Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-11, 13:46   #2221
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
I ieszcze że tak sama sobie odpowiem koszt zrobienia przyłącza wody bezwykopowo to pewnie koszt z 100-120 zł za metr plus wykopanie tej dziury i wpięcie czyli niech będzie z 2000 zł . A koszt chłopa z koparką i układania ręcznie rur to z jakieś 100 zł/ za metr plus do tego koszt rozebrania i odtworzenia ogrodzenia, jak masz tam jakiś podjazd czy kostkę to to też trzeba zrobić i wpięcie tak czy siak zrobić to na mój gust wyjdzie tyle samo albo i nawet taniej i bez utrudnień dla wszystkich. Tylko to musi zrobić specjalistyczna firma ale takich jest sporo na rynku teraz. I to jest Twój argument w dyskusji.a jak projektant będzie gadał że się nie da to mu każ poczytać bo się najwyraźniej zatrzymał 20 lat temu z technologią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
proszę jaka wiedza nie odzywa się, ale jak już się odezwie to szczęki z podłogi trza zbierać Zaimponiłaś mi Pani
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 13:47   #2222
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja raczej tez ugodowa jestem i uwazam ze nie czyn drugiemu co Tobie niemile.....ale .....no wlasnie....po latach na kilku nieruchomosciach mam sasiadow gdzie kontaktujemy sie tylko i wylacznie poprzez Administracje badz prawnikow. Hipokryzja ludzi niektorych jest taka ze nie wiadomo smiac sie czy plakac.
Ja też jestem ugodowa, ale gałęzie drzew sąsiadki są tak przycięte, że większość rośnie u mnie i potrafi moje przeciągnąć do siebie i przyciąć Ale w sumie nie narzekam, utrzymujemy kontakty
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 14:04   #2223
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

ktos mial/ testowal z catrice on my shoulder olejek z drobinkami????? u mnie obok jest cala kolekcja, przepiekna notabene, ale pedzle wymiotlo a ten duzy do ciala to bym przygarnela....

https://catrice.eu/mt/limited-edition/tansation.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 14:05   #2224
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
proszę jaka wiedza nie odzywa się, ale jak już się odezwie to szczęki z podłogi trza zbierać Zaimponiłaś mi Pani
no taka praca że to wiem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 15:55   #2225
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no taka praca że to wiem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 16:22   #2226
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ja też jestem ugodowa, ale gałęzie drzew sąsiadki są tak przycięte, że większość rośnie u mnie i potrafi moje przeciągnąć do siebie i przyciąć Ale w sumie nie narzekam, utrzymujemy kontakty
mysle ze galezie by mi nie przeszkadzaly, ale juz pety wyrzucane na moj taras badz do ogrodu ew czasem guma do zucia, TV glosne o 2 w nocy ze spac sie nie da i pokazany palec srodkowy jak czlowiek prosi o sciszenie, grill rozpalany jakimis chemikaliami gdzie chmura syfu idzie na moj taras, zalewanie!!!, ograniczanie moich praw do korzystania z nieruchomosci jako wspolwlasciciela bo jestem NOWA , wypowiadanie sie w moim imieniu w celu przepchniecia ustaw u Administratora mam caly wachlarz problemow. ....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 16:46   #2227
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
mysle ze galezie by mi nie przeszkadzaly, ale juz pety wyrzucane na moj taras badz do ogrodu ew czasem guma do zucia, TV glosne o 2 w nocy ze spac sie nie da i pokazany palec srodkowy jak czlowiek prosi o sciszenie, grill rozpalany jakimis chemikaliami gdzie chmura syfu idzie na moj taras, zalewanie!!!, ograniczanie moich praw do korzystania z nieruchomosci jako wspolwlasciciela bo jestem NOWA , wypowiadanie sie w moim imieniu w celu przepchniecia ustaw u Administratora mam caly wachlarz problemow. ....
Dokładnie Dlatego jestem zadowolona U nas też nie wiadomo kto decyduje o wspólnych terenach TV na szczęście przy zamkniętych oknach nie słychać u mnie. Współczuję
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-11, 20:23   #2228
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
proszę jaka wiedza nie odzywa się, ale jak już się odezwie to szczęki z podłogi trza zbierać Zaimponiłaś mi Pani
mi tez Amyz wow
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 20:49   #2229
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Dokładnie Dlatego jestem zadowolona U nas też nie wiadomo kto decyduje o wspólnych terenach TV na szczęście przy zamkniętych oknach nie słychać u mnie. Współczuję
Od czasu do czasu sie wkurzam, bo mam nature nieco wybuchowa. ale generalnie moj pomysl na takich sasiadow to pobicie ich wlasna bronia , no smiech na sali czasem jest.... jedyny problem z TV zostal na jednej nieruchomosci. W Krakowie mnie atakowali wspolwlasciciele z duzymi wkladami procentowymi nie zwazajac ze sami nie sa do konca w porzadku, moj ostatni list do nich zaczynal sie tak....Szanowni Panstwo Wspolwlasciciele Hipokryci Rezydencji XXX, ...... po czym ich wypunktowalam . Po tym liscie zapadla cisza.....moze byc ze to cisza przed burza
Ale czlowiek sie zastanawia jak inni wymagaja wiele jak sami nie sa w porzadku, jak inni robia problemy z niczego zamiast cieszyc sie zyciem? Ot, ludzie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-12, 20:51   #2230
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
No właśnie dzisiaj się dowiem wszystkiego, czy to jedyna możliwość podłączenia, bo szukałam w necie informacji, ale są praktycznie same wątki ode tej drugiej strony, czyli co zrobić jak się dziad-sąsiad nie chce zgodzić Jeżeli to będzie jedyna możliwość to pewnie się zgodzę i spiszemy umowę po prostu, bo nie ma sensu wkraczać na drogę sądową bo i tak będę na przegranej pozycji, a po co marnować czas na takie rzeczy.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------



Baaaardzo Ci dziękuję za takie konkrety, człowiek się tym na co dzień nie interesuje/nie ma styczności to nie wie jak do tego podejść. Teraz już mam jakieś argumenty i ewentualne zapisy w umowie.

Hej! Daj znać co ustaliłaś. Dziwna ta sprawa. Mnie się lampka zapaliła. Myślę, że to trochę jest tak, że próbują do Ciebie podejść z pozycji siły. Wymusić coś. Może to być zwykły blef. Nie daj się zastraszyć. Niech szukają innej opcji. Jedź do gminy sprawdzić jak to wygląda. Nic na przysłowiową gębę. Stosuj zasadę ograniczonego zaufania.

Ja skończyłam budowę w tym roku. Wiele się nauczyłam. Wiele złego o ludziach/fachowcach. Niestety. Te cwaniaczenia na odległość już wyczuwam

Dodam jeszcze, że czasem na stronie geoportalu jest wrysowane uzbrojenie terenu. Sprawdź, czy, rzeczywiście nie mają innego wyjścia (https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html , po prawej stronie masz okienko z zawartością mapy i jest uzbrojenie terenu, jak rozwiniesz plusikiem tą zawartość to jest szczegółowy opis co dana izolinia oznacza).

I trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cześć dziewczyny!


Popełniłam ostatnio zamówienie na lookfantastic. Skończyły mi się pudry mineralne bare. I dokupiłam polecane przez Cansadę () mini zestawy filorgi. Do tego wpadł jeszcze całkiem spory zestaw filorgi w gratisie. Chętnie popróbuję


Baletnico wysłałam Ci kod do ikei na insta!

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2020-09-13 o 20:03
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-12, 21:35   #2231
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Anoli, ja kiedys myslalam co u Ciebie slychac, ale stwierdzilam ze milczenie jest zlotem

Niech sluza dobrze zakupy i kciuki trzymam.

Odnosnie fachowcow to ja myslalam ze mnie juz niewiele zdziwi a jednak......mamy do wyceny taras , jakies 100-120m2. Przyjechal facio/ Wloch w wypozyczonym lux samochodziku. OK- niby szef firmy. Niby mial Tshirt firmowy a na nim wyszyte ...nomen omen....Master builders! Poogladal....... pokiwal glowa, grzywa zarzucil..... Tz, mowi ze wszystko do zerwania, renowacja co pod spodem, poziomowanie, nowe -antyposlizgowe plytki tarasowe ktore moja zona wybierze. Facet mowi ze oni pracuja TYLKO z 3 rodzajami plytek! Zonk!!! Wszystkie z Wloch a nie badziewie chinskie. Wiec zonka sobie nie bedzie wybierac kolorkow i wzorkow!!!!....ok.....nie ch pokaze co ma. Wyciaga z bagaznika plytke taka cienka jak na sciany sie kladzie , faktura jak panel i mowi wszyscy sa zachwyceni tymi plytkami bo wygladaja troche jak drewno, troche jak beton , cud , miod , orzeszki. Cena ...yyyy/eeeee......wysle maila. Pyta sie TZ czy nie chce zmierzyc tarasu i przejscia-----eeeeee ....zapomnial miarki ale oni robia za metr 2....Schody i cokoly.....extra platne czy przy takim metrazu ok? .....eeeeee/ drapie sie po glowie....Wywoz gruzu i jakie pojemniki gdzie postawione bo licencja kosztuje i zobowiazuje...eeeeee....l icencja? co to??? po co??? . Fugi elastyczne musza byc bo promieniowanie i temperatury ...ze co to jest? Pojechal....wyslal whatsaapa ze za 135E za m2 moga sie podjac, prosze o fakture pro forma z podatkiem....eeeee....nie wystawiaja faktur!!!
Przyszla druga firma......szkoda gadac, ja wiem wiecej niz para pajacow z baru co ile kosztuje i jak sie do tego zabrac!! Jak uslyszeli ze maja na biznes wystawic rachunek wraz z gwarancja to oczy zrobili i tyle chyba ich widzielismy....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-13, 11:21   #2232
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Anoli, super, że dotarłaś do kompetentnych lekarzy i mocne za szybki powrót do formy!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 14:42   #2233
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Anoli Mocne kciuki za rehabilitację i szybki powrót do zdrowia Ja byłam wśród tych straszących niestety , ale powtarzałam po lekarzach i rehabilitantach, u TŻ rehabilitacja pomogła. Trzymaj się !
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 19:29   #2234
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Anoli mocne kciuki za rehabilitacje i mnostwo zdrowia

Cansada kciuki za fachowcow

Jak ktos ma patent n odpieljuchowanie w dwa tygodnie to przygarne zyczac chaneli płynacych z kranu:hahah a:
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 19:58   #2235
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Anoli dużo zdrowia !! Ciesze się że zabieg się udał i życzę s,takiego powrotu do formy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 20:18   #2236
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Anoli, ja kiedys myslalam co u Ciebie slychac, ale stwierdzilam ze milczenie jest zlotem

Niech sluza dobrze zakupy i kciuki trzymam.

Odnosnie fachowcow to ja myslalam ze mnie juz niewiele zdziwi a jednak......mamy do wyceny taras , jakies 100-120m2. Przyjechal facio/ Wloch w wypozyczonym lux samochodziku. OK- niby szef firmy. Niby mial Tshirt firmowy a na nim wyszyte ...nomen omen....Master builders! Poogladal....... pokiwal glowa, grzywa zarzucil..... Tz, mowi ze wszystko do zerwania, renowacja co pod spodem, poziomowanie, nowe -antyposlizgowe plytki tarasowe ktore moja zona wybierze. Facet mowi ze oni pracuja TYLKO z 3 rodzajami plytek! Zonk!!! Wszystkie z Wloch a nie badziewie chinskie. Wiec zonka sobie nie bedzie wybierac kolorkow i wzorkow!!!!....ok.....nie ch pokaze co ma. Wyciaga z bagaznika plytke taka cienka jak na sciany sie kladzie , faktura jak panel i mowi wszyscy sa zachwyceni tymi plytkami bo wygladaja troche jak drewno, troche jak beton , cud , miod , orzeszki. Cena ...yyyy/eeeee......wysle maila. Pyta sie TZ czy nie chce zmierzyc tarasu i przejscia-----eeeeee ....zapomnial miarki ale oni robia za metr 2....Schody i cokoly.....extra platne czy przy takim metrazu ok? .....eeeeee/ drapie sie po glowie....Wywoz gruzu i jakie pojemniki gdzie postawione bo licencja kosztuje i zobowiazuje...eeeeee....l icencja? co to??? po co??? . Fugi elastyczne musza byc bo promieniowanie i temperatury ...ze co to jest? Pojechal....wyslal whatsaapa ze za 135E za m2 moga sie podjac, prosze o fakture pro forma z podatkiem....eeeee....nie wystawiaja faktur!!!
Przyszla druga firma......szkoda gadac, ja wiem wiecej niz para pajacow z baru co ile kosztuje i jak sie do tego zabrac!! Jak uslyszeli ze maja na biznes wystawic rachunek wraz z gwarancja to oczy zrobili i tyle chyba ich widzielismy....
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Anoli, super, że dotarłaś do kompetentnych lekarzy i mocne za szybki powrót do formy!
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Anoli mocne kciuki za rehabilitacje i mnostwo zdrowia

Cansada kciuki za fachowcow

Jak ktos ma patent n odpieljuchowanie w dwa tygodnie to przygarne zyczac chaneli płynacych z kranu:hahah a:
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Anoli dużo zdrowia !! Ciesze się że zabieg się udał i życzę s,takiego powrotu do formy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Dziękuję!:cmo k:


Karola powodzenia z odpieluchowaniem! Dla mnie to już prehistoria i totalnie nie pamiętam jak to zrobiłam Wiem, że młody szybko załapał. Mieliśmy bardzo wygodny nocnik i nakładkę na sedes z chicco. Żadne tam melodyjki.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Anoli Mocne kciuki za rehabilitację i szybki powrót do zdrowia Ja byłam wśród tych straszących niestety , ale powtarzałam po lekarzach i rehabilitantach, u TŻ rehabilitacja pomogła. Trzymaj się !
Dziękuję

Mnie najbardziej neurolog wystraszyła. Powikłaniami. I powiedziała, że neurochirurdzy są od krojenia, więc oni zawsze będą naciskać na operację. Guzik prawda. Wiem, że niektórzy po obejrzeniu rezonansu sami zlecają rehabilitację. I po jakimś czasie kontrolę.

Powiedziałam ten tekst mojemu neurochirurgowi to się tylko zaśmiał i stwierdził, że podobny tekst można powiedzieć o neurologach. Oni są od leczenia zachowawczego, więc nie będą chcieli operacji
Generalnie po moich doświadczeniach mam meeeeega wielki szacunek do neurochirurgów. To są niesamowici ludzie. Robią cuda, zwłaszcza jak operują mózgi. W szpitalu, w którym byłam jest świetny zespół.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 21:09   #2237
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Anoli, dużo zdrowia
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Anoli mocne kciuki za rehabilitacje i mnostwo zdrowia

Cansada kciuki za fachowcow

Jak ktos ma patent n odpieljuchowanie w dwa tygodnie to przygarne zyczac chaneli płynacych z kranu:hahah a:
Powodzenia, trzymam kciuki za odpieluchowanie niestety nie pomogę z patentem, u mojego młodego to trwało o wieeele dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 21:56   #2238
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dziękuję!:cmo k:


Karola powodzenia z odpieluchowaniem! Dla mnie to już prehistoria i totalnie nie pamiętam jak to zrobiłam Wiem, że młody szybko załapał. Mieliśmy bardzo wygodny nocnik i nakładkę na sedes z chicco. Żadne tam melodyjki.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------


Dziękuję
Dziekuje mamy nocnik zwykły i nakladke bez udziwnien

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Anoli, dużo zdrowia Powodzenia, trzymam kciuki za odpieluchowanie niestety nie pomogę z patentem, u mojego młodego to trwało o wieeele dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje, u nas tez to dłuzej juz trwa tylko mamy termin graniczny w przedszkolu - jak do pazdziernika sie nie nauczy to miejsce przepada
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 23:41   #2239
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Anoli mocne kciuki za rehabilitacje i mnostwo zdrowia

Cansada kciuki za fachowcow

Jak ktos ma patent n odpieljuchowanie w dwa tygodnie to przygarne zyczac chaneli płynacych z kranu:hahah a:
trzymaj kciuki bo mam chwilami dosc.....ja ze tak to ujme potrzymam kciuki za Was bo z reka w nocniku jestes

na salomon polska dobre ceny butow sportowych.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-14, 06:43   #2240
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dziewczyny dziękuję jeszcze raz za wszystkie rady! Sprawa trochę się rozjaśniła, widziałam się w piątek z wujkiem, który jest współwłaścicielem sąsiedniej działki (tej bez ogrodzenia, na której lepszą opcją byłoby pociągnąć przyłącze bo jest naprzeciwko budowy) no i okazało się, że oni już rok! temu pytali go o pozwolenie na przyłącza i powiedział, że nie ma problemu. A faktycznie nitka biegnie przez całą długość wsi. Także sprawa mi trochę zaczyna śmierdzieć, w piątek się oczywiście nie pojawili w niedzielę widziałam, że zajechali na budowę, ale też jakoś było im nie po drodze do nas, także moje stanowisko jest w sumie jasne,nie wyrażę zgody jeżeli jest inna opcja i mają pozwolenie, tylko zastanawia mnie po co chcieli rozwalać mi ogródek
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 06:48   #2241
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję jeszcze raz za wszystkie rady! Sprawa trochę się rozjaśniła, widziałam się w piątek z wujkiem, który jest współwłaścicielem sąsiedniej działki (tej bez ogrodzenia, na której lepszą opcją byłoby pociągnąć przyłącze bo jest naprzeciwko budowy) no i okazało się, że oni już rok! temu pytali go o pozwolenie na przyłącza i powiedział, że nie ma problemu. A faktycznie nitka biegnie przez całą długość wsi. Także sprawa mi trochę zaczyna śmierdzieć, w piątek się oczywiście nie pojawili w niedzielę widziałam, że zajechali na budowę, ale też jakoś było im nie po drodze do nas, także moje stanowisko jest w sumie jasne,nie wyrażę zgody jeżeli jest inna opcja i mają pozwolenie, tylko zastanawia mnie po co chcieli rozwalać mi ogródek
No i wszystko jasne
Anoli- zdrówka
Karola za szybką akcję odpieluszkowania


Estee:

Puder Double Wear o wartości 219 zł w prezencie!
W dniach 13-17 września, przy zakupie swojego ulubionego podkładu otrzymasz puder Double Wear Stay-In-Place Matte Powder Foundation SPF 10 o wartości 219 zł w prezencie!
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 07:07   #2242
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Skusiłam się wczoraj na paletę Natashy Denona Love Palette w promocji w Sephorze (-20% z kodem FALL) . Muszę zaangażować siostrzenice, bo paleta była niedostępna on line, tylko z odbiorem w sklepie a u mnie w mieście nie ma Sephory. Żeby było śmieszniej, to chciałam też bazę pod cienie Urban Decay to ta z kolei niedostępna stacjonarnie Może coś dorzucę do niej i zamówię. Kod działa do godziny 11.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 07:45   #2243
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hej hej

Karola, skoro jesteś na etapie elektryki, to ze swojej strony potwierdzę to co napisały dziewczyny, że więcej znaczy lepiej. Kwestie ilości w kuchni czy łazience najlepiej ustalać z kimś kto Wam zaprojektuje czy meble czy wyposażenie łazienki. Żeby nic nie przerabiać i nie przekuwać, bo to się niepotrzebnie wydane pieniądze i stracony czas


U mnie jeśli chodzi o wystrój to najwięcej problemu sprawiały i nadal sprawiają lampy.
Wybieram je chyba od 3 miesięcy i bardzo opornie mi to wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 08:08   #2244
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Hej hej

Karola, skoro jesteś na etapie elektryki, to ze swojej strony potwierdzę to co napisały dziewczyny, że więcej znaczy lepiej. Kwestie ilości w kuchni czy łazience najlepiej ustalać z kimś kto Wam zaprojektuje czy meble czy wyposażenie łazienki. Żeby nic nie przerabiać i nie przekuwać, bo to się niepotrzebnie wydane pieniądze i stracony czas


U mnie jeśli chodzi o wystrój to najwięcej problemu sprawiały i nadal sprawiają lampy.
Wybieram je chyba od 3 miesięcy i bardzo opornie mi to wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to masz wyzwanie ja nie miałam w ogóle wizji na lampy, na szczęście tż to ogarnął
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 08:34   #2245
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dziękuję!:cmo k:


Karola powodzenia z odpieluchowaniem! Dla mnie to już prehistoria i totalnie nie pamiętam jak to zrobiłam Wiem, że młody szybko załapał. Mieliśmy bardzo wygodny nocnik i nakładkę na sedes z chicco. Żadne tam melodyjki.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------


Dziękuję

Mnie najbardziej neurolog wystraszyła. Powikłaniami. I powiedziała, że neurochirurdzy są od krojenia, więc oni zawsze będą naciskać na operację. Guzik prawda. Wiem, że niektórzy po obejrzeniu rezonansu sami zlecają rehabilitację. I po jakimś czasie kontrolę.

Powiedziałam ten tekst mojemu neurochirurgowi to się tylko zaśmiał i stwierdził, że podobny tekst można powiedzieć o neurologach. Oni są od leczenia zachowawczego, więc nie będą chcieli operacji
Generalnie po moich doświadczeniach mam meeeeega wielki szacunek do neurochirurgów. To są niesamowici ludzie. Robią cuda, zwłaszcza jak operują mózgi. W szpitalu, w którym byłam jest świetny zespół.
Rehabilitacja pomaga niektórym, ale problem dalej zostaje i niestety powtarza się. Mam nadzieję, że po operacji i rehabilitacji zapomnisz na zawsze

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję jeszcze raz za wszystkie rady! Sprawa trochę się rozjaśniła, widziałam się w piątek z wujkiem, który jest współwłaścicielem sąsiedniej działki (tej bez ogrodzenia, na której lepszą opcją byłoby pociągnąć przyłącze bo jest naprzeciwko budowy) no i okazało się, że oni już rok! temu pytali go o pozwolenie na przyłącza i powiedział, że nie ma problemu. A faktycznie nitka biegnie przez całą długość wsi. Także sprawa mi trochę zaczyna śmierdzieć, w piątek się oczywiście nie pojawili w niedzielę widziałam, że zajechali na budowę, ale też jakoś było im nie po drodze do nas, także moje stanowisko jest w sumie jasne,nie wyrażę zgody jeżeli jest inna opcja i mają pozwolenie, tylko zastanawia mnie po co chcieli rozwalać mi ogródek
Może nowa ekipa i zaczyna od początku, skoro mieszkasz na działce łatwiej im było zapytać

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Skusiłam się wczoraj na paletę Natashy Denona Love Palette w promocji w Sephorze (-20% z kodem FALL) . Muszę zaangażować siostrzenice, bo paleta była niedostępna on line, tylko z odbiorem w sklepie a u mnie w mieście nie ma Sephory. Żeby było śmieszniej, to chciałam też bazę pod cienie Urban Decay to ta z kolei niedostępna stacjonarnie Może coś dorzucę do niej i zamówię. Kod działa do godziny 11.


Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Hej hej

Karola, skoro jesteś na etapie elektryki, to ze swojej strony potwierdzę to co napisały dziewczyny, że więcej znaczy lepiej. Kwestie ilości w kuchni czy łazience najlepiej ustalać z kimś kto Wam zaprojektuje czy meble czy wyposażenie łazienki. Żeby nic nie przerabiać i nie przekuwać, bo to się niepotrzebnie wydane pieniądze i stracony czas


U mnie jeśli chodzi o wystrój to najwięcej problemu sprawiały i nadal sprawiają lampy.
Wybieram je chyba od 3 miesięcy i bardzo opornie mi to wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też wybór oświetlenia zawsze sprawia problem

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to masz wyzwanie ja nie miałam w ogóle wizji na lampy, na szczęście tż to ogarnął
dla TŻ,
Cansada Mocne kciuki
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 09:13   #2246
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to masz wyzwanie ja nie miałam w ogóle wizji na lampy, na szczęście tż to ogarnął
Mój z dotychczasowych wybrał jedna. Po zamontowaniu stwierdził, że wygląda jak w psychiatryku. Także ma chłopak gust i można mu zaufać przy wystroju wnętrz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 09:31   #2247
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mój z dotychczasowych wybrał jedna. Po zamontowaniu stwierdził, że wygląda jak w psychiatryku. Także ma chłopak gust i można mu zaufać przy wystroju wnętrz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
: hahaha:
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 09:56   #2248
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mój z dotychczasowych wybrał jedna. Po zamontowaniu stwierdził, że wygląda jak w psychiatryku. Także ma chłopak gust i można mu zaufać przy wystroju wnętrz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 10:48   #2249
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 12:04   #2250
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Macie jakieś zdanie na temat podkładu Giorgio Armani Power Fabric?
Dostałam próbkę w kolorze 4,5 i jest całkiem fajny. I kolor i sam podkład. Ale pewnie jeszcze z miesiąc i będzie za ciemny. Jaśniejszy odcień w podobnej żółtej tonacji, to nr 3 chyba. Ale do rzeczy, przy tej cenie wolę się upewnić, że dobrze wydaję kasę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.