Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-05, 17:58   #1321
zosiacze ek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez buchta Poka¿ wiadomo¶æ
Odkry³am ostatnio 2 dobrych fryzjerów. Mam w³osy za ramiona faluj±co - krêcone pusz±ce siê farbowane.

1. Pani Ania, ul. Zwierzyniecka 11/1 lok. 8 - zak³ad (bo nawet nie salon) rodem z lat 90. Pani Ania to w³a¶cicielka - mi³a pani (lat po 50, na oko).

+ s³ucha i robi to czego klient sobie ¿yczy, podci±æ centymentr? - jest cm.

+ dobrze ¶cina i farbuje

+robi to dok³adnie i nie leci sztamp± jak wszyscy fryzjerzy do tej pory u których by³am (czyli, na has³o: krêcone w³osy - przerzedzali mi w³osy tak, ¿e mia³am smêtnie opadaj±ce kosmyki od spodu a u góry grzyb pusz±cy - masakra. Na forum da³am ju¿ upust swojej frustracji

+ cena. Bez mycia i stylizacji - 20-30 z³. ¦cinanie + farbowanie moich w³osów (efekt rozja¶nionych koñcówek - ok. 90z³). Chyba ¿e co¶ siê zmieni³o.

Uwa¿am, ¿e Pani Ania jest idelan± fryzjerk± dla niezdecydowanych dziewczyn, które nie chc± szaleæ a chc± regularnie podcinaæ czy farbowaæ w³osy. Które potrzebuj± dobrego ¶ciêcia bez ³adowania kasy w salon i fajerwerki. Nie jest to salon ajwaj z typami co wszysko wiedz± najlepiej - co te¿ poczytujê za plus - kameralnie i Pani Ania jest bezpo¶rednia i bardzo mi³a.

- do tej pory minusów nie zarejestrowa³am, chyba ¿e dla kogo¶ minusem bêdzie sam zak³ad - prosty, trochê stary w wystroju, "nieelegancki".

2. Drugie odkrycie tego roku
Fryzjer Mariusz Terechowicz , salon ma na Podle¶nej.
Indywidualista, nie lubi jak go siê poucza czy du¿o gada o wymaganiach (zawsze to robiê)
+ bardzo dobrze ¶ci±³ moje krêcone w³osy - inn± metod± ni¿ Pani Ania
+ rewelacyjnie dobra³ kolor do mojej karnacji - miedziano br±zowy?, który wygl±da dobrze przy mojej cerze z ró¿owymi rumieñcami (sama nigdy bym takiego nie wybra³a a wybieram tylko i wy³±cznie naturalne kolorki które wygl±daj± jak moje w³asne - mia³am ich ca³± gamê). Kolor z efektem rozja¶nionych w³osów jakby od s³oñca. Mojej siostrze kolor zrobi³ te¿ ¶wietnie.
+ jak ka¿dy fryzjer mówi, ¿e tak, tak, wie o co chodzi i zrobi dobrze (nie ufam tym tekstom) - tutaj maj± pokrycie.
+ czas: (jak dla mnie krótki) ¶ciananie i farbowanie, suszenie - 1-1/5 h
+ cena - jak na salon, do¶wiadniecznie i umiejêtno¶ci Mariusza (siedzia³ wcze¶niej za granic± i tam ¶cina³) - nie jest wysoka - ¶cinanie i farbowanie 150-180 z³

- mimus... hm. Czasami robi dok³adniej a czasami ma siê wra¿enie, ¿e za szybko, trochê olewczo, co¶ ¶ciête nieprecyzyjnie... Takie uczucie niedopieszczonej klientki... Ja mia³am i jedno i drugie. Bardzo subiektywne odczucia.

Fryzjer dla dziewczyn bardziej odwa¿nych, które nie boj± siê zaufaæ i zaryzykowaæ. Na pocz±tku podesz³am do Mariusza jak pies do je¿a. Taki fryzjer z charakterem gdzie po prostu samemu trzeba siê przekonaæ czy pasuje.

a jak tam z terminami u niego dlugo sie czeka

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez agni3szkka Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie s³ysza³am o Ankrys'ie. Chodzi³am kiedy¶ na kopernika w tym pawilonie, przyzywczajenie i ca³y czas ta sama fryzura. Chcia³am co¶ nowego i wybra³am siê trochê dalej, rzut beretem bo akurat by³am u kole¿anki i bardzo zachwala³a salon fryzjerski przy ul.Narewskiej 5. Ciemnow³osa fryzjerka - chyba pani Ania. Po wizycie jak nigdy wysz³am zadowolona i przede wszystkim zmiana, która mi przypad³a do gustu, zmieni³am kolor i fryzurê na asymetryczn± - znajomi byli zaskoczony, a sam ch³opak mój powiedzia³, ¿e wygl±dam osza³amiaj±co to najbardziej cieszy szczerze POLECAM.
ja alyszalam ale nie za dobrze zle mi sie kojazy szefowa jest nie bardzo przyjemna nie lubie takich ludzi bardzo wscipska duzo gada i chce wszystko wiedziec nie bylam osobisci ale kolezanka byla i nie widziala róznicy po miedzy osiedlowym fryzjerem al tym z czym wyszla na glowie a tanio nie jest to bylo jakies ponad rok temu moze sie zmienilo i kot inny tam pracuje bo ponoc fryzjerki tez czesto sie zmieniaja ale ja napewno tam nie pujde
zosiacze ek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-10, 10:34   #1322
imokay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy wiecie co¶ o salonie Ankrys? Jest oferta na gruponie chyba i siê zastanawiam czy nie skorzystaæ.

A £apicki? Kto¶ tam by³? W necie ma³o opinii niestety.
Korzysta³am z oferty na gruponie w salonie Ankrys. Osobi¶cie by³am zadowolona z us³ugi. Fakt, jak ju¿ napisa³a zosiacze ek, szefowa jest rozgadana i trochê w¶cibska, oraz wtr±ca niew³a¶ciwe uwagi odno¶nie w³osów/fryzury, ale grunt to olaæ to i mieæ swoje zdanie, ca³kowicie nie sugerowaæ siê tym co mówi. Ten typ tak ma, jak to powiadaj±. Ona mnie nie strzyg³a na szczê¶cie, lecz mê¿czyzna, który tam jest fryzjerem. Uwa¿am, ¿e strzy¿e dok³adnie, dobrze, s³ucha wszystkich uwag i je realizuje. Kompletnie nie sugeruje siê s³owami szefowej, tylko tym co sugeruje i o co prosi klient. Tak¿e do niego na strzy¿enie mo¿ecie i¶æ bez obaw. Ja by³am usatysfakcjonowana. Polecam.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez bizarrella Poka¿ wiadomo¶æ
z tego co widzê salony polecaj± znudzone fryzjerki oraz fryzjerzy. Trochê to dziwne ¿e osoby które polecaj±, posiadaj± niewiele postów, zaledwie kilka...
Brak kompetencji, umiejêtno¶ci oraz talentu jest ukryta w postaci kryptoreklamy. Dlatego, salony które s± wychwalane przez osoby z zaledwie kilkoma postami, radzê omijac szerokim ³ukiem!!!! Natomiast do osób które promuj± w³asne salony, radzê skupiæ siê na dobrze wykonanej pracy. Mo¿e wtedy, nie musia³by¶cie siedzieæ na wiza¿u, zak³adaæ nowe konta, i nabijaæ posty
Nie przesadzaj. To, ¿e kto¶ nie czuje potrzeby tracenia czasu na regularne pisanie ró¿nych postów na forum, nie oznacza, ¿e mo¿e nie czuæ jednorazowo ochoty by odpowiedzieæ na czyj±¶ w±tpliwo¶æ. Bardziej sugerowa³abym siê tre¶ci± i jej form± (same zalety, czy te¿ jakie¶ uwagi, d±¿enie do obiektywizmu), ni¿ sam± ilo¶ci± postów u¿ytkownika forum. A je¶li ju¿ w takich kategoriach patrzeæ, to poza ilo¶ci± postów zerknijcie te¿ na datê rejestracji na forum.
imokay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-10, 16:02   #1323
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomo¶ci: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Korzysta³am z oferty na gruponie w salonie Ankrys. Osobi¶cie by³am zadowolona z us³ugi. Fakt, jak ju¿ napisa³a zosiacze ek, szefowa jest rozgadana i trochê w¶cibska, oraz wtr±ca niew³a¶ciwe uwagi odno¶nie w³osów/fryzury, ale grunt to olaæ to i mieæ swoje zdanie, ca³kowicie nie sugerowaæ siê tym co mówi. Ten typ tak ma, jak to powiadaj±. Ona mnie nie strzyg³a na szczê¶cie, lecz mê¿czyzna, który tam jest fryzjerem. Uwa¿am, ¿e strzy¿e dok³adnie, dobrze, s³ucha wszystkich uwag i je realizuje. Kompletnie nie sugeruje siê s³owami szefowej, tylko tym co sugeruje i o co prosi klient. Tak¿e do niego na strzy¿enie mo¿ecie i¶æ bez obaw. Ja by³am usatysfakcjonowana. Polecam.

Te¿ korzysta³am z tej oferty i mam podobne odczucia. Babka na szczê¶cie szybko sobie gdzie¶ posz³a, a ¶cina³ mnie ch³opak. D³ugo i dok³adnie, fryzura jak najbardziej ok.
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-12, 01:28   #1324
mocate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Czy kto¶ mo¿e podzieliæ siê opini± o TRIM Studio Fryzur na ul. Przygodnej?
mocate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-14, 09:38   #1325
nik1ta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez bizarrella Poka¿ wiadomo¶æ
latem wybra³am sie do fryzjerki na Berlinga (budynek handlowy, na dole). Potrzebowa³am pilnie ¶ci±æ grzywkê - niby proste, ale jednak nie dla wszystkich. Od samego pocz±tku przeczuwa³am ¿e co¶ siê z³ego stanie...Fryzjerka zdziwi³a siê na mój widok...czy to dlatego ¿e nikt do niej nie zagl±da? Pe³na obaw usiad³am na fotelu, i wyt³umaczy³am jak chcia³am aby moja grzywka zosta³a ¶cieta ( w kszta³cie pó³ko³a, po bokach trochê d³u¿sza). Na pocz±tku, Pani z zniesmaczeniem skrytykowa³a moj± grzywkê. Uwa¿a³a ¿e moja grzywka jest za gruba, oraz za gêsta (¶cianam w³osy u Ani z Ellafryz na ul. Waszyngtona, z której jestem bardzo zadowolona mo¿e kto¶ wie gdzie teraz pracuje????????). Chcia³am obci±c zaledwie 2 centymetry...obcie³a 5!!!!!!! Po prostu nagle chwyci³a no¿yczki, i ciach! Mia³am cudowny prze¶wit na pó³ czo³a...zerwa³am siê z fotela, zrzuci³am zielon± pelerynê i wybieg³am, kln±c jak szewc. Za 3 godziny mia³am wa¿n± rozmowê kwalifikacyjn± jako doradca klienta w banku. Na rozmowê pojecha³am w czarnej opasce na w³osy Jednak jakimi¶ cudem dostalam ta pracê (by³am w bojowym nastroju )
Teraz p. Ania pracuje 'dla siebie'
nik1ta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-19, 20:52   #1326
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5 899
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Moja fryzjerka jest na urlopie, a potrzebujê pilnie podci±æ w³osy jutro lub pojutrze w godzinach popo³udniowych - po godzinie 16. Mo¿ecie poleciæ kogo¶ w okolicach ulicy Raginisa/Wasilkowskiej lub gdzie¶ bli¿ej centrum, ewentualnie S³oneczny Stok /Le¶na Dolina /Zielone Wzgórza /Starosielce? Kogo¶, kto za podciêcie w³osów ok. 2 cm nie we¼mie wiêcej ni¿ 30 z³ i nie ma kolejek z tygodniowym wyprzedzeniem.

Mo¿e która¶ zna salon fryzjerski "Mona" na ul. Wasilkowskiej?
http://www.bialystokonline.pl/mona-s...21,14,0,1.html

Melissa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-20, 09:39   #1327
imokay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Je¶li chodzi tylko o podciêcie w³osów o 2cm, to równie dobrze mo¿esz poczekaæ tydzieñ czy dwa na swoj± fryzjerkê, a¿ wróci z urlopu.
imokay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 17:20   #1328
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5 899
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez imokay Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi tylko o podciêcie w³osów o 2cm, to równie dobrze mo¿esz poczekaæ tydzieñ czy dwa na swoj± fryzjerkê, a¿ wróci z urlopu.
No w³a¶nie nie mogê, bo wyje¿d¿am i chcê ogarn±æ swoje w³osy, bo ju¿ siê nie uk³adaj±.
Melissa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-25, 22:53   #1329
Eithel_Amarth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 48
GG do Eithel_Amarth
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Czy mo¿ecie mi poleciæ jakiego¶ sprawdzonego fryzjera, który poradzi sobie z nastêpuj±cym zadaniem:

- zdjêcie koloru czarnego z w³osów
- zafarbowanie na rudy albo br±z (jeszcze nie wiem)
- uda mu siê to, a ja nie zostanê ³ysa
- nie pu¶ci mnie z torbami mówi±c swoj± cenê

Chcê znale¼æ naprawdê kompetentn± osobê, poniewa¿ to bêdzie u mnie mega metamorfoza po 7 latach, wiêc wypada³oby, aby by³a udana
__________________
-------------Nie zgadzam siê na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjêæ! -------------
Eithel_Amarth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-03, 21:10   #1330
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 402
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej ! Dziewczyny czy która¶ w Was by³a u p. Mariusza, który kiedy¶ pracowa³ na Piasta, teraz podobno ma swój salon na podle¶niej czy gdzie¶ ale nazywa siê ErgoArt? Ja by³am baardzo zadowlona z jego us³ug choæ by³am tylko 2 razy. Teraz postanowi³am lekko przyciemniæ swoje tlenione blond w³osy i zastanawiam siê gdzie siê udaæ. P. Mariusz pracowa³ w Warszawie i ceny tez ma prawie warszawskie. Czytam to forum i nie wiem co robiæ, ilu fryzjerów tyle opinii. Czy która¶ z Was przyciemnia³a jasny blond na ¶redni blond? Chcia³abym taki efekt http://fotballfrue.no/wp-content/upl...7/DSC08119.jpg
__________________
Nie zgadzam siê na kopiowanie zdjêæ moich makija¿y !!!
KATona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 21:02   #1331
nezah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witajcie Kochane

Mam cienkie i rzadkie w³osy- chcia³abym zrobiæ sobie krótk± fryzurkê, w zwi±zku z czym bardzo proszê Was o pomoc w wybraniu bardzo dobrego i do¶wiadczonego fryzjera- uprzejmie proszê Was o polecenie kogo¶

¶liczne dziêki
nezah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 22:59   #1332
infatyline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej, orientujecie siê jaki jest cennik w Ego Art ? (strzy¿enie/ koloryzacja/ ombre)?
infatyline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-23, 16:20   #1333
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Czyta³am w w±tku, ¿e wiee z was poleca³o salon Efekt na ul . ¦w. Miko³aja. Mo¿e która¶ z was by³a tam niedawno i mo¿e co¶ jeszcze powiedzieæ na jego temat?
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-23, 17:05   #1334
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez phenomena Poka¿ wiadomo¶æ
Czyta³am w w±tku, ¿e wiee z was poleca³o salon Efekt na ul . ¦w. Miko³aja. Mo¿e która¶ z was by³a tam niedawno i mo¿e co¶ jeszcze powiedzieæ na jego temat?
By³am kiedy¶ z gruponem i nie by³am zadowolona
Ciêcie mocno "takie sobie", oszczêdno¶æ na kosmetykach, które i tak do najlepszych nie nale¿±. Ma³e pomieszczenie, wiêc klienci jeden na drugim (by³am popo³udniu). Fryzjerki w trakcie obs³ugi plotkuj± o swoich kolegach/kole¿ankach, rozmawiaj± przez prywatny telefon, sprawdzaj± w internecie ile siê sprzeda³o ofert i jakie s± o nich opinie w necie Ceny nie s± wysokie, bo normalnie takie jak z grouponem i chyba tylko to ich ratuje.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 21:22   #1335
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez hathayoga Poka¿ wiadomo¶æ
By³am kiedy¶ z gruponem i nie by³am zadowolona
Ciêcie mocno "takie sobie", oszczêdno¶æ na kosmetykach, które i tak do najlepszych nie nale¿±. Ma³e pomieszczenie, wiêc klienci jeden na drugim (by³am popo³udniu). Fryzjerki w trakcie obs³ugi plotkuj± o swoich kolegach/kole¿ankach, rozmawiaj± przez prywatny telefon, sprawdzaj± w internecie ile siê sprzeda³o ofert i jakie s± o nich opinie w necie Ceny nie s± wysokie, bo normalnie takie jak z grouponem i chyba tylko to ich ratuje.
Dziêkujê za opiniê
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-15, 13:16   #1336
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Poszukujê salonów fryzjerskich, które wykonuj± ZABIEG TRWA£EGO PROSTOWANIA W£OSÓW.
Je¶li widzia³y¶cie w ofercie jakich¶ salonów tak± us³ugê proszê o kontakt
Ellafryz i kamelon odpada- dowiadywa³am siê.

Utwierdzam siê w przekonaniu, ¿e Bia³ystok schodzi na psy w us³ugach.
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-02, 20:56   #1337
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Czy kto¶ wie dlaczego Emilka i Marta makija¿ystka siê rozsta³y?
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-11, 17:08   #1338
Priesta
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 350
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Ja ostatnio odwiedzi³am to miasto jaki¶ miesi±c temu. Spêdzi³am tam tydzieñ poniewa¿ zosta³am zaproszona do kole¿anki na wesele Czesa³am siê tutaj: http://agnes-salon.pl/ i jestem zadowolona. Muszê przyznaæ, ¿e fryzurka trzyma³a siê do samego rana i absolutnie ¿aden kosmyk nie wypad³.
Szkoda, ¿e nie jest w moim mie¶cie ...
Priesta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-25, 17:24   #1339
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

A wiecie cos moze na temat Studio B na Rocha?
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 12:42   #1340
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3 309
Bia³ystok

Hej.. Poleæcie mi dobrego i niedrogiego fryzjera w Bia³ymstoku, który doprowadzi moje w³osy do ³adu.. Chcê uzyskaæ naturalny jasny br±z w ch³odnej tonacji, a po eksperymentach w domu uzyska³am ciep³y pigment, rudo¶ci..
redeyes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-14, 15:30   #1341
paulina95213
Przyczajenie
 
Avatar paulina95213
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

POLECACIE DOBREGO FRYZJERA DO CZESANIA NA STUDNIÓWKÊ ? najlepiej kogo¶ kto umie doradziæ ciekaw± fryzurê
paulina95213 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-18, 09:58   #1342
Fia
Przyczajenie
 
Avatar Fia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Jaki¶ czas temu wybra³am siê do chyba najdro¿szego fryzjera w Bia³ymstoku, strzy¿enie od 90 do 110z³ Niestety rozczarowanie. Jak za tak± kwotê, to nie warto, oj nie warto. Na D±browskiego 20a.
Nawet nie chcia³o mi siê jechaæ tam ponownie na poprawkê, bo je¶li fryzjer, który tak wysoko ceni swoje umiejêtno¶ci nie za³apa³ co i jak za pierwszym razem, to szkoda nerwów na ponowne spotkanie.
Poprawi³a mi pani na osiedlu za 15z³. I jest dobrze.

Edytowane przez Fia
Czas edycji: 2014-03-18 o 11:34
Fia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 17:56   #1343
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5 899
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Mo¿ecie poleciæ jak±¶ dobr± i niedrog± fryzjerkê w okolicach Starosielc, Zielonych Wzgórz, Le¶nej Doliny i S³onecznego Stoku, która dobrze farbuje w³osy? Obecnie mam ciemny br±z, a zamarzy³ mi siê jasny z³ocisty br±zik z jasnymi/blond refleksami.
Melissa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-27, 07:33   #1344
agni3szkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Za bia³ym stokiem
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

W tamtej okolicy dawno juz nie bylam. Jedynie co moge polecic to na Narewskiej 5 - Stylowy Fryz. Zmienila sie fryzjerka, robilam u niej ombre i jestem mega zadowolona. A bardzo sie obawialam zmainy, jak widze nie bylo czego, zaluje ze wczesniej nie zdecydowalam sie na zmiane

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
agni3szkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-06, 14:44   #1345
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 796
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

jaki¶ czas temu zachwala³am salon na waszyngtona - Ellafryz. Niestety, ale musze powiedzieæ, ale ten salon, bêdê ju¿ omijaæ szerokim ³ukiem. Do konkretów.
Kilka miesiêcy temu farbowa³am i ¶cina³am w³osy - z rudego na ciemny br±z. Po dwóch miesi±cach zszed³ mi ca³y kolor, dodatkowo nierównomiernie. Na ¶wieta, siostra zapyta³a siê mnie, co u diab³a ja mam na g³owie.... szybko zakupi³am casting ¿eby jako¶ wygl±daæ na ¶wietach i nie straszyæ dzieci. Z ¶ciêcia by³am ¶rednio zadowolona, w³osy trudno siê uk³ada³y. Kolor by³ ok, ale nie p³acê 200z³ za kolor na miesi±c-dwa. Dodatkowo, zauwa¿y³am ¿e w³a¶cieciele chyba id± na ilo¶æ klientów, nie na jako¶æ. Za ostatnie ¶ciecie grzywki zap³aci³am 15z³. Musia³am dodatkowo t³umaczyæ fryzjerce, jak ¶cinaæ, ze za d³ugie po bokach itd.
W ellafryz kiedy¶ pracowa³y do¶wiadczone fryzjerki, np. Pani Ania, obecnie ten salon stawia na osoby z niewielkim chyba do¶wiadczeniem. Dziewczyna ktora wygl±da na 21 lat, nie mo¿e mieæ wiele do¶wiadczenia...
Zreszta, nie p³acê 80z³ za ¶ciecie, przez sta¿ystkê. Do salonu wiêcej nie pójdê.

edit. Muszê siê poprawiæ, poniewa¿ ostanio by³am w salonie, a jak - ¶ciêcie - rewelacja, moja siostra zrobi³a sombre -równie¿ super, tak¿e my¶lê ¿e to by³a jaka¶ przypadkowa sytuacja, która mam nadziejê wiêcej siê nie powtórzy. Ceny wysokie, ale w³osy wygl±daj± tak, ¿e ka¿dy siê pyta gdzie chodzê do fryzjera Polecam dla osób z zasobnym portfelem

Edytowane przez bizarrella
Czas edycji: 2016-10-05 o 16:30
bizarrella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-06, 18:09   #1346
motyl13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Atelier Emilia Dyrynda ul Waryñskiego - nie polecam!

Witam , d³ugo zastanawia³am sie nad dobrym fryzjerem w Bia³ymstoku . Przeczyta³am kilka forum i pad³o na Atelier Emilia Dyrynda. Przysz³a wiosna wiêc chcia³am czego¶ nowego , nowoczesnej fryzury jakiej do tej pory nie mia³am , takie oryginalne ostre ciêcie . W³osy mia³am d³u¿sze , za ramiona, normalnie ¶ciête na prosto , z przodu cieniowane. W³osy mam gêste, proste jak druty. Wybra³am ten salon z racji opinii na forum " super fryzjerka, potrafi zrobiæ to co¶ , fryzura dopasowana do twarzy".. i takie tam ... poza tym rzeczywi¶cie kojarzy³am Pani± Emiliê z czasów kiedy pracowa³a w salonie do którego od lat chodzi³am ,tam cieszy³a siê b.dobr± opini±.

Obecnie moje ¶ciêcie przypomina mi czasy kiedy po komunii mama wziê³a no¿yczki i ¶ciela moje d³ugie w³osy na takie gdzieniegdzie do ramion a jeszcze indziej do ucha , a'la ch³opiec , mokra kura ..cos w ten deseñ . Siadaj±c na fotel dajê fryzjerom woln± rêkê , nie szkoda mi w³osów , szybko mi rosn±. Plus Pani Emilce przyznajê za technikê strzy¿enia: podzia³y na g³owie , ¶ciêcia pod kontem,precyzjê , dok³adno¶æ. Wizja fryzury nie trafiona. W efekcie mam w³osy do ramion, ale s± mocno wycieniowane , fryzura nijaka , czujê siê jak po wizycie u OSIEDLOWEGO FRYZJERA. Opinia mojej mamy " za mocno wyskubane, prawie nie masz w³osów, lepiej ci ju¿ by³o w d³ugich, nie wiadomo co na g³owie"znajomych równie¿ taka, ¿e za takie pieni±dze bez rewelacji.

Nie rozpaczam bo w³osy rosn± i mo¿na zmieniæ fryzjera.
i te¿ NIE POLECAM , za te 70z³ nie poczu³am wiêkszej zmiany..a na tak± liczy³am .
motyl13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-15, 12:29   #1347
aaguga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Zgadzam siê z opini± poprzedniczki. Wcze¶niej bywa³am i by³o ok ale ostatnio jeden z fryzjerów zaszala³ ze stopniowaniem i na dodatek wysz³o nierówno. Muszê teraz podcinaæ w³osy w celu wyrównania, a by³y ju¿ takie d³ugie. Ech...
aaguga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-30, 12:37   #1348
monia1983r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1
Witam,
ja tez chcialabym dodac opinie dotyczaca salonu ralf and jack w galerii alfa, wydawalo mi sie ze to taki salon och i ach...ale, niestety, nie polecam, b drogo, a poziom obslugi zenujaco niski..
monia1983r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-03, 13:49   #1349
Elerella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witam. Szukam fryzjera, który wykona mi Dip Dye . Chodzi mi o d³ugotrwa³y efekt.

Widzia³am ,¿e w Kameleonie mo¿na wykonaæ "It Looks" L'oreal, jednak kto¶ mi mo¿e podpowiedzieæ, czy jest to efekt utrzymuj±cy siê czy schodzi po jednym myciu?

Mi³e widziane równie¿ informacje o cenach
Elerella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-09, 14:38   #1350
charm2
Raczkowanie
 
Avatar charm2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podlasie
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

STUDIO B - na rocha. POLECAM!!
Polecam, ale jedynie B³a¿eja, czyli w³a¶ciciela salonu. s± jeszcze 2 fryzjerki+makijazystka.
Blazej zrobil mi konkretna metamorfoze, sama nie wiedzialam czego chcialam, mialam wlosy ciemne, byle jakie, poprawil mi delikatnie skret wlosow podcieciem i zmienil kolor, bylam baardzo zadowolona, podszedl profesjonalnie do mnie mimo jeszcze wtedy mlodego wieku, dopasowal fryzure do koloru cery, oczu, ciecie do ksztaltu twarzy. na prawde super, malo jest fryzjerow, ktorzy potrafia doradzic i wiedziec czego oczekuje klientka niebawem znow mam wizyte u niego i nie mam zamiaru zmieniac fryzjera - najlepiej sie umawiac miesiac wczesniej, ma dluugie kolejki
Jesli chodzi o pozostale dziewczyny ze studia b, mozna sie umowic nawet czasami z dnia na dzien, bylam u jednej (nie Pauliny, tylko drugiej-nie pamietam imienia) nie dosc ze zaplacilam tyle samo co u Blazeja to brzydko mi nakrecila wlosy na koniec, poplamila biala bluzke farba i mnie tak wypuscila, a wlosy byly zdecydowanie za ciemno pofarbowane, wyszlam zla jak szerszen. U Pauliny nie bylam, byla moja kolezanka i sobie chwalila, ja nie mam pojecia.
Z czystym sumieniem polecam Blazeja
__________________
Zapuszczam i odbudowujê w³osy : 05.2013
Pijaczka pokrzywy
Krêconow³osa
Wymarzona figura: in progres!
charm2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.