Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 14:22   #721
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny proszę o szybka pomoc. Czy po pudrze perlowym mialyscie zjawisko oczyszczenia twarzy? Stosuje od paru dni i dziś na twarzy mam drobniutka, zarozowiona kaszke :-( bo to chyba nie alergia. Nic nie swedzi.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 15:21   #722
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o szybka pomoc. Czy po pudrze perlowym mialyscie zjawisko oczyszczenia twarzy? Stosuje od paru dni i dziś na twarzy mam drobniutka, zarozowiona kaszke :-( bo to chyba nie alergia. Nic nie swedzi.
u mnie się nic nie dzieje po perłowym
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 07:38   #723
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej Dziewczyny

czarna_kawa80 poprosiła mnie o zadanie pytania w jej imieniu: "co najlepiej poleciłybyście do cery naczynkowej ze skłonnością do wyprysków (ostatnio z coraz większą skłonnością _z BU jaki olejek myjący i jakie serum beda najlepsze".

Niestety sama nie może z pracy pisać postów na forum.
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:46   #724
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny po jakim czasie od odstawienia kwasów można przestać używać wysokiego filtra?
Chciałabym przez miesiąc używać tylko hydrolatu aloesowego (detoks), mogę już po tygodniu od odstawienia toniku BHA i Effaclaru?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:24   #725
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny po jakim czasie od odstawienia kwasów można przestać używać wysokiego filtra?
Chciałabym przez miesiąc używać tylko hydrolatu aloesowego (detoks), mogę już po tygodniu od odstawienia toniku BHA i Effaclaru?
A jak długo używałaś toniku i effeclaru?
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:36   #726
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny po jakim czasie od odstawienia kwasów można przestać używać wysokiego filtra?
Chciałabym przez miesiąc używać tylko hydrolatu aloesowego (detoks), mogę już po tygodniu od odstawienia toniku BHA i Effaclaru?
skóra regeneruje się po ok 28 dniach, więc tak po miesiącu byłoby to w miarę bezpieczne
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:39   #727
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

no i zamówiłam wogole to jestem tu pierwszy raz i przywitac sie chcialam, zamówienie duże jak na pierwszy raz ale stqweirdzilam ze jak juz placic za przesylke to raz niech Was nie dziwi ilośc pudrów ale zajmuje sie wizażem aha mam cere naczynkową ze skłonnością do wyprysuków (sama w sobie nie jest tłusta) oto co zamowilam
Hydrolat rumiankowy
Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY
Hydrolat z kwiatu pomarańczy
Maseczka morska z perłami
Maseczka wulkaniczna z limonką
Olej kokosowy EKOLOGICZNY
Olej z kocanki
Olejek myjący - pomarańczowy
1Peeling enzymatyczny
Puder bambusowy z jedwabiem
Puder diamentowy -
Puder perłowy -
Serum antyok.Flavo-C15EF- 42ml (+ Komp.silikonowy)


__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 17:12   #728
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mam takie pytanie odnośnie terminu ważności(chodzi mi o tonik BHA2%), na stronie pisze ze ważność zestawu 6miesięcy a gotowego produkty też 6. czyli powiedzmy jak mam ten zestaw od 2 miesięcy to jak go wykonam nadal zostaje mi 6miesięcy ważności, a nie 4(dobrze rozumuje?)

i na ile wam starczały takie toniki?
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:22   #729
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
mam takie pytanie odnośnie terminu ważności(chodzi mi o tonik BHA2%), na stronie pisze ze ważność zestawu 6miesięcy a gotowego produkty też 6. czyli powiedzmy jak mam ten zestaw od 2 miesięcy to jak go wykonam nadal zostaje mi 6miesięcy ważności, a nie 4(dobrze rozumuje?)

i na ile wam starczały takie toniki?
od momentu wykonania 6 mies. czyli dobrze rozumujesz tonik kwasowy starcza mi na ok.3 miesiące używania średnio co 3 dni
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:48   #730
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ostatnio mam straszny problem ze swieceniem sie, nie wiem co mam robic, bo po 3 lekcji w szkole makijaz juz splywa ze mnie, pudrowanie nie starcza na dlugo, najgorsze jest to że jak wracam do domu mam juz tylko resztki podkladu na sobie

tak mysle moze olej na blizny jest za tłusty żeby stosowac na dzien? stosuje z zelem HA jedną krople oleju.
myslalam że jak on mocno nawilzy to wlasnie skora bedzie sie mniej przetluszczala, ale moze natłuszczenie i nawilżanie to co innego...
co mam stosować pod makijaz? nie chcialabym go zmieniac, chyba że rzeczywiscie to moze byc przyczyna mojego swiecenia się.
Bo mysle nad dwiema: albo ten olej albo odstawienie tabletek anty (ponad miesiac temu), tylko nawet jak kiedys nie bralam anty, to potrafilam odpowiednia pielegnacja zapanowac nad swieceniem
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:18   #731
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o szybka pomoc. Czy po pudrze perlowym mialyscie zjawisko oczyszczenia twarzy? Stosuje od paru dni i dziś na twarzy mam drobniutka, zarozowiona kaszke :-( bo to chyba nie alergia. Nic nie swedzi.
Już nie sieję paniki. To jednak reakcja alergiczna, pokrzywka, ale raczej nie na puder, a na melisę. Zrobiłam kremik z alantoliną, aby to troszkę złagodzić
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 19:35   #732
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ostatnio mam straszny problem ze swieceniem sie, nie wiem co mam robic, bo po 3 lekcji w szkole makijaz juz splywa ze mnie, pudrowanie nie starcza na dlugo, najgorsze jest to że jak wracam do domu mam juz tylko resztki podkladu na sobie

tak mysle moze olej na blizny jest za tłusty żeby stosowac na dzien? stosuje z zelem HA jedną krople oleju.
myslalam że jak on mocno nawilzy to wlasnie skora bedzie sie mniej przetluszczala, ale moze natłuszczenie i nawilżanie to co innego...
co mam stosować pod makijaz? nie chcialabym go zmieniac, chyba że rzeczywiscie to moze byc przyczyna mojego swiecenia się.
Bo mysle nad dwiema: albo ten olej albo odstawienie tabletek anty (ponad miesiac temu), tylko nawet jak kiedys nie bralam anty, to potrafilam odpowiednia pielegnacja zapanowac nad swieceniem
myślę, że to obie przyczyny. nie używaj oleju na dzień, tylko na noc. rano nie myj niczym twarzy, tylko przetrzyj hydrolatem i posmaruj się lekkim kremem nawilżającym, tylko czasem nie matującym, bo tylko nasili błyszczenie. jeśli się filtrujesz, to tylko filtr, bez dodatkowych kremów. ja też zawsze miałm problemy z błyszczeniem, w zasadzie minęły po zmianie pielęgnacji-wieczorem micel w celu oczyszczenia twarzy, tonik z liposomami antytrądzikowymi, potem serum anty-aging z retinolem roślinnym i niacynamidem, a potem kwas hialuronowy zmieszany z olejem. rano przecieram się hydrolatem i filtr Avene emulsja. matuję pudrem bambusowym z jedwabiem. podkładu przestałam używać, bo mi się cera bardzo poprawiła. no i przestałam się świecić
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 10:24   #733
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witajcie!
Ja dostałam wczoraj paczkę (zamawiałam w środę a już w piątek miałam ją w domu). Zamówiłam:
Hydrolant aloesowy
Hydrolant z kwiatu kocanki ECO
Maseczka morska z perłami
Olejek myjący waniliowy
Puder bambusowy z jedwabiem

Przetestowałam dziś wszystko. a więc najbardziej spodobał mi sie olejek waniliowy ze względu na śliczny zapach i całkiem fajnie leciutko natłuszcza skórę.
Co do maseczki to ma straszny zapach, na maxa napina skórę tak że ciężko mówić (przy śmianiu towarzyszy ból) . Nałożyłam również na szyję to nawet ciężko mi było przełknąć herbatę ). Przy zmywaniu jej z twarzy cały zlew zielony i pół łazienki, jakbym farbę zmywała. Skóra po niej jakby faktycznie napięta wygładzona i zmatowiona.
Hydrolant z aloesu, bez zapachu, łagodny.
Puder bambusowy z jedwabiem próbowałam (mocno sie pyli) ale o dziwo skóra matowa i nie ma bielenia ani takiego efektu "uwidocznienia janych włosków na twarzy" czego sie obawiałam. Na razie nie wiem jak sprawdza się po całym dniu.
Hydrolant z kwiatu kocanki zamówiłam dla TŻ bo ma mocno wrażliwą naczynkową i z lekkim rumieniem twarz.

Pozdrawiam
shekade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:01   #734
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja powinnam dostać lanie... Już kiedyś zawracałam Wam głowę, czy nikogo nie uczulił puder bambusowy z jedwabiem. No i okazało się, że się dla mnie nie nadaje. Ale tak bardzo chciałam przedwczoraj wyjść do ludzi, że się przypudrowałam. Używam kwasów, więc obowiązkowy filtr, a że nie mam odpowiedniego podkładu to chciałam bambusowym odseparować od filtru minerały. I się załatwiłam. Cała twarzy opuchnięta, czerwone plamy, piekąca i straszny ucisk przy hmm... czy tarczyca jest tam gdzie, gdzie szyja łączy się z ciałem ?
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:37   #735
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Salomi tarczyca jest przy krtani nad obojczykami. Chyba dobrze wytłumaczyłam
Ja już nie wiem czy moja pokrzywka jest od melisy czy od pudru perłowego.
Puder stosowałam parę dni, a pokrzywka wystąpiła dopiero w czwartek. Rano zauważyłam pierwsze objawy, a wieczorem była już widoczna. Czyli po 24 godzinach od wypicia meliski, a parę dni od stosowania pudru dzień w dzień. Mam nadzieję, że to nie puder choć objawy mam tylko na twarzy-czoło i żuchwa
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:40   #736
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
myślę, że to obie przyczyny. nie używaj oleju na dzień, tylko na noc. rano nie myj niczym twarzy, tylko przetrzyj hydrolatem i posmaruj się lekkim kremem nawilżającym, tylko czasem nie matującym, bo tylko nasili błyszczenie. jeśli się filtrujesz, to tylko filtr, bez dodatkowych kremów. ja też zawsze miałm problemy z błyszczeniem, w zasadzie minęły po zmianie pielęgnacji-wieczorem micel w celu oczyszczenia twarzy, tonik z liposomami antytrądzikowymi, potem serum anty-aging z retinolem roślinnym i niacynamidem, a potem kwas hialuronowy zmieszany z olejem. rano przecieram się hydrolatem i filtr Avene emulsja. matuję pudrem bambusowym z jedwabiem. podkładu przestałam używać, bo mi się cera bardzo poprawiła. no i przestałam się świecić

dzieki, a nie znasz jakiegos olejku ktory nadawal by sie na dzien, tzn był lekki i taki nie tłusty?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:30   #737
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dzieki, a nie znasz jakiegos olejku ktory nadawal by sie na dzien, tzn był lekki i taki nie tłusty?
dla mnie wszystkie oleje są tłuste i po wszystkich szybko się świecę nawet jak mieszam z HA. dlatego oleje stosuje tylko na noc
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 14:12   #738
Galadriella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 38
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dzieki, a nie znasz jakiegos olejku ktory nadawal by sie na dzien, tzn był lekki i taki nie tłusty?
Frakcja, o ile poradzisz sobie z ziarenkami. Podobno mazidlana ma ich stosunkowo mniej niz naturalisowa.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342980
Galadriella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:02   #739
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dzieki, a nie znasz jakiegos olejku ktory nadawal by sie na dzien, tzn był lekki i taki nie tłusty?
dla mnie bardzo leciutkie były: skwalan, olej z pestek czereśni (już niedostępny ) i obecnie olej kameliowy. ale z drugiej strony to mam bardzo suchą skórę i wszystkie oleje błyskawicznie się wchłaniają
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 15:54   #740
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość

dla mnie wszystkie oleje są tłuste i po wszystkich szybko się świecę nawet jak mieszam z HA. dlatego oleje stosuje tylko na noc
Mam te same odczucia co do olejów. Nawet jak daje ich bardzo malutko i mieszam z HA, potrafia mnie zapchać niestety. A szkoda, bo napaliłam sie na ich super-duper własciwosci . Przede mna chyba ostatnie zamowienie z BU, a potem przerzucam sie na mazidła
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:08   #741
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Mam te same odczucia co do olejów. Nawet jak daje ich bardzo malutko i mieszam z HA, potrafia mnie zapchać niestety. A szkoda, bo napaliłam sie na ich super-duper własciwosci . Przede mna chyba ostatnie zamowienie z BU, a potem przerzucam sie na mazidła
to pochwal się Shee'naz co będziesz ten ostatni raz zamawiać. ja zaczynałam przygodę biochemiczną od BU, a teraz większość zamawaim na ZSK i obecnie szykuję pierwsze zamówienie z Mazideł. ale z BU nie kończę jeszcze definitywnie, na pewno będę u nich zamawiać toniki kwasowe i jeszcze coś do tego, żeby nie było takiego śmiesznie małego zamówienia
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:42   #742
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam dziewczęta ;-) Mam pytanie, czy któraś z was stosowała olej z orzecha włoskiego oraz macerat z kasztanowca?? Moje problemy to ; AZS, trądzik, wysuszona cera ( od kwasów ) , duuuza sklonność do alergii i wysuszania oraz zapychania no i niestety ostatnio zaczęły mnie też dręczyć naczynka
Chciałabym wiedzieć czy któraś z was używała tych dwóch produktów i czy zapchały was, czy pomogły na wasze "dolegliwości" ;P . A i jeszcze jedno mam do oddania ekstrakt z kasztanowca chyba 5 gram raz uzyty szczypteńkę do maseczki i olej tamanu którego użyłam może ze 3 razy ( chyba 15g, ten najmniejszy ) . Jak ktoś chciałby się zemną zamienić na jakiś fajny lekki olej albo może puder ( bambusowy np. ) to proszę o odpowiedź na maila kayalle@vp.pl Pozdrawiam kobitki !
helpme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:38   #743
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
to pochwal się Shee'naz co będziesz ten ostatni raz zamawiać. ja zaczynałam przygodę biochemiczną od BU, a teraz większość zamawaim na ZSK i obecnie szykuję pierwsze zamówienie z Mazideł. ale z BU nie kończę jeszcze definitywnie, na pewno będę u nich zamawiać toniki kwasowe i jeszcze coś do tego, żeby nie było takiego śmiesznie małego zamówienia
Tez zaczynałam od BU, na poczatek jest tam najprzyjaźniej , ze tak powiem. Dokładne opisy i odmierzona ilość składników Napewno teraz wezme hydrolat kocankowy, ktorego nigdzie indziej nie widziałam Peeling bromelaninowy, moze jakis olej (z maliny najchetniej) i flavo.
Nastepnym razem komponenty do serum zamawiam na mazidłach oraz spiruline i mase hydrolatów tam bede zostawic wiekszosc kasy na biochemiczne sprawy
Tak zupełnie definitywnie tez BU nie porzuce, tylko z uwagi na toniki kwasowe własnie. Poki co mam BHA na jesienna kuracje . Ale napewno zadnych duzych zamowien nie bede juz tam robic. Tylko tonik raz na jakiś czas i jakis drobiazg przy okazji , podobnie jak Ty

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-09-05 o 18:41
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:45   #744
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Tez zaczynałam od BU, na poczatek jest tam najprzyjaźniej , ze tak powiem. Dokładne opisy i odmierzona ilość składników Napewno teraz wezme hydrolat kocankowy, ktorego nigdzie indziej nie widziałam Peeling bromelaninowy, moze jakis olej (z maliny najchetniej) i flavo.
Nastepnym razem komponenty do serum zamawiam na mazidłach oraz spiruline i mase hydrolatów tam bede zostawic wiekszosc kasy na biochemiczne sprawy
Tak zupełnie definitywnie tez BU nie porzuce, tylko z uwagi na toniki kwasowe własnie. Poki co mam BHA na jesienna kuracje . Ale napewno zadnych duzych zamowien nie bede juz tam robic. Tylko tonik raz na jakiś czas i jakis drobiazg przy okazji , podobnie jak Ty
hydrolat kocankowy jest w Naturalisie
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:46   #745
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

słuchajcie dziewczyny, macie jakiś patent na używanie oleju z rokitnika? wiem, że barwi i powinno się go nakładać na noc, ale ja po nałożeniu wstałam rano z lekko pomarańczową twarzą i nie chciało się to zmyć...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:50   #746
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
hydrolat kocankowy jest w Naturalisie
O, dzieki bardzo za informacje
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 19:26   #747
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
słuchajcie dziewczyny, macie jakiś patent na używanie oleju z rokitnika? wiem, że barwi i powinno się go nakładać na noc, ale ja po nałożeniu wstałam rano z lekko pomarańczową twarzą i nie chciało się to zmyć...
naturalny samoopalacz

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Tez zaczynałam od BU, na poczatek jest tam najprzyjaźniej , ze tak powiem. Dokładne opisy i odmierzona ilość składników Napewno teraz wezme hydrolat kocankowy, ktorego nigdzie indziej nie widziałam Peeling bromelaninowy, moze jakis olej (z maliny najchetniej) i flavo.
Nastepnym razem komponenty do serum zamawiam na mazidłach oraz spiruline i mase hydrolatów tam bede zostawic wiekszosc kasy na biochemiczne sprawy
Tak zupełnie definitywnie tez BU nie porzuce, tylko z uwagi na toniki kwasowe własnie. Poki co mam BHA na jesienna kuracje . Ale napewno zadnych duzych zamowien nie bede juz tam robic. Tylko tonik raz na jakiś czas i jakis drobiazg przy okazji , podobnie jak Ty
ja już zamówiłam komponenty do serum C na ZSK, będę się wzorować na ichniejszym gotowym zestawie, tylko zwiększę stężenie wit.C z 10 do 15%. na BU chciałam jeszcze zamówić podwójny żel hialuronowy, ale w końcu zrezygnowałam, kupię HA małocząsteczkowy i wielkocząsteczkowy w proszku na mazidłach i sama zrobie, to wyjdzie taniej. na mazidłach też masę hydrolatów podobnie jak Ty no jeszcze jedwab i keratynę do włosów. już się cieszę na zakupy w kolejnym sklepie
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 19:45   #748
LEADYAGLO
Wtajemniczenie
 
Avatar LEADYAGLO
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 497
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam! Dziewczyny proszę podpowiedzcie , który z żeli hialuronowych(1,2 czy 5% z BU)wybrać . Chciałam dołączyć go do serum lemon aby zniwelowac jego tłustość.Chociaż czytając wcześniejsze posty nie wiem czy to coś da..Mam cerę bardzo tłustą(strefa T) i od bardzo nie dawna testuję produkty z BU.Mam oprócz w/w lemona -hydrolat geraniowy,maseczkę wulkaniczna z ogórkiem oraz puder bambusowy.
Co jeszcze ewentualnie na moja tłustą twarzyczkę mogłybyście moi doradzić.Ewentualnie może zakup z mazideł.( nie wiem co to ZSK)
LEADYAGLO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:16   #749
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez LEADYAGLO Pokaż wiadomość
Witam! Dziewczyny proszę podpowiedzcie , który z żeli hialuronowych(1,2 czy 5% z BU)wybrać . Chciałam dołączyć go do serum lemon aby zniwelowac jego tłustość.Chociaż czytając wcześniejsze posty nie wiem czy to coś da..Mam cerę bardzo tłustą(strefa T) i od bardzo nie dawna testuję produkty z BU.Mam oprócz w/w lemona -hydrolat geraniowy,maseczkę wulkaniczna z ogórkiem oraz puder bambusowy.
Co jeszcze ewentualnie na moja tłustą twarzyczkę mogłybyście moi doradzić.Ewentualnie może zakup z mazideł.( nie wiem co to ZSK)
na razie miałam tylko ten 1%. żeby zniwelować tłustość olejów czy serum olejowego trzeba dać większą ilość żelu i kilka kropli oleju/serum. w zagłębieniu dłoni dokładnie to wymieszać aż się zrobi emulsja i szybciutko na buzię, żeby emulsja się nie rozwarstwiła. wchłania się bardzo ładnie, ale po jakimś czasie skóra zaczyna się błyszczeć, więc na dzień raczej odpada. za to na noc super. rano skóra jest miękka i gładziutka
jeśli chodzi o zmniejszenie przetłuszczania w dzień, to może będę już nudna, ale radzę rano nie myć twarzy, tylko przetrzeć hydrolatem
a ZSK to Zrób Sobie Krem - kolejny fajny sklepik biochemiczny
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:19   #750
LEADYAGLO
Wtajemniczenie
 
Avatar LEADYAGLO
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 497
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
na razie miałam tylko ten 1%. żeby zniwelować tłustość olejów czy serum olejowego trzeba dać większą ilość żelu i kilka kropli oleju/serum. w zagłębieniu dłoni dokładnie to wymieszać aż się zrobi emulsja i szybciutko na buzię, żeby emulsja się nie rozwarstwiła. wchłania się bardzo ładnie, ale po jakimś czasie skóra zaczyna się błyszczeć, więc na dzień raczej odpada. za to na noc super. rano skóra jest miękka i gładziutka
jeśli chodzi o zmniejszenie przetłuszczania w dzień, to może będę już nudna, ale radzę rano nie myć twarzy, tylko przetrzeć hydrolatem
a ZSK to Zrób Sobie Krem - kolejny fajny sklepik biochemiczny
Bardzo dziękuję za informację
LEADYAGLO jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.