do ginekologa pilna porada !!potrzebna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-28, 15:58   #1
palomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2

do ginekologa pilna porada !!potrzebna


witam . mam 25 lat i sadze ze mam nadzerke. gdyz kiedys temat leczenia nazderki u mnie byl poruszony przez ginekologa mego i przysypane z kurzem po tym jak wyjechalam z kraju . na dzien dzisiejszy zyje w irlandi moj dostape do gin. jest bardzo ograniczony. a sprawa na tyle powazna ze nie wime co robic .dopiero do polki moge zjechac za 2 miechy a nie wiem czy nei nagrzebie sobie bardzoje. mam uplawy wlasnie nie ladnego zapachu koloru zoltego .... przez okresem lechtaczka mnie swedzi ... a kiedy wspolzyje z moim chlopakiem to jego czlonek szczypie go tez i mnie takze lechtaczka . a na drugi dzien czleonek jest czerowny i ma czerwobe punkici male ;/ wiec nie ma takiej przyjenosci sie ze wspolzycia ;/ nie wiem czego to moga byc objawy . czy aj mam grzyba ? czesto chodze na basen .a czy mzoe mi sie odrodziala nadzerka ? potrzebuje pilnej porady co mam robic czy jakiimis sposobami moge sama tutaj sobie pomoc. co sie dzieje? czy jamoge byc nosicielem >?czy on? jemu po tym sie tazke pojawia wydzielina na majtkach z czlonka. prosze o szybka odp palomka@wp.pl !!!! czy te tabletki Gynalgin, Clotrimazolum, - by mi pomogly ?? czy mozna je kupic bez recepty ? w aptece ? czekam na odp specjalisty ...... zrozpaczona ...bo moze mam zalazki to raka macicy
palomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:18   #2
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: do ginekologa pilna porada !!potrzebna

Cytat:
Napisane przez palomka
? czekam na odp specjalisty ...... zrozpaczona ...bo moze mam zalazki to raka macicy
Pan doktor ci teraz nie odpowie, gdyż jest na urlopie.
Opisane przez ciebie objawy świadczą o grzybicy; tak więc nie martw się na zapas.
Odnośnie leczenia - to nie wiem, czy te leki można kupić bez recepty, ale chyba raczej nie. Konieczna jest wizyta u lekarza.
Nie martw się, zapisz się do lekarza a w międzyczasie polecam jedzenie jogurtów.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 17:43   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: do ginekologa pilna porada !!potrzebna

Idz do lekarza i tyle ,nikt nie pomoze ci wirtualnie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 17:47   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: do ginekologa pilna porada !!potrzebna

Nie powinnaś zwlekać z wizytą u lekarza,idz do ginekologa w Irlandii.Tam też na pewno są dobrzy specjaliści.Dla własnego spokoju powinnaś zrobić cytologię i usg,i podjąć leczenie.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:28   #5
Absynthia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 152
Dot.: do ginekologa pilna porada !!potrzebna

Po pierwsze: nie panikuj, bo może niepotrzebnie.
Do lekarza idź bez dwóch zdań. A w sytuacji, kiedy oboje macie objawy, nieistotne jest, kto miał je pierwszy, bo i tak oboje musicie sie leczyć. Zwykle jest tak, że kobieta idzie do lekarza z grzybicą, a lekarz przepisuje leki dla niej i dla partnera.
Absynthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.