Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 14:27   #1381
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika wyslij mi na priv twoje dane i adres to ci ten cien wysle poczta.

Sniezynka buuuuu to ten madrosci czy ktory?Wyspij sie i tabletki wez za dwa dni juz nie bedziesz czuc smaku krwi.

Anchela ja tez lubie start albo zakrety hehe fajne tez jest uczucie jakbys pijana byla hehe czadera
Ja sobie implanta bede wstawic? Wiesz cos o tym?Troche sie boje ze moze mi sie nie przyjac i tyle zachodu na nic.

Necia hehe jak zobaczysz samolot to jeszcze bardziej sie przestraszyc I nie ma co mowic ze wstyd Ja tez kiedys nie widzialam a zaczelam latac okazja znalazla sie do latania wiec wiem juz co i jak Na wszystko przychodzi czas
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 14:59   #1382
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monka ja nie chce nic za frikobędzie mi strasznie głupio-naprawde
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 15:12   #1383
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika juz ci mowilam BUJAJ SIE

Dzidka polozylam spac po poludniu i poszedl ladnie bez plakania Mam nadzieje ze wczoraj byl taki wyskok bo to nowe miejsce i dzis wieczorem obejdzie sie bez placzu.Mam zamiar isc do znajomych .

W szkole bylam ale panny nie bylo bo zachorowala ide w srode po plany itd Jak mi sie niechce na maxa Musze sie jakos zebrac do nauki projektow albo pisania haha no lenia mam ze szok

Sniezynka jak tam dalej komara tniesz?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 15:30   #1384
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Necia o ne nie otumaniają, po prostu powodują że nie masz choroby lokomocyjnej
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 15:54   #1385
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

A ja nigdy nie leciałam samolotem ale sie nie boję haha

Śnieżynka bidulko Nie wiem co to wyrwany ząb, na razie mam wszystkie
Pytałaś mnie jakis czas temu o balsamy wyszczuplające. Kupiłam dwa z Eveline i dwa z Bielendy. Ale jużsie doczytałam na KWC że te z Bielendy to badziewie, no cóż.. poleciałam na opis
Monka to co? wcale zajęć nie było? Ty fuksiaro Mi też za cholerę nie chciałoby sie uczyć Już mam dosyć nauki.. teraz będę robić tylko kursy

Anchela
z ta wpadka to racja, ja pewnie do dzis bym sie nie zdecydowała na dziecko A tak, mam Alicję i jestem przeszczęśliwa

Pamiętacie kiedy Gosia miała wyjechać????
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 16:01   #1386
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee nie nie Ja nie mam zajec w tyg Przenioslam sie z dziennych na zaoczne Babka miala byc w dziekanacie i ma mi dac karty zaliczeniowe I ktore semestry zaliczam itd ble ble ble hehe.Ja sobie dzis kupilam 5 jakis kremow haha podobno efekty widac po miechu Jak za miech nie bede miec ciala jak modelka to sprawa w sadzie hehe nie podaruje haha oczywiscie zartuje



Bawilam sie z dzidkiem teraz mucha Zlecialo nam troche Mucha sobie latala i obijala sie o okno ladowala na parapet a dzidek chcial ja dotykac Jak startowala to sie tak fajnie wystraszyl hehe i tak w kolko

W co bawicie sie z dzieciakami

Wiecie co ja proponuje rozwiazac moze watek? Bo albo majowki nie nisza bo NIE MAJA CZASU albo niechca sie udzielac bo im te laczenie nie przypadlo do gust?Ja nie mam nic przeciwko polaczeniu ale chyba one maja Zreszta niech sie wypowiedza
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:03   #1387
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Zgadzam sie z Monkadziewczyny z majówki prawie wcale nie piszą(większość niestety)albo bardzo rzadkomoże z tym połączeniem wątków to nie byl dobry pomysł???

Oczywiście ja byłam i jestem za ale z każdego watku dziewczyny lepiej sie znałymoze teraz się krepują???

Co laski???


Chyba nie chcecie si e spowrotem rozdzielać?


Sniezynka ja mam usuniete oba zęby mądrościnikomu nie życze jego bóluwiem co to znaczy wiec doskonale cie rozumiem biedaczku


Monka tyyyyyyaleś uparta!!!!!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 18:05   #1388
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hej kochane dziewuszki

Spalam po poludniu 3h a Olivia razem ze mna Juz nie boli... Tak, to byl ten zab madrosci.

Ja sie bawie z Olivia w tance i gimnastyke haha, a tak powaznie to nawet w chowanego czyli wszystko co ja zainteresuje.

Monka jak rozwiazac watek ??? To gdzie bedziemy pisac ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:21   #1389
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Śniezynka trzymaj się

majówki - a ja i Anchela?????
Gosia już dziś chyba poleciała

co do wpadki to ja tez po kilku latach małżeństwa zaliczyłam i mam Izę i pewnie nie zdecydowałabym się jeszcze gdyby nie to i z drugim tez wolałabym wpadkę

byłam z Izą u lekarza na kontroli i jak na złość mała ma dziś katar i kicha ale lekarka stwierdziłą, ze to pewnie alergiczne bo jest czyste gardło i oskrzela więc dostałyśmy claritine na noc i 3 razy dziennie przez 7 dni eurespal. Mała zdązyła już mi te leki zwymiotować, ale podałam jej drugi raz i jest OK zobacze po 3 dniach jak jej przejdzie to znaczy coś pyli i ją bierze, ja mam to samo co wiosnę już od stycznia wstaje spuchnięta i tak do lata, teraz biorę też od alergii leki więc jest znośnie.
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:40   #1390
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Magdano tak,przeciez piszesz!!!!czasem........

A z małą będzie ok
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 19:56   #1391
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Bo my w ogóle mniej pisałyśmy No, ale przecież jestem

Gosia dzisiaj wyleciała.... czeka ją długa podróż

A co do dziecka to ja chyba w niedługim czasie zdecyduje się na drugie. Nie chcę żeby Alicja była jedynaczką, w ogóle marzy mi sie trójeczka ale to przyszłość pokaże
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 19:57   #1392
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Zapomniałam, Magda życzę powrotu do zdrowia dla Izki, okropny z niej chorowitek. Będziemy trzymać kciuki
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 20:00   #1393
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

anchela trójeczka w sam razwiem cos o tym tylko ze w naszym przypadku bledem sa takie roznice wieku
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 20:52   #1394
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

He he dziewczyny, troche brak czasu, a trochę... my poprostu miałyśmy trochę inny styl, pisałyśmy rzadziej długie treściwe posty i mi głupio teraz ni z gruszki ni z pietruszki wyskakiwać z długimi wywodami
Ale czytam Was i będę się od czasu do czasu odzywać
A Doridee - żeby włosy nie wrastały po goleniu dobrze jest zrobić peeling, no i można posmarować jakimś kremem z cynkiem - ja używam krem z Hippa na odparzenia i Sudocrem
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 21:06   #1395
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Czesc babeczki

Poczytuje Was po trochu, ale nie mam co pisac, tzn. nie chce mi sie Ale jak mowila Monika wroce pewnie od niedzieli, bo tz wyjezdza. Przynajmniej na chwile obecna jedzie, alejuz mi powiedziel, ze jedzie ostatni raz, bo tutaj juz pytal i dostanie tyle na miejscu, wiec byloby super.
No i wlasnie tz-ta na Wilekanoc nie bedzie nie bedzie malowania jajek

gosiek to pewnie teraz w samolocie siedzi, oby im podroz minela sprawnie.

blonie nic sienie szczypaj tylko wyskakuj z tymi wywodami
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 21:15   #1396
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

a i Blondi jest od nas amjówek
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 21:28   #1397
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ooo widzę Millee - pisz Kochana co u Ciebie i Dominiczki Pamiętam, ze na starym wątku często sie udzielałaś a tu nic nie piszesz... Ja to jak ktos sie tak długo nie odzywa to zaczynam sie martwić, ze coś sie stało, Monka coś o tym wie

Blondie robie peeling i czasem smaruje kremem z cynkiem ale niewiele to pomaga, mam takie nieestetyczne czerwone krosteczki
Wczoraj zrobiłam depilację kremem całego ciała, włoski usunięte perfekcyjnie ale podrażniłam sobie miejsca intymne (pojechałam za daleko) i nieźle piekło.. Ogólnie jestem zadowolona i chyba przejdę na taki sposób depilacji - oby tylko mi sie chciało bo jednak golarka jest najwygodniejsza i najszybsza

Monika to teraz czekamy na Twój makijaż smoky

Magda zdrówka, zdrówka zdrówka

Monka mi też czasem brak pomysłów na zabawę.. Dziś jak już nie wiedziałam co wymyślić to wyjęłam wielki wiklinowy kosz do którego odłożyłam dawno temu część zabawek Ali i miała radochę w odkrywaniu ich na nowo Bawimy sie też w chowanego, "nie ma - jest", oglądamy bajki, bawimy sie klockami, lalkami, miśkami itd. A najlepiej jak jest ładna pogoda to Ala wyszaleje sie na spacerze
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 07:02   #1398
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Co do tego polaczenia to mi chodzilo o to ze moze majowki zle sie czuja i teraz glupio im sie wycofac ale juz wiadomo o co chodziTrzeba jeszcze troche czasu zeby sie zgrac bo w dalszym ciagu jest podzial majowki sierpniowki Oka ble ble ble koniec tematu

Sniezynka czyli obylo sie bez chirurga Dobrze ze juz nie boli Widze ze padlas wczoraj wieczorem bo sie nie meldowalas

Edycia witaj mamusko marnotrawna Szkoda ze tz-ta nie bedzie na wielkanoc Ja mam nadzieje ze moj do pl wpadnie No zobaczymy.

Magda ja nie wiem jak ty dajesz rady z tymi chorobami Naprawde to jest uciazliwe i dla was i dla malej.

Anchela mi trojeczka tez spasi

Doridee to zabawy podobne jak u nas ale zamiast lalek mamy autka Choc maly dalej ma sszajbe na garnki albo wlazi do komody na gorna polke hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 08:07   #1399
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hejka

Edytcia siostrzyczko jak wsiade w auto i przyjadę pomóc ci malować pisankiuwielbiam to robicdzieki za wiadomosc

Doridee ja nie umiem sie tak dobrze umalować,zawsze cos jest nie tak jak ma byća to cienie zle roztarte,a to nierówno nałożonechcę sobie kupic takie fajne pędzelki ale kurcze patrzalam to kilka sztuk dobrych prawie 200złtrochę duzo

A smoky to zrobię jak dojdzie cień od Monki
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 08:20   #1400
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Widzę dziewczyny ,ze macie ambitne plany - troje dzieci .
Gratuluję odwagi.
JA nie zdecyduję się na pewno na trzecie.
Mam dwójkę -Oskar nieplanowany ,ale fantastyczny ,chociaż coraz bardziej chce pokazywać jaki to on jest dorosły.
Nina zaplanowana w 100 % i dość .
Różnica wieku duża ,bo 9 lat ,ale jak dla mnie to bardzo wygodne.
Zresztą ja już jestem za stara na kolejne go dzidziusia .
No i następne ważyłoby pewnie z 5 kilo.Sadząc po tym ,ze Oskar ważył 4 ,Nina 4,5 kilograma.

A tak poza dziećmi - to kupiłam kafle do kuchni ,wczoraj dostałam projekt i tak jak mówiłam szafki wyniosą mnie około 3 tys.
Jeszcze dokładnie to nie wiem ile ,bo ciągle coś zmieniam.
Dzis idziemy dogadać sie z glazurnikiem i heja . Do roboty.
Tak ,żeby do Wielkanocy zrobić porządek.

Wczoraj jak przyszedł stolarz to Ninka sie szybko skumplowala z nim ,bo pan miał metrówki ,miarki ,deseczki i mierniki koloru .Tak ,ze była gotowa nawet z nim sobie pójść .Zrobiła do nas pa pa i wyjęła buty do ubierania się .
Zresztą ona na ulicy ludzi zaczepia ,to co mówić we własnym domu.

Pisałyście o lataniu -ja nie mam z tym problemu ,gorzej natomiast miałam ze zmianą czasu.
Leciałam do USA -to w tamtą stronę tylko dzień sie przedłużył .
natomiast z powrotem -to ktoś praktycznie zabrał całą noc.
ciężko było sie nawrócić na normalny czas.
Planuje w najbliższym czasie ubiegać sie o wizę ,bo moja straciła juz ważność a chciałabym odwiedzić siostrę i poza tym chciałbym Oskara tam wysłać na troszkę .
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 10:21   #1401
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Dziewczyny Jupi już urodziła? Mnie długo nie było na wizażu i nie jestem w temacieledwo się połapałam, że wątki połączyłyście.
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:42   #1402
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Platek Jupi kiz urodzila ma sliczna coronie Pare stron wczesniej jej fotka u nas na watku i chyba na lutowym 2008 jakos tak


Oszaleje ale mi dzidek wariuje nie nadarzam ze sprzataniem Ja w pokoju a ten do kuchni na drzwiczki od piecyka i mi rozwala gazowke I tak w kolko Rozsypal platki i z ziemi je Nie nadrobie tego hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:53   #1403
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hejka

Znowu bylam u dentysty dzisiaj, bolalo mnie jak nie wiem, wyciagla dzisiaj szwy i juz ok Monka bylam u chirurga wyrwac zeba. Jedyny plus to taki, ze dzisiaj znowu nie musze isc do pracy i nie jem nic juz 2 dzien

I jak z naszym watkiem ?? Zostaje taki czy bedzie cos zmieniane ??

Monka to masz wesolo Kiedy masz pierwsze wyklady ????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:58   #1404
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

hej dziewczyny!
widzę, że pojawił sie wątek to którego się zaliczam i mam cichą nadzieję, że mnie do niego przyjmiecie 07.06.2006 urodził się mój synek Oskar
czekam na odp
pozdrawiam gorąco !!
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:21   #1405
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Zancia, przyjmiemy, ale jest jeden warunek : Musisz min. raz dziennie jednego posta napisac
Wieczorem dopisze Cie do listy.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:42   #1406
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Śnieżynka takich z min jednym postem dzinnie to tu mało

Witaj Zancia

byłam na kontroli u laryngologa i jutro do pracy ale mam wybrać do końca leki i już mam następne (kuźwa czego to wszystko takie drogie?!!!!!!) i mam nagrzewac zatoki. Ale mała cos mi dziś pokasłuje niby suchy ale tylko na spaniu, juz sie tak nie drapie i nie cieknie jej z nosa więc obstawiam na 99,9 % jakieś uczulenie.
Monka ja jakbyłam mała to rodzice bujali się ze mna od lekarza do lekarza, więc pewnie ma coś po mnie, a tak na poważnie to mam dość bo mi jej szkoda jak się męczy ale byle do lata.
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:55   #1407
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Zancia witaj i wklej fotki , jasne ze was przyjmiemy Tylko nam nie uciekaj po paru dniach haha

Magda no szkoda malej ze sie tak meczy i tak czesto choruje.Coraz cieplej sie robi wiec bezie dobrze

Sniezynka nawet mnie nie strasz tez mam zeba madrosci do wyrwania Narazie nie ide moze za 2 miesiace pojde go wyrwac jak bede szla na wybielanie itd Teraz mam pietra hehe i musze sie do tego przygotowac psychicznie hehe.

Polozylam dzidka spac I chyba spi bo lukam a on sobie lerzy i nawet nie krzyczy ale cicho sza jest wiec legal Wstanie to idziemy na silke po karnet i musze sie umowic z kolesiem zeby mi program ulozylMusze sie rozruszac bo len taki ze szok.Ide mu kupic dzis nocnik cieplo sie robi to moze latac po domu z gola dupka Ciekawe ile nam zajmie naukaJak on mi to powie ze chce si jak on mopwi po swojemu i pare slowek tylko hehe beda jaja.

Sniezynka juz mialam zajecia w tym tyg ale jeszcze bylam w czuberlandi hehe Jutro ide do szkoly po plany itd
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 14:27   #1408
nnnnecia
Raczkowanie
 
Avatar nnnnecia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 182
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witaj Żancia!

Magda
Zaraziłaś mnie! Bolą mnie uszy i cała reszta. Mam nadzieję, że to tylko przeziębienie.

Sniezynka Straszysz! Jak mnie traz ząb będzie boleć to poczekam, aż sam wypadnie.

Monka Tobie się przerwa zaczęła. Ja Stasia koło 13:30 położyłam - to mi się przerwa zaraz kończy.
Może w tym samym dniu zaczniemy naukę robienia na nocnik? Może to mnie zmobilizuje do działania.
__________________
BQ!
The rest is silence.
nnnnecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 15:44   #1409
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Żanciawitam

Płatek my się jeszcze nie znamy

Nic mi sie nie chce-u nas znowu padapogoda do bani
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 18:14   #1410
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Necia kuruj sie No jasne mozemy zaczac z tym nocnikiem ale od jutra bo dzis zdziurowalam Jutro pojde kupic hehe moj dzidek wstal po 16 tazke pobyczylam sie hehe Ide go teraz nakarmic i do wyrka
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.