Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-02, 16:29   #451
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Djamelka przykro mi bardzo z powodu Kevinka i wspolczuje tobie wiem co to za stres jak niewiadomo co dziecku dolegaprzerabialam to juz kilkanascie razyale trzeba byc dobrej mysli ze to nic groznego i bedzie ok.Narazie ucaluj malego od "cioci" Moniki

Wklejam swoja fotke dla tych ktorzy mnie jeszcze nie znajabo babki ze "starej" ekipy wiedza jak wygladamuroda oczywiscie nie dorownuje Doridee ale nie kazdy ma takie szczescie jak ona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Swieta%25200152.jpg (54,6 KB, 14 załadowań)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 16:40   #452
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika ale Ty to zaraz oberwiesz!!! Jesteś śliczna dziewczyna i dobrze o tym wiesz!!! W ogóle uważam że nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane lub nie wiedzące jak o siebie zadbać, co jest dla nich najlepsze. Szkoda, ze nie widziałaś mnie rano jak wstaje z łóżka A makijaż potrafi zdziałać cuda
Chciałam Wam jeszcze pokazać zdjecie makijażu jaki zrobiłam koleżance na konkurs, przed i po. No ale znowu nie mogę wklejać zdjęć

Dziękuje wszystkim za miłe słowa pod moim adresem

Djamelka życzę dużo zdrówka Kevinkowi Mam nadzieję, że będzie juz tylko lepiej

Mój mąż ostatnio zasypuje mnie prezentami Dzis kupił mi dwie spódniczki i kozaczki - chyba sugeruje mi tym zebym ubierała sie bardziej kobieco Ale ja nie mam nic przeciwko

Idę robić obiad
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 16:49   #453
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika uważam że nie masz powodu zeby narzekać na swoją urodę. Jesteś piękną kobietą i bardzo podoba mi się twoje zestawienie kolorystyczne oczu i włosów

Edytcia
a mogę wiedzieć , które urodziny obchodzisz? (wiem że to trochę niedyskretne pytanie) Pewnie dzisiaj świętujesz Wyobrażam sobie jak jest ci ciężko mieszkać w takich warunkach a z tego co zrozumiałam to twój TŻ jest za granicą

Gosia ja z perfum ostatnio lubię Armani Code, świetnie sie czuje w Gucci Rush II, ale raczej wolę lekkie niezobowiazujące perfumy. Ładne są np Echo Davidoff albo właśnie Noa. No ale to wszystko kwestia gustu. Masz problemy z cerą? Może spróbuj stosować kremy z kwasami owocowymi? Ja wiecznie miałam problem z krostkami ale odkąd w okresie jesienno - zimowym stosuję kwasy a w pozostałym okresie systematycznie maseczki z zieloną glinką to utrzymuje stan mojej cery w niezłym porządku. Oczywiście od czasu do czasu są gorsze okresy ale ja i tak jestem zadowolona
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 16:53   #454
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee ja jestem cały czas zachwycona twoją urodą, ale najbardziej włosami Brawa dla Andrzeja rozpieszcza cię że ho ho.

Ja (misie i lalka zuzia) właśnie zostałam nakarmiona przez Alicję jajecznicą i popiłam kawą z solą. Jestem przejedzona Dziecko się bardzo postarało żeby nakarmić mamę
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:09   #455
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

ivi, lucky, Anchela dzieki


Cytat:
Napisane przez ivi77
Co samemu to samemu, nikt Ci się nie wtrąca, nie pyta gdzie idziesz i co dzisiaj gotujesz na obiad, dlaczego TŻ wrócił tak późno do domu i gdzie on w tym czasie był, a dlaczego to dziecko tak płacze (i już jest na górze) itd. itp. Nie wspomnę już o zapraszaniu gości
No nic dodac, nic ujac. Dokladnie ta sama perspektywa myslenia

Monika daj juz spokoj kobietko. Przeciez Ty i Doridee to dwa rozne typy urody i nie ma co rozstrzygac, ktora jest ladniejsza. Poza tym jednym sie podoba cos, a innym sie podoba co innego (ale to madre) Jestes ladna - koniec marudzenia

Doridee no to ladnie twoj maz szaleje, zachochal sie na nowo Dobrze, ze zna Twoj gust. Mi marzy sie choc jeden kwiatek na chwile obecna od tz-ta

Anchela to moje 27urodziny. Nie swietuje, bo nie mam z kim, no poza Zosia "imrezka" cos a'la ta Twoja
A tz jest w Holandii, ma przyjechac na 9lutego. I juz nie moge sie doczekac. Nie bylo/bedzie Go 5 tygodni, dla niektorych krotko, dla mnie wiecznosc Ale w powrotach tez jest urok
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:29   #456
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee dobra dobra ja tam wiem swojea Andrzej to niezle cie rozpieszczaja tez nie mialabym nic przeciwko temu jakby moj tz mi kiecki kupowalale wystarczy ze on mnie finansujeno sama juz sobie kupie

Robisz dopiero obiad???hy ba obiado-kolacje

Anchela a jakie to kremy konkretnie zawieraja te kwasy?Musze poszukac na KWCmowisz ze sa dobre?moze to cos dla mnie,nie mam duzych klopotow z cera ale moze byloby jeszcze lepiejpryszcze mi wychodza jak mam dostac okres

A Sniezynka i Monka- one sie zmowily!!!

Cwaniary!Postanowily sprawdzic jak zareagujemy na ich nieobecnoscUmowily sie i teraz sie z nas chichraja!!!Oj dziewczyny
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:52   #457
ivi77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 383
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee no nieźle Cię TŻ rozpieszcza, każda kobieta powinna być tak rozpieszczana

Anchela ja też jestem zainteresowana tymi kremami bo moja cera pozostawia wiele do życzenia (cały czas okres dojrzewania?)
Moja siostra sama sobie robi jakieś paćkajstwa do buźki, kupuje jakieś półprodukty i miesza je odmierza i takie tam. No nie powiem ale buźka jej się zmieniała. Ja nie mam czasu ani nerwów na takie zabawy i wolę kupić coś gotowego

Monika ja też uważam że jesteś śliczną kobietką
ivi77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 17:58   #458
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

ivi
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:05   #459
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Zmieniłam przeglądarke i udało mi sie załadować zdjęcie Dobry podkład + korektor, naturalne dzienne światło i zero retuszu Mam nadzieję, ze Kasia mnie nie ukatrupi
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2008-02-06 o 08:19
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:19   #460
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee od dzis mnie malujesz!!!!albo udzielasz mi wszelkich wskazowek jak to zrobic zeby wyszlo tak idealnie jak u twojej kolezankia powiedz jakich kosmetykow uzylas (jesli pamietasz)chodzi mi glownie o podklady i korektory
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:22   #461
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ivi Monika moja cera też jest jakby cały czas w okresie dojrzewania. Ja stosuje ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html i tą maseczkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ra-wersja.html Z kwasów dobry jest jeszcze ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...mieszanej.html, też go kiedyś stosowałam ale ten pierwszy jest dla mnie lepszy. NA wizażu jest bardzo duży artykuł o kwasach, jak będę miała chwilę to poszukam jeśli nie znajdziecie
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 18:22   #462
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

O tak, życzę każdej kobiecie aby była tak rozpieszczana Andrzej kupuje mi prezenty bez okazji, zachodzi po pracy do sklepu który prowadzi nasza znajoma i bierze cała reklamówke ciuchów, ja sobie w domu na spokojnie przymierzam i wybieram co chcę Bo ja nienawidzę chodzić po sklepach Zaraz sie irytuje i zazwyczaj wracam z pustymi rękami

Monika no my tak późno jemy obiad, jakos tak juz sie przyzwyczailiśmy, poza tym późno wróciliśmy ze spacerku

Andrzej teraz poleciał na spotkanie nożowników Bo jego kolejna pasją są noże Ja kolekcjonuje perfumy a on właśnie noże Niezłe schizy z nas

Monika pewnie ze pamiętam, są to moje ulubione produkty: korektor Clinique airbrush concealer (04) i podkład Double Wear Estee Lauder (fresco)

Anchela Glyco-A stosowałam kiedyś ale mnie podrażniał i nie dawał zbytnio rezultatów. Dawno to było więc może wznowię tą znajomość Maseczka fajna - potwierdzam, też uzywałam a Lysanel też jest dosyć mocny.. Ale ja mam wrażliwą cerę.. :/
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:49   #463
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Dziewczyny wielkie dzieki za slowa otuchy Doride to fajnego maz meza ktory zna sie na rzeczy-bo moj jakby mi na kupil to bym mogla wyskoczyc na dozynki do hippopowa No ale jeszcze o takim kolekcjonerze nie slyszalam(noze)Macie ich pewnie 1200 w domciu?Kurde masz zdolnosci do makijazy musze ci kiedys wyslac zdiecie zebys mi pomogla cos doradzic bo ja to do takiego czegos sie nie nadaje-choc bardzo bym chcialaKiedys jak bedziesz mniec czas i ochote to bardzo bym cie prosila Edytcia to juz niedlugo twoj tz przyjedzieA jak Zosia reaguje jak go widzi po np 5ciu tygodniach? Monika przestan makijaz czy nie makijaz ty jestes piekna kobieta te twoje oczy to zaden makijaz nie zastapi-naprawde i juz przestan
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 19:46   #464
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

djamelka buziaczki dla Kevina i duzo zdrowka biedaczek sie nameczyl no i Ty tez udenerowalas, mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej, trzymam kciuki

Edycia no to sto lat wszystkiego najlepszego

MONIKA ślicznie wygladasz

Doridee nie wiedzilam ze jestes takim ekspertem suuuuuper to ja chyba tez wysle Ci zdjecie i bedziesz mnie uczyc

Anchela wspolna kuchnia z tesciową ja bym nie dala rady ale dobrze ze sie jakos dogadujecie no Ala Ci niezle serwuje

co do naszego zamieszkania z tescciami to mialoby to wygladac tak ze wszystko osobno brama wjazdowa osobne wejscie od zewnatrz i osobny ogrod, i oczywiscie brak polaczenia wewnatzr domu czyli takie dwa oddzielne mieszkania ale mimo to ja i tak sie boje ze jednak nie bedzie wlasnie tej swobody ktora mamy teraz dlatego myslimy juz chyba o tym ze 2miesiace i jestesmy w kropce


my dzis wywiezlismy Dominiczke do mojej mamy na caly dzien na poczatek skoczylam sobie do fryzjera w koncu potem z TZ byczylismy sie pol dnia w lozku ogladajac film i wcinajac lody
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 20:03   #465
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Millaaniewierze ze film i lody!!!!!hi hi hi to sie teraz tak nazywaKurde sama bym chciala mniec taki luz na caly dzienOgladajac filmy i jedzac lody Majowki sorki ze z wami sie jeszcze tak nieznam poimiennie ale mam slaba pamiec i trzeba mi czasu. A gdzie wszystkie Lipcowki??????????:confus ed:
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 20:50   #466
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Majówki oraz Czerwcówki :d Alicja moja jest z 23 Czerwca wiec tak naprawdę od Was dzieli mnie tylko kilka dni A mamy też dzieciaczki prawie z końca Czerwca

Rany zwariuje z Wami nigdy nie nadąże żeby być na bieżąco.
Doridee - zazdroszcze Ci męża Ileż ja sie nagadam i nagadam i zeby chociaz kwiatka dostac.. Juz sie złoszcze wewnętrznie ze na Walentynki pewnie znowu nic nie dostane... A juz sie nagadałam tyle razy co bym chciała.... Czemu Oni bywają tacy niedomyslni?????


Hm ja mam duuże problemy z cerą - ale jest znacznie lepiej. Moje hity - mikrodermabrazja u kosmetyczki Ale w domu - do zmywania twarzy płyn micelarny , krem Avene do cery mieszanej Acne Derm codziennie wieczorem na strefe T ( to kwas ale z tych lżejszych i rozjasniających) . Na dzien SVR 50 B - krem z wysokim filtrem lekko tonujący zamiast fluidu + skrobia do matowienia - widac juz efekty tego wszystkiego ale do ideału daleko.. 14 lutego mam kolejną wizyte u kosmetyczki - jesli mi sie poszczęsci i nie będzie juz ropnych niespodzianek to rozjasnianie jesli nie - kwasy.
Anchelo ta maseczka wygląda obiecująco Musze skorzystac Lysanel mnei za bardzo "żre". Poczytałam o tych wszystkich kwasach i z mojego punktu widzenia Acne Derm jest naprawde OK . Ale pomysle nad innymi moze - np Diacnealem- jesli sie nie poprawi. Na razie idzie w dobrym kierunku.


Tak wolny dzien bez dzieci MIODZIO!!!!! Pragne Nie szykuje sie w najblizszych miesiacach a nawet i latach.....


Zdjec na razie nei bedzie bo są na drugim komputerze Moze za chwile Zwieksze te oszałamiającą ilośc postów tu jeszcze

Edytcia - dołączam sie do zyczeń!!! All the BEST!!!!

Milla - nie wygląda to źle nei stresujcie sie. A dom to dom. No i ten luskus ze mozecie nawet włączyc tylko podsłuch i bez stresu na piwo
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 20:54   #467
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

wow! Doridee - mnie tez od dziś malujesz haha chyba wygrałaś ten konkurs!
a męża gratuluję oby tak było zawsze
ostatnia sobota karnawału... czy Wy też w domu z piwkami przed TV? bo my taaak.

Ivi - mój mąż ma rodzeństwo co 6 lat i właśnie teściowa twierdzi , że to dobre rozwiązanie. sporo osób uważa jednak , że lepiej od razu - rok lub 2 lata bo wtedy te starsze dzieci to lepiej przechodzą. znajomi maja dziecko 8 miesięczne a starsza jego siostra - ma 4 lata, robi mu wciąż złośliwości - gryzie, szczypie nawet próbuje zrzucić z łóżka. jest bardzo zazdrosnai przez to ogólnie nieznośna...
pewnie wszystko zależy od rodziców

słuchajcie , bardzo mi przykro, ale jeszcze słabo się orientuje w "czerwcówkach" dlatego muszę najpierw się oswoić i Was zapamiętać żeby dość aktywnie uczestniczyć w dyskusjach. nie pamiętam kto pisał o mieszkaniu z teściami - myślę, że zawsze lepiej samemu. ja zazdroszczę ludziom, którzy mieszkają w domach ale gdybym miała mieszkać z teściami lub rodzicami (bo nie chodzi absolutnie o moich teściów tylko o zasadę) to wolę już moje mieszkanie. mam blisko do jednych i drugich dziadków - ok 5 min spacerkiem i to właściwie jest już bliskie sąsiedztwo haha

Monka i Śnieżynka - może Wy pomyliłyście wątki hahahaha??

dobranoc
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 21:31   #468
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee przeciez to dwie rozne osoby ja tez tak chce!!! Tez chetnie przystapie do klubu wysylkowego kursu u Ciebie. Bo u mnie to wlasnie wyglada tak jak u tej twojej koleznaki (mam nadzieje, ze ona Ci nie zrobi nic za upublicznienie tych zdjec ) poza tym, ze powinnam isc na oczyszczanie do kosmetyczki to jest ok, no poza cieniami i brakiem wyrazistosci jak zwal tak zwal.
A te prezenty to moze temu, bo chcial w ostatki isc na to spotkanie nozownikow

Amelka Zosia jak tz wraca to reaguje tak jakby zawsze byl, wstaje i "tata ooo opa, choc tu itp" Na szczescie, bo nie przezylabym jakby co dnia bylo gdzie tata?

millaa dzieki Zazdroszcze calego dnia tylko z tz-tem marze o tym A co do mieszkania to chyba jednak dalej podtrzymuje swoje zdanie, ale tez mze warto sprobowac, zawsze mozecie powiedziec, ze to na probe i w razie czego to spowrotem zmykac do mieszkania
- chyba tak bym zrobila.

aniuafen dzieki

lucky dobre z tym ze Sniezynka i monka pomylily watki
a tak na serio to sie martwie czy wszystko ok


Sniezynka napisz cos - nie uciekaj!!!
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 22:15   #469
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edytciu, a pewnie ze napisze

Z okazji urodzin skladam Ci najserdeczniejsze zyczenia, duuuzo zdrowia szczescia, usmiechu na twarzy, by wszystkie Twoje marzenia sie spelnily ( nawet te najskrytsze )
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 22:25   #470
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka dzieki wiesz co normalnie marrwilam sie o Ciebie i martwie dalej o monke.
CZy to nie teraz czasem jej mama przyjezdza Bo naprawde nie wiem co z nia, oby komp, bo chyba sie nie obrazila
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 22:33   #471
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Nie wiem co z Monka... pewnie ma gosci z Polski O mnie nie ma co sie martwic, zagladam do Was codziennie, ale tak jak wczesniej pisalam, cos ochoty na pisanie brak...
Jak juz sie tu uspokoi to pewnie bede czesciej pisac. A poki co nie nadazam...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 22:38   #472
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka a myslisz ze ja nadazam? Pisze to co zapamietam i tyle, jak cos doczytam to dopisuje. Zreszta przeznasz, ze jak Ciebie i monki nie ma to forum zwolnilo, baaaardzo!!!
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 22:49   #473
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Postaram sie od jutra wiecej pisac Ostatnio szybciej chodze spac Zmeczona jestem... diete nadal utrzymuje U nas nic nowego, Olivia coraz wiecej mowi Jutro idziemy na Faschings Umzug ( taka jakby procesja karnawalowa ) Dzisiaj Olivia byla z tata w Kosciele na balu przebierancow

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2008-02-02 o 23:09
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 22:58   #474
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

W Kosciele na balu przebierancow fajnie to brzmi Ja wieczorem pozarlam kilka czekoladek i mam dosc ale co tam, od juta dieta hehehe chyba czekoladowa
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 23:09   #475
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No u nas w Kosciele robia bale przebierancow dla takich malych dzieci Muzyka leci koscielna i nawet jakies szlagiery Jakbym wiedziala to bym tez poszla
W poniedzialek bede sie wazyc, zobaczymy czy cos juz stracilam

Ide spac, juz mnie oczy bola i zmeczona jestem... Do jutra
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 23:10   #476
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka to trzymam kciuki za wazenie i dobranoc Tez bede zmykac do lozka. Nikogo nie ma PAPA
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 01:00   #477
ivi77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 383
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

lucky też słyszałam trochę o zazdrości starszego dziecka o młodsze, do tego stopnia, że to starsze chciało wyrzucić młodsze do śmieci, a jak płakało to braciszek włożył mu do buzi ogórka kiszonego żeby było ciszej. Moim zdaniem dużo tutaj daje wcześniejsze przygotowanie dziecka na przyjście rodzeństwa. W naszym wypadku to odbywało się od początku ciąży, zresztą zawsze się mówiło o tym że drugie dziecko będzie tylko zawsze był nieodpowiedni czas i tak to się odwlekło. No i jak Wiktoria się urodziła, to nie pozwoliłam na to żeby to dziecko było numerem jeden w domu, tylko właśnie Mateuszek, żeby on nie odczuł takiej nagłej zmiany, że zawsze to on był najważniejszy, a teraz wszyscy się zachwycają małą. Właśnie pilnowałam tego żeby goście najpierw szli do niego i chwilę z nim pobyli, a potem do małej. No i ważne jest też to że jak goście przychodzą i przynoszą coś dla dziecka, żeby mieć zawsze coś co można dać starszemu (żeby nie czuło się pokrzywdzone). U nas to zdało egzamin i efekty są świetne.

Miłej nocki
ivi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 07:52   #478
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

lucky blue rose to ja pislam o mieszkaniu z tesciami

djamelka naprawde byly lody i film

edycia no wlasnie o to chodzi ze nie da sie tak, bo za duzo to kasy by kosztowalo tzn wszystkie przerobki domu a pozatym podejrzewam ze musielibysmy sprzedac mieszkanie zeby miec wlasnie na to kase i dlatego boje sie ze juz nie bedzie powrotu

u nas dzis slonce świeci od samego rana az czlowiek sie lepiej czuje
my zaraz do babci smigamy i pewnei znowu bedziemy miec troche wolnego

milej niedzieli zatem zycze
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 07:53   #479
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ivi o ktorej poszlas spac ja o 22 juz ladnie w łózeczku leżałam
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 08:41   #480
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edytcia - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ I JESZCZE WIĘCEJ

Djamelka - będzie dobrze i całusy dla Małego i Ciebie

Doridee - ja od jakiegoś czasu sama sobie kuopuje prezenty ja TZ kiedyś powiedział abym sobie coś kupiła i tak zostało

Wesele było bardzo udane, jedzenie przesmaczne, kapela OK! no niestety z powodu załoby bawiliśmy się siedząc i jedząc ale jesteśmy zadowoleni, spotkałam część rodzinki, którą widziałam 15 -20 lat temu, odnowione zostały kontakty rodzinne i ogólnie fajnie, TZ teraz odsypia, ja wczesniej miałam swoje 10 min snu bo wiadomo Iza ma to gdzieś, ze nam się spać chce ale damy radę, dziś jedziemy do nich do domu na jadło (hihihi teraz to będę musiała nic nie jeść przez cały post)
A i sukces Iza po sędzonym popołudniu i części nocy z Babcią nie ma nowych kontuzji
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.