Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-25, 15:40   #3541
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Super wygląda Zapisuję na jakiś inny raz, bo teraz nie mają miejsc
A jak smakuje ...

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

A, i pozytyw pod adresem Tatuum - nosząc sukienkę zorientowałam się, że ma dziurkę, ekspedientki wymieniły ją bez problemu, na szczęście był mój rozmiar .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 16:43   #3542
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja w takim topie to po domu śmigam w lato jak zaczynałam swoją przygodę z siłownią, to też ćwiczyłam w staniku + top i na to koszulka, ale było to dla mnie dość niekomfortowe, więc szybko dorobiłam się sportowych staników i komfort ćwiczenia jest o wiele lepszy



Początki bywają ciężkie, ale to minie.
Ja kilka lat temu jak zaczynałam biegac,to po 200-300m wracałam do domu, bo więcej nie byłam w stanie (a nie biegałam sprintem ). Z biegiem czasu 5km stało się normą, a jak miałam dobry dzień, to i 10km biegałam. Teraz od 2 lat nie biegałam wcale i jak ostatnio wyszłam pobiegać, to po niecałych 3km odpuściłan, bo myślałam, że mi serce wyskoczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja musiałabym sobie staniki sportowe powypychać, na mnie wszystkie, które mierzyłam leżały źle

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
fajne jest to że kondycja szybko się poprawia i to motywujące szkoda tylko że równie szybko się ją traci







a kto lubi ja nie znosze biegać, ale to najszybszy sposób na schudnięcie więc się poświęcam. Ale każdorazowo to dla mnie mentalna katorga. Czekam na te endorfiny co to się maja wydzielać, ale ja wydzielam tylko agresję i ogólne zdenerwowanie na świat
O nie, nie, najwięcej się pali podczas siłowych ćwiczeń, intensywnych oczywiście Albo interwały. Jednostajne cardio (czyli np. biegi) spalają niewiele. Ale dla początkujących bardzo dobra opcja
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 16:51   #3543
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O nie, nie, najwięcej się pali podczas siłowych ćwiczeń, intensywnych oczywiście Albo interwały. Jednostajne cardio (czyli np. biegi) spalają niewiele. Ale dla początkujących bardzo dobra opcja
Czyli jak ja dzisiaj przerzuciłam ponad 8 ton, a teraz idę z Bosko na spacer, to jutro będę szczupła jak ta trzcinka? podoba mi się ten pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 17:19   #3544
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o rany biedna psinka

weterynarze to niedouczeni są
moi rodzice mają kota. Kot jadł normalnie jak to na wsi: co zlapal, jedzenie z obiadu + mięso + suchą karmę no gruby był i szczęśliwy jak to kocur pewnego dnia kot zaczął chudnąć i właśnie zaczął się straznie drapać i wygryzać sobie sierść. Robiły mu się takie łyse placki. Do tego cały pyszczek w środku miał w takich ranach jakby afty. Trzech weterynarzy - każdy swoje maści, swoje leki, nie wiadomo co to, nic nie pomaga w końcu orzekli że to kocia białaczka, nie ma sensu badań robić bo to na pewno to i kota trzeba uśpić. Mamie się żal zrobiło, stwierdziła że poczeka z tym usypianiem no bo to jej kocur i w ogóle może mu przejdzie Ponieważ kot przez te rany miał problemy z gryzieniem zaczął dostawać tylko mięso mielone i surową rybę. Po tygodniu rany w pyszczku zniknęły, sierść zaczęła odrastać, weterynarz stwierdził coś na zasadzie że przed śmiercią zawsze sie poprawia no ale kot ozdrowiał, mama zaczęła mu znowu dawać suchą karmę i powtórka z rozrywki. Okazało się że ma uczulenie na karmę. Teraz kot znowu gruby i szczęśliwy i od roku nic mu nie jest A lekarze kazali uśpić

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------








heeeeej co się dzieje wysyłam pozytywne myśli
o matko
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
a gdzie sie wybieracie na wakacje? AI ok, jak spedzacie duzo czasu poza hotelem.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------




TZ ani troche, u mnie tez nie ma kryzysu ...na razie ..ale taki wewnetrzny wq...w to mialam dluuuugo jak w pracy sie problemy zaczely i wiedzialam ze to poczatek konca bedzie...

tak mysle ze moze TZ juz po kryzysie, czerwony kabrio Spitfire juz sprzedany wiec moze mial dekade badz dwie wczesniej a najsmieszniejsze by bylo ze my tym samochodem prawie wcale nie jezdzilismy. W garazu stal!

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------



no w końcu na La Palmę.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
My 25.08 wylatujemy juz My w ogóle nie braliśmy Kuby pod uwagę, Lord się uparł na Zanzibar, ja nie chciałam , no i Pani w Biurze nam rzuciła, że może Kuba .... i w ogólnie nie było już tematu, taka zgodność











e tam, też będziesz wypoczywać w słoneczku
Na Zanzibar nie chciałaś ze względu na ten opis na blogu?
Super Kuba mi się marzy. Może kiedyś namówię tż bo teraz za nim Madagaskar chodzi.


Lena
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 18:54   #3545
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja bym zrobiła coś takiego
https://allegro.pl/szafka-nad-pralke...037266174.html

Na półkach możesz odstawić koszyczki, czy inne pudełka, które nadadzą łazience porządnego stylu. Dodatkowo możesz je wymienić hak ci się znudzą
Lustro bym powiesiła obok. Po fajnie jest się czasem przejrzeć, ale będąc facetem nie chciałabym żeby ktoś się na mnie gaoil jak sikam. Nawet jest to tylko moje odbicie. Ale ja zdjęć na ścianach też nie lubię, bo czuję się obserwowana

Gdzies widziałam taką nadstawkę w kolorze drewna, do tego plecione koszyki, białe płytki i jest ładnie. Moim zdaniem oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super pomysł. Nie pomyślałam o tym. Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Byłam na siłce... i tak na wstępie jutro nie wstane. Zrobiliśmy 10min rozgrzewki na orbitreku, 2 razy serie ćwiczeń obwodowych na różnych maszynach po 15 powtórzeń x2, 30min na rowerku(interwały) i ze było mi mało to poszłam na godzinną zumbe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 19:12   #3546
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Ja to jestem człowiek starej daty, w dodatku malkontent.
Najpierw się człowiek nawpycha różnych rzeczy, a potem zamiast wykorzystać tę energię i zrobić coś dla świata- np. skopać mój ogródek- to tlen zabiera. Siedzi na tej siłce, albo biega.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 19:36   #3547
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość



O nie, nie, najwięcej się pali podczas siłowych ćwiczeń, intensywnych oczywiście Albo interwały. Jednostajne cardio (czyli np. biegi) spalają niewiele. Ale dla początkujących bardzo dobra opcja

interwałów nie powinnam robić ze względów zdrowotnych ale siłowe mam nadzieję ze pomogą


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czyli jak ja dzisiaj przerzuciłam ponad 8 ton, a teraz idę z Bosko na spacer, to jutro będę szczupła jak ta trzcinka? podoba mi się ten pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


Byłam na siłce... i tak na wstępie jutro nie wstane. Zrobiliśmy 10min rozgrzewki na orbitreku, 2 razy serie ćwiczeń obwodowych na różnych maszynach po 15 powtórzeń x2, 30min na rowerku(interwały) i ze było mi mało to poszłam na godzinną zumbe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klask i: będziesz mieć jutro pozytywne zakwasy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 19:39   #3548
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Dobry wieczór!

Anulka i Abelia ściskam!

Lenka dziękuję za życzenia!

Oktawia, mam nadzieję, że psinka szybko dojdzie do siebie!

Amyz historia kotka przerażająca. Jak dobrze, że Twoja mama ma dobrą intuicję!

A co do ćwiczeń. Połaziłam dziś sporo po górach. Padałam na pysk, a mimo to polazłam w hotelu na basen. Jestem z siebie dumna. Ciekawe, jakie zakwasy będą jutro

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Super pomysł. Nie pomyślałam o tym. Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Byłam na siłce... i tak na wstępie jutro nie wstane. Zrobiliśmy 10min rozgrzewki na orbitreku, 2 razy serie ćwiczeń obwodowych na różnych maszynach po 15 powtórzeń x2, 30min na rowerku(interwały) i ze było mi mało to poszłam na godzinną zumbe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wow! Zuch dziewczyna!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 19:45   #3549
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

A pro po energii ostatnio dostaliśmy rachunek z Tauronu z dokładnym wzorem przelicznika. Symbolika jak z Wesela Wyspiańskiego.
I wyglądało to mniej więcej tak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif tauron.gif (4,0 KB, 51 załadowań)
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 19:49   #3550
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!



A co do ćwiczeń. Połaziłam dziś sporo po górach. Padałam na pysk, a mimo to polazłam w hotelu na basen. Jestem z siebie dumna. Ciekawe, jakie zakwasy będą jutro [COLOR="Silver"]
Dobry, dobry!

No i kolejna traci energię, a przecież szczypiorek czosnkowy sam się nie zasieje?
No chyba, że po latach zaniedbań w ogrodzie, w celach przystosowawczych lebioda ewoluuje do szczypioru. Choć w języku potocznym to chyba różnicy między tymi dwoma gatunkami nie ma?
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 19:49   #3551
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A pro po energii ostatnio dostaliśmy rachunek z Tauronu z dokładnym wzorem przelicznika. Symbolika jak z Wesela Wyspiańskiego.
I wyglądało to mniej więcej tak.
Hahahaha no to ja bym polegała i wolała żyć bez prądu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 19:54   #3552
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A pro po energii ostatnio dostaliśmy rachunek z Tauronu z dokładnym wzorem przelicznika. Symbolika jak z Wesela Wyspiańskiego.

I wyglądało to mniej więcej tak.
Ufff, jak dobrze, że u mnie prąd dostarcza Enea🤣

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dobry, dobry!



No i kolejna traci energię, a przecież szczypiorek czosnkowy sam się nie zasieje?

No chyba, że po latach zaniedbań w ogrodzie, w celach przystosowawczych lebioda ewoluuje do szczypioru. Choć w języku potocznym to chyba różnicy między tymi dwoma gatunkami nie ma?
Oj tam. Raz kiedyś można Zaraz koniec urlopu i nie będzie kiedy.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 20:28   #3553
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
interwałów nie powinnam robić ze względów zdrowotnych ale siłowe mam nadzieję ze pomogą








klask i: będziesz mieć jutro pozytywne zakwasy
Ja uwielbiam siłowe Wcześniej tylko biegałam albo ćwiczyłam z Ewą. Ale odkąd zaczęłam ćwiczyć z większymi ciężarami i chodzić na siłownię, jakość ciała bardzo się poprawiła

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czyli jak ja dzisiaj przerzuciłam ponad 8 ton, a teraz idę z Bosko na spacer, to jutro będę szczupła jak ta trzcinka? podoba mi się ten pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jasne
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 20:53   #3554
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam siłowe Wcześniej tylko biegałam albo ćwiczyłam z Ewą. Ale odkąd zaczęłam ćwiczyć z większymi ciężarami i chodzić na siłownię, jakość ciała bardzo się poprawiła

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



No jasne
Czyli mam szansę że brzuch zleci już mnie ręce bolą ;( będę umierać oj będę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 21:03   #3555
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!

Anulka i Abelia ściskam!

Lenka dziękuję za życzenia!

Oktawia, mam nadzieję, że psinka szybko dojdzie do siebie!

Amyz historia kotka przerażająca. Jak dobrze, że Twoja mama ma dobrą intuicję!

A co do ćwiczeń. Połaziłam dziś sporo po górach. Padałam na pysk, a mimo to polazłam w hotelu na basen. Jestem z siebie dumna. Ciekawe, jakie zakwasy będą jutro

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------





Wow! Zuch dziewczyna!

Dzisiaj już jest lepiej, nie drapie się tak
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 21:04   #3556
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

Dzisiaj już jest lepiej, nie drapie się tak
To super żeby szybko wyzdrowial

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 21:08   #3557
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Dziewczyny, Wy to jesteście mądre w sprawach cukrzycowych, i nie tylko oczywiście
Moja mama dzisiaj po węglowodanowym śniadaniu miała cukier 87. Po jakiejś słodkiej imieninowej babeczce skoczyło na 97. Czuła się fatalnie. To już nie pierwszy raz, kiedy czuła się tak źle i zmierzyła cukier.
Co to może być?
Wtedy, kiedy straciła przytomność też była po śniadaniu, ale cukier był w porządku bo od razu zbadali.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Czyli mam szansę że brzuch zleci już mnie ręce bolą ;( będę umierać oj będę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko z czasem zleci, jeśli brzuch to Twoja problematyczna część ciała, to niestety na końcu
Ale ciężary to super sprawa. I tu już zaczyna się niepatrzenie na wagę tylko w lustro, albo mierzenie się
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 21:13   #3558
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy to jesteście mądre w sprawach cukrzycowych, i nie tylko oczywiście
Moja mama dzisiaj po węglowodanowym śniadaniu miała cukier 87. Po jakiejś słodkiej imieninowej babeczce skoczyło na 97. Czuła się fatalnie. To już nie pierwszy raz, kiedy czuła się tak źle i zmierzyła cukier.
Co to może być?
Wtedy, kiedy straciła przytomność też była po śniadaniu, ale cukier był w porządku bo od razu zbadali.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------



Wszystko z czasem zleci, jeśli brzuch to Twoja problematyczna część ciała, to niestety na końcu
Ale ciężary to super sprawa. I tu już zaczyna się niepatrzenie na wagę tylko w lustro, albo mierzenie się
Nie pomogę nie znam sie...
Mierze sie co tydzień i waże też więc mam nadzieję że będzie ok. Trener kazał być 3 razy w tyg na siłce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 21:28   #3559
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy to jesteście mądre w sprawach cukrzycowych, i nie tylko oczywiście
Moja mama dzisiaj po węglowodanowym śniadaniu miała cukier 87. Po jakiejś słodkiej imieninowej babeczce skoczyło na 97. Czuła się fatalnie. To już nie pierwszy raz, kiedy czuła się tak źle i zmierzyła cukier.
Co to może być?
Wtedy, kiedy straciła przytomność też była po śniadaniu, ale cukier był w porządku bo od razu zbadali.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------



Wszystko z czasem zleci, jeśli brzuch to Twoja problematyczna część ciała, to niestety na końcu
Ale ciężary to super sprawa. I tu już zaczyna się niepatrzenie na wagę tylko w lustro, albo mierzenie się
A to nie jest tak, że pomiary domowym glukometrem zrobione tylko od czasu do czasu mogą być niemiarodajne? Wydaje mi się, że wtedy trudno się zorientować co ewentualnie zawiniło i kiedy tak naprawdę są skoki/spadki. Jeśli te pomiary są niezgodne z normami (bo szczerze mówiąc znam tylko normy laboratoryjne) to może warto się wybrać do lekarza i zrobić badanie krzywej glukozowej i insulinowej? Tylko trzeba dwie na raz, bo tylko wtedy można porównać wyniki (zresztą pozwala to uniknąć podwójnego picia glukozy). Czasem krzywa glukozowa wychodzi ok, a insulinowa już niekoniecznie (a często lekarze badają tylko tę pierwszą i wydaje się, że wszystko ok).
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 21:43   #3560
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy to jesteście mądre w sprawach cukrzycowych, i nie tylko oczywiście

Moja mama dzisiaj po węglowodanowym śniadaniu miała cukier 87. Po jakiejś słodkiej imieninowej babeczce skoczyło na 97. Czuła się fatalnie. To już nie pierwszy raz, kiedy czuła się tak źle i zmierzyła cukier.

Co to może być?

Wtedy, kiedy straciła przytomność też była po śniadaniu, ale cukier był w porządku bo od razu zbadali.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------





Wszystko z czasem zleci, jeśli brzuch to Twoja problematyczna część ciała, to niestety na końcu

Ale ciężary to super sprawa. I tu już zaczyna się niepatrzenie na wagę tylko w lustro, albo mierzenie się

Po jakim czasie po jedzeniu robiony był pomiar? Najlepiej zrobić 2h po. Jaki cukier mama ma rano?
Zrobienie krzywej insulinowej i cukrzycowej to dobry pomysł. Moja koleżanka ma b.niskie cukry. Jest w trakcie diagnostyki. I też przez to źle się czuje tzn. jest śpiąca, bez energii. Generalnie stosuje dietę jak przy cukrzycy, żeby nie powodować nagłych wyrzutów insuliny. Nie do końca się z tym zgadzam.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 22:47   #3561
szymelek
Raczkowanie
 
Avatar szymelek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Dziewczyny gdzie kupię Korsa poza Zalando, Gomezem i Chiarą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zapraszam na wymianę szczątki mojego zakupoholizmu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1149816
szymelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 23:06   #3562
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez szymelek Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupię Korsa poza Zalando, Gomezem i Chiarą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eobuwie
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 05:59   #3563
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że pomiary domowym glukometrem zrobione tylko od czasu do czasu mogą być niemiarodajne? Wydaje mi się, że wtedy trudno się zorientować co ewentualnie zawiniło i kiedy tak naprawdę są skoki/spadki. Jeśli te pomiary są niezgodne z normami (bo szczerze mówiąc znam tylko normy laboratoryjne) to może warto się wybrać do lekarza i zrobić badanie krzywej glukozowej i insulinowej? Tylko trzeba dwie na raz, bo tylko wtedy można porównać wyniki (zresztą pozwala to uniknąć podwójnego picia glukozy). Czasem krzywa glukozowa wychodzi ok, a insulinowa już niekoniecznie (a często lekarze badają tylko tę pierwszą i wydaje się, że wszystko ok).
Mama miała badane w pracy w szpitalu, nie wiem jak, czym, sprzętem szpitalnym na pewno

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Po jakim czasie po jedzeniu robiony był pomiar? Najlepiej zrobić 2h po. Jaki cukier mama ma rano?
Zrobienie krzywej insulinowej i cukrzycowej to dobry pomysł. Moja koleżanka ma b.niskie cukry. Jest w trakcie diagnostyki. I też przez to źle się czuje tzn. jest śpiąca, bez energii. Generalnie stosuje dietę jak przy cukrzycy, żeby nie powodować nagłych wyrzutów insuliny. Nie do końca się z tym zgadzam.
Godzinę i dwie po śniadaniu. A później godzinę po babeczce.
Ona to bagatelizuje, ale zaczęła się jednak zastanawiać czy oby na pewno wszystko jest ok.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 06:11   #3564
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 06:14   #3565
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Dzień doberek
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:04   #3566
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

dzień dobry wreszcie czwartek. Jeszcze tylko piątek i weekend i można będzie sprzątać cały dzień


Oktawia zdrówka dla mamy i fajnie że z psiakiem już lepiej

Anoli i za udany spacer

Irmina wykończysz się przez te delegacje


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A pro po energii ostatnio dostaliśmy rachunek z Tauronu z dokładnym wzorem przelicznika. Symbolika jak z Wesela Wyspiańskiego.
I wyglądało to mniej więcej tak.

nie wiem czego tam nie rozumiesz. Ewidentnie, na pierwszy rzut oka wychodzi że od przyszłego miesiąca płacisz więcej
a to e do potęgi j wskazuje że masz niedopłatę

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzień doberek

bry


zakwasy są? kiedy kolejny trening?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:07   #3567
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry wreszcie czwartek. Jeszcze tylko piątek i weekend i można będzie sprzątać cały dzień


Oktawia zdrówka dla mamy i fajnie że z psiakiem już lepiej

Anoli i za udany spacer

Irmina wykończysz się przez te delegacje





nie wiem czego tam nie rozumiesz. Ewidentnie, na pierwszy rzut oka wychodzi że od przyszłego miesiąca płacisz więcej
a to e do potęgi j wskazuje że masz niedopłatę

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------




bry


zakwasy są? kiedy kolejny trening?
zakwasy w rękach... nogi spoko
jutro idę założyłam sobie trening na siłowni + zajęcia "płaski brzuch i stretch"
Ty jeszcze walczysz z trenerem?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:18   #3568
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez szymelek Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupię Korsa poza Zalando, Gomezem i Chiarą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na stronie Korsa ?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:23   #3569
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
zakwasy w rękach... nogi spoko
jutro idę założyłam sobie trening na siłowni + zajęcia "płaski brzuch i stretch"
Ty jeszcze walczysz z trenerem?

super!!



noo walczę niestety
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:38   #3570
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-24 19:20:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.