Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-05, 10:25   #541
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hej!

U nas dziś piękna pogodawiosna jak sie patrzyja mam dosłownie minutke czasu wiec sie streszcze bo musze obiadek robic!

ivi z ta kucharka to jest tak ze ja moglabym wszystko sama zrobic tylko tesciowa by mi pomogla ale zobacz to jest pierwsza komunia nie jakies urodziny albo swieta.W ten dzien powinno sie siedziec z dzieckiem przy stole a nie latac nad 30osobami i ciagle stac przy zlewie i kuchence nie???wiec zdecydowalam sie wlasnie na kucharke,robi wszystko super i nic cie w dzien przyjecia nie obchodzi,na stoly ponosi,pomuje naczynia,posprzata i jesli dobrze pogadasz to w poprawiny tez przyjdzie jesli szykujesz tez obiadwiec to wygoda nie sadzisz??w moim przypadku to bedzie moja ciocia wiec jeszcze lepiej,no i w miescie tez trzeba pomyslec o tym duzo duzo wszesniejwiec radzilabym ci juz teraz sie zorientowac bo naprawde warto

Gosiek ja naprawde nie potrafie sie tak ladnie malowac,zajrzyj na komentarze pod moimi fotkami na MMoczywiscie uwagi dziewczyn sa dla mnie bardzo wazne bo one duzo wiedza o technice malowania wiec dobrze radza

A mi Daria tez pokasłuje ale ten kaszel to taki ciężki ale wykrztusza sie dobrze na szczescie

Aniuafen fotki super widac ze dzieci sie kochajau nas jest odwrotnieWeronika jest starsza od Bartosza prawie 5 lat ale nie moga sie porozxumieczyja jak pies z kotem
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 10:55   #542
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Blondie- ja tez mialam krwawienia po cerazetkach. wyrzucilam je w polowie pierwszego opakowania

kurcze, Ala zachorowala- wczoraj wieczorem temperatura, katar, pobudki co pol godziny rano obudzila sie mokra, dalam czopka od razu, teraz odsypia, ja tez ide odsypiac

u nas tez dzis pieknie, poszlabym na spacer, ale padam ze zmeczenia.

dzieki za odp odnosnie tesciowej. dyskretnie to juz jej pokazywalam mnostwo razy, ze nie ma przyjezdzac... nic z tego... trudno, moze jak sie obrazi bede ja rzadziej widywala...
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 11:02   #543
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Jupi wczoraj dużo o Tobie myslalama to dlatego ze sie tak dlugo nie odzywalasmyslalam ze juz urodzilas!!Duzo moich kolezanek jest teraz w ciazy i dwie maja termin na 14 i 18 luty no i jeszcze ty!!!Wiec czekam ktora pierwsza sie rozdwoi!Poki co to kulaj sie dalej
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 11:59   #544
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hej dziewczyny! Wrzucam linka o historii choroby małego Joachimka http://joachimek-mogielka.blog.onet.pl/ Miałam okazję poznać jego mamę osobiście, bardzo serdeczna osoba, dlatego ze wstrząsem przyjęłam wiadomość o chorobie jej synka. Jeśli możecie, wpierzcie go proszę finansowo...

Dziękuję za rady odnośnie tych tabletek Zobaczę co będzie się działo dalej...
monika-bardzo ładna z Ciebie dziewczyna, masz taką delikatna urodę...
Jupi-jestes już pewnie zniecierpliwiona? Jak rozwiazałaś kwestie spania, dzieciątko będzie z Wami w sypialni?
Życzę Alusi szybkiego powrotu do zdrowia
millaa-odnośnie mieszkania z teściami to mi się wydaje, że jeśli miałabyś wszystko osobno, nawet ogród, to świetna sprawa Ja bym była za Przecież to zupełnie osobne mieszkanie. Wiem, że wiedzieliby kiedy są u Was goście, o której wracacie, czy gdzieś wychodziecie, ale co z tego? Pytać mogą, a o ingerencję w sytuacji zero połączenia mieszkań chyba trudno...

gosiula- Rozalka na spacer chodzi tylko i wyłącznie za rączkę. Lubi to, a wóżka nie chce mi się targać. Małego w chustę, Rozki za łapkę i maszerujemy. Ale na ulicę nie idziemy, bardziej dookoła domu i w niecywilizowane tereny

aniuafen-dzieciaki cud-miód
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:43   #545
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

O to chyba dzisiaj w całej Polsce piękna pogoda, my byłyśmy już dzisiaj na dworze - ładną mamy wiosnę tej zimy

Aniuafen zdjęcia jak zwykle śliczne, Gosiula twoje też

Ja mam dzisiaj strasznego śpiocha, oczy same mi sie zamykają
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:50   #546
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

dziewczyny dzieki za rady odnosnie mieszkania z tesciami narazie sprawa wyglada tak ze TŻ jest na tak a ja na niewiem ze schylkiem ku nie no ale jeszzce dyskusje trwaja

Gosiek napewno Pati zaczelo sie bardziej"odrywac" po syropku i po odklepywaniu wiec jestescie na dobrej drodze cos mi sie przypomina ze tego syropu chyba nie mozna podawac przed spaniem

Ivi no tak zapomnialam ze trzeba jeszcze kawałek w prawo

Aniuafen ja nie widze zadnych problemow z Twoja cera, wszystko ejst super, dzieciaczki jak zawsze superowe

gosiula ale mala szaleje akrobatka

Jupi zdrwoka dla Alicji

musze sie Wam pochwalic ze Dominka wczoraj poszla sobie sama do lazienki rozebrala sie i zrobila siki na noccik a potem przyniosla nocnik i pokazala ja nawet nie wiedzilam ze ona jest w lazience hehe a dzis rano ubralam jej pampersa a ona wola sii lecimy na kibelek a ona robi
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:52   #547
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

a u nas wcale nie jest ladnie buuuu jest tylko cieplo ale dobre i to
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 13:09   #548
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Blondi bardzo przykra ta historia Joachimkaco można powiedzieć rodzicom którzy są świadomi tego że mogą nie wygrać z chorobąto bardzo przykre,zwłaszcza jak dziecko jest chore.

Milla a u nas słonce świeci-jest poprostu pięknie.My akurat wrócilismy z przedszkola i zjedliśmy obiadekteraz mam chwile czasu więc pisze.Zaraz idę na kawkę
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:28   #549
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Dzisiaj biorę się za podatki ,więc przynajmniej wiem komu przeznaczyć 1 %.
Spisałam już dane do fundacji.
Nie wiem ile tego będzie ,ale zawsze coś .
Nie wyobrażam sobie takiej tragedii i mam nadzieję ,ze nigdy nie dotknie moich bliskich .
Dobrze ,ze chociaż jakoś można pomóc.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:35   #550
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

no cóż świat/los jest okrutny - przykre, ze cierpią takie dzieciaczki, nikt nie powinien cierpieć ale maluszki...
Ja jak Gosiula wiem komu w tym roku oddam ten 1%

A co do Rodziców Joachimka co mozna im powiedzieć - ja wolę sie pomodlic bo wierzę w siłę modlitwy

ja także mam nadzieję, ze czegoś podobnego nigdy nie doświadczę
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:33   #551
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Jupi wczoraj dużo o Tobie myslalama to dlatego ze sie tak dlugo nie odzywalasmyslalam ze juz urodzilas!!Duzo moich kolezanek jest teraz w ciazy i dwie maja termin na 14 i 18 luty no i jeszcze ty!!!Wiec czekam ktora pierwsza sie rozdwoi!Poki co to kulaj sie dalej

kulam sie, kulam. mialyscie obstawiac kiedy sie rozdwoje i sprawa ucichla!
ja bede walczyc, zeby to byl 13ty

Blondie- wybacz, ale nie bede czytac historii tego dzieciaczka z racji koncowki ciazy, moge sie tylko domyslac... gdybym przeczytala kolejny tydzien spania bylby z glowy.

Millaa- Dominika juz biega w majteczkach?
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 18:00   #552
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Tak jak mówiłam moja fotka już wywalona

Jesli chodzi o cere jest juz znacznie lepiej. Ale nie wiem czemu ten program ktorym zmniejszałam strasznie masakruje zdjecia - dlatego za bardzo nie widac było tej kaszki na twarzy którą mam :/ Ale naprawdę z dnia na dzień jest lepiej - dobra pielęgnacja plus kosmetyczka dają rezultaty. Teraz mam isc znowu 14 lutego na Walentynki

Monika please wrzuc linka do Twoich Makijaży w podpisie - za kazdym razem szukam gdzie to było

Buzki
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 18:18   #553
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Aniu faktycznie cera na zdjęciu wygląda bardzo ładnie. Uważaj z usuwaniem zdjęć- możesz dostać za to bana - przeczytaj regulamin Dzieciaczki boskie, Ala sie zmieniła, to już panna a nie niemowlaczek

Jupi duzo zdrówka dla Aluni Byłaś u lekarza??

Gosiula Ninka jak zwykle superowa Mała spryciula

Blondie ja co prawda mam juz jednego dzieciaczka któremu chcę przekazać 1% podatku ale jest jeszcze Andrzej. Choroby mnie przerażaja.. zwłaszcza dzieci

Monika chcę zeskanować dzić wszystko co mam na temat kształtu Twojej buzi i wysłać Ci na maila. Poszukam też oczu.

Dziewczyny - tak sobie pomyślałam, ze bez sensu pisać cos co juz zostało napisane - tym bardziej ze suche pisanie i tak tu nic nie da - potrzebne są instrukcje na rysunkach lub zdjeciach. Literatury odnosnie wizażu mam multum wiec piszcie, będę to skanować i wysyłać Wam na maila.
Na urodziny dostałam od Kasi rewelacyjna ksiazkę "Sztuka wizażu" http://ksiazki.tv/n/505 - świetna!! Taka pigułeczka wizażu i stylizacji - suuuper!!
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 21:02   #554
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee wysle ci moj email na pwJestes kochana

Aniuafen ok nastepnym razem dam linka,ale chodzi ci konkretnie o moj czy ogolnie MM
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 21:21   #555
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Moniko mail już wysłany. Starałam sie dać taka rozdzielczość aby było czytelne

Hallo, co to za pustki?? Czyżby ostatki?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 21:42   #556
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee dziekuje,dziekuje,dziekuj ew tym jest wszystko,jutro to sobie wydrukuje i bede cwiczyc!!!Potem porobie fotki i bedzie super!!!A fryzurka to powinbyc bardziej wycieniowana po bokach,teraz wiem ze cos mi nie pasowalojestes wielka kotku!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:02   #557
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Moniko - drobnostka Ja myślałam o takiej fryzurce dla Ciebie Dziewczyna ma identyczny kształt buźki jak Ty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzurka2.jpg (119,1 KB, 12 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:07   #558
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No naprawde świetna ale jest jedno ale-ja nie chce obcinac wloskow
uwierz mi ale bardzo mi sie podoba takie ciecie,ogolnie mam wlosy dosc pocieniowane i gdy te z bokow wezme za uszy i reszte spuszcze to mam podobna fryzurke tylko grzywka innazeby sie sciac to musze to gleboko przemyslec

a ty jestes kochana ze tak mi tu doradzaszojejku taka kochana


Dobra ja juz musze isc,chcialam posedziec dzis dluzej ale Daria ma od wczoraj taki dziwny kaszel i teraz sie rozplakala.Zmykam!

Dobranoc!

Doridee
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:24   #559
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Dzięki dziewczyny za taki duży odzew w sprawie Joachimka.

Nikogo nie ma, bo śledzikują... U nas imprezka na całego... :P
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 07:48   #560
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

no faktycznie pustki jestem zaskoczona przygotowalam sie na dlugie czytanie a tu szybko mi poszlo

dziewczyny czy mozecie mi polecic jakas fajna książke na temat zabawy z dzieckim czy cos w tym stylu, kiedys widzialam fajna reklame w gazecie i sie napalilam a teraz oczywiscie nie pamietam jaki byl tytuł
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:00   #561
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

aha
Jupi tak, Dominika chodzi w majtkach ale tylko po domu jak gdzies wychodzimy to zakladam pampersa ale wczoraj na wyjsciu zawolala sii i zrobila na kibelek
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:19   #562
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Moniko pomyśl chociaż Cie rozumiem bo ja też zapuszczam

Millaa zapomniałam wczoraj pochwalić Dominczkę - jestem pełna podziwu i gratuluję Ale z tego co pamiętam załatwia sie do nocniczka juz od dawna
Co do książki to ja mam "Zabawy fundamentalne" ale rzadko do nich zaglądam Jest tu duzo pomysłów na rozwijajace zabawy z dzieckiem dostosowane do jego wieku, zobacz tu:
http://www.zabawyfundamentalne.pl/
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:37   #563
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witajcie,
Doridee super ten filmik o makijażu, nie masz takich linków więcej?

Ale jaja mam w pracy, mamy rozliczanie czasu pracy wg czytników na wejściu/wyjściu, no i z powodu, że nigdy nie przychodzi się punkt 7.00 i wychodzi 15.00, nazbierało mi się ponad 40h (nadgodzin). Ostatnio wyszło rozporządzenie że musimy odebrać te godziny i zejść do zera (wybierając po np godzinie dziennie), w związku z czym abym zdążyła przed wyjazdem musze odbierać po 4h. Także pracuję teraz codziennie tylko 4h i zmykam do domku. Takie rozporządzenia to lubię

Millaa ale masz dobrze z tym wołaniem na nocnik, gratuluję. Ciekawe ile ja będę musiała uczyć Pati?
Blondie ja już niestety się rozliczyłam i przekazałam 1% na inny cel (ale też dzieci)

Patusia niestety nadal kaszle i ma katar, w nocy wierci się, budzi co chwilę, normalnie szok. Kiedy my zdążymy z tymi szczepionkami?
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:52   #564
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Millaa- to widze, ze Dominika juz chyba na dobre zalapala super!
Gosiek- ale masz fajnie w pracy tak na dobre zakonczenie

Monka to chyba netu nie ma, innej mozliwosci nie widze...

Ala dzisiaj czuje sie o wiele lepiej- temperatury nie ma, katarek przeszedl po amolu Gosiek- kuruj Pati, kuruj

ja moje 1% zawsze przeznaczam na zwierzeta
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:23   #565
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee dzieki za link co do sikania na nocnik to jzu bardzo dawno sika ale jak ja wysadzam a teraz cosraz czesciej sama wola ale oczywiscie zdarza sie jej sii do majtek i wcale nie rzadkono ale nie spodziewams ie cudow ze odrazu bedzie caly czas wolac jak zawola kilka razy dziennie to i tak sie bardzo ciesze i obwieszczam calemu swiatu

Gosia no niezle macie w pracy suuuper kuruj Pati
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:37   #566
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hej laski

Milla gratuluje że masz taką mądrą córcie,u nas z tym nocnikiem różnie bywało,były przymiarki ale zazwyczaj kończyły się tylko na przymiarce albo mama miała demonstrować jak się to robiale moim zdaniem każde dziecko do tego dorośnie,widze to po swoich dzieciach!Najstarsza Weronika miala zaledwie ponad rok jak już robiła na nocnik,a z kolei mój synek nauczył sie dopiero przed 3 urodzinami na początku już się denerwowałam że nie chce tak długo robić na nocnik ale też go nie zmuszałam bo całkiem by się zniechęcił,był wtedy raz letni dzień jak Bartek zdjął sam pampersa i chcial majteczki i robił jak by to umiał od dawnawięc nie ma powodu do niepokoju jak dziecko nie ma o tym w głowie,Daria na widok nocnika ma mieszane uczucia ale wie do czego służy bo pokazuje paluszkiem i mówi "sisi"więc czekam aż zdecyduje sie na ten "pierwszy raz"

Gosiek ty to masz dobrze kurkasłuchaj jak czytałam was kiedyś to obiło mi sie o uszy że gdzieś wyjeżdżasz tak???za granice o ile pamietam i gdzies bardzo daleko tylko nie pamietam gdzieale co??na stale czy na wczasy czy do pracy czy jak??a bedziesz z nami pisac??????
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:19   #567
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hello

Monika Twoje makijaze sa coraz lepsze, bravo A Gosiek wyjezdza do Szanghaju Co wejde na nasz watek, to ktos sie pyta, gdzie jedzie i po co Jedzie na 3 lata, maz dostal bedzie tam pracowal Jak mama ?

Doridee bardzo pomocny link Tak btw nie wiedzialam, ze Ty taka fachura jestes, jesli chodzi o wizaz

Milla tez bym chciala, zeby moja wolala siiii tak jak Dominisia Gratuluje

Gosiek to przez pogode Pati przeziebiona jest... kurka, raz zimno, raz cieplo i pozniej sa tego skutki. Przejdzie jej migiem, zobaczysz

Aniuafen fotki zdazylam obejrzec Ale tak, jak pisze Doridee uwazaj, bo tego robic nie wolno !! Ja usunelam 2 fotki i dostalam bana na 10 dni

Monka- gdzie Ty jestes ??????????? Moze bys tak chociaz dala znac, ze wszystko ok ???


Dzisiaj zrobilam sobie termin na kurs ( paznokcie ) i jade do Polski na 1,5 tygodnia Od 31.03 - 8.04 bede w Polszy

Diete dalej utrzymuje Idzie rewelacyjnie poki co Ale dzisiaj dostalam @ i troche ciezej jest, ale dam rade Od wczoraj robie a6w ale chyba nie skoncze tego, ciezko jak nie wiem co

Dodaje kilka zdjec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Olivia mit mama.jpg (40,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (65,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (71,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (67,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 66.jpg (50,4 KB, 10 załadowań)
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:54   #568
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Cześć dziewczyny!

Ależ mnie tu nie było... No ale cóż... Emilka jak tajfun! Szaleje i rozrabia. Do tego tragicznie śpi w nocy, nie ma apetytu, jest złośliwa i w ogóle Zwalam to na zęby, ale oczywiście nic nie widać. Więcej czasu spędzamy z nią na dworze i placu zabaw, bo w domu nie idzie wytrzymać. Ostatnio strasznie się rozpędziła i pacnęła jak trza na glebę. Nic jej się nie stało, ale nie chcę nawet pisać, jak wyglądała jej bialutka kurtka i szalik... Świeżo wyprane Oczywiście nic nie czytałam, jak znajdę czas, to nadrobię, ale raczej nie wszystko...
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 15:07   #569
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Czesc dziewczyny. Ja jakos nie mam weny do pisania, moj termin sie zbliza. Ale tez czekam na tz-ta i juz zaczynam wariowac.
Wymyslilam, ze zrobie "na powitanie" sernik i tort pavlova jednak, zamiast tej krowki, bo uwielbiam beze - a przepis mam ten co robi Nigella, mam nadzieje, ze wyjdzie mi taki sam jak jej

Sniezynka to drugie zdjecie (ze smoczkiem) niezle, tak jakby myslala "co by tu teraz zmajstrowac?"
Fajnie, ze udalo Ci sie ten kurs na paznokcie zarezerwowac Juz dawno o nim pisalas.

A my jeszcze za chwilke zjemy jajecznice i ojedziemy do mojej kolezanki, ktora urodzila 3tygodnie temu, normalnie mam potrzebe potrzymania bobaska malutkiego na rekach Zajrzalam do dzieci styczen/luty 2008 i superasne sa takie malenstwa.

wenezja zagladaj czesciej

monka daj nam jakis znak, ze wszystko ok
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 15:33   #570
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ugh własnie napisałam się i wszystko poszło.. Bo moja córa nacisnęła sobie odpowiedni klawisz…. Bywa.
Dzięki za ostrzeżenie apropos kasowania zdjęć – nie mam obiekcji przed pokazywaniem się ale jakoś ostatnio przeczytałam ten artykuł na MM jak to średnio mili panowie z zainteresowaniem oglądają nasze zdjęcia i się mi zrobiło jakoś dziwnie nieprzyjemnie…

Doridee też nie wiedziałam ze jestes taka fachura J Myślę że każda z nas często szuka jakiejś porady więc fajnie mieć Cię z nami J Choć muszę powiedzieć ze co innego oceniać kogoś po zdjęciach co innego – na żywo. Kiedy próbowałam ustalić w jakich włosach mi lepiej – blond czy ciemnych na Wizażu pisano ze w ciemnych kiedy wszyscy z którymi rozmawiam w realu ze absolutnie i zdecydowanie w blond. Osobiście wolałam się w ciemnych – ale też ciężko to ocenić kiedy człowiek ogląda siebie właśnie po zdjęciach i w często wystudiowanych pozach przed lustrem …. Jeśli chodzi o makijaż znowu też nawet zdjęcia przy naturalnym oświetleniu nie oddają całości – moim zdaniem na zdjęciach makijaże wyglądaja bardziej płasko niż w rzeczywistości i trzeba dużo wysiłku żeby ten makijaż ładnie wyszedł w obiektywie. Osobiście sądzę ze jednak lepiej wyglądam „na żywo” heheh. I tego mam zamiar się trzymać

Dzisiaj miałam fajny dzien w pracy – długo musiałam jechać na doradztwo ale kilka wdzięcznych projektów poczytałam. I w ogóle było miło. Kurcze lubię tę pracę J Ciekawe jak długo będę to robić – na razie projekt jest przewidziany do końca czerwca ale ma być dłużej – ale czy na pewno? Hm zaczyna mi się podobać i się zaraz skończy
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.