Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 09:47   #2041
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez tintalle Pokaż wiadomość
Witajcie! Po nieudanej przygodzie z serum azelo-oliwkowym z BU planuję sprawdzić, jakie efekty da współpraca mojej cery z olejami. Chciałabym na początek wypróbować oleje: z wiesiołka, konopny, z orzecha włoskiego i jojoba (mam cerę mieszaną, trądzikową).
I nasuwa mi się pytanie: jaka jest, i czy w ogóle, różnica między olejami z Mazideł a ZSK? (Ceny w niektórych przypadkach różnią się dość znacznie) Które wolicie - i dlaczego? Pozdrawiam!
W ZSK mają duży wybór, ale Mazidła dają szklane, ciemne butelki, a ZSK- plastikowe.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 13:17   #2042
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Mam ogromną prośbę do doswiadczonych olejomaniaczek
Strasznie się napaliłam na kule do kąpieli z ZSK, ale gdy wczoraj robiłam zamówienie, to przy ogromnej ilości produktów zamawianych, w końcu o tych kulach zapomniałam
Mam jednak duża ilość olei i maseł oraz emulgatory z mazidel - obie lecytyny sojowe, glyceryl cocoate, polysorbate 80. Problem w tym, że w receptariuszu mazideł nie znalazłam żadnego olejku DO KĄPIELI, jest mnóstwo myjących, ale mi zalezy na takim do wlewania do wanny, żeby porządnie nawilżyc / natłuścic skóre dziecka.
Który z ww. emulgatorów będzie do tego celu najlepszy i w jakiej ilości?? Bardzo prosiłabym o proporcje w ml / g, bo jestem początkująca i przeliczanie procentów nie bardzo mi wychodzi. Np. ile jakiego emulgatora powinnam użyc na 100 ml olejku??
Z gory dziekuje za odpowiedź
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 14:08   #2043
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Chyba ta (kolejna pozytywna) opinia o konopnym zwyciężyła, biorę z mazideł całą butelkę
I ja konopnemu wystawiam kolejną dobrą opinię dla tłustej cery cudo, wchłania się szybko, buźka jest gładka i śliczna i nawet lekki ziemisty zapaszek mnie nie zraża
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 16:09   #2044
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
A olej z czarnuszki też używałam - mam próbkę z mazideł. Fajnie działa na mieszaną - przesuszoną cerę, ale jak dla mnie zapach jest nie do zniesienia i pomimo, że użyłam już kilka razy, nie mogę się przyzwyczaić, dobrze, że mam tylko próbkę..
Właśnie, jak jest z tym olejem z czarnuszki bo słyszałam o zbawiennym działaniu na tłustą, problemową skórę...
A jaki ma zapach? (ja mam straszny problem z przyswojeniem niektórych aromatów)

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
I ja konopnemu wystawiam kolejną dobrą opinię dla tłustej cery cudo, wchłania się szybko, buźka jest gładka i śliczna i nawet lekki ziemisty zapaszek mnie nie zraża
Myszka, mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym oleju?
Właśnie o nim czytam, ale przydałaby się jakaś opinia
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 17:15   #2045
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Dziewczyny, a z jakim olejem można połączyć konopny, żeby zbić jego zapach? (cera trądzikowa, przesuszona)
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:10   #2046
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość



Myszka, mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym oleju?
Właśnie o nim czytam, ale przydałaby się jakaś opinia
Ma taki zielonkawy kolorek, zapach mokrej ziemi Ale nie jakoś bardzo intensywny, ja rano robię sobie takie serum żel HA, niacynamid i właśnie olej konopny 2 krople i pięknie się wchłania, a wieczór często jakieś 3-4 krople samego konopnego i też dość ładnie się wchłania (choć może nie do końca ale w nocy mi to nie przeszkadza), zostawia skórę gładziutką i bardzo miękką, bardzo lubię to uczucie po nim I mnie absolutnie nie zapycha, to chyba najlżejszy olej, jaki próbowałam, po nim jest z orzechów laskowych
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:19   #2047
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ma taki zielonkawy kolorek, zapach mokrej ziemi Ale nie jakoś bardzo intensywny, ja rano robię sobie takie serum żel HA, niacynamid i właśnie olej konopny 2 krople i pięknie się wchłania, a wieczór często jakieś 3-4 krople samego konopnego i też dość ładnie się wchłania (choć może nie do końca ale w nocy mi to nie przeszkadza), zostawia skórę gładziutką i bardzo miękką, bardzo lubię to uczucie po nim I mnie absolutnie nie zapycha, to chyba najlżejszy olej, jaki próbowałam, po nim jest z orzechów laskowych
Dziękuję za opis
Mnie mało co nie zapycha, więc miło wiedzieć, że jest coś jeszcze
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 18:23   #2048
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opis
Mnie mało co nie zapycha, więc miło wiedzieć, że jest coś jeszcze
Nie ma za co Choć właściwie mnie niewiele olei zapycha
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:30   #2049
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Dla mnie zapach oleju z czarnuszki jest nei do zniesienia, jak mało którego Lubię zapach oleju malinowego, do tamanu się przyzwyczaiłam, ale czarnuszka mnie odrzuca, mimo fajnego działania niestety.

Dziewczyny, naprawdę nie wiecie, które emulgatory z mazideł można dodać do olei i maseł, żeby zrobić olejek / kostki do kąpieli??? Bardzo proszę o podpowiedź. Mam glyceryl cocoate, lecytyne sojowa i polysorbate 80.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:30   #2050
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Nie ma za co Choć właściwie mnie niewiele olei zapycha
Szczęściara!
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:44   #2051
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Właśnie, jak jest z tym olejem z czarnuszki bo słyszałam o zbawiennym działaniu na tłustą, problemową skórę...
A jaki ma zapach? (ja mam straszny problem z przyswojeniem niektórych aromatów):brzydal
A mnie się wydaje, że czarnuszka mnie zapycha
Dla mnie zapach czarnuszki jest znośny, taki korzenno-ziołowy. Olej mam z Naturalnego Piękna.

Edytowane przez durka
Czas edycji: 2011-03-22 o 18:46
durka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 20:00   #2052
tintalle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: never never land
Wiadomości: 17
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
W ZSK mają duży wybór, ale Mazidła dają szklane, ciemne butelki, a ZSK- plastikowe.
Ale jakość jest podobna, jak myślicie?
tintalle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 20:39   #2053
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Ja jestem zachwycona działaniem olejku rycynowego na moją trądzikowa, kapryśną cerę. Nakładam na nałożony wcześniej Brevoxyl na noc i cera spokojniejsza. Na dzień oleju nie nakładam, tylko trochę Brevoxylu i potem Alantan Dermoline lekki krem (który, swoją drogą, też polecam). Zauważyłam mniej aktywnych zmian, cera jest milsza, olej nic a nic nie zapycha. Aż sama jestem zdziwiona.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:12   #2054
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Szczęściara!
Ale za to wszystkie kremy oprócz humektanu mnie zapychają

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
Ja jestem zachwycona działaniem olejku rycynowego na moją trądzikowa, kapryśną cerę. Nakładam na nałożony wcześniej Brevoxyl na noc i cera spokojniejsza. Na dzień oleju nie nakładam, tylko trochę Brevoxylu i potem Alantan Dermoline lekki krem (który, swoją drogą, też polecam). Zauważyłam mniej aktywnych zmian, cera jest milsza, olej nic a nic nie zapycha. Aż sama jestem zdziwiona.
Rycynki jeszcze na buźkę nie próbowałam, jedynie na włosy i paznokcie, trzeba spróbować
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:45   #2055
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ale za to wszystkie kremy oprócz humektanu mnie zapychają
Więc może spróbuj AlantanDermoline.
Jedna z Wizażanek mi poleciła
Dałam za niego 7,90, więc jak się nie sprawdzi na twarzy, to na pewno na reszcie ciała
U mnie na razie się sprawdza i chyba nie zapycha.
"Chyba" - bo jak mówiłam mnie to mało co nie zapycha

Jak rycyna działa na cerę?
Bo dla mnie to nowość.
Na paznokcie i włosy - ok, ale skóra?
Oświećcie mnie jakoś
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:13   #2056
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

ostrożenie z rycynowym, może wysuszyć cere - wbrew pozorom No i nie polecam na co dzień, bo to dośc ciężki olej, moze po jakimś czasie zapchać
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:35   #2057
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez tintalle Pokaż wiadomość
Ale jakość jest podobna, jak myślicie?
Sądzę, że tak. Mazidła i ZSK nie ukrywa pochodzenia i chwali się certyfikatami.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:50   #2058
milandia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Gdzie mogę kupić olejek z drzewa herbacianego bo na Mazdiłach nie mogę znaleźć
milandia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 11:04   #2059
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

W ZSK jest. http://www.zrobsobiekrem.pl/?339,ole...nego-naturalny
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 11:26   #2060
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Więc może spróbuj AlantanDermoline.
Jedna z Wizażanek mi poleciła
Dałam za niego 7,90, więc jak się nie sprawdzi na twarzy, to na pewno na reszcie ciała
U mnie na razie się sprawdza i chyba nie zapycha.
"Chyba" - bo jak mówiłam mnie to mało co nie zapycha

Jak rycyna działa na cerę?
Bo dla mnie to nowość.
Na paznokcie i włosy - ok, ale skóra?
Oświećcie mnie jakoś
Poszukam trochę o tym kremie Choć teraz to właściwie i tak tylko olejków do buzi używam, kremów praktycznie zaprzestałam
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:37   #2061
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Dziewczyny czy któryś olej ma naturalne filtry ,oprócz arganowego? Wykańczam jeszcze krem ziaja med z kwasami i zauważyłam ,że mi się drobne plamki pigmentacyjne zaczęły robić :/ To przez to ,że nie używałam filtrów :/ co mi wybieli te plamki? Czy któryś z olejów ma takie właściwości. Ratunku
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:48   #2062
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któryś olej ma naturalne filtry ,oprócz arganowego? Wykańczam jeszcze krem ziaja med z kwasami i zauważyłam ,że mi się drobne plamki pigmentacyjne zaczęły robić :/ To przez to ,że nie używałam filtrów :/ co mi wybieli te plamki? Czy któryś z olejów ma takie właściwości. Ratunku
Olej z nasion malin (z czerwonej)
.."Olej ten posiada właściwości absorbowania promieniowania UV (na poziomie SPF 28 - 50 – tak jak czysty tlenek tytanu). Należy jednak pamiętać, że zastosowanie czystego olejku z pestek malin nie jest równoznaczne z zastosowaniem kremu o zbadanym SPF na poziomie 50, ochrona skóry przed promieniowaniem UV zależy od bardzo wielu czynników – np. od współczynnika absorpcji czy lepkości kosmetyku."

..z tego co kojarzę olej arganowy nie ma takich właściwości
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:50   #2063
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Olej z nasion malin (z czerwonej)
.."Olej ten posiada właściwości absorbowania promieniowania UV (na poziomie SPF 28 - 50 – tak jak czysty tlenek tytanu). Należy jednak pamiętać, że zastosowanie czystego olejku z pestek malin nie jest równoznaczne z zastosowaniem kremu o zbadanym SPF na poziomie 50, ochrona skóry przed promieniowaniem UV zależy od bardzo wielu czynników – np. od współczynnika absorpcji czy lepkości kosmetyku."

..z tego co kojarzę olej arganowy nie ma takich właściwości
Gdzieś czytałam ,że macerat brzozowy ma właściwości likwidujące plamy i przebarwienia.
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:57   #2064
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam ,że macerat brzozowy ma właściwości likwidujące plamy i przebarwienia.
Na Mazidłach, miałam go i nie zlikwidował mi plam
Polecam Ci serum azelo-oliwkowe z BU plus płynną wit. C z olejem z malin.
Wit. C rozjaśnia a jednocześnie olej z malin będzie chronić Twoją skórę i ma bardzo cenne właściwości (dostępne na Mazidłach).
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:16   #2065
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Na Mazidłach, miałam go i nie zlikwidował mi plam
Polecam Ci serum azelo-oliwkowe z BU plus płynną wit. C z olejem z malin.
Wit. C rozjaśnia a jednocześnie olej z malin będzie chronić Twoją skórę i ma bardzo cenne właściwości (dostępne na Mazidłach).
Dzięki ,a czy przy pierwszym użyciu tego serum może być wysyp? Albo czy może zapchać? Dobrze się wchłania czy trzeba mieszać z HA?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:31   #2066
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Dzięki ,a czy przy pierwszym użyciu tego serum może być wysyp? Albo czy może zapchać? Dobrze się wchłania czy trzeba mieszać z HA?
Czy będzie wysyp? Trudno przewidzieć jak zareaguje Twoja cera, ja jestem bardzo zadowolona, właśnie zamówiłam drugi raz. Wchłania się dobrze, serum nie jest oleiste, to taka mleczna, płynna emulsja, aczkolwiek ja mieszam z HA (tak mi bardziej pasuje).
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:51   #2067
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

PanzerKitty mnie nie wysypało, ale to sprawa indywidualna, na wątku BU więcej się dowiesz
Wchłania się dobrze i nie trzeba mieszać z HA
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:23   #2068
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
PanzerKitty mnie nie wysypało, ale to sprawa indywidualna, na wątku BU więcej się dowiesz
Wchłania się dobrze i nie trzeba mieszać z HA
To serum się zapowiada fantastycznie, wpisuję je na moją listę zakupów Jeszcze jedno pytanie, nie zabijcie mnie za to ,że tak się dopytuje. Serum używać na noc, czy na dzień? Czy muszę na nie kłaść jakiś filtr?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi jesteście super
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:01   #2069
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
To serum się zapowiada fantastycznie, wpisuję je na moją listę zakupów Jeszcze jedno pytanie, nie zabijcie mnie za to ,że tak się dopytuje. Serum używać na noc, czy na dzień? Czy muszę na nie kłaść jakiś filtr?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi jesteście super
Możesz stosować na dzień i/lub na noc, filtr nie jest konieczny
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:27   #2070
tintalle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: never never land
Wiadomości: 17
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Sądzę, że tak. Mazidła i ZSK nie ukrywa pochodzenia i chwali się certyfikatami.
Dzięki
tintalle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-23 14:14:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.