Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-13, 07:50   #4501
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Koronką trzymam za bezproblemowe powodzenie misji

Oktawia, nie chcę cię martwić, ale twój PanKejk jest absolutnie normalnym kotem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 08:18   #4502
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Koronką trzymam za bezproblemowe powodzenie misji

Oktawia, nie chcę cię martwić, ale twój PanKejk jest absolutnie normalnym kotem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 08:44   #4503
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Dzień dobry!

Never fajne te inspiracje.

Oktawia mam nadzieje, że psince nic nie będzie. Miałam już wcześniej zapytać. Myślałaś o obróżce z dzwonkiem dla kotka? Ja nie lubię takiego rozwiązania u kotów, ale jak ma przez to mniej ptaków upolować to może i warto?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 08:58   #4504
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Dostałam 1 zamówienie z YR reszta w drodze super deal
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 09:26   #4505
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Never fajne te inspiracje.

Oktawia mam nadzieje, że psince nic nie będzie. Miałam już wcześniej zapytać. Myślałaś o obróżce z dzwonkiem dla kotka? Ja nie lubię takiego rozwiązania u kotów, ale jak ma przez to mniej ptaków upolować to może i warto?
Już dawno kupiłam, ale póki co jest za duża
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 09:29   #4506
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;85419671]Treść usunięta[/QUOTE]
Super, szkoda, że się nie załapałam .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 09:52   #4507
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Koronką trzymam za bezproblemowe powodzenie misji

Oktawia, nie chcę cię martwić, ale twój PanKejk jest absolutnie normalnym kotem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-13, 10:19   #4508
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kto jak nie Wy, poratujcie biedną niewykutaszoną Never .

We wtorek zaczyna się u mnie mały remont, najpierw układanie płytek na balkonie i montowanie siatki dla kota ale chce też zupełnie zmienić swój pokój i nie mam pomysłu..
Zakochałam się w tej sofie:

Miłość chwyciła mnie z miejsca i jestem dla niej w stanie urządzić cały pokój od nowa, podoba mi się styl artdeco, ogólnie widzę tą sofę w prostych, romantycznych stylizacjach z nutą retro, komody podobają mi się jasne, proste, bo tak myślę, że będą pasować:


I koniecznie szklana witrynka, na flakony



Wydaje mi się, że to wszystko pasuje ale nie mam pojęcia co dalej? Jakie dodatki? Nie chce żeby to było zachowawcze, bo to co wkleiłam jest bardzo w romantycznym, dziewczęcym stylu ale chce to czyms przełamać, no i mam problem z kolorem ścian, nie wiem kompletnie co dobrać ! Bardzo Was proszę o pomoc, zależy mi właśnie jaki kolor ścian pasowałby do takiego wnętrza i dodatki żeby całość wyglądała z ,jajem' a nie tak rześko anielsko
Świetna sofa!
podam swoje typy jeśli chodzi o ściany

wybrałabym ściany albo jasnoszare/ ale takie właśnie w ciepłym odcieniu/- 'białe żagle' https://www.dulux.pl/pl/paleta-kolor...tickey=1#white



albo kremowe- złamana biel, cos w rodzaju 'ziarno sezamu'/'antyczny marmur'

__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 10:37   #4509
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Świetna sofa!
podam swoje typy jeśli chodzi o ściany

wybrałabym ściany albo jasnoszare/ ale takie właśnie w ciepłym odcieniu/- 'białe żagle' https://www.dulux.pl/pl/paleta-kolor...tickey=1#white



albo kremowe- złamana biel, cos w rodzaju 'ziarno sezamu'/'antyczny marmur'



Ten pierwszy fajny kolor.
Never jasny szary to dobry typ. Z beżami jest ryzykownie. Może wyjść jak u starej ciotki
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 12:24   #4510
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Miałam bardzo pracowity weekend
Otóż zrobiłam sos do spaghetti z dwóch porcji, dżem aronia-jabłko-daktyl, ketchup pikantny z dodatkiem selera. A w sobotę na obiad naleśniki owsiane na słodko, drugie z farszem z cukinii, cebuli, pomidorów, grzybów i kiełbasy, pasztet z cukinii, ciasto z ciecierzycy z masłem orzechowym, sernikobrownie z cukinii z brzoskwiniami. Wczoraj gulasz z grzybami leśnymi i szpinakiem, pieczoną owsiankę i standardowo ogarnęłam dom i pranie. Lubię pracowite weekendy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 13:33   #4511
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Dziękuję pięknie za rady ! Każdą biorę do serca i wiem już więcej, wróciłam z agatameble i znowu mam mętlik . Wstawiam kilka zdjęć, zdjęcie kanapy:


Ogólnie kanapy w sklepie nie ma i czas realizacji zamówienia do 8 tygodni Mogę również zamówić internetowo i tak zrobię i wtedy czas zamówienia to 3 dni więc zdecyduje się na zakup droga internetową. Na żywo jest równie piękna i wydaje się być wygodna, bardzo zwraca uwagę na siebie, jak chodziłam po sklepie to wszystkie sofy i narożniki były w takim nowoczesnym stylu, jak dla mnie każda wyglądała tak samo, a ta jest inna i śliczna po prostu.
Co do mebli to nie znalazłam tam nic ciekawego, widziałam jeden stolik dostepny od razu, w stylu w którym chyba powinnam iść, tylko te drewno jakieś jasne takie ale konstrukcja podoba mi się:

Były jeszcze takie kawowe stoliki okrągłe, te nóżki są świetne i pasują idealnie, a te szkło sama nie wiem, oceńcie:

Te okragłe stoliki to raczej jako element dekoracji by się sprawdziły bo ja muszę mieć kwadratowy, solidny stolik gdzie sobie muszę usiąść po turecku ( tak najczęściej siedzę i pracuje w domu ) więc muszę mieć sporo miejsca na nim na laptopa i dokumenty więc te okrągłe są za małe, na allegro jest jeszcze taki prosty drewniany, podoba mi się

Białe meble wezmę te:



Mam kilka zdjęc komódek i witrynek z agatameble ale nie podobają mi się, podoba mi się ich styl ale nie sprawdzą się u mnie, za duże gabarytowo są, takie masywne się wydają.


Co do ścian postawię na taki odcień różu, taki rose gold miedziany? wydaje mi się, że jak dowale beż na ściany będzie babciowato już, co sądzicie? I ten kolor na jedna sciane dac, reszta na biało



Co do lamp to postawię na taką w industrialnym stylu właśnie, jak wezmę ten stolik z czarnymi elementami to i chyba wypadałoby żeby lampa była czarna, a nie miedziana, ogólnie ciężko jest znaleźć miedziane lampy, bo chciałabym nie tylko wiszący żyrandol ale i fajną stojącą lampę w takim samym stylu, wolalabym kolor miedziany

czy

Są jeszcze i inne, nie tylko pojedyncze:

Takich w stylu industrialnym jest pełno tych wiszących wiec akurat to wezmę na miejscu jakąś .
Dajcie znać co sądzicie o mojej ,wizji' .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-13, 13:52   #4512
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Never podoba mi się zamysł

chciałam zaproponować róż, ale myślałam, że to będzie zbyt słodkie już, a ten kolor co pokazałaś bardzo mi się podoba, jak będzie na jednej ścianie to na pewno nie będzie przesadzone




na swoją sofę też czekam (też z Agaty, my akurat bierzemy taka standardową https://www.agatameble.pl/meble/naro...a84-dab-sonoma), lozko kontynentalne juz odebralam, szafe do sypialni też
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 13:53   #4513
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Never


Podobają mi się te stoliki szklano - drewniane :tak:
Ale różu na ścianie nie widzę (nawet na tylko jednej) - sorki, ale dla mnie za słodko (jeśli odcień będzie pasował do tych róż na kanapie), lub zbyt pstrokato (jeśli nie będzie pasował).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 21:57   #4514
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za rady ! Każdą biorę do serca i wiem już więcej, wróciłam z agatameble i znowu mam mętlik . Wstawiam kilka zdjęć, zdjęcie kanapy:


Ogólnie kanapy w sklepie nie ma i czas realizacji zamówienia do 8 tygodni Mogę również zamówić internetowo i tak zrobię i wtedy czas zamówienia to 3 dni więc zdecyduje się na zakup droga internetową. Na żywo jest równie piękna i wydaje się być wygodna, bardzo zwraca uwagę na siebie, jak chodziłam po sklepie to wszystkie sofy i narożniki były w takim nowoczesnym stylu, jak dla mnie każda wyglądała tak samo, a ta jest inna i śliczna po prostu.
Co do mebli to nie znalazłam tam nic ciekawego, widziałam jeden stolik dostepny od razu, w stylu w którym chyba powinnam iść, tylko te drewno jakieś jasne takie ale konstrukcja podoba mi się:

Były jeszcze takie kawowe stoliki okrągłe, te nóżki są świetne i pasują idealnie, a te szkło sama nie wiem, oceńcie:

Te okragłe stoliki to raczej jako element dekoracji by się sprawdziły bo ja muszę mieć kwadratowy, solidny stolik gdzie sobie muszę usiąść po turecku ( tak najczęściej siedzę i pracuje w domu ) więc muszę mieć sporo miejsca na nim na laptopa i dokumenty więc te okrągłe są za małe, na allegro jest jeszcze taki prosty drewniany, podoba mi się

Białe meble wezmę te:



Mam kilka zdjęc komódek i witrynek z agatameble ale nie podobają mi się, podoba mi się ich styl ale nie sprawdzą się u mnie, za duże gabarytowo są, takie masywne się wydają.


Co do ścian postawię na taki odcień różu, taki rose gold miedziany? wydaje mi się, że jak dowale beż na ściany będzie babciowato już, co sądzicie? I ten kolor na jedna sciane dac, reszta na biało



Co do lamp to postawię na taką w industrialnym stylu właśnie, jak wezmę ten stolik z czarnymi elementami to i chyba wypadałoby żeby lampa była czarna, a nie miedziana, ogólnie ciężko jest znaleźć miedziane lampy, bo chciałabym nie tylko wiszący żyrandol ale i fajną stojącą lampę w takim samym stylu, wolalabym kolor miedziany

czy

Są jeszcze i inne, nie tylko pojedyncze:

Takich w stylu industrialnym jest pełno tych wiszących wiec akurat to wezmę na miejscu jakąś .
Dajcie znać co sądzicie o mojej ,wizji' .
Never ta kanapa na 1szym zdjeciu wcale nie wyglada na ciepla kolorystyke na moim monitorze!! kolor sciany super, z pazurem ale chlodny u mnie wyglada, kiedys zastanawialam sie nad kolorem fading rose, czy mauve rose, ancient wine itp --bardzo podobne, chlodne ale nie do konca zimne...i polaczenia ze stylem loftowym wyglada super.
Jak podloga w dobrym stanie to ja bym nie zmieniala zawsze mozesz dywan dokupic aby pobawic sie efektem.

jak tam Lalus rosnie na prowiancie de lux? zapodaj zdjecie pieknisia!

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Never


Podobają mi się te stoliki szklano - drewniane :tak:
Ale różu na ścianie nie widzę (nawet na tylko jednej) - sorki, ale dla mnie za słodko (jeśli odcień będzie pasował do tych róż na kanapie), lub zbyt pstrokato (jeśli nie będzie pasował).

a mnie sie wlasnie ten roz podoba. fajnie ze kazdy ma inne spojrzenie . Never teraz ma zagwozdke .....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 08:34   #4515
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Kciukowa magia wątku działa - dostałam pracę

2F229007-C3DF-4E78-A69A-8D075BCB5D22-13591-00000B3C9D2D3553.jpeg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 08:40   #4516
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Hej dziewczyny

A co tu tak cicho? Wszystkie na urlopach?

Odebrałam wczoraj zamówienie z zalando, jaką oni mają rozmiarówkę , połowa rzeczy jest na mnie za duża, chociaż zamawiałam zgodnie z tym co sugerują czyli np. rozmiar mniejszy niż zazwyczaj . No i muszę zrobić kolejne zamówienie, tylko w międzyczasie niektóre produkty przestały być przecenione , macie jakiś kod rabatowy?

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Never ta kanapa na 1szym zdjeciu wcale nie wyglada na ciepla kolorystyke na moim monitorze!! kolor sciany super, z pazurem ale chlodny u mnie wyglada, kiedys zastanawialam sie nad kolorem fading rose, czy mauve rose, ancient wine itp --bardzo podobne, chlodne ale nie do konca zimne...i polaczenia ze stylem loftowym wyglada super.
Jak podloga w dobrym stanie to ja bym nie zmieniala zawsze mozesz dywan dokupic aby pobawic sie efektem.

jak tam Lalus rosnie na prowiancie de lux? zapodaj zdjecie pieknisia!

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------



a mnie sie wlasnie ten roz podoba. fajnie ze kazdy ma inne spojrzenie . Never teraz ma zagwozdke .....
Mi też się ten róż podoba , na jedną ścianę się nada, fajnie to może wyglądać, szczególnie w jasnym pomieszczeniu, bo jeśli pokój masz raczej ciemny to nie idź w tak intensywny kolor.

A co do stolików, to super są te ze szkłem, mi się bardzo takie podobają

No i dołączam się do prośby o zdjęcie Lulusia

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Kciukowa magia wątku działa - dostałam pracę
gratulacje!
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 08:44   #4517
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Kciukowa magia wątku działa - dostałam pracę

Załącznik 7620781


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
klask i: Brawo Ty od 1.09 zaczynasz, czy wcześniej?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 09:08   #4518
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Kciukowa magia wątku działa - dostałam pracę

gratulacje
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 09:12   #4519
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Dzień dobry!

Angel gratulacje!!!

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Dziewczyny jak zmyć zbyt ciemny kolor farby? Czy jest jakiś sposób żeby nie zniszczyć włosów? Jestem wściekła na moją fryzjerkę jestem prawie czarna
A miał być ciemny blond🤧
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-14, 09:22   #4520
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Kciukowa magia wątku działa - dostałam pracę

Załącznik 7620781


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 09:25   #4521
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Anoli jedyne co mi przychodzi do głowy, to płukanka z sokiem z cytryny... Nie powinna zniszczyć włosów. A tak ciekawości, mówiłaś, że nie jesteś zadowolona z koloru?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Angel, gratulacje żeby w tej pracy było super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 09:41   #4522
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Kciukowa magia wątku działa - dostałam pracę

Załącznik 7620781


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super. Olbrzymie gratulacje!!!k laski:
Kiedy zaczynasz?

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Angel gratulacje!!!

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Dziewczyny jak zmyć zbyt ciemny kolor farby? Czy jest jakiś sposób żeby nie zniszczyć włosów? Jestem wściekła na moją fryzjerkę jestem prawie czarna
A miał być ciemny blond🤧
Sposób 100% ...na wakacje się wybierz tam gdzie słońce. Plaża. Basen....połączysz przyjemne z pożytecznym. Nie musisz dziękować .

Amyz dalej w krainie Porto? Cicho siedzi i sączy pewnie trunki.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 09:42   #4523
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

Amyz dalej w krainie Porto? Cicho siedzi i sączy pewnie trunki.....

Amyz właśnie w samolocie siedzi i wraca do nas
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 09:48   #4524
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

A co tu tak cicho? Wszystkie na urlopach?

Odebrałam wczoraj zamówienie z zalando, jaką oni mają rozmiarówkę , połowa rzeczy jest na mnie za duża, chociaż zamawiałam zgodnie z tym co sugerują czyli np. rozmiar mniejszy niż zazwyczaj . No i muszę zrobić kolejne zamówienie, tylko w międzyczasie niektóre produkty przestały być przecenione , macie jakiś kod rabatowy?



Mi też się ten róż podoba , na jedną ścianę się nada, fajnie to może wyglądać, szczególnie w jasnym pomieszczeniu, bo jeśli pokój masz raczej ciemny to nie idź w tak intensywny kolor.

A co do stolików, to super są te ze szkłem, mi się bardzo takie podobają

No i dołączam się do prośby o zdjęcie Lulusia [COLOR="Silver"]


gratulacje!
Rozmiarowka w sklepach i poszczególnych firmach to jakaś porażka...nie wiadomo czy człowiek ma rozmiar S czy XL....
Stąd nawet jak są super oferty a nie mam jak oddać to nie kupuje. W sklepach nawet jednej marki bluzka rozmiar XL spodnie M druga bluzka S spodenki 42 nie mieszczę się...
W Escada rozmiar 36...i w ciemno.moge kupować wszystko.. ..szkoda tylko że mi outelt Escada zamknęli skunksy...

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Amyz właśnie w samolocie siedzi i wraca do nas
Dobrze że wszystko pod kontrolą
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 09:54   #4525
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
R



Dobrze że wszystko pod kontrolą



no wiadomo, bo to jak siostra
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 10:21   #4526
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

MUFE18 - Sephora od 180zł

korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 10:22   #4527
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Angel gratulacje!!!

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Dziewczyny jak zmyć zbyt ciemny kolor farby? Czy jest jakiś sposób żeby nie zniszczyć włosów? Jestem wściekła na moją fryzjerkę jestem prawie czarna
A miał być ciemny blond🤧

Myć szaponem z dodatkiem sody
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 10:47   #4528
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Kciukowa magia wątku działa - dostałam pracę

Załącznik 7620781


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super .


Fajna oferta Clarins:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OfertaSpecjalna_wedding.jpg (113,2 KB, 64 załadowań)
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 11:07   #4529
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

A co tu tak cicho? Wszystkie na urlopach?

Odebrałam wczoraj zamówienie z zalando, jaką oni mają rozmiarówkę , połowa rzeczy jest na mnie za duża, chociaż zamawiałam zgodnie z tym co sugerują czyli np. rozmiar mniejszy niż zazwyczaj . No i muszę zrobić kolejne zamówienie, tylko w międzyczasie niektóre produkty przestały być przecenione , macie jakiś kod rabatowy?



Mi też się ten róż podoba , na jedną ścianę się nada, fajnie to może wyglądać, szczególnie w jasnym pomieszczeniu, bo jeśli pokój masz raczej ciemny to nie idź w tak intensywny kolor.

A co do stolików, to super są te ze szkłem, mi się bardzo takie podobają

No i dołączam się do prośby o zdjęcie Lulusia

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------



gratulacje!


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
klask i: Brawo Ty od 1.09 zaczynasz, czy wcześniej?
3 września, więc jeszcze prawie 3 tygodnie wakacji

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
gratulacje


Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Angel gratulacje!!!

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Dziewczyny jak zmyć zbyt ciemny kolor farby? Czy jest jakiś sposób żeby nie zniszczyć włosów? Jestem wściekła na moją fryzjerkę jestem prawie czarna
A miał być ciemny blond🤧


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Super


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Anoli jedyne co mi przychodzi do głowy, to płukanka z sokiem z cytryny... Nie powinna zniszczyć włosów. A tak ciekawości, mówiłaś, że nie jesteś zadowolona z koloru?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Angel, gratulacje żeby w tej pracy było super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już nie korpo, więc może będzie lepiej niż we wcześniejszych

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Super. Olbrzymie gratulacje!!!k laski:
Kiedy zaczynasz?

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------



Sposób 100% ...na wakacje się wybierz tam gdzie słońce. Plaża. Basen....połączysz przyjemne z pożytecznym. Nie musisz dziękować .

Amyz dalej w krainie Porto? Cicho siedzi i sączy pewnie trunki.....
poczatkiem września

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Super .


Fajna oferta Clarins:
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 11:09   #4530
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość




3 września, więc jeszcze prawie 3 tygodnie wakacji















To już nie korpo, więc może będzie lepiej niż we wcześniejszych



poczatkiem września



super a bo 1 to sobota
tym bardziej
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-24 19:20:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.