Wyprzedaże jesień-zima 2009 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 09:36   #2341
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Dziewczyny, ile jest dni na zwrot przecenionej rzeczy w Stradim?
Tak jak napisane na odwrocie paragonu do 30 dni? Czy może przecenionych ciuchów to nie dotyczy?
I jeśli płaciłam karta to po jakim czasie dostanę zwrot na konto?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:03   #2342
novocaine870
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 983
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile jest dni na zwrot przecenionej rzeczy w Stradim?
Tak jak napisane na odwrocie paragonu do 30 dni? Czy może przecenionych ciuchów to nie dotyczy?
I jeśli płaciłam karta to po jakim czasie dostanę zwrot na konto?
W całym Inditexie zasady są te same - zwrot do 30 dni , na podstawie paragonu, rzecz oczywiście nie używana - nie istotne czy to to towar przeceniony czy nie. Jeśli płaciłaś kartą (musisz mięć tą samą kartę ) pieniądze powinny być na Twoim koncie do 2 dni ( roboczych ) - a jak nie, to już musisz zgłosić się do swojego banku.
__________________

The future starts today, not tomorrow.
novocaine870 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:25   #2343
julieth
Raczkowanie
 
Avatar julieth
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mysiej norki;-)
Wiadomości: 95
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

dokładnie tak jest. Ja ostatnio oddawałam przecenione buty po tygodniu bo stwierdziłam że nie są ok. Pieniądze na koncie miałam 3 dnia od zwrotu
__________________
W życiu liczy się miłość i wolność a najpiękniejsza jest młodość

Zakupoholizm: love::l ove::mur :
julieth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:31   #2344
ewela14m
Raczkowanie
 
Avatar ewela14m
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 196
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Hej
jak myślicie,czy między 1 a 7 lutym jeszcze na coś trafię w wyprzedażach?
chodzi mi o katowice
__________________
...Żyj tak, jakby każdy dzień był ostatnim dniem twego życia...

Położna 24.06.2014

Narzeczona 23.12.2015

ewela14m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:04   #2345
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Dziewczyny, a jak wygląda wyprzedaz w VERO MODZIE? Bo jutro bym zajrzała, ale, że mam kawałek do przejścia piechotą to nie wiem czy się opłaca w ogóle Sa jakies plaszcze zimowe przcenione?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:13   #2346
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak wygląda wyprzedaz w VERO MODZIE? Bo jutro bym zajrzała, ale, że mam kawałek do przejścia piechotą to nie wiem czy się opłaca w ogóle Sa jakies plaszcze zimowe przcenione?
moim zdaniem w tym roku wyprzedaze w VM byly najgorsze z mozliwych nic nie kupilam w porownaniu z poprzednimi latami, bardzo ubogi asortyment, w srode juz u mnie z przeceny prawnei nic nie bylo i na szybie wiadomosc ze to juz ostatnie dni. zawsze mozesz zajrzec moze to tylko w moim miescie jest taka bieda z nedza
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:18   #2347
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
moim zdaniem w tym roku wyprzedaze w VM byly najgorsze z mozliwych nic nie kupilam w porownaniu z poprzednimi latami, bardzo ubogi asortyment, w srode juz u mnie z przeceny prawnei nic nie bylo i na szybie wiadomosc ze to juz ostatnie dni. zawsze mozesz zajrzec moze to tylko w moim miescie jest taka bieda z nedza
To domyślam się czego można się spodziewać ;( Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja robie zakupy w Opolu i tam jest większośc sklepów pojedynczych (np. 1 H&M, Vero Moda, Zara, Bershka, Stradi...), no o dziwo są 2 NEW YORKERY i Camaieu i chyba już nic więcej Do tego dochodzi wielu studentów, wszystko przebrane zawsze masakrycznie, o dostępności rozmiarów nie wspominając To jest dopiero bieda z nędzą
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 12:25   #2348
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość
W całym Inditexie zasady są te same - zwrot do 30 dni , na podstawie paragonu, rzecz oczywiście nie używana - nie istotne czy to to towar przeceniony czy nie. Jeśli płaciłaś kartą (musisz mięć tą samą kartę ) pieniądze powinny być na Twoim koncie do 2 dni ( roboczych ) - a jak nie, to już musisz zgłosić się do swojego banku.
Dzięki za odpowiedź.
Na razie nawet nie odrywam metek, chyba za dużo ostatnio wydałam i muszę przekalkulować czy oddać czy nie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:28   #2349
monia_737
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 40
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez crazycandy87 Pokaż wiadomość
Mysle, ze okreslenie tura II i pol w Re jest najtrafniejsze u mnie zakietow bardziej nie przecenili, tez sie czaje i jeszcze poczekam, bo duuuzo zostalo, tylko niektore rzeczy o kilka zlotych poprzeceniali (ogolnie szalu nie ma) i byla nowa dostawa poprzecenianych ubran -mam na mysli jest wiecej rozmiarow przynajmniej w Lublinie. Jeszcze sie pozale czy Was tez dobija przekopywanie sie przez ogrom ubran w Camaieu? i oczywiscie same duze rozmiary... a tak szaleja teraz z cenami. Spodnie po 40zl nawet mzona kupic. W Promodzie warto pogrzebac w wieszaku "maly defekt,niska cena" wczesniej ta ramoneske (600zl na 85) kupilam a dzis spodnie materialowe 200zl na 60zl. Powklejam wszystko jak znajde czas, a na razie tego jak na lekarstwo... (sesja)
zgadzam się candy, choc wczorajw Re kupiłam marynarke, którą upatrzyłam od dawna, ale szkoda mi było w I turze płacic za nia 139zł, a poczekałam troszke i mam za 79zł - marynarka wręcz identyczna jak ta z zary

a cio do camaieu - tragedia, za duzo tego wszystkiego, ja od razu zrezygnowałam z siłowania sie z wieszakami

dodaje załacznik marynarki
monia_737 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:31   #2350
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
To domyślam się czego można się spodziewać ;( Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja robie zakupy w Opolu i tam jest większośc sklepów pojedynczych (np. 1 H&M, Vero Moda, Zara, Bershka, Stradi...), no o dziwo są 2 NEW YORKERY i Camaieu i chyba już nic więcej Do tego dochodzi wielu studentów, wszystko przebrane zawsze masakrycznie, o dostępności rozmiarów nie wspominając To jest dopiero bieda z nędzą
heh to w Bialymstoku wcale nie lepiej
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:35   #2351
IloveShopping
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Hej dziewczyny! Nie wiecie czy są może jeszcze w H&Mie wyprzedaże i czy da sie coś fajnego wybrać z rozmiaru 34 lub z dziecęcego 164? Chodzi mi głównie o Poznań
IloveShopping jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 13:44   #2352
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
To domyślam się czego można się spodziewać ;( Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja robie zakupy w Opolu i tam jest większośc sklepów pojedynczych (np. 1 H&M, Vero Moda, Zara, Bershka, Stradi...), no o dziwo są 2 NEW YORKERY i Camaieu i chyba już nic więcej Do tego dochodzi wielu studentów, wszystko przebrane zawsze masakrycznie, o dostępności rozmiarów nie wspominając To jest dopiero bieda z nędzą
Ja też robię zakupy w Opolu i np w Zarze w czasie wyprzedaży mało ludzi, wszystko ładnie poukładane, nic się po podłodze nie plątało. A tak podobno wyglądało w Zarach w innych większych miastach. Nawet jak byłam ostatnio na kolejnej turze wyprzedaży to tylko 1 osoba w kolejce do kasy.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:13   #2353
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Dziewczyny, u Was w Bershekach też jest taki bałagan?
Kiedy nie zajdę to tam ciuchy na podłogach,ledwo trzymają się wieszaków,wszystko porozrzucane, brudne, na wieszakach wisi za dużo ciuchów przez co połowa zwisa,jest porwana albo pozaciągana.
Zauważyłam to już jakiś czas temu i zraziłam się do tego sklepu. W takim burdelu to się nawet nie chce niczego szukać.
Tam chociaż czasami sprzątają?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:33   #2354
womenbeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: konin
Wiadomości: 13
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

właśnie dlatego nie lubię tego sklepu tam wiecznie jest bałagan a ciuchy leżą na kupkach porozwalane
womenbeauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:36   #2355
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Mam nowe Inditexowe wieści, niestety niezbyt dobre. Wczoraj w Stradim (w Czewie) robili rewoltę i od koleżanki dowiedziałam się, że duuużo rzeczy wyprzedażowych już odsyłają. Dość się tym faktem zdenerwowałam bo miałam upatrzonych kilka rzeczy, których nie było już wczoraj
W Zarze okazało się, że wybrałam sobie naprawdę feralny dzień na zakupy, gdyż planowałam kupić te wysokie czarne kozaki z niby wężowej skóry i okazało się, że stanowczą większość butów już odesłano... I tu pojawia się prośba.. gdyby któraś z was trafiła na nie jeszcze w swojej Zarze (rozmiar 41) to bardzo proszę o zakupienie ich dla mnie, oczywiście pokrywam wszelkie koszty i stawiam piwo
Pozytywnie zaskoczył mnie H&M, który fakt faktem w tym roku z wyprzedażą nie poszalał i mimo że przecenionych rzeczy jest mało to obniżki są szokujące kupiłam m.in. sukienkę za 40zł, apaszkę za 10.. sweter który kupiłam w poprzedniej turze za 60zł wczoraj był za 30...
A co do bałaganu w Bershce, to fakt, w tym sklepie potrafią dziać się cuda.. widziałam wiele, ale ten burdelik w polskich Berskach (choć we wszystkich nie byłam) nie równa się z tym jaki widziałam w Brukseli.. to po prostu była dzicz, jarmark, nie wiem jak to określić.. Taki już chyba "urok" tego sklepu, chociaż muszę przyznać że w Częstochowie narazie nad wszystkim panują, jest naprawdę ok, ale to zapewne ze względu na raczkowanie tego miasta jeśli chodzi o sieciówkowe wyprzedaże
Pozdro
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:57   #2356
Paulinak01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z mojej wyobraźni
Wiadomości: 373
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

ktos wie po ile teraz jest posciel w home & you? w tamtym roku trafiłam na przecenianą zE 160 na 39...
Paulinak01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 15:06   #2357
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Newsy z wyprzedazy ;p

Bershka- coś ruszyło - spodnie od 29 zł ( rozmiar 32, 34, 36 ), kurtki i płaszczyki ( nie wzystkie) za 79 zł , niektóre kamizelki za 29 zl ale większosc jeszcze za 49 zł , z koszulkami , sukienkami itp nic nie drgnęło , buty na obcasie metalowym peep toe za 69 zł ale mało rozmiarów, bransoletki, kolczyki , wisiorki 9,90 zl ( najwiękzy wybór w Berhsce na Świętokrzyskiej).

Stradivarius- koszulki od 14,99 zł takie jednokolorowe długie z cieniutkim plecionym paeczkiem ( nabyłam czarną), spodnie 69 zl i 59 zl i w sumie nic ciekawego , juz więkozsc sklepu to nowa kolekcja
A zwrocilas moze uwage po ile sa kurtki ze skory naturalnej w Bershce? Mniej niz 199?

A co do konca wyprzedazy, ja tez pod koniec lutego kupowalam w tamtym roku i wtedy najbardziej sie obkupilam
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 15:43   #2358
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Ja też robię zakupy w Opolu i np w Zarze w czasie wyprzedaży mało ludzi, wszystko ładnie poukładane, nic się po podłodze nie plątało. A tak podobno wyglądało w Zarach w innych większych miastach. Nawet jak byłam ostatnio na kolejnej turze wyprzedaży to tylko 1 osoba w kolejce do kasy.
i to chyba jedyny plus naszej Zary
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 15:55   #2359
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Dziewczyny, czy w Galerii Krakowskiej lub w Bonarce są jeszcze te eoko-skórki w Bershce (po 99 zł), jakie rozmiary zostały?
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 15:59   #2360
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Ja też robię zakupy w Opolu i np w Zarze w czasie wyprzedaży mało ludzi, wszystko ładnie poukładane, nic się po podłodze nie plątało. A tak podobno wyglądało w Zarach w innych większych miastach. Nawet jak byłam ostatnio na kolejnej turze wyprzedaży to tylko 1 osoba w kolejce do kasy.
No ja nie mówię, że coś się po ziemi wala, ale jak coś fajniejszego to już rozmiary poprzebierane, ciężko znaleźć coś w r. XS czy S (chyba ze to jakies wyjątkowo małe XS)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:23   #2361
BezSzans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
A co do bałaganu w Bershce, to fakt, w tym sklepie potrafią dziać się cuda.. widziałam wiele, ale ten burdelik w polskich Berskach (choć we wszystkich nie byłam) nie równa się z tym jaki widziałam w Brukseli.. to po prostu była dzicz, jarmark, nie wiem jak to określić.. Taki już chyba "urok" tego sklepu, chociaż muszę przyznać że w Częstochowie narazie nad wszystkim panują, jest naprawdę ok, ale to zapewne ze względu na raczkowanie tego miasta jeśli chodzi o sieciówkowe wyprzedaże
Pozdro
Może to część strategii sklepu? Taki klimat, tło do zakupów.
__________________

BezSzans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:24   #2362
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Mam nowe Inditexowe wieści, niestety niezbyt dobre. Wczoraj w Stradim (w Czewie) robili rewoltę i od koleżanki dowiedziałam się, że duuużo rzeczy wyprzedażowych już odsyłają. Dość się tym faktem zdenerwowałam bo miałam upatrzonych kilka rzeczy, których nie było już wczoraj
W Zarze okazało się, że wybrałam sobie naprawdę feralny dzień na zakupy, gdyż planowałam kupić te wysokie czarne kozaki z niby wężowej skóry i okazało się, że stanowczą większość butów już odesłano..
. I tu pojawia się prośba.. gdyby któraś z was trafiła na nie jeszcze w swojej Zarze (rozmiar 41) to bardzo proszę o zakupienie ich dla mnie, oczywiście pokrywam wszelkie koszty i stawiam piwo
Pozytywnie zaskoczył mnie H&M, który fakt faktem w tym roku z wyprzedażą nie poszalał i mimo że przecenionych rzeczy jest mało to obniżki są szokujące kupiłam m.in. sukienkę za 40zł, apaszkę za 10.. sweter który kupiłam w poprzedniej turze za 60zł wczoraj był za 30...
A co do bałaganu w Bershce, to fakt, w tym sklepie potrafią dziać się cuda.. widziałam wiele, ale ten burdelik w polskich Berskach (choć we wszystkich nie byłam) nie równa się z tym jaki widziałam w Brukseli.. to po prostu była dzicz, jarmark, nie wiem jak to określić.. Taki już chyba "urok" tego sklepu, chociaż muszę przyznać że w Częstochowie narazie nad wszystkim panują, jest naprawdę ok, ale to zapewne ze względu na raczkowanie tego miasta jeśli chodzi o sieciówkowe wyprzedaże
Pozdro
nie załamuj mnie

jutro mam zamiar jeszce się obkupić w Zarze.....
co prawda zostawiłam już tam sporo kasy ale jeszce mam coś upatrzone ...

Mam nadzieje, że w Gdańskiej Zarze jeszce się nie pakują
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:34   #2363
BezSzans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
nie załamuj mnie

jutro mam zamiar jeszce się obkupić w Zarze.....
co prawda zostawiłam już tam sporo kasy ale jeszce mam coś upatrzone ...

Mam nadzieje, że w Gdańskiej Zarze jeszce się nie pakują
Obkupisz się. Ja dziś byłem i na prawdę nic, co nie zostało kupione przez klientów, nie zniknęło. A do tego od przedwczoraj jest kolejna tura (?) albo chociaż +półtury, bo wiele rzeczy zostało znów przecenionych.

Też tam zostawiłem sporo pieniędzy, właściwie to trzykrotnie więcej, niż planowałem.
__________________

BezSzans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:35   #2364
agatka_k
Raczkowanie
 
Avatar agatka_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 439
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Dziewczynki chciałabym zdać relację z H&M
Wyprzedaż już się kończy, same niedobitki, wśród wyprzedaży ciuchów jest bielizna (a nie tak jak wcześniej- przeceniona bielizna na dziale z bielizną) ogólnie to bardzo mało rzeczy, nic ciekawego nie ma

Reserved natomiast nadal cały wyprzedażowy...
czekam na 3 turę, mam nadzieje, że w poniedziałek będzie 50% z ceny przecenionej, o czym pisałyście, ale nie ma o tym żadnego info na stronie internetowej Re...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agatka_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:38   #2365
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez BezSzans Pokaż wiadomość
Może to część strategii sklepu? Taki klimat, tło do zakupów.
wlasnie, po prostu chca sie wyroznic, ciuchy na ziemi + dyskotekowa muzyka na full =
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:22   #2366
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez BezSzans Pokaż wiadomość
Obkupisz się. Ja dziś byłem i na prawdę nic, co nie zostało kupione przez klientów, nie zniknęło. A do tego od przedwczoraj jest kolejna tura (?) albo chociaż +półtury, bo wiele rzeczy zostało znów przecenionych.

Też tam zostawiłem sporo pieniędzy, właściwie to trzykrotnie więcej, niż planowałem.
obyś miał rację
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:59   #2367
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

czy któraś z was widziała gdzieś podróbki emu? przemroziłam dzisiaj stopy i chcę kupić jakieś tanio, na jeden sezon - pomocy!
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:08   #2368
Wertix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 31
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

A w poprzednich latach było coś takiego, że w Reserved dawali ubrania -50% od ceny przecenionej?
Wertix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:29   #2369
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
czy któraś z was widziała gdzieś podróbki emu? przemroziłam dzisiaj stopy i chcę kupić jakieś tanio, na jeden sezon - pomocy!
a'la Emu na allegro firmy Atmosphere sama mam dwie pary i na duze mrozy chwale je sobie,ale na chlape nie nadają sie kompletnie bo przemakają z powodu tego materiału.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:32   #2370
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez agatka_k Pokaż wiadomość
Reserved natomiast nadal cały wyprzedażowy...
czekam na 3 turę, mam nadzieje, że w poniedziałek będzie 50% z ceny przecenionej, o czym pisałyście, ale nie ma o tym żadnego info na stronie internetowej Re...

A kto to niby pisal Bzdura jakas... do dzis bylo 50% na dodatki tzn przy zakupie 2 tansza zrecz za 50%.
Nawet nie moge tego znalesc... mozesz zacytowac?

Edytowane przez Marua:)
Czas edycji: 2010-01-22 o 18:36
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.