Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-19, 20:14   #1171
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hej!

Dziś Daria tak się uderzyła o brzeg otworzonej szuflady ze myslalam ze wyladujemy na pogotowiu i skonczy sie na szyciu brodytak płakała że nie mogłam jej uspokoic az sie zanosiła i nie oddychalamialam takiego stracha ze az sie poryczalamzawsze jej nie upilnuje...

Bylam u fryzjera ale wcale sie nie ciesze...nie ze mam ze zrobione-bo super jest ale ze wciaz myslalam o malej i mam straszne wyzuty sumienia.

Edytcia gdzie jestes niemam z kim pisac,dziewczyny jak sa to wciaz pisza o cwiczeniacha ja niemam z kim pisac

Doridee tez niema i smutno tu...

Ide spac...
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:24   #1172
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika nie piszemy tylko o cwiczeniach, piszemy o wszystkim... a po za tym, Ty do niedawna pisalas o Makijazach i nikt nie robil problemu z tego tytulu.

Ja nie musze wcale tu pisac o cwiczeniach czy dietach, sa inne watki do tego celu przeznaczone, wiec dziewczyny jesli Wam to przeszkadza to poprostu napiszcie, a tam bedziemy o tym pisac
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:45   #1173
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka ale ja nie mam do was pretensji ze o tym piszecie,jesli tak to odebralas to przepraszampoprostu nieraz niechce sie wam mieszac do tematu i nie mam zkim pisacnaprawde niemyslalm w tym momencie zle i nie chcialam zebys to tak odebralasorry...
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:46   #1174
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Moniko przykro mi z powodu Daruni ale nie wyrzucaj sobie tego Nie jesteś w stanie upilnować dziecka, koniec kropka, choćbyś na głowie stawała... Wiem, łatwo sie pisze ale wbij to sobie do głowy i już sie nie schizuj Ja ostatnio też miałam podobne przejscia z Alunią, po prostu czasem nie starcza mi wyobraźni na jej pomysły
Pokaż sie w nowej fryzurce

Śnieżynko co Ty mówisz - absolutnie piszcie tu o wszystkim co robicie, co Wam leży na sercu itd. Założę sie że wszystkich tu nieźle mobilizujesz swoim powerem do ćwiczeń - mnie bynajmniej tak Sama nabieram na nie ochoty i na bank zapiszę sie na jakieś ćwiczenia jak już sie przeprowadzimy Tym bardziej, ze będę miała rzut beretem do świetnego centrum fitness za grosze bo jest w szkole której jestem absolwentką Będę miała połowę ceny

Magda kuruj sie - duuużo zdrówka

Monka imprezuj bo niedługo będziesz nad ksiażkami siedziała
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:00   #1175
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Dorideedzieki ale jak tu o tym nie myslec...mialam dzis okropny dzienzle sie czulam,dostalam swoj wynik z Tk,na dodateg Darii wypadek i tak sie wszystko skumulowalo ze musialam sie jakos wyladowac,oczywiscie nie tam gdzie trzeba i jest jak jest czyli -nie ciekawie
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:02   #1176
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ufff kamien z serca, myslalam Moniko, ze denerwuje Cie to, ze o tych cwiczeniach piszemy Ze mna mozesz pisac o wszystkim Jak ja jestem to pisz wszystko
Pokaz sie w tej fryzurce Ciekawa jestem

Doridee od kiedy bedziecie juz mieszkac w nowym mieszkanku ??? Jak ida przygotowania ??? Zapewne duzo bieganiny... Z niecierpliowscia czekamy na zdjecia Twojego palacyku

Edyta gdzie sie podziewasz ??? TZ jest pewnie jeszcze w domu, to czasu na necika nie ma Nadrabiaj, nadrabiaj
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:05   #1177
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynkaglupio mi ze tak napisa;lam ale myslalam zupelnie co innegoprzez to wszystko nawet sie z fryzurki nie cieszeide spac,napisze jutro

DOBRANOC!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 21:05   #1178
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

A jesli chodzi o Darie to pewne rzeczy sa nieuniknione. Pamietam, jak ja plakalam razem z nia, jak upadla na beton twarza ( z TZ w misce ) Co sie stalo to sie nieodstanie, a tych upadkow, uderzen bedzie jeszcze cala masa.... Oby konczyly sie zawsze pomyslnie Te nasze szkraby czasami doprowadzaja do palpitacji serca Nie przejmuj sie juz tym, jest cala i zdrowa
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:07   #1179
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Śnieżynko planujemy wprowadzić się do końca marca, do tego czasu musimy zrobić wszystko na tip top Powiększamy łazienkę, wczoraj chłopaki wywalili ścianę i jutro będą stawiać nową. Niby tylko pół metra ale to duzo Zabralismy z pokoju Luluta
Ostro myslimy nad kafelkami, kolorami itd.. o ile salon mamy juz mniej więcej ustalony kolorystycznie to łazienkę nie A wy jakie macie łazienki?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:13   #1180
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee tez powiekszalismy lazienke o pol metra i dalo to bardzo duzo Ja mam lazienke na dole bialo rozowa, a na gorze bialo niebieska. Szkoda, ze nie mam aparatu bym cyknela kilka zdjec... Kafelki nie sa gladkie tylko tak jaby w prazki...

Jaka bedziesz miala kolorystyke w domu ???? Pewnie kupe kasy Ci teraz pojdzie, ale nie zaluj, codziennie sie tego nie robi

Bedziesz miala prysznic czy wanne ?? A moze to i to ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:22   #1181
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Śnieżynka nie powiem nic Jak już wszystko będzie gotowe to zrobie zdjęcia i same zobaczycie Na razie cichooo sza Łazienke mamy mimo wszystko malutka, będziemy mieli tylko kabinę prysznicową.. szkoda bo lubie sie pomoczyc w wannie Ale prysznic zdrowszy
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 21:26   #1182
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee kurde, ale jestem teraz ciekawa Napewno szczeki nam spadna Trudno, pozostalo nam tylko czekac A jak Aluska, co nowego u niej ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:40   #1183
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Haha, no Aluśka bombowo Cudna jest Świetnie sie dogadujemy, z każdym dniem jest coraz bardziej kumata, można już nia pogadać - dosłownie bo powie wszystko, ma juz swoje zdanie Ostatnio wkręciła sobie gre na płycie Bebe Lilly z odgłosami zwierząt, najbardziej lubi lwa, tylko oczy otwiera i mówi lew, lew żeby jej włączyć. I tylko pyta boisz się? Bo ona sie ich boi i wczepia sie we mnie strasznie pazurami Albo rozbawiła mnie ostatnio maksymalnie jak oglądała gazetę i było zdjecie dziewczynki wybrudzonej czekoladą, Ala wstała poleciała po chusteczki nawilżane i dawaj wycierać jej buzie, jak to nie poskutkowało to zaprowadziła mnie z gazeta do łazienki i kazała ja myć Haha, oczywiście mało to skuteczne było No generalnie mamy z niej ubaw i wesoło jest
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:48   #1184
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee mala aparatka z niej ale to z ta gazeta bylo smieszne Przynajmniej masz wesolo

Moja Olivia dzisiaj sprzatala i tylko daj jej szmatke do naczyn a ona bedzie robila myju myju

Ide spac, bo padam. Doridee zagladaj czesciej
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 22:16   #1185
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Kobietki, wybaczcie, że wtrącam Wam się w wątek, ale chciałam was poinformować, że dziś o 17:24 Jupi urodziła Hanię 3450g i 56cm. wzrostu Resztę napewno napisze jak wróci


pozdrawiam
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 22:29   #1186
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Aaaaaaaaaaaa będę pierwsza - Jupi GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Wracaj szybko z Hanią do domku, pokaż nam ją i opowiadaj jak było
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 22:31   #1187
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Jupi GRATULACJE JESTE DRUGA HAHAH


nIE WIEM CO piszecie jeste u kolerzanki ale mialam wyczucie haha JUPI juhuuuuuuuuuuuuuuuu czekamy na ciebie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 22:37   #1188
nnnnecia
Raczkowanie
 
Avatar nnnnecia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 182
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Kołderka to jedna z fajniejszych rzeczy. Ale inne też są świetne.

Sniezynka Stas to lata z płynem do mycia szyb i gąbką. Tylko "psik-psik" mówi i wyciera. Dobrze, że jeszcze odblokowywać nie umie.

Doridee Z tą gazetą todobre było. A ja mam zieloną łazienkę.

Monika Staś też kiedyś miał przygodę z szufladą. Z tym, że On w niej utknął. Wszedł sobie do środka, oparł się pleckami o regał, a nóżkami się zaparł o przód szuflady. I się biedaczek podnieść nie mógł. Jak usłyszałam jego wołanie i przyszłam, to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. Ale nic mu nie było, tylko już teraz do szuflad nie wchodzi.
__________________
BQ!
The rest is silence.
nnnnecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 22:40   #1189
nnnnecia
Raczkowanie
 
Avatar nnnnecia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 182
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gratuluję Jupi! No i gratulacje należą się także Hani.
__________________
BQ!
The rest is silence.
nnnnecia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 02:36   #1190
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Normalnie jak sobie pomysle ze sobie siedzialam pilam i dobrze sie bawilam a JUPI sie meczyla i cierpiala to az mnie ciary prezchoodza ale ALE ALE GRATULACJE JESZCZE ZE STO RAZYYYYY KOCHANA DRUDI CUD NA SWIECIE DAL CIEBIE


Doridee z tego co pamietam to jak dlamnie nie pomniejszaj pokoju ALUSKI dla lazienki NIGDY w zyciu W lazience to jesk kilka sekund minut Dalj ALUSKCE JAKIAS PRZESTRZEJ niejCJH ja ma dla siebie I jak dlamnie to nie warto dla po metra powiekszac glupiej lazni Juz wole brac prysznic niz kapiel Nie wiem nie paietam czy macie tam wiecej pokoji zeby ja za pae lat przeniesc Ale jezeli nie to mi sie wydaje ze nie ma co swirowac Daj je tyle ile ma w tym pokoju No chyba ze to sa 100m kwadratowe

Sniezynka ty moja droga anorektyczko za kilka tygodni hehehe Moj dzidek tez sprzata Daje u smatke mowie wycieraj i on lata i wyciera Albo mu mowie wiszaj pranie i wieszaa albo mi podaje

Moj tz wpadla na dol i mnie zjechal ze na dole siedze o tej porze wiec pa pa haha sory ze kogos oielam ale i tak najwarzniejsza dzis jest JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIII
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 06:40   #1191
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monka łazienka już powiększona i była to bardzo dobra decyzja Pół metra na łazience to dużo a Ali pokój wiele na tym nie stracił (uważam ze jest w sam raz na potrzeby dziecka, a później nastolatki itd.) Grunt to go nie zagracić i będzie przestrzeń Ja nie spędzam kilku sekund w łazience Jest ona nadal malutka ale przynajmniej nie dostanę teraz klaustrofobii. Ten blok w którym kupiliśmy mieszkanie miał być hotelem, przypomnij sobie teraz hotelowe łazienki i wstaw tam, pralkę, kabinę, szafki

Ala obudziła sie dziś o 6.30 a o 7.00 juz zgoniła mnie z łóżka, teraz maglujemy Bebe Lilly
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 08:27   #1192
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Jupi Gratuluje z calego serca przyjscia na swiat Twojej coreczki Hani O wiele sie nie pomylilam, pisalam, ze w srode sie urodzi Mam nadzieje, ze za bardzo sie nie meczylas. Opowiesz wszystko, jak wrocisz Raz jeszcze Gratuluje i wracaj szybciutko do siebie

Doridee szybko Alutka wstaje, tak jak Olivia ostatnimi czasy Ile masz pokoi w nowym mieszkanku ???

Monka ja Ci dam anorektyczke Ale nam dzieci pomagaja w sprzataniu ciekawa jestem, jak dlugo
Ty robisz nadal swoja dietke ????

Necia jeszcze troche i sie nauczy otwierac butelke od plynu do naczyn, musisz go pilnowac Olivia sie ostatnio nauczyla otwierac wszelkiego rodzaju kremy Musze ja pilnowac, jak oka w glowie

Lucky, Daria, Kasia znowu wcielo Was
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 08:37   #1193
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Jupi

Moniko tak jak pisały już Dziewczyny takie sytuacje niestety będą się zdarzały, wiem to z doświadczenia i pomimo, ze staram się uważać i mieć wyobraźnię to nie zawsze jestem w stanie przewidziec wszystko. Ważne, ze skończyło się bez szwów, szybko zapomni, sama to pisze a jestem tak przewrażliwiona na punkcie Izy, ze wiem jak trudno jest sobie czegoś nie wyrzucać ale to nie Nasza wina, są sytuacje gdzie coś się wydarzy i oczy w d.. nam nie pomagają. trzymajcie się i Darunie
a jeśli można spytać to jakie wyniki? bo jestem nie w temacie
a tak na marginesie Moniko to ja pisze o wszystkim a prawie nic o cwiczeniach bo nie ćwiczę

Doridee jak będziecie korzystać z usług wnętrzarza to pamiętajcie, ze każdy ma swoje upodobania i projektant także, znam to z pracy pięć lat pracowałam w tym i czasem trudno było się pogodzić z wyborem klientów i nie próbować ich przekonywać do swojego. Wasz dom Wasz wybór, zreszta z tego co sie zorientowałam to Macie raczej artystyczne dusze i duzo wyobraźni więc dacie radę

Mała u niani, ustaliliśmy, że mam leżec i się wychorować a nie ganiać za nią, ale te leki co mi dała to musze przyznać, że spełniają swoją rolę, owszem mam zatkane uszy ale widze różnicę po wzięciu odflegmiacza i areozolu do nosa, bo tak wogulle to mam to jako powikłanie po niedoleczonych zatokach. zawsze myślałam, ze z czasem jak będę starsza to wyrosnę z zatok, angin itp. ale nie, laryngolog uświadomiła mnie, że jak mam katar to mam do niej przyjść bo to u mnie to nie taki sobie katar, a ja zawsze go bagatelizowałam, bo wstyd z katarem iść do lekarza.
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 08:47   #1194
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Śnieżynko Ala zazwyczaj śpi do 8.00, nie wiem co jej dzis strzeliło do głowy żeby zganiać mnie tak rano z łóżka ale na szczęście sie wyspałam Mamy 3 pokoje w tym spory salon z aneksem kuchennym. Nasza sypialnia jest najmniejsza.
Olivka umie odkręcać kremy? Ala na szczęście jeszcze tej umiejętnosci nie posiadła ale za to wszystkie tubki, tuby są jej
Aaaa, pisałyście ostatnio o różnych smarowidłach i ja tez sie wczoraj zaopatrzyłam - kupiłam hurtowo 4 balsamy - zobaczymy jakie będą efekty

Majówki gdzie jesteście????? Millaa, Anchela, Gosia, Ivi, Blondie i reszta????
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 08:57   #1195
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Magda a pewnie kurowac sie masz a nie latac za dzieckiem Dobrze, zo cos Ci pomaga Odpoczywaj...

Doridee No niestety, ale potrafi okrecac kremy juz. Jakie balsamy zakupilas ??? ciekawska jestem
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 09:03   #1196
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Tuataj

U mnie w domu wszyscu chorzy. Ala od czwartku (wysoka temperatura) biegunka, teraz zapchane oskrzela, albo coś takiego. Byłam z nią wczoraj drugi raz na zwolnieiu, dostała inhalacje i już jest dużo dużo lepiej. Wraca moje żwawe dziecko

Monika jak nowa fryzurka?

Doridee bardzo się cieszę że już niedługo będziesz miała własny kąt. Pokaz efekty pracy dekoratorki

Śniezynka nie mogę wyjść z podziwu nad rtwoim zaparciem i też lubie czytać jak piszesz o cwieczeniach bo dajesz mi nadzieję ze i ja się zmobilizuję
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 11:06   #1197
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No to czesć.
dawno nie pisałam bo nie ma w zasadzie o czym.

Przede wszystkim gratulacje dla dzielnych dziewczynek
-Jupi i Hani.

sniezynka - Nina tez odkręca wszystko co jej wpadnie w łapki ,tubki ,słoiczki ,butelki,co tylko da radę .

Dziś nad ranem śmiała sie przez sen ,a my - przebudzeni -razem z nią .Nie wiem ,co jej sie śniło ,ale śmiech był fantastyczny.
Poza tym -wychodzi jej trójka ( już sie przebija) ,więc jest marudna jak nie wiem .
Nocnik przynosi sobie sama z łazienki ( sięga juz do klamki) i siada na nim w pełnym ubraniu.
Jak ja rozbiorę to zdarza sie ,ze zrobi siusiu ,ale to raczej przez przypadek.

Doridee- dobrze,ze możecie zrobić chatkę na tip-top i dopiero sie wprowadzić .najgorzej to mieszkać i robić .Mnie to właśnie czeka .jutro jadę po kafle do kuchni ( remont generalny).


Nie pamiętam która z was ostatnio pisała ,ze dzieciaczek wstydzi się obcych .Nina to mała cyganeczka ,nikogo sie nie boi i nie wstydzi ,wrecz przeciwnie ,jest bardzo towarzyska.

A ja jestem dziś zła( trochę) .zamówiłam sobie balerinki na wiosnę i przyszły tylko o 3 numery mniejsze. Laska sie pomyliła i teraz muszę odsyłać .Chyba,że będa dobre na córkę szefowej (wzięła do przymierzenia).

Dobrze,ze jest jeszcze trochę czasu do zrzucenia zimowych butów.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 11:24   #1198
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

kurczę Anchela to chyba jakaś epidemia wirusy są wszędzie strach wychodzic z domu, całuski dla Aluni

U nas mała budzi się w nocy z płaczem i cięzko ją uspokoic, chwile trwa zanim zaczai, ze jest z nami jak juz się rozejrzy to usypia z nami rzecz jasna, i do rana jest OK, to chyba przez zastrzyki, ciekawe kiedy jej to przejdzie tzn kiedy zapomni
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 11:57   #1199
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Anchela naprawde wspolczuje... Cos ostatnio lapiecie wszystkie infekcje. Ale cale szczescie juz jest lepiej
Ciesze sie, ze podoba Wam sie moj POWER Wlasnie skonczylam niedawno smigac na Orbitreku ( cala godzinke- 23 km )

Gosiula na pewno musialo to zabawnie wygladac, jak Ninka sie smiala przez sen Juz sobie to wyobrazam A butki powiadasz 3 numery za male, jasny gwint, probuj wcisnac Nie, nie zartuje, ale na pewno nie bedziesz musiala przesylki poraz drugi placic.


Magda
a moze poprostu cos sie jej sni ??? Moze jakies koszmary ma, albo jak sie cos wydarzylo w ciagu dnia ( smutnego itp ) to pozniej ( podobno ) dziecko to wszystko jakby odtwarzalo. A moze faktycznie przez zastrzyki. Bedzie dobrze

Monika cykaj zdjecie i sie nam pokaz w nowej fryzurce
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 12:56   #1200
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witka

Kurka ja juz sie doczekac nie moge jak Jupi nam Hanie pokaze Juz wiem ze bede miala taka chrpake na dzidzie Obym tylko nie dala sie pokusie

Monika jak tam Daria ? Pokaz nam fryzurke I tez mnie ciekawi o jakiswynikach mowisz

Sniezynka anorektyczko ty hehe moj tez jak sie uda to odreci krem no chyba ze mocno go zakrece Krany uwelbia odkrecac i rece maczac hehe Moja dietka jako tako waga mi spadla jeste blizej niz dalej Takze bez stresiku

Doridee ja lubie przestrzenie No ale jak mowisz ze Aluskipokoj an tym nie stracil to gitesik Moja mam ma taka mala lazienke ze szok wszystko an scisk Tazke wiem z praktyki jak sie w takiej lazience funguje Pokaz nam fotki pokaz jak juz bedzie wszystko zrobione

Anchela wracajacie szybko do zdrowka .

Magda dobrze zrobilas ze mala u niani .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.