Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 18:44   #2581
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
jesteś latem.
Dlaczego, jesli moge spytac?
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 15:17   #2582
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Co ja jestem? Hybrydowy typ urody:/

Zawsze myślałam że jestem Zimą, choć jako dziecko byłam typową Wiosną. A teraz to już sama nie wiem, żaden opis się nie zgadza... Spróbuje uporządkować jakoś opis:

Cera - bardzo jasna, czasem zielonkawa, czasem zaróżowiona, często sińce pod oczami
Oczy - ciemnoniebieskie z granatową obwódką, mocno białe białko
Włosy - orzechowo-kasztanowe z rudymi refleksami
Piegi - brązowo-złote
Kolor ust - bardzo blade, czasem wręcz sine, czasem jasny róż
Opalanie - na twarzy wcale, prędzej się poparzę, na reszcie ciała na taki przydymiony, herbatnik

Gdzieś czytałam o rozróżnieniu na cztery podtypy Zimy, każdy z domieszką innego typu (i oczywiście jeden zima-zima). Ale nie moge tej strony już znaleźć Czy ktoś mi pomoże?
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:47   #2583
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Czytajac, mialam porzez chwile wrazenie, ze jesien, potem lato, ale spojrzalam na zdjecia i chyba zima . Ta zimna zima, ktora nie wiem jak sie nazywa, nie poludniowa. Moze jakies ewentualnie chlodne lato. W typy mieszane nie wierze.
Troche mi sie z taka wlasnie jakas sniezna krolewna kojarzysz . Ale niechby sie jeszcze ktos bardziej ode mnie w wyznaczaniu typow kolorystycznych doswiadczony wypowiedzial .
A swoja droga, bardzo, bardzo ladny kolor oczu, taki niebiesciutki .
Zima ma ciemne włosy, nigdy jasne, więc Zimą nie jest na 100%
Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
jesteś latem.
Też tak myślę.
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:50   #2584
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Jaki jest mój typ kolorystyczny? Duży problem =(

Cytat:
Napisane przez Avarice Pokaż wiadomość
Żeby nie zakładać nowego tematu, chciałabym podpiąc się do tego. Jest taki malutki, a w tym drugim też o określaniu typu nie mogę się odnaleźć.
Chciałabym wiedzieć jakim typem kolorystycznym jestem? Czytałam wiele charakterystyk ale w każdej znaczna część do mnie nie pasowała.
Jak się opalasz? Opalam się łatwo, nidy się jeszcze nie spiekłam, opalenizna ciemnieje na drugi, trzeci dzień. Jest to raczej złotawy brąz.
Kolor oczu Z kolorem oczy jest problem, bo nie jest on jednolity i wyraźny. Obwódka ma kolor ciemoszary wpadający w zieleń, potem jest kolor zielonkawy a zaraz potem przechodzi w brąz. Oprawa oczu ciemna, czarna.
Piegi Tylko w lecie, i to od niedawna. Zaczęły mi się pojawiać około czerwca i są w kolorze jasnym brązowym, prawie niewidoczne.
Cera Nie potrafię określić jej koloru, może coś pod kość słoniową, ale taką ciemniejszą? Nie mam pojęcia. Raczej ciepła.
Naturalny kolor włosów - Ciemny brąz, czekolada. W lecie z rudawo-złotymi przebłyskami. Głęboki.
Kolor ust Ciemny róż, czerwień.
W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w każdym odcieniu zieleni, a najlepiej w bardzo ciemnych, albo bardzo jasnych. W żadnym wypadku nie pastelowe. Kolory pasnelowe w ogóle do mnie nie pasują. Uwielbiam wyraziste kolory. Ładnie wyglądam też w czarnym, śliwkowym i nasyconym fiolecie, żywym żółtym i szarym. Do tego jeszcze niektóre beże i brązy, czasem czerwony. W żadnym wypadku nie różowy, w nim wyglądam bardzo źle i nie wynika to bynjamniej z przekonania o tym że go nie lubię, bo w takim naprwdę różowym to jeszcze ujdzie. Nie przepadam za bielą, chociaż podobno mi w niej dobrze, i uwielbiam turkus, ale nie lubię niebieskiego, chyba że to dżins.
Podsumowanie: żywe, wyraziste kolory, w żadnym wypadku nie pastelowe.

Dołącze też zdjęcia, może pomogą. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Jak na moje jestem Zimą
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 12:30   #2585
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Tak, nawet jak czytam o lecie to mi się wydaje że do mnie pasuje
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 15:29   #2586
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
Zima ma ciemne włosy, nigdy jasne, więc Zimą nie jest na 100%

Też tak myślę.
Ooo... to akurat nie jest prawda . Nie twierdze, ze autorka napewno jest zima, ale to ze nie ma ciemnych wlosow to zaden argument.
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 15:31   #2587
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Ooo... to akurat nie jest prawda . Nie twierdze, ze autorka napewno jest zima, ale to ze nie ma ciemnych wlosow to zaden argument.
Z tego co ja się dowiadywałam Zima zawsze ma ciemne włosy, od odcieni brązu, aż po czerń.

Z jakiego źródła masz ta informacje ?
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 16:53   #2588
marina7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 79
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

[QUOTE=elegancja;14575766]Dziewczynki (w szczególności zwracam się do stylistek i wizażystek), ja dla odmiany - znam swój typ urody. Jestem typem mieszanym ZIMA-LATO (ciemny popielaty blond, stalowe oczy, jasna cera).

Mysle, ze w Twoim przypadku istotny jest fakt, ktory typ przewaza. Nie jestem zadnym ekspertem, ale z tego co wiem, czescia wspolna dla lata i zimy sa kolory chlodne. Roznica tkwi w intensywnosci. Czyli powinno byc OK, jesli wybierzesz kolory srednio intensywne. Np zima wybierze intensywny fiolet, lato - lila, a Ty jakis taki ciemniejszy wrzosowy. Zima bardzo ciemy malinowy roz, lato - roz pastelowy, a Ty taki sredni.

Moze wkleisz swoja fotke? Jestem ciekawa
marina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 17:26   #2589
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Z wizazu . Ale prosze, sama poszukaj, jesli chcesz dowodow, ja spedzilam kiedy pare godzin na czytaniu o typach kolorystycznych i drugi raz tego nie zrobie .

Jakozem jesien (samozwancza z reszta) to sie bardziej cieplymi typami interesuje, wiec nie przywiazywalam az takiej wagi do typow chlodnych.
W kazdym razie kazdy typ kolorystyczny dzieli sie na podtypy (przy czym zaznaczam, ze jestem zwolenniczka teorii, ktora mowi, ze typow mieszanych nie ma). Wsrod zim mamy wiec krolewna sniezke (jak nazwa wskazuje), zime polodniowa (taka "typowa" dziewczyna z poludnia) i wiecej nazw nie pamietam. Ale wiem, ze zima moze tez byc dziewcze o jasniutkiej cerze, zywo-niebieskich oczach i bialawych wlosach. Taka jakby, no nie wiem, osoba ze Skandynawii, o ktorej pomyslisz, myslac o ludziach ze Skandynawii .
Wlasnie z taka zima mi sie skojarzyla autorka tego watku.

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2009-10-14 o 17:28
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 17:29   #2590
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Tym sposobem zostałam vikingiem
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 17:44   #2591
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

A w jakich kolorach ci dobrze, chodzi mi o to czy w czystych odcieniach np. fioletu czy przypudrowanych fioletach?
Czyste, wyraziste kolory to ZIMA
jak w przypudrowanych to LATO.
ha no i lato xle wygląda w ciemnych kolorach.
Zima rewelacyjnie z kolei wyglada w mocnych ciemnych kolorach.
Poeksperymentuj z kolorami

Ja wyczytałam, ze nie ma typów mieszanych.
A kazdy typ ma swoje podgrupy.
Kazda pora roku moze być: delikatna, srednio nasycona, kontrastowa lub ciemna ( zywa )
i ta teoria wytłumacza dlaczego np. pani jesień może być i blondynką, i brunetką i rudą

Edytowane przez sylwia78
Czas edycji: 2009-10-14 o 17:46 Powód: dopisek
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 17:44   #2592
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Z wizazu . Ale prosze, sama poszukaj, jesli chcesz dowodow, ja spedzilam kiedy pare godzin na czytaniu o typach kolorystycznych i drugi raz tego nie zrobie .

Jakozem jesien (samozwancza z reszta) to sie bardziej cieplymi typami interesuje, wiec nie przywiazywalam az takiej wagi do typow chlodnych.
W kazdym razie kazdy typ kolorystyczny dzieli sie na podtypy (przy czym zaznaczam, ze jestem zwolenniczka teorii, ktora mowi, ze typow mieszanych nie ma). Wsrod zim mamy wiec krolewna sniezke (jak nazwa wskazuje), zime polodniowa (taka "typowa" dziewczyna z poludnia) i wiecej nazw nie pamietam. Ale wiem, ze zima moze tez byc dziewcze o jasniutkiej cerze, zywo-niebieskich oczach i bialawych wlosach. Taka jakby, no nie wiem, osoba ze Skandynawii, o ktorej pomyslisz, myslac o ludziach ze Skandynawii .
Wlasnie z taka zima mi sie skojarzyla autorka tego watku.
Na Wizażu też czytałam o typach, ale takiej informacji nie doczytałam. Może nie zauważyłam W każdym razie dziękuję za doinformowanie.
Ja akurat jestem zimą, chłodny typ, bo są 3 typy, właśnie chłodny, typ królewny śnieżki i typ południowy.
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 17:45   #2593
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sexi_Pistol Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - wolno, na czerwono, potem nic nie widać, a jak bardzo długo na brązowo

2. Kolor oczu - średnio niebieskie z szarym i jasną otoczką w srodku

3. Piegi - nie mam

4. Cera - jasna baldo różowa

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciemne malinowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? fioletowy i czerwony, źle zielony i ciemne kolory
Zima

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine00 Pokaż wiadomość
może mi ktoś pomoże

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się baaaaaardzo ciężko, ale prawie nigdy na czerwono, najczęściej jest to złoto-brązowawy ale bardzo słaby

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy mam ciemno zielone z szarawymi obwódkami.. w sumie nie wiem jak to nazwac..


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

nie mam piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cerę mam jasną, bardzo bladą

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

mam naturalne włosy rudo-brązowe (zależy od oświetlenia )

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jasny różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

w sumie to różne pasują, niektóre odcienie niebieskiego, zielony, brązowy, fioletowy, w sumie nie wiem w jakich kolorach mi źle

proszę o pomoc
Jesień

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

[QUOTE=koniczynka15;145764 56]
Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


Ja też poproszę o opinię w sprawie typu urody
1. Ciężko się opalam najpierw na różowo a następnie zamienia się to na ciepły taki jakby brzoskwiniowy odcień.

2. Oczy jase, zielone (ale jak ubiorę coś niebieskiego to wyglądają na niebieskie ) z ciemniejszymi obwódkami. Wokól źrenicy jakby żółtawa otoczka.

3. Piegów brak

4. Odcień cery zimny, jasny wpadający w róż. Bardzo często jestem "czerwona" zwłaszcza po wysiłku lub jak się zawstydzę. Jestem wtedy czerwona na całej twarzy

5. Włosy - bardzo ciemny blond z rudawo-złotymi refleksami.

6. Usta raczej ciepły, koral.

7.Dobrze się czuję w kolorach zimnych (niebieski, zielony, szary i fioletowy), kolor czerwony bardzo ładnie podkreśla moje oczy natomiast zupełnie nie do twarzy mi w żółtym.

Z góry bardzo dziękuję za "analizę"
Myślę, że lato

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez krysiaxx Pokaż wiadomość
prosze dziewczyny o pomoc.

1. nie opalam sie, zawsze jestem blada, unikam slonca jak ognia. Zdazalo mi sie, że sloneczko mnie spalilo, wtedy chodzi mi skora.
2. oczy niebieskie
3. mam pare piegow na nosie i kolo oczu, ale sa raczej malo widoczne
4. cera blada, troszke rozowa
5. naturalny kolor wlosow to rudy
6. usta rozowe, nie za ciemne (trudne pytanie)
7. najlepiej czuje sie w zielonym i fioletowym
Jeśli oczy bardziej ciepłe, turkusowe, to już napewno Jesień

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Dotka95 - Jesień

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

yndag - Wiosna bez dwóch zdań, wystarczy spojrzeć

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

crazy_daria - Zima Południowa

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

AtomeHeartMother - Lato

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

cherry in bloom - chyba Lato-Zima, ale głowy nie dam

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Hazi - Lato najtypowsze
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:00   #2594
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

loretta8 ja znalzałam, że mamy 16 odmian zim .
Kazda szkoła uczy inaczej. Grunt by dobrać odpowiedni kolory do swojego indywidualnego typu, a nie ogólnie ... tak mi się wydaje
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:08   #2595
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
loretta8 ja znalzałam, że mamy 16 odmian zim .
Kazda szkoła uczy inaczej. Grunt by dobrać odpowiedni kolory do swojego indywidualnego typu, a nie ogólnie ... tak mi się wydaje
Co ja sie tutaj dowiaduję Ale dobrze jest być doinformowanym na bieżąco
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:15   #2596
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
Co ja sie tutaj dowiaduję Ale dobrze jest być doinformowanym na bieżąco
he he ja sama w szoku byłam jak doczytałam, ze mamy
teraz uważaj

16 zim, 16 lat, 32 jesienie i 32 wiosny,

a wszystko to zależy od nasycenia koloru i odcienia:
skóry, włosów i oczu.
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:18   #2597
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
he he ja sama w szoku byłam jak doczytałam, ze mamy
teraz uważaj

16 zim, 16 lat, 32 jesienie i 32 wiosny,

a wszystko to zależy od nasycenia koloru i odcienia:
skóry, włosów i oczu.
Jestem w szoku To ci informacje...
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:20   #2598
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

wiele razy słyszałam ze w czerni wygladam rewelacyjnie, tak samo ze mi łądnie w jasnym. Fiolety lubie wszystkie, tak samo ciemną śliwkę jak wrzos, nie lubię tylko fioletu wpadającego w niebieski, dla mnie jest taki za bardzo techniczny. Lubie i wyraziste i `rozmemłane` kolory i to mi właśnie utrudnia decyzję...
Wybitnie mi za to nie ładnie w pomarańczowym i nie lubię zielonego, ale już w każdej czerwieni super, pewnie dlatego ze super się czuję - nawet w tej wpadającej w pomarańcz :/ i bądź tu człowieku mądry. Najgorzej ze o opinie pytałam na przestrzeni tygodni wielu osób i odpowiedzi zawsze są te same - won z pomarańczem, reszta - taaak.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:27   #2599
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dzięki - tak właśnie myślałam
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 22:26   #2600
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
he he ja sama w szoku byłam jak doczytałam, ze mamy
teraz uważaj

16 zim, 16 lat, 32 jesienie i 32 wiosny,

a wszystko to zależy od nasycenia koloru i odcienia:
skóry, włosów i oczu.
Co? Powiedz prosze, gdzie moge o tym poczytac .

Cytat:
Napisane przez aamidale Pokaż wiadomość
wiele razy słyszałam ze w czerni wygladam rewelacyjnie, tak samo ze mi łądnie w jasnym. Fiolety lubie wszystkie, tak samo ciemną śliwkę jak wrzos, nie lubię tylko fioletu wpadającego w niebieski, dla mnie jest taki za bardzo techniczny. Lubie i wyraziste i `rozmemłane` kolory i to mi właśnie utrudnia decyzję...
Wybitnie mi za to nie ładnie w pomarańczowym i nie lubię zielonego, ale już w każdej czerwieni super, pewnie dlatego ze super się czuję - nawet w tej wpadającej w pomarańcz :/ i bądź tu człowieku mądry. Najgorzej ze o opinie pytałam na przestrzeni tygodni wielu osób i odpowiedzi zawsze są te same - won z pomarańczem, reszta - taaak.
To ja sobie przy swoim pierwszym sadzie pozostane w takim razie . Zwlaszcza, ze Ci ladnie w czarnym.
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 09:03   #2601
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

szmyrk nie pamiętam adresu strony. Spróbuj wpisać w google analiza kolorystyczna Color Alliance, bo w sumie ta metoda analizy wyszczególnia tyle typów. Ja jak znajdę tą stronkę to później wkleję link teraz idę pracować Pozdrawiam
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 11:45   #2602
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Prośba o określenie typu kolorystycznego.

Dziekowac . Sproboje troche poszperac jak wroce z zajec.
Milego dnia!
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 12:43   #2603
Brzoskfiniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 157
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja także proszę Was o określenie typu mojej urody

1. Jak się opalasz.
Opalam się stopniowo, na złoty brąz.


2. Kolor oczu.
Mam ciemne, brązowe oczy, jednolite, czarne rzęsy i ciemne brwi.


3. Piegi.
Mam piegi w ciepłym odcieniu, ale tylko na policzkach i nosie. Szczególnie uwidaczniają się w okresie letnim, przez pozostały czas nie są bardzo widoczne.


4. Cera.
Moja skóra ma ciepły złoty odcień, choć jestem dość blada (używam podkładu revlon, sand beige).


5. Naturalny kolor włosów.
Średni brąz ze złotymi refleksami.


6. Kolor ust.
Koralowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Uwielbiam turkus. Nie pasują do mnie raczej chłodne odcienie.
Brzoskfiniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 12:54   #2604
Barwna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 139
Mój typ urody-duuży problem.

Wiele razy próbowałam samodzielnie określic swój typ urody ale za każdym razem wychodziło mi coś innego.. Byłam już zima, wiosną, nawet latem a ze zdjęc najbardziej identyfikowałam się z jesienią. Po tylu nieudanych próbach kompletnie się w tym pogubiłam.. Bardzo proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - raczej szybko, na początku na różowo, potem przybieram ciepły, złotawo-brązowy odcień opalenizny.

2. Kolor oczu - ciemne z obwódką, zielono-brązowe, sporo plamek. brwi i rzęsy mam koloru ciemnobrązowego.

3. Piegi - brak

4. Cera - jasno beżowa, z lekkim złotawym połyskiem, nie jestem blada ale też nie opalona.

5. Kolor włosów - ciemnobrązowe z naturalnymi jasno brązowymi a w niektórych miejscach złotawymi refleksami.

6. Kolor ust - ciemnoróżowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - lubię biały, czerwony i czarny. czasami róż, albo fiolet, podoba mi się też połączenie brązu i beżu. żółty wydaje mi się za jaskrawy ale podobno mi w nim do twarzy.

I to chyba wszystko

Edytowane przez Barwna
Czas edycji: 2009-10-15 o 12:55
Barwna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 13:51   #2605
krysiaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 24
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dzieki
krysiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 14:15   #2606
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Mój typ urody-duuży problem.

Jak dla mnie to jesteś Jesienią, nie wszystkie Jesienie są w końcu rude
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 14:36   #2607
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hjordis, dziękuję Ci bardzo A tak z ciekawości zapytam, sugerowałaś się bardziej zdjęciem czy opisem?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 14:54   #2608
klaudynka60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Typ urody

Witam Zastanawiam się jaki mam typ urody. Pomorze mi ktoś określić?
klaudynka60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 20:14   #2609
Barwna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziękuje. Co prawda myslalam że jesien musi miec piegi, b. jasna karnacje i rude wlosy ale pewnie nie zawsze musi tak byc.

Jeżeli ktos ma jeszcze pomysl na to jakim typem jestem, to prosze o pomoc.
Barwna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 22:56   #2610
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - raczej szybko, na początku na różowo, póxniej zmiania się w złotawo-brązowa opaleniznę

2. Kolor oczu - oczy intensywnie brązowe, oprawa oczu ciemna

3. Piegi - złocisto-brązowe

4. Cera - jasa, nie strasznie blada (odcień brzoskwiniowy)

5. Kolor włosów - ciemnobrązowe

6. Kolor ust - jasnoróżowe, jakby przypudrowane

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - intensywny niebieski, pudrowy róż, żółty, czerwony

Edytowane przez Kwaśna truskawka
Czas edycji: 2009-12-16 o 20:06
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.