za bledy mlodosci trzeba placic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-04, 12:29   #1
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095

za bledy mlodosci trzeba placic?


Mieszkam w bloku,a w bloku jak to w bloku wszyscy sie znaja.Jest tez pewne malzenstwo maja po ok 60 lat.Czesto sie kloca,a wlasciwie to on kloci sie z nia.Ona to elegancka kobieta,chociaz zniszczona zyciem,on to taki jelop z Kiepskich.Ona pracuje na 2 etaty,on pracy sie nie tyka,czasami gdzies cos porobi pare dni.On siedzi calymi dniami w domu albo na laweczce przed blokiem i popija winko,jego towarzystwo to same menele.Taki prawdziwy pasozyt.Maja jednego syna ktory poszedl na swoje i ma swoja rodzine ,zone i dzieci.Czasami odwiedzaja,wtedy ona gotuje ,piecze ,biega z siatkami.Po takich odwiedzinach on krzyczy ,ze ona robi wszystko dla syna,a on jej maz jest nieszczesliwy.Wszyscy sie dziwia ,dlaczego ona wytrzymala znim tyle lat i nie zostawi go .Dzis rano widzialam jak wychodzila zaplakana,gdy spojzala na mnie ,obtarala lzy usmiechnela sie do mnie i poszla dalej.Tylko ze zostawic tego pasozyta to nie jest tak latwo.Wyjasnila mi to moja mama,po slubie syna ,ona sie wyprowadzila,zostawila mu mieszkanie i odeszla.On w tym czasie nie placil czynszu,sprowadzal kolegow a po pieniadze chodzil do syna do pracy,syn z synowa mieli przez niego utrapienie i wstyd ,w pracy i wsrod sasiadow.Po kilku miesiacach ona wrocila,posplacala jego dlugi i ona na niego znow pracuje.Gdy moja mama zapytala,dlaczego wrocila,odparla ze slub z nim to jej blad mlodosci i musi go placic do konca zycia,nie pozwoli by syn z synowa cierpieli ,to jej krzyz ktory musi nosic do konca zycia.
Jakos mi tak smutno sie zrobilo
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 12:42   #2
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Mieszkam w bloku,a w bloku jak to w bloku wszyscy sie znaja.Jest tez pewne malzenstwo maja po ok 60 lat.Czesto sie kloca,a wlasciwie to on kloci sie z nia.Ona to elegancka kobieta,chociaz zniszczona zyciem,on to taki jelop z Kiepskich.Ona pracuje na 2 etaty,on pracy sie nie tyka,czasami gdzies cos porobi pare dni.On siedzi calymi dniami w domu albo na laweczce przed blokiem i popija winko,jego towarzystwo to same menele.Taki prawdziwy pasozyt.Maja jednego syna ktory poszedl na swoje i ma swoja rodzine ,zone i dzieci.Czasami odwiedzaja,wtedy ona gotuje ,piecze ,biega z siatkami.Po takich odwiedzinach on krzyczy ,ze ona robi wszystko dla syna,a on jej maz jest nieszczesliwy.Wszyscy sie dziwia ,dlaczego ona wytrzymala znim tyle lat i nie zostawi go .Dzis rano widzialam jak wychodzila zaplakana,gdy spojzala na mnie ,obtarala lzy usmiechnela sie do mnie i poszla dalej.Tylko ze zostawic tego pasozyta to nie jest tak latwo.Wyjasnila mi to moja mama,po slubie syna ,ona sie wyprowadzila,zostawila mu mieszkanie i odeszla.On w tym czasie nie placil czynszu,sprowadzal kolegow a po pieniadze chodzil do syna do pracy,syn z synowa mieli przez niego utrapienie i wstyd ,w pracy i wsrod sasiadow.Po kilku miesiacach ona wrocila,posplacala jego dlugi i ona na niego znow pracuje.Gdy moja mama zapytala,dlaczego wrocila,odparla ze slub z nim to jej blad mlodosci i musi go placic do konca zycia,nie pozwoli by syn z synowa cierpieli ,to jej krzyz ktory musi nosic do konca zycia.
Jakos mi tak smutno sie zrobilo

Są błędy młodości, za które trzeba płacić do końca życia. Zniszczenie sobie zdrowia na przykład narkotykami albo odsiadka za zabicie kogoś podczas jazdy po pijanemu. Ze zniszczoną wątrobą, brudnym sumieniem i bałaganem w papierach trzeba się borykać całe życie.

To co opisałaś to wybór. Ona ma wybór, zawsze miała. Nawet odeszła już raz. Nie musiała wracać. To jej wybór.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 12:46   #3
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Gdy moja mama zapytala,dlaczego wrocila,odparla ze slub z nim to jej blad mlodosci i musi go placic do konca zycia,nie pozwoli by syn z synowa cierpieli ,to jej krzyz ktory musi nosic do konca zycia.
Ja pierdykam. Błędem młodości tej pani nie było wzięcie ślubu, tylko niewzięcie szybkiego rozwodu. Zgadzam się z SOCKI, ona zawsze miała i ciągle ma wybór.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:06   #4
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Są błędy młodości, za które trzeba płacić do końca życia. Zniszczenie sobie zdrowia na przykład narkotykami albo odsiadka za zabicie kogoś podczas jazdy po pijanemu. Ze zniszczoną wątrobą, brudnym sumieniem i bałaganem w papierach trzeba się borykać całe życie.

To co opisałaś to wybór. Ona ma wybór, zawsze miała. Nawet odeszła już raz. Nie musiała wracać. To jej wybór.
Nie musiala wracac,wrocila by syn nie musial utrzymywac ojca i wstydzic sie jego zachowania.Cierpi by syn mial spokoj.Przykre to naprawde przykre.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:12   #5
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Nie musiala wracac,wrocila by syn nie musial utrzymywac ojca i wstydzic sie jego zachowania.
Borze zielony. A syn też nie miał wyboru i musiał? Czy też syn jest w podstawówce i się wstydził przed kolegami, bo dzieciaki jeszcze nie rozumieją, że rodziców się nie wybiera?
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:45   #6
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Weźmie ten rozwód i co, znowu ojciec-pijak będzie nachodził syna i synową w pracy
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 14:12   #7
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-03-05 o 23:51
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 14:12   #8
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Są błędy młodości, za które trzeba płacić do końca życia. Zniszczenie sobie zdrowia na przykład narkotykami albo odsiadka za zabicie kogoś podczas jazdy po pijanemu. Ze zniszczoną wątrobą, brudnym sumieniem i bałaganem w papierach trzeba się borykać całe życie.

To co opisałaś to wybór. Ona ma wybór, zawsze miała. Nawet odeszła już raz. Nie musiała wracać. To jej wybór.
dokładnie.
syn też nic nie musiał.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 14:23   #9
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Nie musiala wracac,wrocila by syn nie musial utrzymywac ojca i wstydzic sie jego zachowania.Cierpi by syn mial spokoj.Przykre to naprawde przykre.
- ale chwila , chwila, nie mówimy o małym krzywdzonym dziecku, a o dorosłym synu, żonatym synu, który pozwolił tak się traktować i teraz niby ma zostać docenione "poświęcenie matki"? Nie, to głupota i marnowanie sobie życia, a do przeżycia ma się tylko jedno życie.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 15:19   #10
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Hahaha myslalam ze to bedzie watek z serii: w mlodosci sie pogubilam i bralam narkotyki ale wyszlam z nalogu i pracuje z trudna mlodieza. Ostatnio mi jeden wyrzygal ze nie jestem od niego lepsza bo robilam to samo. CO robic.
A kobieta z watku to zwykla pospolita polska losica. W ogole mi nie szkoda takich osob. To syndrom sztokholmski normalnie

Syna szkoda bo mogla go w pore od ojca trurnia odizolowac ale pancia woli niesc swoj krzyz to niech se nosi
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 15:42   #11
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Może ta kobieta jest gorliwą katoliczką i znosi to zgodnie z biblijnymi słowami o noszeniu krzyża? Mąż jest takim jej krzyżem.

Też myślałam, że wątek będzie dotyczył czegoś zupełnie innego
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 17:36   #12
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Może ta kobieta jest gorliwą katoliczką i znosi to zgodnie z biblijnymi słowami o noszeniu krzyża? Mąż jest takim jej krzyżem.

Też myślałam, że wątek będzie dotyczył czegoś zupełnie innego
Nie jest katoliczka,gdy sa swieta to ten truten chodzi od sasiada do sasiada i sie zali ze zona nie zrobila kolacji wigilijnej i on jest glodny.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 18:05   #13
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Nie jest katoliczka,gdy sa swieta to ten truten chodzi od sasiada do sasiada i sie zali ze zona nie zrobila kolacji wigilijnej i on jest glodny.
Jak Ty wszystko dobrze wiesz o swoich sąsiadach
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 18:22   #14
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Jak Ty wszystko dobrze wiesz o swoich sąsiadach
Trudno nie znac,jak sie mieszka w jednej klatce prawie 30 lat.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 18:23   #15
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Trudno nie znac,jak sie mieszka w jednej klatce prawie 30 lat.
ja nie znam nawet nazwisk sąsiadów
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 19:23   #16
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ja nie znam nawet nazwisk sąsiadów
A mieszkasz w tym bloku 30 lat?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 19:27   #17
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Nie szkoda mi jej, bo ma to wszystko na własne życzenie. Przecież mogła wziąć rozwód i odciąć się od tego pasożyta. Jest nieszczęśliwa tylko i wyłącznie z własnego wyboru.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 21:21   #18
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- ale chwila , chwila, nie mówimy o małym krzywdzonym dziecku, a o dorosłym synu, żonatym synu, który pozwolił tak się traktować i teraz niby ma zostać docenione "poświęcenie matki"? Nie, to głupota i marnowanie sobie życia, a do przeżycia ma się tylko jedno życie.
Dokładnie tak. Błąd tej pani polegał na tym, że nie zostawiła tego pana wcześniej. A syn i synowa kilka razy by tatusia pogonili to zrozumiałby, że nie ma po co do nich chodzić bo kasy od nich nie wyciągnie. "Poświęcenie" matki jest tu zbędne bo przecież to nie jest małe bezbronne dzicko.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 12:45   #19
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Tak, to są błędy młodości ,ale nie z kategorii za które płaci się całe życie.Trudno zrozumieć dlaczego ktoś zachowuje się tak, a nie inaczej.

Powinna ta kobieta się rozwieść,tylko pewnie są jakieś powody czemu tego nie zrobi - może boi się stracić mieszkanie,może syn wcale nie chce by matka z nim mieszkała,a może ona nie chce mieszkać z synem. Jeśli mieszkanie jest męża to po rozwodzie może ją wyprosić. Jeśli jest wspólne to powinni go sprzedać i kupić 2 oddzielne co nie jest takie łatwe. Inaczej będą mieszkać dalej w tym samym mieszkaniu.

Może też być,że facet jest wyjątkowo wredny i jeśli zostanie bez środków do utrzymania to wystąpi o alimenty od syna, nikt przecież nie wie może on ma załatwioną jakąś "niezdolność do pracy". A ta się martwi bardziej o syna , niż o siebie.


Natomiast zastanawia mnie zachowanie syna - widzi przecież jaka jest sytuacja, czemu nic nie robi.

Dziwią mnie natomiast komentarze w stylu"sama sobie wina/łosica/oślica " czasem człowiek tyle czasu tkwi w toksycznym związku,że potrzebuje pomocy osób trzecich by samej sobie pewne rzeczy uświadomić i zacząć działać.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 13:11   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

A tam "błędy młodości". Zabicie kogoś, okaleczenie kogoś lub siebie (np. narkotykami, jakieś trwałe zmiany w mózgu) to są błędy od których nie da się uciec. Wszystkie pozostałe da się naprawić. Ta pani cierpi na co innego: niechęć do wzięcia własnego życia we własne ręce, czyli na dłuższą metę po prostu życiową głupotę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 13:38   #21
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Tak, to są błędy młodości ,ale nie z kategorii za które płaci się całe życie.Trudno zrozumieć dlaczego ktoś zachowuje się tak, a nie inaczej.

Powinna ta kobieta się rozwieść,tylko pewnie są jakieś powody czemu tego nie zrobi - może boi się stracić mieszkanie,może syn wcale nie chce by matka z nim mieszkała,a może ona nie chce mieszkać z synem. Jeśli mieszkanie jest męża to po rozwodzie może ją wyprosić. Jeśli jest wspólne to powinni go sprzedać i kupić 2 oddzielne co nie jest takie łatwe. Inaczej będą mieszkać dalej w tym samym mieszkaniu.

Może też być,że facet jest wyjątkowo wredny i jeśli zostanie bez środków do utrzymania to wystąpi o alimenty od syna, nikt przecież nie wie może on ma załatwioną jakąś "niezdolność do pracy". A ta się martwi bardziej o syna , niż o siebie.


Natomiast zastanawia mnie zachowanie syna - widzi przecież jaka jest sytuacja, czemu nic nie robi.

Dziwią mnie natomiast komentarze w stylu"sama sobie wina/łosica/oślica " czasem człowiek tyle czasu tkwi w toksycznym związku,że potrzebuje pomocy osób trzecich by samej sobie pewne rzeczy uświadomić i zacząć działać.
Jeszcze niedawno tez bym pisala,ze powinna go zostawic,powinna udac sie na terapie by wyjsc z toksycznego zwiazku.Ale dzis uwazam ze to on powinien isc na terapie,tylko ze nie ma przymusowych terapii a on uwaza sie ze wszyscy sie na niego uwzieli.
Jezeli chodzi o syna,to jak nie bylo zony to przychodzil do syna do pracy i z lzami w oczach mowil ze glodny,nie ma co jesc,i prosil syna o 10 zl na bulki a jak syn nie chcial dac to pytal kolezanki syna czy nie ma kanapki na zbyciu.Potem szedl do sasiadow syna ,przedstawial sie kim jest i prosil o kromke chleba bo synowa nie chce mu dac nic do jedzenia.
Czy z takim pasozytem mozna jakos wygrac?
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 13:51   #22
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Jeszcze niedawno tez bym pisala,ze powinna go zostawic,powinna udac sie na terapie by wyjsc z toksycznego zwiazku.Ale dzis uwazam ze to on powinien isc na terapie,tylko ze nie ma przymusowych terapii a on uwaza sie ze wszyscy sie na niego uwzieli.
Jezeli chodzi o syna,to jak nie bylo zony to przychodzil do syna do pracy i z lzami w oczach mowil ze glodny,nie ma co jesc,i prosil syna o 10 zl na bulki a jak syn nie chcial dac to pytal kolezanki syna czy nie ma kanapki na zbyciu.Potem szedl do sasiadow syna ,przedstawial sie kim jest i prosil o kromke chleba bo synowa nie chce mu dac nic do jedzenia.
Czy z takim pasozytem mozna jakos wygrac?
Niestety nie takie jest moje zdanie. Szczególnie jeśli to jest mała miejscowość i wiele osób się zna. Taki oczerni i żonę i syna i synową , jemu to bez różnicy .

On jak najbardziej powinien iść na terapię, ale sam pewnie nie pójdzie. A syn mógł by wpłynąc na niego jakoś-rozmową,prośbą, grośbą itp. Czemu tego nie robi.

Może ten facet jakieś zaburzenia psychiczne ma? Żebrać od sąsiadów na bułki...
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 23:36   #23
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Syn powinien powiadomić sąsiadów, że ojciec ma nierówno pod sufitem.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 09:58   #24
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: za bledy mlodosci trzeba placic?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Syn powinien powiadomić sąsiadów, że ojciec ma nierówno pod sufitem.
To bardzo dobry pomysł
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-06 10:58:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.