym Wizażankom z wątku Flamingowych zakupów Zaróżowimy się na wiosnę, tylko niech prędko nadchodzi
Podczytuję, ale jak zacznę pisać, to jeśli nie mają być to lakoniczne wypowiedzi, już cały dzień siedzę w telefonie, więc się powstrzymuję

Też kliknęłam What a fancy i szminkę Long coś tam, ale kiedy to dojdzie, to nie wiem.
Jakie przykre zaskoczenie z tymi szmikami za opakowania A zazwyczaj brałam za nie właśnie limitki.

Do tego wczoraj zdradziłam swojego fryzjera i poszłam do innego, który tak popsuł mi humor, że szkoda gadać. Chciałam wracać do naturalnego koloru, sporo już mi odrosło i przez naturalne ombre mieć maksymalnie chłodny, szarawy jasny blond. A ten mimo mojej prośby zrobił mi od samej nasady...truskawkowy blond! Taki rudawo-różowy odcień, podczas gdy walczę z rudościami od roku. No jestem zrozpaczona. Jak to wygląda, do tego tyle zapuszczania poszło na marne. W ogóle mi nie pasuje, nie wiem, jaki makijaż do tego dobrać, koszmar. Idę zaraz na spacer w deszczu, bo nie chcę nawet w lustro patrzeć Jeszcze MACa jakiegoś doklikam może na pocieszenie.
Też wzięłam ten róż i szminkę i też czekam na przesyłkę, aczkolwiek info o wysyłce już dostałam .

Bardzo Ci współczuję przejść z fryzjerem . Ja się trochę boję takich fryzjerów-artystów, bo dla nich ważniejsza jest własna wizja niż zadowolenie klientki, jeszcze do tego kroją jak za zboże. Mam też podejrzenia, że jak coś im zwyczajnie nie wyjdzie, to dorabiają sobie ideologię, że tak miało być, zgodnie z ich artystyczną wizją .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Olu nie wiem, o którym dokładnie pędzelku piszesz, ale miałaś może wachlarzyk z EcoTools? Tanioszka, a jest wystrzałowy Jest dość spory, do rozświetlacza nadaje się świetnie. Chyba w Rossmanie są.
Nie, niestety nie mam z EcoTools . Przyznam, że dotąd o nim nie słyszałam i chyba też nie widziałam w sklepie. Jak będę w Rossie to się rozglądnę.

Ten, co teraz zamówiłam, to MACzek, nr 184 chyba). To będzie mój pierwszy wachlarzyk.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Zamawiałyście w końcu coś z Posena? Czekam na moją szminę, po cichu liczyłam, że doleci w pt ale niestety ;/
Myślałam o paletce, ale chyba jednak za dużo mam podobnych cieni, no i też szminki chodziły mi po głowie, ale po zakupach z Flaminga staram się o Posenie za intensywnie nie myśleć.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 19:17   #2979
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim ulubionym Wizażankom z wątku Flamingowych zakupów Zaróżowimy się na wiosnę, tylko niech prędko nadchodzi
Podczytuję, ale jak zacznę pisać, to jeśli nie mają być to lakoniczne wypowiedzi, już cały dzień siedzę w telefonie, więc się powstrzymuję

Też kliknęłam What a fancy i szminkę Long coś tam, ale kiedy to dojdzie, to nie wiem.
Jakie przykre zaskoczenie z tymi szmikami za opakowania A zazwyczaj brałam za nie właśnie limitki.


Widziałam Long Legged and Fabulous - wydała mi się podobna do Creme Cup WIF jest super

Współczuję przejść z fryzjerem Ja się po prostu boję fryzjerów, bo jeszcze nie spotkałam takiego, który umiałby się zająć moimi lokami Do tego włosy bardzo wolno mi rosną, więc taką pomyłkę musiałabym nosić parę lat na głowie. Wolę więc powierzyć końcówki mojej rodzicielce od czasu do czasu

Wachlarzyk z Eco Tools widziałam w Rossku, ale jakoś nie kupiłam. Wolałabym mniejszy chyba jak już.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Zamawiałyście w końcu coś z Posena? Czekam na moją szminę, po cichu liczyłam, że doleci w pt ale niestety ;/

Daj znać, jak szminka
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bardzo Ci współczuję przejść z fryzjerem . Ja się trochę boję takich fryzjerów-artystów, bo dla nich ważniejsza jest własna wizja niż zadowolenie klientki, jeszcze do tego kroją jak za zboże. Mam też podejrzenia, że jak coś im zwyczajnie nie wyjdzie, to dorabiają sobie ideologię, że tak miało być, zgodnie z ich artystyczną wizją .


Właśnie, spierniczą coś, a potem wciskają klientowi, że tak miało być
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 20:13   #2980
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bardzo Ci współczuję przejść z fryzjerem . Ja się trochę boję takich fryzjerów-artystów, bo dla nich ważniejsza jest własna wizja niż zadowolenie klientki, jeszcze do tego kroją jak za zboże. Mam też podejrzenia, że jak coś im zwyczajnie nie wyjdzie, to dorabiają sobie ideologię, że tak miało być, zgodnie z ich artystyczną wizją .

Myślałam o paletce, ale chyba jednak za dużo mam podobnych cieni, no i też szminki chodziły mi po głowie, ale po zakupach z Flaminga staram się o Posenie za intensywnie nie myśleć.
Haha to ja się tak zawsze boję jak kogoś maluję i trochę forsuję moje zdanie.... ale no czasem w drugą stronę się nie da powiedzieć. Że np do tej pani z głęboko osadzonymi oczami czarne smokey nie za bardzo pasuje... itp.
zawsze się staram, żeby wychodziły zadowolone, ale wiadomo... praca z ludźmi...

dumałam nad paletą, ale sama nie wiem. Ja chyba czekam na ten mineralny rozświetlacz
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 20:36   #2981
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Haha to ja się tak zawsze boję jak kogoś maluję i trochę forsuję moje zdanie.... ale no czasem w drugą stronę się nie da powiedzieć. Że np do tej pani z głęboko osadzonymi oczami czarne smokey nie za bardzo pasuje... itp.
zawsze się staram, żeby wychodziły zadowolone, ale wiadomo... praca z ludźmi...

dumałam nad paletą, ale sama nie wiem. Ja chyba czekam na ten mineralny rozświetlacz
Ale to jest jednak insza inszość . Przede wszystkim makijaż, nawet jak się nie spodoba, można zmyć, z włosami trzeba się męczyć czasem miesiącami .
Zresztą (uwaga, będzie wazelina ), jak widzę choćby na blogu Twoje makijaże, to nie rozumiem Twoich obaw i nie wierzę w nawet hipotetyczne niezadowolenie klientek.
Niemniej wiem, wiem, ludzie są różni. Ja kiedyś malowałam moją mamę na jakiś zjazd ze studiów, zrobiłam jej mejkap delikatny, dobrany do stroju, a ona stwierdziła, że niezbyt ładny, bo nie ma zielonego cienia, który uwielbia
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 20:45   #2982
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dumałam nad paletą, ale sama nie wiem. Ja chyba czekam na ten mineralny rozświetlacz
Ja zrezygnowałam z paletki, 3 kolory replay, reszta nic odkrywczego.
Bedą lepsze
Tez czekam na ten jasniutki rozswietlacz Mimo, ze niby mam bana na rozswietlacze, to jednak ten raczej przytulę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 21:11   #2983
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Haha to ja się tak zawsze boję jak kogoś maluję i trochę forsuję moje zdanie.... ale no czasem w drugą stronę się nie da powiedzieć. Że np do tej pani z głęboko osadzonymi oczami czarne smokey nie za bardzo pasuje... itp.
zawsze się staram, żeby wychodziły zadowolone, ale wiadomo... praca z ludźmi...

dumałam nad paletą, ale sama nie wiem. Ja chyba czekam na ten mineralny rozświetlacz
Myślę jak OlaM - makijaż da się zmyć, a z włosami trzeba potem żyć jakiś czas.
Poza tym, Ty tak malujesz, że spokojnie dałabym Ci poszaleć

Na mineralny też czekam
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez czekam na ten jasniutki rozswietlacz Mimo, ze niby mam bana na rozswietlacze, to jednak ten raczej przytulę

Ja mam ogólnego bana na wszystko ale rozświetlacza nie odpuszczę.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 21:14   #2984
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja mam ogólnego bana na wszystko ale rozświetlacza nie odpuszczę.

He he, na róze tez powinnam miec i szminki

A wiadomo cos, kiedy one maja byc dostepne? Kwiecien?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 21:18   #2985
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

He he, na róze tez powinnam miec i szminki

A wiadomo cos, kiedy one maja byc dostepne? Kwiecien?
O różach i szminkach to nawet nie mówię

Chyba ok. kwietnia
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 21:38   #2986
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Well Dziewuszki, ponakupowalyscie Flaminga to prosze o relacje co i jak Wam sie nosi i czy trafione w 100%
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 22:24   #2987
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Moj Flaming to jeszcze w drodze. Jutro chyba dopiero bede miala szmine z Posena A kiedy flaming doleci to kto wie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 22:42   #2988
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No dlatego na razie nie wiem, czy zmienie fryzjera, mam jeszcze miesiac czasu do namyslu

Ja nie moge na pół godziny dawać fioletowych szamponów i odzywek, bo potem robi mi sie kolor a la błotko i mój friz mówi ze ciezko to zniwelować. Dlatego teraz max 10 minut trzymam tylko.
Nie wiem co za kolor tonera wział, on mówi, ze miesza odcienie, ale za kazdym rozjasnianiem nieco inaczej wychodzi. Teraz miałam własnie truskawkowe przy skórze głowy. Po użyciu fioletowego szmaponu miałam odcien fioletowawy, ale po paru myciach sie tez wypłukał

Ja miałam Betty Bright i mi nie pasowała, wiec nawet nie celowałam w ta szminkę
A no tak, bo przy takich jasnych to faktycznie trzeba uważać. Jak coś to polecam to. Bardzo tanie, a ma przyjemny skład i działa świetnie.
Mi nikt się nie odważył aż tak rozjaśnić, bo by chyba odpadły, ledwo żyją te włosy, a wczorajszy fryzjer uciął mi kolejne cm, także w ciągu dwóch miesięcy straciłam 15cm z długości I tylko wypadają, a rosną marnie.

Akurat co do szminek, to Tobie pasują fiolety, a mi takie pomarańcze i korale jak Betty. Chciałabym się zamienić na jeden dzień

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też wzięłam ten róż i szminkę i też czekam na przesyłkę, aczkolwiek info o wysyłce już dostałam .

Bardzo Ci współczuję przejść z fryzjerem . Ja się trochę boję takich fryzjerów-artystów, bo dla nich ważniejsza jest własna wizja niż zadowolenie klientki, jeszcze do tego kroją jak za zboże. Mam też podejrzenia, że jak coś im zwyczajnie nie wyjdzie, to dorabiają sobie ideologię, że tak miało być, zgodnie z ich artystyczną wizją .


Nie, niestety nie mam z EcoTools . Przyznam, że dotąd o nim nie słyszałam i chyba też nie widziałam w sklepie. Jak będę w Rossie to się rozglądnę.

Ten, co teraz zamówiłam, to MACzek, nr 184 chyba). To będzie mój pierwszy wachlarzyk.
Dziękuję

Dokładnie jest tak, jak piszesz! Wypisz, wymaluj Często taka samozwańcza gwiazda zrobi i tak to, na co ma ochotę i w nosie ma zadowolenie klientki, bo już nie musi się starać, ma wystarczająco wysokie mniemanie o sobie. Straszne Szczerze mówiąc, w tego typu usługach, efekt współpracy można przewidzieć już na wstępie, po kulturze osobistej specjalisty i tym, czy w ogóle ma ochotę słuchać i choćby dla marketingu udawać zainteresowanie i kurtuazję. Tu miałam dobrą intuicję, ale było mi głupio rezygnować w ostatnim momencie, bo to fryzjer koleżanki, specjalnie mnie z nim umawiała, no i wyszło, jak wyszło

Z fryzjerem to już trudno, ale co ja mam z makijażem permanentnym brwi, o masakra Tu o tym pisałam, taka wojna z kosmetyczką, że lada dzień usuną moje wpisy, bo tamta tego zażądała od redakcji Wizażu, która z kolei nie chce być stroną w sporze. I takie obiektywne opinie są właśnie w Internecie, niestety to wszystko złudzenie i pozostają tylko pozytywne opinie, a chciałam przestrzec ludzi

Przepraszam za offtop, ale kurczę, nawet nie mam się komu wygadać i jestem sama w tym wszystkim. Ani faceta, ani przyjaciółki, taka sytuacja życiowa zrobiła mi się jeszcze na dobicie. Tylko koty

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Widziałam Long Legged and Fabulous - wydała mi się podobna do Creme Cup WIF jest super

Współczuję przejść z fryzjerem Ja się po prostu boję fryzjerów, bo jeszcze nie spotkałam takiego, który umiałby się zająć moimi lokami Do tego włosy bardzo wolno mi rosną, więc taką pomyłkę musiałabym nosić parę lat na głowie. Wolę więc powierzyć końcówki mojej rodzicielce od czasu do czasu

Wachlarzyk z Eco Tools widziałam w Rossku, ale jakoś nie kupiłam. Wolałabym mniejszy chyba jak już.


Daj znać, jak szminka



Właśnie, spierniczą coś, a potem wciskają klientowi, że tak miało być
Dziękuję Też się boję. I trochę zazdroszczę takiej pewności siebie, żeby spierniczyć robotę i twierdzić, że to taki nowy trend, czy coś Po latach jednego kompetentnego, a przy okazji skromnego znalazłam, ale ciągle jeździć z Wawy do Torunia? W sumie to trzeba się bać wszystkich "specjalistów" i być ekspertem we wszystkim, naprawdę. Czy to lekarz, czy weterynarz, czy fryzjer, czy kosmetyczka, czasem mam wrażenie, że sama się lepiej znam, albo po fakcie odkrywam błędy i jestem zła na siebie, że nie przygotowałam się perfekcyjnie do wizyty. Przecież tak nie powinno być.

A co do wolnego porostu, to mam to samo, choć biorę różne suplementy. Mam od lat taką samą długość, co zapuszczę, to muszę podciąć końcówki. Teraz wypowiedziałam walkę, nakupowałam wcierek, ziół do picia i zobaczymy. A stosowałaś coś może na szybszy porost włosów? Coś skutecznego, co zadziałało, oczywiście?

O nie, Long jest podobna do Creme Cup? Nie cieszy mnie to. Lubiłam Creme Cup, ale przy blondzie wygląda trochę zbyt słodko, landrynkowo i się głupio czuję. Dam znać, najwyżej puszczę dalej. Ty capnęłaś ze szminek te mocne róże, nie? A jakiś róż też wzięłaś?

Wachlarzyk EcoTools jest fajny, tak delikatnie można nim dotknąć twarzy czubkiem, nakładając rozświetlacz, albo na płasko omieść twarz pudrem. Wielkość w sam raz, naprawdę polecam Ci wziąć przy okazji promocji, żeby w razie czego za bardzo nie żałować i mnie nie bić

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Well Dziewuszki, ponakupowalyscie Flaminga to prosze o relacje co i jak Wam sie nosi i czy trafione w 100%
O i ja. Nic nie macałam, to stawiam na wizualizacje i opisy najbardziej wiarygodnych recenzentek przy tej kolekcji
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 23:31   #2989
fiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 166
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

dziewczyny czy na back to mac mogę oddać pigment, pełnowymiarowy, nie jakiś mały, który był w zestawie?? i jest na nim "not for individual sale"
fiss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 06:17   #2990
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie strasz, bo ja mam własnie zamiar zmienic fryzjera, bo nie chce mi sie jzu jeździć tak daleko. Niby teraz chciałam do mistrza fryzjerskiego, ale kurde, to ze obcina super, nie znaczy, ze kolor mi podtrzyma...
Na pocieszenie powiem, ze na ostatnim farbowaniu odrostów, mój friz też coś toner niezbyt dorbał tez mu wyszło strawberry blonde
Ale ja używam filetowych szamponów, wiec schładza sie kolor szybko. Moze tez spróbuj? Mozesz najpierw uzyc ewentualnie szamponu oczyszczającego.
Dziewczyny, przepraszam, że podkręcam OT, ale zastanawia mnie czy te fioletowe szampony i odżywki jedynie ochładzają czy też przyciemniają kolor?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Haha to ja się tak zawsze boję jak kogoś maluję i trochę forsuję moje zdanie.... ale no czasem w drugą stronę się nie da powiedzieć. Że np do tej pani z głęboko osadzonymi oczami czarne smokey nie za bardzo pasuje... itp.
zawsze się staram, żeby wychodziły zadowolone, ale wiadomo... praca z ludźmi...

dumałam nad paletą, ale sama nie wiem. Ja chyba czekam na ten mineralny rozświetlacz
A ja się zastanawiam nad Kevin Aucoin Candlelight, czy któraś z Was go ma może?

Już do mnie "lecą" flamingi zamówione na MAC-u przynajmniej te z 1 zamówienia
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-03-07 o 06:29
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 08:00   #2991
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, że podkręcam OT, ale zastanawia mnie czy te fioletowe szampony i odżywki jedynie ochładzają czy też przyciemniają kolor?



A ja się zastanawiam nad Kevin Aucoin Candlelight, czy któraś z Was go ma może?

Już do mnie "lecą" flamingi zamówione na MAC-u przynajmniej te z 1 zamówienia
U mnie fioletowe rzeczy do włosów schłdzaja, niweluja zołc i rozjasniaja. Ale jesli przetrzymam, to bede miała "brudny"kolor.

Miałam Candlelight. W sumie nie mam mu nic do zarzucenia, ale jednak zbyłam. Jak miałam ponowna okazje kupić w jukeju to nie kupiłam, wolałam wziac duo Ch.T Filmstar
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 08:21   #2992
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

MissScareAll - matko, ale masz przejścia . Weszłam w ten wątek, gdzie pokazujesz "artyzm" pani od brwi i po prostu MASAKRA! Walcz z partaczką, trzymam kciuki .
A z ewentualnym usuwaniem wpisów - cóż, Wizaż woli unikać sporów w tym zakresie, co wynika też z naszego prawodawstwa, które w tym zakresie pozostawia niestety sporo do życzenia .

Earthpace - - ja akurat będę bardzo polecać KA Candlelight, bo to jest najbardziej uniwersalny, subtelny, a jednocześnie upiększający rozświetlacz, jaki znam.

A żeby było mnie offtowpowo - czekam nadal na swoje zakupy z Flaminga i doczekać się nie mogę. Nice to Meet You na stronie już wyprzedana (cieszę się, że zdążyłam kliknąć), podobnie jak Have Your Cake. Może lepiej, bo ta druga nadal by mnie kusiła .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 08:29   #2993
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Well Dziewuszki, ponakupowalyscie Flaminga to prosze o relacje co i jak Wam sie nosi i czy trafione w 100%
Na większą relację potrzeba czasu
Ja na razie mogę powiedzieć, że z róży jestem bardzo zadowolona - nawet z TCBF Dziś go zaaplikowałam pędzlem z HD i wygląda
Ze szminek HYC jest boska Silly muszę jeszcze potestować, bo mam problem z konsystencją, ale kolor jest super Myślę, że roztarcie palcem albo nałożenie jej pędzelkiem załatwi sprawę.
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Moj Flaming to jeszcze w drodze. Jutro chyba dopiero bede miala szmine z Posena A kiedy flaming doleci to kto wie
Daj znać, jak tam Posen - którą zamówiłaś?
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Z fryzjerem to już trudno, ale co ja mam z makijażem permanentnym brwi, o masakra Tu o tym pisałam, taka wojna z kosmetyczką, że lada dzień usuną moje wpisy, bo tamta tego zażądała od redakcji Wizażu, która z kolei nie chce być stroną w sporze. I takie obiektywne opinie są właśnie w Internecie, niestety to wszystko złudzenie i pozostają tylko pozytywne opinie, a chciałam przestrzec ludzi

Przepraszam za offtop, ale kurczę, nawet nie mam się komu wygadać i jestem sama w tym wszystkim. Ani faceta, ani przyjaciółki, taka sytuacja życiowa zrobiła mi się jeszcze na dobicie. Tylko koty

Dziękuję Też się boję. I trochę zazdroszczę takiej pewności siebie, żeby spierniczyć robotę i twierdzić, że to taki nowy trend, czy coś Po latach jednego kompetentnego, a przy okazji skromnego znalazłam, ale ciągle jeździć z Wawy do Torunia? W sumie to trzeba się bać wszystkich "specjalistów" i być ekspertem we wszystkim, naprawdę. Czy to lekarz, czy weterynarz, czy fryzjer, czy kosmetyczka, czasem mam wrażenie, że sama się lepiej znam, albo po fakcie odkrywam błędy i jestem zła na siebie, że nie przygotowałam się perfekcyjnie do wizyty. Przecież tak nie powinno być.

A co do wolnego porostu, to mam to samo, choć biorę różne suplementy. Mam od lat taką samą długość, co zapuszczę, to muszę podciąć końcówki. Teraz wypowiedziałam walkę, nakupowałam wcierek, ziół do picia i zobaczymy. A stosowałaś coś może na szybszy porost włosów? Coś skutecznego, co zadziałało, oczywiście?

O nie, Long jest podobna do Creme Cup? Nie cieszy mnie to. Lubiłam Creme Cup, ale przy blondzie wygląda trochę zbyt słodko, landrynkowo i się głupio czuję. Dam znać, najwyżej puszczę dalej. Ty capnęłaś ze szminek te mocne róże, nie? A jakiś róż też wzięłaś?

Wachlarzyk EcoTools jest fajny, tak delikatnie można nim dotknąć twarzy czubkiem, nakładając rozświetlacz, albo na płasko omieść twarz pudrem. Wielkość w sam raz, naprawdę polecam Ci wziąć przy okazji promocji, żeby w razie czego za bardzo nie żałować i mnie nie bić

O i ja. Nic nie macałam, to stawiam na wizualizacje i opisy najbardziej wiarygodnych recenzentek przy tej kolekcji
Strasznie Cię załatwili z brwiami Trzymam za korekty i rozwiązanie sprawy z kosmetyczką.

Też mnie to denerwuje, że nie można zaufać większości "fachowców", bo nie mamy przecież obowiązku znać się na wszystkim.
Chciałabym pousuwać naczynka na twarzy i nie wiem, do kogo mogłabym iść, żeby nie było jeszcze gorzej niż jest teraz
Corii, Ty coś kiedyś mówiłaś o dobrym gabinecie, istnieje on jeszcze?

Z włosami mam problemy przez tarczycę i inne hormonalne sprawy, więc no... Nie zauważyłam jakiejś specjalnej poprawy przy braniu suplementów Raz na jakiś czas używam też szamponu Klorane z chininą.

LL&F jest chyba bardziej brzoskwiniowa Na ustach jej nie testowałam.
Wzięłam 2 szminki - Silly, Have Your Cake i 3 róże - What I Fancy, Pink Swoon i This Could Be Fun. Popłynęłam trochę

Wachlarzykowi się przyjrzę

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A żeby było mnie offtowpowo - czekam nadal na swoje zakupy z Flaminga i doczekać się nie mogę. Nice to Meet You na stronie już wyprzedana (cieszę się, że zdążyłam kliknąć), podobnie jak Have Your Cake. Może lepiej, bo ta druga nadal by mnie kusiła .
HYK jest piękna, ja ją złapałam dopiero w D., bo w Macu bardzo szybko się wyprzedała
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 08:29   #2994
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
MissScareAll - matko, ale masz przejścia . Weszłam w ten wątek, gdzie pokazujesz "artyzm" pani od brwi i po prostu MASAKRA! Walcz z partaczką, trzymam kciuki .
A z ewentualnym usuwaniem wpisów - cóż, Wizaż woli unikać sporów w tym zakresie, co wynika też z naszego prawodawstwa, które w tym zakresie pozostawia niestety sporo do życzenia .

Earthpace - - ja akurat będę bardzo polecać KA Candlelight, bo to jest najbardziej uniwersalny, subtelny, a jednocześnie upiększający rozświetlacz, jaki znam.

A żeby było mnie offtowpowo - czekam nadal na swoje zakupy z Flaminga i doczekać się nie mogę. Nice to Meet You na stronie już wyprzedana (cieszę się, że zdążyłam kliknąć), podobnie jak Have Your Cake. Może lepiej, bo ta druga nadal by mnie kusiła .
Dzięki Ja też zdążyłam kliknąć Nice to meet you acz nie wiem jakim cudem, bo miałam ją w koszyku i po jakimś czasie w końcu stwierdziłam, że płacę a na stronie już jej nie było
Niby zamówienia wysłane, ale nie wiem ile to potrwa. W ogóle czy opakowania flaminga w jakikolwiek sposób się różnią od standardu?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 08:40   #2995
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A no tak, bo przy takich jasnych to faktycznie trzeba uważać. Jak coś to polecam to. Bardzo tanie, a ma przyjemny skład i działa świetnie.
Mi nikt się nie odważył aż tak rozjaśnić, bo by chyba odpadły, ledwo żyją te włosy, a wczorajszy fryzjer uciął mi kolejne cm, także w ciągu dwóch miesięcy straciłam 15cm z długości I tylko wypadają, a rosną marnie.

Akurat co do szminek, to Tobie pasują fiolety, a mi takie pomarańcze i korale jak Betty. Chciałabym się zamienić na jeden dzień
Marion poelcało mi juz duzo osób, ale jak na złosć nie moge znaleźć jej stacjonarnie - gdzie szukać?
No ja mam na poziome jasnosci 11-12. Z tym, ze to platyna, wiec w pomieszczeniu wygladaja na ciemniejsze, a w słoncu bielutkie.
Tez powinnam podciac konce, a w sumie to z 7 cm, ale nie jest to tak źle, abym juz to chciała zrobić. Poza tym zachciało mi sie długich blond włosów na starość
Wypadać nie wypadają jakos szczególnie, rośna mega szybko. Biotebal miałas? Włosy po nim sa mocniejsze i mniej wypadaja

No chyba pasuja nam odmienne kolory szminek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 08:43   #2996
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Daj znać, jak tam Posen - którą zamówiłaś?
Jasną. Ale pewnie dopiero poznym wieczorem dostane jak znam zycie, bo kurier ostatnio pozno jezdzi u mnie.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 08:45   #2997
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na większą relację potrzeba czasu
Ja na razie mogę powiedzieć, że z róży jestem bardzo zadowolona - nawet z TCBF Dziś go zaaplikowałam pędzlem z HD i wygląda
Ze szminek HYC jest boska Silly muszę jeszcze potestować, bo mam problem z konsystencją, ale kolor jest super Myślę, że roztarcie palcem albo nałożenie jej pędzelkiem załatwi sprawę.

Chciałabym pousuwać naczynka na twarzy i nie wiem, do kogo mogłabym iść, żeby nie było jeszcze gorzej niż jest teraz
Corii, Ty coś kiedyś mówiłaś o dobrym gabinecie, istnieje on jeszcze?
No chyba tak, ja swoja relacje zdałam, ale ciekawa jestem innych
A zapomniałam powiedziec,ze o mało co a zamiast Be Silly miałabym Silly Bo opakowania pomylone było, ale sie kapnełam po czasie i wróciłam. Chociaz sie zastanawiałam czy nie zostawić, jak jest, jednak przypomniało mi sie ze konsystencja mnie wnerwiała w Silly i poszłam zamienicć

Kochana ja tylko polecałam gabinet laserowy do usuwania owłosienia. Ale naczynka chyba też zamykaja, bo widziałam ze cos mieli takiego w ofercie, ale nie robiłam nic takiego, wiec nie wiem, czy wearto polecić tam ten zabieg.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 09:16   #2998
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja wczoraj wzięłam z Flamingo Park oba Beauty Powder a jeszcze mnie kusi róż What I Fancy
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 09:17   #2999
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyneczki, dajcie znać jak w którejś kolekcji wyczaicie ładny beautypowder, który nadawałby się na całą twarz do cery blondynkowatej, naczynkowej

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oczywiście, jest wiele kwestii od których zależy co nosimy i w czym się czujemy ale dużo siedzi jednak w głowie. To jak panie które nie dają sobie powiedzieć, że w pewnym wieku brązowa albo nude szminka niestety potrafi postarzyć. I nie dają się namówić na kropelkę koloru - np różu. Mało co tak fajnie odejmuje lat jak ładnie dobrana delikatna różowa szmina )
chętnie bym zainwestowała w takową na wiosnę, miałabyś może jakieś jakieś typy dla mnie? (normalnie używam koloru Syrup (na zimę i wiosnę) i Fanfare (latem/jesienią) one u mnie obie są dość dopasowane, mam raczej ciemnawe usta a skórę NC20... mogę wrzucić zdjęcie
niestety próby dopasowania jakiegoś odważniejszego koloru zakończyły się niepowodzeniem, jednak te propozycje pań konsultantek są zbyt odważne



Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przepraszam za offtop, ale kurczę, nawet nie mam się komu wygadać i jestem sama w tym wszystkim. Ani faceta, ani przyjaciółki, taka sytuacja życiowa zrobiła mi się jeszcze na dobicie. Tylko koty
Biednaś
nie wiem, co Ci radzić, co najwyżej mogę zaproponować wspólną kawę, jak będziesz w okolicach centrum kiedyś...
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2016-03-07 o 09:19
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 10:20   #3000
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Jasną. Ale pewnie dopiero poznym wieczorem dostane jak znam zycie, bo kurier ostatnio pozno jezdzi u mnie.
Daj znać czy daje jakiś kolor
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No chyba tak, ja swoja relacje zdałam, ale ciekawa jestem innych
A zapomniałam powiedziec,ze o mało co a zamiast Be Silly miałabym Silly Bo opakowania pomylone było, ale sie kapnełam po czasie i wróciłam. Chociaz sie zastanawiałam czy nie zostawić, jak jest, jednak przypomniało mi sie ze konsystencja mnie wnerwiała w Silly i poszłam zamienicć

Kochana ja tylko polecałam gabinet laserowy do usuwania owłosienia. Ale naczynka chyba też zamykaja, bo widziałam ze cos mieli takiego w ofercie, ale nie robiłam nic takiego, wiec nie wiem, czy wearto polecić tam ten zabieg.
Obie ładne są w sumie, ale Be Silly ma lepszą konsystencję zdecydowanie Silly też się da okiełznać, ale trzeba ją bardziej wpracować w usta. Jutro tak spróbuję zrobić.

Ach, rzeczywiście. Mnie na razie bardziej denerwują naczynka niż włoski. Gdyby nie one, to czasem mogłabym bez podkładu śmigać, a tak to
Chyba się zbiorę w sobie i poszukam gabinetu.
Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wzięłam z Flamingo Park oba Beauty Powder a jeszcze mnie kusi róż What I Fancy
Bierz
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.