Dobry fryzjer-Bia³ystok - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2004-09-04, 22:26   #1
ma³gosia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 1

Dobry fryzjer-Bia³ystok


Ja równie¿ polecam salon KAMELEON na ul. Malmeda, a zw³aszcza Emilkê. Jak dla mnie rewelacja, wreszcie by³am zadowolona po wyj¶ciu z salonu...ju¿ nie mogê siê doczekaæ, kiedy znowu tam zajrzê.
ma³gosia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-05, 18:47   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 501
GG do lilu1980
Re: Najlepszy fryzjer-Bia³ystok

tak, tak! jak wcze¶niej napisa³am strzyg± tam naprawdê ¶wietnie! salon Kameleon pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-06, 14:42   #3
Kasienka09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :P
Wiadomo¶ci: 125
Dobry fryzjer-Bia³ystok

Wiem,¿e jest ju¿ w±tek na temat Bia³egostoku ale jest to dla mnie bardzo wa¿ne,dlatego zak³adam nastêpny.Szukam jakiego¶ dobrego fryzjera w Bia³ymstoku.Mo¿e macie sprawdzony jaki¶ salon? Chcia³abym sobie zrobiæ baleyage 2 kolorowy i potrzebne mi wasze opinie.
__________________
"Szukaj tego co jest tak wa¿ne,¿e ¿ycie bez tego zdaje siê niewyra¼ne..."
Kasienka09 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 16:21   #4
usmiechnieta16
Raczkowanie
 
Avatar usmiechnieta16
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Podbijam, bo te¿ potrzebjê pomocy
usmiechnieta16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-06, 20:29   #5
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeñ ★
Wiadomo¶ci: 8 574
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

polecam fryzjera na ul. Nowy swiat schodzi sie w dol uliczki, tak jak sie idzie do kina pokoj i po lewej stronie jest salon urody "Inno", to tam
__________________
Ka¿dy z Nas jest "bia³ym krukiem"! Wspó³¿yjesz = jeste¶ gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-29, 22:12   #6
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 479
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Poka¿ wiadomo¶æ
polecam fryzjera na ul. Nowy swiat schodzi sie w dol uliczki, tak jak sie idzie do kina pokoj i po lewej stronie jest salon urody "Inno", to tam
a czy tam dobrze scinaja tzn. tak ze nastepnego dnia samemu mozna sie podobnie uczesac jak to fryzjerka zrobi? bo ja jeszcze nie znalazlam zadnej dobrej ktora by mi tak wloski sciela i pomyslala o tym ze sa falowane
princess_m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-31, 13:29   #7
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeñ ★
Wiadomo¶ci: 8 574
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez princess_m Poka¿ wiadomo¶æ
a czy tam dobrze scinaja tzn. tak ze nastepnego dnia samemu mozna sie podobnie uczesac jak to fryzjerka zrobi? bo ja jeszcze nie znalazlam zadnej dobrej ktora by mi tak wloski sciela i pomyslala o tym ze sa falowane
jezeli moja mama nie wraca od tej fryzjerki z placzem tylko z babanem na twarzy to znaczy, ze dobrze scina
__________________
Ka¿dy z Nas jest "bia³ym krukiem"! Wspó³¿yjesz = jeste¶ gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 17:12   #8
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

up up podnoszê

mo¿e kto¶ jeszcze mo¿e polecic dobrego fryzjera w bia³ym??
MisQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-03, 13:52   #9
usmiechnieta16
Raczkowanie
 
Avatar usmiechnieta16
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej
A moze ktoras z Was wie gdzie w Bialysmtoku jest salon, w ktorym dobieraja fryzury za pomoca programu komputerowego? Albo czy znacie salon, fryzjer dobrze doradzi jak moge zmienic fryzure?
usmiechnieta16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-15, 21:30   #10
mitabe
Rozeznanie
 
Avatar mitabe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-stok
Wiadomo¶ci: 750
Witam , mo¿e by³y¶cie w tych salonach - jak tak to proszê o rade czy warto do którego¶ z nich sie wybraæ(napiszcie równie¿ ile p³aci³y¶cie).
Bêdê bardzo wdziêczna.
__________________


Edytowane przez ma³y_groszek
Czas edycji: 2007-05-15 o 23:24
mitabe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-19, 11:25   #11
mitabe
Rozeznanie
 
Avatar mitabe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-stok
Wiadomo¶ci: 750
Dot.: Fryzjer Bia³ystok: salon Afro i Tokyo

Gdzie s± bia³ostoczanki ? Pomó¿cie
__________________

mitabe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 00:24   #12
wroniasta
Raczkowanie
 
Avatar wroniasta
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Berdyczów
Wiadomo¶ci: 428
GG do wroniasta
Dot.: Fryzjer Bia³ystok: salon Afro i Tokyo

Ja jestem wierna salonowi "Cosmo" na ulicy Grochowej - Pani Ma³gosia to przecudowna kobieta Siedz±c u niej na fotelu,pierwszy raz poczu³am,¿e fryzjerka NAPRAWDÊ mnie s³ucha,a to cholernie wa¿ne Podoba mi siê zasada,¿e nie mam prawa opu¶ciæ salonu,dopóki nie bêdê w pe³ni usatysfakcjonowana z us³ugi
wroniasta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 11:34   #13
glamourus
Przyczajenie
 
Avatar glamourus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podlaskie
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Fryzjer Bia³ystok: salon Afro i Tokyo

Ja te¿ jestem zadowolona z salonu Cosmo, w³a¶nie pani Ma³gosia doradzi³a mi wspania³± fryzurê, jezeli chodzi o ciêcie to w³asnie tam chodzê (koszt 25 z³). A farbowanie to tak ¶rednio bo wydaje mi siê, ¿e szybko siê zmywa farba. :-/

Ale ostatnio by³am te¿ chyba na Lipowej (miêdzy Rossmanem a sklepem odzie¿owym wchodzi siê w uliczkê i po prawej stronie), tez mi siê podoba³o jak mnie ¶cie³a i zrobi³a pasemka.
glamourus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-02, 12:28   #14
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Witam Od dawna przegl±dam forum w poszukiwaniu NAJLEPSZEGO fryzjera w bia³ymstoku. Najbardziej zalezy mi na dobrym farbowaniu. Dobre opinie s³ysza³am o KAMELEONIE, tylko do jakiej konkretnie fryzjerki mozna bez obawy sie tam wybraæ?
Moge podzieliæ sie z wami swoimi do¶wiadczeniami
AVANGARDA na grochowej- by³am u Karoliny- nie polecam zrobi³a ze mnie star± babe, ale z tego co siê orientuje juz jej tam nie ma, Marta- wychodze od niej zadowolona, bierze 120 z³ za kolor, jej minus to ci±g³e gadanie i zajmowanie sie prywatnymi sprawami co tylko przedluza wizyte w salonie. Najlepsza by³a AGNIESZKA, niestety nie ma jej juz, czy kto¶ z was sie orientuje gdzie ona teraz pracuje? Lepszej fryzjerki nie pozna³am...
Salon THALIOS, ulica chyba Warynskiego- reklamuje sie jako wielka stylistka, nie polecam, nie zrobila mi NIC fajnego na wlosach, usiad³am na fotelu i uslysza³am TO CO BLOND? i na tym skonczyla sie jej "stylizacja".. po tygodniu wygladam beznadziejnie.
GABRIEL - krakowska- by³am u jakiego¶ pana (nie wiem jak sie nazywa) uczesa³ mnie jak stara babe, moja siostra mia³a podobne doswiadczenie, kolor moze byc. Bez rewelacji.

A jakie macie zdanie o Damianie z Warszawskiej i Kud³atym Raju ? Pozdrawiam
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-02, 13:36   #15
sweetmary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

xxbiankaoo:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80565
to moje zdanie na temat kud³atego raju
dodam jeszcze, ¿e dzisiaj widzia³am kole¿ankê, która jest zadowolona z
p.Kasi i ¶ciêta jest ³adnie (bardzo asymetrycznie) ale kolor hmm... mia³ byæ nie za ciemny br±z a jest baaardzo czarny, poza tym jak zwykle zap³aci³a bardzo du¿o (ba³am siê zapytaæ ile, bo mia³a ³zy w oczach jak ten czarny sobie przypomina³a
a je¶li chodzi o kameleona te¿ s³ysza³am, ¿e jest super (Emilka chyba jest najlepsza, która¶ z nich by³a podobno uczennic± Leszka Czajki i to chyba w³a¶nie Emilka)
a mo¿e która¶ by³a w Kameleonie?!? Bo s³ysza³am same dobre opinie, ale niestety tylko przez "kole¿anki kole¿anki"
sweetmary jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-02, 14:31   #16
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Mowisz Emilka?? A na jakim¶ forum czyta³am co o Elizie... Moze jednek zaryzykuje i sie umowie Moja kole¿enka by³a w kameleonie na ¶cieciu i jest zadowolona, ale nie zna imienia osoby która ja strzygla
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-02, 15:39   #17
sweetmary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

ju¿ siê dowiedzia³am i na pewno Emilka
moja mama siê do niej umówi³a z tydzieñ temu i strasznie d³ugo siê czeka, ale ja chyba te¿ zaryzykujê
xxbiankaoo jak pójdziesz to napisz jak wra¿enia!
eh.. inne fora kwitn±, dziewczyny siê wymieniaj± informacjami, a bia³ostoczanki-wiza¿anki jako¶ skromnie...
dziewczyny napiszcie do jakiego fryzjera chodzicie!!!!
sweetmary jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-02, 16:47   #18
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Napisz koniecznie jak sie czuja Twoja mama po wizycie a ile sie czeka dokladnie? i jaka jest orientacyjna cena. Niedawno (na poczatku wrzesnia) farbowalam wlosy wlasnie w Thalios ale juz wygladam jakbym miala odrosty, moj blond jest zolty a brazowe "refleksy" .. bez komentarza ;/ Na koniec pazdziernika mam wesele brata i wtedy chce sie wybrac na jakas porzadna koloryzacje
Niestety masz racje nie ma tu naszych bialostoczanek a szkoda moze kto¶ by mi napisa³ gdzie teraz pracuje Aga z Avandardy ;]
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-02, 18:08   #19
sweetmary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

ok jutro sie dowiem wiêcej to napiszê
moja mama jak pisa³am umówi³a siê z tydzieñ temu i bêdzie czeka³a jeszcze 2!!! Ale mo¿e przed po³udniem pewnie jest lu¼niej
a je¶li chodzi o ceny to s³ysza³am, ¿e kameleon do najtañszych nie nale¿y
sweetmary jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 10:45   #20
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

sweetmary, a mo¿esz powiedzieæ w którym dok³adnie salonie Kameleona pracuje Emilka, bo s± a¿ 3 i nie wiem do którego dzwoniæ.

Dawno,dawno temu chodzi³am do camilla albana do Eweliny, ale strzy¿enie przeró¿nie jej wychodzi³o, czasami by³am zachwycona innym razem rozczarowana. Potem gdy salon przesta³ istnieæ szuka³am fryzjera i trafi³am do Damiana na ul. Warszawskiej. Niestety nie farbujê w³osów, wiêc nie wiem jak sobie z tym radzi, s³ysza³am ze jest dobry,ale nigdy nie widzialam efektow jego pracy. Je¶li natomiast chodzi o strzy¿enie, to :nic szczególnego. Jako¶ nigdy nie by³am w pe³ni zadowolona, ale najgorsze jest to jak on uk³ada w³osy. Ech.. zawsze wychodzi³am przylizana, w³osy mam cienkie, a jak Damian je jeszcze przyliza³ to wygl±da³am strasznie. Po powrocie od fryzjera bieg³am do domu, my³am w³osy i sama je uk³ada³am
Paro jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 10:46   #21
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

aha strzy¿enie u Damiana kosztuje ok. 40 z³.
Paro jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 12:09   #22
sweetmary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

o widzê, ¿e kto¶ siê odzywa
Z tego co mi wiadomo to s± 2 kameleony, a Emilka jest na Bia³ówny 5 (telefon: 085 732 33 34),ale mo¿e one siê wymieniaj±; Moja mama umówi³a siê na bia³ówny.
Ja dzisiaj dzwoni³am pytaæ o ceny i powiedzia³y, ¿e ¿eby tak dok³adnie powiedzieæ to musz± obejrzeæ w³osy i obejrzeæ zniszczenia ehh, ale farbowanie d³ugich to koszt ok 150 zl a ¶ciêciem nie by³am zainteresowana
a i znalaz³am na wizytówce drugiego kameleona telefon Malmeda 13 (085 653 75 10), ale nie wiem czy to aktualne, bo to wizytówka kosmetyczki kameleonowej, (któr± baaardzo polecam, wiem, ¿e nie na temat, ale to genialna kosmetyczka tyle, ¿e straszliwie droga aha i depilacji nie polecam u nich)

Aha za "zniszczenie" moich w³osów odpowiada Elle naprzeciwko rzemie¶lnika. Mam baaardzo zniszczone w³osy po zrobieniu u nich pasemek rozja¶niaczem, mimo ¿e wyra¼nie prosi³am o farbê o ton ja¶niejsza (które na dodatek s± straszne, ale ju¿ to przebola³am trochê).
Ale je¶li kto¶ na ¶ciêcie to do tego Elle warto, ale TYLKO do w³a¶cicielki p. Eli (ma³a krótko ¶ciêta blondynka). Na mnie wprawdzie nie mia³a pomys³u (ale jeszcze nie spotka³am fryzjera, który by mia³ pomys³ na d³ugie w³osy oprócz wycieniowania grrrr...), ale mam wiele kole¿anek które chodz± do niej i zawsze s± naprawdê ¶wietnie ¶ciête (i bardzo drogo dodam). Oczywi¶cie je¶li kto¶ nie ma pomys³u, bo nawet jak kto¶ ma to p. Ela i tak po swojemu "uciacha" w³osy .
sweetmary jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 12:16   #23
sweetmary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

bosh... przeczyta³am swoj± odpowied¼ i sama z siebie siê ¶miejê... ten dobry ale tylko w strzy¿eniu bez pomys³u, ten dobry w farbie, a ten niedobry w depilacji i czym¶tam....eh wychodzê na bardzo czepialsko kapry¶n±...Ale taka prawda, by³am u wielu innych fryzjerów, poza tymi wy¿ej opisanymi i ¿aden naprawdê nie mia³ za wielu pomys³ów na moje w³osy (poza nie¶miertelnym cieniowaniem, które ka¿dy próbuje mi wcisn±æ jako co¶ super, nowego, genialnego, szykownego itede)

Ale chyba zaryzykujê tego kameleona...
sweetmary jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 12:16   #24
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Chyba zadzwonie dzis do kameleona i sie umówie bo juz nie moge na siebie patrzec ;/ szczerze mowiac nie mam na siebie pomyslu, ma³o co mi pasuje, a szkoda bo marzy mi sie jakas fajna grzywka ;-) Sweetmary - myslisz ze do emilki nie warto isc na sciecie tylko na samo farbowanie ??
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 13:09   #25
sweetmary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

eh nie wiem jak to z t± Emilk± jest, naprawdê. Tylko tak "ze s³yszenia" wydaje siê byæ dobra i w farbie i w ¶cinaniu. Mo¿e warto siê przej¶æ i zobaczyæ, ale ja z drugiej strony mam ju¿ trochê do¶æ eksperymentów fryzjerów na moich w³osach.
Aha, i powiedzieli mi, ¿e pracuj± na lorealu
Poza tym ci±gle mam nadziejê, ¿e mo¿e kto¶ siê jeszcze odezwie na forum i co¶ podpowie.
sweetmary jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 14:30   #26
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Tez mam taka nadzieje, spodziewa³am sie wielu opinii i podpowiedzi ale jak widac sie przeliczylam umowilam sie juz do emilki ale dopiero na koniec pazdziernika mam nadzieje ze bedzie dobrze Ciesze sie ze pracuja na lorealu, zalezy mi na dobrych farbach, na cene nie patrze poprostu chce zeby nikt mi juz nigdy nie spalil wlosow
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 14:34   #27
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeñ ★
Wiadomo¶ci: 8 574
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

mi najbardziej odpowiada fryzjerka, podajze Aneta (szefowa w kazdym badz razie ) w salonie Inno na ulicu Nowy Swiat (na przeciw kina pokoj). Scina za przystepna cene (ja place ok 30 zl.) Farbuje tez fajnie Ostatnio poszlam na uczesanie do innej dziewczyny, ale tez z tego salonu i tez wyszlam bardzo zadowolona Moja mama jesli chodzi o fryzjerow jest bardzo wybredna, ale tylko tam chodzi Nigdy nie wyszla z tego salonu zaplakana, co kiedys raz sie jej zdarzylo w przypadku salonu na antoniukowskiej obok banku slaskiego...
__________________
Ka¿dy z Nas jest "bia³ym krukiem"! Wspó³¿yjesz = jeste¶ gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 18:45   #28
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 12 455
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

ja równie¿ polecam Kameleon
chodzê do tego na Bia³ówny, do wspominanej wcze¶niej Emilki ¶wietnie strzy¿e! na pewno nie zrobi krzywdy nawet jak pójdziecie bez koncepcji tego co chcecie mieæ na g³owie wyczaruje co¶ fajnego i pasuj±cego.
aktualnie termin oczekiwania do niej oko³o 3 tygodnie.
ja mam wizytê za dwa i pó³ tygodnia i ju¿ siê doczekaæ nie mogê
__________________
jeste¶my ma³¿eñstwem


jestem mam±
cashmere jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 20:35   #29
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

wygl±da na to,ze wszystkie idziemy do Emilki
szkoda tylko, ¿e na wizytê trzeba tak d³uuuugo czekaæ, ja tak¿e dopiero pod koniec pa¼dziernika bêdê mia³a now± fryzurê
Paro jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 20:37   #30
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

sweetmary! dziêkujê za informacjê odno¶nie salonów
Paro jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.