Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy może mi coś pomóc??
tipsy 114 19,45%
silna wola 397 67,75%
płyn 31 5,29%
-- 44 7,51%
Głosujący: 586. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-24, 06:20   #91
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Re: obgryzanie paznokci

Ja przestałam obgryzać jakieś pół roku temu I raz na zawsze Zaczęło się od tego, że kumpel mi jęczał na swoją dziewczynę, że ona ma zawsze poobgryzane paznokcie i mogłaby o nie zadbać Nie sądziłam, że to może komuś aż tak przeszkadzać Moje paznokcie i moje obgryzanie, ale okazało się, że nie do końca tak jest. Następnego dnia kupiłam sobie dwie odżywki i nie uwierzycie lakiery do paznokci Jakoś nigdy wcześniej nie były mi potzrebne Z 10 kolorów od razu Zostawiłam majątek w Galerii Teraz nie obgryzam już ze zwykłęgo skąpstwa, bo nie chcę, żeby takie szałowe lakiery się marnowały Tylko czasem jak jeden mi się złamie to mam ochote załatwić wszytkie Ale jestem twarda Tylko te paznokcie przez tyle lat męczenia to takie biedne są kruche, łamliwe, wyrowkowane Kobiety trzymam za was kciuki Zobaczycie jaką satysfakcję daje możliwośc powiedzenia sobie "wygrałam z własną słabością"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191705 = wątek ciuchowy i progress

do RUN WARSAW pozostało 98 dni - biegnę na 10 km
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 09:47   #92
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Re: obgryzanie paznokci

To teraz moj sposob Zamiast paznokci zaczelam obgryzać skórki..... A druga rzecz smarowałam paznokcie odrobinką mydła Wierz mi ze z tym mydłem ze nie dasz ich do ust juz wiecej
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:06   #93
Esme
Raczkowanie
 
Avatar Esme
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 192
Dot.: obgryzanie paznokci

Postanowiłam, że nie i już... I od ponad tygodnia nie obgryzam, zawsze jakiś sukces Paznokcie ładnie pomalowałam, nawet bardzo ładnie i aż żal mi to zniszczyć A co mnie zmotywowało? Widok paznokci przyjaciółki. Są piękne, zdrowe, zadbane. Pomyślałam "Ja też tak mogę!". I mogę, jestem pewna Wy też możecie
Esme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 11:45   #94
tusat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: obgryzanie paznokci

Witam Płeć Piękną. Za bardzo nie wiem co ja tutaj robię?!? Ale temat posta jest mi niestety znany... z autopsji. Mam 33 lata i chyba od zawsze obgryzam paznokcie. To moja życiowa udręka. Dwa lata temu rzuciłem palenie papierosów. Spalałem 60 papierosów dziennie. Poddałem się jednorazowej terapii "komputerowej". Rzuciłem z dnia na dzień bez żadnych problemów tzn. od dnia zerwania z nałogiem nie miałem nawet 3 sekund, w ciągu których chciało by mi się zapalić. Rewelacja. Tylko 20 kg do przodu. No dobrze już nie sieję paniki... ale to się przydało bo byłem chudy jak szczypior. Niestety z tym nałogiem, tzn. obgryzaniem paznokci nie mogę sobie dać rady. Przyznam co prawda, że nigdy na serio nie próbowałem... no może teraz... od 2 tygodni. Walczę. Rezultaty? Na razie marne bo obgryzienie sięgało niemalże miejsca, z którego paznokcie wyrastają. Koszmar. Zajmuje wysokie stanowisko menadżerskie i wiem, że nieraz wygląd moich poobgryzanych paznokci odstraszył niejednego dobrego kontrahenta... Dlatego powiedziałem !!!dość!!!.
Obawiam się tylko jednej rzeczy, czy po tak długim okresie maltretowania moich palców wrócą one do normy. Czy moje "pazury" potrafią jeszcze stać się normalnymi, męskimi i zadbanymi paznokciami. Co o tym sądziecie? Jak było u Was drogie Panie???
I jeszcze jedna prośba do @kootek_mamrotek: spróbuj przypomnieć sobie nazwę tego specyfiku
Pozdrawiam
tusat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 18:07   #95
asiorro
Raczkowanie
 
Avatar asiorro
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Mój kochany Szczecin:)
Wiadomości: 274
Dot.: obgryzanie paznokci

Ojj ja też przechodziłam przez rzucanie tego straszliwego nałogu niejednokrotnie, ale w końcu się udało Po prostu zapragnęłam mieć śliczne długie pazurki i MAM! Oooczywiście nie było to takie hop -siup Pdchodziłam parę razy, na początku starałam się ograniczyć obgryzanie tylko do kciuka Parę razy zmiękłam i się załamałam:P Ale zaczynałam od nowa... no i trwało to jakiś czas Później, jak już może wystawały te moje pazurki z milimetr to znowu były tak mięciutkie, że mogłam je wywijać w każdą stronę Ale wtedy malowałam jakimiś odżywkami, lakierami bezbarwnymi i czekałam, aż odżyją.

Opłacało się, bo teraz mam długie, twarde paznokcie o które dbam jak tylko mogę i jestem z siebie strasznie dumna, że dałam sobie radę Więc jeśli mogę dać jakąś radę od siebie - to potrzeba po prostu wytrwałości nie ma co się zamartwiać, że obgryzło się raz czy drugi mimo postanowienia, po prostu trzeba próbować do skutku, a opłaca się bo przecież dłonie wizytówką kobiety ( i mężczyzny )
__________________
Podobno złośliwość miarą inteligencji... Niezmiernie mnie to cieszy.


Edytowane przez asiorro
Czas edycji: 2006-02-05 o 18:10 Powód: nie wzięłam pod uwagę mężczyzn w tym wątku:>
asiorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 19:11   #96
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Red face Dot.: obgryzanie paznokci

Ja tez odkad pamietam mialam ten sam problem.Nie moglam przestac obgryzac.To bylo cos okropnego.Uzywalam tego okropnego lakieru,na poczatku szczypal w jezyk ale potem sie do niego przyzwyczailam i obgryzalam nie czujac jego smaku Ale dosc niedawno,nawet nie wiem dokladnie jak to sie stalo,zebralam sie w sobie i powiedzialam stop. Przeciez zadbane dlonie a w tym ladne paznokcie sa wizytowka czlowieka.kupilam odzywke regeneracyjna i tak oto juz od ok 3 miesiecy mam ladne pazurki i jak sa dlugie to o dziwo dla mnie obcinam je nozyczkami a potem pilniczkuje.Kiedys mi to nie bylo potrzebne Takze,nie mam na to sposobu jakiegos konkretnego.Chyba silna wola najbardziej tu pomoze.Zycze powodzenia
------------------------------------------------

"Takiej miłości każdy młodzian czeka, tak być kochana chce każda dziewczyna, czemuż w najświętszym z popędów człowieka tkwi straszliwego cierpienia przyczyna"
Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 17:21   #97
gabi1415
Przyczajenie
 
Avatar gabi1415
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: obgryzanie paznokci

Hej ja też mam strraszne problemy z obgryzaniem chodze do 2 gumnazjum a obgryzam przy każdej sposobnosci Jak patrze na telwizor czy sie nudze...siedze i potrafie nawet obgryz az do takiej długosci ze mnie boli wtedy dopiero żąłuje ze obgryzam..próbowałam przezwyciężyć ten nawy ale poprostu sie nie da..dwa miechy nie obgryzalam dzieki preparatowi..a potem nagle sie zdenerwowalam i obgryzlam wszystkie paznoknie na raz..bardzo mi bylo smutno ze mam taki głupi nawyk..zawsze marzylam i marze o dlugich pieknych paznokciach..ale jak juz je mialam to mnie denerwowaly..patrzylam wiecznie na nie i wiecznie trzymalam w buzi Ja juz nie wiem co robic taki dlugi okres nie obgryzalam i jedna chwila to zmienila to jaki sens je zapuszczac jak zas za pare miesiecy sie zdenerwuje i zaczne od nowa obgryzac? no nic życze wam zebyscie przestaly obgryzac... I myśle ze tipsy nie zalatwia sprawy;] bo one jeszcze bardziej czlowieka ktoy pierwszy raz ma dlugie paznokcie bardzo by to denerwowalo...i by je obgryzl albo zrobil tak ze by sie zlamaly..podwazajac je zębami itp..
__________________
Gabi
gabi1415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-07, 09:35   #98
gabi1415
Przyczajenie
 
Avatar gabi1415
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: obgryzanie paznokci

Też mam problemy z obgryzaniem to sie tak w sumie powiekszalo od przedszkola..ostatnio użyłam takiego śroka przeciw obgryzaniu i poskutkował na 2 miesiące..potem sie zdenerwowałam i wszystkie paznokcie zniknęły w jeden dzień .Załamałam sie wtedy bo tak bardzo chce miec ładne ,długie paznokcie a temu nie podołałam . Myśle że najczęsciej obgryzam jak oglądam film czy nawet jak nudze sie w łóżku kładąc sie spać...ten nawyk mnie przerasta nienawidze go ale nie umiem nic zmienic .No nic może mi sie jeszcze kiedyś uda.Życze wam też powodzenia ,żebyście zwalczyły ten nawyk
__________________
Gabi
gabi1415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 15:28   #99
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: obgryzanie paznokci

Ja tez obgryzam, albo obgryzalam. Sama nie wiem jak to okreslic, jednak moj glowny problem tkwi w tym, ze moje paznokcie sa cienkie, kryche i lamliwe i nie dam rady ich zapuscic. Wystarczy, ze o cos zachacze i dowidzenia... wtedy trzeba go obgryzc
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 15:48   #100
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Wink Dot.: obgryzanie paznokci

wiec jesli moge cos polecic to po pierwsze teki preparat regeneracujny -KillyS a po drugie takie ziolowe tabletki Silica.Juz po tygodniu ich stosowania paznokcie sie wyraznie wzmacniaja.Polecam

---------------------------------------------------------------

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=96905
ZAPRASZAM na mój wątek ,może coś doradzicie! ;-)
Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 21:49   #101
Ajasak
Przyczajenie
 
Avatar Ajasak
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Question Dot.: obgryzanie paznokci

Ja mam problem...nie tyle obgryzam co skubię. nie potrafię nad tym zapanować i skubię jak się stresuję najczęściej.Ale mam też takie napady że wpadam w trans i już nic nie pomoże...Już długo "obgryzam", kilka razy udało mi się to rzucić, ale to jest jak bumerang!!!!Mam prawie 16 lat.Jak to...pokonać???
Ajasak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 22:47   #102
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: obgryzanie paznokci

Ja jakieś 2 lata temu obgryzałam paznokcie z nerwów, ale teraz juz od 2 lat mam paznokcie akrylowe więc niemam jak heh (bym sobie zęby połamała )
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 08:26   #103
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: obgryzanie paznokci

moja znajoma obgryza paznokcie i wyglada to tak jakby w ogole ich nie miala, tak je wygryzla . mowila, ze probowala gorzkich lakierow, ale to i tak nic nie dawalo. ostatnio zapytalam - "co robisz?" to sie zawstydziala, ale mowila, ze juz nie daje z tym rady. obiecala mi, ze zapusci jednego pazurka - dobry poczatek, zobaczymy czy wytrzyma...
a to, ze ktos ma ladne paznokcie, to i tak nic nie daje, dla niej to zadna motywacja .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2006-03-24 o 11:46
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 13:45   #104
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: obgryzanie paznokci

ja obgryzalam bez jakies 6 lat.. potem zrobilam sobie akryle na 2 miesiace, zdjelam i zobaczywszy moje, dluzsze niz normalnie paznokcie, postanowalam ich nie ruszac.. tak po prostu;-) to ze byly dlugie-zmotywowalo mnie to tego zeby staly sie jeszcze dluzsze i nie obgryzam w ogole juzzz... powodzenia
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 16:45   #105
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: obgryzanie paznokci

ja odrazu powiem że tipsy na ogryzione paznokcie nic nie dadzą, bo nie maja się czego trzymac i blyskawicznie odpadają. moja koleżanka z klasy miała paznokcie gdzieś w połowie opuszki tak pogryzione i sobie tipsy zrobiła i jej odpadły bardzo szybko.
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 10:46   #106
patka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: obgryzanie paznokci

no własnie wszystkie dziewczyny które się tu wypowiadają mają re\acje,a wiec powiem o sobie,mam 16 lat i tez obgryzam paznokcie,juz z 2 razy udało mi sie zapuścić a potem znowu je obgryzałam,miałam nawet ten preparat przeciw obgryzaniu i nic,,,,a tak chcialabym miec ladne paznokcie podajcie jeszcze jakies sposoby,widzialam ze jedna dziewczyna powiedziala,ze zamiast paznokci to obgryza ołówek,hehe moze to jest wlasnie sposób,albo tez wlasnie lakier bezbarwny i zdzierac ten lakier potem,...a macie inne pomysly na to?? plisss
patka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 16:33   #107
Alekoru
Rozeznanie
 
Avatar Alekoru
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Legnica/Opole
Wiadomości: 706
GG do Alekoru
Dot.: obgryzanie paznokci

A ja nie obgryzam juz jakies dwa lata i dalej sa nieladne, miekkie a ta czesc "biala" paznokcia jest prawie taka sama jak ta "rozowa" powiedzcie, co mam zrobic?? Kiedy one beda normalnie wygladac?? Ja tez chce miec piekne paznokcie!! Po tipsach, to nawet szkoda mowic co bylo...
__________________
Poszukuję czterolistnej koniczynki
Podpisano:
Trefle

in love [mode_on]
Alekoru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:22   #108
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: obgryzanie paznokci

Tak, to prawda. Jak tips nie ma się na czym trzymać to odpada bardzo szybko. Jednak u mnie jakoś tak w miarę sie żelowe trzymały. W tym rzecz, że ja nawet żelowe pochłonełam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 12:09   #109
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: obgryzanie paznokci

Ja własnie kupiłam ten gorzki płyn, ale niestety trudno mi sie go stosuje. Należy po każdym kontakcie z wodą smarować nim paznokcie, a w moim przypadku to jest bardzo częste. To jest dobre dla tych co nic nie robią. Ja cały czas zmywam sprzątam, myję dziecku rączki, gotuję, więc muszę się smarować właściwie co godzinę. Utrapienie. Jedynym momentem wolnym od wody jest noc (ale przecież w nocy nikt nie obgryza)
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-04, 19:10   #110
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: obgryzanie paznokci

Ja kiedyś obgryzałam paznokcie, do samej skóry. Któregoś dnia oglądałam jakis program, był o dłoniach, paznokciach, był tam piękny manicure. Tak się tym przejęłam, że ja też chcę mieć takie że po prostu przestałam !
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:32   #111
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Obgryzki :)

jej znowu obgryzlam..
mam 4nawet zapuszczone a reszta do krwii
nic nie pomaga!!
Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 21:07   #112
aldona76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Obgryzki :)

hej! moja siostra gryzła pazury do krwi a teraz ma długie i piękne
najpierw zostawiła sobie do gryzienia tylko kciuki a resztę zapuściła
no i te długie ciągle malowała na jaskrawe kolory - pomogło
mnie też pomaga to kolorowe pomalowanie, bo lekko gryzę
powodzenia życzę!!!
aldona76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 12:59   #113
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Obgryzki :)

Mi pomoglo zalozenia tipsow, ale neistety jak potem zdjelam znowu obgryzalam.A kiedys po prostu przestalam i juz pare lat mnie nie kusi
Polecam zalozenie tipsow o tyle ze, obgryzajac skracasz sobie 'czesc rozowa" pazurka co potem, kiody przestaniesz obgryzac, bedzie wygladac brzydko, bo czesc biala bedzie sie za nisko zaczynac. Zalozenie tipsow przedluza te czesc rozowa i ladnie wydluza plytke tak bylo w przypadku moim i moich klientek np. jedna zalozyla tipsy na masakrycznie obgryzione pazurki - ledwo dalo rade zalozyc i niestety stalo sie tak ze wyjechala i nie mogla 1,5 miesiaca uzupelnic, wiec pazurki zerwala (co oczywiscie potepiam, bo je poniszczyla dodatkowo) i znowu obgryzla, ale nie udalo juz jej sie tak bardzo wgrysc jak ostatnim razem, bo wlasnie 'czesc rozowa' sie wydluzyla - i mimo ze byly rowniez masakrycznie obgryzione to juz zalozenie na nie tipsow nie sprawilo zadnego problemu.

Takze polecam w razie gdyby ci sie nie udalo pokonac obgryzania ale wierze w Ciebie
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 15:11   #114
loola
Raczkowanie
 
Avatar loola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
Dot.: Obgryzki :)

Ja przestałam obgryzać kiedy poznałam mojego TŻ. Po prostu wstydziłam się mu ręke podać z takimi kikutami. Wyleczyłam się z nałogu momentalnie i już 7 lat nie gryzę.
loola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 17:36   #115
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: obgryzanie paznokci

Ja obgryzałam non stop ;]
ale raz trafiłam do szpitala i tam przestałam obgryzac ale teSh to mi nic nie dało :/ bo miałam je tak osłbione ze mogłm sobie je na pół składać ;] hahhaa jakiś czas temu poznałam chłopaka który zabraniał mi "jeśc palcy" dał mi na akryle co prawda miałm je kiepsko zrobione ... wiec stwierdziłam że jdę do inne laski zeby mi zrobiła nowe ładniejshe ... skorzystalam w tedy z okazji i obgryzłam akryl ... ni wiem jak to zrobiłam ale po bokah go powygryzałam hhaahaha ... od 2 tygodni mam nowe dłuższe pzuri i po ostatnim obgryzaniu stwirdziłam ze jednak mnie do tego nie ciągnie na szczęście !! ;]]]]
a co do preparatu gorzki paluszek MaSaKra !! jak jadłam bułke itp. to zbierało mi sie na wymioty wszędzie czułam ten smak :/

wiec z mojego punktu wizenia nEw sztyczne pazuki naprawdę pomagaja

PS> SORKa ZA BYKI :P i pozjadane literki ;P
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:11   #116
madziorrrka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 141
Exclamation Jak z tym skończyć(obgryzanie paznokci)

hej pomóżcie! jak mam zerwać z tym przyzwychajeniem nałogiem nie wiem jak to nazwać..moje paznokcie wygladaja jak parówki...zero paznokci chciałbym z tym skończyć ale to jest silniejsze stres, lub poprostu z przyzwyczajenia wsadzam palce do buzi..Stosowałam gożkie żele..ale po pewnym czasie tej smak mi nie przeszakdzał...??co mam zrobić...chcę miec łądne paznokcie..
POMOCY!!!!! Z GÓRY DZIĘKI
madziorrrka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:18   #117
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak z tym skończyć(obgryzanie paznokci)

hmm... mi te gorzkie żele baaardzo pomogły moze sprobuj malowac paznokcie to z lakierem nie bedziesz miala takich 'ciągąt' ??
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:36   #118
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jak z tym skończyć(obgryzanie paznokci)

wyszukiwarka - może coś tu znajdziesz:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=obgryza%2A
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=obgryza%2A
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=obgryza%2A
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=obgryza%2A
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=obgryza%2A
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=obgryza%2A
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=obgryza%2A
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=obgryza%2A
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=obgryza%2A
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:42   #119
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: Jak z tym skończyć(obgryzanie paznokci)

U mnie pomogły non-stop pomalowane paznokcie. Możesz sobie robić wzorki, malować ulubionym kolorkiem, byle tak żeby było żal obgryzać Możesz malować np 3-4 warstwy wtedy obgryzanie jest baaardzo nie przyjemne, przynajmniej dla mnie.
To kwestia zmiany nawyku, my obgyzaczki tak już mamy że jak chwilka wolna to łapka do buzi, a fe!
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:43   #120
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186
Dot.: Jak z tym skończyć(obgryzanie paznokci)

mi osobiscie pomogly żele, nosilam je mniej niż miesiąc
buska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 13:00:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.