jak zrobić taki makijaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-01, 15:07   #1
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551

jak zrobić taki makijaż?


chciałabym się dowiedzieć jak można zrobić taki makijaż, wiem, że to jest smokey eyes, ale tak inaczej wygląda Może ktoś by się podjął zrobienia go i wytłumaczenia krok po kroku ? byłabym bardzo wdzięczna Wiem, że zdjęcia są niezbyt wyraźne, ale to kadry z filmu... Z góry dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pulse - 1 - Kristen_Bell.jpg (17,2 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pulse - 29 - Kristen_Bell Ian_Somerhalder.jpg (15,9 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (7,8 KB, 70 załadowań)
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 22:47   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jak zrobić taki makijaż?

Zajrzyj do wątku poświęconego tego typu makijażom. Znajdziesz tam mapki instruktażowe, a także odniesienia do wątków na forum 'Moje Makijaże', w których Wizażanki krok po kroku wyjaśniają, jak taki makijaż wykonać, np. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=krok+po+kroku czy http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118332 .

Dlatego też prośba, zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki!

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:29   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: jak zrobić taki makijaż?

Oj mnóstwo było wątków o tego typu makijażu. Za radą Anahstasi radzę poszukać w wyszukiwarce;-)
A jak już jestem na forum dodam, że nie każdemu taki makijaż pasuje. Jeżeli masz np. małe oczy to oczywiście możesz sobie pozwolić na makijaż 'smokey eyes' ale nie obrysowuj całych oczu czarną kredką;-) Posłuż sie raczej cieniem. Porady co do makijażu oczu różnego typu też znajdziesz na stronach wizaz.pl w Poradniuku;-)

pozdrawiam
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 18:57   #4
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: jak zrobić taki makijaż?

Cytat:
Napisane przez Sam Pokaż wiadomość
Oj mnóstwo było wątków o tego typu makijażu. Za radą Anahstasi radzę poszukać w wyszukiwarce;-)

A jak już jestem na forum dodam, że nie każdemu taki makijaż pasuje. Jeżeli masz np. małe oczy to oczywiście możesz sobie pozwolić na makijaż 'smokey eyes' ale nie obrysowuj całych oczu czarną kredką;-) Posłuż sie raczej cieniem. Porady co do makijażu oczu różnego typu też znajdziesz na stronach wizaz.pl w Poradniuku;-)

pozdrawiam
sam

a gdzie takowy Poradnik znajdę? może jakiś link na ułatwienie zadania bo nie bardzo umiem się odnaleźć
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.