Jaworowy Dwór - wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 09:42   #1
gwareczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 39

Jaworowy Dwór - wesele


Witam
Przeszukałam forum i nie znalazłam wzmianki o Jaworowym Dworze w Trębkach Nowych koło Zakroczymia.
Dopiero "raczkuję" na forum, więc może nie znalazłam tych informacji przez brak doświadczenia .

Mam gorącą prośbę o opinie na temat tego miejsca, czy ktoś wyprawiał tam wesele?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

gwareczek
gwareczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 09:46   #2
ja czyli Lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Jaworowy Dwór - wesele

Witam,
Tez jestem nowa i tez szukam opinii na temat jaworowego dworu

Bylam tam 2 lata temu na jedniodniowym szkoleniu (mała kilkuosobowa grupka). Jedzenie bylo smaczne, miejsce przyjemne a okolica piękna.
Teraz, kiedy zaczynam szukac miejsca na wesele pomyślałam o nich, ale chętnie usłysząłbym opinie kogoś kto organizował tam swoje wesele

Z góry dziękuje za każdą informację,
Pozd,
ja czyli Lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:59   #3
gwareczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 39
Dot.: Jaworowy Dwór - wesele

Witaj
Napisz, kiedy planujesz ślub?
My zdecydowaliśmy się na Jaworowy Dwór, mimo, że do tanich nie należy i będziemy podpisywać w przyszły tygodniu umowę
Pozdrawiam
gwareczek
gwareczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:35   #4
agaaat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jaworowy Dwór - wesele

Witam wszystkich. Chciałam odświeżyć wątek Jaworowego Dworu. Bardzo prosze o opinie osoby, które organizowały lub bawiły się tam na weselu. Jak oceniacie to miejsce? Szczególnie mam na myśli jedzenie.
agaaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 10:11   #5
Bartek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaworowy Dwór - wesele

Witam, miałem ostatnio wesele w Jaworowym Dworze oraz poprawinowy piknik dnia następnego. Organizacja i jakość przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko było profesjonalnie przygotowane i dograne. Jakość jedzenia oceniam bardzo wysoko - jak w bardzo dobrej warszawskiej knajpie - podobnie smakowo, jakościowo i wizualnie jak np. U Kucharzy, Różana, Dom Polski, Tradycja. Kucharz zaproponował bardzo ciekawe menu, które potem razem dopracowaliśmy. Wydanie dań dla 100 gości przebiegło bardzo sprawnie. Poprawinowy grill również bardzo smaczny pomimo prostoty samej koncepcji grilla - ciekawe marynaty, prawidłowo wysmażone mięso. Zdecydowanie polecam Jaworowy Dwór na wesele - wszyscy goście mówili, że to najpiekniejsze wesele na jakim byli. Pozdrawiam.
Bartek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.