Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-26, 13:08   #1801
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
nie miałam. Koszty ogrzewania są zalezne od wieluu rzeczy.
Kamienice są cieżkie do ogrzania niestety.

brawa wszystkim zazakupyklaski :
Ja się zastanawiam czy kupować w ten wekendczy jechać 7 do bydgoszczy

Korinka super,żekoleżanka z głowy

A i się pochwalę -wygrałam z Młodym pluszaka w konkursie
Fajny, gratuluję
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 13:09   #1802
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
nie miałam. Koszty ogrzewania są zalezne od wieluu rzeczy.
Kamienice są cieżkie do ogrzania niestety.

brawa wszystkim zazakupyklaski :
Ja się zastanawiam czy kupować w ten wekendczy jechać 7 do bydgoszczy

Korinka super,żekoleżanka z głowy

A i się pochwalę -wygrałam z Młodym pluszaka w konkursie
Za wygrana

Wiem ze kamiennice sa ciezsze do ogrzania. Ponad 20 lat temu w krakowie mieszkalam w kamiennicy i pamietam ze te 4 metry wysokosci ciezko bylo dogrzac do wyzszych temperatur. Ale okna byly nowsze. Kamiennica byla niedocieplona. Przy czym ja musze zrobic sobie kalkulacj ile kosztuje grzanie srednio w nieocieplonych kamiennicach pradrm. Ile gazem by mnie mniej wiecej wyszlo itd... W MPC placi sie caly rok w czynszu zaliczki. Wcale niemale pieniadze jak by się zliczylo za rok.

Dylematy... Dylematy...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 13:11   #1803
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
a jest taka?
jak botki? dalej wygodne?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------


nie dogodzisz ale dobrze jest tak jest
Całe życie trzeba walczyć

otóz to, jak to mówią: jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 13:12   #1804
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
otóz to, jak to mówią: jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
dokładnie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 13:17   #1805
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no i super





nie denerwuj mnie ja tyję od samej myśli i pączku





o kurcze oby wypłacili coś





osobiscie nie mieszkałam z ogrzewaniem na prąd, ale koleżanki na studiach mieszkały na Kazimierzu w kamienicy z ogrzewaniem na prąd i zimą to byly jakieś chore ceny - 1000 zl miesięcznie czy jakoś tak i to parę lat temu. siedziały w domu w kurtkach bo miały z 15 stopni żeby zmniejszyć rachunki a i tak placiły mega dużo. Kamienica jest wysoka, okna tez wielkie - dużo na pewno energii "ginie". Nie wiem może te piecyki teraz mniej prądu zużywają ale z tego co się orientuję to ogrzewanie na prąd to najgorsza opcja w Pl

gazem na pewno taniej w poprzednim mieszkaniu (43 m2) mielimy ogrzewanie gazem (tzn w bloku była kotłownia) i wychodziło ze 150 zł /miesiąc w sezonie - jak dużo grzaliśmy. Ale to był nowiutki, ocieplony blok

150 zeta przy nowym bloku. To. Juz jest cos. Plus rachunek za prad daloby jakies 200 zeta za miesiac... Wlasciciel. Mowi ze 300 zloty placi miesiecznie za prad. Gazu w kamiennicy nie ma. Jesli to bylo kilka lat rltemu to teraz stosunkowo wiecej by bylo... Glosno mysle.... Ew. Tz moze zrobic izolacje wewnętrzna.. Tylko dwie nieduze sciany sa odpowiedzialne za ucieczke ciepla.

Mysle i już mnie glowa boli
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 13:36   #1806
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Amyz, jak stan zdrowia brata ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 14:00   #1807
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
150 zeta przy nowym bloku. To. Juz jest cos. Plus rachunek za prad daloby jakies 200 zeta za miesiac... Wlasciciel. Mowi ze 300 zloty placi miesiecznie za prad. Gazu w kamiennicy nie ma. Jesli to bylo kilka lat rltemu to teraz stosunkowo wiecej by bylo... Glosno mysle.... Ew. Tz moze zrobic izolacje wewnętrzna.. Tylko dwie nieduze sciany sa odpowiedzialne za ucieczke ciepla.

Mysle i już mnie glowa boli

mam nadzieję że coś wymyślisz fajnego



Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Amyz, jak stan zdrowia brata ?

no coś się poprawia - ładują mu codziennie zastrzyki w oko, doszły te krople i stan zapalny zaczął się powoli cofać ale nadal ma nacieki czy tam coś na rogówce i nic nie widzi na to oko :/ podobno kilka miesięcy może potrwać zanim oko wróci do normy a i tak już nigdy nie będzie widział tak jak dawniej dobrze że tylko jedno oko mu zaatakowało a nie oba.


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
a jest taka?
jak botki? dalej wygodne?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------


nie dogodzisz ale dobrze jest tak jest
Całe życie trzeba walczyć



no podobno Stachursky się tak odżywia


buty fajne
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 14:04   #1808
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Kurczę, szukam butków na zimę - czarnych pólbutów wiązanych, czarnych, bez obcasika. Przejrzałam Kazar, Venezię i nic mi się nie podoba
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 14:09   #1809
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mam nadzieję że coś wymyślisz fajnego






no coś się poprawia - ładują mu codziennie zastrzyki w oko, doszły te krople i stan zapalny zaczął się powoli cofać ale nadal ma nacieki czy tam coś na rogówce i nic nie widzi na to oko :/ podobno kilka miesięcy może potrwać zanim oko wróci do normy a i tak już nigdy nie będzie widział tak jak dawniej dobrze że tylko jedno oko mu zaatakowało a nie oba.







no podobno Stachursky się tak odżywia


buty fajne
straszne mimo wszystko mam nadzieje, ze oko wroci do siebie, najlepiej jak to mozliwe
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 14:23   #1810
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

-20% dla TATUUM Generations juz dzis z kodem: NEW20, a od 28.09. Stylowe Zakupy z kuponem Twoj Styl / Show w salonach i na tatuum.com Nie dotyczy kolekcji spec.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 14:24   #1811
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

Ale moze z innej beczki... Ile kosztuje ogrzewanie gazem mieszkanie okolo 45m2.????
ja za ok 110m na jednym poziomie płace może ok 2tys na rok - ciepła wodę mam na gaz
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 14:36   #1812
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kurczę, szukam butków na zimę - czarnych pólbutów wiązanych, czarnych, bez obcasika. Przejrzałam Kazar, Venezię i nic mi się nie podoba
Fly London moze...

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mam nadzieję że coś wymyślisz fajnego



no coś się poprawia - ładują mu codziennie zastrzyki w oko, doszły te krople i stan zapalny zaczął się powoli cofać ale nadal ma nacieki czy tam coś na rogówce i nic nie widzi na to oko :/ podobno kilka miesięcy może potrwać zanim oko wróci do normy a i tak już nigdy nie będzie widział tak jak dawniej dobrze że tylko jedno oko mu zaatakowało a nie oba.


no podobno Stachursky się tak odżywia

buty fajne

Kurcze niezle.... dobrez ze sie cofa stan zapalny. trzymam kciuki!!!

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
ja za ok 110m na jednym poziomie płace może ok 2tys na rok - ciepła wodę mam na gaz
to naprawde niewiele przy takim metrazu, musisz miec dobra izolacje!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 14:38   #1813
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no podobno Stachursky się tak odżywia
To dlatego taki chudy był! Ostatnio gdzieś go w TV widziałam... Ale szybko przełączyłam, bo zaczynam śpiewać....

za oko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312

Edytowane przez KiLaNeCzKa
Czas edycji: 2018-09-26 o 14:46
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 14:48   #1814
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

[QUOTE=amyz;85915230]
no coś się poprawia - ładują mu codziennie zastrzyki w oko, doszły te krople i stan zapalny zaczął się powoli cofać ale nadal ma nacieki czy tam coś na rogówce i nic nie widzi na to oko :/ podobno kilka miesięcy może potrwać zanim oko wróci do normy a i tak już nigdy nie będzie widział tak jak dawniej dobrze że tylko jedno oko mu zaatakowało a nie oba.
[QUOTE]
Super, że jest progres, to dobrze rokuje .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 14:49   #1815
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
straszne mimo wszystko mam nadzieje, ze oko wroci do siebie, najlepiej jak to mozliwe
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

Kurcze niezle.... dobrez ze sie cofa stan zapalny. trzymam kciuki!!!

Dzięki Dziewczyny


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To dlatego taki chudy był! Ostatnio gdzieś go w TV widziałam... Ale szybko przełączyłam, bo zaczynam śpiewać....

za oko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



przełączyłaś??? no wiesz??
ja to do dziś jak słyszę "zostańmy razeeemm ja i tyyyyyyyyyy" to mi się przypominają dyskoteki podstawówce i tańce przytulańce



i dziękuję, przekażę kciuki bratu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 14:59   #1816
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

amyz, zdrowia!

szefowo, potrzebuje na cito przepis na proste danie z jarmużem, kazałam kupić i tak leży 2 dni w lodówce i misiek ma przeczucia ze 3 dnia wyląduje w koszu
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 15:33   #1817
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
amyz, zdrowia!

szefowo, potrzebuje na cito przepis na proste danie z jarmużem, kazałam kupić i tak leży 2 dni w lodówce i misiek ma przeczucia ze 3 dnia wyląduje w koszu
do wyboru do koloru!!! a na szybko koktajl, banan i badyle zmiksuj. nie dziekuj, zdrowia!!!

https://www.kwestiasmaku.com/zielony.../przepisy.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 15:43   #1818
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
A mialas piece akumulacyjne na nocn3j taryfie czy inne ogrzewanie. Dopytuje rowniez bo kamiennica ma nadzor konserwatorski wiec z zewnatrz ocieplenie nie mozna robic....
Nie wiem ile ludzie placa za ogrzewanie 45 m2.... Ile wychodzi gazem a ile pradem.... Koszty w Pl miesieczne to dla mnie abstrakcja stad mam pytania...

Ale moze z innej beczki... Ile kosztuje ogrzewanie gazem mieszkanie okolo 45m2.????
Ja mam mieszkanie boczne z bloku podłużnego, na 1 piętrze, 93m2 i wyszło 3500 zł za rok ogrzewanie gazem + podgrzewanie wody gazem + gotowanie

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 15:45   #1819
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

cansada
Podziękuję, dobrze wychowana jestem.

Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia


A coś na ciepło?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

W tych internetach przepisów w uj, a ja szukam porady tutaj, bo se myśle jak Lord zjadł a on podniebienie ma królewskie to musiało być naprawdę dobre, a szefowa też 5h w kuchni siedzieć nie będzie, no bo przeca musi jeszcze królestwem zarządzać.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

No to się u źródła chciałam spytać. O dobre, szybkie, tanie i sprawdzone.
Najlepiej na ciepło.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 15:57   #1820
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Amyz,Anyiam, Oktawia,Korinka, Lidia- dziękuję

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;85914961]Treść usunięta[/QUOTE]


dobrze,żejuż trochęlepiej

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam - wizaz nie chciał mi długiego posta ppuścić
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 15:59   #1821
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 16:05   #1822
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
cansada
Podziękuję, dobrze wychowana jestem.

Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia


A coś na ciepło?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

W tych internetach przepisów w uj, a ja szukam porady tutaj, bo se myśle jak Lord zjadł a on podniebienie ma królewskie to musiało być naprawdę dobre, a szefowa też 5h w kuchni siedzieć nie będzie, no bo przeca musi jeszcze królestwem zarządzać.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

No to się u źródła chciałam spytać. O dobre, szybkie, tanie i sprawdzone.
Najlepiej na ciepło.
to nie wiem u mnie nie ma alertu ze nie jest secure...

na cieplo.... podgrzej koktajl
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 16:13   #1823
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Ma byc nowa duża paleta do Huda - New Nude
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 16:16   #1824
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja mam mieszkanie boczne z bloku podłużnego, na 1 piętrze, 93m2 i wyszło 3500 zł za rok ogrzewanie gazem + podgrzewanie wody gazem + gotowanie

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dzieki, kurcze czyli przy podwojnym metrazu tyle placisz co wlasciciel za rok sam ..... co robic, co robic.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 17:47   #1825
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Korinka, w SP Yopki opakowania uzupełniające po 9 zł.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 18:21   #1826
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Któraś pytała o Khiels. Z kodem PROBKI, powinno dodać 10 darmowych próbkę i darmową dostawę. Od 150zl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 18:42   #1827
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Dostałam maila, że wygrałam odkurzacz roomba o wartości 1799 zł
Cała się trzęsę jeszcze, później Wam opowiem co to za konkurs
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 18:53   #1828
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Dobry wieczór!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 18:53   #1829
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 18:54   #1830
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dostałam maila, że wygrałam odkurzacz roomba o wartości 1799 zł
Cała się trzęsę jeszcze, później Wam opowiem co to za konkurs
Gratuluję! Uwielbiam roombę. Nie wiem jak mogłam bez niej żyć
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-09 10:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.