Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 08:26   #511
agusia26
Raczkowanie
 
Avatar agusia26
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 436
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Janek dzis przespał cała noc w swoim łózeczku do 7.30 Ale miło... dzis ostatni dzien mojego l4, wiec jutro do roboty na 4 dni i ... ferie
agusia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 08:40   #512
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

a u nas biało mokro i chlodno
Iza ma kolejną piątkę, juz się przebiła, wczoraj jak oglądałam na ile można dziąsełka to tak mi się wydawało, ze ma rozwalone, ale mała nie daje zajrzeć a to góra i ciężko , chciała abym jej posmarowała więc pod palcem poczułam ząbka, narazie tylko brzeg jest na wierzchu ale to już się przebił, została nam tylko jedna. No i tak myślałam, że jej katar to może byc od tego.
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 18:53   #513
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

o rany a co tu taka cisza?gdzie jestescie kobitki?
Magda- ale szybko Wam te zabki poszly musze tez Ali zajrzec do buzi...

bylysmy dzisiaj z Ala na spacerku wieczornym- barzdo jej sie podoba snieg zaliczyla kilka upadkow, ale nie miala nic przeciwko mokrym raczkom
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 07:47   #514
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

u nas ciąg dalszy beznadziejnej pogodypada i jest ponuro najlepiej to nie wychodzic z łózka
dzis włączyli nam mini mini więc wiadomo gdzie jest Dominika
u mnie garów cała masa ciężko wjesc do kuchni a mnie sie tak nie hcce za to brać juz drugi dzien buuu a musze bo dzis przychodza znajomi ale narazie jeszcze odwlekam
juz sobie zaplanowalm ze ide spac razem z Dominka na drzemke jestem totalnie rozleniwionai nic mis ie nie chce

a czy macie jakies odlotowe pomysly na dzien babci? my w tamtym roku zrobilismy kalendarze ze zdjeciem Dominiki a w tym wlasnie szukam jakiegos fajnego pomysłu ale narazie nic nie przychodi mi do głowy wiec moze cos odgapie od Was chwalcie sie
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 10:56   #515
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

dzien dobry
Millaa- ja tez mam mnostwo sprzatania niestety i szukam sobie wszelkich wymowek, ale przychodzi dzisiaj jakis facet do wyceny naszego domu i musi byc przynajmniej W MIARE czysto...

ciekawe jak Aniuafen- brakuje mi tu jej

u nas tez dzisiaj odwilz sie zaczela- brrr, nie znosze takiej papy na dworze
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:27   #516
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Jupi sprzedajecie dom? uchyl rąbek tajemnicy

Dominka zasneła a mnie jakos szkoda czasu na spanie wole sobie posiedziec na necie
pomyłam już połowe garów musialm sobie podzielic na dwa razy aby sie za bardzo nie zniechęcic do dalszego sprzatania
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 12:56   #517
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Millaa gdzie i jak robiliśce ten kalendarz???????????:cmok :

Jupi wycena czyli sprzedajecie czy może ubezpieczeni???

Aniuaufen pracusiu troszkę relacji z nowej pracy
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 13:06   #518
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Hej
U nas też pogoda barowa, na szczęscie miałam trochę roboty w pracy i jakoś dzień mi zleciał.
Zapomniałąm Wam napisac o Amolu, otóż wygląda na to że pomógł, może nie do końca, tak jak pisała Millaa, że jak ręką odjął, ale zdecydowanie zmniejszył ilość katarku w nosku

My na dzień babci chcemy dać nasze rodzinne zdjęcie oprawione w ramkę do powieszenia na ścianie, dziś właśnie idziemy na "sesję" do mojej kuzynki-fotografa.

A jutro jadę na delegację do W-wy, więc dziś Patusia zostaje już wieczorkiem u dziadków, bo my wyruszamy o 4 rano
Niestety wrócimy tez w nocy, więc i kolejną noc tam będzie spała, odbiorę ją dopiero w czwartek po pracy, już na samą myśl za nią tęsknię

Magda takie kalendarze przeważnie wszyscy fotografowie robią, a już na pewno znajdziesz je na allegro
Anchela wróciłaś?
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 13:26   #519
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość

Anchela wróciłaś?
Wróciłam

Ale na razie jestem totalnie rozbita, sprzatania mam cała masę i chodzę po domu cały czas się o coś potykając, np walizki. W nocy spac mi się nie chce za to rano do pracy w ogóle nie mogę wstać (dzisiaj rano miałam na 7:30 a teściowa mnie o 7:30 obudzila- ani ja ani TZ nie słyszeliśmy budzika). Nie powiem jak mnie wszystko w pracy denerwuje Także na razie czytam a z pisaniem gorzej. Jeszcze dzis jakiś katar się przyplątał do Alicji
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:37   #520
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Gosia Już mam, tylko wybrać zdjęcia i do roboty
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 15:30   #521
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Magda kalendarz wiadomo zamawialm na allegro dokładnie taki jak ten, mialam różowy
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=288944686
czy wklejalas nam jzu zdjecia Twojej łazienki? bo ja wlasnie jestem na etapie wybierania wszystkiego i chetnie poogladam Twoja

Gosia fajny pomysl z tym rodzinnym zdjeciem a zwl ze wyjeżdzacie na "troche" wiec mysle ze babciom sie spodoba wiec udanej sesji zycze

Anchela tzrymja sie ciepło i nie nerowj sie

Aniuafen no wlaśnie co tam u Ciebie, jak sie czujesz? i jak w pracy/

musze sie pochwalic ze pomyslam wszystkie garyale fajnie jest miec pusty zlew szkoda ze tak krotko to trwa

dzis odkrylam super rzecz tzn kryty ogrodek dla matki i dziecka, tuz obok nas jest sztuczna trwa pisakownica hustawki, kulki i rozne inne atrakcje a wstep kosztuje 2zl bojest to przy kościele jutro idziemy z Dominka rano i zobaczymy co to jest
aha zapomnialm Wam napisac ze Dominka przestała sikac na nocnik, teraz sika tylko do ubikacji raz ją posadziłam i tak sie jej spodobalo ze teraz tylko tam ale oczywiscie nie wola tylko jak ją posadze to zawsze sika chocby dwie kropelki ale stara sie
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 15:44   #522
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Millaa- z pomyslem dla babc i dziadkow kiepsko, bo my w tym roku tez myslelismy o kalendarzu... co prawda takim z innym zdjeciem na kazdy miesiac, ale pomysl ten sam. zdjecia w ramce odpadaja, bo dajemy je bez okazji... chociaz gdybym jakas porzdna sesje miala, to moze i bym sie zdecydowala na cos takiego
no i super, ze Dominika siada na kibelku!! to nawet lepzsze od nocnika!!
Anchela- wspolczuje przestawienia czasu- mi to zajmuje okolo tygodnia a jak Alicja to przechodzi?

koncze, bo TZ wrocil, bede pozniej
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:16   #523
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Alicja tez nie jest łatwo się przestawić - potrafi obudzić się o 2 w nocy i jest gotowa do zabawy przez dwie godziny a wczoraj jak ją położyłam to budziła się mniej więcej co godzinę do 1 w nocy (a od pierwszej z nami w łóżku)
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:11   #524
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Jeju ale dziwnie w domu bez Patusi, nikt nie biega, nie krzyczy, nie woła, cumelek lezy samotnie na łóżku, szok

Właśnie wróciliśmy po zakupach i zasiadłam przed tv na m jak miłość oczywiście z kompem na kolanach i nadrabiam zaleglości
Niestety jutro pobudka po 3 bo o 4 ruszamy, żeby obrócić w ciągu 1 dnia do W-wy. I cały dzień bez neta - jak ja to zniosę?

Aha zapomniałabym opowiedziec o sesji, oczywiście nie wiem czy choć kilka zdjęć wyjdzie w miarę, bo Pati była jak huragan, nie usiedziała na miejscu nawet 2 sekundy, patrzeć w obiektyw w ogóle nie chciała, dokładnie robiła wszystko tylko nie to o co ją prosiliśmy
Ale zobaczymy, jak będę miala fotki to wrzuce Wam kilka

Dobra zmykam, do usłyszonka wkrótce
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 09:17   #525
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Więc zamówiłam kalendarz - oddzielne zdjęcie na każdy miesiąc, cena format A4 38 zł, teraz czekac na realizację.
Myślę, ze Babcia się ucieszy.
http://www.twojkalendarz.pl/index.html

Jak zrobię łazienkę wszystkie szczególy i ogólną fotkę wkleję, napewno. Dziś będziemy ją malować.

Miałam takie fajne ostatnio przygody że szoooooooooooooook

Wczoraj wieczorem wracaliśmy od teściów i pod domem zatrzymała nas policja - Iza u mnie na kolanach, bez pasów ja i TŻ, wysiedliśmy a władza do TŻta - wie Pan dlaczego Pana zatrzymaliśmy a on nie - władza - nie zatrzymał się Pan na stopie owszem - mówi jechał Pan wolna ale... to poroszę prawo jazdy itd. a TŻ wyciągnął dowód rejestracyjny i ubezpieczenie ale reszta w domu no to władza - a bez dokumentów Pan jeździ a TŻ - nie to tak szybko bo byliśmy w szpitalu z dzieckiem ja się wnerwiłam max i poszłam do domu i podałam mu dokumenty, po kilku minutach wraca do domu i mówi, ze wział ich na litośc i nam się upiekło.
Dzis rano jedziemy z kolega do pracy a tu guma i no dawaj na cpn a tam ani sprezarki ani pompki więc dzwonimy do TŻta i nam przywiózł podnosnik i pompkę i tak jechaliśmy kilka km i pompka i znowu zajechaliśmy do wulaknizacji tak w połowie drogi i tam tak z górki jest ja wysiadam z samochodu a on się cofnął w momencie jak zamykałam drzwi i tak walnełam w palca, ze myślałam nawet tego nie napiszę jak wiązankę sypnełam w kosmos, i jakoś dojechaliśmy do pracy, od razu wziełam przeciw bólowe i teraz mnie tylko ćmi, dobrze, ze to lewa ręka, ledwo mi się zagoił zszatkoany a tu następny, TŻ znowu powie, że zrobiłam to specjalnie aby nie sprzatać w łazience
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 10:00   #526
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Magda- ale przygody...
ale za wozenie Izki na kolanach masz u mnie to:

faceta od wyceny wczoraj jjednak nie bylo... ale na pewno bedzie w tym tygodniu. chcemy sprzedac ten dom z wielu wzgledow. podstawowy- zdecydowanie za duzy. ma jakies 350m2 powierzchni uzytkowej! my mieszkamy na max 120m2, reszta pokoi i poddasze zamkniete. poza tym dom jest 10km od miasta, co prawda nie jest to tak zle, ale my uznalismy, ze jestesmy za mlodzi na ucieczki z miasta, zwykly wyjazd do sklepu to wielka wyprawa, co dopiero jakis basen, silownia, itd... wiec chcemy sprzedac ten dom, zamieszkac na 2-3 lata w mieszkaniu i w miedzyczasie budowac swoj dom wg wlasnego projektu. poki co, liczymy na to, ze uda sie bez kredytu

a teraz musze sie nareszcie umyc i ubrac i jade na zakupki (spozywcze) i pewnie zajmie mi to godzine
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 11:19   #527
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Magda ale masz przygody

Ja dzisiaj będę sprawdzać jak działa amol, mam nadzieję że pomoże.

Jupi "lekkich zakupów"

Gosia wierzę że jest ci dziwnie i pusto

A nam znowu dzisiaj Ala dała popalić w nocy. Obudziła się o 22:30 i nie spała do 2 nad ranem, oczywiście gotowa do zabawy. Za nic nie mogliśmy jej uśpić, nawet ponad godzinne lulanie i nucenie kołysanek nie pomogło. Powaliła nas na kolana tym, że sama zaczęła sobie (razem z TŻ) nucić Zasnęła dopiero po 2 w nocy, czyli o swojej stałej porzez zasypiana (8 wieczorem czasu Indiany). Nie powiem jak mi się rano wstawało, po czterech godzinach snu
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 12:45   #528
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Magda niezłe przygody

Anchela wspołczuje nocki napewno ciezkos ie ranow stawalo

Jupi udanych zakupow

a my wlasnie wrocilysmy z tego placu zabaw i musze powiedziec ze jest to suwwper sa trzy duze sale an jednej jest wielka piaskowicia, zjezdzalnia, kulki hustawki na drugiej klocki puzle kredki ksiazeczki itp a trzecia sala do zajec grupowych dzis zalapalysmys ie na rytmike czyli jest Pani ktora to prowadzi i sa to zajęcia przy muzyce, dzieci same bez mamy tancza i pokazuja rozne rzeczy z Pania
jestem w szoku Dominka poszla do dzieci tanczyla w kolku, jeżdzila pociagiem(tak jak na weselach) generalnie śmialam sie caly czas i bylam zaszokowana ze moj dzikusek sie na to odwazyl, dziewczynka chwycila ja za raczke i tzrymala mocno i moze Dominak jzu nie maila wyjscia is ie poddala i przez to sie ośmielila hehe super jestem zachwycona a cena tego wszystkiego jest suuuper 2zl wstep na 3godzi a taneczna rytmika 20zl za miesiac raz w tygodniu
jak wrocilysmy do domu Dominka pobiegla do lozeczka i zasnela krzyczac dziedzi (dzieci)
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 20:05   #529
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Millaa- ale masz super z ta rytmika!! zazdroszcze bardzo chcialabym chodzic na cos podobnego. moze porobisz jakies fotki?
Anchela- a moze poprobuj przestawianie Alicji codziennie o kolejna godzine? nie wiem co doradzic... doroslym jest ciezko, a co dopiero takim maluszkom
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 07:31   #530
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Witajcie dziewczyny!
Ale ciekawe rzeczy tu sie dzieją - Milla - super ten plac zabaw - Jupi - odwazna decyzja z ta sprzedazą domu, też bym wolała mieszkac w miescie - no ale u nas to raczej nie realne, poza tym strasznie sentymentalna jestem

Ja dzis tylko szybko zdaje relacje z tego co sie dzieje i mam nadzieje jutro w koncu bede miała wiecej czasu.
Pracuje od poniedziałku- w poniedziałek byłam w Łodzi na takim otwarciu - spotkaniu organizacyjnym na poczatku roku. Ekipa jest fajna wiele osob znam jest sympatycznie. Potem we wtorek musielismy jechac na pogrzeb Dziadka - do Wrocławia - wiec wyprawa z dzieciakami jak to zwykle. No i wrocilismy o 12 w nocy wiec padnieci a ja w srode od razu na gleboką wode i maratonik doradczy w Radomsku - nawet za bardzo nie miałam jak sie przygotwac. Ale sama byłam zaskoczona jak udało mi sie "odkrywac" w głowie kolejne pokłady wiedzy o ktorej nawet nie wiedziałam ze tam tkwi Jestem zadowolona z wczorajszego dnia - dzis znowu to samo, jutro wyjazd do Piotrkowa - tam mamy biuro. Mam dostac laptop i sie nie moge doczekac

Za poł godziny znowu wyjezdzam do radomska wiec jeszcze poczyta co nieco o tych funduszach - postaram sie odezwac jak najszybciej Buziaki kochane moje dziewczynki
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 12:37   #531
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

nie mam czasu ale Aniołka musze Wam pokazać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (119,6 KB, 21 załadowań)
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 13:04   #532
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Gosiu ale piękne zdjęcie Boski aniołek, prześliczna Patusia Ach - CUDO!!! Masz jeszcze jakieś zdjęcia?????
PS. Czy zdjęcia były robione w studio??
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 13:18   #533
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Gosiek- boskie!! czekam na wiecej!
Aniuafen- dobrze, ze juz jestes ale masz podrozy!!
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 15:12   #534
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Gosia SUPER! Chyba ja tez wezme sie za jakas sesje
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 16:27   #535
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Cześć dziewczyny! Nie było mnie jakiś czas, bo z powodu remontu nie mieliśmy neta... Teraz remont ma się ku końcowi i namówiłam TZ żeby mi podłączył komputer
Gosiu masz ślicznego aniołka!
aniuafen-wow! na prawdę żyjesz chyba teraz szybkim tempem dzięki tej pracy... I dla nas niestety też mniej czasu...
millaa-fajnie, że Dominisia tak lubi dzieci...
Jupi-wow! decyzja bardzo rewolucyjna Czyli macie zamiar przprowadzić się do miasta? Ja też mieszkam naście kilometrów od, ale nie narzekam. Rzeczywiście wyprawa wielka po cokolwiek, ale wychowałąm się na wsi i takie dzieciństwo chciałabym również zapewnić swoim dzieciom, beztroskie i bezpieczne. A miasto tak czy siak już nam wchodzi na głowę, bo wszędzie dookoła powstają nowe domy...

Przpraszam, że tak chaotycznie, ale zmęczona strasznie jestem...
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 19:54   #536
agusia26
Raczkowanie
 
Avatar agusia26
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 436
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Gosiu- cudne zdjecie
Aniuafen- strasznie sie ciesze, ze Ci sie podoba nowa praca.
Jupi- dom faktycznie macie duzy (2 razy wiekszy od naszego a 10 razy wiekszy od naszej kawalerki )
Anchela- wspólczuje cyrków ze spaniem
Millaa- tez bym tak chciała...
Magda- ale miałas przygody
Oj dziewczyny, ale mamy znowu szpital... Janek ledwo wyszedł z jednej choroby (wczoraj dostał ostatni zastrzyk) a juz cos nowego złapał. Obudził sie po drzemce strasznie marudny, nie chciał jesc a jak sie napil, to zaraz wszystko zwymiotował Dosłownie leciał przez rece, wiec pojechalismy szybko do lekarza, ale naszej lek. juz nie bylo, wiec poszlismy do innej (straszna koza). Cos mu dala przeciw wymiotom, ale stwierdzila, ze nic nie widzi. Dała mi skierowanie do szpitala jakby dalej wymiotowal a nie chcial pic. Na szczescie cos wypil i nie zwymiotowal, ale nie wyglada to najlepiej. Oczywiscie z 4 leków dostał tylko czopek, bo nic mu sie nie da wcisnac do buzi
agusia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 10:31   #537
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Aniuafen fajnie że jesteś, widzę, że teraz podróżniczka się z Ciebie zrobiła. Czy to tak na stałe, czy tylko na początku te wyjazdy?
Agusia biedny Janek, mam nadzieję, że szybko mu przejdzie. Jak się dziś czuje? lepiej?
A w ogóle to tak dawno nie wrzucałaś nam jego zdjęć - wrzuć kilka
Jupi no to wielkie zmiany przed Tobą, a kiedy dokładnie ta przeprowadzka? To już na dniach? Chcesz zdążyć przed porodem?
Millaa zazdroszczę tego placu zabaw - ja też chcę znaleźć taki fajny i tani
Tak w ogóle to dziś mieliśmy być u Ciebie, ale w końcu nie pojechaliśmy, bo Patusia ma jeszcze niewielki katarek a i mnie cos chyba choroba rozkłada. Przełożyliśmy sobie szczepienie na poniedziałek (oby nam się udało pojechać), więc może w pn Cię odwiedzimy
Blondie ja podziwiam, że Ty w ogóle masz czas na wizaż, jak Ty to robisz?
Anchela jak Alunia? Już lepiej ze spaniem? Czuję że będę miała to samo w Szanghaju z Patusią
Monika a Ty gdzie zniknęłaś?

Co do zdjęć to na razie nie mam więcej, dostałam na szybko tylko 3 rodzinne i Aniołka. Niestety żadne z tych wspólnych nie podoba mi się na tyle by je podarować dziadkom, więc albo czeka nas dodatkowa sesja, albo wymyślenie innego prezentu
Zdjęcia były robione w studio, ale jak już pisałam Patusia była jak żywioł, nie dało się nad nią zapanować, więc nie wiem co to za zdjęcia będą, zobaczymy....jak będę miała to Wam oczywiście pokażę.

wracam do pracy
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 11:18   #538
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Gosia zdjęcie Patusi jest prześliczne, jestem zauroczona A jaka jest różnica czasu między Szanghajem a Polską? Powiem ci że Alicja dużo łatwiej przyzwyczaiła się do tamtego czasu niż teraz z powrotem więc może akurat będzie wszystko dobrze. U nas znowu dziś średnio - pobudka o 1:30 i nie spanie do 4 Powoli zaczynam mieć tego dosyć.

Agusia mam nadzieję że już lepiej z Jankiem. Składamy życzenia powrotu do zdrowia

Aniuafen chyba masz ciekawą pracę, tylko nie zapominaj do nas zaglądać od czasu do czasu
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 11:30   #539
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Anchela różnica jest +7h, bardzo jestem ciekawa jak Pati to zniesie, ale pocieszam się myślą, że tam nic mnie nie będzie zmuszało do wstawania rano, bo nie będę musiała iść do pracy, więc jakoś dam radę
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 13:10   #540
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki MAJOWO-CZERWCOWE 2006! :) II

Gosia w takim razie luzik, a kiedy dokladnie wylatujecie? I ile czasu trwa lot? Fajnie ci że lecicie, ja to jakoś nie mogę się pozbierac po tym wyjezdzie i coraz czesciej mysle o tym zeby wyjechac ...
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.