Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-07, 09:00   #661
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

DORIDEE mniejsza o szczeguly haha Jak zrobilas ta owsianke? na normalnym mleku musialabyc nie? Nie widzialam u nas mleka 2% Kpilam ponizej 1% ale strasznie przezroczyste te mleko takie metne .O tej wodzie tez slyszalam Mi jakos nie przejdzie ciepla woda wole juz zimna
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:30   #662
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monka na normalnym ale Ala niewiele zjadła. Miałam tylko 3,2% Najlepsze byłoby 2% Ja zawsze dodaje jeszcze jakieś pestki, rodzynki, czasem miód - pycha A wodę lubie w każdej postaci
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:36   #663
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee haha no ja nigdy owsianki nie robilam takze nie wiem ale szczegul .Ale moze by dzidkowi zasmakowalo Ja mu na snaidanie daje paltki z Kellogsa z miodem i orzechami albo z czekolada .

Idziemy spac juz po 9 Milego poranka
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:50   #664
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

ale wam dobrze,że możecie sobie w domku siedzieć .

A ja działam w robocie .
Na szczęście mam trochę zajęcia ,więc czas leci piorunem.

Ja owsianki też nigdy nie gotowałam ,ale moje Oskar lubi musli z płatkami owsianymi ,albo z otrębami.
Natomiast Nisia je chrupki kukurydziane ,ale bez mleka, tylko " na sucho"

Oskar pije wodę mineralna i najbardziej mu pasuje .
Nina w nocy pije wodę przegotowaną ,a jak zabraknie w butli to dolewam jej mineralnej ,która stoi u nas zawsze przy łóżku ( mamy sucho w mieszkaniu) .natomiast w dzień jak zobaczy ,że w butli albo w kubku nie jest kolorowo to nie chce pić.

Wzięłam wolne na jutro ,muszę odpocząć w domku.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 12:32   #665
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Halli hallo Jezuuu my dzisiaj spalysmy do 10:20 moze dalej bysmy spaly, ale tel nas obudzil Teraz jestem w trakcie sprzatania, ale sily cos nie mam Dzisiaj na Orbitrku zrobilam 9,5 km w 30 min spalilam ponad 360 kcal Musze isc pranie zrobic, bo chcialam isc na spacer z Olivia, jak wstanie. Bylam teraz po listy, na dworze jest pieknie, swieci slonko, trzeba to wykorzystac

Monka spiochu jeden, wstawaj... no ile mozna spac

Aniaufen to fest dzisiaj poszalalas Przebijasz nas z tym dluuugim siedzeniem My stare weteranki z Monka, a nie dajemy rady juz ( moze to przez wiek )

Gosiula tylko jeden dzien masz wolnego ???? Olivia pluje owsianka jak jej daje Dzisiaj jak jej dalam chlebka z serkiem wiejskim to udawala, ze rzyga Ja go uwielbiam, a ona nie. Odkad jestem na diecie Olivia tez pije wode mineralna, sporadycznie jakies soki. Ja to najbardziej lubie wode z kranu

Ja mam w przyszlym tygodniu piatek wolny, bo musze do dentysty zasuwac

Wiosna idzieeeeeeeeeeeeeeeeeee
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:28   #666
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hej!

No i jest tak jak podejrzewalam-czyli pełnoi do czytania

Doridee no no ,widze ze macie baaaardzo urozmaicone zycie seksualnezawsze sie zastanawilam czy takie zabaweczki sa rzeczywiscie takie jak piszątzn w zastosowaniuprzyjemne

Sniezynka nie martw sie nie jestes sama-ja tez "narazie"nie posiadam zadnych gadzetow erotycznych

Monka jak jestes to jest przynajmniej co czytac hehefajne twoj tz ma imie i nazwisko

Edytcia zlóz zyczenia swojemu tzowi ode mnie

Doridee jestem umowiona do fryzjerana ciecie i pasemkaale nie bede radykalnie zmieniac dlugosci wloskow bo mi szkodadam je sobie tylko bardziej pocieniowacmusze poszukac jeszcze jakies fajne fryzurki i wezme na plytce fryzjercepotem wam wkleje oi ocenicie

Dzis jestem zachwyconaDaria od dwoch dni spowrotem pije mleczkoale daje jej z kartonu 3,2% bo proszkowego Bebiko nie tknieale dobrze ze pije chociaz takie,dosypuje jej troche kakao rozpuszczalne i wypija nawet 180mla kiedys to najwyzej 120ml!!wiec sie ciesze.

A czy wy gotujecie mleko z kartonu czy jak??bo ja tylko podgrzewam i daje i narazie nic jej nie jest

Jupi ja mysle ze ty urodzisz 12!!!Tak czujeniewiem czemu

Owsianka bleeeee!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:25   #667
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edycia najlepsze życzenia dla Twojego Mężusia

Monika pochwal sie koniecznie nową fryzurka A co do gadżetów to sama musisz spróbować, zależy co kto lubi Moja Ala nie pije samego mleka ale uwielbia kaszki mleczno-ryzowe Bobovity

Nie lubicie owsianki??? Ja lubię A jaka jest zdrowa
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 16:46   #668
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee no myslalam nad jednymmusze tzowi szepnac slowkoa pozatym to nasze zycie "łóżkowe" narazie jest dosc pikantne i bez tych gadzetkowale nie mowie ze nie sprobuje-my

A co do kaszek to Daria nie lubila ich od poczatku wiec niewiem czy teraz by pila czy jadla
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 17:17   #669
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Dzieki za zyczenia dla mojego tz-ta Przekaze.


Doridee no niezly arsenal masz Ja podobnie ja sniezynka i Monika nie posiadam takich gadzetow.

monka fajne te koszulki co pokazalas Tobie to juz kolorowe sny sie snia nawet zyczyc Ci ich nie trzeba.
Co do mineralnej to ja daje naleczowianke, cisowianke - zazwyczaj jedna z tych dwoch. Oczywiscie nie gotuje jej dodatkowo, tylko prosto z butelki.

Monika ja daje tez kartonowe mleko - ograniczam sie do podgrzania go w mikrofali i jest ok.
Pokaz sie w nowych wloskach. Kiedy idziesz do fryzjera?


Mysmy dzis o 7mej juz byly na nogach, takze Sniezynka wypraszam sobie denerwowac mnie takimi opowiesciami, ze wstalas o 10.20 Oczywiscie zartuje, pisz, pisz - bede myslala ze chociaz ktos sie wysypia
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 17:35   #670
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ja zrobiłam badania okresowe w pracy i mocz mi wyszedł zły - byłam dziś u lekarza i stwierdził, ze coś jest możliwe, ze kamień, majówkoczerwcówki zorientowane pisałam wcześniej o tych bólach w czasie okresu i wogóle to mu powiedziałam, on stwierdził, ze to raczej nie torbiel i nie przydatki raczej zdecydowanie nerki. Po urodzeniu małej w sierpniu miałam taką jazdę z moczem, ze sikałam krwią wtedy tez robiłam wszystkie badania i usg i po lekach przeszło, ale nerki lubia wracac a ja sie z tym z przerwami zmagam od liceum, wtedy pierwszy raz był problem z piaskiem. Teraz też mam zrobic usg więc w sobotę pewnie się wybiore - prywatnie bo jak sam lekarz stwierdził to ma być dobre usg aby dało odpowiedz a nie "nic nie widać i nie słychać" boję się bo moja Mama miała usuniętą nerką - miała jakis nowotwór, niby nic groźnego ale zawsze zastanawia. Zreszta czytałam właśnie na temat kamicy i rzeczywiście objawy jakie mam to nawet pasują, ale zobaczymy mam antybiotyk i za 3-4 tygopdnie mam zrobić badania, ale ogólnie to mam jeszcze zawalone gardło i zatoki, dopadło mnie jakieś holerstwo, kolega w pracy był chory i teraz my z kolezanką chorujemy
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 17:49   #671
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka no zabijasz mnie tymi kaloriami musze ja dzis sprawdzic ile kilosow robie nie zepsol ci sie czasem licznikBo pamietam jak kiedys bylam na silce koles z 30 minut normalnie tak napierdzielel na tym a mial ponad 200 hehe Albo zasuwasz tak na maxa ze ci dym pod butami idzieKupila m w koncu butki kupilam w koncu butkisa boskiehaha moj tz to zdziwko mial jak zobaczyl cene ale przebolalTylko mi nawijal A wiesz ile ja bym mial za to frytek ile bym na tym zarobil a ja do niego a wiesz jak mnie uszesliwiles haha a on A JAk , Tak zeby dziecko drugie robic....:cojes t:


Doridee ja nie wiem czylubie owsianke ale chyba tak napweno nie na sucho , jakis dzemik do tego albo miod tak jak pisalas albo jakies owoce.

Monika dawaj fotki dawaj

Edycia ja wogule ostatnio mam kolorowe sny (czy.erotyczne) moze przez to ze mam okres i chcica sie podswiadomie wlancza haha Twoj tz ma jakies swieto? bo cos mi umknelo jak cos to ZDROWKO

Magda oby to nic powazne rob szybko badania i jak cos jest to trzeba sie brac za porzadne leczenie Lepiej troche zaplacic ale wiesz ze cie nie zbywaja tym bardziej ze twoja mam miala problem z nerka.

Przyjaralam sobie zupe kapusciana i glodna siedze haha


A co u Darii ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 17:49   #672
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ale dajecie czadu po nocach, ja to bym tak nie dotrwała, ale może już niedługo, jak się obudze a Wy jeszcze bedziecie pisać to dołączę i zobaczymy kto dłużej zostanie
Monka, faktycznie jak jesteś to ilość stron do czytanie rośnie w zastraszającym tempie
W ogóle to tyle nasmarowalyście że teraz nie wiem co mam napisać

U nas zamiast poprawy to jest pogorszenie, dziś Pati miała 38,8 st gorączki, prawie nic nie chce jeść, jedynie butlę rano i wieczorem a przez dzień prawie wcale
Tak więc nici z jutrzejszego szczepienia

Zapomniałam Wam napisać że ostatnio trafiłam na wyprzedaż w ciucholandzie (wszystko po 3zł) i nakupowałam Pati kilkadziesiąt ciuszków, mnóstwo bluzeczek, sukienek, nawet kurtek. Normalnie szok, wszystko firmowe Next, GAP, Mothercare, H&M ... Takie zakupy to moge robić, nawet sobie kupiłam 4 pary dzinsów, a co jak szalec to szaleć
Edytcia tak dla pocieszenia to ja wstałam o 6.oo

Zapomniałam wrzucić linka....fajowe, ale słuchajcie tego w słuchawkach - zarabisty efekt http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 17:50   #673
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Magda biedactwo-zal mi ciebiemam nadzieje ze to nie bedzie nic powaznego,ze leczenie farmakologiczne pomoze

Edytcia do fryzjera ide we wtorek popoludniunadal zastanawiam sie nad cieciemniewiem czy sie zdecydujeale na pasemka jestem pewna na 100%!!!!Miałam już kiedyś i każdy mi mówił że ładniemam gdzies zdjecie,jak poszukam to wkleje

No a gdzie reszta???
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 17:53   #674
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gosiek u nas w kazda srode w ciucholandzie sa wszystkie rzeczy po 2zł!!Ale ja juz nie szalejebo mam pełno ciuchów a dzieci tez połowy nie wynoszą a zwłaszcza Dariama tyle ciuszków że szafa się nie domyka
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 18:00   #675
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika nie dobijaj nie, ja się tu cieszę, że kupiłąm po 3 zeta, a ty tu walisz, że masz po 2 bez łaski
Magda rob, rób badania, lepiej zapłacić, ale miec jasnośc sytuacji, trzymam kciuki
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 18:40   #676
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gosiek bo wy bedziecie miec roznice 7 h tak? ale nie pamietam czy do przodu czy do tylu hehe I co teraz z tym szczepieniem Ale sama goraczke ma , moze to jakis zabMoze do jutra jej przejdzie I co teraz jak szczepienia nie bedzie? Pojedziecie bez? czy tam zaszczepisz?

Kukra a mi sluchawki nie dzialaja znaczy sie wejsciowka od sluchawek bo pazdziochy zapomnieli naprawic

Zrobilam sobie brukselke i borkuly polalam jogurtem z czonskiem i najgorszemu wrogowi takiej kolacji nie zycze BLEEEEEEEE Brukselka jednak dobra jest z sosem balsz.... ble ble jakos tak haha
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 18:52   #677
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Alabama widze cie!!!Pisz-tak dlugo cie nie bylo
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 18:58   #678
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ile czytania!!!!!! Macie szczescie ze przynajmniej o jakis fajniusich sprawach pisaliscie-przyjemnie sie czytalo wy zberezniaczki jedne-co wam w glowach siedzi!!!!!!!Zartuje!Sama mam ochote zapelnic sypialnie takimi zabaweczkamitylko moj tz to troche z ufa pochodzi i niebawi go takiecos!!!ale moze kiedys? Mam bratowa(zarobista)to ona ma wszystkie te sprzety-mowi zawsze do mnie tak a co jak twoj brat jedzie na caly tydzien w trase to trza dawac sobie radema racje!!!!!!!!!! Sniezynka a ty co myslalas ze z odchudzania do szpitala mnie wywiezli? Jestem a odchudzanie idzie jak nigdy do tad Bylam troche zajeta bo teraz zajmuje sie takimi polakami co maja chora coreczke ma 4lata i nie chodzi ani nie mowi-wiec mam troche jezdrzenia z nimi po socjalach zusach i specjalistach!!!!!! Monka jestes-wiedzialam bez podgladania tylko jak zobaczylam i le stron przybyloale fajnie przynajmniej jest co do poczytania Magda zycze duzo zdrowka i oby wyleczyc to jak najszybciej
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 19:07   #679
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gosia no własnie a co ze szczepieniem? ucałuj Mała od Nas
co do zębów to Wiesz pisałam Iza tez miała gorączkę i chorowała. To może byc i to
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 19:25   #680
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Jeju znowu tyle czytania

Monka no chyba nie chcesz mi powiedziec, ze moj licznik jest zepsuty ??? Skonczylam teraz a6w dzisiaj lepiej, ale kregoslup mnie boli...

Edytcia ano pospalam chwilke dluzej niz Ty ale jutro musze wczesniej wstac, bo na 12 jade do pracy a musze obiad ugotowac, posprzatac i pocwiczyc Tz jutro wraca czy w sobote ???

Djamelka Ty tez sie odchudzasz ?? Ile chcesz zrzucic ???


Magda bedzie dobrze, zobaczysz...


A Olivia nie spi buszuje w lozeczku, ale juz do niej nie ide, bo bylam tam ze4 razy a ona sie smieje, robi durnia z matki
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 19:33   #681
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Amelka a ty co tez na diecie? hehe to jakas epidemia chyba A jak maly lepiej juz ?

Sniezynka a ty co jejkujesz stalo sie cos?Nie moglas juz czegos napisac o co chodzi tylko takie chizujace jeju

Moj dzidek cos dzis malo zjadl Sniadanie szamal potem pare lyzek jajecznicy pare lyzek odibaku troche winogrona i pare lyzek kolacje Tez dieta? hehe mam nadzieje ze jutro to nadrobi
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 20:08   #682
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Co nic nie piszecie ??? Monka mi sie jakos tak wyslalo, ale zdazylam edytowac
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 20:22   #683
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka hehe nie no tak napisalam z tym licznikiem juz cie nie strasze bo wyzioniesz ducha haha Ja tez u malego kilka razy bylam Moja mamuska zawsze domnie mowi po co idziesz jak nie placze pogada sobie i sie znudzi i pojdzie spac No i poszedl
Ja dzis nie cwicze bo jeszcze pelna po ej skapcialej kolacji jestem a pozatym tz jest wiec siedzimy jutro bedzie w pracy siedzial i w sobote tez , takze korzystam z towarzystwa
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 20:34   #684
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Normalnie nie wyrabiam na zakrętach, szoka łapię jak widzę ile mam zaległości w czytaniu. I jak to wszystko zapamiętać ma moja przepełniona łepetyna

Snieżynka
ale sie zawzięłaś :szacuneczek Odnośnie szóstki weidera to jak już kilka razy słyszałam że jak się chce zgubić tłuszczyk to ona nie jest dobra, tzn dobra jest jak chcesz zrobić sobie koloryfer a jak zgubić tłuszcz to przede wszystkim dieta a szóstka dopiero na koniec. Tyle słyszalam ale ekspertem nie jestem

Bardzo ciekawe wątki poruszacie mnie zainteresowały te kulki. Doridee jak już będziesz po testach to podziel się wrażeniami

Cholera już zapomniałam co pisać

A moja Ala wody czystej nie tknie, kaszkę je ale taką gęściejszą, mleko Bebika uwielbia, więc problem śniadań mam z glowy

Snieżynka
oszalałaś, gdzież tyle spać Toż to ty się nie nadajesz na Matkę Polkę
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 20:37   #685
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ja juz padam Zmeczona jestem, jak nie wiem co

Moja mala tez juz spi, przytulilam ja i zasnela

Monka a myslisz ze spala sie tyle samo kcal np na 1 i 10 ????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 20:39   #686
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Anchela ja czytalam, ze najlepsza a6w jest na kaloryfer, ale przy diecie tez sa jakies efekty u spaslaczkow Niby cm tez spadaja, zobaczymy.... No zawzielam sie, nie ma bata, nie przestane dopoki nie bedzie tyle kg co chce
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 20:49   #687
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

A ile chcesz żeby było?
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 20:55   #688
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka nie ma tyle samo kalori na 1 i na 10 Wraz ze zwiekszeniem stopni wieksza sie ilosc kalori Ja jednak zaczelam cwiczyc ale dupa bo mi maly co chwile poplakuje Nie wiem o co chodzi Jak zaczelam biec przebieglam pare minut i placz To pozlam na orbiterek i to samo i tak w kulko i zeszlam na dol Z ta szostka to jest tak ze jak ja zrobisz do konca to potem trzeba wziasc miech przerwy jakos tak i potem znowu do niej wrocic i tak do efektow .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 21:01   #689
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Fajnie kobietki ze piszecie, bo mam co czytac i czas leci

Sniezynka tz przyjedzie w sobote w nocy trzymam kciuki za twoja silna wole oby tak dalej

magda lec do lekarza, daj znac co i jak. Trzymam kciuki, zeby to nie bylo nic strasznego.

monka moj tz ma dzis urodziny ogladalam dzis "Dzien dobry tvn" i sie dowiedzialam, ze Pudzianowski tez ma dzis urodziny lubie go
To bedziesz teraz paradowac w nowych butkach z radoscia, az nowych, innych nie wypatrzysz

gosiek ale zes zaszalala z tymi ciuchami.

Monika obetnij sie tez - bedziesz w calkiem nwym wydaniu Nie poznam Cie potem

Amelka a Ty to masz taka prace, ze jezdzisz z roznymi ludzmi zalatwiac sprawy, czy to taka twoja prywatna dzialalnosc charytatywna? Dobrze, ze sa tacy ludzie jak Ty.



Zosia cos zaczela mi brzydko kaszlec Jutro pojade z nia do lekarza. W sumie to ma tylko kaszel, bo temperatura 37,1 to zadna goraczka.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 21:10   #690
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edycia to jeszcze raz zdrowie za tz-ta. Dalas malej jakis syrop ? moze po nocy przejdzie.To w obote beda strzaly z fajerwerkow nad lozkiem Tylko Zosi nie obudzcie .Ja tez lubie Pudziana ten to ma moc w sobie jakby mnie dmuchnol to bym sie zlozyla na cztery czesci

Ogladalam dzis Kamsutre i taka kijowa ksiazka bede musiala inne wydanie poszukac

Mowcie co upujecie na walentynki bo jak mi to nie wypali to dam mu tylko czekoladki z kartak haha albo roze kupie Mi tz dzis oswiadczyl ze butki dostalam na walentynki sie wybronil cholera od zakupu
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.