odżywka do paznokci eveline - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 20:08   #751
Demotywacja
Raczkowanie
 
Avatar Demotywacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 198
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie chce być złośliwa, nie zrozum mnie źle, ale w takim razie współczuję kompletnego braku spostrzegawczości, naprawdę.
Tak, bo na pewno wiesz jak to wyglądało, czy było z początku co zauważać.
__________________
Los to los, policz do dziesięciu i bądź dużą dziewczynką.
Demotywacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 20:25   #752
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Demotywacja Pokaż wiadomość
Tak, bo na pewno wiesz jak to wyglądało, czy było z początku co zauważać.
Proszę, wróć do mojego postu, przez który mnie zaatakowałaś, przeczytaj go ponownie, tym razem ze zrozumieniem i zauważ proszę, że odniosłam się głównie do osób tych najbardziej cierpiących i krzyczących, które wklejały tu zdjęcia ukazujące tragiczny, podkreślam TRAGICZNY!! stan paznokci. Przejrzyj je i odpowiedz mi na pytanie, czy to, co ukazują te fotki jest możliwe do powstania w ciągu jednego dnia czy też bez żadnych, absolutnie żadnych wcześniejszych niepokojących objawów?

Wiem jakie są objawy. Jestem alergikiem, wiem jak reaguje organizm na alergię, czasem jest on nagły i niespodziewany, ale nie do tego stopnia, żeby doprowadzić być może do nieodwracalnych, głębokich ran. Zwłaszcza jeśli mówimy w kontekście do produktów wypuszczonych na rynek do użytku przez każdego, nie do jakiejś broni masowej zagłady. W dodatku jako alergik mam w szafce całą apteczkę leków oraz maści na alergie, jeśli to nie pomaga, idę do lekarza. Więc jak mnie coś uczula, to je stosuję, a nie liczę na cud, że samo minie.

Jeśli uczuli Cię krem do twarzy, to nadal go będziesz używać, pomimo niewinnego zaczerwienienia, krostek i swędzenia? Nie! A to właśnie dlatego, żeby do takich głębokich ran nie dopuścić. Czy odżywka do paznokci rządzi się innymi prawami?? Moim skromnym zdaniem absolutnie nie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-02-04 o 20:29
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 20:43   #753
Demotywacja
Raczkowanie
 
Avatar Demotywacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 198
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Tak, ale kiedy pojawi się biała pręga na paznokciu nie każdy połączy ją z odżywką, zwłaszcza gdy używa też innych rzeczy. A później nawet gdy odstawi się odżywkę, zmiany postępują!!!
__________________
Los to los, policz do dziesięciu i bądź dużą dziewczynką.
Demotywacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:18   #754
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Demotywacja Pokaż wiadomość
Tak, ale kiedy pojawi się biała pręga na paznokciu nie każdy połączy ją z odżywką, zwłaszcza gdy używa też innych rzeczy. A później nawet gdy odstawi się odżywkę, zmiany postępują!!!
Zmiany postępują, jeśli są nieleczone i/lub nadal mają styczność z alergenem. Nie będę Ci niczego wmawiać, ale w głębi serca dobrze wiecie, jak było i przyznasz chyba, ze niektóre oskarżenia są bezpodstawne, producent przecież nikogo nie chce otruć. Daje wyraźnie sygnał, że produkt może być toksyczny, ostrzega na opakowaniu, że jest to produkt specjalnego traktowania, należy z nim ostrożnie, podaje do wiadomości jakie produkt ma składniki, a to, że żeruje na niewiedzy wielu osób nowością nie jest, ale w co najmniej połowie jest to winą tych osób. Może nie mówi o tym wprost, ale opis mnie np dał do myślenia. Nie musisz się przede mną tłumaczyć, odbijać piłeczki, bo tak naprawdę nie udowodnisz niczego, ale możemy też rozmawiać po ludzku i niczego nie udawajmy. Czy u Ciebie też się tak skończyło, że odpadały Ci paznokcie?

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-02-04 o 21:19
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:23   #755
Demotywacja
Raczkowanie
 
Avatar Demotywacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 198
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Niektóre ostrzeżenia pojawiły się długo po tym. Prawie, niezeszły do końca, bo gdy tylko zauważyłam jak złażą, zaczęłam je leczyć.
Nie wiem czemu wbiłąś sobie do głowy, że coś udaję. Niemożliwe jest, żebyś nie miałą racji?
__________________
Los to los, policz do dziesięciu i bądź dużą dziewczynką.
Demotywacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:41   #756
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Demotywacja Pokaż wiadomość
Niektóre ostrzeżenia pojawiły się długo po tym. Prawie, niezeszły do końca, bo gdy tylko zauważyłam jak złażą, zaczęłam je leczyć.
Nie wiem czemu wbiłąś sobie do głowy, że coś udaję. Niemożliwe jest, żebyś nie miałą racji?
Oczywiście, że mogę się mylić, ale nie sądzisz, że tak jak pisałam, milczenie tych osób w jakimś sensie jest przyznaniem mi racji? I sama piszesz, że zaczęłaś się leczyć, prawdopodobnie gdyby nie to, gdybyś zareagowała później, mogłoby być już za późno, gdyby jednak zrobić to wcześniej, leczenie byłoby krótsze i wszystko mniej bolesne.

Szczerze współczuję Wam takiej reakcji na kosmetyk, ale w dużej mierze jest to winą braku wyobraźni i wiedzy, niestety, musimy to sobie powiedzieć szczerze. Możliwe, że to przez to, że nigdy w życiu nic Was nie uczuliło, ja jako alergik, oraz mama alergika poważnie i ostrożnie podchodzę do wszelkich nowinek, także kosmetycznych, nie daję siebie robić w ciula. Znam się na składach kosmetyków, znam ich działanie, przestudiowałam składniki kosmetyczne od a-z z różnych źródeł, zwłaszcza takich niezależnych, żeby wiedzieć, czego unikać i za co nie przepłacać, więc siłą rzeczy polecam tą drogę, ponieważ nie wszystko jest złotem, co się świeci i co wmawiają producenci. Taką drogą tą wyobraźnię i wiedzę sobie zbudowałam, bo wiem, że wszystko, zwłaszcza zdrowie zależy tylko od tego i ode mnie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-02-04 o 21:43
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 10:08   #757
mangoo123
Raczkowanie
 
Avatar mangoo123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 182
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Stosowałam 8in1 przez jakieś 3 tygodnie. Paznokcie się wzmocniły, wyglądały ładnie. Pomyślałam, że jeżeli mi nie szkodzi to będę stosowała jako baza pod lakier. Niestety to był zły pomysł. Po tygodniu, po kolejnym zmyciu lakieru zauważyłam coś dziwnego. Za wolnym brzegiem (na płytce) pojawiła się biała otoczka. Oczywiście odrazu skróciłam paznokcie do minimum, odstawiłam odżywkę, lakier i zaczęłam wcierać olejek z drzewa herbacianego. Minęło kilka dni i jest lepiej. Wygląda na to, że w porę zatrzymałam proces powstawania onycholizy.
Teraz się zastanawiam czy to wina 'przedawkowania' czy może odżywka wchodzi w jakieś reakcje z lakierami? Bo zauważyłam, że często dziewczyny, które mają problem stosują ją jako baza pod kolorowe lakiery. Może coś w tym jest..
mangoo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 12:30   #758
Lulu 1
Przyczajenie
 
Avatar Lulu 1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 13
Talking Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cześć, właśnie zaczęłam używać tej odzywki. Znalazłam , różne wypowiedzi na jej temat i widzę, że faktycznie tak jest. Stosuję trzeci dzień paznokcie jak "skała" widać, że już są wzmocnione ale po nałożeniu trochę pieką mnie skórki, dziwne mrowienie na końcach opuszków, tyle, że prawie nieodczuwalne. Testuje dalej zobaczymy jak będzie może ktoś ma jeszcze jakieś przemyślenia co do tego produktu? nie bardzo znam się na interpretacji jej składu jak ktoś może napisać czy jest ok to będę wdzięczna
Lulu 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 13:15   #759
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Lulu 1 Pokaż wiadomość
Cześć, właśnie zaczęłam używać tej odzywki. Znalazłam , różne wypowiedzi na jej temat i widzę, że faktycznie tak jest. Stosuję trzeci dzień paznokcie jak "skała" widać, że już są wzmocnione ale po nałożeniu trochę pieką mnie skórki, dziwne mrowienie na końcach opuszków, tyle, że prawie nieodczuwalne. Testuje dalej zobaczymy jak będzie może ktoś ma jeszcze jakieś przemyślenia co do tego produktu? nie bardzo znam się na interpretacji jej składu jak ktoś może napisać czy jest ok to będę wdzięczna
Jeśli czujesz jakieś niepożądane objawy, to radze odstawić, bo potem będzie lament
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 16:20   #760
Lulu 1
Przyczajenie
 
Avatar Lulu 1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 13
Dot.: odżywka do paznokci eveline

dzięki za odpowiedz , ale możesz mi coś powiedzieć czy skład tej odzywki jest dobry? cmok
Lulu 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 16:36   #761
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Lulu 1 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedz , ale możesz mi coś powiedzieć czy skład tej odzywki jest dobry? cmok
Zawiera formaldehyd w stężeniu 2%, polecam google.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 16:46   #762
sliwka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 41
Dot.: odżywka do paznokci eveline

też mam tą odzywkę, najpierw zachwycona ceną i potencjalnym zbawieniem moich paznokci kupiłam,,a potem naczytałam sie różnych strasznych historii... użyłam ją parę razy ale za każdym razem odczas wysychania towarzyszyło mi dziwne uczucie i teraz nie wiem czy to moja wyobraźnia zaczęła zbytnio działać czy mnie uczula
sliwka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 18:06   #763
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: odżywka do paznokci eveline


p.s. paznokcie z poobdzieraną odżywką, skórki nie zadbane, nie wypiłowane a ciemniejsze placki to henna
Fakt odżywka nie jest dla każdego. Mi akurat podpasowała, dzięki niej wyratowałam swoje przepiłowane paznokcie. Wszystko zależy od tego jak grube są pazurki. Po nałożeniu odżywki na przepiłowane, cienkie paznokcie pojawiło się pieczenie, miało to miejsce tylko jeden raz, potem było już ok. Używam jej cyklicznie już od kilku miesięcy i nie widzę żadnych niepokojących zmian na płytce paznokciowej. Paznokcie stały się mocne, przestały się rozdwajać i kruszyć. Jest też świetną bazą pod lakier, wzmacnia paznokcie, przedłuża trwałość lakieru i zapobiega powstawaniu odbarwień po ciemnych emaliach. Nie wyobrażam sobie życia bez niej , ogólnie paznokcie rosną jak szalone
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 13:51   #764
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: odżywka do paznokci eveline

mysiaczeq zmneijsz to zdjęcie albo zmien je na linka bo zajmuje cala strone i rozwala forum :O
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 07:47   #765
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: odżywka do paznokci eveline

wiem, moze mi ktos powiedziec jak to zrobic :O?
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 19:55   #766
Lulu 1
Przyczajenie
 
Avatar Lulu 1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 13
Dot.: odżywka do paznokci eveline

dzięki dziewczyny jesteście kochane a mam jeszcze pytanko czy pod lakier mogę sobie stosować tą odżywkę? wszelkie odcienie czerwonego to mój ulubiony ale odbarwia płytkę i nie wiem czy mogę malować na tą odżywkę??
Lulu 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 21:47   #767
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Lulu 1 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny jesteście kochane a mam jeszcze pytanko czy pod lakier mogę sobie stosować tą odżywkę? wszelkie odcienie czerwonego to mój ulubiony ale odbarwia płytkę i nie wiem czy mogę malować na tą odżywkę??
ja używam pod lakier odżywki SOS i jest ok
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:28   #768
Demotywacja
Raczkowanie
 
Avatar Demotywacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 198
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Lulu 1 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny jesteście kochane a mam jeszcze pytanko czy pod lakier mogę sobie stosować tą odżywkę? wszelkie odcienie czerwonego to mój ulubiony ale odbarwia płytkę i nie wiem czy mogę malować na tą odżywkę??
Na tej stronie było o tym. W gruncie rzeczy nie mamy pewności.
Cytat:
Napisane przez mangoo123 Pokaż wiadomość
Stosowałam 8in1 przez jakieś 3 tygodnie. Paznokcie się wzmocniły, wyglądały ładnie. Pomyślałam, że jeżeli mi nie szkodzi to będę stosowała jako baza pod lakier. Niestety to był zły pomysł. Po tygodniu, po kolejnym zmyciu lakieru zauważyłam coś dziwnego. Za wolnym brzegiem (na płytce) pojawiła się biała otoczka. Oczywiście odrazu skróciłam paznokcie do minimum, odstawiłam odżywkę, lakier i zaczęłam wcierać olejek z drzewa herbacianego. Minęło kilka dni i jest lepiej. Wygląda na to, że w porę zatrzymałam proces powstawania onycholizy.
Teraz się zastanawiam czy to wina 'przedawkowania' czy może odżywka wchodzi w jakieś reakcje z lakierami? Bo zauważyłam, że często dziewczyny, które mają problem stosują ją jako baza pod kolorowe lakiery. Może coś w tym jest..
__________________
Los to los, policz do dziesięciu i bądź dużą dziewczynką.
Demotywacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 06:16   #769
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: odżywka do paznokci eveline

ja używalam tej odzywki pod wiele rodzajów i kolorów lakieru i moje paznokcie są dalej bez zarzutu, wg mnie przedluza trwalosc lakieru
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 14:05   #770
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Lulu 1 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny jesteście kochane a mam jeszcze pytanko czy pod lakier mogę sobie stosować tą odżywkę? wszelkie odcienie czerwonego to mój ulubiony ale odbarwia płytkę i nie wiem czy mogę malować na tą odżywkę??

Ja zawsze używam odżywki jako bazę, by nie przebarwić płytek

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
wiem, moze mi ktos powiedziec jak to zrobic :O?
Skompresuj na komputerze w edytorze zdjęć
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 02:27   #771
ilolat
Przyczajenie
 
Avatar ilolat
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Używam odżywki 8 w 1 i jestem bardzo zadowolona. Do niedawna aby posiadać paznokcie dłuższe niż tuz przed opuszkiem, musiałam nakładać żel/alkryl lub lakierożel.

Nie pomagała ani zmiana diety, ani suplementacja witamin, ani żadne olejki.
Dopiero ta odżywka pozwoliła mi zapuścić nieco dłuższe naturalne paznokcie

Stosuje ja jako bazę pod lakier Jest na prawdę fajna Ostatnio w rossmannie widziałam nawet 9 w 1 będę musiała wypróbować jak ta się skończy
__________________
"Z własnymi decyzjami się nie dyskutuje. Skoro jakąś decyzję podjęliśmy, to znaczy, że była ona dla nas najlepsza w danym momencie"
ilolat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 12:30   #772
gwiazdka100000
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka100000
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 420
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Witam
Od dłuższego czasu używam odżywek Eveline. Na początku była to odżywka 8w1 a teraz paznokcie twarde i lśniące jak diament. Musze przyznać, ze jak dla mnie te odżywki to rewelacja Wcześniej moje paznokcie łamały się, rozdwajały, lakier na nich się nie trzymał. Teraz są mocne, twarde, długie i nie łamią się Używam tej odżywki również jako baza pod lakier. Dzięki temu lakier nie odpryskuje, dłużej się trzyma
gwiazdka100000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 16:45   #773
Lulu 1
Przyczajenie
 
Avatar Lulu 1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 13
Dot.: odżywka do paznokci eveline

ta odżywka naprawdę działa mam mocne twarde paznokcie oby tak dalej bardzo mi się to podoba kupiłam wczoraj olejek do włosów z tej samej firmy ale zobaczymy jak będzie co do jego oceny bo widzę, ze opinie na forum są średnie. Zobaczmy czy jest fajny przetestuję
Lulu 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 04:39   #774
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Demotywacja Pokaż wiadomość
Na tej stronie było o tym. W gruncie rzeczy nie mamy pewności.
Podejrzewam formaldehyd (mimo że stężenie dozwolone to i tak widać zbyt wysokie)
5 koleżanek w tym ja miały problem po tej odzywce...
Wylądowała w koszu, jedna z dziewczyn wciąż się upiera przy stosowaniu a otoczka na palcu wskazującym się powiększa.......;/
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 09:45   #775
Lulu 1
Przyczajenie
 
Avatar Lulu 1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 13
Dot.: odżywka do paznokci eveline

dzięki za "otrzeźwienie" kochana ja tez już jej nigdy nie użyje bo zaczęły dziwnie boleć mnie paznokcie, poszukam czegoś innego. Mam zamiar sprawdzić odżywkę z essie , jest droższa w porównaniu do eveline ale może dobra? słyszałaś coś o niej?
Lulu 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 18:27   #776
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Również stosuję odżywkę, ale new nails. Nazwa może wam niewiele mówić, ale pod względem wpływu na paznokcie - rewelacja. W zasadzie moje paznokcie zrobiły się całkowicie inne, zdrowsze i ładniejsze, takie jakie być powinny.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 08:43   #777
katrin_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Odżywka Eveline : Odżywka wzmacniająca z diamentami

Stosuje to odżywkę od 2 tygodni. Przedtem pokusiłam się na paznokcie "przedłużane na formie". Teraz chce je odbudować i wzmocnić. Przynajmniej takie miałam założenie na początku gdy zaczęłam ją stosować.
Ale pojawia się problem:
Po nałożeniu warstwy, zaczynam odczuwać straszne pieczenie. Moja mama stosuję ją razem ze mną i nie narzeka.Zastanawiam się czy problem może tkwić w tym że ściągając żel przepiłowałam sobie płytkę paznokcia? Jak dotykam płytki to odczuwam ból. Słyszałam o tym fatalnym formaldehydzie, który może doprowadzić do choroby zwanej: onycholiza.
Moje pytanie i pomoc o radę: czy powinnam dalej ją stosować czy jednak zrezygnować i poszukać czegoś innego?
katrin_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 08:45   #778
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez katrin_1990 Pokaż wiadomość
Odżywka Eveline : Odżywka wzmacniająca z diamentami

Stosuje to odżywkę od 2 tygodni. Przedtem pokusiłam się na paznokcie "przedłużane na formie". Teraz chce je odbudować i wzmocnić. Przynajmniej takie miałam założenie na początku gdy zaczęłam ją stosować.
Ale pojawia się problem:
Po nałożeniu warstwy, zaczynam odczuwać straszne pieczenie. Moja mama stosuję ją razem ze mną i nie narzeka.Zastanawiam się czy problem może tkwić w tym że ściągając żel przepiłowałam sobie płytkę paznokcia? Jak dotykam płytki to odczuwam ból. Słyszałam o tym fatalnym formaldehydzie, który może doprowadzić do choroby zwanej: onycholiza.
Moje pytanie i pomoc o radę: czy powinnam dalej ją stosować czy jednak zrezygnować i poszukać czegoś innego?
Zdecydowanie odstawić i to natychmiast! Dać płytce odrosnąć i ewentualnie wtedy spróbować ponownie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 09:03   #779
katrin_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Korah, ale jak myślisz czym to może być spowodowane?
Ogólnie wygląd paznokci nie daje znać niczego niepokojącego, tylko to pieczenie zaraz po nałożeniu warstwy ( przeszywający przez każdy palec) i ten ból po dotknięciu mocniej płytki paznokcia.
Może stosować coś innego?
katrin_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 09:14   #780
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez katrin_1990 Pokaż wiadomość
Korah, ale jak myślisz czym to może być spowodowane?
Ogólnie wygląd paznokci nie daje znać niczego niepokojącego, tylko to pieczenie zaraz po nałożeniu warstwy ( przeszywający przez każdy palec) i ten ból po dotknięciu mocniej płytki paznokcia.
Może stosować coś innego?
Płytka jest po prostu za cieńka, osłabiona i składniki odżywki za mocne, przenikają i drażnią łożysko. Odżywka zawiera formaldehyd, jest to trucizna, która działa w ten sposób, że paznokcie się utwardzają w obronie przed nią. Twoje paznokcie są po prostu na razie za słabe, żeby się obronić, to grozi np onycholizą. Odstawić! Poza tym niewykluczone, że jesteś uczulona na formaldehyd, to substancja bardzo uczulająca, dlatego, nawet gdy paznokcie będą w lepszym stanie, to odżywkę i tak trzeba będzie odstawić, jeśli ból mimo wszystko się pojawi.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 21:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.