Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 08:57   #4681
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

hej chudziny!
dziś spadek 200 g! ale się cieszę, waga teraz jezdzie jak szalona!
jszcze 1, 3 kg i przechodzę na III fazę! Los wreszcie się do mnie uśmiechnął nawet jestem na PW i spada... jakieś cuda się tutaj wyprawiaja
Zyczę wam także spadków.;*

Dziewczyny, co dzisiaj dobrego wciągniecie? Jestem na PW...;P i juz nie mam pomysłow, a czsu na jakies sompliwone przepisy pewnie nie tylko ja nie mam...;/
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 08:57   #4682
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

hello
gratulacje dla spadkowiczek
u mnie dzisiaj ostatni 5 dzien uderzeniowy, już zrobiłam zakupy na jutzrejsza uczte warzywną

mam pytanie, bo mam juz serdecznie dość mięsa pieczonego, duszonego, na parze.. czy jak zrobie zupę z ugotowanym mięsem i warzywami ale warzywa wyjmę to na proteinowym dniu moge ja zjeść?? czy w tym wywarze juz jest za dużo węgli z warzyw...??
robicie zupy na proteinowych dniach..??jakie??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 08:58   #4683
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dziewczyny, trochę zgłupiałam, oświećcie mnie – problem dotyczy II fazy, dni czysto proteinowych. Czy wtedy trzymamy się jadłospisu z uderzeniówki, czy tylko chodzi o spożywanie wyłącznie protein? Mam na myśli, czy na dniach proteinowych w II fazie, mogę jeść dozwoloną ilość skrobii, proszku do pieczenia, kakao, itp. Bo w I fazie przecież te produkty są zabronione... Do tej pory jadłam ale może robię źle
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:02   #4684
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trochę zgłupiałam, oświećcie mnie – problem dotyczy II fazy, dni czysto proteinowych. Czy wtedy trzymamy się jadłospisu z uderzeniówki, czy tylko chodzi o spożywanie wyłącznie protein? Mam na myśli, czy na dniach proteinowych w II fazie, mogę jeść dozwoloną ilość skrobii, proszku do pieczenia, kakao, itp. Bo w I fazie przecież te produkty są zabronione... Do tej pory jadłam ale może robię źle
1 łyżeczka kakao skrobii proszk też niewielkie ilości .
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:13   #4685
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
hej chudziny!
dziś spadek 200 g! ale się cieszę, waga teraz jezdzie jak szalona!
jszcze 1, 3 kg i przechodzę na III fazę! Los wreszcie się do mnie uśmiechnął nawet jestem na PW i spada... jakieś cuda się tutaj wyprawiaja
Zyczę wam także spadków.;*

Dziewczyny, co dzisiaj dobrego wciągniecie? Jestem na PW...;P i juz nie mam pomysłow, a czsu na jakies sompliwone przepisy pewnie nie tylko ja nie mam...;/
gratuluje fajnie ze juz nie dlugo idziesz na III. przede mna jeszcze daleka droga
ja takze dzis jestem na PW i bede jadla kalafiorka, salatke z kopru wloskiego, krewetki i lososia wedzonego... a na kolacje watrubka i te same warzywka...
mozesz mi powiedziec jakim sposobem sie odchudzasz? 5/5 czy 1/1?
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:14   #4686
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Wlasnie w pytanie na śniadanie mowia o diecie Dukana i pierwszy raz wypowiadaja sie bardzo pozytywnie, podkreslaja ze ludzie mowia takie negatywne rzeczy o niej dlatego ze nie stosuja III i IV fazy i dlatego maja efekt jo-jo i dlatego maja problemy ze zdrowiem.
Wreszcie ktos powiedzial cos z sensem
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:19   #4687
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Gratuluje Zmienniczko!!!
Wiem, ze z @ jest tu ciezko, ja sie naczytalam conieco, ze sie spoznia @ dziewczynom, a wraz z tym nadzieja na spadek. Teraz bedzie juz z gorki, oczekuj dobrych wiesci za kilka dni

---------- Dopisano o 02:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:55 ----------

j


a mnie sie wlasnie zwczesnila hehehhe stad takie mega zaskoczenie..zazwyczaj dostaje po 4 tyg a teraz po 3..kompletna niespodziewajka

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
<Nie moge spac. Dziewczyny i rodzynki- nie pijcie coli na wieczor i nie pijcie jej z kawa, to tyle, mam za swoje, bede sie meczyc do rana. Ps, a co do coli light czy zero, to nie ma roznicy, tylko kolorem sie roznia i tym, ze niby ta cola zero jest dla machos, a ta light dla kobiet ( chodzi o butelke), a tak naprawde to jeden... Ale z tego co mi sie udalo przesledzic w watkach 1-16, bo juz tyle nadrobilam, to cola zero jakos lepiej smakowala. Kwestia gustu, ale chyba butelka ma znaczenie, bo wplywa na smak, z tego taki moral, ze trzeba pic pepsi, ale teraz jaka- max, light...<????????
ja najbardziej lubuje pepsi light

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
hej kasik ja tez czekam na @ jutro ma byc i szczerze mowiac modle sie zeby nie przyszla... trzymajcie za mnie kciuki bo ta dlugo sie staram o dzidzie
hehe mialam odwrotnie 3 mam za Was kciuki

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
hej chudziny!
dziś spadek 200 g! ale się cieszę, waga teraz jezdzie jak szalona!
jszcze 1, 3 kg i przechodzę na III fazę! Los wreszcie się do mnie uśmiechnął nawet jestem na PW i spada... jakieś cuda się tutaj wyprawiaja
Zyczę wam także spadków.;*

Dziewczyny, co dzisiaj dobrego wciągniecie? Jestem na PW...;P i juz nie mam pomysłow, a czsu na jakies sompliwone przepisy pewnie nie tylko ja nie mam...;/
karlus..ale bede tesknic...mam nadzieje ze bedziesz nadal do nas zagladac?? no i gratuluje chudzinko
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 09:21   #4688
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Kasiulek1029 Pokaż wiadomość
Wlasnie w pytanie na śniadanie mowia o diecie Dukana i pierwszy raz wypowiadaja sie bardzo pozytywnie, podkreslaja ze ludzie mowia takie negatywne rzeczy o niej dlatego ze nie stosuja III i IV fazy i dlatego maja efekt jo-jo i dlatego maja problemy ze zdrowiem.
Wreszcie ktos powiedzial cos z sensem
masz absolutna racje, ja sie spotkalam z osobami co robia sobie uderzeniowke przez 10 dni tak od czasu do czasu zeby szybko schudnac, tylko ze wszystkie kg wracaja...
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:50   #4689
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
gratuluje fajnie ze juz nie dlugo idziesz na III. przede mna jeszcze daleka droga
ja takze dzis jestem na PW i bede jadla kalafiorka, salatke z kopru wloskiego, krewetki i lososia wedzonego... a na kolacje watrubka i te same warzywka...
mozesz mi powiedziec jakim sposobem sie odchudzasz? 5/5 czy 1/1?
jadę trybem 5/4 czyli 5 dni protein i 4 warzyw. jak przeszlam na taki tryb to tez wreszcie ruszylo, a zreszta mi PW jakoś do szczęścia nie było potrzebne podobno 5/5 jest lepsze to tak waga sie nie waha i widac efekty takie jest moje zdanie

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość

karlus..ale bede tesknic...mam nadzieje ze bedziesz nadal do nas zagladac?? no i gratuluje chudzinko
ja też będę tesknić;* pewnie ze bede zagladac, do konca diety i jeszcze dłużej.
dziekuje za ;*
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:23   #4690
Aganiala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ŻORY
Wiadomości: 98
GG do Aganiala
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez squaara Pokaż wiadomość
nie martw sie u mnie szybko poszlo na poczatku bo 7kg przytylam w 2,5 miesiaca... Wiec rownie szybko czesc spadla.. Wystarczylo pewnie odstawienie potraw na oleju i ryzu i ciasteczek i makaronu...
Teraz zobaczymy...
Szczegolnie ze ciezko mi sie tej diety tak na 100% trzymac... ;o

oj mi czasem jest też bardzo cięzko.

Dziekuje za wsparcie i życzę powodzenia !!!
__________________
DROGA DO CELU JEST RÓWNIE WAŻNA
JAK ON SAM!!!
Z SOS - odchudzanie od 25.01.2012
Faza I - 80 kg

mam nadzieję, że będzie: 60

Aganiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 11:07   #4691
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

rozgrzany ciagnacy sie twarog ? Napisz cos wiecej, blagam [/QUOTE]
to nic specjalnego, wrzucam go do mikrofali albo na patelnie i przyprawiam, z braku laku... niestety nie jest taki sam jak zolty ser pozdro))
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 11:15   #4692
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
witaj w klubie, ja mam to samo pamietam jak kiedys sie uczylam do egzminu, szykowalam sobie super mocna kawe a po 2 godzinach nauki moja mama znajdowala mnie na podlodze w "spiaczce"
myslalam ze to cisnienie, ale nie, moj organizm toleruje kofeine jak wode
U mnie to samo, z nauka na egzaminy mam problem, czasem chetnie bym nocke zarwala ale natury nie oszukasz, zadna kawa Czasem red bull pomoze Ale kawa zupelnie nie Czesto wypijam jakas mocna kawe i ide za 10 minut spac

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
to nic specjalnego, wrzucam go do mikrofali albo na patelnie i przyprawiam, z braku laku... niestety nie jest taki sam jak zolty ser pozdro))
bede musiala sprobowac koniecznie!!

A poza tym +100 g
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 11:18   #4693
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16



...co by tu sobie pysznego dzis przygotowac...
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 11:22   #4694
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

mam pytanie, w przepisach w książce dukana często występuje odtłuszczony twarożek, chodziu tu o twarożek typu Philadelphia, taki twarog zmielony kilkakrotnie czy jaki? i jeszcze jendo pytanie, również z książki, "1 porcja drożdży" jak mam to rozumiec, paczka suchych drożdży?
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 11:32   #4695
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez aleksaa Pokaż wiadomość
mam pytanie, w przepisach w książce dukana często występuje odtłuszczony twarożek, chodziu tu o twarożek typu Philadelphia, taki twarog zmielony kilkakrotnie czy jaki? i jeszcze jendo pytanie, również z książki, "1 porcja drożdży" jak mam to rozumiec, paczka suchych drożdży?
odtluszczony twarozek to taki z max 4% tluszczu wiec z tego co mi wiadomo nie philadelphia...a 1 porcja drozdzy...hmm tu mnie pani zaskoczyla tym pytaniem aaaa suchych drozdzy..chodzi pewnie o te w proszku...
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>

Edytowane przez zmienniczka
Czas edycji: 2010-11-12 o 11:39
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:16   #4696
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

przepraszam, ze przynudzam ale czy wie ktoras jak z tymi zupami na uderzeniówce (P) ?? gotujecie? bez warzyw czy z nimi i wyrzucacie..??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:22   #4697
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Myślę sobie co jutro wziąć do szkoły do jedzenia.
Myślałam nad cienko pokrojoną w paseczki piersią z kurczaka, to na patelnię i przysmażyć. Ale czy nie będzie za suche?
Myślałam też nad serkiem wiejskim, ale tak z łyżką w torebce chodzić...

Hmmm... Potrzebuję pomysłu na coś łatwojadalnego na dzień P. Mogłabym zrobić sernik, ale to za dużo roboty, a dzisiaj nie mam czasu.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
przepraszam, ze przynudzam ale czy wie ktoras jak z tymi zupami na uderzeniówce (P) ?? gotujecie? bez warzyw czy z nimi i wyrzucacie..??
Ja bym warzywa wyjęła i zjadła zupę bez warzyw. Skoro można rosół to na logikę i inne zupy po wyjęciu warzyw.

A właśnie. Czeka na mnie pyszny rosół w domu. Jak się robi lane kluski Dukanowe???
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:23   #4698
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
przepraszam, ze przynudzam ale czy wie ktoras jak z tymi zupami na uderzeniówce (P) ?? gotujecie? bez warzyw czy z nimi i wyrzucacie..??
Na P niestety taka typowa zupa ni ma zbytnio racji bytu - jedynie rosół ugotowany na obranych nogach z kurczaka, do tego trochę ziela angielskiego, liści laurowych, Vegety lub jakieś zieleninki, cebuli - gotujesz go na wolnym ogniu. Z makaronu nici ale możesz zrobić sobie kluski jajeczne albo wrzucić trochę otrębów na talerz a te nogi możesz sobie obrać i wrzucić mięsko do zupy.
Na PW dorzucam już potem do tego warzywka (najczęściej mieszanka Hortex "zupa prezydencka") i zupka gotowa
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:26   #4699
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Myślę sobie co jutro wziąć do szkoły do jedzenia.
Myślałam nad cienko pokrojoną w paseczki piersią z kurczaka, to na patelnię i przysmażyć. Ale czy nie będzie za suche?
Myślałam też nad serkiem wiejskim, ale tak z łyżką w torebce chodzić...

A właśnie. Czeka na mnie pyszny rosół w domu. Jak się robi lane kluski Dukanowe???
ja z rzeczy " na wynos" daje Tzetowi: galaretke z kurczaka, sałatki wersje różne, jajko + łosoś, tuńczyk, szynka co tam mam + ser biały+ ogórek+ troche musztardy, serek wiejski, sledz w kawaleczkach z lidla, wedline w plasterkach..itp

co do kluseczek jak robie dzisiaj do tej zupy: maka z otrab + jajko i wlewam lub jest wersja maka z otrab z ciepła wodą zarobic i kroic kluseczki..
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 12:29   #4700
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dzięki Ja znalazłam jeszcze taki przepis:
Pół jajka, łyżeczka skrobi kukurydzianej, dwie małe łyżeczki zmielonych otrębów owsianych.

Ciekawe jak wyjdą.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:47   #4701
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

ale sie obzarlam, zaraz pekne zaraz sie zabieram za serniczek bo mam ochote na slodkie...
wiecie co bylam dzis u kolezanki co ma silownie i gadalysmy o dietach proteinowych i ona powiedziala mi ze istnieja produkty typu makaron albo muffiny itp o wysokiej zawartosci protein...
jak skoncze diete to chyba sie w nie zaopatrze np makaron ma 60 g protein 14g wegla i 3g tluszczu...
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:50   #4702
nenka83
Raczkowanie
 
Avatar nenka83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
ale sie obzarlam, zaraz pekne zaraz sie zabieram za serniczek bo mam ochote na slodkie...
wiecie co bylam dzis u kolezanki co ma silownie i gadalysmy o dietach proteinowych i ona powiedziala mi ze istnieja produkty typu makaron albo muffiny itp o wysokiej zawartosci protein...
jak skoncze diete to chyba sie w nie zaopatrze np makaron ma 60 g protein 14g wegla i 3g tluszczu...
a to nie takie specyfiki sa zeby miesni nabrac jak kulturysci? bo moj brat kiedys jadl wlasnie takie proteinowe wspomagacze zeby "przypakowac" troche
__________________
7.10.10 - 85,5kg
13.10.10 - 84,3kg
6.12.10 - 79,2kg
cel I - 75kg
cel ostateczny- 65kg
nenka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:01   #4703
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
ale sie obzarlam, zaraz pekne zaraz sie zabieram za serniczek bo mam ochote na slodkie...
wiecie co bylam dzis u kolezanki co ma silownie i gadalysmy o dietach proteinowych i ona powiedziala mi ze istnieja produkty typu makaron albo muffiny itp o wysokiej zawartosci protein...
jak skoncze diete to chyba sie w nie zaopatrze np makaron ma 60 g protein 14g wegla i 3g tluszczu...

makaron można zrobić tak:
składniki;2 jajka,łyżeczka jogurtu naturalnego bez tłuszczu,ja daje 1 łyżkę odzywki wysokobiałkowej,i plaska łyżeczka proszku do pieczenia i jakieś przyprawy(jakie kto lubi).
Białka ubijam na sztywno,żółtka mieszam z pozostałymi składnikami i dodaje do białek wylewam na 2 płaskie talerze i wstawiam do mikrofali na 3 minuty.Powstałe placki kroje na cienkie paseczki.I makaron gotowy.

Mufinki:tak samo jak na makaron tylko ze do żółtek dodaje np przyprawę do piernika i 1 tabletkę słodzika oraz 2 łyżki otrębów.wylewam do małej miseczki(2 porcje) i do mikrofali na 3 minuty.Mufinke można na szprycować serek białym wymieszanym z cynamonem oraz odrobina jogurtu.
Podobnie można zrobić wysokobiałkowy chlebek nie dodając aromatów w postaci przyprawy korzennej.
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"

Edytowane przez BunnyZukino333
Czas edycji: 2010-11-12 o 13:03
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:07   #4704
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez nenka83 Pokaż wiadomość
a to nie takie specyfiki sa zeby miesni nabrac jak kulturysci? bo moj brat kiedys jadl wlasnie takie proteinowe wspomagacze zeby "przypakowac" troche
tak sa to artykuly dla kulturystow, ale od czasu do czas jak zjem to chyba mi nie zaszkodzi.... ja uwielbiam makaron a ten zwykly to od razu mi w d..e idzie

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez BunnyZukino333 Pokaż wiadomość
makaron można zrobić tak:
składniki;2 jajka,łyżeczka jogurtu naturalnego bez tłuszczu,ja daje 1 łyżkę odzywki wysokobiałkowej,i plaska łyżeczka proszku do pieczenia i jakieś przyprawy(jakie kto lubi).
Białka ubijam na sztywno,żółtka mieszam z pozostałymi składnikami i dodaje do białek wylewam na 2 płaskie talerze i wstawiam do mikrofali na 3 minuty.Powstałe placki kroje na cienkie paseczki.I makaron gotowy.

Mufinki:tak samo jak na makaron tylko ze do żółtek dodaje np przyprawę do piernika i 1 tabletkę słodzika oraz 2 łyżki otrębów.wylewam do małej miseczki(2 porcje) i do mikrofali na 3 minuty.Mufinke można na szprycować serek białym wymieszanym z cynamonem oraz odrobina jogurtu.
Podobnie można zrobić wysokobiałkowy chlebek nie dodając aromatów w postaci przyprawy korzennej.
no niestety nie mam mikrofali
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:53   #4705
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

no i się złamałam, jestem beznadziejna ech muszę zaczać od nowa
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:03   #4706
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
no i się złamałam, jestem beznadziejna ech muszę zaczać od nowa
A co takiego zrobiłaś? Od nowa co? I fazę?
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:13   #4707
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
A co takiego zrobiłaś? Od nowa co? I fazę?
Piłam piwo i zjadłam kilka niedozwolonych rzeczy
Nie wiem czy mam zacząć od I fazy czy II robić
nigdy mi się to nie zdarzyło żeby tak złamać dietę
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:28   #4708
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Piłam piwo i zjadłam kilka niedozwolonych rzeczy
Nie wiem czy mam zacząć od I fazy czy II robić
nigdy mi się to nie zdarzyło żeby tak złamać dietę
kontynuuj 2 faze i nie grzesz
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:30   #4709
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Piłam piwo i zjadłam kilka niedozwolonych rzeczy
Nie wiem czy mam zacząć od I fazy czy II robić
nigdy mi się to nie zdarzyło żeby tak złamać dietę
Uderzeniówki nie powtarzamy kontynuuj II
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:32   #4710
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

ale mam doła czuję się beznadziejnie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.