KOSMETYKI MISS JESSIE'S do Kręconych Włosów, czy ktoś używał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-27, 22:42   #1
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Smile

KOSMETYKI MISS JESSIE'S do Kręconych Włosów, czy ktoś używał?


Cześć Chciałabym was zapytać czy któraś z was używała kosmetyków z firmy Miss Jessie's lub Kniky Curly ?? są one dostępne chyba tylko w USA, wiele Afroamerykanek poleca te produkty, wiem , że mają one inny typ skrętu, ale jednak są to włosy kręcone. Chciałabym też wiedzieć czy są to kosmetyki zgodne z CG. Znalazłam skład jednej z masek:


Miss Jessie's Original Rapid Recovery Treatment The Essential Deep

INGREDIENTS

Water (Aqua), Behentrimonium Methosulfate (and) Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cyclomethicone (and) Dimethiconol, Lauryl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Fragrance, DMDM Hydantoin (and) Iodopropynyl Butylcarbamate, Ceteareth-20, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxyethylcellulose, EDTA Disodium, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Yellow 10, Orange 4, Citric Acid
__________________
http://sun-of-jamaica0.blogspot.pt/ moja pielegnacja kręconych włosków


włosomaniaczka

zapuszczam włosy od 12.11.2011
wznowienie pielęgnacji 08.04.2013 - OMO, CG, olejowanie. Cel: piękne,zdrowe włosy!

Edytowane przez tigiii
Czas edycji: 2013-04-27 o 23:18
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 08:33   #2
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: KOSMETYKI MISS JESSIE'S do Kręconych Włosów, czy ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
Cześć Chciałabym was zapytać czy któraś z was używała kosmetyków z firmy Miss Jessie's lub Kniky Curly ?? są one dostępne chyba tylko w USA, wiele Afroamerykanek poleca te produkty, wiem , że mają one inny typ skrętu, ale jednak są to włosy kręcone. Chciałabym też wiedzieć czy są to kosmetyki zgodne z CG. Znalazłam skład jednej z masek:


Miss Jessie's Original Rapid Recovery Treatment The Essential Deep

INGREDIENTS

Water (Aqua), Behentrimonium Methosulfate (and) Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cyclomethicone (and) Dimethiconol, Lauryl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Fragrance, DMDM Hydantoin (and) Iodopropynyl Butylcarbamate, Ceteareth-20, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxyethylcellulose, EDTA Disodium, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Yellow 10, Orange 4, Citric Acid
Wątek z analizami już jest. Również wątek z kosmetykami zagranicznymi.
Tych kosmetyków używa/używała min. Rybiorka.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.