do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-22, 10:52   #61
mary'79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Co chcesz wiedzieć Fioletto??? Odpowiem na wszystkie pytania.Jeżeli chodzi o DJ-a to daliśmy mu wolną rękę, ponieważ znamy go bardzo dobrze i mieliśmy do niego zaufanie, którego nie zwiódł.Muzyka była świetna, oczepiny były fantastyczne. Ludzie pokładali się ze śmiechu(tak było fajnie).Dałam mu tylko piosenki, które zagrał przy witaniu młodych chlebem i solą i przy krojeniu tortu(tematyczne piosenki).Przed weselem zmęczenie i trochę nerwów, ale po fantastyczne wspomnienia.
mary'79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 10:57   #62
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Cytat:
Napisane przez mary'79 Pokaż wiadomość
Co chcesz wiedzieć Fioletto??? Odpowiem na wszystkie pytania.Jeżeli chodzi o DJ-a to daliśmy mu wolną rękę, ponieważ znamy go bardzo dobrze i mieliśmy do niego zaufanie, którego nie zwiódł.Muzyka była świetna, oczepiny były fantastyczne. Ludzie pokładali się ze śmiechu(tak było fajnie).Dałam mu tylko piosenki, które zagrał przy witaniu młodych chlebem i solą i przy krojeniu tortu(tematyczne piosenki).Przed weselem zmęczenie i trochę nerwów, ale po fantastyczne wspomnienia.
a moze napisac jakie to byly konkretnie piosenki "tematyczne" ??
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 10:59   #63
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Cytat:
Napisane przez justyskaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale moim zdaniem sukienka slubna powinna być! w końcu ślub bierze sie raz w życiu. Ja rozumiem, że niektórzy chcą sie cieszyc z tego dnia tylko między sobą - mąż-żona, ale wydaje mi sie, że to trochę dziwne, nie mieć pieknej białej sukni i całej tej pompy. Co Wy później wnukom opowiecie? Jakie zostana wspomnienia?
moja kuzynka akurat miala suknie slubna ale- robili przyjecia , bez orkestry , bez zabaw . Jej zdanie dzis - chcialaby ladniejsza suknie(bardzie srojna) i prawdziwe wesele. Zawsze sie czegos zaluje. Jak robic slub i wesele to pelna geba no chyba ze sytuacja finansowa niepozwala.
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 11:04   #64
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

http://www.djslawek.slask.pl/ oto dj ktorego wybralismy dla wszystkich ze slaska i zaglebia pozdro
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 01:43   #65
mary'79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Nel a nie wypiszę tytułów piosenek, ale odpowiem ci w ten sposób: piosenki na naszym weselu były przeróżnych gatunków.Od disco polo, przez dance, ballady polskiego rocka(znane), po polkę.Gatunki muzyczne przeróżne.Dla każdego coś dobrego.DJ nie może ograniczać się do jednego stylu muzycznego.Niech zagra coś z każdego gatunku, ale największe hity, które wszyscy znają i będzie ekstra.
mary'79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 11:50   #66
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Cytat:
Napisane przez mary'79 Pokaż wiadomość
Nel a nie wypiszę tytułów piosenek, ale odpowiem ci w ten sposób: piosenki na naszym weselu były przeróżnych gatunków.Od disco polo, przez dance, ballady polskiego rocka(znane), po polkę.Gatunki muzyczne przeróżne.Dla każdego coś dobrego.DJ nie może ograniczać się do jednego stylu muzycznego.Niech zagra coś z każdego gatunku, ale największe hity, które wszyscy znają i będzie ekstra.
no wiem wiem goscie sa rozni ale chodzi mi o to bo pisalas ze tam byly specjalne piosenki na wejscie , na krojenie tortu - jakies specjalne bo maja cos w tekscie wspolnego z sytuacja czy dla Was byly szczegolne? oto mi chodzilo ufff
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 20:07   #67
mary'79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Miałam tematyczne piosenki.Sama ściągnęłam je z netu i dałam DJ.Bardzo fajny efekt.Podczas krojenia tortu goście nie stali jak kołki tylko bujali się w rytm piosenki.Dużo osób zachwycało się naszą piosenką na pierwszy taniec. U mnie Nel a też byli bardzo różni goście, którzy na codzień słuchają bardzo różnej muzyki, a bawili się przy każdej melodii jaka poleciała.To jest wesele i uwierz mi, że ludzie nie wybrzydzają, jeżeli chodzi o muzykę.NEL A podaj mi swojego maila, a prześlę ci wszystkie piosenki. U mnie na weselu się sprawdziły.Goście do dnia dzisiejszego je wspominają.Koleżanki przez parę dni chodziły i śpiewały piosenkę, która poleciała przy krojeniu tortu i nie tylko
mary'79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 20:56   #68
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Mary, oczywiście interesuje mnie wszystko
czy jesteś może ze Śląska? jeśli tak to interesowałyby mnie namiary na Dja i jeszcze lepiej na fotografa, jestem też bardzo chętna na twoje piosenki. jestem ciekawa jak zareagowali twoi goście na to, że nie było typowej orkiestry?
pozdrawiam serdecznie

moj mail: plimmon@yahoo.de
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 08:02   #69
marti_222
Raczkowanie
 
Avatar marti_222
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 90
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Mary!!!!
Bardzo Cie prosze prześlij mi też te piosenki!!szczególnie interesuje mnie Twoja piosenka na pierwszy taniec, bo ja nie mam koncepcji co wybrac
Bardzo Ci będę wdzięczna!!!!!
podzrawiam serdecznie!!!
Marti

mój mail: martita222@o2.pl
__________________
"Kwiat szczęścia najpiękniej rozkwita, gdy opromienia go światło miłości"

Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas KOCHA!!
marti_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 08:48   #70
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Cytat:
Napisane przez mary'79 Pokaż wiadomość
Miałam tematyczne piosenki.Sama ściągnęłam je z netu i dałam DJ.Bardzo fajny efekt.Podczas krojenia tortu goście nie stali jak kołki tylko bujali się w rytm piosenki.Dużo osób zachwycało się naszą piosenką na pierwszy taniec. U mnie Nel a też byli bardzo różni goście, którzy na codzień słuchają bardzo różnej muzyki, a bawili się przy każdej melodii jaka poleciała.To jest wesele i uwierz mi, że ludzie nie wybrzydzają, jeżeli chodzi o muzykę.NEL A podaj mi swojego maila, a prześlę ci wszystkie piosenki. U mnie na weselu się sprawdziły.Goście do dnia dzisiejszego je wspominają.Koleżanki przez parę dni chodziły i śpiewały piosenkę, która poleciała przy krojeniu tortu i nie tylko
nel_a@poczta.fm
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 09:41   #71
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Czy ja tez moglabym prosic?

kakusia1@buziaczek.pl
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 21:06   #72
marta45
Raczkowanie
 
Avatar marta45
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 40
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Macie moze namiary na DJa z Poznania???
marta45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:33   #73
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

mogłabym też prosić tę listę na lilly78@gazeta.pl ?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:41   #74
agatita
Raczkowanie
 
Avatar agatita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

i ja rownież bardzo ślicznie proszę o lieste piosenek bluestar@poczta.fm

Nejka, udało Ci się zdobyć namiary na tego fayowego DJ??
agatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 02:54   #75
gosiap82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 171
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Czesc Dziewczyny! Tak czytam pewne opinie i nie do konca rozumiem.... Jaki jest sens spraszania gosci skoro uroczystosc wedlug niektorych jest tylko dla was i TZow??? To znaczy nie neguje wyborow sukien czy kapel badz DJow ale nie bardzo widze sens zapraszania gosci i nie brania pod uwage tego jak oni beda sie bawili, bo nie wierze niestety,ze kazdemu odpowiadaja klimaty w stylu Franka Sinatry... WIadomo, ze nie dogodzi sie kazdemu aczkolwiek wydaje mi sie, ze tutaj potrzebny jest jakis kompromis... Mowie na wlasnym przykladzie. Moje gusta muzyczyne bardzo daleko odbiegaja od bialego misia ale jakos nie jestem w stanie sobie wyobrazic, ze racze gosci tylko muzyka, ktora ja osobiscie lubie i cenie... Niestety jesli robi sie wieksze wesele nie ma takiej opcji. Wiec albo..albo... W koncu ludzie zjezdzaja z roznych stron polski nie tylko po to aby dac prezent ale rowniez aby Wasze swieto uczcic i sie przy tym dobrze pobawic. I nie mam tu na mysli, ze konieczna jest orkiestra z repertuarem disco polo ale wyjscie z zalozenia, ze ten dzien nalezy tylko i wylacznie do nas niestety w przypadku urzadzania weselicha niestety nie jest do konca prawda....
P.S. Moj brat zamowil na swoje wesele DJa (wesele raczej skromne,bo na 30-40osob) i bawilismy sie fantastycznie ale bywalam tez na kilku innych weselach gdzie orkiestra sprawila sie mniej lub bardziej, wiec w tej kwestii chyba nie ma reguly....
Buziaczki
__________________

gosiap82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 09:27   #76
Krecik_5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

U mnie był DJ. Zabawa była super, dużo śląskiej muzyki (tak jak to na Śląsku bywa) i disco polo inna muza też była
Krecik_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 19:11   #77
agatita
Raczkowanie
 
Avatar agatita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Cytat:
Napisane przez Krecik_5 Pokaż wiadomość
U mnie był DJ. Zabawa była super, dużo śląskiej muzyki (tak jak to na Śląsku bywa) i disco polo inna muza też była
Krecik_5 a skąd jestes?? czy ten DJ ma moze stronke?? bo ja jestem na etapie poszukiwania DJ.
agatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:27   #78
Andzia841
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Cytat:
Napisane przez Krecik_5 Pokaż wiadomość
U mnie był DJ. Zabawa była super, dużo śląskiej muzyki (tak jak to na Śląsku bywa) i disco polo inna muza też była
U mnie grał też DJ, chociaż rodzice i znajomi odradzali nam bo jak to wesele bez kapeli.
Tłumaczyliśmy ale nic nie pomagało, dlatego zaprosiliśmy naszego dj-a do domu aby przedstawił nam i rodzicom swoją ofertę. ( współfinansowali imprezę ).
Powiem wam jedno sami byliśmy w szoku, bo przez telefon inaczej to brzmiało. Wszyscy byliśmy z zdziwieni jak dokładnie nam dj wszystko opisał, przedstawił nam tyle możliwości, że nie wiedzieliśmy co wybierać.
Rodzice też w końcu się przekonali i przestali zrzędzić.
Na weselu było dokładnie tak jak wcześniej wszystko umówiliśmy, bez wiejskich docinek itp.
Goście też byli w szoku bo uważali, że dj to będzie grał jak na dyskotece a tu całkowicie inaczej.
Dj Jano to gość, którego wybraliśmy tak po prostu z internetu ale naprawdę z czystym sumieniem mogę go polecić.
Jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej szczegółów, chętnie wam udzielę informacji, człowiek po wszystkim jest odrobiną mądrzejszy.
Nam Janek bardzo dużo podpowiedział i pomógł za co jesteśmy bardzo wdzięczni i dlatego też piszę ten post. On pomógł chociaż nie musiał ja też piszę chociaż nie muszę.
Jeszcze raz gorąco polecam.
Andzia841 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 08:24   #79
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Cytat:
Napisane przez gosiap82 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny! Tak czytam pewne opinie i nie do konca rozumiem.... Jaki jest sens spraszania gosci skoro uroczystosc wedlug niektorych jest tylko dla was i TZow??? To znaczy nie neguje wyborow sukien czy kapel badz DJow ale nie bardzo widze sens zapraszania gosci i nie brania pod uwage tego jak oni beda sie bawili, bo nie wierze niestety,ze kazdemu odpowiadaja klimaty w stylu Franka Sinatry... WIadomo, ze nie dogodzi sie kazdemu aczkolwiek wydaje mi sie, ze tutaj potrzebny jest jakis kompromis... Mowie na wlasnym przykladzie. Moje gusta muzyczyne bardzo daleko odbiegaja od bialego misia ale jakos nie jestem w stanie sobie wyobrazic, ze racze gosci tylko muzyka, ktora ja osobiscie lubie i cenie... Niestety jesli robi sie wieksze wesele nie ma takiej opcji. Wiec albo..albo... W koncu ludzie zjezdzaja z roznych stron polski nie tylko po to aby dac prezent ale rowniez aby Wasze swieto uczcic i sie przy tym dobrze pobawic. I nie mam tu na mysli, ze konieczna jest orkiestra z repertuarem disco polo ale wyjscie z zalozenia, ze ten dzien nalezy tylko i wylacznie do nas niestety w przypadku urzadzania weselicha niestety nie jest do konca prawda....
P.S. Moj brat zamowil na swoje wesele DJa (wesele raczej skromne,bo na 30-40osob) i bawilismy sie fantastycznie ale bywalam tez na kilku innych weselach gdzie orkiestra sprawila sie mniej lub bardziej, wiec w tej kwestii chyba nie ma reguly....
Buziaczki
W kwietniu "bawiliśmy" się na weselu gdzie grał DJ ale niestety wybór piosenek (lista stworzona tylko i wyłącznie przez parę młodą) był monotematyczny - same techno, czułam się jak na dyskotece a nie weselu. Na parkiecie bawiła się młodzież a starsze osoby po prostu siedziały przy stołach
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 07:54   #80
WeronikaS89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Ja, miałam wesele z DJ-em i musze przyznać,że było super. Dodatkowo jako uzupełnienie był z nim wokalistka. Bardzo fajne połączenie. Dziewczyna śpiewała na żywo - wiadomo, że nie wszystkie piosenki ale zawsze coś. Finansowo wychodziło tak samo jak za samego DJ. Jutro mam wesele brata i tak samo wzięli tego DJ-a. Polecam wesele z D-em
WeronikaS89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 16:02   #81
itii
Raczkowanie
 
Avatar itii
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 46
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Marta45, polecam Ci z czystym sercem DJ Damko. W Wielkopolsce nie mieszkamy, a zachciało nam się tutaj wesela Na naszym weselu było ok. 30 osób, ale większość fantastycznie rozruszał, były konkursy (każdy uzgodniony w 100% z nami) i świetna muzyka. Przed weselem, powiedzieliśmy mu jakiej muzyki sobie nie życzymy np. Krawczyk i disco polo z białym misiem na czele. Wysłaliśmy listę propozycji, ulubionych przez nas piosenek, dedykacje np. dla rodziców etc. Gość nie boi się miksowania na weselu, techno, więc później resztę znajomych i nas i nawet naszych rodziców "katował" na parkiecie naszymi wiekowo hitami do 4 rano! (w wielce pozytywnym tego słowa znaczeniu!!). Wielkie ukłony w stronę DJ Damko, że to on kontrolował czas na weselu, co powinno już się zacząć, jakiś konkurs, czy osoby do dedykacji są na sali etc.
Są jeszcze DJ "radiowcy" (byliśmy na jednym takim weselu) muzyka tez była ok, ale przeszkadzało nam to, że przed każdą piosenką DJ mówił tytuł i wykonawcę !! To trochę jednak rozbija tańczących. Orkiestry to już w ogóle nie polecam, robią za długie przerwy, za dużo jedzą, za często siedzą. Ogólnie w ciągu roku byliśmy na 6 weselach w tym na własnym Nasze nam się najbardziej podobało
itii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 10:28   #82
lilajka1984
Przyczajenie
 
Avatar lilajka1984
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Wesele z DJem rewelacja!
Byłam na takim w 2007 r. wesele wspominam do dzisiaj
i po raz kolejny na wesele z DJem idę we wrześniu. Zobaczymy czy i to będzie nie zapomniane.
Na swoje - jeżeli będę miała przyjęcie weselne - też biorę DJ.
lilajka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 10:43   #83
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Czasem DJ to faktycznie może z przyjęcia poślubnego zrobić dyskotekę. Dlatego warto zatrudnić takiego, który jest jednocześnie wodzirejem i rozrusza, zaprosi gości na parkiet- dopasuje muzykę pod wszystkich i starszych (wolne walce) i młodszych (u nas rock&roll bo tak chcieliśmy).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 17:58   #84
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Dziewczyny prosze o pomo
Własnie ogarniamy z TZ kwestie kosztow wesela i teraz szukamy DJ.
Czy ktoras moglaby polecic fajnego DJ z Warszawy lub okolic bo wesele bedzie w Ostrowi Mazowieckiej jakies 100 km od stolicy.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 23:13   #85
izunia0023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: do dziewczyn ktore mialy wesele z DJem...

Witaj ! Gorąco polecam Dj'a, który nieziemsko poprowadził wesele na którym byłam ! Klasa Firma na najwyższym poziomie, będę wspominać ten wieczór bardzo długo. Proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=eLS47Q6fi20 Tutaj masz link, możesz sama zobaczyć Jeżeli jesteś zainteresowana, pisz śmiało do mnie na maila izuuunia23@gmail.com podam numer kontaktowy do tych niesamowitych ludzi.
izunia0023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.