Co to za plamy?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-12, 11:33   #1
Loara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Unhappy

Co to za plamy?:(


ostatnio zauważyłam na moich ramionkach jakies dziwne białe palmy na razie sa delikatne i jest ich kilka ale jestem przerażona co się ze mną dzieje zaczęłam szukać przyczyn i zastanawia mnie jedna sprawa..w maju zeszłego roku trochę za bardzo przypaliłam się na słonku..czy to może byc powodem? jak sie tego pozbyc? pomóżcie!
Loara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 12:24   #2
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Co to za plamy?:(

To moze byc poczatek bielactwa,czyli poprostu w danym miejscu jest mniej komorek barwnikowych co odznacza sie wlasnie w postaci bielszych obszarow , ja rowniez mialam takie plamy kiedy bardzo duzo opalalam sie w solarium a latem wiadomo dochodzily wyjazdy w cieple kraje i plamu gotowe Pamietam ze wychodzily mi tylko na przedramionach glownie na jednej rece,nie byly duze ,ani bardzo widoczne ale niczym nie dawalo sie ich usunac, znikly dopero jak zmadrzalam i nie opalam sie juz wogole w solarium a latem stosuje wysokie filtry, mysle ze powinnas udac sie do dermatologa,a jesli plamy sa bardzo widoczne to moze zrob sobie peeling i naloz jakis dobry samoopalacz
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 18:34   #3
Ai-ling
Przyczajenie
 
Avatar Ai-ling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Co to za plamy?:(

najlepiej bedzie jak sie przejdziesz do dermatologa, bo przyczyny tych plamek moga byc rozne, nie koniecznie opalanie, mozesz miec jakas grzybice lub cos w tym rodzaju a to juz trzeba leczyc farmakologicznie :/
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
Ai-ling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:52   #4
Loara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: Co to za plamy?:(

dzięki dziewczynki..własniec chyba wizyta u dermatologa bedzie najlepsza..może da się to jakoś powstrzymać bo nie chcę wyglądać jak łaciata krówka grrr... właśnie..może są jakieś leki na zatrzymanie tego?
Loara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:02   #5
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Co to za plamy?:(

Cytat:
Napisane przez Loara
dzięki dziewczynki..własniec chyba wizyta u dermatologa bedzie najlepsza..może da się to jakoś powstrzymać bo nie chcę wyglądać jak łaciata krówka grrr... właśnie..może są jakieś leki na zatrzymanie tego?
Tez mialam plamy, na dekolcie i na plecach, byly one jasne a po wyjsciu na slonce ciemnaly...nie wiedzialam co to jest, nie swedzialo ani nic, ale bardzo szpecilo Poszlam wiec do dermatologa i okazalo sie ze to łupiez pstry, wyleczylam sie kremem Nizoral i juz od jakiegos pol roku nie mam z tym do czynienia Nie widzialam twoich plam i nie jestem w stanie powiedziec, czy to to samo, dlatego tak jak pisza inni idz do dermatologa, na pewno to wyleczysz
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:21   #6
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Co to za plamy?:(

Koniecznie wybierz się do dermatologa ...

Pozdrawiam
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.