Karnawał - czyli wszystkie chwyty dozwolone!:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs – makijaż karnawałowy

Notka

Konkurs – makijaż karnawałowy Zapraszamy do udziału w konkursie "Makijaż karnawałowy z marką Rossmann".
Przed Wami doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności makijażowych i wygrania kart podarunkowych Rossmann.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 19:19   #1
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318

Karnawał - czyli wszystkie chwyty dozwolone!:)


Wreszcie długo wyczekiwany karnawał
Czas szaleństwa na parkietach i w makijażach,
To taki czas w roku, kiedy nic nie jest "zbyt wyzywające/świecące/szalone"
Takie właśnie ma być
Lubisz odważne kolory, piórka albo brokat?
To świetnie - w karnawale wszystkie chwyty w makijażu dozwolone
!




W moim wątku zdradzę Wam swoje makijażowe sekrety i triki które sprawią, że makijaż wytrzyma najbardziej szalone imprezy.


Zapraszam



---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Zaczniemy od karnawałowego dekalogu

1. Makijaż powinien być trwały. Warto w tym celu użyć odpowiedniej bazy, która poza przedłużeniem trwałości makijażu wygładzi skórę i ukryje drobne niedoskonałości.
Ja pod podkład używam bazy silikonowej Soraya do cery normalnej i mieszanej


a pod cienie bazy essence



2. Baza to nie wszystko. Aby makijaż wyglądał dobrze przez całą noc, skóra musi być odpowiednio nawilżona. Mam skórę tłustą dlatego niezbędny w mojej kosmetyczce jest krem matujący


3. Dobieramy makijaż do charakteru imprezy

4. Makijaż karnawałowy na pewno zajmie więcej czasu, niż codzienny makijaż, jest też o wiele wyraźniejszy dlatego warto dołożyć wszelkich starań by odpowiednio rozprowadzić podkład - pozwoli Wam to uniknąć mało estetycznego efektu maski.

Sama używam podkładu nawilżającego pharmaceris



5. Aby zakryć niedoskonałości, potrzebujemy odpowiedniego korektora. Dla mnie najlepiej spisuje się dermacol (wytrzymał cała noc sylwestrową bez konieczności jakichkolwiek poprawek). Producent deklaruje, że to podkład jednak jako podkład jest zdecydowanie za ciężki - jako korektor spisuje się rewelacyjnie. Nie polecam na co dzień, ale na większe wyjścia jest super


6. Na koniec utrwalamy efekt pudrem transparentnym, np z Vipery (jest tani i trwały)



7. Róż i rozświetlacz oczywiście wskazane

8. Jeśli macie rzadkie delikatne rzęsy, warto spróbować sztucznych rzęs. Ich przyklejenie nie jest wcale takie trudne - a efekt zniewalający.


9. Jeśli do makijażu użyłyście kosmetyków mineralnych makijaż utrwali woda termalna, moja ulubiona Avene (otrzymała tytuł Kosmetyku Wszech Czasów) świetnie się do tego nadaje



10. Nawet po najbardziej szalonej nocy nigdy nie zapominajcie o demakijażu. Skóra tak jak Wy - musi odpocząć i nabrać sił



ps: powyższe zdjęcia pochodzą z internetu
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Edytowane przez Visez
Czas edycji: 2012-01-03 o 19:29
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 20:58   #2
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Karnawał - czyli wszystkie chwyty dozwolone!:)

Oj tak, zgadzam się z każdym punktem
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs – makijaż karnawałowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.