Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-09, 00:47   #871
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Jejku, dziewczyny, ale mnie zagadujecie Jutro Cie przescigne Anchela Kurka nawet godziny, no, no, no

Edycia - Viel spaß ich wünsche dir

Dobranoc
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 00:48   #872
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

i dalej tu siedzicie? WIO MI STAD

papa nietoperki
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 00:49   #873
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Śnieżynka nie wątpię
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 00:52   #874
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Anchela to jest aktualne, moze nie pogodowo, ale cielesnie tak


Sniezynka a co znaczy spass?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6956,12.jpg (106,7 KB, 15 załadowań)
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 00:55   #875
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

n to ja naprawde ide spac
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 00:57   #876
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edycia to teraz masz jaśniejsze włosy? ładnie ci, tzn twarzy nie widać ale mam wrażenie że ci pasuje taki jaśniejszy kolor

A kysz spac
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 01:15   #877
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edytcia Spaß to zabawa Bylam obczaic NK teraz ide spac.pa
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 08:15   #878
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

matko kochana myślałam, ze nigdy nie skończę czytać

Dziciaczkom zdrowia dużo no cóż Iza też pokasłuje, mam nadzieję, że się nie zarazi ode mnie, ja kaszlę jak gruźlik ale katar mi przechodzi.
Idę mdziś na USG i boję się jak jasna cholera, no mam takiego pietra chyba tylko w ciąży idąc na badania miałam większego stracha

Byliśmy wczoraj u Teściów i zgadnijcie co się stało .............
no właśnie Iza znowu rozwaliła wargę - tak przylutowała w podłogę, ze myślałam "nie ma zębów" ale tylko troszkę leciała krew delikatnie (jeśli można tak powiedzieć) uderzyła ja to chyba przestane z nią tam jeździć

A Iza na drugie ma Magdalena - tak się umówiliśmy z TŻ dziewczynka po mnie a chłopak po nim, tylko jak będzie druga panna to będzie problem z drugim hmmmmmmmmmmmmm moze Paula ale to odległa przyszłość.
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 08:55   #879
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Wstawac spiochy Mnie TZ obudzil, bo na zakupy trza jechac... On pojechal teraz z mala po siweze pieczywo i wedlinke Zaraz bedzie wyzerka

Magda Bardzo mi sie podoba imie Magdalena ( moja siostra tak ma ) Biedna ta Izunia, zawsze cos... Przestaniesz jezdzic do tesciow ?? Czyzbys nie lubiala za bardzo tam jezdzic ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 09:21   #880
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Śnieżynka mi Alunia zrobiła pobudkę o 6:30 (ale jeszcze przez pół godziny udawałam, że śpię ) a na dobre to od siódmej

Jak na razie nie mam zaległości

Piękne u nas dzisiaj słoneczko, zaraz pójdziemy na dwór
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 12:31   #881
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Magda ja bym na twoim miejscunie jezdzila tam , przeciez tak nie mozna czy oni niewiedza ze na takie dziecko trzeba co chwile patrzec Fak faktem ze niekiedy wystarczy sekunda i dochodzi to tragedia .Ale troche rozumy jej by sie przydalo.


Mysmy wstali o 8 ale i tak z***..a jestem o glodzie to juz nie mowi moj tz siadanie robi a dzidka zaraz za fraki wylacze bo mi pralke wylancza .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 14:45   #882
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Anchela tak jasniejsze wlosy lepiej mi pasuja

Tz przyjechal o 11tej :jupi :

Dobranoc
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 14:54   #883
Daria&Grześ
Raczkowanie
 
Avatar Daria&Grześ
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 263
GG do Daria&Grześ
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witajcie!
Daaawno mnie nie było. Dla wiosennych mam: jestem sierpniówką 2006, mamą Grzesia (jutro kończy 1,5 roku), do niedawna jeszcze aktywną forumowiczką. W połączonym forum nie pisałam, chociaż podczytywałam. Niestety tempo macie takie, że nie sposób nadrobić po paru nawet dniach. Kilka razy próbowałam napisać posta, ale zawsze coś mi stawało na przeszkodzie.
Nawet nie próbuję zaliczyć tych 30 stron, bo znowu nie zdążę nic napisać. Grześ tradycyjnie zalicza o tej porze drzemkę na dworze. Śpi już ponad dwie godziny, pewnie zaraz zacznie wołać
Zaczyna pomału mówić, stara się bardzo, ale jeszcze mu nie wychodzi. Mama, tata, baba, gaga na brata Karola, a tak, to tylko naśladuje dźwięki. Ale po swojemu duuużo mówi, tylko nikt nie rozumie hehe...
Odpukać, jest zdrowy. Zrobiliśmy ogólne badania i też wszystko ok. Rośnie, nadal jest pulpecikiem. Najnowsze fotki tam, gdzie zwykle...
www.rzeka.net/mama

Widzę, że przesympatyczny klimat panuje na tym forum. Przyda mi się trochę relaksu po tygodniu pracy. Tym bardziej, że w pracy właśnie stykam się z ludzkimi problemami, o jakich wielu się nie śni...
Buziaki dla wszystkich Bąbelków i ich Mamuś.
__________________
Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie.
A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem .
"Piasku mniej, nosić lżej" - cieszy się głuptasek .
Wraca do dom, worek zrzuca, no a gdzie ten piasek?

Nasze fotki: www.rzeka.net/mama
Daria&Grześ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 16:37   #884
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monka ja tam jestem z nią i mimo to zwsze się cos przytrafi, teraz jak wchodze to zamykam drzwi i zatykam gniazdka ale jak widać i tak jestem mało uważajaca dziwne bo w domu mniej pilnuję mała i nic się nie dzieje a tam... sama nie wiem co to jest?

Śnieżynaka lubię czy nie lubię o to jest pytanie ale mała potrzebuje i TŻ więc czasem trzeba, znowu raz w tygodniu 1 godzinka czy 2 to nie tak wiele

Byłam na USG ale okazało się, ze dziś tylko gin-położ. i nici, zmienili godziny przyjęć poszukam w Opolu tam jest tego więcej

Małą mi coś bierze - wstała z drzemiki z kaszlem normalnie gorszym od mojego, apetyt ma do bani, więc ja od razu atak - wapno, clemastinum, bactrim i flegaminę - mam nadzieję, ze to nas uchroni przed chorobą.

Wyobrazcie sobie uczyłam małą kolorów przy pomocy kredek- mam tylko co prawda sześć ale Iza je prawidłowo podaje, myślałam, że zapomniała ale dziś się okazało, ze nie
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 17:55   #885
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Daria fajnie ze sie wkoncu odezwalasfotki ślicznezagladaj i pisz czesciej bo inaczej sie nie polapiesz!!

Magda brawa dla Izkimądra z niej dziewczynka

Doridee tak dlugo cie niema?!Czy cos sie stalo???a moze tak dlugo godzisz sie z Andrzejem co?Pisz bo sie martwimy!!!

Monka Śnieżynka mozecie przyleciec juz wieczorczas nietoperkow sie zaczal!

Edytcia twoja nieobecnosc jest dzis usprawiedliwionakiziaj sie kiziaj


Ja tez dzis dlugo nie posiedzemusze kapac dzieciaki a potem siebie?musze zrobic manicure itp.Jutro jedziemy do mojej małej siostry na jej 8 urodzinki-bedzie znowu wyzerka
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 19:18   #886
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ja jem nietoperek i sie melduja

Magda moze mala tam tak szaleje bo to jaby nie patrzec inne miejsce zawsze cos nowego do opczajenia Moze wie ze u babci moze wszystko i potem to sie tak konczy Miejmy nadzieje ze malej szybko przejdzie Moj dzidk tez malo je choc nie jest chory

Monika to idz sie szykuj bo imprezka bedzie jak sie patrzy hehe tylko nie peknij z przejedzenia

Daria ale Grzes juz duuuuzy I papusny na buzce z budowy normalnie wglada Ma taki dobry apetyt? Kurka czemu moj tak nie ma Ile Grzes wazy? I z tego co zobaczylam na fotkach to maly do psow nie ma zadnej urazy Bardzo dobrze .Wpadaj czesciej i nie nadrabiaj tylko pisz co u was

A ja pekam zjadlam sobie salatke i pekkkkkkkkkkkkam .Ide prasowac choc mi sie niechce na maxa Dzidek spi i oby spal Zjechana jestem dzis od rana mnie bebech boli i mnie muli .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 20:04   #887
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monka ja tez mialam dzis sterte do prasowania i walczylam z tym przeszlo godzine

no co jest laskigdzie wy???

Alabama i Doridee widze was
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 20:06   #888
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hej
U nas już dobrze, pogodziliśmy sie dziś rano Niedawno wróciliśmy od znajomych - byliśmy z Lulutkiem Zasneła w autobusie i chyba pójdzie spać o 22.00... Teraz walczymy z kupą bo od wczoraj ma problem z załatwieniem się Normalnie robi bobki a towarzyszy temu taki żałosny płacz, ze serce mi sie kraje Właśnie zapakowałam jej 3 czopka... Znacie jakiś naturalny sprawdzony sposób na zatwardzenie??

Aaaa, no i najważniejsze - we wtorek o 9.00 odbieramy mieszkanko

Oczywiscie nie przeczytałam co żeście naskrobały, postaram sie dzis nadrobić
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 20:14   #889
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika ja tez ju skonzylam ale co mi z tego jak nastepne sie suszy haha .

Doridee moj dzidek tez tak czasem bobki robi Ja mu daje taki deserek jablkowy ale nie ma go w polsce I odrazu go przeczyscilo Nie wiem co naprawde zaskutkuje na mala Sliwki suszone sa tez dobre albo mozna kupic ten deserek sliwkowy z jakiejs firmy moze zadziala Na jednego tak a na drugiego nie Albo kefir Moze po tych czopkach jej sie wszystko unormuje tylko pewnie nie dzialaja natychmiastowo Szkoda tylko ze tak sie meczy Gratulacje mieszkania CZYLI WE WTOREK PARPAPETOWA wszystkie maja sie stawic i pijemy WIZAZOWO haha

Ja dzis ciacho mialam robic i tak sie wkur....am bo mi sie mikser z***...l Wywalilam wszystko i go i te *******y co w nim byly Nie byl nowy wiec musze kupic jakis , ktory polecacie Mi nie chodzi o te reczne ale juz te rozbudowane , wlacze i nie musze miksowac bo sie samo robi.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 20:14   #890
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee to super ze juz miedzy Wami oka Alutki mi zal ja tez aplikowalam Darii czopki glicerynowe i zazwyczaj pomagalo daj jej do picia sok z jablek bo rozluznia kupy albo poskrob jej świeże jablko powinno pomoc

Fajnie ze odbieracie mieszkanie,napewno baaardzo sie cieszyciezreszta kazdy by sie cieszyl


Monka ja mam mikser Zelmer z miska i stojakiem i jestem zadowolonakosztowal cos ok 150zl nie pamietam dokladnie
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 20:20   #891
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Zielona herbata jest dobra na trawienie i bardzo zdrowa ale zjanac zycie Aluska jej nie wypije Moj dzidek tez by plo na kilometr

Monika dzinx Zelmer dobra firma ja mialam z mulinex jakos tak i poszedl do zyda haha
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 20:36   #892
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Servus !!Cos cienko Wam idzie bazgranie

Doridee no i fajnie, ze juz wszystko w porzadeczku Nie wiem co jest dobre na zatwardzenie, bo sama daje Olivii czopka, ale z reguly zawsze po pierwszym jest duzo lepiej.

Daria witaj i pokazuj sie czesciej Zdjecia chetnie bysmy zobaczyly

Magda Bravo dla Izy, madra dziewczynka

Monka ja mam mikser z philipsa (Cucina) i jestem zadowolona. Moja siostra z Bosh, jak sie nie myle i jest rewelacyjny, sam wszystko robi

Kupilam dzisiaj mate, hula hop i zele do ciala Wlasnie mnie TZ wysmarowal i owinal folia Ale cos dzisiaj mialam malego dola z powodu diety... ( plakac mi sie chcialo ) Tz stracil juz 4 kg i super po nim widac, a po mnie nic Tzn ja nic nie widze, ale on twierdzi, ze juz dosyc zeszlo i siostra tez mowi, ze jakas szczuplejsza sie wydaje ( ona nic nie wie, ze sie odchudzam, Nikt nie wie )

Kupilam Olivii dzisiaj sliczna kurteczke na wiosne, za 9 € i kupe rzeczy ( bluzeczki, spodnie, sweterki ) po 2,5 €
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:15   #893
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka zebys ty w depresje nie wpadla przez to odchudzaniei nie martw sie jesli widza ci co nic nie wiedza to znaczy ze jest ok

nikt niewie powiadaszno rzeczywiscie garstka(caly wizaz)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:22   #894
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika mialam na mysli, ze nikt z rodziny nie wie Tylko TZ i taka polka, ktora do mnie przychodzi ( pracuje tu w opiece ) W depresje nie wpadne, bo nie ma sensu haha.

Dziewczyny, gdzie jestescie ??? Edytcie mozna usprawiedliwic Nadrabia stracony czas... A reszta??

ide zaraz spac... zmeczona jestem.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:27   #895
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ja tez zaraz spadam!

Edytcia ogladalam dzis "Dziewczyny Playboy'a" i widzialam mame Kendry po opreacjirewelacjaw ygladaja jak siostry

DOBRANOC!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:28   #896
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka lepiej zeby powoli szlo i zostalo niz zebys szybko schudla i nadrobila to w krotszym czasie niz staalas sie to zgubic A jak siora cos zauwarzyla czyli jestes na dobrej drodze Ja tez nie mam duzych efektow ale zobaczymy haha. Jakas wyprzedaz byla ze takie tanie ciuchy pokupowals?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:39   #897
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No bylo wszystko poprzeceniane Ale tlko dla dzieci od 68- 110 cm Nawet kupilam jej spodnie na 110 cm a co, przydadza sie

Czytam i ogladam filmiki o Hula Hop, za chiny nie umiem nim krecic W zyciu sie nie naucze... Jak Ty tym krecisz ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:43   #898
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka normalnie hehe naumisz sie Jak krece to albo ruszam nogami w rozkrowu wiekszym miejszym albo stoje na bacznosc i tak sobie kombinuje Ale nie wiem jak najlepiej powinno sie krecic A i brzuch wciagniety mam Daj linka o tym hula hopie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:46   #899
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...la+hop&page=61

Jutro bede caly dzien trenowac, bo od poniedzialku chce intensywnie hulac Tylko skad ja tyle czasu wytrzasne na to wszystko ??? Na samam Orbitku jezdze 45 min

Ide sie najesc wody
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:56   #900
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka tez to jem co ty haha Duzo tego o tym hula hopie niechce mi sie czytac tego , ogladam na fox live Abbey i Janice .

Jutro po mamuske jedziemy Dzis z nia gadam a ta mowi domnie Slyszalam ze bedziecie z Yalcinkaya na imprezki bujac a ja malego bede bawic a jaNOOOOO hehe a ona No spox hi hi hi
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.