Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-09, 13:32   #601
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, poratujcie

Używałam pod oczy kremu z awokado Kiehl'sa, wiem, że nie jest naturalny, ale działał świetnie. Nawilżał, odżywiał, zero zmarszczek wynikających z przesuszenia. Gdy mi się skończył kupiłam krem z kofeiną z Ekokremu, ale on nie daje rady Dokupiłam jeszcze na noc arganowy z Nacomi, ale nadal mam suszę pod oczami. Polecicie coś naprawdę nawilżającego, podobnego do tego Kiehl'sa?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 17:06   #602
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ekstra zbiór A to serum konopne pierwszy raz widzę, zaciekawiło mnie, czy jest tłuste, czy raczej lekkie
Właśnie z tym serum jest ciekawa sprawa, bo kupiłam w tkmaxx, jak szukałam lekkiego serum i tylko to spełniało moje wymagania. Jest żelowe i naprawdę leciutkie. Tylko np nigdzie na internecie go nie mogę znaleźć, nawet na stronie producenta. Myślałam, ze może jest jakaś większa seria tego kosmetyku, ale nic nie mogę znaleźć. Może to jakaś stara seria? Ale z drugiej strony termin ważności jest jeszcze długie. Ale używam na tyle krótko, że trudno stwierdzić dobroczynne działanie. Na pewno nie szkodzi.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 18:28   #603
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako że jestem tu od niedawna, nie przedstawiłam tu jeszcze swoich zbiorów. A są one ciągle kompletowane, ze względów oczywistych 😊 są to kosmetyki doskonale Wam znane, więc szału nie ma, ale pokazać należy ze względów formalnych 😃

Do pielęgnacji ciała używam:

- żel pod prysznic biolaven;

- kremowy żel malwa szarłat Alterra;

- savon noir nacomi;

- żel do hig intymnej vianek;

- olejek alterra na cellulit;

Do włosów:

- szampon biolaven;

- szampon jojoba i migdał alterra;

- odżywka petal fresh do włosów farbowanych;

- olejek alterra;

- olejek avocado.

Do pielęgnacji twarzy:

- serum konopne organix;

- serum i krem detox z baikal herbals;

- babydream na stany przesuszu;

- krem fluid na niedoskonałości Alterra;

- żel hialuronowy BU

- olej z pestek malin BU

- próbka kremu SoBio aloesowy

- hydrolat z czarnej porzeczki BU.

Do oczyszczania twarzy:

Na zmianę:

- żel sylveco tymiankowy

- emulsja vianek

Oprócz tego -

- płyn micelarny lipowy Sylveco;

- peeling Sylveco;

- olejek myjący BU;

- zielona Glinka Cattier;

No i deo Alterry które jest tragiczne sie załapalo na tą cześć.

Z kolorowki na razie mam:

- podkład SoBio;

- podkład mineralny Carre Blanc;

- cienie Annebelle i Carre Blanc,

- próbka różu Carre Blanc,

- pomadka ochronna Sylveco cynamonowa,

- puder bambusowy + jedwab BU.

Tyle 😊


wczoraj mi się nie załadowało- dziś już wszystko widać


tu cała sria Organic z konopią
https://www.b4ulabs.com/products/hemp-valley-face-serum
ale to fakt. ja nigdzie w Polsce jej nie widziałam nawet w tk maxx się nie natknęłam.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 18:32   #604
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Właśnie z tym serum jest ciekawa sprawa, bo kupiłam w tkmaxx, jak szukałam lekkiego serum i tylko to spełniało moje wymagania. Jest żelowe i naprawdę leciutkie. Tylko np nigdzie na internecie go nie mogę znaleźć, nawet na stronie producenta. Myślałam, ze może jest jakaś większa seria tego kosmetyku, ale nic nie mogę znaleźć. Może to jakaś stara seria? Ale z drugiej strony termin ważności jest jeszcze długie. Ale używam na tyle krótko, że trudno stwierdzić dobroczynne działanie. Na pewno nie szkodzi.
Ciekawa sprawa, też nigdzie nie widzę tego serum, może wyszło tylko w jakimś jednym kraju, albo na zamówienie jakiejś sieci, albo to limitka tak, jak piszesz. Jak piszesz, że lekkie, żelowe, to na pewno byłoby odpowiednie i dla mnie


Przyszło moje zamówienie z Bioana. Wszystko było powiązane wstążeczkami, nawet próbki (1 gratis), tyle, że mi się wyślizgnęły i już do zdjęcia nie umiałam ich tak ładnie pozwiązywać w słupki po 3 szt., ślicznie to wyglądało Dostałam też odręcznie napisany, bardzo ładny i uprzejmy liścik od właścicielki. Naprawdę się starają. Już rączki zacieram i zaraz testuję zapachy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0868k.jpg (111,0 KB, 60 załadowań)
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-12-09 o 18:41
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 18:40   #605
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


tu cała sria Organic z konopią
https://www.b4ulabs.com/products/hemp-valley-face-serum
ale to fakt. ja nigdzie w Polsce jej nie widziałam nawet w tk maxx się nie natknęłam.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 19:44   #606
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przyszło moje zamówienie z Bioana. Wszystko było powiązane wstążeczkami, nawet próbki (1 gratis), tyle, że mi się wyślizgnęły i już do zdjęcia nie umiałam ich tak ładnie pozwiązywać w słupki po 3 szt., ślicznie to wyglądało Dostałam też odręcznie napisany, bardzo ładny i uprzejmy liścik od właścicielki. Naprawdę się starają. Już rączki zacieram i zaraz testuję zapachy.
Dużo tego zamówiłaś! Też dostałam liscik od właścicielki i wszystko było ślicznie zapakowane.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 23:02   #607
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

jedne z ostatnich moich zamowień )) Zamawiałam nie tylko dla siebie, ale także dla koleżanek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13410345_10205133497696142_1738837741_o.jpg (108,3 KB, 64 załadowań)
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 09:42   #608
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah, bizarella piękne zakupy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 10:10   #609
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez bizarrella Pokaż wiadomość
jedne z ostatnich moich zamowień )) Zamawiałam nie tylko dla siebie, ale także dla koleżanek
udanego kręcenia

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dużo tego zamówiłaś! Też dostałam liscik od właścicielki i wszystko było ślicznie zapakowane.
Jest moc

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, bizarella piękne zakupy


Po wstępnych testach zapachów, stwierdzam, że podoba mi się (od najbardziej do najmniej):
1. Weihnachtszauber
2. Fresh&Fruity
3. Blutenzauber
4. Sweet Peach
5. Erlkonig
6. Rock a Hula
7. Perfect Match

1 jest obłędna po prostu, bardzo rozgrzewająca, jak ktoś lubi zapachy w stylu Addicta, to niech strzela w ciemno.

Pozycje od 1-5 kupiłabym, przy czym Blutenzauber to taki elegancki Unisex, a Erlkonig to typowo męska, leśno-korzenna nuta, bardzo ładna, ale nie wiem czy dla kobiet, może niektóre by się odważyły. Oddałam synowi, to jego pierwszy dezodorant w życiu. Podoba mu się zapach. Od razu stwierdził, że pachnie, jak męskie perfumy.

2 jest śliczny, owocowy, słodki, pachnie pomarańczowymi landrynkami, uroczy tak samo, jak brzoskwiniowy.

Zapachy 6 i 7 nie są złe, nie spisałabym ich na straty, ale nie są w moim guście. Rock a Hula ma zapach płynu do mycia naczyń Ludwik, a Matcha cytrynowego proszku do prania, ale nie tandetnego.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-12-10 o 10:12
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 10:32   #610
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Po wstępnych testach zapachów, stwierdzam, że podoba mi się (od najbardziej do najmniej):
1. Weihnachtszauber
2. Fresh&Fruity
3. Blutenzauber
4. Sweet Peach
5. Erlkonig
6. Rock a Hula
7. Perfect Match

1 jest obłędna po prostu, bardzo rozgrzewająca, jak ktoś lubi zapachy w stylu Addicta, to niech strzela w ciemno.

Pozycje od 1-5 kupiłabym, przy czym Blutenzauber to taki elegancki Unisex, a Erlkonig to typowo męska, leśno-korzenna nuta, bardzo ładna, ale nie wiem czy dla kobiet, może niektóre by się odważyły. Oddałam synowi, to jego pierwszy dezodorant w życiu. Podoba mu się zapach. Od razu stwierdził, że pachnie, jak męskie perfumy.

2 jest śliczny, owocowy, słodki, pachnie pomarańczowymi landrynkami, uroczy tak samo, jak brzoskwiniowy.

Zapachy 6 i 7 nie są złe, nie spisałabym ich na straty, ale nie są w moim guście. Rock a Hula ma zapach płynu do mycia naczyń Ludwik, a Matcha cytrynowego proszku do prania, ale nie tandetnego.
dla mnie Blutenzauber to typowo kobiecy zapach, czuć kwiatki.

Erlkonig mi się bardzo podoba, ja lubię takie leśne zapachy.

Fresh&Fruity - muszę go poznać
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 10:39   #611
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dla mnie Blutenzauber to typowo kobiecy zapach, czuć kwiatki.

Erlkonig mi się bardzo podoba, ja lubię takie leśne zapachy.

Fresh&Fruity - muszę go poznać
Na stronie piszą o Blutenzauber, że też kobiecy, a jak dla mnie, to taki klasyczny i bezpieczny unisex, pasowałby do mężczyzn, jako taki lekki, codzienny świeży zapach. No taki mój gust
Erlkonig natomiast podobnie, jak Weihnachtszauber to bardzo zdecydowane, wyraziste i zdefiniowane zapachy. Bardzo ładne

Jeśli Sweet Peach Ci się podoba, to Fresh&Fruity też powinien.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 15:26   #612
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poratujcie

Używałam pod oczy kremu z awokado Kiehl'sa, wiem, że nie jest naturalny, ale działał świetnie. Nawilżał, odżywiał, zero zmarszczek wynikających z przesuszenia. Gdy mi się skończył kupiłam krem z kofeiną z Ekokremu, ale on nie daje rady Dokupiłam jeszcze na noc arganowy z Nacomi, ale nadal mam suszę pod oczami. Polecicie coś naprawdę nawilżającego, podobnego do tego Kiehl'sa?
a próbowałaś tego?
https://biorganic24.pl/pl/p/MARTINA-...okado-15ml/317

ja nie używałam, ale zapisałam sobie, bo gdzieś tu dziewczyny pisały, że bardzo podobny
ja w zapasie mam krem z antipodes kupiony w TK maxx, ale jeszcze mam Kiehla, więc nie otwierałam - ten
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 15:27   #613
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Po wstępnych testach zapachów, stwierdzam, że podoba mi się (od najbardziej do najmniej):
1. Weihnachtszauber
2. Fresh&Fruity
3. Blutenzauber
4. Sweet Peach
5. Erlkonig
6. Rock a Hula
7. Perfect Match

1 jest obłędna po prostu, bardzo rozgrzewająca, jak ktoś lubi zapachy w stylu Addicta, to niech strzela w ciemno.

Pozycje od 1-5 kupiłabym, przy czym Blutenzauber to taki elegancki Unisex, a Erlkonig to typowo męska, leśno-korzenna nuta, bardzo ładna, ale nie wiem czy dla kobiet, może niektóre by się odważyły. Oddałam synowi, to jego pierwszy dezodorant w życiu. Podoba mu się zapach. Od razu stwierdził, że pachnie, jak męskie perfumy.

2 jest śliczny, owocowy, słodki, pachnie pomarańczowymi landrynkami, uroczy tak samo, jak brzoskwiniowy.

Zapachy 6 i 7 nie są złe, nie spisałabym ich na straty, ale nie są w moim guście. Rock a Hula ma zapach płynu do mycia naczyń Ludwik, a Matcha cytrynowego proszku do prania, ale nie tandetnego.
Super rozeznanie!

Erlkonig to ulubiony zapach mego męża, zresztą mi też się podoba i czasem się maźnę. Najbardziej lubię brzoskwinię (choć teoretycznie nie powinnam), Matcha mnie trochę rozczarowała, taka za mało wyrazista jak dla mnie (oddałam mężowi), zaś Rock a Hula typowo owocowy zapaszek, raczej świeży, ale też mnie nie zachwycił.

Obecnie czekam na zapach Weihnachtszauber, może już w poniedziałek Przesyłki od Pani Ani są zawsze tak pakowane, ślicznie, prawda? Mnie zawsze rozczulają Przemiła z niej osoba i bardzo empatyczna (szczególnie, gdy mamy jakiś problem).
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2016-12-10 o 15:33
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 17:34   #614
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah, ja mam właśnie Erlkonig ten zapach jest dla mnie wręcz smakowity

nabralam ochoty na Twój nr 2

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2016-12-10 o 17:36
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 19:37   #615
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Super rozeznanie!

Erlkonig to ulubiony zapach mego męża, zresztą mi też się podoba i czasem się maźnę. Najbardziej lubię brzoskwinię (choć teoretycznie nie powinnam), Matcha mnie trochę rozczarowała, taka za mało wyrazista jak dla mnie (oddałam mężowi), zaś Rock a Hula typowo owocowy zapaszek, raczej świeży, ale też mnie nie zachwycił.

Obecnie czekam na zapach Weihnachtszauber, może już w poniedziałek Przesyłki od Pani Ani są zawsze tak pakowane, ślicznie, prawda? Mnie zawsze rozczulają Przemiła z niej osoba i bardzo empatyczna (szczególnie, gdy mamy jakiś problem).
Mnie matcha pachnie trochę jak tanie dezodoranty naturalne, np Alverde, Labell, można sobie odpuścić za taką cenę.
Mam nadzieję, że Ci się spodoba Weihnachtszauber, dla mnie to faworyt na zimę.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Korah, ja mam właśnie Erlkonig ten zapach jest dla mnie wręcz smakowity

nabralam ochoty na Twój nr 2
Nr 2 naprawdę przyjemny. Nie sprawdzałam ich jeszcze pod względem ochrony, ale mam nadzieję, że podobnie się zachowują, jak wcześniej testowane przeze mnie Sweet Peach i Supervixen. Supervixen zużyłam niedawno, pod koniec dawał radę, jak już przyszły chłody, wcześniej mnie rozczarowywał pod względem ochrony i zmieniał zapach na skórze. Natomiast Sweet Peach był niezawodny nawet w upał.
Co do Supervixen jeszcze, to plasuję go na 6 miejscu przed Rock a Hula, zapomniałam o nim wspomnieć, ładny, ale nie kupiłabym już tego zapachu.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 21:04   #616
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a próbowałaś tego?
https://biorganic24.pl/pl/p/MARTINA-...okado-15ml/317

ja nie używałam, ale zapisałam sobie, bo gdzieś tu dziewczyny pisały, że bardzo podobny
ja w zapasie mam krem z antipodes kupiony w TK maxx, ale jeszcze mam Kiehla, więc nie otwierałam - ten
Cześć Ola , chociaż tu się spotykamy

Właśnie przeszukałam dziś wątek i wpadłam na niego. Ja na Antipodes pod oczy u siebie w TK maxx się nie załapałam , a za 180 zł nie kupię
A Ty zadowolona jesteś z Kiehl'sa? Ja byłam, naprawdę działał, chyba pierwszy raz jakiś krem dawał u mnie widoczne rezultaty, ale aktualnie jest niedostępny w tej mniejszej pojemności, a większej nie chcę, bo mi się zmarnuje.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 09:43   #617
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Jestem bardzo zadowolona z szamponu Lenz
https://www.zdrowazywnosc24.pl/WLOSY?product_id=6721
Super, że się jednak na niego zdecydowałam. Najpierw myślałam, żeby jednak zamówić coś mi dobrze znanego, ale czasem warto zaryzykować z czymś nowym Szampon Lenz świetny. teraz mam ochotę na inne produkty Lenz.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 08:23   #618
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


tu cała sria Organic z konopią
https://www.b4ulabs.com/products/hemp-valley-face-serum
ale to fakt. ja nigdzie w Polsce jej nie widziałam nawet w tk maxx się nie natknęłam.


O! Ja tego nie mogłam znaleźć Może jeszcze uda mi się trafić kiedyś te kremy w tkmaxx Może to przez te konopie nie ma ich w pl?

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa, też nigdzie nie widzę tego serum, może wyszło tylko w jakimś jednym kraju, albo na zamówienie jakiejś sieci, albo to limitka tak, jak piszesz. Jak piszesz, że lekkie, żelowe, to na pewno byłoby odpowiednie i dla mnie


Przyszło moje zamówienie z Bioana. Wszystko było powiązane wstążeczkami, nawet próbki (1 gratis), tyle, że mi się wyślizgnęły i już do zdjęcia nie umiałam ich tak ładnie pozwiązywać w słupki po 3 szt., ślicznie to wyglądało Dostałam też odręcznie napisany, bardzo ładny i uprzejmy liścik od właścicielki. Naprawdę się starają. Już rączki zacieram i zaraz testuję zapachy.


Serum jest na aloesie a nie jak większość na wodzie, więc fajne. No i olej konopny wysoko w składzie
Muszę też się zainteresować w końcu Pony
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 08:56   #619
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Serum jest na aloesie a nie jak większość na wodzie, więc fajne. No i olej konopny wysoko w składzie
Muszę też się zainteresować w końcu Pony
Koniecznie Wczoraj się wysmarowałam od stóp do głów weihnachtszauber (mus i deo) i cały dzień od rana do wieczora pachniałam i czułam się świeżo, w dodatku deo chroni nie tylko przed przykrym zapachem, ale też powstrzymuje pocenie w dużym stopniu, tzn nie miałam plam na bluzce


Do 14 grudnia rabat 15% na wszystko w Annabelle Minerals, kod- MIK16 .
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-12, 13:16   #620
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Koniecznie Wczoraj się wysmarowałam od stóp do głów weihnachtszauber (mus i deo) i cały dzień od rana do wieczora pachniałam i czułam się świeżo, w dodatku deo chroni nie tylko przed przykrym zapachem, ale też powstrzymuje pocenie w dużym stopniu, tzn nie miałam plam na bluzce
Nie zarejestrowałam, że kupiłaś też mus, ale Ci fajnie!

Ja dostałam info z PP, że dzisiaj dostarczą mi paczuszkę z deo Pony, będą kolejne testy!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 13:22   #621
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny macie jakies doswiadczenia cieniami mineralnymi Rhea? Polecacie jakies? Zastanawiam sie nad zakupem kilku testerów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 14:17   #622
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakies doswiadczenia cieniami mineralnymi Rhea? Polecacie jakies? Zastanawiam sie nad zakupem kilku testerów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja skończyłam na próbkach kilka lat temu. Przede wszystkim wszystkie były lekko perłowe. Dla mnie za bardzo się świeciły.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 18:24   #623
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Nie zarejestrowałam, że kupiłaś też mus, ale Ci fajnie!

Ja dostałam info z PP, że dzisiaj dostarczą mi paczuszkę z deo Pony, będą kolejne testy!
I jak wrażenia Bardzo mnie ciekawi twoja opinia.
Mus ma identyczny zapach i też jest intensywny dość, perfum żadnych już nie potrzeba. Po wstępnych wcześniejszych testach z próbek i teraz stwierdzam, że bardzo dobrze pielęgnuje, jest tłusty, ale szybko się wchłania i bardzo wydajny, bo naprawdę treściwy i niewiele trzeba skórze.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 18:58   #624
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Kosmetyki z Bułgarii 20% taniej
http://phytocode.pl/sklep/delikatny-szampon/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 19:13   #625
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
I jak wrażenia Bardzo mnie ciekawi twoja opinia.
Mus ma identyczny zapach i też jest intensywny dość, perfum żadnych już nie potrzeba. Po wstępnych wcześniejszych testach z próbek i teraz stwierdzam, że bardzo dobrze pielęgnuje, jest tłusty, ale szybko się wchłania i bardzo wydajny, bo naprawdę treściwy i niewiele trzeba skórze.
O, dobrze wiedzieć, o tym musie

Dezodorant ma śliczną szatę graficzną, zaś sam zapach korzenny, ciepły i taki niejednoznaczny w wymowie, ogromnie przypadł mi do gustu. Mój mąż także użył i już widzę, że nie będzie mi dane wykończyć go w pojedynkę Naprawdę udana edycja świąteczna!

Za to co innego przykuło mą uwagę - konsystencja. Zgoła odmienna niż wszystkich innych dezodorantów PH. Jest bardziej piankowa, niż zbita, niczym te czekolady bąbelkowe, napompowane powietrzem. Przez tą konsystencję dezodorantu używa się bardziej komfortowo, "miękko", ale też widzę, że będzie schodził zdecydowanie szybciej. W pierwszej chwili pomyślałam, że może dostałam omyłkowo mus do ciała, ale sprawdziłam skład i jednak to deo
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2016-12-12 o 19:18
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 19:31   #626
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Kosmetyki z Bułgarii 20% taniej
http://phytocode.pl/sklep/delikatny-szampon/
Dobre te kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
O, dobrze wiedzieć, o tym musie

Dezodorant ma śliczną szatę graficzną, zaś sam zapach korzenny, ciepły i taki niejednoznaczny w wymowie, ogromnie przypadł mi do gustu. Mój mąż także użył i już widzę, że nie będzie mi dane wykończyć go w pojedynkę Naprawdę udana edycja świąteczna!

Za to co innego przykuło mą uwagę - konsystencja. Zgoła odmienna niż wszystkich innych dezodorantów PH. Jest bardziej piankowa, niż zbita, niczym te czekolady bąbelkowe, napompowane powietrzem. Przez tą konsystencję dezodorantu używa się bardziej komfortowo, "miękko", ale też widzę, że będzie schodził zdecydowanie szybciej. W pierwszej chwili pomyślałam, że może dostałam omyłkowo mus do ciała, ale sprawdziłam skład i jednak to deo
No to bardzo się cieszę, chyba mamy podobny gust A jest jeszcze drugi zapach świąteczny, śliwkowo- cynamonowo- goździkowy czy jakoś tak. Nie miałam z nim przyjemności, ale aż ślinka cieknie...
No, z tą konsystencją dziwna sprawa, bo jak otwierałam to deo oraz pozostałe próbki to po kolei co innego w środku, jedno płynniejsze, drugie gęściejsze i bardziej zbite, trzecie puszyste. Ale to chyba jest ten urok "handmade". W dodatku nie wiem jak Twoje, ale to moje deo ma takie grudki na powierzchni jasno-fioletowe
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-12-12 o 19:34
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 19:55   #627
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


No to bardzo się cieszę, chyba mamy podobny gust A jest jeszcze drugi zapach świąteczny, śliwkowo- gowo- cynamonoździkowy czy jakoś tak. Nie miałam z nim przyjemności, ale aż ślinka cieknie...
No, z tą konsystencją dziwna sprawa, bo jak otwierałam to deo oraz pozostałe próbki to po kolei co innego w środku, jedno płynniejsze, drugie gęściejsze i bardziej zbite, trzecie puszyste. Ale to chyba jest ten urok "handmade". W dodatku nie wiem jak Twoje, ale to moje deo ma takie grudki na powierzchni jasno-fioletowe
Ten zapach cynamonowy też mnie kusi Na starość gust mi się zmienił i gustuję w przeróżnych zapachach ziemi, korzeniach, dziwnych ziołach. Kiedyś tylko świeżaki, a teraz...

Mój deo nie ma czysto białego koloru, ma taki lekko fioletowo, cynamonowy zafarb Tak właśnie myślę, że to może być sprawa handmade Mój ma grudki, które pękają, ale tak miękko na skórze, uwalniając olejki z zapachem. Nie jest jednak "ostry", jak niektóre z próbek, niczym papier ścierny. Jest raczej jak ubita śmietana. To prawda Co deo, to inna konsystencja
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2016-12-12 o 19:56
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 20:49   #628
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć Ola , chociaż tu się spotykamy

Właśnie przeszukałam dziś wątek i wpadłam na niego. Ja na Antipodes pod oczy u siebie w TK maxx się nie załapałam , a za 180 zł nie kupię
A Ty zadowolona jesteś z Kiehl'sa? Ja byłam, naprawdę działał, chyba pierwszy raz jakiś krem dawał u mnie widoczne rezultaty, ale aktualnie jest niedostępny w tej mniejszej pojemności, a większej nie chcę, bo mi się zmarnuje.
tak, jestem zadowolona z nawilżającego do twarzy też i z filtra mineralnego
chciałam kupić tego co podlinkowałam Tobie, ale trafił się "rzut Antipodes", więc na razie odpuściłam
za 180 zł nie warto na pewno
jak bym u siebie zobaczyła pod oczy z Antipodes to wezmę dla Ciebie
na razie trudno mi się wypowiedzieć o firmie Antipodes, krem na dzień jest bardziej gęsty i treściwy od tego, ale czy lepiej nawilża - trudno mi powiedzieć, bo za krótko używam

ogólnie ostatnio mam duży problem z suchością skóry, raz jest lepiej raz gorzej, ale nie wiążę tego z żadnym z kosmetyków, więc nie wiem czy jestem wiarygodna w tych sądach
ale na pewno Kiehla pod oczy bardzo lubię nawet pod makijaż
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 08:07   #629
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dobre te kosmetyki?



No to bardzo się cieszę, chyba mamy podobny gust A jest jeszcze drugi zapach świąteczny, śliwkowo- cynamonowo- goździkowy czy jakoś tak. Nie miałam z nim przyjemności, ale aż ślinka cieknie...
No, z tą konsystencją dziwna sprawa, bo jak otwierałam to deo oraz pozostałe próbki to po kolei co innego w środku, jedno płynniejsze, drugie gęściejsze i bardziej zbite, trzecie puszyste. Ale to chyba jest ten urok "handmade". W dodatku nie wiem jak Twoje, ale to moje deo ma takie grudki na powierzchni jasno-fioletowe
jeszcze nic od nich nie miałam, ale wyglądają ciekawie. tu znalazłam recenzje
http://www.zdrowonaturalnie.pl/2016/...rose-kiss.html

oj, mnie też ten zapach kręci a jeszcze są twarde perfumy z serii zimowej
https://bioana.pl/pl/p/Perfumy-weihnachtszauber/45
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 10:46   #630
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny polećcie mi jakiś ochronny krem do twarzy, taki na teraz przy niskich temperaturach, taki który zostawia lekką warstewkę na skórze ale skóra nie będzie się po nim świecić jak latarnia.
Mam krem dla dzieci Pat&Rub, ale właśnie po nim strasznie się świece.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.