Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-03, 04:21   #3871
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dzięki za przepis na placki otrębowe
Czyli powinnam zrobić 4 dni uderzeniówki, tak jak "radzi Dukan"?

A jak to jest z korniszonami, przecież każde ogórki konserwowe zawierają cukier.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 06:19   #3872
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dzięki za przepis na placki otrębowe
Czyli powinnam zrobić 4 dni uderzeniówki, tak jak "radzi Dukan"?

A jak to jest z korniszonami, przecież każde ogórki konserwowe zawierają cukier.
Witaj na forum.
Uderzeniówki zrób tyle ile wyszło w teście, przedłużanie grozi bardzo nie przyjemnymi konsekwencjami-tak jak pisała Siala Bala- zastój, wzrost zaraz po uderzeniówce. Nie warto. Do upragnionej wagi ciągnij II fazę.

Korniszona, mimo że zawiera cukier, możesz zjeść jako przyprawę nawet na PP, ale musi go być nie dużo jak to przyprawy.

Zmienniczka, Simply Divine, Sparta klask i: za spadki. Zazdroszę Ci Sparto, że już tak niewiele do celu, a Tobie Simply grzeczności na diecie i samokontroli.

Asmenna, co do ćwiczeń- ja zaczęłam trening po drugim miesiącu dukania. Trening składa się z 45-60 minut aerobów wycelowanych w spalanie i dopełniam do 90 minut ćwiczeniami siłowymi wycelowanymi w tonowanie mięśni. Co trening spalam około 600 kalorii. I tak 4 razy w tygodniu. Tylko trzeba uważać na węgle. Koniecznie trzeba uzupełnić węgle zaraz po treningu, żeby nie spalić mięśnie, a jakieś 30-45 minut po treningu posiłek białkowy.

U mnie z nadwyżki po wizycie teściów zostało 900 gr, dziś i jutro mam PP więc mam nadzieję, że się tego pozbędę i już do świąt grzeczniutko, tak żeby na Wigilię zacząć III fazę.

Podpis zmienię jak zobaczę kolejną najniższą wagę.

Dużych spadków i udanego dnia
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72

Edytowane przez Ulcia2512
Czas edycji: 2010-11-03 o 06:20
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 06:24   #3873
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Witajcie Kochane DUkaneczki<anie>
widzę że ktoś tu znów chciał 1 faze przedłużać ja nie będę powtarzać tego co koleżanki już o tym powiedziały bo mają rację ... można wydłużyć ale faze nr 2
Gratuluje wszystkim spadeczków sama mam nadzieję ze też jakiś jutro zaliczę no i co jeszcze miłego dzionka że tak powiem

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
A to taki przymus konieczny?
Bo ja nie wcinam otrębów codziennie. Może dlatego mam takie problemy z porcelaną...

Muszę się wziąć w garść i wcinać te 3 łyżki dziennie, może mi wtedy się to unormuje.

Patrz, ech! Czytałam książkę od deski do deski, siedzę tu na forum już od miesiąca a jakoś mi umknęło, że TRZEBA CODZIENNIE 3 łyżki. Myślałam, że należy od czasu do czasu. Sama nie wiem skąd mi się to wzięło
W książce Dukan pisze o tym że są konieczne 2-3 łyżki, 3 przeznaczone dla tych którzy mają ostre problemy z porcelanką, po drugie otręby obniżają nam cholesterol . Nie można przekraczać 3 łyżek bo to konieczność no ale są one niezbędne codziennie
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 06:32   #3874
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

waga 52,2 nie dość, że wzrost to zastój znowu. ale grzecznie az za grzecznie dukam. odstawilam te cholerne niedozowolone produkty. moze to owu. ehh. marze o 5 i 0 na wadze
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 06:38   #3875
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
waga 52,2 nie dość, że wzrost to zastój znowu. ale grzecznie az za grzecznie dukam. odstawilam te cholerne niedozowolone produkty. moze to owu. ehh. marze o 5 i 0 na wadze
wachania wagowe 0,5kg s noralne w organiźmie nawet 1 kg . wiem że to nie buduje ale co poradzić taki ludzki organizm... wg mnie Twój broni się przed dalszym schudnięciem ja też tak miałam bo diecie na której schudłam do 58 kg i mimo 1,5 godziny ćwiczeń dziennie i prawie nie jedzeniu <głupota ale chyba kazda z nas ją przeszła> nie mogłam zejść poniżej tej wagi :/

Ale jeśli chcesz to oczywiście ciągnij dalej 2 faze może w końcu zejdzie teraz organizm się broni ale może odpuści ja życzę powodzenia i wytrwałości

Edytowane przez kasssikk19
Czas edycji: 2010-11-03 o 07:04
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 07:01   #3876
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

A czy jeżeli w pierwszym dniu diety zjadłam tylko mały kawałek kurczaka i jeden jogurt (czyli prawie nic) i nie jadłam otrębów to to się liczy jako 1szy dzień i nie mogę przedłużyć 1 fazy o 1 dzień?
Bo w sumie to miałam w 1szy dzień głodówkę, a nie dietę białkową.

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Czuję się "napompowana" po tej wczorajszej sałatce (jogurt, korniszon, kurczak wędzony, cebula, pieprz, sól, curry). Nie wiem czy to dobrze. Wydaje mi się ta sałatka bardzo tucząca Czy na pewno jest ona ok w 1 fazie? Bo może popełniłam błąd.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 07:07   #3877
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A czy jeżeli w pierwszym dniu diety zjadłam tylko mały kawałek kurczaka i jeden jogurt (czyli prawie nic) i nie jadłam otrębów to to się liczy jako 1szy dzień i nie mogę przedłużyć 1 fazy o 1 dzień?
Bo w sumie to miałam w 1szy dzień głodówkę, a nie dietę białkową.
Ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie dieta proteinowa polega na jedzeniu czystych protein ale nie powinniśmy też rozpoczynać jej od głodówki , jogurtu nie należy traktować jako osobnego produktu ze względu na to jaki jest jego skład węgli ma więcej niż białka , zwykle dodajemy go do posiłków jako uzupełniacz sos itp. Ja osobiście nie przedłużałabym fazy 1 dla własnego dobra co Ty zrobisz to już Twój wybór ... przypominam że na fazie 1 tracimy wode dopiero na 2 rozpoczyna się chudnięcie z tłuszczu... 2 możesz wydłużyć do upragnionej wagi 1 nie ... i nie głodź się bo nie o to chodzi w tej diecie

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czuję się "napompowana" po tej wczorajszej sałatce (jogurt, korniszon, kurczak wędzony, cebula, pieprz, sól, curry). Nie wiem czy to dobrze. Wydaje mi się ta sałatka bardzo tucząca Czy na pewno jest ona ok w 1 fazie? Bo może popełniłam błąd.
jest ok na 1 faze ale pamiętajmy o tym że ogórka możemy dodawać jak przyprawy czyli n ie wiele tak samo cebuli . .. mają one jednak węgle .
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 07:20   #3878
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

od piątku będę chodziła na basen. a we wtorki na areobic. plus u siebie w domu na rowerku 20 min dziennie+150 brzuszków, musi sie udać
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 07:21   #3879
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Witam wszystkie Dukające
wsuwam właśnie placuszki tuńczykowe (btw: Fenris, na zimno są równie smaczne, co na ciepło, je także mogłabyś zabierać np. do pracy czy gdzie tylko chcesz, o ile lubisz tuńczyka wpisując "plauszki tuńczykowe dukan" w google ten przepis wyskakuje jako 1, z tym, że ja miałam jeszcze inny i dodawałam 1 łyżeczkę musztardy), pozostałość z wczorajszej kolacji.
Finalnie, niezależne ode mnie wydarzenia, zmusiły mnie, w między czasie, do wyjazdu i zaczęłam Dukać od wczoraj. Spadek wagi po 1 dniu jest naprawdę dość wysoki, aż się trochę przestraszyłam
miłego dnia Dukaneczki

Edytowane przez martasdz
Czas edycji: 2010-11-03 o 07:23
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 07:58   #3880
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
jogurtu nie należy traktować jako osobnego produktu ze względu na to jaki jest jego skład węgli ma więcej niż białka , zwykle dodajemy go do posiłków jako uzupełniacz sos itp.
A czy jeżeli jem jogurt/serek wiejski/kefir itp jako jeden posiłek to źle? Bo jestem tak przyzwyczajona. Np w pracy oprócz sałatki mam jogurt jako 1 posiłek, kilka plastrów szynki drobiowej jako drugi posiłek... Na razie nie mogę jeść warzyw, także nie łączę.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:09   #3881
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A czy jeżeli jem jogurt/serek wiejski/kefir itp jako jeden posiłek to źle? Bo jestem tak przyzwyczajona. Np w pracy oprócz sałatki mam jogurt jako 1 posiłek, kilka plastrów szynki drobiowej jako drugi posiłek... Na razie nie mogę jeść warzyw, także nie łączę.
serek wiejski sama jem jako osobny posilek ale jogurt kefir raczej nie nadają się na osobny posiłek można je dodać do czegoś do sałatki zmieszać z otrębami z szynką nie wiem jest bardzo dużo przepisów możesz sobie omleta usmażyć albo placuszki ... KOchana to nie kopenhadzka tu się nie głodzimy 1500kcal zjadamy spokojnie

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
od piątku będę chodziła na basen. a we wtorki na areobic. plus u siebie w domu na rowerku 20 min dziennie+150 brzuszków, musi sie udać
może tak prędzej Ci się uda ale przy białku napewno rozwiną się mięśnie podczas ćwiczeń
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 08:24   #3882
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
A wiesz, że ja też? Jestem taką sadystką, że jak mam zakwasy, to sobie paluchami naciskam tam, gdzie boli, albo robie jeszcze więcej brzuszków, żeby bardziej bolalo.

Jak byłam młoda i piękna (tzn. dalej jestem młoda, ale piękna, to byłam dobre 6-7 lat temu), to tańczyłam w zespole tańca nowoczesnego i wręcz UWIELBIAŁAM siłówki i zakwasy na 2 dzień. To takie faje uczucie jest
Ja mam dokladnie to samo, uwielbiam zakwasy bo sa one oznaka ze ruszylam tylek

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
a na porcelanę mi nie pomagają z resztą na mnie w tej kwestii nic nie skutkuje.. ostatnio nawet Colon C zawodzi
U mnie jedyne co jeszcze w miare dziala to kiszona kapusta, która wcinam na PW. Co do otrebow to mam wrazenie ze u mnie dzialaja wrecz przeciwnie

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
od piątku będę chodziła na basen. a we wtorki na areobic. plus u siebie w domu na rowerku 20 min dziennie+150 brzuszków, musi sie udać
Ja wlasnie w zeszlym tygodniu odwiedzilam wreszcie silownie, bylam wczoraj a dzisiaj chyba kupie karnet, bo cos czuje ze na te durne bryczesy i oponke to tylko cwiczenia pomoga. A pozatym spedzam sylwestra we Wloszech na nartkach wiec musze zdecydowanie poprawic kondycje

A tak pozatym to gratuluje wszystkim spadkow
A dla tych ktorzy mieli + nie przejmujcie sie u mnie tez stoi
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:33   #3883
nenka83
Raczkowanie
 
Avatar nenka83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

witam, witam
u mnie stoi bo @.
co do kiszonej kapusty co cos musi w tym byc. jak mialam ostatnio PW o do kurczaka nazarłam sie kiszonej i tak mnie popedzilo, ze ho ho
moze warto to opatentowac jako najzdrowszy sposob na zaparcia
__________________
7.10.10 - 85,5kg
13.10.10 - 84,3kg
6.12.10 - 79,2kg
cel I - 75kg
cel ostateczny- 65kg
nenka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:36   #3884
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dziewczyny a mam jeszcze pytanko, pewnie juz o tym bylo ale cooooz
Mozna mrozic dukanowy serniczek? jezeli tak to w czym najlepiej????
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:50   #3885
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Dukające
wsuwam właśnie placuszki tuńczykowe (btw: Fenris, na zimno są równie smaczne, co na ciepło, je także mogłabyś zabierać np. do pracy czy gdzie tylko chcesz, o ile lubisz tuńczyka wpisując "plauszki tuńczykowe dukan" w google ten przepis wyskakuje jako 1, z tym, że ja miałam jeszcze inny i dodawałam 1 łyżeczkę musztardy), pozostałość z wczorajszej kolacji.
Niestety nie znoszę tuńczyka.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
serek wiejski sama jem jako osobny posilek ale jogurt kefir raczej nie nadają się na osobny posiłek można je dodać do czegoś do sałatki zmieszać z otrębami z szynką nie wiem jest bardzo dużo przepisów możesz sobie omleta usmażyć albo placuszki ... KOchana to nie kopenhadzka tu się nie głodzimy 1500kcal zjadamy spokojnie
Otrębów mogę jeść tylko dwie łyżki dziennie i postanowiłam zjadać te dwie na śniadanie. I tak też dzisiaj zrobiłam.
A do pracy omleta nie wezmę :/ Zresztą u mnie na patelni nawet jajko sadzone bez tłuszczu nie wychodzi.

Ech grubo się jakoś dzisiaj czuję, rozepchało mi brzuch strasznie po tej sałatce. A wczoraj na jogurtach i jajku było tak lekko.

Wy tak wszystkie chudniecie w 1szej fazie po kilka kg, a ja się czuję jakbym przytyła.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:59   #3886
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dzięki za przepis na placki otrębowe
Czyli powinnam zrobić 4 dni uderzeniówki, tak jak "radzi Dukan"?

A jak to jest z korniszonami, przecież każde ogórki konserwowe zawierają cukier.
Skoro Dukan radzi 4 dni to powinnaś zrobić 4 skoro jesteś na diecie Dukana.. no chyba, że wolisz zrobić 6 albo 10 dla własnego widzi mi się bo jesteś na diecie "moje widzi mi się i trochę Dukana ".

Nie, nie każde ogórki konserwowe zawierają cukier.
Tak samo jak ryby - rolmopsy czy bismarcki można z powodzeniem znaleźć bez cukru.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:09   #3887
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Skoro Dukan radzi 4 dni to powinnaś zrobić 4 skoro jesteś na diecie Dukana.. no chyba, że wolisz zrobić 6 albo 10 dla własnego widzi mi się bo jesteś na diecie "moje widzi mi się i trochę Dukana ".
Ale napisałam jaka jest sytuacja. W pierwszy dzień prawie nic nie jadłam i nie jadłam otrębów, więc nie wiem czy to ma się liczyć jako pierwszy dzień.
Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Nie, nie każde ogórki konserwowe zawierają cukier.
Tak samo jak ryby - rolmopsy czy bismarcki można z powodzeniem znaleźć bez cukru.
Byłam w kilku sklepach - każde ogórki konserwowe, które znalazłam, zawierają cukier. Rolmopsy też coś miały zakazanego, nie pamiętam już czy olej czy cukier.

Wie ktoś gdzie we Wrocławiu można znaleźć ogórki bez cukru lub ryby w puszce (oprócz tuńczyka) w sosie własnym?

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2010-11-03 o 09:25
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:13   #3888
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cześć szczypiorki!

U mnie spadek 600 g!!!!!

jeszcze 4,3 kg i zobacze 6 z przodu!

ale sie ciesze! Aż se zrobie jakieś mega pyszne proteinowe śniadanie

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Byłam w kilku sklepach - każde ogórki konserwowe, które znalazłam, zawierają cukier. Rolmopsy też coś miały zakazanego, nie pamiętam już czy olej czy cukier.

Wie ktoś gdzie we Wrocławiu można znaleźć ogórki lub ryby w puszce (oprócz tuńczyka) bez cukru?

A ja zamiast korniszonów wcinam KISZONE! Własnej roboty. Bo wiem, że nie mają cukru, bo zalewa do ogórków kiszonych zrobiona jest tylko z soli i wody. O!
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:20   #3889
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
A ja zamiast korniszonów wcinam KISZONE! Własnej roboty. Bo wiem, że nie mają cukru, bo zalewa do ogórków kiszonych zrobiona jest tylko z soli i wody. O!
Przecież soli dużo nie można.
A ja jestem na 1 fazie i nie mogę jeść kiszonych.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Czy to będzie ok, jeśli nic nie schudnę w 1 fazie? Już 3 dzień (tzn pierwszy był głodówką) i raczej nic nie spadło. Piję 1,5-2l wody dziennie, jem tylko białko i mięso, od wczoraj jem otręby owsiane. Zjadłam też korniszona, cebulę. Trochę mi dziwnie, że jeszcze nie schudłam.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2010-11-03 o 09:21
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 09:21   #3890
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Ogórki kiszone nie są słone, tylko kwaśne. Z resztą masz je jeść jako przyprawę, więc maksymalnie jednego ogórka dziennie. Uwierz mi, nie ma w tym tony soli.

A jak masz problemy z tym, żeby jenak je jeść, to poczekaj do fazy II
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:23   #3891
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
Ogórki kiszone nie są słone, tylko kwaśne. Z resztą masz je jeść jako przyprawę, więc maksymalnie jednego ogórka dziennie. Uwierz mi, nie ma w tym tony soli.

A jak masz problemy z tym, żeby jenak je jeść, to poczekaj do fazy II
Oczywiście, że nie mam, bo je lubię Tylko myślałam, że nie wolno.

A jeśli kupiłam ogórki konserwowe z cukrem to źle? Myślałam, że nie ma innych i zjadłam wczoraj takie jakie kupiłam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:27   #3892
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Jak zjadłaś jednego, to myślę, że świat się nie zawali.

Ja na początku diety trzymałam się kurczowo książki i nie jadłam nic, czego nie mogłam. Ale teraz, np. keczup zwykły jest zakazany, a ja go wcinam (nie zaraz tonami, ale kleksa na plastrze szynki sobie czasem zrobie). Muszę zużyć najpierw to, co mam, bo mam 3 butelki keczupu w lodówce, to nie będę kupować kolejnego
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:39   #3893
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Czy to będzie ok, jeśli nic nie schudnę w 1 fazie? Już 3 dzień (tzn pierwszy był głodówką) i raczej nic nie spadło. Piję 1,5-2l wody dziennie, jem tylko białko i mięso, od wczoraj jem otręby owsiane. Zjadłam też korniszona, cebulę. Trochę mi dziwnie, że jeszcze nie schudłam.
Kochana a powiedz mi czy Ty się ważysz i nie chudniesz czy nie widzisz tego po ubraniach? Przecież I faza to woda i tylko woda a potem dopiero spalamy tłuszcz. Poza tym jeżeli waga przed zaplanowanym upływem I fazy przestaje spadać to znak, że mamy już wskoczyć na II.
Więc jak z tą waga?
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:46   #3894
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
wachania wagowe 0,5kg s noralne w organiźmie nawet 1 kg . wiem że to nie buduje ale co poradzić taki ludzki organizm... wg mnie Twój broni się przed dalszym schudnięciem ja też tak miałam bo diecie na której schudłam do 58 kg i mimo 1,5 godziny ćwiczeń dziennie i prawie nie jedzeniu <głupota ale chyba kazda z nas ją przeszła> nie mogłam zejść poniżej tej wagi :/

Ale jeśli chcesz to oczywiście ciągnij dalej 2 faze może w końcu zejdzie teraz organizm się broni ale może odpuści ja życzę powodzenia i wytrwałości
jakos znajomo mi to brzmi... :P

Cytat:
Napisane przez Kasiulek1029 Pokaż wiadomość
Ja mam dokladnie to samo, uwielbiam zakwasy bo sa one oznaka ze ruszylam tylek



U mnie jedyne co jeszcze w miare dziala to kiszona kapusta, która wcinam na PW. Co do otrebow to mam wrazenie ze u mnie dzialaja wrecz przeciwnie



Ja wlasnie w zeszlym tygodniu odwiedzilam wreszcie silownie, bylam wczoraj a dzisiaj chyba kupie karnet, bo cos czuje ze na te durne bryczesy i oponke to tylko cwiczenia pomoga. A pozatym spedzam sylwestra we Wloszech na nartkach wiec musze zdecydowanie poprawic kondycje

A tak pozatym to gratuluje wszystkim spadkow
A dla tych ktorzy mieli + nie przejmujcie sie u mnie tez stoi
o kurcze..tez tak chce spedzic sylwka........

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Niestety nie znoszę tuńczyka.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------


Otrębów mogę jeść tylko dwie łyżki dziennie i postanowiłam zjadać te dwie na śniadanie. I tak też dzisiaj zrobiłam.
A do pracy omleta nie wezmę :/ Zresztą u mnie na patelni nawet jajko sadzone bez tłuszczu nie wychodzi.

Ech grubo się jakoś dzisiaj czuję, rozepchało mi brzuch strasznie po tej sałatce. A wczoraj na jogurtach i jajku było tak lekko.

Wy tak wszystkie chudniecie w 1szej fazie po kilka kg, a ja się czuję jakbym przytyła.
ee tez tak mialam...ale uwierz mi, to mylne wrazenie


dziewczynki...u mnie dzis szatanski dzien... obudzilam sie z ogromnym bolem glowy..zupelnie jakbym cala noc robila o, tak ===>>
ale to nic........wchodze na wage a tu mym oczom ukazaly sie 3 szostki 66,6 kg hahahahhahaha ale mialam polew... no i radosc..bo to oznacza kolejny spadek..tym razem o 200 g

wiecie co..coraz bardziej sie przekonuje, ze regularnosc posilkow i nie przejadanie sie i na dukanie poplaca... i picie wiekszej ilosci plynu..ja mysle ze dlatego ruszylo...
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>

Edytowane przez zmienniczka
Czas edycji: 2010-11-03 o 09:49
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:46   #3895
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Kochana a powiedz mi czy Ty się ważysz i nie chudniesz czy nie widzisz tego po ubraniach? Przecież I faza to woda i tylko woda a potem dopiero spalamy tłuszcz. Poza tym jeżeli waga przed zaplanowanym upływem I fazy przestaje spadać to znak, że mamy już wskoczyć na II.
Więc jak z tą waga?
Tzn to jest tak: dietę zaczęłam od poniedziałku. Dopiero wczoraj kupiłam baterię do wagi, także dzisiaj rano zważyłam się pierwszy raz.
W poniedziałek i wtorek czułam się fajnie, lekko. Po zjedzeniu sałatki z ogórkiem itd (wczoraj wieczorem i dziś też ją jadłam) czuję się spuchnięta, ciężka, ledwo mieszczę się w spodnie.
Ale wagowo nie wiem czy schudłam od poniedziałku, bo niestety nie miałam działającej wagi
Także wnoszę tylko po ubraniach, że nie schudłam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:47   #3896
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Czy to będzie ok, jeśli nic nie schudnę w 1 fazie? Już 3 dzień (tzn pierwszy był głodówką) i raczej nic nie spadło. Piję 1,5-2l wody dziennie, jem tylko białko i mięso, od wczoraj jem otręby owsiane. Zjadłam też korniszona, cebulę. Trochę mi dziwnie, że jeszcze nie schudłam.
Na I fazie sie nie chudnie tylko traci wode, wiec jezeli kg nie schodza to znaczy ze nie mialas/mialas bardzo malo wody w organizmie
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:51   #3897
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Podpowiedzcie mi jeszcze proszę, bo zapomniałam.
W nabiale ma białka ma być więcej niż węglowodanów+tłuszczu, tak?
A jeśli np w jogurcie białka jest mniej to nie mogę go zjeść?

I czy dopuszczalna ilość tłuszczu to 4g czy 4%?

Znalazłam takie rybki i ogórki na wątku o produktach:
- SZPROT WĘDZONY z Biedronki (fajny bo bez oleju i zadnych sosow)
- Rollmops (firma nautica) - marynowane płaty śledziowe z ogórkiem w aromatycznej zalewie korzennej (do kupienia w sieci sklepów Lidl)
- korniszony carrefour bez cukru

Cytat:
Napisane przez Kasiulek1029 Pokaż wiadomość
Na I fazie sie nie chudnie tylko traci wode, wiec jezeli kg nie schodza to znaczy ze nie mialas/mialas bardzo malo wody w organizmie
Czytałam o tym. Mam do zrzucenia 15-20kg, także myślę, że wody miałam dużo w organizmie. Dziwne to.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2010-11-03 o 09:52
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:02   #3898
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie mi jeszcze proszę, bo zapomniałam.
W nabiale ma białka ma być więcej niż węglowodanów+tłuszczu, tak?
A jeśli np w jogurcie białka jest mniej to nie mogę go zjeść?

I czy dopuszczalna ilość tłuszczu to 4g czy 4%?

Znalazłam takie rybki i ogórki na wątku o produktach:
- SZPROT WĘDZONY z Biedronki (fajny bo bez oleju i zadnych sosow)
- Rollmops (firma nautica) - marynowane płaty śledziowe z ogórkiem w aromatycznej zalewie korzennej (do kupienia w sieci sklepów Lidl)
- korniszony carrefour bez cukru



Czytałam o tym. Mam do zrzucenia 15-20kg, także myślę, że wody miałam dużo w organizmie. Dziwne to.
Ilosc wody w organizmie nie jest zalezna od tego ile ma sie do zrzucenia tylko od np czy masz owulacje czy nie, czy jestes przed okresem itp, itd
Co do jogurtow to wogole staramy sie ich nie jesc, tylko uzywac jako dodatku np do zrobirnia sosu. Ogolnie jogurty ktorych W+T<B sa bodajze tylko dwa Jovi 0% i ja ost znaazlam jeszcze Maćkowy ZERO
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:03   #3899
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Jak już powymieniałyśmy się opiniami na temat ogórków, to ja bym chciała zmienić temat

Dziewczyny, co robicie, żeby wasz biust nie zrobił się obwisły jak u stuletniej babuni??

Używacie jakichś balsamów ujędrniających?
Ja mam duuuuży biust i czuje, że trochę mi zwiotczał i nie wiem jaki balsam kupić, czy krem.
Doradźcie coś sprawdzonego
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:15   #3900
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Kasiulek1029 Pokaż wiadomość
Ilosc wody w organizmie nie jest zalezna od tego ile ma sie do zrzucenia tylko od np czy masz owulacje czy nie, czy jestes przed okresem itp, itd
Co do jogurtow to wogole staramy sie ich nie jesc, tylko uzywac jako dodatku np do zrobirnia sosu. Ogolnie jogurty ktorych W+T<B sa bodajze tylko dwa Jovi 0% i ja ost znaazlam jeszcze Maćkowy ZERO
Czyli jeżeli np. zrobię sobie sałatkę z jogurtu i makreli/kurczaka wędzonego (+ ew. jajka) to będzie to lepsze danie dla mnie niż sam jogurt, nawet jeśli zjem je 3-4 razy dziennie (podczas pracy)?

Jogurt, który obecnie mam to Danone Naturalny bez cukru. W 100g: białko 4,6g; węglowodany 6,1g; tłuszcz 2g.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co robicie, żeby wasz biust nie zrobił się obwisły jak u stuletniej babuni??
Też mi się to przyda. Po ostatnim chudnięciu zrobiły mi się na biuście rozstępy po bokach
Myślałam o peelingu podczas kąpieli, może to pomoże?

Napiszę jeszcze odnośnie swojego niechudnięcia itp Piszecie o "porcelanie", a ja mam w druga stronę.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.