Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy może mi coś pomóc??
tipsy 114 19,45%
silna wola 397 67,75%
płyn 31 5,29%
-- 44 7,51%
Głosujący: 586. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 12:09   #61
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: moje pAZNokcie to koszmar..

ja też długo obgryzałam paznokcie i nawet wstyd przy podawaniu ręki komus nie był mnie w stanie powstrzymać....to jest na tle nerwowym i nie bardzo mogę sobie z tym poradzić....ale odkąd noszę tipsy nie ma problemu....przecież tego żelu czy akrylu nie pogryzę , a poza tym ręka wygląda tak ładnie że nie mam serca żeby ją "spaskudzić"...dlateg o przełam swój wstyd i udaj się do kogoś kto założy Ci tipsy, dobra manikiurzystka nie będzie komentowała wyglądu Twoich dłoni tylko pomoże Ci w uzyskaniu ładnych paznokci i pielegnacji dłoni....
pozdrawiam...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 14:16   #62
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Talking Dot.: moje pAZNokcie to koszmar..

Cytat:
Napisane przez cyndzia
witam... mam duży problem z paznokciami tzn... no poprostu jej nonostom obgryzam... nie no sa okropne i wstydze się ich... staram się je chowac zeby tylko nikt ich nie zauważył.... stosowąłam jakiś odzywem i takie duperele ale to nic nie daje..... ludzie pomóżcie
Mialam ten sam problem pare lat temu. jednak w polowie 5 klasy powiedzzialam nie i rzucilam obgryzanie (qmplela trzaskala mnie w reke jak widziala ze mam ja w buzi- pomaga!!!) i teraz wszyscy pytaja czy mam tipsy - a ja mam naturalne, dlugie, ladne paznokcie
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:47   #63
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: obgryzanie paznokci

Ja nie rozumiem daczego inni myślą że jak sie obgryza paznokcie, to jest się nerwowym, czy wyładowywuje sie emocje, czy stres?! W moim przypadku wcale tak nie jest. Obgryzam np. gdy mam za dużo wolnego czasu, lub gdy ogladam film..i tak juz jest Na pewno jest to nieestetyczne, ale trudne do poknonania. powodzenia
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:47   #64
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: obgryzanie paznokci

Ja przestałam obgryzać, jak miałam 13-14 lat. Zmotywował mnie widok paznokci mojej mamy - długie, mocne, kolorowe Wcześniej też obgryzała (do ok 20 r.ż). Dla mnie los jednak los nie był tak łaskawy - moje pazurki są dośc miękkie i łamliwe. Niestety, został mi nawyk trzymania palców w buzi i "podgryzam" skórki na ustach...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/



Edytowane przez Jula
Czas edycji: 2006-01-12 o 21:52 Powód: lit.
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 22:36   #65
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: obgryzanie paznokci

jako dziecko obgryzałam,nie wiem kiedy mi to przeszło,poprostu samo.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 12:59   #66
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: obgryzanie paznokci

Witam. Ja tez obgryzalam paznokcie az skonczylam 6 klase podstawowki. Potem tak jakos samo mi przeszlo...ale tez strrrrasznie chcialam miec sliczne,dlugie pazurki. No i zapuscilam jakis sposobow na skoncznie z obgryzaniem nie mam. Niestety bywaja takie miesiace za strasznie lamia mi sie paznokcie. Caly grudzien zapuszczalam, dbalam o nie a na 3 dni przed studniowka zlamaly mi sie 2 tak,ze musialam wszystkie obciac. W dzien studniowki zrobilam sobie zelowe. Super sprawa! polecam, niestety na dluzsza mete droga...
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 19:02   #67
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: obgryzanie paznokci

Ja kiedys strasznie obgryzałam. Teraz juz raczej nie, chociaz sa takie okresy ze nagle obgryze nie wiadomo dlaczego wsciekla jestem poznej na siebie.
Skuteczne sa takie specjalne gorzkie lakiery- sa takie niesmaczne ze nie da sie po prostu nic obgryzc, nawet jesli bardzo by sie chcialo
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 19:44   #68
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: obgryzanie paznokci

a ja właśnie dziś obgryzłam wszystko doszczetnie. To wszystko przez to okropne napiecie przedmiesiączkowe, ale to nic jutro zato będę jak aniołek
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 07:31   #69
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: obgryzanie paznokci

chyba kazdy przechodził przez ten nałóg ja tez.. pare razy próbowałam to "rzucic" ale zawsze w przyplywie nudow albo stresu to bylo silniejsze odemnie poszlam do apteki i kupilam zel przeciw obgryzaniu paznokci.. pomoglo ja sie brzydzilam zbliżyc paluszki do buzi mialam odruchy wymiotne tak mi to śmierdziało i smakowało , jak sobie pomyslałam czym moga moje paznokcie smakować obgryzanie odeszlo zupelnie radze zmobilizowac sie , ja za odzywke w aptece dalam 17 zl i to byly pieniadze chyba najlepiej zainwestowane w moim zyciu pozdro
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 23:53   #70
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: obgryzanie paznokci

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
chyba kazdy przechodził przez ten nałóg ja tez.. pare razy próbowałam to "rzucic" ale zawsze w przyplywie nudow albo stresu to bylo silniejsze odemnie poszlam do apteki i kupilam zel przeciw obgryzaniu paznokci.. pomoglo ja sie brzydzilam zbliżyc paluszki do buzi mialam odruchy wymiotne tak mi to śmierdziało i smakowało , jak sobie pomyslałam czym moga moje paznokcie smakować obgryzanie odeszlo zupelnie radze zmobilizowac sie , ja za odzywke w aptece dalam 17 zl i to byly pieniadze chyba najlepiej zainwestowane w moim zyciu pozdro
Kootku_mamrotku możesz podać nazwę dokładną i firme tego żelu? Dałas mi nadzieje tym specyfikiem Kiedys tez mialam "gorzki paluszek" ale z czasem wydał mi się nawet smaczny i już nie działał ale fakt dałam za niego 3 zł tylko :P
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 09:29   #71
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: obgryzanie paznokci

Cytat:
Napisane przez paliziomka
Kootku_mamrotku możesz podać nazwę dokładną i firme tego żelu? Dałas mi nadzieje tym specyfikiem Kiedys tez mialam "gorzki paluszek" ale z czasem wydał mi się nawet smaczny i już nie działał ale fakt dałam za niego 3 zł tylko :P
kurcze , ja juz nie pamietam jak to sie nazywalo. ale ide dzis w miasto to pojde do tej apteki w ktorej to kupowalam i sprawdze jak to sie nazywa
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 09:32   #72
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: obgryzanie paznokci

Mnie też specjalnie nie przeszkadzaja w obgryzaniu "śmiedzące " żele do paznokci. Chyba coś ze mna jest nie tak, bo te odżywki wcale nie wzbudzają we mnie wstrętu do obgryzania, coraz bardziej mi "smakują"
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 09:00   #73
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Angry Obgryzki :)

hallołłł
mam brzydki nawyk ...
obgryzam pazury
aż wstydziocham się przyznać
chyba juz wszystkiego próbowałam...
help me!! plisss....
już mam dość chce mieć ładne pazurki pomocy
Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 09:10   #74
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Obgryzki :)

Zrób sobie tipsy. Ich to chyba nie obgryziesz. Też kiedyś obgryzałam namiętnie pazry. Nie robię tego od około 8 miesiący. Choć nawyk wsadzacia palców do ust pozostał. Pewniego dnia pomalowałam paznokcie na różowo. I zawzięlam się... Udało się..
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 09:24   #75
michasiiaa
Przyczajenie
 
Avatar michasiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: Obgryzki :)

ale zycie obgryzalam paznokcie i jakos sie tym nie przejmowalam ale rok temu stwierdzilam ze z tym koniec. kiedys uzywalam jakis tam gorzkich odzywek ale to nic nie daje:P jedynie silna wola chyba w tym pomaga, to jest tak jak rzucenie palenia nie zawsze sie udaje:P moim sposobem było malowanie odżywką paznokci i zgryzanie tez odzywki zamiast paznokci, fakt malowalam ta odzywka paznokcie co 15 minut ale sie oplacilo w ciagu roku obgryzlam raz wszystkie paznokcie i znowu mialam lekki problem ale teraz sa dlugie i mocne powodzenia!
michasiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:29   #76
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Obgryzki :)

Ja miałam ten problem jak miałam może 6-7 lat.W tedy mama mi kupiła w aptece taki lakier do paznokci chyba nazywał sie ''Paluszek'' miał on smak bardzo gorzki i trudno bylo go zmyć.Nawet jak umyłam ręce to nie zchodził smak.Lakier był bezbarwny nawet nie dawał żadnego połysku a smak był okropny.Mi to bardzo pomogło,bo natychmiast 'rzuciłam' ten nawyk.Naprawde polecam Ci to .
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:30   #77
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: Obgryzki :)

Silna wola swoja drogą... ale mysle, że najskuteczniejszym sposobem jest faktycznie zalozenie sztucznych pazurkow ( bez znaczenia czy akryli czy zel.)... nie wiem tego z autopsji ale czytalam wątki na forum dot. paznokci.. i faktycznie po pewnym czasie dy juz ci minie chęc dziubania pazurkow ( z barku możliwosci - no bo jak obgryzc akryle?!) to mozesz je zdjąć bedziesz tak przyzwyczajona do widoku swoich ladnych dloni ( w akrylach) ze nawet nie pomyslisz o tym, zeby obgryzac swoje naturalne!!! a poza tym pod akrylami ci podrosna i gdy je zdejmiesz bedziesz miala dlugie pazurki wtedy tylko odzywki i po sprawie.... PODOBNO!!!
__________________
solo quedate en silencio...
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:41   #78
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Obgryzki :)

ech...ja to nawet sobie akryle zrobiłam żeby nie obgryzać.. ale miałam takiego stresa że nie wiem jak to zrobiłam ale poodrywałam je tak tak akryle zdolna jestem...
Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:44   #79
Bianka27
Raczkowanie
 
Avatar Bianka27
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 62
GG do Bianka27
Dot.: Obgryzki :)

Ja mam ten sam problem z paznokciami Tylko ze juz do takiego stopnia obgryzam ze potrafie calego paznokcia sciagnac.Nie wiem dlaczego tak sie dzieje,moze to ze stesu ale nie potrafie przestac obgryzac.Zadne lakiery mi nie pomagaja,sztuczne paznokcie bo je tez zdzieram.Naprawde trudno bedzie sie mi od tego odzwyczac,mimo wszystko zycze wsystkim obgryzajacym powodzenia w walce z nalogiem
Bianka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 12:46   #80
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Obgryzki :)

ech... ja znalazłam sposób ale trochę brzydki...
palę papierosy zamiast obgryzac...wiem że się truję ale trudno...już miałam super pazurki ale teraz na ferie do domku wpadłam a mama mi nie pozwala więc obgryzłam do krwii wszystkie
Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:43   #81
mp2088
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 96
Dot.: obgryzanie paznokci

Ojojojoj.. ja mam prawie 18 lat i obgryzac przestalam w tym roku szkolnym.. nareszcie! w sumie teraz jak pomysle to nie wiem co mi pomoglo w zaprzestaniu.. wiem ze te wszystkie gorzkie lakiery jakies preparaty mi nie pomagaly.. uparlam sie i tyle a co do tipsow.. to.. ehh.. moja kolezanka sobie zrobila kiedys majac nadzieje ze odzwyczai sie od obgryzania.. nie pomoglo..
a ja sie w sumie ciesze ze juz nie obgryzam, nie wiedzialam ze mam takie ladne paznokcie
aaa.. mozna sobie kupic gume do żucia i zuc ciagle.. zawsze jakies zajecie
mp2088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:50   #82
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: Obgryzki :)

Kochana potrzeba ci silnej woli opanowania sie Zrob sobie manicure i jak bedziesz chciala je obgryzc to pomysl jak sie nameczylas Naprawde pomaga
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 17:24   #83
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: obgryzanie paznokci

Ja to mialam i mam na tle nerwowym.Ale na szczescie odzwyczajam sie po kolejnym powrocie do nalogu .
Gorzkie lakiery mi nie pomagaly,ale za to lakier w bardzo intensywnym kolorze grubo pomalowany na paznokciu byl skuteczny.A w chwilach slabosci pomaga olowek/dlugopis tudziez meczenie pierscionkow lub innych czesci biuterii
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 09:01   #84
Milena13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 844
GG do Milena13
Thumbs up Dot.: obgryzanie paznokci

Ja też obgryzam. To chba jeden z najtrudniejszych do rzucenia nałogów (hehe) Ja przeważnie obgryzam wtedy jak siedze przy kompie (czyli prawie cały czas) A przed chwilą wpadł mi taki pomysł do głowy. Gdyb regularnie obcinać paznokcie to nie było by co obgryzać.
Życzę powodzenia
Milena13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 19:30   #85
goniadzidzia
Raczkowanie
 
Avatar goniadzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 31
Dot.: Obgryzki :)

hehe kiedys tez miałam taki problem obgryzałam i tak drapałam je ze sie łamały Ale postanowiłam sobie że do studniowki musze miec swoje,ladne i długie i tego dokonałam !!! Bez zadnych tam akryli itp. Wyznacz sobie jakis taki cel,pomaluj pazurki jakims gorzkim specyfikiem i zobaczysz ze sie oduczysz tego brzydkiego nawyku Powodzenia
goniadzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 19:49   #86
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: obgryzanie paznokci

ja tez obgryzam pazurki i to odkad pamietam Zawsze patrzylam z zazdroscia na cudne paznokcie kumpelek i obiecywalam sobie ze przestane, no ale po 3 dniach tak mnie korcilo ze nic nie zostawialam "na pozniej" Moje dlonie wygladaly koszmarnie nie dosc ze obskubane skorki to jeszcze palce jak ogryzki Od jakis 3 miesiecy nie skubie skorek bo moj TZ strasznie na mnie wrzeszczal i bil po rekach kiedy mialam je w buzi :P No to jeszcze musze poprosic go zeby oduczyl mnie obgryzania ale skoro rzucilam palenie to chyba to jest pikus nie ??
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 23:29   #87
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: obgryzanie paznokci

Obgryzam odkąd pamiętam. Kilka razy udawało mi się "odstawić", ale prędzej czy później i tak gryze.
Problem polega na tym, że jak nieobgryzam to jestem okropnie poddenerwowana, podminowana. Wiem, że robię to, żeby się wyładować.
Nie chcę mieć superdługich paznokci - tylko takie równe z opuszkiem, ładnie opiłowane i pomalowane bezbarwym lakierem . Może zrobię sobie akryle?
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 09:31   #88
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: Obgryzki :)

Dziewuszki!
Ja też obgryzam paznokcie ale powoli odnoszę sukcesy w nieobgryzaniu. Zawsze kiedy zapuszczę paznokcie dopada mnie jakiś stres i zanim się obejżę cała praca na nic. Ale nie poddaję się. Jestem teraz w trakcie walki.

JEŚLI KTÓRAŚ Z WAS BĘDZIE MIAŁA OCHOTĘ POOBGRYZAĆ NIECH TU WEJDZIE!! I NAPISZE.

Może to pomoże? Ja spróbuję jako pierwsza. Jak będę miała zamiar obgryźć to to napiszę. Wspierajmy się... Nałóg np alkoholowy leczy się w grupie. My załóżmy AO czyli Anonimowe Obgryzaczki. Potem, każda osoba, która rzuci nałóg wklei swoje zdjęcie paznokietków.
Co o tym sądzicie?
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 15:44   #89
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Obgryzki :)

dobry pomysł łączmy się
ja właśnie obgryzłam
Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 18:15   #90
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Thumbs up Dot.: Obgryzki :)

Kasiu nie ma się co przejmować!! Nie poddawaj się! Przecież to Twoja walka i to Ty chcesz mieć ładne paznokcie. Pamiętaj, że masz władzę nad tym co robisz. 3maj się. Pomyśl co możesz osiągnąć i jaka sexowna się poczujesz!!!
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 13:00:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.