Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Pokaż wyniki sondy: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą?
Tak 98 70,50%
Nie 41 29,50%
Głosujący: 139. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-30, 08:58   #241
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ach Ty nasza wyjątkowa kobieto. Inteligentna taka, z ilością szarych komórek ponad tą odwiecznie przypisaną płci.
Ty się po prostu chcesz dowartościować innymi kobietami jako tłem - głupim tłem wybitnej jednostki, która zrywa z ograniczeniami i staje się równa bogom. Smutne to zdeczka. Albo obracasz się w wyjątkowo ubogim środowisku, skoro mądrych babek tam brak. A jeśli wysnuwasz tak odważne wnioski na podstawie jednego wątku na forum... to wcale nie jesteś tak inteligentna jak Ci się wydaje.

Ewentualnie może być tak że sądzi po sobie i swoim zachowaniu/stosunku do innych kobiet A to jest bardzo szkodliwe dla tej osoby która chce coś takim podejściem ugrać.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 08:59   #242
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ach Ty nasza wyjątkowa kobieto. Inteligentna taka, z ilością szarych komórek ponad tą odwiecznie przypisaną płci.
Ty się po prostu chcesz dowartościować innymi kobietami jako tłem - głupim tłem wybitnej jednostki, która zrywa z ograniczeniami i staje się równa bogom. Smutne to zdeczka. Albo obracasz się w wyjątkowo ubogim środowisku, skoro mądrych babek tam brak. A jeśli wysnuwasz tak odważne wnioski na podstawie jednego wątku na forum... to wcale nie jesteś tak inteligentna jak Ci się wydaje.
no weź, złamałaś jej światopogląd wiesz ile sesji u terapeuty ją czeka teraz?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 09:03   #243
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
dobra duszo, ale one są częścią składową jego poglądów
"na siłę wykreowane"
ty nie zagłosujesz, choćby i pod groźbą gilotyny, na Palikota, SLD czy inny PiS - również za ich poglądy SPOŁECZNE, gapo - nie tylko za poglądy gospodarcze, ale i społeczne
a tu rzucasz się o to, jakby poglądy społeczne to był wymysł i fanaberia
powiem krótko: piszesz jak fanatyczka Korwina; piszesz już jakieś błazeństwa

fanatyczką nie jestem. Korwin to nie tylko homo, inwalidzi. To tematy przede wszystkim gospodarcze, o których chyba w tym wątku nie poczytam. Tematy społeczne zbytnio mnie nie interesują. Nie obchodzą mnie ani parady równości, ani manifestacje. Jak chcą krzyczeć, niech to robią. Ich wola. Ja też czasami krzyczę. Swoją energię lubię spożytkować z swoim facetem.
bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 09:04   #244
cvzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Nebtu Pokaż wiadomość
Jeśli człowiek inteligentny uważa się za korwinistę, wystarczy zderzyć jego "poglądy" z byle jakimi racjonalnymi argumentami. Kiedy spotykam takich ludzi, na pytanie o swoje poglądy na temat kobiet czerwienią się i peszą i coś mamroczą, że nie wszystkie koncepcje Korwina trzeba od razu wcielać w życie, ale że znieść podatki bla bla bla.

Oni sami się ustawiają jako żywe tarcze w bitwie na racjonalne argumenty. ;-)
Ja jestem Krowinistą i bez kompleksów czy wstydu zderzyłbym swoje poglądy z każdą kobietą.

1. Kobiety nie powinny mieć prawa głosu w wyborach. Z badań wynika, że tylko 4-5% kobiet interesuje się polityką, więc wysoko niebezpieczne jest zezwolenie pozostałym 95% na głosowanie. A czym kobiety kierują się przy wyborach, gdy nie znają nawet programu czy postulatów jakiejkolwiek partii? Które nazwisko jest ładne, który jest przystojny itd. są to same strzały na chybił trafił. Co do kobiet które interesują się polityką i bez wątpienia powinny mieć prawo głosu, na pocieszenie dodam, że JKM nam mężczyzną też nie dałby prawa do głosowania, bo przecież demokracja to najgłupszy ustrój świata, a wymarzonym systemem JKM jest monarchia konstytucyjna, z władzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Ciekawym rozwiązaniem zaproponowanym przez JKM była możliwość głosowania przez każdego człowieka raz w życiu między 40-50 rokiem życia.

2 Nikt z KNP nie chce odebrać kobietom możliwości robienia kariery w jakimkolwiek zawodzie. Zgadza się JKM przedstawia mocno konserwatywny system rodziny jako ten najlepszy, gdzie mężczyzna zarabia na życie, a kobieta zajmuje się domem, dziećmi. W dzisiejszym świecie taki model nie ma prawa się sprawdzić bo ludzi po prostu na to nie stać. Połowa pieniędzy, które zarabiamy jest nam zabierana. Lewica wpoiła większości, że to jest normą kiedy kobiety pracują i dodatkowo zajmują się dzieckiem, domem. KNP mówi jasno my chcemy zdjąć z barków kobiet nadmiar obowiązków dzięki zlikwidowaniu/obniżeniu większości podatków, dać zarobić dużo więcej mężczyzną, a kobietom pozwolić wybierać a nie zmuszać do pracy 24h/dobę. Poza tym Mikke jest za tym by kobietom praca w domu liczyła się jako lata pracy do emerytury.

3 Korwin nigdy nie szydził czy naśmiewał się z niepełnosprawnych. Każdy myślący człowiek powinien sprzeciwić się organizowaniu paraolimpiady za państwowe pieniądze. Po pierwsze nikt nie ma absolutnie nic przeciwko uprawianiu sportu przez takich ludzi, chyba duża większość szanuje i podziwia takie osoby, ale czy od razu powinniśmy organizować za pieniądze podatników wielką olimpiadę i puszczać to w tv? odpowiedzcie sobie szczerze ile z Was by taką olimpiadę oglądało? Dodatkowo przyznawanie większej ilości punków na starcie sportowcowi bo ma krótszą rękę o 15 cm jest żałosne. I chyba większość słyszała o hiszpańskich koszykarzach którzy udawali downów po to by sięgnąć po złoto. JKM za państwowe pieniądze również nie organizowałby zwykłej olimpiady.

Na koniec

"Korwin zaraz po 1989 roku postulował utworzenie Funduszu Emerytalnego - ze sprzedaży majątku państwowego ~30% danej kwoty obowiązkowo szłoby na ten fundusz - aby zabezpieczyć emerytów. I ostrzegał, że ZUS zbankrutuje. Lewica go wyśmiała, miało być cudownie - "złota jesień" dla emerytów i dostatek dla wszystkich. Kto miał rację??!!
Był również za wprowadzeniem zakazu uchwalania budżetu z deficytem. Też go wyśmiali. Kto miał rację? Teraz dzieci które będziecie rodziły na starcie mają do spłacenia po 25 tyś długu.
Mówią, że unia dała nam tyle pieniędzy na rozwój to skąd do cholery dług 300mld$? Przemyślcie na spokojnie na kogo będziecie głosować żeby za 20 lat dzieci nie przyszły do was i podziękowały za życie w nędzy w zbankrutowanym kraju.

https://wzzw.files.wordpress.com/200...pg?w=640&h=452
cvzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 09:10   #245
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Nie ukrywam, ze dopóki nie zobaczyłam tych kretyństw, które on pisze o kobietach - to wcale nie byłam do niego na nie. Poglądy skrajne, twarda wizja. Nie zagłosowałabym, ale nie miałam nic do niego.

Ale jak trawiłam na te "pereuki inteligęcjji" to teraz ten człowiek zleciał dla mnie do poziomu oszołoma.
To dla mnie jakiś zupełnie odleciany, nieinteligentny oszołom. Odmawiam mu inteligencji, bo dla mnie jednostka inteligentna, obyta wśród ludzi, wie z doświadczenia, że są i kobiety, tak jak i mężczyźni kompletnie głupi, sa też jednostki inteligentne - i jest ich wśród obu płci równa ilość. Ja nie zauważyłam, aby był naddatek ilości inteligentnych mężczyzn nad kobietami.
Jeśli ktoś tego nie widzi - to dla mnie nie jest inteligentny, nie umie krytycznie myśleć, nie wyciąga wniosków z faktów - tylko żyje jakimś tradycyjnym schematem z epoki wiktoriańskiej.

To prosta sprawa: wcześniej miałam go za człowieka, który ma swoje jakieś wizje skrajne, teraz widzę skrajnego oszołoma.
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 09:10   #246
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Ja chciałam tylko dodać, że idę o zakład, że większość facetów interesujących się polityką, interesuje się nią na zasadzie "wczoraj przy wódce ze szwagrem gadalimy i ustalilimy że..."
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 09:22   #247
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez cvzz Pokaż wiadomość
Ja jestem Krowinistą i bez kompleksów czy wstydu zderzyłbym swoje poglądy z każdą kobietą.

1. Kobiety nie powinny mieć prawa głosu w wyborach. Z badań wynika, że tylko 4-5% kobiet interesuje się polityką, więc wysoko niebezpieczne jest zezwolenie pozostałym 95% na głosowanie. A czym kobiety kierują się przy wyborach, gdy nie znają nawet programu czy postulatów jakiejkolwiek partii? Które nazwisko jest ładne, który jest przystojny itd. są to same strzały na chybił trafił. Co do kobiet które interesują się polityką i bez wątpienia powinny mieć prawo głosu, na pocieszenie dodam, że JKM nam mężczyzną też nie dałby prawa do głosowania, bo przecież demokracja to najgłupszy ustrój świata, a wymarzonym systemem JKM jest monarchia konstytucyjna, z władzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Ciekawym rozwiązaniem zaproponowanym przez JKM była możliwość głosowania przez każdego człowieka raz w życiu między 40-50 rokiem życia.
Z jakich badań coś takiego wynikło? Gdzie są wyniki? Jak przeprowadzono pomiar?
Niby dlaczego przydzielać prawo do głosu ze względu na płeć, jeśli 'zainteresowanie polityką' ma świadczyć o zdolności do głosowania? Skoro tak, to o prawie do głosu powinno decydować obeznanie w polityce, a nie płeć.
I skąd pomysł, że wiesz czym kobiety kierują się przy oddawaniu głosu?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 09:29   #248
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
A czym kobiety kierują się przy wyborach, gdy nie znają nawet programu czy postulatów jakiejkolwiek partii?
acha, to jest powód do niegłosowania
otóż w tym kraju zapewne ten 4-5% ogółu ludności czytalo programy partyjne
i są to jacyś dziwni zapaleńcy - bo wiadomo, że program partyjny nie wejdzie w życie

ty patrzysz na to jak romantyczny idealista, bo praktykiem nie jesteś, sądząc po tym fragmencie
fakty są takie, że program, jaki by nie był - potem nie wchodzi w życie, a rządy tej czy innej partii niewiele się w praktyce życiowej różnią
jak chcesz czytać, to czytaj - potem nikt partii z programów nie rozlicza i tak, wszystko rozchodzi się po kościach
podobnie by było z Korwinem

Cytat:
KNP mówi jasno my chcemy zdjąć z barków kobiet nadmiar obowiązków dzięki zlikwidowaniu/obniżeniu większości podatków, dać zarobić dużo więcej mężczyzną, a kobietom pozwolić wybierać a nie zmuszać do pracy 24h/dobę.
zmuszać do pracy
a ja chcę osobistej wolności, a nie, że będę z facetem, który będzie mi kasę dawał wedle swego widzimisię, nie będę się prosić, tak jak i ty nie będziesz się prosił o kasę od partnerki, która by pracowała, a ty byś w domu dzieci lulał
Cytat:
Korwin nigdy nie szydził czy naśmiewał się z niepełnosprawnych. Każdy myślący człowiek powinien sprzeciwić się organizowaniu paraolimpiady za państwowe pieniądze.
i to są te poglądy: słaby niech zdycha
ja jestem im przeciwna, co ty na to? Ale skoro podoba ci się zdychanie słabych, to zdechnij jak ci się noga powinie, kto broni tobie
myślę jednak, że gdybyś to ty był słabym - to nie leciałbyś szybko do zdychania, tylko pazurami byś walczył o życie i kombinował
to jest urok myślenia o "najsłabszym ogniwie": póki ty korzystasz z dobroci kapitalizmu, to będziesz je głosil; jak znajdziesz się w dole - te poglądy znikną i będziesz walczył o zycie, gotów łeb utrącić i Korwinowi, jeślibyś z głodu zdychał, a on stanąłby ci na drodze
Cytat:
"Korwin zaraz po 1989 roku postulował utworzenie Funduszu Emerytalnego - ze sprzedaży majątku państwowego ~30% danej kwoty obowiązkowo szłoby na ten fundusz - aby zabezpieczyć emerytów. I ostrzegał, że ZUS zbankrutuje. Lewica go wyśmiała, miało być cudownie - "złota jesień" dla emerytów i dostatek dla wszystkich. Kto miał rację??!!
to ZUS zbankrutował?
Cytat:
Był również za wprowadzeniem zakazu uchwalania budżetu z deficytem. Też go wyśmiali. Kto miał rację? Teraz dzieci które będziecie rodziły na starcie mają do spłacenia po 25 tyś długu.
mówił, żeby nie wprowadzać, a proponował cos w zamian?
Cytat:
Mówią, że unia dała nam tyle pieniędzy na rozwój to skąd do cholery dług 300mld$? Przemyślcie na spokojnie na kogo będziecie głosować żeby za 20 lat dzieci nie przyszły do was i podziękowały za życie w nędzy w zbankrutowanym kraju
to jest idealizm: ty sądizsz, że jakby Korwin rządził, to by zrobił raz-dwa porządki
gdyby on je spróbował wprowadzić, to nie byłoby jak z Madeleine Albright, że tylko górnicy protestowali
myślę, że zginąłby w zamachu, bo byłoby wielu, którzy by stanęli na krawędzi nędzy pod jego rządami

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;46243404]Z jakich badań coś takiego wynikło? Gdzie są wyniki? Jak przeprowadzono pomiar?
Niby dlaczego przydzielać prawo do głosu ze względu na płeć, jeśli 'zainteresowanie polityką' ma świadczyć o zdolności do głosowania? Skoro tak, to o prawie do głosu powinno decydować obeznanie w polityce, a nie płeć.
I skąd pomysł, że wiesz czym kobiety kierują się przy oddawaniu głosu?[/QUOTE]

bo on ma przekonanie, że kobiety są głupsze, przecież w tym drugiego dna nie ma
ojciec pewnie pluł na matkę, nadto chłopak wychował się w braku poszanowania dla kobiet - to teraz głosi te pierdoły
jakby jakaś kobieta głosiła "mężczyźni nie powinni głosować, bo nie myślą!" to by mu piana poszła z pyska ze złosci ale sam chętnie kobiety wyeliminuje - z powodu, bo tak

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-04-30 o 09:30
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 09:45   #249
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

@równa płaca kobiet i mężczyzn

Statystycznie kobiety zarabiają mniej, bo częściej wykonują prace, które są gorzej opłacane na wolnym rynku. To że uzyskują niższe wynagrodzenia nie ma nic wspólnego z dyskryminacją ze względu na płeć.

Postulat o zrównaniu płac miałby sens, gdyby w tej samej firmie zajmując to samo stanowisko co mężczyzna kobieta zarabiała mniej. Pytanie czy ktokolwiek spotkał się z taką niesprawiedliwością w swoim miejscu pracy. Nie sądzę, żeby było wiele takich osób.

Prawdziwa dyskryminacja ze względu na płeć występuje w przypadku możliwości nabycia przywilejów emerytalnych. O to kto jest w gorszym położeniu, chyba nie muszę pytać.

Wracając do głównego tematu wątku: kobieta mająca partnera korwinistę mogłaby zostać zmuszona do wystartowania w wyborach do europarlamentu z ramienia tej partii ze względu na parytety na listach wyborczych. Później mogłaby zostać przedstawiona w taki sposób:

http://www.wykop.pl/link/1968602/ten...owyborcza-knp/
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 09:52   #250
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Ja tu weszłam, aby odpowiedzieć na pytanie z tematu, a nie czytać jakieś brednie, podziwiać dowody braku umiejętności myślenia, dowody na to, dlaczego baba nie ma gorzej, choć ma - ale powinna potulne się pogodzić ze swem losem.

W temat, jak można się było spodziewać, wpadli fanatycy K*rwina, zagłosowali w sondzie [hehe, chłopaki pogłosowali w sondzie "czy byłabyś z korwinistą"; jak więc się zdaje, chłopaki to geje, że by z innymi chłopakami podobnymi sobie byli ] i piszą te swoje gimnazjalne mądrości. Ani to się z życiem zetknęło, ani nie wiedzą co to realne życie - znają tylko teoretyczne życie, pod kloszem, życie z filmików na stronach internetowych. I takie mędrki będą mówić jak ludzie powinni żyć, i jakie prawa powinny mieć kobiety. Z żadną nawet nie byli. Hit, panie

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-04-30 o 09:56
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 09:54   #251
ziomek_maly
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 201
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

What dafuq I just read
ziomek_maly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 09:54   #252
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Ja tu weszłam, aby odpowiedzieć na pytanie z tematu, a nie czytać jakieś brednie, podziwiać dowody braku umiejętności myślenia, dowody na to, dlaczego baba nie ma gorzej, choć ma - ale powinna potulne się pogodzić ze swem losem.

W temat, jak można się było spodziewać, wpadli fanatycy K*rwina, zagłosowali w sondzie [hehe, chłopaki pogłosowali w sondzie: czy byłabyś z korwinistą; jak więc się zdaje, chłopaki to geje, że by z innymi chłopakami podobnymi sobie byli ] i piszą te swoje gimnazjalne mądrości. Ani to się z życiem zetknęło, ani nie wiedzą co to realne życie - znają tylko teoretyczne życie, pod kloszem. I takie mędrki będą mówić jak ludzie powinni żyć. Hit, panie
pierwsza praca, pierwsza wypłata i dupa blada
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 10:01   #253
Rick Blaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 81
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Dobrze, że od dawna nie mieszkam w Polsce.
O Korwinie nie ma co gadać: jest nie spójny, nie logiczny. Gospodarczo również. Określa sam siebie oksymoronem etc.

Ale uderzyło mnie...
Rozumiem, że mam zjadając obrączkę i ukrywać noworodka, żeby nie manifestować swojej seksualności? Czy możne jednak mogę bo jest hetero?

A w Polsce to chyb częściej hetro wylizują sobie migdałki czy macają po tyłkach etc.? Reagujecie na manifestowanie?


Sprawdź jedna z drugim skąd wzięły się parady, ile znaczenie po angielsku ma słowo pride i zastanowi się.
Brakiem empatii nie ma co się chwalić.
a i jestem bardzo zaciekawiony gdzie uczą bzdur o nienaturalności homoseksualizmu.
Rick Blaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 10:25   #254
pienkny_umysl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Ja tu weszłam, aby odpowiedzieć na pytanie z tematu, a nie czytać jakieś brednie, podziwiać dowody braku umiejętności myślenia, dowody na to, dlaczego baba nie ma gorzej, choć ma - ale powinna potulne się pogodzić ze swem losem.

W temat, jak można się było spodziewać, wpadli fanatycy K*rwina, zagłosowali w sondzie [hehe, chłopaki pogłosowali w sondzie "czy byłabyś z korwinistą"; jak więc się zdaje, chłopaki to geje, że by z innymi chłopakami podobnymi sobie byli ] i piszą te swoje gimnazjalne mądrości. Ani to się z życiem zetknęło, ani nie wiedzą co to realne życie - znają tylko teoretyczne życie, pod kloszem, życie z filmików na stronach internetowych. I takie mędrki będą mówić jak ludzie powinni żyć, i jakie prawa powinny mieć kobiety. Z żadną nawet nie byli. Hit, panie
Cytuję ten fragment, ale odniosę się do całości

Straszne bzdury piszesz Można się nie zgadzać z Korwinem, ale dowiedz się coś więcej a nie powielaj papki i haseł

Piszecie że Korwin jest oderwany od rzeczywistości, ale sporo Was pisze jakby było nieświadome jak to się kręci.

Mój kolega potrzebuje zatrudnić 60-70 osób, są papiery badania, umowy, fakt praca ciężka, czas pracy różnie 8-12h, ale płaca jak na Polskie warunki rewelacyjna bo +- 4- 6k do ręki! Chętnych zgłaszało mnóstwo, ale jak usłyszeli że czasami trzeba pracować po 12h to stwierdzali że im się nie opłaca za tyle robić, no kur... ktoś bez pracy, kto mówi że mu ciężko, jak słyszy że ma pracować 12h i dostanie 6k mówi że mu się nie opłaca Region o praktycznie największym bezrobociu.
Nie widzieliście nigdy matki, która jara szlugi, a mówi że nie ma na kubusia dla dziecka? Pieniążki zapewne na papierosy dostaje? Większość wypłacanych środków to są nadużycia. Nieroby niech zdychają. Prywatne instytucje by sobie na to nie pozwoliły.

Przypominam że Korwin sam inicjował powstawanie fundacji na rzecz niepełnosprawnych, on jest za tym by pomagali ludzie prywatnie, jeżeli chcą a nie byli do tego zmuszani. Jeżeli jest tylu dobrych ludzi jak JanePanzram i inni to nie obawiam się że ludzie będą umierali na ulicach bo takie osoby im pomogą!

Odnośnie karier kobiet, żadnej nie broni, pisałem wcześniej zobaczcie czym zajmuje się jego małżonka. Do kury domowej raczej jej daleko.

O deficycie mówił, mówił i co w zamian, jeżeli nie widzisz sytuacji ZUSu, wtopy z funduszami to jesteś ślepa, zobaczymy co powiesz jak przyjdzie do emerytury

Odnośnie kobiet, to oczywiście że ma racje, dlaczego kobiety nie pracują na budowach? bo są słabsze, dlaczego jest ich mniej na wysokich stanowiskach? bo rodzą dzieci, mają więcej obowiązków i brak im czasu.
Przez to są słabsze w każdej dziedzinie, tych 2-3 minimum lat które trzeba wyjąć na dziecko nikt im nie odda. Szanse ulatują.
Większość kobiet ma dokładnie takie dylematy, dlatego czy chcą czy nie chcą będą słabsze, mniej osiągną co nie znaczy że są głupsze!

Jestem Korwinistą, na studiach aktywnym, takim od pisania manifestów wolnościowych.

Szanuję kobiety, doceniam ich wysiłek i trud jaki wkładają w rodziny, doskonale wiem, że muszą się poświęcać. Niepełnosprawnym jeżeli mogę to pomagam. Do gejów i lesbijek nie mam nic jeżeli nie urządzają happeningów i próbują wmówić że każdy, "kto nie skacze ten z policji" albo homofob itd.

A przeglądając tu czasem wątki i to jak traktują masę kobiet ich partnerzy, to Korwiniści powinni być Waszym najmniejszym zmartwieniem

Edytowane przez pienkny_umysl
Czas edycji: 2014-04-30 o 10:29
pienkny_umysl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 10:26   #255
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez Rick Blaine Pokaż wiadomość
Dobrze, że od dawna nie mieszkam w Polsce.
O Korwinie nie ma co gadać: jest nie spójny, nie logiczny. Gospodarczo również. Określa sam siebie oksymoronem etc.

Ale uderzyło mnie...
Rozumiem, że mam zjadając obrączkę i ukrywać noworodka, żeby nie manifestować swojej seksualności? Czy możne jednak mogę bo jest hetero?

A w Polsce to chyb częściej hetro wylizują sobie migdałki czy macają po tyłkach etc.? Reagujecie na manifestowanie?


Sprawdź jedna z drugim skąd wzięły się parady, ile znaczenie po angielsku ma słowo pride i zastanowi się.
Brakiem empatii nie ma co się chwalić.
a i jestem bardzo zaciekawiony gdzie uczą bzdur o nienaturalności homoseksualizmu.
Nie wiem co ma obrączka i noworodek do seksualności (w tym kontekście - orientacji). Więc przykład z dupy.

I są obleśni, jak każdy kto tak robi pod publikę.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 10:29   #256
landrover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

@Bananalama
Podatek dochodowy jest niesamowicie niewydajny jeśli chodzi np. o rozliczanie go. Wymaga ogromu pracy i marnowania czasu przedsiębiorcy, który w tym czasie mógłby rozwijać firmę i urzędnika, który byłby zbędny. Dodatkowo w rządowych statystykach dotyczących wpływów z tego podatku wlicza się sferę budżetową, co jest kompletnym kretynizmem. Zniesienie podatku dochodowego spowodowałoby, że: 1. Wiele firm otworzyłoby nowe miejsca pracy. 2. Setki tysięcy firm przeniosłoby swoje siedziby do Polski, bo stalibyśmy się rajem podatkowym. 3. Dochody z vatu wzrosłyby, ponieważ ludzie mieliby więcej pieniędzy i więcej by kupowali.

Co do feministek to już kilka razy słyszałem jak mówiły, że praca czyni wolnym. Budzi to dziwne skojarzenia z pewnym napisem, który został swojego czasu ukradziony.

Postawmy sprawę jasno:
1. JKM chce dać ludziom wolność. Chcesz pracować w domu- powinnaś móc to robić. Teraz państwo to uniemożliwia zabierając ponad połowę pensji męża w podatkach (ciekawe jest, że częstym zjawiskiem jest to, że żona zarabia mniej więcej tyle, ile państwo zabiera mężowi w podatkach). Z drugiej strony, jeżeli kobieta chce pracować nikt nie ma zamiaru jej tego zabraniać. Nawet na pięciu etatach.
2. JKM nie uważa kobiet za gorsze. Uważa je za INNE, co jest chyba oczywiste. Np. kobiety bardziej emocjonalnie do wszystkiego podchodzą, co wynika z większej liczby połączeń między półkulami mózgu.
3. Paraolimpiada jest debilna, nie niepełnosprawni. Jeżeli ktoś trochę interesował się jak ta impreza funkcjonuje, to wie o co chodzi.

Generalnie poglądy JKMa można by streścić w kilku powiedzeniach:
-chcącemu nie dzieje się krzywda
-każdy jest kowalem własnego losu
-moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka

i z tego wynika właściwie wszystko.

Edytowane przez landrover
Czas edycji: 2014-04-30 o 10:31
landrover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 10:36   #257
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez pienkny_umysl Pokaż wiadomość
Cytuję ten fragment, ale odniosę się do całości

Straszne bzdury piszesz Można się nie zgadzać z Korwinem, ale dowiedz się coś więcej a nie powielaj papki i haseł

Piszecie że Korwin jest oderwany od rzeczywistości, ale sporo Was pisze jakby było nieświadome jak to się kręci.

Mój kolega potrzebuje zatrudnić 60-70 osób, są papiery badania, umowy, fakt praca ciężka, czas pracy różnie 8-12h, ale płaca jak na Polskie warunki rewelacyjna bo +- 4- 6k do ręki! Chętnych zgłaszało mnóstwo, ale jak usłyszeli że czasami trzeba pracować po 12h to stwierdzali że im się nie opłaca za tyle robić, no kur... ktoś bez pracy, kto mówi że mu ciężko, jak słyszy że ma pracować 12h i dostanie 6k mówi że mu się nie opłaca Region o praktycznie największym bezrobociu.
Nie widzieliście nigdy matki, która jara szlugi, a mówi że nie ma na kubusia dla dziecka? Pieniążki zapewne na papierosy dostaje? Większość wypłacanych środków to są nadużycia. Nieroby niech zdychają. Prywatne instytucje by sobie na to nie pozwoliły.

Przypominam że Korwin sam inicjował powstawanie fundacji na rzecz niepełnosprawnych, on jest za tym by pomagali ludzie prywatnie, jeżeli chcą a nie byli do tego zmuszani. Jeżeli jest tylu dobrych ludzi jak JanePanzram i inni to nie obawiam się że ludzie będą umierali na ulicach bo takie osoby im pomogą!

Odnośnie karier kobiet, żadnej nie broni, pisałem wcześniej zobaczcie czym zajmuje się jego małżonka. Do kury domowej raczej jej daleko.

O deficycie mówił, mówił i co w zamian, jeżeli nie widzisz sytuacji ZUSu, wtopy z funduszami to jesteś ślepa, zobaczymy co powiesz jak przyjdzie do emerytury

Odnośnie kobiet, to oczywiście że ma racje, dlaczego kobiety nie pracują na budowach? bo są słabsze, dlaczego jest ich mniej na wysokich stanowiskach? bo rodzą dzieci, mają więcej obowiązków i brak im czasu.
Przez to są słabsze w każdej dziedzinie, tych 2-3 minimum lat które trzeba wyjąć na dziecko nikt im nie odda. Szanse ulatują.
Większość kobiet ma dokładnie takie dylematy, dlatego czy chcą czy nie chcą będą słabsze, mniej osiągną co nie znaczy że są głupsze!

Jestem Korwinistą, na studiach aktywnym, takim od pisania manifestów wolnościowych.

Szanuję kobiety, doceniam ich wysiłek i trud jaki wkładają w rodziny, doskonale wiem, że muszą się poświęcać. Niepełnosprawnym jeżeli mogę to pomagam. Do gejów i lesbijek nie mam nic jeżeli nie urządzają happeningów i próbują wmówić że każdy, "kto nie skacze ten z policji" albo homofob itd.

A przeglądając tu czasem wątki i to jak traktują masę kobiet ich partnerzy, to Korwiniści powinni być Waszym najmniejszym zmartwieniem
Szkoda tylko, że Twój post poza postem użytkownika Leszy to jedyna normalna wypowiedź. Sami sobie robicie beznadziejną reklamę właśnie przez takie akcje. Niby to tylko trollowanie, chłopcy się nudzą, wyśmiewają głupie baby na wykopie i tyle, ale chyba nikt nie lubi być obrażany i traktowany jak idiota? Kobiety boją się korwinowców nie dlatego, że tak zostały zaprogramowane i za mało spermy przyjęły tylko dlatego, że oni na każdym kroku pokazują jak bardzo są dziecinni. Nie mówię o wszystkich, ale o zdecydowanej większości.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 10:38   #258
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

piękny umyśle
Ty chyba nie kumasz: dla mnie ten człowiek nie jest inteligentny. Ja nie wnikam w jego poglądy obecnie, bo stracił w mych oczach. Owszem, mogę się zaznajomić z jego poglądami, ale to dla mnie takie teraz zajecie jak zaznajamianie się z poglądami Kononowicza
Jeśli użyjesz rozumu, i podejdziesz przez tę chwilę z chłodną głową do tego co napiszę, to szybko załapiesz, czemu ja go nie cenię:
gdyby istniała kobieta, nazwijmy ją Zyta Kmicic, o równie skrajnych poglądach jak on [przyznaję, skrajne poglądy sa przecież nęcące dla osoby chcącej silnej władzy, ja temu nie przeczę], a która by zarazem głosiła, że mężczyźni przejmują mądrość po kobiecie przez wydzielinę, czy, że nie powinni głosować, bo im rozumu nie starczy
to jako kogo byś ją widział?
Jako oszołomkę ja widzę JKM tak samo
kapiszi?
i mnie przestaje interesować, co on głosi
ciebie by średnio interesowały poglądy Zyty Kmicic, bo czemu masz oszołoma cenić i w jego poglądach się zaczytywać? Masz inne zajęcia.

-----------------------------
zresztą bądźmy tez i realistami: on nie przekroczy zapewne jak zwykle progu wyborczego: w internecie on króluje, ale potem to się zupełnie nie przekłada na wynik wyborczy
w internecie można odnieść wrażenie, że jest cały ogrom jego zwolenników
przychodzą wybory - i on nadal jest poza parlamentem

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-04-30 o 10:43
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 10:41   #259
wolny kurczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

O matko i córko. Ten człowiek twierdzi, że jest za wolnością człowieka. Zatem jakim prawem chce zakazać głosowania kobietom.
Kilka osób wypowiedziało się tutaj, że to media kreują go na takiego oszołoma, przytocze więc kilka perełek z jego bloga:

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/200...iet-i-wnioski/

powyżej sławetna wypowiedź o tym, jak ewolucja dba o to, żeby kobiety nie mogły być zbyt inteligentne, bo nie zniosłyby paplania dziecka.

"Statystyczna kobieta z powodów czystobiologicznych musi więc być niższa, lżejsza i mniej inteligentna od mężczyzny."

Do tego ocena naiwności kobiet przez pryzmat kobiet z zaburzeniami osobowości, depresją, żon alkoholików, które nabrały sie na jakiegoś smsowego flirciarza i po 3cim smsie wierzyły, że spotkało ich największe szczęście w życiu i po miesiacu przesyłały naciągaczowi pieniążki z konta męża. Korwin genialnie podsumowuje- że przecież większość kobiet jest taka naiwna I dalej dodaje- bo przecież trzeba być idiotką, żeby sie na to nabrać. Czyli krótko mówiąc na podstawie tych genialnych badań stwierdził, że większość kobiet to naiwne idiotki. DZIĘKUJEMY
Ręce opadają, żeby to wszystko komentować...
Dalej nasz wzór inteligencji pisze, jakie to okrutne zmuszać 85% oczadziałych kobiet do objęcia stanowiska i zagłosowania. Jakiś Korwinista wypowiedział się tutaj, że kobietom powinno sie odebrać prawo głosu, bo większość się nie interesuje polityką. Serio? Jak ktoś sie polityką nie interesuje, to zazwyczaj sam nie głosuje. Znam też facetów, którzy nie interesują się polityką i co? Albo jak napisała bananalama, pogadają troche przy wódce i dlatego tylko oni mają mieć prawo głosowania?

Innym razem krul na swoim blogu wypisuje, że kobiety powinny nie mieć prawa głosu, bo mają średnnio IQ niższe o 6%... i logiczne także jest, że w interesie kobiet rozumnych jest aby kobiety wcale nie głosowały, ponieważ wtedy ta głupsza część społeczeństwa nie zagłosuje - http://korwin-mikke.blog.onet.pl/200...do-glosowania/

Jednakże w innej wypowiedzi nasz mistrz logiki przeczy samemu sobie- opowiada, że kobiety są bardziej umiarkowane, za to wg badań IQ wśród mężczyzn jest więcej debili, tyle, że jest też więcej geniuszów. http://korwin-mikke.blog.onet.pl/200...o-mezczyznach/

Jeśli więc chcemy odcedzić jak najwięcej debilizmu z głosujących, logiczna reakcja jest taka- zabrońmy głosować facetom, w końcu to wsród nich jest najwięcej debili!

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/200...-o-statystyce/

"Tak samo jakmatka na ogół rozpieszcza, a więc demoralizuje, dziecko, taksamo kobiety w polityce demoralizują całe społeczeństwo"

Tutaj dowiedziałyśmy się, że właściwie to kobiety demoralizują dzieci, więc wynika z tego, że to mężczyźni powinni zająć się wychowywaniem dzieci.

W tej wypowiedzi http://korwin-mikke.blog.onet.pl/200...i-kto-wygrywa/
Korwin zaleca pielęgnowanie w chłopcach skłonności do ryzyka, gdyż "Kobieta nie potrafi powiedzieć sobie:„Trudno – nieważne, co z domem i dziećmi, muszę starać siędojść na szczyt! I bardzo dobrze, że nie potrafi – bo wtedybyłaby złą Panią Domu i złą matką. Dlatego jednak decyzjestrategiczne powinni podejmować mężczyźni – i to nie byle jacymężczyźni. Tyle, że tych właściwych niewybiorą.
Dalej dodaje:
"Dlatego tak niesłychanie ważne jest pielęgnowanie w chłopakachcnoty ryzykanctwa: izolowanie chłopców od złego wpływu dziewcząt, kultywowanie w grupach (na szczęście u chłopców naturalnego)pędu do przygody, do ryzyka, uczenie grać w gry oswajające zryzykiem – zwłaszcza w pokera.

W tym czasie dziewczęta muszą bawićsię lalkami i szmatkami, ucząc do roli przyszłych matek.

Przecież facet, który potrafi powiedzieć " nieważne, co z domem i dziećmi, muszę dojść na szczyt" to super partia, nie? Wymarzony mężuś i tatuś w końcu a nóż po latach huśtawki i nędzy zarobi miliony A dziewczynki chowajmy na piczki życiowe, które na rynku pracy sobie nie poradzą i będą musiały uczepić się takiego "bohatera"

W wypowiedzi na YT usłyszałam także, że przecież "90 kilowy mężczyzna nie będzie machał półkilową miotłą"

https://www.youtube.com/watch?v=XfLnnE8jjxU

Niestety człowieka z takimi poglądami, używającego takich argumentów uważam za ociemniałego, nie będe także popierać człowieka, który z góry ocenia mnie za mniej intelignetna i chce mi odebrać prawa do głowowania. Proste

Edytowane przez wolny kurczak
Czas edycji: 2014-04-30 o 10:45
wolny kurczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 10:46   #260
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

i na to pracuje Korwin: wy doceniacie jego inteligencję i bezkompromisowość
a są tez ludzie, którzy widzą odlecianego człowieka bez kontakttu z realiami
a są tez i ludzie, których obrzydza czytanie tych mądrości o kobietach

mnie obrzydza
to jak w powiedzeniu: "Facet, możesz wybudować tysiąc mostów, a raz uprawiać seks z facetem - i nie nazwą ciebie budowniczym mostów, tylko pedziem"
to samo z nim mam: powiedział raz, i on dla mnie stał się OSZOŁOMEM, nieodwracalnie
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 10:46   #261
wolny kurczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Jeśli mój facet miałby takie poglądy i takie argumenty- także uznałabym go za głupka.
wolny kurczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 10:48   #262
landrover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
piękny umyśle
Ty chyba nie kumasz: dla mnie ten człowiek nie jest inteligentny. Ja nie wnikam w jego poglądy obecnie, bo stracił w mych oczach. Owszem, mogę się zaznajomić z jego poglądami, ale to dla mnie takie teraz zajecie jak zaznajamianie się z poglądami Kononowicza
Jeśli użyjesz rozumu, i podejdziesz przez tę chwilę z chłodną głową do tego co napiszę, to szybko załapiesz, czemu ja go nie cenię:
gdyby istniała kobieta, nazwijmy ją Zyta Kmicic, o równie skrajnych poglądach jak on [przyznaję, skrajne poglądy sa przecież nęcące dla osoby chcącej silnej władzy, ja temu nie przeczę], a która by zarazem głosiła, że mężczyźni przejmują mądrość po kobiecie przez wydzielinę, czy, że nie powinni głosować, bo im rozumu nie starczy
to jako kogo byś ją widział?
Jako oszołomkę ja widzę JKM tak samo
kapiszi?
i mnie przestaje interesować, co on głosi
ciebie by średnio interesowały poglądy Zyty Kmicic, bo czemu masz oszołoma cenić i w jego poglądach się zaczytywać? Masz inne zajęcia.

-----------------------------
zresztą bądźmy tez i realistami: on nie przekroczy zapewne jak zwykle progu wyborczego: w internecie on króluje, ale potem to się zupełnie nie przekłada na wynik wyborczy
w internecie można odnieść wrażenie, że jest cały ogrom jego zwolenników
przychodzą wybory - i on nadal jest poza parlamentem
Rozumiem, że jesteś doktorem nauk medycznych, aby wyśmiewać np. hipotezę o plemnikach. Ja osobiście zapytałem się kilku lekarzy o długim stażu: żaden mnie nie wyśmiał. Typowa reakcja była mniej więcej taka: "Kto wie." Hipoteza ta brzmi absurdalnie, owszem. Tyle że za kilka lat może się okazać, że jest prawdziwa.
landrover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 11:02   #263
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez pienkny_umysl Pokaż wiadomość
Przez to są słabsze w każdej dziedzinie, tych 2-3 minimum lat które trzeba wyjąć na dziecko nikt im nie odda. Szanse ulatują.
Większość kobiet ma dokładnie takie dylematy, dlatego czy chcą czy nie chcą będą słabsze, mniej osiągną co nie znaczy że są głupsze!
K*rwin stawia równość między słabsze a głupsze

poza tym, jeśli tym tokiem rozumowania iść, to TOBĄ powinien rządzić Trybson - bo jest silniejszy w każdej dziedzinie
zapewne zgodzisz się ze mną, jeśli się trzymasz tych poglądów, które głosisz?
co ty na to? tak samo widzę twoje pisanie o tym, że kobieta (ja) słabsza "w każdej dziedzinie" - śmieję się z płytkości tych stwierdzeń, z ich niemądrości

podpowiem: przeczytaj powyższe zdanie na chłodno, bez uprzedzeń
czy byś był chętny poddać się rządom Trybsona, bo silniejszy w każdej dziedzinie?

czy widzisz, jak wybiórcze masz poglądy? Póki nie dotyczą CIEBIE, tylko jakichś tam kobiet - to głosisz je zawzięcie
jak przyjdzie co do czego, to zaczniesz śpiewki w typie "ale łun nie jest silniejszy w dziedzinie inteligęcji"
łoł, a ja się nie czuję słabsza w dziedzinie inteligencji od ciebie, czy innych tu obecnych panów, tylko dlatego bo oni sa mężczyznami i twierdza że z tego powodu są inteligentniejsi; oni nawet nie umieją mi tego udowodnić pisaniem tutaj, a ja mam to uznawać

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez landrover Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jesteś doktorem nauk medycznych, aby wyśmiewać np. hipotezę o plemnikach. Ja osobiście zapytałem się kilku lekarzy o długim stażu: żaden mnie nie wyśmiał. Typowa reakcja była mniej więcej taka: "Kto wie." Hipoteza ta brzmi absurdalnie, owszem. Tyle że za kilka lat może się okazać, że jest prawdziwa.
jeszcze nikt chyba w tak cudownym stylu nie wylądował u mnie na BL za głupotę
rozczuliłeś mnie, ty mój "rozmawiający z lekarzami"

gdybyś im powiedział "czy mężczyźni przejmują poglądy od kobiety przez płyny ustrojowe z jej pochwy" odpowiedzieliby to samo: kto wie bo w rzeczy samej: żaden naukowiec przez sprawdzeniem tej "hipotezy" temu nie zaprzeczy, ale i nie potwierdzi urocze, prawda? Nauka potrafi być urocza.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-04-30 o 11:05
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 11:05   #264
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Cytat:
Napisane przez landrover Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jesteś doktorem nauk medycznych, aby wyśmiewać np. hipotezę o plemnikach. Ja osobiście zapytałem się kilku lekarzy o długim stażu: żaden mnie nie wyśmiał. Typowa reakcja była mniej więcej taka: "Kto wie." Hipoteza ta brzmi absurdalnie, owszem. Tyle że za kilka lat może się okazać, że jest prawdziwa.
I według Ciebie mądrym jest głosić hipotezy, które póki co kompletnie nie mają pokrycia w nauce - żadnych badań, żadnych sprawdzonych jednostkowych przypadków potwierdzających choć w nikłym stopniu to co się głosi? Ja sobie mogę stwierdzić, że steruję mężem za pomocą skóry bo przenoszę do jego mózgu odpowiednie substancję przez pot. Brzmi absurdalnie - a może za kilka lat może się okazać, że to prawda - też będziesz dla mojego poglądu pełen szacunku i zrozumienia czy popukasz się raczej w głowę?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 11:08   #265
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Salix, jak powiem tym lekarzom: "czy sądzi pan, że jak zacznę nosić folie aluminiową na głowie, to szpiedzy KGB przestaną podsłuchiwać moje myśli?" - oni, z braku eksperymentów i dowodów przeciw czy za, odpowiedzą:
"Kto wie"

bo w rzeczy samej: któż to wiedzieć może...
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 11:09   #266
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Wątek kompletnie nie nadaje się na Intymnie, a ponieważ w dodatku jest naszpikowany trollami i potwornie niskim poziomem dyskusji, nie przeniosę go na Plotkowe, tylko po prostu go zamykam.

__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-30 12:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.