Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-19, 23:40   #391
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Łał Anchelo ale super!!!
Moniko - witaj na forum
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 08:41   #392
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Monika- witaj i podczytuj nasze dzieciaczki juz sie wyrownuja, pewnie kiedys polaczymy watki
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 09:47   #393
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Cześć Monika, nie ma sprawy, my tez Was podczytujemy czasami, choć ja ostatnio wcale bo nie mam czasu
Anchela kup jak najwięcej kosmetyków, sprzedasz potem na allegro i zarobisz, że nie wspomnę o ciuszkach VS, naprawdę zazdroszczę tej możliwości
Blondie oby Rozalce szybko przeszło, bo przecież święta przed nami, powinny byc radosne, a nie zasmarkane

A my dziś mamy paczki świąteczne w pracy z wędliną , mam ponad 180 paczek do rozdania na wydziale, ale lubię to zajęcie bo wszyscy są wtedy uśmiechnięci jak cos dostają
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 10:34   #394
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Gosiu z Ciebie dzisiaj prawdziwy Święty Mikołaj...

A ja właśnie się wkurzyłam, bo Rozi swoim płaczem o byle co obudziła słodko śpiącego Marcelka no i nici z jednej jedynej godziny dla siebie w ciągu dnia... Dobrze, że chociaż chodzą spać przed 20... Kurcze coś mi nastrój pada i nnerwy wysiadają...
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 15:09   #395
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Hej
A ja mam juz prezenty pokupowane dla wszystkich wiec mam spokojna glowetylko o sobie zapomnialamniedlugo czas zaczac piec,gotowac itd itp.Dzis robilam bigos-wyszedl super!

Ale ja wam musze przedstawic moje maluchy oto one:
-Weronika 9 lat(skonczy w styczniu)
-Bartoszek 4 lata
-no i Daria ma 17miesiecy urodzila sie 15 lipca 2006
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg be 018.jpg (75,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg be 021.jpg (66,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dij 007.jpg (63,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 073.jpg (88,7 KB, 7 załadowań)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 15:38   #396
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

monika-drużyna jak się patrzy! A jacy podobni do siebie... Trójeczka, to chyba najwięcej z naszego wątku Pozdrawiamy!
A mi zostało jeszcze do kupienia parę prezentów... :/

Rozalce dalej cieknie z nosa, ale raczej nie zapowiada się nic poważniejszego...
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 21:32   #397
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Tak druzyna fajna a zwlaszcza jak wszyscy na raz zaczna broicczasami wysiadam...ale i tak jest fajnie nie wyobrazam sobie zycia bez nich!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 21:42   #398
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Monika witaj u Nas no niezła brygada i fatycznie Wszyscy bardzo podobni, nigdy bym nie powiedziala że Daria ma 17miesięcy, wyglada na dużo starszą a te kucykisuperowe

Blondie no nieżle urzadziłas TŻ z tym wyjsciem ale co bardzo dobrzekażdy facet powinien miec raz w tygodniu-conajmnie-takie sam na sam z dziecmi
życzonka zdrówka dla Rozi żeby ten katarek jak najszybciej minął

Anchela zazdroszcze zakupów ale Ci fajnie

ja dziś namówiłam TŻ na wyjazd na zakupy chciałam sobie buty kupic ale nie byl to za dobry pomysl wbrabalismy sie w straszne korki, TŻ sie wsciekał zaczęłiśmy się kłócić, Dominka zaczeła płakać (wrzeszczec) a butów i tak nie kupiliśmy w rezultacie do teraz sie nie oddzywamy
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 06:17   #399
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Witaj Moniko fajne dzieciaczki

Nam wczoraj tepsa oznajmiła, ze reklamacje uznali, szkoda bardzo żeby nie, jak maja kiepskich pracowników to ich problem.
Ja także wczoraj robiłam bigos może byc jak na pierwszy raz taki świąteczny, jest bardzo inny niż Tato robił, chudy to jest główna różnica. Mam tyle sprzątania, ze mnie nowy rok chyba zastanie, przez magików, którzy mieli przyjśc i skończyc nam łazienkę mam tyły w sprzątaniu a łazienka jak była nie skończona tak nie jest
Wczoraj ściełam włosy i stwierdziłam, ze mam potwornie dużo siwych cały stres z remontem i śmiercią Taty chyba widać właśnie na włosach, no i wszyscy twierdzą, ze schudłam, i to chyba też bo ciuchy sa luźniejsze ale daleko mi do stanu przed ciążą, no cóż postanowiłam, ze w nowym roku biore się za siebie, na twarzy już też widać wiek, tylko Iza mnie odmładza
a i wczoraj przywieźli mi blaty do kuchni więc przynajmniej to będę miała skonczone, tylko malowanie ale to chyba sobie odpuszczę.
Prezenty mam już dla wszystkich
Wczoraj siostra mi powiedziała, że w kwietniu będa mieć trzeciego berbecia fajnie zawsze planowali troje maja już chłopca i dziewczynkę teraz to im wszystko jedno co będzie. Więc trzeba poszukac jakiegoś spanka dla małej bo mam jej łóżeczko.
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:02   #400
asia-23
Raczkowanie
 
Avatar asia-23
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 450
GG do asia-23
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

witajcie... już piątek, prezenty pokupowane jeszcze tylko popakowac mi zostało... nie wiem jak Wy , ale ja wogole nie czuję tej magii jakoś tak dziwnie przed tymi świętami moze dlatego ze mysle tylko o przeprowadzce ehh....wogole to mam jakiegos dziwnego doła... ale humorek sobie poprawiłam na chwilkę ... chyba jestem normalna bo uwielbiam PROMOCJE i Przeceny jak każda kobieta poszłam sobie do ORSAY patrzę a tam mnóstwo przecenionych ciuchów.... no i zaczęłam łowy haha wygrzebałam 2 bluzeczki na Wigilie jak znalazł... no a wracając do przprowadzki to nie jestem wogole zorganizowana zaraz po świętach muszę sie pakować niby nie mamy rzadnych mebli, ale i tak sporo tego wszystkiego jest... a najwięcej oczywiśćie Maksia zabawek .... no właśnie po świetach jeszcze wiecej sie nazbiera

Pozdrawiam Was kochane .....

magdawikp
ja Maksiowi zaraz na nowym mieszkanku kupuje łożko u nas w rodzinie jest dziewczynka z lutego czyli starsza od MAksia o 2 msc. i juz dawno śpi sama na łozku ....
asia-23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:40   #401
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Faktycznie strasznie ten czas leci...
Ostatni dzien w pracy przed świętami, a w domu jeszcze tyle do zrobienia...jak się zastanowię to właściwie wszystko, bo przecież nic nie zrobiłam, oprócz ubrania choinki
Monika ale masz fajne przedszkole w domu, super, ale jak Ty sobie radzisz z trójką? Dla mnie dwójka to już wyczyn, a trójka to chyba mistrzostwo świata
Millaa daj spokój z tymi kłótniami, święta idą, wrzućcie luz
Mam nadzieję że w nocy nastąpiło "pogodzenie"
Magda w Szanghaju Pati też będzie już miała "dorosłe" łóżko, czyli już za 2 miesiące, sama w to jeszcze nie wierzę
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 11:59   #402
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

no własnie, zastanawiam się nad takim, ale to jeszcze trzy miesiace, a jakby co szybciej to mam turystyczne tylko, ze z niego Iza nie będzie mogła sama wyjść normalnie, ale zawsze może próbowac górą jak to już czyniła w tym
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 13:14   #403
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Gosiek masz racje mistrzostwo ale w cierpliwosci bo uwierz mi czasem po calym dniu mam ich doscjestem caly dzien nimi w domu wiec troche mam nieraz juz nerwyale zawsze jest okich szczescie mi to wynagradza.
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 13:33   #404
ellena24
Raczkowanie
 
Avatar ellena24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
GG do ellena24
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Witam dziewczyny i dzieki za zaproszenia my szalejemy z remontem wieczorem jestem padnieta;;;;;a moje malenstwo domaga sie zabawy ha ha
ellena24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 13:36   #405
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

U mnie prezenty pokupowane ale jeden prezent nie doszedł - Piotra koszula eek . Najmniej sie tego spodziewałam - obawiam sie czy nie zagineła bo wszystko juz podocierało. Nic to cos dostanie zastepczego a własciwy prezent dostanie jak dojdzie

Posprzątane też jest w miare, choinka stoi
Teraz pakowanie i jutro wyjazd

Buziaki - jeszcze zajrzę wieczorem - Monika faktycznie mistrzostwo świata z Twoimi dzieciakami Ja mam dwojke i pani do pomocy do sprzątania przychodzi :P
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:16   #406
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Jako ze jutro wyjeżdżam i zobaczymy sie już po wigilii pozwolę sobie już złożyć Wam życzenia

Pięknych spokojnych radosnych, pełnych szczęśliwych i niezapomnianych chwil Świąt Bożego Narodzenia. Zawsze tych jedynych niepowtarzalnych , wyjątkowych. Spędzanych wśród kochanych i kochających ludzi. Pozwolę sobie zacytować znajomą - podzielności uwagi bo bez niej dziś ani rusz A to życzenie dla mam bezcenne. Dobrego wzroku - aby dostrzegać w ludziach to czego szukacie - przyjaźni, życzliwości, szczerości, sympatii. Dobrego słuchu i umiejętności słuchania innych i siebie samych. A przede wszystkim zawsze i wszędzie poczucia ze Los Wam sprzyja a szczęście jest na wyciągniecie reki
Serdeczne buziaki dla wszystkich!


Do zobaczenia!
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:40   #407
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Ellena ciesze sie ze sie zdecydowalas do nas przeniesc!!!
Ja juz po remoncie,siedzialam w kurzu najpierw 10dni a po 2tyg przerwy znowu dwa tygodnie w balaganie teraz do wiosny bedzie spokoj i dalej burdelno ale najpierw musi byc balagan zeby potem ladnie bylo

Aniuafen dziekujemy za piekne zyczenia i tym samym skladamy je tobie i twojej rodzinie!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:45   #408
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Dzien dobry, a raczej dobry wieczor "cmok"
ylko cos dla
My prezenty tez mamy juz pokupowalne, zostalo nam tylko kupic cos malutkiegy dla Alicji (bo dostala juz tyle prezentow ze i tak chyba bede musiala to wszystko wyslac) i gotowe. jakies szczegolnej atmosfery swiatecznej nie czuje, choinke ubralismy wczoraj a dzisiaj mamy zamiar pojsc do Mikolaja i jesli Alicja pozwoli to zrobimy jej fotke

Gosia wiadomosc dostalam i jak bede mogla to ci ja kupie, nie ma problemu
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 10:48   #409
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

ja oczywiscie od samego rana musze sie martwic Dominika obudzila sie z gorączką dzis rano buu niby to tylko 5kresek w gore wiec mam nadzieje ze zaraz minie i nie rozwinie sie zadne chorobsko generalnie tryska humorem i zachowuje sie normalnie ale jednak i tak mnie to jakos rozwalilo

napisze cos wieczorem, mam nadzieje ze bede w bardziej optymistycznym nastroju
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 11:42   #410
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

milaa-dla pocieszenia, Rozalka od kilku dni ma okrpony katar i też lekko podwyższoną temeraturę, a jak na razie nie rozwinęło się nic poważniejszego Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia!
Marcelek za to złapał chyba cosod siostrzyczki, nie ma kataru, to znaczy nie leci mu z noska, ale jest cały zaklejony w środku. Teraz już lepiej, ale dwa dni temu była masakra, dodatkowo chyba bolą go dziąsła no i zrobił nam maraton od 00.30 do 5.15
A teraz słodko śpi....

Widzę, że wszystkie chyba macie już choinki U nas mamy zamiar dopiero jutro ją znaleźć i wystroić Prezenty te co mam już popakowane, wczoraj udało mi się PRAWIE całe piętro posprzątać, bo dałm mamie dzieciaki na dwie godziny, ale Rozalia większość czasu spędziła na schodach krzycząc "mama" "baba"
Właśnie, ostatnio mnie olśniło dlaczego ona stale myli te słowa. Przecie3ż większość domowników mówi do jej babci "mamo" no i ona myśli, że to bez różnicy jak nas nazywa Ale trochę mi smutno kiedy do mnie mówi "babo"

monika-też nie wiem jak Ty dajesz sobie radę z trójką, bo ja mam kłopot z dwójką, a jak od czasu do czasu gdzieś się nie wyrwę z domu to normalnie "dziadzieję" Dlatego na prawdę jestem wdzięczna mamie, że przygarnia maluchy co jakiś czas

millaa też tak mam z zakupami, jak TZ się zdenerwuje albo mi marudzi to ja tracę ochotę na zakupy więc wyjęczony wyjazd tak czy siak jest bezzakupowy

magda-gratulacje dla siostry Widzę, że rok minął Ci pod hasłem "remont" Szkoda, ze potem trzeba wdrażać plan - sprzątanie po remoncie

asia,magda-no właśnie my przymierzamy się do ulokowania Rozalki od stycznia w dużym łóżku, boję się, że w czasie dnia nie będzie chciała spać i będzie z niego wychodzić... :/

Anchela-czyżby można było skłądać u Ciebie zamówienia na "hamerykańskie" rzeczy...?

Aniafen-piękne życzenia
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 11:51   #411
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

hej kobietki widze, ze juz tutaj swiateczny nastroj
Millaa- a moze zabki kolejne, skoro piszesz, ze wszystko jest ok?

ide sprzatac dalej, bede wieczorkiem
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 16:46   #412
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Red face Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

milla nie martw się będzie OK

Blondi ja takż jutro dopiero ubieram choinkę, tylko my mamy od kilku lat sztuczną - ciasno u nas.


Generalnie to do bani - robi łam sledzie i zszatkowałam sobie palca u prawej ręki, niby tylko opuszek ale boli jak jasna .... i mam problem z robieniem czego kolwiek a zostały mi dwa okna do umycia, i umyć kilka szkieł - więc to czarno wiedzę no i gotowanie i pieczenie ale tu to mi pomoże TŻ więc mnie to nie martwi, tylko zastanawiam się jak będę się myć, do tego wszystkiego to na jutro w porywach poniedziałek szykuje mi się okres, a trudno jedną ręką coś zdziałać ja jestem wybitnie prawo ręczna

coś wscisnełam na klawiaturze i mam problem z pisaniem, ale ja to noga z tego jestem, nigdy nie pamiętam co mam wcisnąć
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 19:39   #413
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

u nas bez wiekszych zmian tzn Dominak cały dzien miala podwyższona temp ok 16 doszło do 37,8 ale potem tem sama spadla i zostalo tak jak rano 37,2 wiec caly czas mam nadzieje ze bedzie ok
hmm ja tez mysle ze to moze zęby bo Dominka od kilku dni wklada ręce do buzi i zaczyna płakac ale czasem ma taki jakby odruch wymiotny wiec nie wiem czy to nie gardlo dzis cos ją zakaszlao i troche pokichalo hmm zobaczymy na rano

dzis tak nam jakoś zeszło że siedzielismy caly dzien- wszyscy!- w domu i generalnie czuje sie jak przeciśnieta przez wirówke jak jutro gdzies nie wyjde to grozi mi dom wariatów

Jupi czy Ty kiedyś pisałas cos o wilgotności w domu tzn że jest za sucho? i jak to w koncu rozwiązałaś? my kupilismy sobie z TZ taka stacje meteorologiczna i wyszlo nam ze u nas z wilgotnością kiepsko a tez mamy nawilżacze i teraz sie głowi co by tu zrobic zeby to zmienic

Blondie z tym baba mama to moze faktycznie Rozi sie pogubiła, u nas na początku (pomimo ze mieszkamy ososbno) moja mama "nakazała" mowic do siebie babciu aby to dziecku sie nie mylilo, smialam sie z niej wtedy ale moze cos w tym jest

Magda nie szalej tak z tymi nożami współczuje nacietego palca bo faktycznie ciżężko cos robic jedną ręka i to lewa
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 20:27   #414
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

No to mamy atmosfere przedswiateczna, u nas niestety caly snieg stopnial i jest jak na razie prawie jak wiosna (ok 10 stopni C)

Zycze zdrowia wszystkim i mamom i dzieciom, trzymajcie sie i nie chorujcie na swieta

Millaa nie zbieram zamowien bo nie wiem czy bede mogla sie z nich wywiazac, ale jaesli cos chcesz to zobacze co sie da zrobic
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 04:06   #415
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Wlasnie zrobilam kapuste z grochem, mniam I moge teraz klasc sie spac
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 08:43   #416
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Anchela ja nic nie pisalam o zamowieniach chyba chodzilo Ci o blondie bo widze ze cos pisala

u nas noc byla kiepska tzn gorączka byla minimalna tzn raczej stan podgoraczkowy ale Dominika obudzila sie o 2.30 i wcale nie zamierzala zasnac co wyszlam z jej pokoju to byl taki wrzask ze szok w koncu o 5zasnela tyle ze ja juz sie tak wybilam ze nie mogalm zasnac a jak mi sie to udalo to ona juz na nowo sie obudzila
teraz temperatura jest lekko podniesona 37 czyli generalnie jest tak jak wczoraj tylko jako dodatek pojawil sie katar ale i tak sie ciesze ze nie ma wyzszej temp
ja to od czasu tego zakażenia ukladu moczowego to bardzo sie boje goraczki bo odrazu wydaje mis ie ze to znowu to samo

zakladma ze bedzie ok i tym optymistycznym zdaniem koncze post
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 13:22   #417
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

spokojnych, zdrowych i szczescliwych swiat, troszeczke zamieszania, rodzinnej radosci i wszystkiego co najlepsze dla naszych dzieci zycza
Agnieszka i Alicja


Millaa- Twoja rada z recznikiem na kaloryferze sie sprawdzila nawilzacz tez chodzi.
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 16:35   #418
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Millaa masz calkowita racje to ja jestem gapa za co oczywiscie przepraszam

Ja rowniez skladam wam zyczenia pelne zdrowych, wesolych i pogodnych Swiat, przepelnionych miloscia, wspaniala atmosfera i spedzonych w rodzinnym gronie. Do zyczen przylacza sie Alicja i moj maz
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 21:46   #419
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

STU CHOINEK W LESIE
PREZENTÓW ILE MIKOŁAJ UNIESIE
BAŁWANA ZE ŚNIEGU
MNIEJ ŻYCIA W BIEGU
ORAZ TYLE RADOŚCI ILE KARP MA OŚCI!!!!
wESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY DLA WAS I WASZYCH RODZIN
PRZESYŁAM WIRTUALNY OPŁATEK KTÓRYM SIĘ DZIELĘ Z WAMI
W TEN PRZED-WIGILIJNY WIECZÓR!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 22:24   #420
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II


WESOŁYCH, RADOSNYCH I SPOKOJNYCH
ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
DLA WAS I WASZYCH RODZIN
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.