Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 12:21   #3301
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
witam i ja
u mnie nadal spadek, ciesze sie bardzo ale nie jest latwo, nie moge sie juz patrzec na mieso a to dopiero 3 dzien... strasznie brakuje mi warzyw ale jeszcze 4 dni... musze wytrzymac.
gratuluje wszystkich spadkow i zycze milego dukania
A jestes na Uderzeniowce czy juz II faza?

Jesli na Uderzeniowce to skad az 7 dni? Ile kilogramow masz do zrzucenia? Test (link i tlumaczenie na pierwszej stronie watku) zrobiony? Nie ma co sobie przedluzac ze wzgledu na wlasne widzimisie po pozniej bedzie placz i zastoje

Jesli II faza to dlaczego az 7 dni protein? Zameczysz sie w ten sposob i wcale szybciej nie schudniesz. Ciezko Ci bez warzyw wiec try 5/5 tez sie nie nadaje. Zrob 3/3 i od jutra zacznij jesc warzywka bo sie tylko zdemotywujesz i w ogole zaprzestaniesz diety.



U mnie dzis - 300 Jeszcze tylko 200 gram i bedzie czyste 85.0 Z lekkim opoznieniem (3 tygodnie ) ale to ze wzgledow zdrowotnych i nic na to poradzic nie moglam... :/
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 12:36   #3302
agnes305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kielce/Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 48
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość

U mnie dzis - 300 Jeszcze tylko 200 gram i bedzie czyste 85.0 Z lekkim opoznieniem (3 tygodnie ) ale to ze wzgledow zdrowotnych i nic na to poradzic nie moglam... :/

Kochana no to big conagratulejszyn mam nadzieję, że też niedługo jakiś spadeczek zaliczę
__________________
Faza I : 23 sierpnia 2010
Faza II:30 sierpnia 2010

87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67

Dietowy suwaczek
http://www.suwaczki.com/tickers/hok83csze1b2qk3h.png
agnes305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:03   #3303
joanasz
Rozeznanie
 
Avatar joanasz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wyspa
Wiadomości: 595
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość



U mnie dzis - 300 Jeszcze tylko 200 gram i bedzie czyste 85.0 Z lekkim opoznieniem (3 tygodnie ) ale to ze wzgledow zdrowotnych i nic na to poradzic nie moglam... :/

No piekniusio kochanienka

No a ja czekam na @ , no i wzroscik o 100g a bedzie jeszcze gorzej
Na szczescie sloneczko, trzeba spacerowo siie nastroic i bedzie gites
joanasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:10   #3304
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
w ciąży jak byłam miałam robione wszystkie badania było ok i cukier i cholesterol
no ja to lubie z cynamonkiem i slodzikiem odrobina 2 tabletki
a, no chyba ze tak ...

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
Mogę się dowiedzieć gdzie mąke kukurydzianą bo ja nigdzie nie mogę znaleźć .

A tak wgle to znowu zaczynam dukać. Zmotywowała mnie koleżanka mojej mamy , która od miesiąca schudła 15 kg.

Można się dołączyć ?
zazwyczaj najszybciej chudna osoby z duza nadwaga...

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek
...) )
...( (
("'"""')o
"""""""
Witam z IV. Czasem jak sobie pomyślę, że ja już zmagania z odchudzaniem mam już za sobą to czuję się, jakbym była w niebie

Niepokoją mnie posty niektórych dziewczyn, które zadowolone piszą, że podskubują to i owo i "nic się nie dzieje". Tylko dlaczego wiele dziewczyn, które dukały bezgrzesznie już na III, mimo, ze 20 -30 kilo miały do puszczenia w kosmos, a niektóre twarze wciąż tu widuję....eeyyych.
Z tymi jajkami to nie wiem gdzie jest napisane, ze 4 tygodniowo i że po nich jakieś zastoje??
Owszem, straszą cholesterolem, ale nie wpadajmy w przesadę. Wiadomo, że umiar przede wszystkim i świadoma samokontrola.
Ja zjadam do 20 jaj tygodniowo albo i więcej. Jak byłam na II to jajo popychałam jajem i już sama je niemal znosiłam Piękne spadeczki zaliczałam i czułam(ję) się świetnie!. Badania lekarskie robiłam 3 razy: przed dietą (w normie) w połowie diety (rewelacyjne) i po... (również rewelacyjne!)
Każdy organizm inaczej reaguje, to fakt. Niektóre z nas w ogóle nie mogą do tej diety przystąpić a to ze względu na tarczycę, a to ze względu na nietolerancję białka. Dodatkowo dziewczyny mające problem z perystaltyką jelit też mają ciężki żywot na diecie. Każda z nas uczy się swego ciała cały czas i podświadomie wie, co dla niej najlepsze...
W każdym razie kończąc temat jaj. Przy diecie białkowej 4 jaja tygodniowo to naprawdę coś malutko.... zwłaszcza, że większość smakołyków bez jaj się nie uwarzy.... a w żółteczkach jest więcej białka niż w samum białku, dlatego jajo, oprócz chudego mięsa drobiowego, jest jednym z najlepszych nośników czystych proteinek.
Niech jaja będą z Wami
I silna wola..... i dobre samopoczucie. Do celu Kochane.
hmmmm myslalam ze moga miec cos wspolnego...a moze to przez @ moj...mozesz miec racje, kochana
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:18   #3305
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dziękuje dziewczyny za tak miłe przyjęcie

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
witaj mozesz się dołączyć
Mam nadzieję ze książka przeczytana pierwsza strona postu też no i test zrobiony a dodatkowo Vadeceum świeżynki... żeby zacząć Dukać jest to obowiązkowa znajomość
nie używamy mąki kukurydzianej tylko skrobie sama nie moge jej dostać
książki nie przeczytałam bo ja mam jakieś problemy ze ściąganiem na kompie ;/ Ale ja o Dukanie wiem co nieco bo już dłuuugo o nim myślałam.Vademcum przeczytane

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Coraz częściej słyszę "na mieście" o takich wynikach i się podłamuję a z jakiej wagi wyjściowej?????
To mnie to strasznie moblizuje
Więc ja mam 172 i ważę 80,5. Chociaż w sumie jak byłam w ośrodku zdrowia i pani doktor mnie ważyła to nie mogła uwierzyć ,że aż tyle. Powiedziała ,że to zależy od budowy a ja jestem tych ciężkich kości . Chcę ważyć 60kg. Jak kiedyś ważyłam mniej to wyglądałam okropnie . Przy 60kg jestem już bardzo szczupła
Uderzeniówka ma trwać 5 dni i wg doktorka poleci 1,9 kg. Zobaczymy ..
Ale tak czy inaczej wierze w tą diete strasznie i wierze w siebie ,że mi się to uda

Cytat:
Napisane przez Lellunia Pokaż wiadomość


Skrobię ja kupuję w Almie Niecałe 4zł kosztuje
oo dziękuje bardzo . W czwartek zakupię
I to się mówi skrobia kukurydziana , tak?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 14:02   #3306
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

dziewczyny, po tym jak odstawilam skrobie kakao i proszek bo rzekomo powoduja zastoj, to ja teraz nie mam jak zrobic sobie serniczek, buleczke czy muffiny ale glodowka;/. a przeciez nie moze tak byc ehh.
co proponujecie, zrobic sobie serniczek? jak nie dodam proszku do pieczenia to mi wyjdzie?;/
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 14:10   #3307
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dzień dobry

Weszłam dziś na wagę po 3 dniach nieważenia się i jest -1,1kg. Czyż życie nie jest piękne?


Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
No brawo kochana!!! 20kg! naprawdę jesteś moim master wg Dukana na III ja powinnam być od 12 września, ale były grzeszki świadome więc się przeciągnęło, dlatego tyż i ja teraz walczę bo nie wiele mi zostało, pozdrawiam Cie mocno i raz jeszcze brawo
Spartuś dziękuję Trzymam mocno kicuki za nas obie może razem wylądujemy na III

Cytat:
Napisane przez Vonnie Pokaż wiadomość
Dzien dobry Troche pozno, ale ja wlasnie wstalam, w koncu jest sobota. Dzis zakonczylam uderzeniowke, tzn wczoraj, ale dzis rano sie zwazylam Po 6 dniach udalo mi sie schudnac 4.9kg!!! Jestem bardzo zadowolona, wiem ze teraz bedzie trudniej, ale co tam, dam rade! Dzis PW, pomidor nigdy tak dobrze nie smakowal Zmykam, bo kolezanka wyciagnela mnie na silownie
Wow, piękny wynik na uderzeniówce
I pewnie że dasz radę ,ta dieta jest naprawdę pycha

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
Dziewczynkiii!!!!
Ratujcie!
Mój TŻ właśnie upichcił sobie pizze z 4 rodzajami sera, a ja siedzę jak pies z wywalonym jęzorem i cieknącą śliną z paszczy!!!!
@ przede mną. SŁODKIEGO MI SIE CHCE, SERA ŻÓŁTEGO MI SIĘ CHCE, CHLEBA MI SIE CHCEEEEE
Może następnym razem jak będzie wielka ochota na słodkie to zrób coś takiego:
http://dukanowa.blox.pl/2010/09/Wisn...-faza-PPW.html
Raz robiłam i zasłodziłam się aż na zapas

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek
...) )
...( (
("'"""')o
"""""""
Witam z IV. Czasem jak sobie pomyślę, że ja już zmagania z odchudzaniem mam już za sobą to czuję się, jakbym była w niebie

Niepokoją mnie posty niektórych dziewczyn, które zadowolone piszą, że podskubują to i owo i "nic się nie dzieje". Tylko dlaczego wiele dziewczyn, które dukały bezgrzesznie już na III, mimo, ze 20 -30 kilo miały do puszczenia w kosmos, a niektóre twarze wciąż tu widuję....eeyyych.
Z tymi jajkami to nie wiem gdzie jest napisane, ze 4 tygodniowo i że po nich jakieś zastoje??
Owszem, straszą cholesterolem, ale nie wpadajmy w przesadę. Wiadomo, że umiar przede wszystkim i świadoma samokontrola.
Ja zjadam do 20 jaj tygodniowo albo i więcej. Jak byłam na II to jajo popychałam jajem i już sama je niemal znosiłam Piękne spadeczki zaliczałam i czułam(ję) się świetnie!. Badania lekarskie robiłam 3 razy: przed dietą (w normie) w połowie diety (rewelacyjne) i po... (również rewelacyjne!)
Każdy organizm inaczej reaguje, to fakt. Niektóre z nas w ogóle nie mogą do tej diety przystąpić a to ze względu na tarczycę, a to ze względu na nietolerancję białka. Dodatkowo dziewczyny mające problem z perystaltyką jelit też mają ciężki żywot na diecie. Każda z nas uczy się swego ciała cały czas i podświadomie wie, co dla niej najlepsze...
W każdym razie kończąc temat jaj. Przy diecie białkowej 4 jaja tygodniowo to naprawdę coś malutko.... zwłaszcza, że większość smakołyków bez jaj się nie uwarzy.... a w żółteczkach jest więcej białka niż w samum białku, dlatego jajo, oprócz chudego mięsa drobiowego, jest jednym z najlepszych nośników czystych proteinek.
Niech jaja będą z Wami
I silna wola..... i dobre samopoczucie. Do celu Kochane.
Lyra podczyt ywałam Cię też na III i oświadczam że będę piekła Twój chleb
Aaa.. i widziałam zdjęcia, ależ z Ciebie szprycha

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
U mnie dzis - 300 Jeszcze tylko 200 gram i bedzie czyste 85.0 Z lekkim opoznieniem (3 tygodnie ) ale to ze wzgledow zdrowotnych i nic na to poradzic nie moglam... :/
Gratulacje
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 14:21   #3308
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez agnes305 Pokaż wiadomość
Sparta zazdroszczę mieć na niedzielkę PW bo mnie dziś się zaczął czysty Protal, no i nici z sałateczki to kurczaczka no chyba że małego korniszonka...ale takiego tyci, tyci
Ojjj, ja mam P...rzecz w tym właśnie...jutro mam PW cudownie rozpocznę tydzień

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Spartuś dziękuję Trzymam mocno kicuki za nas obie może razem wylądujemy na III
Dokładnie kochana, musimy szybko dobrnąć do III fazy i jazda, uczty...pomyśl tylko
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 14:23   #3309
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Dokładnie kochana, musimy szybko dobrnąć do III fazy i jazda, uczty...pomyśl tylko
Ja to w sumie aż tak się nie cieszę bardzo dobrze mi na II. Boję się trochę tej III, ale nic to, grunt to dobrze się przygotować i dalej przykładnie dukać
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 14:57   #3310
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Ja to w sumie aż tak się nie cieszę bardzo dobrze mi na II. Boję się trochę tej III, ale nic to, grunt to dobrze się przygotować i dalej przykładnie dukać
Mi już ta II się troszkę nudzi, nie wiem co wymyslać do jedzenia, mam wrażenie że jem tak "mechanicznie"...a na III fazie będzie jakaś uczta, jakaś odmiana, makaron, ryż a na II to tak już smutno się robi
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 15:47   #3311
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
dziewczyny, po tym jak odstawilam skrobie kakao i proszek bo rzekomo powoduja zastoj, to ja teraz nie mam jak zrobic sobie serniczek, buleczke czy muffiny ale glodowka;/. a przeciez nie moze tak byc ehh.
co proponujecie, zrobic sobie serniczek? jak nie dodam proszku do pieczenia to mi wyjdzie?;/
jak robiłam serniczek to wsypałam na czubeczku łyżeczki dosłownie czubeczku sody i mi serniczek wyszedł
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 15:50   #3312
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez agnes305 Pokaż wiadomość
Kochana no to big conagratulejszyn mam nadzieję, że też niedługo jakiś spadeczek zaliczę
Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość
No piekniusio kochanienka
Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Gratulacje
Dziekuje pieknie dziewczyny
Juz sobie prezencik zamowilam, bedzie we wtorek - mam nadzieje, ze do tego czasu bedzie 85.0 albo i mniej Co 5 kg sprawiam sobie prezencik tak dla motywacji
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 16:03   #3313
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dziekuje pieknie dziewczyny
Juz sobie prezencik zamowilam, bedzie we wtorek - mam nadzieje, ze do tego czasu bedzie 85.0 albo i mniej Co 5 kg sprawiam sobie prezencik tak dla motywacji
niezły pomysł z prezentami szkoda że w prezencie jakiegoś mniami żarła pizzy zjeść nie można ale co tam kazdy prezent dobry
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 16:07   #3314
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
niezły pomysł z prezentami szkoda że w prezencie jakiegoś mniami żarła pizzy zjeść nie można ale co tam kazdy prezent dobry
Jedzenie to nie nagroda. Jedzenie to tylko jedzenie - lepiej sobie kosmetyk kupic albo torebke albo cos do wlosow
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 16:10   #3315
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dziekuje pieknie dziewczyny
Juz sobie prezencik zamowilam, bedzie we wtorek - mam nadzieje, ze do tego czasu bedzie 85.0 albo i mniej Co 5 kg sprawiam sobie prezencik tak dla motywacji
kurcze chyba tez tak zrobie bardzo fajny pomysl...
ja od jutra przechodze na II faze i nie moge sie juz doczekac... moje warzywka czekaja na mnie...
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 16:11   #3316
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Jedzenie to nie nagroda. Jedzenie to tylko jedzenie - lepiej sobie kosmetyk kupic albo torebke albo cos do wlosow
hehe może i tak
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 16:29   #3317
wandac
Raczkowanie
 
Avatar wandac
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 56
GG do wandac
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dziekuje pieknie dziewczyny
Juz sobie prezencik zamowilam, bedzie we wtorek - mam nadzieje, ze do tego czasu bedzie 85.0 albo i mniej Co 5 kg sprawiam sobie prezencik tak dla motywacji


startowalam z tej wagi co Ty, teraz tez waze mniej wiecej tak samo- moj cel tez jest zblizony do Twojego.....tylko- cos mi sie zacielo......nie mmam juz spadkow od miesiaca......i trace motywacje......przychodza mi rozne zle rzeczy do glowy,ze moze przestac....zeby utrwalic....zmienialam juz trryb z 5.5 na 1/1 ,ale to chyba mi nie pomaga.......miewasz czasem zle chwile?
wandac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:17   #3318
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez wandac Pokaż wiadomość


startowalam z tej wagi co Ty, teraz tez waze mniej wiecej tak samo- moj cel tez jest zblizony do Twojego.....tylko- cos mi sie zacielo......nie mmam juz spadkow od miesiaca......i trace motywacje......przychodza mi rozne zle rzeczy do glowy,ze moze przestac....zeby utrwalic....zmienialam juz trryb z 5.5 na 1/1 ,ale to chyba mi nie pomaga.......miewasz czasem zle chwile?
Moze to jest waga ktora w przeszlosci mialas przez dlugi czas i organizm walczy by nie zejsc ponizej tego poziomu? Poczytaj na pierwszej stronie watku jest link do artykulu na temat zastojow. Czasami przy tak dlugim zastoju pomaga przerwanie rutyny - jesli zawsze jesz duzo nabialu to zrezygnuj z niego na rzecz ryb, dodaj jakas aktywnosc fizyczna, odstaw skrobie, kakao i wszelkie inne ulepszacze a ruszy

Ja zgrzeszylam 3 razy - podczas wakacji w Polsce, jak mialam pekniety nadgarstek i musialam cos zjesc w szpitalu i gdy bylam chora zrobilam jeden dzien bez diety. Poza tym staram sie trzymac pion. Wiem, ze gdybym nie zgrzeszyla teraz pewnie czekalabym na minus 20. Lub moze zaprzestalabym diety i przybrala ponownie te 15 kilogramow. Czasami taka przerwa czy grzech jest nam potrzebne bo inaczej da sie zwariowac
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:38   #3319
wandac
Raczkowanie
 
Avatar wandac
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 56
GG do wandac
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

[QUOTE=SimplyDivine;228542 55]Moze to jest waga ktora w przeszlosci mialas przez dlugi czas i organizm walczy by nie zejsc ponizej tego poziomu?

....wiesz...myslalam tak zupelnie instynkotownie o tym.....ze gdzies ta waga byla we mnie zakodowana-ale nie sadzilam ,ze jest na to jakas teoria....tak wlasnie bylo.......dosc dlugo mialam taka wage-wage ,ktora ostatecznie kiedys zaakceptowalam. ....mowisz -zmienic rutyne....tylko -ja chyba nie mam takich ujednoliconych przyzwyczajen.....dotychc zas staralam sie urozmaicac swoja diete- wlasnie dlatego zeby moc ja dluzej utrzymywac....czasem tylko skubne jakiegos orzeszka...migdalka....w znikomych ilosciach....myslisz ,ze to moze byc tez istotne?
wandac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 18:44   #3320
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez wandac Pokaż wiadomość

....wiesz...myslalam tak zupelnie instynkotownie o tym.....ze gdzies ta waga byla we mnie zakodowana-ale nie sadzilam ,ze jest na to jakas teoria....tak wlasnie bylo.......dosc dlugo mialam taka wage-wage ,ktora ostatecznie kiedys zaakceptowalam. ....mowisz -zmienic rutyne....tylko -ja chyba nie mam takich ujednoliconych przyzwyczajen.....dotychc zas staralam sie urozmaicac swoja diete- wlasnie dlatego zeby moc ja dluzej utrzymywac....czasem tylko skubne jakiegos orzeszka...migdalka....w znikomych ilosciach....myslisz ,ze to moze byc tez istotne?
O tak do tego jest cala teoria jak to jesli przez dlugi czas utrzymywalo sie pewna wage to organizm gdy do niej dojdzie nie bedzie chcial zejsc ponizej.
Jak czesto jest to czasem? Bo widzisz, niektore dziewczyny grzesza i im dalej spada. A niektore, tak jak ja, wystarczy jeden maly grzeszek i waga idzie w gore przez kilka dni Starasz sie jesc kolacje czysto bialkowe? Jesli nie to zacznij jesc chudy twarog. Moze byc na slodko z cynamonem, albo z tunczykiem wymieszany, albo z lyzka jogurtu naturalnego i szczypiorkiem - ale twarog. I tak do 2 godzin przed snem. Moze to przyniesie rezultaty
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:05   #3321
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
O tak do tego jest cala teoria jak to jesli przez dlugi czas utrzymywalo sie pewna wage to organizm gdy do niej dojdzie nie bedzie chcial zejsc ponizej.
O kurka.. cenna informacja, jakoś nie zakodowałam jej wcześniej jeśli się pojawiła w materiałach wiedzy podstawowej
To ja już rozumiem dlaczego nie cholerki nie mogłam zejść poniżej 70kg i baaardzo długo ważyłam 70-72kg mimo ciągłej diety (innej) no ale teraz Dukam i może dzięki temu zejdę niżej

Kasik - skrobia kuku jest też w Stokrotce jeśli masz taki sklep a jak nie to zawsze jest allegro. Ja płaciłam za 500g 6zł w sklepie. A jeśli byś się zdecydowała to nawet mogę Ci wysłać bo mam zapas tylko nie wiem jaki byłby koszt wysyłki. Ja skrobi praktycznie nie używam.. a jak użyłam to i tak mi nic nie wyszło bo ja jestem beztalencie kucharskie, więc generalnie ją zmarnowałam
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2010-10-24 o 19:09
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:32   #3322
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

czy dobrze wyczytałam ,że mogę popijać cole zero ?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:32   #3323
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

Kasik - skrobia kuku jest też w Stokrotce jeśli masz taki sklep a jak nie to zawsze jest allegro. Ja płaciłam za 500g 6zł w sklepie. A jeśli byś się zdecydowała to nawet mogę Ci wysłać bo mam zapas tylko nie wiem jaki byłby koszt wysyłki. Ja skrobi praktycznie nie używam.. a jak użyłam to i tak mi nic nie wyszło bo ja jestem beztalencie kucharskie, więc generalnie ją zmarnowałam
dziękuje Kochana jesteś ale myślę ze aż tak niezbędna nie jest a to i na lepsze mi wyjdzie bo może nie będę musiała walczyć z większymi zastojami
ide spać dobranoc Dukaneczki
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:33   #3324
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
A jestes na Uderzeniowce czy juz II faza?

Jesli na Uderzeniowce to skad az 7 dni? Ile kilogramow masz do zrzucenia? Test (link i tlumaczenie na pierwszej stronie watku) zrobiony? Nie ma co sobie przedluzac ze wzgledu na wlasne widzimisie po pozniej bedzie placz i zastoje

Jesli II faza to dlaczego az 7 dni protein? Zameczysz sie w ten sposob i wcale szybciej nie schudniesz. Ciezko Ci bez warzyw wiec try 5/5 tez sie nie nadaje. Zrob 3/3 i od jutra zacznij jesc warzywka bo sie tylko zdemotywujesz i w ogole zaprzestaniesz diety.



U mnie dzis - 300 Jeszcze tylko 200 gram i bedzie czyste 85.0 Z lekkim opoznieniem (3 tygodnie ) ale to ze wzgledow zdrowotnych i nic na to poradzic nie moglam... :/
ale wszystko pokrecilam... troche sie zamotalam i dlatego... zrobilam test drugi raz i wszystko jasne... od jutra druga faza
dzieki za zwrocenie uwagi.... no i zaczne 1/1 bo chyba nie dam rady wytrzymac 3 dni bez warzyw...
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:36   #3325
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
czy dobrze wyczytałam ,że mogę popijać cole zero ?
Tak, Colę zero, light. Oczywiście Pepsi bez cukru również.
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:39   #3326
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dziękuje.
To akurat bdb się składa bo nie przetrwałabym bez tego ;p

1 dzień uderzeniówki za mną. Wiem ,ze nie powinnam tego robić ,ale jutro się zważę ,tak z ciekawości . Cieszyłabym się nawet ze 100 g
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:44   #3327
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość

Może następnym razem jak będzie wielka ochota na słodkie to zrób coś takiego:
http://dukanowa.blox.pl/2010/09/Wisn...-faza-PPW.html
Raz robiłam i zasłodziłam się aż na zapas
co za wspanialy blog, ak zobaczylam ile slodkosci mozna wyczarowac na tej diecie to bylam w ciezkim szoku... jutro lece do lidla po soczek... dzieki wielkie

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Dziękuje.
To akurat bdb się składa bo nie przetrwałabym bez tego ;p

1 dzień uderzeniówki za mną. Wiem ,ze nie powinnam tego robić ,ale jutro się zważę ,tak z ciekawości . Cieszyłabym się nawet ze 100 g
nie przejmuj sie ja tez sie zwazylam i bylam w szoku... ale jak wiadomo to tylko woda... ale jaka motywacja jak juz po pierwszych dniach widzisz spadek
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:52   #3328
wandac
Raczkowanie
 
Avatar wandac
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 56
GG do wandac
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Starasz sie jesc kolacje czysto bialkowe? Jesli nie to zacznij jesc chudy twarog. Moze byc na slodko z cynamonem, albo z tunczykiem wymieszany, albo z lyzka jogurtu naturalnego i szczypiorkiem - ale twarog. I tak do 2 godzin przed snem. Moze to przyniesie rezultaty [/QUOTE]

zamecze cie chyba dzis pytaniami- nie gniewaj sie....
powiedz mi tylko co sadzisz o herbatkach owocowych....ja czytalam ksiazke dukana-on tam pisal,ze mozna pic napoje pod wieloma postaciami...ja lubie i sporo wypijam hernaty czerwonej,ale tez mam w swoim menu herbaty owocowe- natomiast wody mineralnej nie pije zbyt duzo-o wiele mniej niz latem.....czy to tez moze miec znaczenie w przerwach w chudnieciu,ze hernaty owocowe sa slodkie z natury?
wandac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:56   #3329
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

no właśnie po to chce się zważyć ,żeby mi kopa dodało
Może akurat jutro zobaczę mniej.

Ok to ja już spadam .
Dobranoc wszystkim
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:03   #3330
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
no właśnie po to chce się zważyć ,żeby mi kopa dodało
Może akurat jutro zobaczę mniej.

Ok to ja już spadam .
Dobranoc wszystkim
Ja się ważę prawie codziennie od pierwszego dnia diety, może kilka razy nie weszłam na wagę
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.