Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 09:18   #1801
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co ma jej fizyczna atrakcyjnosc lub nie, do lubienia jej?

Bez obrazy, ale dla mnie nielubienie kogos, przez brak urody jest plytkie jak kaluza w upalne lato.
Nie znam jej osobiscie wiec jedyne co to jej powierzchownosc. A nielubienie osob za ich wyglad jest ludzkie, kazdy ma jakies animozje do osób nieatrakcyjnych. Ludzie ladni sa bardziej lubiani. Ludzkie po prostu.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:51   #1802
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

MOST DO TERABITHII- Super muzyczka, piosenki wszystko ładnie dograne. Film nawet mi sie podobał, przynajmniej nie była to historia, w której powtarza sie wiele motywów z innych filmow dla dzieci. Osobiście daje ocene 8/10

Mam zamiar, dzis wieczorkiem obejrzec, Teksanska Masakre Piła Mechaniczna na drugi dzien, dodam opinie.
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:18   #1803
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Weronika postanawia umrzec" - niezly. Ale nawet w 20% nie oddaje ksiazki. A ksiazke uwazam za jedna z najlepszych. 6/10

Wino Truskawkowe- piekny. Swietna muzyka i postac ducha. 8/10
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 17:25   #1804
Vampirria
Raczkowanie
 
Avatar Vampirria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Festung Breslau
Wiadomości: 479
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Avatar 3D
Obejrzany kilka dni temu- na plus efekty, ukazanie przyrody, roslin, oryginalnych gatunkow zwierzat, a takze ludu Navi, oraz piekna muzyka(soundtrack zdobyty).Fabula niezbyt ambitna ale 2,5 h leci szybko,a walka dobra natury ze zlem techniki autentycznie wzrusza- kilka lezek pocieklo.Mozna polecic- 8/10.
__________________
"Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta..."
http://www.lastfm.pl/user/Vampirria_85
www.azja.edu.pl
Vampirria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 17:30   #1805
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

AVatar - jeden z lepszych filmów jakie w życiu widziałam. Fabuła dość banalna, ale za to jaka grafika, jaka muzyka:love;
i te przepiekne istoty Na'vi




1000000000/10
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 17:45   #1806
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

500 dni miłości - naprawdę świetny film, najlepszy jaki ostatnio widziałam, nieprzewidywalny, strasznie zaskakujący, fajny soundtrack, mógłby być dłuższy 9/10
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 18:21   #1807
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

RocknRolla lekki łatwy i przyjemny.Chwilami na prawdę śmieszny.Długi bo trwa około 2h ale nie nudny.

7,5/10
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 19:15   #1808
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Amel koniecznie idz drugi raz na 3 D
Niesamowity efekt
Coz mozna wiecej napisac,fabula prosta,bajkowa,swiat nie do opisania,lud Navi taki jaki powinien byc w tym filmie,wszystko idealnie zgrane,muzyka,krajobrazy, rosliny,zwierzeta...
Bajka po prostu
Cos fantastycznego,pierwszy raz cos takiego pzezylam w kinie i chce jeszczeeeeee:love :

Polece jeszcze "Marley i ja" film obowiazkowy dla wszystkich psiarzy
Wzruszajacy,smieszny i taki prawdziwy ze z TŻ obydwoje plakalismy na koncu
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 19:36   #1809
Amel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 709
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
500 dni miłości - naprawdę świetny film, najlepszy jaki ostatnio widziałam, nieprzewidywalny, strasznie zaskakujący, fajny soundtrack, mógłby być dłuższy 9/10
oj, na to też bym poszła. Koleżanka była i też zachwycona. Nie pasował jej tytuł, że to jakaś kolejna denna komedia romantyczna a wyszła pozytywnie zaskoczona. Tak, więc zamierzam również w najbliższym czasie obejrzeć.

Cytat:
Napisane przez Garadiela Pokaż wiadomość
Amel koniecznie idz drugi raz na 3 D
Niesamowity efekt
Coz mozna wiecej napisac,fabula prosta,bajkowa,swiat nie do opisania,lud Navi taki jaki powinien byc w tym filmie,wszystko idealnie zgrane,muzyka,krajobrazy, rosliny,zwierzeta...
Bajka po prostu
Cos fantastycznego,pierwszy raz cos takiego pzezylam w kinie i chce jeszczeeeeee:love :

Polece jeszcze "Marley i ja" film obowiazkowy dla wszystkich psiarzy
Wzruszajacy,smieszny i taki prawdziwy ze z TŻ obydwoje plakalismy na koncu
Kusisz. Zaciągnę chyba mamę na 3D, niech też coś ma z życia. Ja to bym nawet i parę razy na to poszła
Amel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 13:48   #1810
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Miłość na wybiegu – stereotypowa, przewidywalna polska komedia romantyczna. Dorociński zaczyna mnie już wkurzać – wszędzie ma taką samą minę :/ Za to główna bohaterka śliczna
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 13:53   #1811
flawless2903
Zadomowienie
 
Avatar flawless2903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 744
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

a u mnie ostatnio same romansidła.
Nowszy model - jeśli ktoś lubi takie filmy, to się nie zawiedzie. miła historia, Catherine'a sliczna. no i ten jej kochaś. jest taki cudny.
7/10.

Duchy moich byłych - mrau, Matthew przystojniaczek. ale, historia dość banalna. koleś zalicza, zalicza, a potem nagle odzywa się w Nim moralność i stara miłość się odradza. ale, jakby nie patrzeć, obejrzałam, podobało się.
6/10 - bo jakoś Nowszy model mi się bardziej podobał.
__________________
tak.
flawless2903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 15:15   #1812
lwipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar lwipyszczek
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka - najlepsze w tym filmie było to, że był stosunkowo krótki. Szczerze mówiąc, nie przepadam za takim typem filmów - ani to komedia (żarty były, owszem, ale niektóre na tak żałosnym poziomie, że nawet nie chcę ich wspominać), ani porządna przygodówka... Początek w sumie był w porządku, ale jak akcja przeniosła się do domu O'Connelów musiałam trochę uważać, coby czasem nie usnąć niechcący. No i w ogóle przebieg zdarzeń był taki oklepany, standardowy: małżeństwo jakichśtam agentów na emeryturze, przychodzi do nich facet, mówi, że ma dla nich misję, oni odmawiają, bo "są już starzy" (choć wyglądają na 20 lat), pan facet nalega, oni odmawiają, on nalega, oni nagle odkrywają w sobie drugą młodość, zgadzają się i oto mamy zawiązkę akcji. W przypadku Mumii 3 cała ta scena na szczęście nie trwa długo i akcja szybko przenosi się do Chin, gdzie poznajemy chyba najdurniejszą postać owego filmu: wujka Jona/Johna. Prawdopodobnie miał być on zabawny, ale w mój humor bynajmniej nie trafił (nie lubię bohaterów typu "idiota-na-życzenie"). Później akcja się trochę rozkręciła (szczegółów zdradzać nie będę ), aż w końcu dochodzimy do mojej ulubionej (i zdecydowanie zasługującej na pochwałę) sceny: kiedy prezentowana jest armia Cesarza. Wielki plus tego filmu. Drugim z kolei plusem "Mumii 3" jest Michelle Yeoh w roli Zi Juan (tak, to Mameha z "Wyznań Gejszy"). Więcej znaczących plusów nie ma, noo, można by jeszcze uznać, że Isabella Leong w roli Lin była ok, ogólnie - postać Lin przypadła mi do gustu, ale w końcowej scenie ją spartaczyli. Nie lubię, jak ktoś tak szybko zmienia poglądy... No i tyle. Drugi raz tego filmu oglądać nie będę bynajmniej, bo jakoś nie przypadł mi do gustu.
3/10
__________________
"Wszelkie wspomnienia są złudne,
bo teraźniejszość nadaje im inne barwy."

(A. Einstein)
lwipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 16:20   #1813
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

TEKSAŃSKA MASAKRA PIŁA MECHANICZNĄ- Tak jak obiecałam, przedstawiam moja opinie, na temat tego filmu (z 2003 roku) Tylko w jednym aspekcie był on przewidywalny. Jednak z kolejnymi minutami krazyły mi po głowie inne horrory, które juz widziałam. Np. hostel 1i 2, wzgórza maja oczy, Nocny pociag z miesem, rzeźnia, dopatrywałam sie w nim przynajmniej po jednym elemencie z kazdego wymienionego wyzej filmu. Trzymał dosc w napieciu, choc myslałam ze bedzie wiecej tej PIŁY, na początku powiedziano ze jest 5 ofiar, a na koncu jedna laska przezywa z dzieckiem co jest podobne do 1 czesci wzgórz z taka roznica ze to dziecko nie było jej)nie zawiodłam sie na nim tak bardzo, choc smutno mi było w jednym momencie kiedy jedna z bohaterek znalazła swoich kolegów w oplakanym stanie. Mimo wszystko polecam osobom, o silnych nerwach. Moja opinia to 8/10
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!


Edytowane przez Pani Kasia
Czas edycji: 2009-12-31 o 16:23
Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 16:27   #1814
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Iluzjonista - rozumiem, ze to jest bajka, historia zmyslona, nie mniej jednak draznilo mnie kilka niedociagniec jesli chodzi o logike w wydarzeniach. Czytalam w tym wątku wcześniej opinie wizażanek, że łatwo mozna było domyślić się zakończenia.. w takim razie cieszę się, że ja taka domyślna nie jestem bo dzięki temu końcówka uratowała, w mojej opinii, film 7/10

Wit (Dowcip)- zastanawiam się, dlaczego tak dobry film jest ciągle jakoś tak pomijany, mało popularny? Emma Thompson mówi w nim o śmierci, cierpieniu, chorobie, samotnosci w unikalny sposób, z sarkazmem, ironią, humorem.. momentami nie wiadomo, czy smiac sie, czy płakać. W koncu realnie przedstawione relacje chory- lekarze, kiedy nie wiadomo, czy jestes dla nich czlowiekiem, czy eksperymentem. A juz całkiem moje serce podbily przytaczane fragmenty poemów Johna Donne'a, zboczenie zawodowe
"One short sleep past, we wake eternally,/ And Death shall be no more: Death, thou shalt die! "... 10/10

Koralina i tajemnicze drzwi- irytowała mnie ta bajka niesamowicie, myślałam, że nie wytrzymam do końca. Poza tym absolutnie i zdecydowanie nie jest dla dzieci, koszmary po tym gwarantowane ;p Za warstwę wizualną, efekty dźwiękowe i ciekawy scenariusz 5/10

Bękarty wojny- hmm tu jestem confused naczytałam się pozytywnych opinii i w sumie OK, taki bardzo 'Tarnatinowy' ,kwestia gustu. Jedyne, co mogę powiedziec, że mi się bardzo podobało, to dobre dialogi. Oceny nie wystawię.

Julie&Julia- Meryl, Meryl, Meryl!! Rewelacyjna, ona mnie rozwala z każdą swoją rolą. Podziwiam jej talent do akcentów, mistrzostwo. Stanley Tucci uroczy, bardzo go lubię ;D Cały film niezwykle ciepły, poprawia humor. Klimat z 'Amelii' 8/10

Pani Henderson- autentyczna historia założycielki teatru muzycznego, który w przededniu wojny postawił na dosyć konkrowersyjne sztuki Ciekawy, bawi i wzrusza momentami. Judi Dench jak zwykle super. 7/10

Edytowane przez anestet-ka
Czas edycji: 2009-12-31 o 16:29
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 14:17   #1815
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Greta-nie wiem dlaczego na Filmweb ma opinię rewelacyjnego

Wiele było już filmów o poskramianiu nieznośnej nastolatki.Greta to kolejna propozycja tego tematu.
Owszem niezły 6/10 ale dużo nie dociągnięć na początku film się trochę wlecze a potem szybkie zakończenie.

Najlepszego dla wszystkich Oglądaczy na Nowy Rok
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 15:27   #1816
Leara
Rozeznanie
 
Avatar Leara
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 868
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

X-Men Geneza: Wolverine - od zawsze lubiłam x-mena nadzwyczajne zdolności, mutanty i t d także chętnie zabrałam się do oglądania tego filmu. I nie zawiodłam się Dało zauważyć się kilka niedociągnięć, ale to takie drobne. Ogólnie film emocjonujący jak dla mnie, "krzyczałam" gdy coś działo się Loganowi lub innym ' dobrym' bohaterom. Nie jest tak że bohater jest doskonały i nigdy nie dostaje w mordę, wręcz przeciwnie ale ciii Efekty zadowalające [szkoda że na małym ekranie oglądałam ] . ciekawa fabuła, nie nudziłam się ani przez chwilę. 9/10
__________________




Edytowane przez Leara
Czas edycji: 2010-01-01 o 15:29
Leara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 17:11   #1817
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Mój brat niedzwiedz II bardzo sympatyczna bajeczka. Pierwsza część też mi się podobała.polecam dla tych którzy lubią oglądać bajki
6/10
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 17:50   #1818
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

2012 - 3/10, treść filmu raczej dobrze wszystkim znana. Niestety muszę zgodzic się z opinia większośc, że film to totalna klapa. Miałam jednak nadzieję, że może okaże się całkiem fajny bo ja nie należę do wymagających widzów. Gra aktorska na marnym poziomie, sam film wydawał mi się strasznie sztuczny. Momentami gdzie niby jakaś scena miała być poważna ja nie mogłam powstrzymać się ze śmiechu. 2012 to taka typowa bajeczka. Jeden jest świetnym kierowcą, drugi pilotem i w góle wszystko jest idealne. Na plus efekty specjalne mimo, że czasem nawet i to mnie denerwowało.

Milion na gwiazdkę
- 6/10, Ojciec wyrusza na świąteczne zakupy z trójką dzieci, które przypadkowo znajdują torbę pełną podrobionych pieniędzy. Właściciele kasy zaczynają gonić dzieciaki, a dzieciaki uciekają. Całkiem przyjemny film, momentami troche pokręcony i przesadzony. Jednak jak najbardziej zachowany w świątecznym klimacie
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 19:00   #1819
Leara
Rozeznanie
 
Avatar Leara
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 868
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Greta -kurde, mnie bardzo poruszył ten film. Praktycznie cały czas miałam oczy załzawione albo płakałam. Racja było dużo filmów o 'poskromieniu wrednej nastolatki' ale tutaj w sumie był problem poruszony inaczej.
Trochę za mało był rozwinięty wątek tych relacji między Gretą i matką moim zdaniem. nachodzi mnie po tym filmie dużo refleksji, może to z tego względu że sama jestem nastolatką jeszcze... Można coś z tego filmu wyciągnąć. Mi się podobał i nie nudził. 9/10
__________________



Leara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 21:46   #1820
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Blind Side"-świetny,daję 10!Na długo pozostanie w mojej pamięci.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 01:11   #1821
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Sherlock Holmes (2009)- podobał mi się, niezła fabuła, dobre zdjęcia, muzyka- a najbardziej dr Watson, czyli Jude Law
Na pewno będzie część druga

Avatar- dobry film- fabuła, wykreowany inny świat- nie będę oryginalna (ale jeśli chodzi tylko o efekty 3D, to chyba lepiej zapowiada się "Alicja w krainie czarów", sądząc po zwiastunie).
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 02:34   #1822
kredka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 245
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

bękarty wojny bardzo mi sie podobał
kredka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 15:30   #1823
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ja też obejrzałam wczoraj Bękarty wojny, ale nie za bardzo mi sie podobał... spodziewałam się czegoś innego. Nie moje klimaty Taki długi i rozwleczony ten film, że prawie przysypiałam. Jak dla mnie nuda, chociaż Brad Pitt był świetny w swojej roli i czasami mnie rozbawiał swoim akcentem.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 15:51   #1824
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Nakarmić kruki - film C. Saury z '76. Jest historia powiedziane oczyma dziecka, jej wewnętrznego stosunku do otaczającej rzeczywistości. Film ma niepowtarzalny klimat, z piosenką Jeanette - Porque te vas.

I drugi jego film Elizo, życie moje- film opiera się wspomnienia a konkretnie na przenikaniu się dwóch światów: realnego i nierealnego. Pojawia się tam motyw samotności, śmierci. Jest trudniejszy w odbiorze, ale także wart polecenia.

Jest to kino mocne, którego nie ogląda się od tak bez odniesienia do kultury, sytuacji polityczniej. Saura stara się pokazać w tych, a także innych filmach tego okresu, represyjność kultury oraz próbę dotarcia do istoty kobiecego i dziecięcego odczuwania.
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 16:16   #1825
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Avatar 3D - przepiękny, nie chciałam zdejmować tych okularów i chętnie przeniosłabym się do tego świata szczerze polecam. To będzie chyba jedyny film, na który pójdę jeszcze raz do kina. Dla mnie 10/10.

Bękarty wojny - ja też nie wiem, co napisać o tym filmie, mam mieszane uczucia. Zły nie jest ale rewelacyjny też nie. Wolałam Tarantino za czasów "Pulp fiction" i "Czterech pokoi". Dla mnie 05/10.
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 16:57   #1826
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
Avatar 3D - przepiękny, nie chciałam zdejmować tych okularów i chętnie przeniosłabym się do tego świata szczerze polecam. To będzie chyba jedyny film, na który pójdę jeszcze raz do kina. Dla mnie 10/10.

Bękarty wojny - ja też nie wiem, co napisać o tym filmie, mam mieszane uczucia. Zły nie jest ale rewelacyjny też nie. Wolałam Tarantino za czasów "Pulp fiction" i "Czterech pokoi". Dla mnie 05/10.
Oglądałam Bękarty wojny i muszę powiedzieć, że miło sie oglądalo Pitta w innej roli jak wymuskanego facecika z małym pistolecikiem i jego akcent też był niezły
7/10

Dom zły - ha, i mam problem, bo nie wiem jak ocenic jako film w stylu Tarantino to nie bardzo .. ale jako polski film, to w porównaniu do innych "rodowych" filmów, to nareszcie coś ruszyło
tylko kilka niejasności - dlaczego ten milicjant puścił wolno głownego bohatera? (scena finałowa)

8,5/10
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 18:49   #1827
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Pies, który uratował święta – ten sam scenariusz co w „Kevin sam w domu” tylko tutaj zamiast Kevina wsadzili uroczego biszkoptowego labradora
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 18:50   #1828
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Własnie niedawo sciagłam film ZAŁOGA G, postanowiłam, ze sobie go obejrzę. Myslałam ze to bedzie historyjka taka typowo dla dzieci, ale muzyka była rewelka, jedynie humor pozostawiał wiele do zyczenia. Nie wiele sie usmiałam, watpie by mniejsze dzieci rozumiały powiedzenia czy przysłownia, które mogły sie tam pojawic. W moich oczach zasługuje na 8/10 humor i czasami dialogi zdecydowanie obnizaja w moim mniemaniu ocene
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 19:54   #1829
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
500 dni miłości - naprawdę świetny film, najlepszy jaki ostatnio widziałam, nieprzewidywalny, strasznie zaskakujący, fajny soundtrack, mógłby być dłuższy 9/10

popieram Z pewnością nie jest to typowa komedia romantyczna, ciepły, zaskakujący, warto obejrzeć 8,5/10

Dorian Gray - wiadomo, książce nie dorównuje, ale z pewnością wyróznia się z masy filmów katastroficznych czy sensacyjnych.
Porusza zupełnie inne kwestie, polecam 8/10

miłość na wybiegu - kolejna typowa polska komedia, raczej dla "odmóżdżenia", tylko na dobranoc 2/10

Bękarty wojny - całkiem niezły, jeśli ktoś lubi taką tematykę 6/10
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:22   #1830
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Nakarmić kruki - film C. Saury z '76. Jest historia powiedziane oczyma dziecka, jej wewnętrznego stosunku do otaczającej rzeczywistości. Film ma niepowtarzalny klimat, z piosenką Jeanette - Porque te vas.
oo właśnie mam ten film na celowniku i pewnie w przeciągu paru dni obejrzę, bardzo mnie zainteresował.

A póki co:
Ghost World- myślałam, że to będzie lekka komedyjka o amerykańskich nastolatkach, jakich pełno, ale okazało się, że zdecydowanie więcej w tym dramatu. Dramatu dojrzewania, dostosowywania się do świata, braku zrozumienia.. podobała mi się symbolika zawarta w filmie i otwarte zakończenie. Podobało mi się, zdecydowanie, 7,5/10

Narzeczony mimo woli- schematyczny do bólu, ale nie oczekiwałam niczego nowego po tego typu filmie. Najbardziej mi sie Bunia podobała w sumie OK. 5/10

Nauka jazdy- kurcze, aktorstwo Ruperta Grinta mi nie odpowiada. Wiem, że miał zagrać zakompleksionego nastolatka, ale na non stopie ta sama mina srajacego, za przeproszeniem, kota i tyle, to każdy by potrafił zagrać. DLa równowagi Laura Linney- super, no i rewelacyjna Julie Walters, to moja ulubiona jej rola, świrnięta staruszka w jej wykonaniu to jest coś Do tego dosyć ciekawa fabuła i film się ratuje, jak dla mnie na 5/10

Nawiedzony dom- horror z 1963, no i tu chyba nie trzeba więcej nic pisać, bo wiadomo, że dobry ;p bez litrów krwi i durnowatych efektów specjalnych... klasyka gatunku. 9/10

Wszystko o mojej matce- mój ulubiony film Almodovara. Kwintesencja. Całą paletę uczuć we mnie wywołuje, w doskonałych proporcjach. 10/10

Rachel wychodzi za mąż- tu jestem pod wrażeniem, bardzo dobry film. Niełatwy temat, trudna rola Hathaway, z którą sobie świetnie poradziła. Dynamiczne ujęcia, cos a'la film dokumentalny, dawały wrażenie, jakby się brało udział w sercu wydarzeń, świetne rozwiązanie. Wzruszył mnie ten film, a nie jestem płaczliwa, naprawdę ;p polecam, 9/10

Edytowane przez anestet-ka
Czas edycji: 2010-01-02 o 20:24
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.