Kosmetyki Glazel - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 21:05   #391
kjopka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin/Gorzów
Wiadomości: 1
GG do kjopka
Dot.: Kosmetyki Glazel

Witam wszystkie Koleżanki
Jak postępy w poszukiwaniach i szkoleniach?? Ja dopiero zaczynam rozmowy,ale jestem pozytywnie nastawiona, choć szkoły mam oddalone od siebie nawet o 100km. Ktoś tu wspominał,że nie ma szans?? Dziewczyny jeśli chcecie to możecie... moja korespondencja z Panią odpowiedzialną za mój rejon zakończyła się w listopadzie...nie analizowałam czemu,choć pewnie dlatego że nie pracowałam jako wizażystka. Ale gdy teraz składałam zamówienie, ponownie zaproponowano mi współpracę i oto jestem kolejną instruktorką tak więc próbuj Shadee może ktoś zrezygnował albo się ociąga i nadal pozostają wolne szkoły
kjopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 12:01   #392
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Kosmetyki Glazel

A ja chciałam się pochwalić moją paletką, o której wcześniej już pisałam- uwielbiam ją!! Niestety zdjęcia nie oddają piękna kolorków, ale coś tam widać
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 19:51   #393
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Kosmetyki Glazel

Widzę, że masz paletke z nowej wersji jeśli to nie problem - możesz wypisać nr cieni??
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 12:27   #394
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość
Widzę, że masz paletke z nowej wersji jeśli to nie problem - możesz wypisać nr cieni??
kochana wybacz, że tak późno, ale dopiero teraz dostrzegłam Twoje pytanie Numerki to od góry: 66, 1119, nie wiem co to za nr, 437 P, 6, 76, 58, 49, 43, 7, 103 P, 53, 47, 435 P, 19 Ten jeden to nie wiem co to bo miał być 89, ale chyba został zamieniony na taki srebrny
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 06:39   #395
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Kosmetyki Glazel

Dziękuję Ważne że się doczekałam A jak ci się sprawują?? Ja mam paletkę, ale starszą - z jeszcze inną numeracją. I jestem ciekawa czy jakaś jest różnica w jakości.
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 09:34   #396
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki Glazel

Wiecie juz moze gdzie mozna dostac ich kuleczki? Bo bardzo bym chcila upolowac biale i kilka innych kolorkow ale za zadne skarby nie wiem gdzie je mozna dostrac
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 09:43   #397
shadee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Wiecie juz moze gdzie mozna dostac ich kuleczki? Bo bardzo bym chcila upolowac biale i kilka innych kolorkow ale za zadne skarby nie wiem gdzie je mozna dostrac

www.glazel.pl prowadzą sprzedaż przez telefon - zzadzwon i zamów bardzo sprawne dostawy.

pozdrowienia
shadee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 14:48   #398
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość
Dziękuję Ważne że się doczekałam A jak ci się sprawują?? Ja mam paletkę, ale starszą - z jeszcze inną numeracją. I jestem ciekawa czy jakaś jest różnica w jakości.
Nenusiu mi się sprawują bardzo dobrze, to moje najlepsze perłowe cienie, miękkie, sprawnie się rozprowadzają, ładnie się nimi cieniuje, a te kolorki i błysk Jestem nimi zachwycona
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 15:02   #399
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Kosmetyki Glazel

Paletka cieni matowych- jak na razie tylko raz użyte 3 kolorki, więc wiele nie powiem o nich, poza tym, że są dość miękkie i dobrze się rozprowadzają
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 07:19   #400
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Kosmetyki Glazel

Dziękuję ci bardzo
Czyli generalnie są takie same (choć u mnie niektóre kolory są suche i nie oddają tej intensywności - one są mniej perłowe, a bardziej opalizujące, a jeden róż jest taki bardziej kruchy i się osyppuje, nie wiem od czego to zależy)
Pikne Jak już ich trochę poużywasz, to podziel się opinią Widzę że mamy kilka kolorów podobnych (niebieski, seledyn)
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 08:39   #401
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość
Dziękuję ci bardzo
Czyli generalnie są takie same (choć u mnie niektóre kolory są suche i nie oddają tej intensywności - one są mniej perłowe, a bardziej opalizujące, a jeden róż jest taki bardziej kruchy i się osyppuje, nie wiem od czego to zależy)
Pikne Jak już ich trochę poużywasz, to podziel się opinią Widzę że mamy kilka kolorów podobnych (niebieski, seledyn)

Nie ma sprawy Nenusiu na pewno podzielę się opinią i wstawię jakiś makijażyk nam mm, jeden już wstawiłam z ich użyciem -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=437182 Widocznie mamy podobne gusta
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 21:13   #402
milena0906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 6
Dot.: wszystko o GLAZEL

wole dolozyc do cieni kryolan i miec swiadomosc, ze maluje sie profesjonalnymi kosmetykami o doskonalej jakosci!!!!!




Profesjonalnymi marnej jakości...sorry...
milena0906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:30   #403
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Kosmetyki Glazel

A może któraś z Was pracuje dla tej firmy i mogłaby coś na ten temat powiedzieć??
Pytam,ponieważ poszukują pracownika dystrybucyjnego i chciałabym się dowiedzieć (od osoby,która zna to z autopsji),na czym konkretnie ta praca polega, jakie wynagrodzenie itp.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:59   #404
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki Glazel

POdnoszę wątek.
Czy któraś z forumowiczek współpracuje z Glazel?
Czy tylko można szkolić w szkołach i grupa musi być minimum 20 osób? Czy nie mozna prowadzić szkoleń dla swoich klientek?
Chocby spotkania 1 osobowe czy w małych grupach - 5 osobowych?
Czy tylko firma oferuje szkolenia w szkołach czy można w jakiś inny sposób nawiązać z nimi współpracę? Nie odpowiada mi "latanie" po szkołach" i załatwianie tak liczebnej grupy - jak dla mnie to mija to się z celem. Czego takie uczennice/ klientki się nauczą w tak dużej grupie?

Satysfakcjonowałaby mnie współpraca na zasadzie, że moge robić szkolenia dla wszystkich i w małych grupach. Czy jest taka możliwość?
Czy ktoś próbował, a może komuś się udało współpracować na "swoich" warunkach?
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 16:53   #405
wiagravelwiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Glazel

naruszenie regulaminu - zakaz handlu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-05-06 o 14:04
wiagravelwiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:05   #406
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki Glazel

Czy ktoś posiada cienie Glazel matowe? Jakiej są jakości w porównaniu do Kryolan którym jestem zachwycona )

Widziałam, że można złożyć paletę 15 cieni za 150zł i się zastanawiam nad tym ... boję się jednak, że się rozczaruję. Matowe cienie Kryolan się nie obsypują, są trwałe i widać kolory na zdjęciach i tego samego oczekuję od cieni Glazel. Czy ktoś może podzielić się swoją opinią na temat matów z Glazel? Są warte kupienia czy lepiej dołożyć kasę i zainwestować w Kryolan?
_________________________ ______________________

Aha propo szkoleń z Glazel jest mozliwość robienia niektórych szkoleń (droższych) w mniejszych grupach, ale zyski wówczas są mniejsze

Edytowane przez sylwia78
Czas edycji: 2011-05-05 o 21:07
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:11   #407
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
Czy ktoś posiada cienie Glazel matowe? Jakiej są jakości w porównaniu do Kryolan którym jestem zachwycona )

Widziałam, że można złożyć paletę 15 cieni za 150zł i się zastanawiam nad tym ... boję się jednak, że się rozczaruję. Matowe cienie Kryolan się nie obsypują, są trwałe i widać kolory na zdjęciach i tego samego oczekuję od cieni Glazel. Czy ktoś może podzielić się swoją opinią na temat matów z Glazel? Są warte kupienia czy lepiej dołożyć kasę i zainwestować w Kryolan?
_________________________ ______________________

Aha propo szkoleń z Glazel jest mozliwość robienia niektórych szkoleń (droższych) w mniejszych grupach, ale zyski wówczas są mniejsze
........
zainwestuj w Kryolan.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:17   #408
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki Glazel

Tak też myślałam
Dziękuję

Jest tylko jeden problem, na stronie Kryolan nie ma wzornika kolorów ...
posiada ktoś?

Edytowane przez sylwia78
Czas edycji: 2011-05-05 o 21:18 Powód: dopisek
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:21   #409
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
zainwestuj w Kryolan.
No czyli dobrze zrobiłam... właśnie wybierałam między Kryolanem i Glazelem do salonu i w końcu wybrałam Kryolan

Ale ja chętnie bym poznała produkty Glazela, choć cienie z tego co miałam okazję się pobawić nieźle się sypały, za to napigmentowane były całkiem nieźle. Tak czy siak, ja najbardziej kocham Mac'a... ale do salonu niestety szefowa nie pozwoliła
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 21:34   #410
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki Glazel

Znalazłam na niemieckiej stronie wzornik cieni Kryolan:
http://www.kryolan.com/en/index.php?...id=36&pageid=1

Kryolan.jpg
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:21   #411
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
No czyli dobrze zrobiłam... właśnie wybierałam między Kryolanem i Glazelem do salonu i w końcu wybrałam Kryolan

Ale ja chętnie bym poznała produkty Glazela, choć cienie z tego co miałam okazję się pobawić nieźle się sypały, za to napigmentowane były całkiem nieźle. Tak czy siak, ja najbardziej kocham Mac'a... ale do salonu niestety szefowa nie pozwoliła
.........
ja najbardziej lubię z Glazela pudry sypkie ! mają coś wyjątkowego w sobie..oraz kulki,jako rozświetlacze..jakos się bronią również cienie do powiek ale te wypiekane...jednak nie są to kosmetyki moim zdaniem warte jakiegoś wielkiego zachodu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:23   #412
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
Czy ktoś posiada cienie Glazel matowe? Jakiej są jakości w porównaniu do Kryolan którym jestem zachwycona )

Widziałam, że można złożyć paletę 15 cieni za 150zł i się zastanawiam nad tym ... boję się jednak, że się rozczaruję. Matowe cienie Kryolan się nie obsypują, są trwałe i widać kolory na zdjęciach i tego samego oczekuję od cieni Glazel. Czy ktoś może podzielić się swoją opinią na temat matów z Glazel? Są warte kupienia czy lepiej dołożyć kasę i zainwestować w Kryolan?
_________________________ ______________________

Aha propo szkoleń z Glazel jest mozliwość robienia niektórych szkoleń (droższych) w mniejszych grupach, ale zyski wówczas są mniejsze
będę w ich siedzibie w 3 tygodniu maja i wszystko obejrzę poki co miałam tylko puder w kulkach i jest świetny. Ciekawią mnie matowe cienie. Mam Kryolan i są niezłe (choć zdarzają się kolory które nie maja zupełnie przyczepności do powieki i to nie tylko moje spostrzeżenie). Ciekawa jestem cieni Glazel bo słyszałam że są całkiem niezłe
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:23   #413
Wiktoriaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki Glazel

Ja zdecydowanie polecam Glazel.Na targach w Warszawie zakupiłam cie nie prasowane ,które były przebojem na targach a stoisko GLAZEL było dosłownie oblegane w przeciwienstwie do KRYOLANU ,który świecił pustkami.Cienie prasowane są z całkiem nowej serii a ich jakośc jest poprostu wspaniała.Naprawdę się postarali.
Cieni ,pudru fiksującego(najlepszy na rynku,lepszy niz Kryolanu),pudru w kuleczkach i cieni wypiekanych używam od ok 5lat i jestem nimi zachwycona.
Wiktoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:48   #414
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Wiktoriaa Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie polecam Glazel.Na targach w Warszawie zakupiłam cie nie prasowane ,które były przebojem na targach a stoisko GLAZEL było dosłownie oblegane w przeciwienstwie do KRYOLANU ,który świecił pustkami.Cienie prasowane są z całkiem nowej serii a ich jakośc jest poprostu wspaniała.Naprawdę się postarali.
Cieni ,pudru fiksującego(najlepszy na rynku,lepszy niz Kryolanu),pudru w kuleczkach i cieni wypiekanych używam od ok 5lat i jestem nimi zachwycona.
bardzo ich zachwalasz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 12:00   #415
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Wiktoriaa Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie polecam Glazel.Na targach w Warszawie zakupiłam cie nie prasowane ,które były przebojem na targach a stoisko GLAZEL było dosłownie oblegane w przeciwienstwie do KRYOLANU ,który świecił pustkami.Cienie prasowane są z całkiem nowej serii a ich jakośc jest poprostu wspaniała.Naprawdę się postarali.
Cieni ,pudru fiksującego(najlepszy na rynku,lepszy niz Kryolanu),pudru w kuleczkach i cieni wypiekanych używam od ok 5lat i jestem nimi zachwycona.
Byłaby mozliwość żebyś przepisała skład pudru fiksującego ? jezeli zachował sie gdzieś Tobie na opakowaniu
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 17:41   #416
Wiktoriaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
bardzo ich zachwalasz
Tak jak niektórzy KRYOLAN

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Byłaby mozliwość żebyś przepisała skład pudru fiksującego ? jezeli zachował sie gdzieś Tobie na opakowaniu
Napiszę jak dotrę do domu
Wiktoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 18:06   #417
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Wiktoriaa Pokaż wiadomość
Tak jak niektórzy KRYOLAN
ja tylko stwierdziłam fakt
praktycznie wszystkie posty masz w tym wątku

Ciekawa jestem ich matów, bardzo. Słyszałam i czytałam różne opinie.

Podobno puder utrwalający ( ale chyba chodzi o Coverderm a nie Glazel) jest świetny. Ty Wiktorio który posiadasz?
I gdzie kupujesz ich kosmetyki? Ze strony?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 18:39   #418
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
będę w ich siedzibie w 3 tygodniu maja i wszystko obejrzę poki co miałam tylko puder w kulkach i jest świetny. Ciekawią mnie matowe cienie. Mam Kryolan i są niezłe (choć zdarzają się kolory które nie maja zupełnie przyczepności do powieki i to nie tylko moje spostrzeżenie). Ciekawa jestem cieni Glazel bo słyszałam że są całkiem niezłe
agabil1 w takim razie wstrzymam się jak będziesz na wizycie w Glazel proszę zerknij na te cienie matowe, wypróbuj i daj znać czy są dobre. 15 cieni za 150zł to niezła okazja, a jak są dobre to warto te 150zł wydać Mam 15 cieni z Kryolan i jestem zachwycona. Kupiłam sobie gotowe palety po 5 cieni każda za 65zl i tylko w jednej trafiły mi się 3 cienie perłowe reszta cieni to maty i prezentują się wspaniale na powiece i na zdjęciach.

agabil1 jesteś fachowcem, więc wiem, że obiektywnie ocenisz cienie Glazel, więc poczekam na twoją recenzję

aha i sprawdź czy te palety są solidne czy czasem nie są cienie pakowane do tekturowych pudełek, bo gdzieś wyczytałam, że mają też i takie opakowania
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 18:44   #419
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
agabil1 w takim razie wstrzymam się jak będziesz na wizycie w Glazel proszę zerknij na te cienie matowe, wypróbuj i daj znać czy są dobre. 15 cieni za 150zł to niezła okazja, a jak są dobre to warto te 150zł wydać Mam 15 cieni z Kryolan i jestem zachwycona. Kupiłam sobie gotowe palety po 5 cieni każda za 65zl i tylko w jednej trafiły mi się 3 cienie perłowe reszta cieni to maty i prezentują się wspaniale na powiece i na zdjęciach.

agabil1 jesteś fachowcem, więc wiem, że obiektywnie ocenisz cienie Glazel, więc poczekam na twoją recenzję

aha i sprawdź czy te palety są solidne czy czasem nie są cienie pakowane do tekturowych pudełek, bo gdzieś wyczytałam, że mają też i takie opakowania
dzięki Sylwio za wiarę we mnie

Też czytałam coś o tekturowych paletach czy pudełkach, zobaczymy jak to jest w rzeczywistości.

Na pewno solidnie wszystko obejrzę i zdam relację planuję całkiem przejśc na profesjonalne palety i zastanawiam sie między Kryolanem ( mam jedną apletkę i 2 wkłady i są ok z wyjątkiem jednego koloru) Mehronem, Grimasem a Glazel. Te ostatnie najlepiej wypadają cenowo. Zobaczymy jak z jakością

Marzą mi się palety Makeup Atelier Paris ale 100zł za piątkę mnie nieco przeraża, zwłaszcza że to gotowe zestawy bez możliwości komponowania indywidualnego.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 18:56   #420
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki Glazel

Dobre też niby są cienie matowe z Make-up Studio. Bardzo mocno napigmentowane. 1 cień to koszt 26zł paleta na 5 cieni = 42zł czyli 172zł złożenie palety kosztuje...
Nie miałam tych cieni, ale zachwalają je, ale tylko właśnie maty
Lubię zaglądać na niemiecką stronkę tej firmy, bo świetne tam filmiki wklejają. Wizażyści mają takie techniki malowania, że można sporo odgapić i ułatwić sobie pracę
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-15 11:16:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.