Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 22:55   #4771
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

[QUOTE=[B]pauledda;[/B]23209807]a ja mam pytanie z innej beczki, jak robisz te emotikony?

Beczka kojarzy mi sie ze sledziami, a to dozwolony produkt z listy, bardzo bogaty w bialko i tluszcze omega, wiec odpowiem Bo nie chce popasc w offtop
1.Pod Twoja wypowiedzia kliknelam na dwa kwadraciki w dolnym prawym rogu, tam bylo cos w rodzaju cytuj. Nie wiem dlaczego 2 ale robie to bardziej na wyczucie, bo dopiero sie ucze smigac po wizazu.
2. Teraz przechodze do tego boxa, w ktorym sie pisze, a po prawej masz te stworki, klikasz na nie
3. Jak chcesz wiecej symboli, to kliknij na wiecej i tam sie pojawi cale mnostwo'
4. Niektore sa baaardzo zabawne i kolorowe)))
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 23:03   #4772
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

[QUOTE=d666666;23210297]
Cytat:
Napisane przez [B
pauledda;[/B]23209807]a ja mam pytanie z innej beczki, jak robisz te emotikony?

Beczka kojarzy mi sie ze sledziami, a to dozwolony produkt z listy, bardzo bogaty w bialko i tluszcze omega, wiec odpowiem Bo nie chce popasc w offtop
1.Pod Twoja wypowiedzia kliknelam na dwa kwadraciki w dolnym prawym rogu, tam bylo cos w rodzaju cytuj. Nie wiem dlaczego 2 ale robie to bardziej na wyczucie, bo dopiero sie ucze smigac po wizazu.
2. Teraz przechodze do tego boxa, w ktorym sie pisze, a po prawej masz te stworki, klikasz na nie
3. Jak chcesz wiecej symboli, to kliknij na wiecej i tam sie pojawi cale mnostwo'
4. Niektore sa baaardzo zabawne i kolorowe)))
dzieki wielkie wczesniej probowalam otworzyc to okienko ale bylo puste a teraz sie otworzylo ze wszystkimi buzkami
ciekawe czy mi sie uda
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 23:04   #4773
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez [B
Megi428;[/B]23210252]dobre dobre z tymi włosami - więc od teraz pełna depilacja żeby spadki były
Aha podczytalam to w 1szym watku, byla tez moz mowa o dokladnym czyszczeniu wszystkich zakamarkow, o wybieraniu miodu z uszu, o wyciaganiu plomb,wyciskaniu pryszczy, o depilacji brwi,obcinaniu paznokci, zmywaniu lakieru i makijazu, fuj
Przepraszam wszystkie nadwrazliwe osoby- ja tego nie wymyslilam, tak dziewczyny z poczatkowych watkow sie pocieszaly mnie wiecej, a bielizna tez swoje wazy moge juz tak pisac bo jest po 23
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 23:06   #4774
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

ja uciekam bo jak nie to znowu zaczne grzebac w lodowce milej nocki
pa pa
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 23:14   #4775
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Aha podczytalam to w 1szym watku, byla tez moz mowa o dokladnym czyszczeniu wszystkich zakamarkow, o wybieraniu miodu z uszu, o wyciaganiu plomb,wyciskaniu pryszczy, o depilacji brwi,obcinaniu paznokci, zmywaniu lakieru i makijazu, fuj
Przepraszam wszystkie nadwrazliwe osoby- ja tego nie wymyslilam, tak dziewczyny z poczatkowych watkow sie pocieszaly mnie wiecej, a bielizna tez swoje wazy moge juz tak pisac bo jest po 23

__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 23:23   #4776
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

[
Cytat:
Napisane przez [B
asmenaa[/B];23210090]Tylko że ja wytrzymam tydzień a potem jak naglę się dorwę do sera i czekolady to nadrobię za cały tydzień
I najgorsze, że nic na Dukanie mi nie wychodzi, serek topiony wylądował w śmietniku, kanapka ala kinder mleczna byla okropna i w ogole nieslodka, galaretka to samo, naleśniki się rozwalają
to mnie strasznie demotywuje
Nie zniechecaj sie i jak Ci zle lub czujesz sie beznadziejnie w zwiazku z dieta, to wpadaj tu i nie zapominaj o naszych dobrych radach. Ja nawet po kilku miesiacach potrafie cos spieprzyc, a innym razem wychodza fajne eksperymenty. Zajrzyj do przepisowni- a moze za malo jesz, i dlatego Cie ciagnie do roznych zakazancow. Pamietaj kochana, ze to nie glodowka, jest tyle do wyboru, a czasami najprostsze rzeczy smakuja najlepiej np zabie udka w sosie z kalmarow na lisciach rabarbaru w dniach pw (zart)... Chodzi mi o to, ze mozesz np zrobic na poczatek cos bardzo prostego, co cie zasyci- np jogurt lub serek homo zmieszaj z odrobina kawy rozpuszczalnej i dodaj slodzik, kawe przed tym rozpusc w odrobinie mleka lub wody, mozesz tez uzyc kakao. A mi kanapka wyszla super, bo dodalam do 1 jaja, 1 lyzeczki proszku, 1 lychy kakao i slodzika i aromatu 1/4 szkl mleka i pieklam 3-4 minuty w mikrofali, a do masy z serka homo, slodziku i mleka nie dodalam zelatyny, ale troche mleka w proszku i bylo gicior
Nie zniechecaj sie, badz silna i pamietaj, ze to nie glodowka, ale OBZERANIE Z FRANCUSKA DIETA PROTEINOWA DR PIERRA DUKANA CZ.16:ksi adz:

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

PAULEDDA ja uciekam bo jak nie to znowu zaczne grzebac w lodowce milej nocki
pa pa



Buahahahaahahhaa
Bo mi sie skojarzylo z kotem grzebiacym w kuwecie...
Dukanoc i proteiny pod poduche!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

A ja znowu sie opilam coli light i wczesniej pilam kawe i znowu mam za swoje i bede sie jeszcze pastwic nad Wami
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 00:12   #4777
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

ja ostatnio po coli leżałam z gałami jak 5 zł do godz 4 rano.. a dziecko mi robi pobudki o 7-8
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 00:27   #4778
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez [B
Siala_Bala;[/B]23210891]ja ostatnio po coli leżałam z gałami jak 5 zł do godz 4 rano.. a dziecko mi robi pobudki o 7-8
OOps!!! to ja teraz bede uwazac, musze ograniczyc kawe, albo cole, albo nie laczyc tych dwoch. Ja mam ogolnie niskie cisnienie, wiec powinnam jakas kawke mala wypic... ale nie na noc. Jakos tak wyszlo, ze nie licze czasu, a potem tak mam. Pozdrowionka

---------- Dopisano o 02:27 ---------- Poprzedni post napisano o 02:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
ja ostatnio po coli leżałam z gałami jak 5 zł do godz 4 rano.. a dziecko mi robi pobudki o 7-8

A w ogole to z innej beczki sledziowej, jaka ja musialam byc gruba przerazliwie przed dieta, skor
o teraz niby w tak odchudzonym stanie nadal jestem gruba, ach...A znajomi mi gadaja, ze mam sie cieszyc z tego, co mi sie udalo i chyba tak bede robic, mimo iz jeszcze drugie tyle by sie przydalo zrzucic...
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 04:44   #4779
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

witam rano ;]
po pracy byl wiesniaczek teraz kawa(zeby wyspac sie lepiej w te 4-5godzin ktore mnie czekaja) i pozniej zjem sniadanko

co do gotowania to kuchnia jest moim azylem od czasu dukana..bo tak to na szybko schabowy czy cos.. a teraz tu chleb! tam muesli!
aczkolwiek teraz chleb cały sie przykleil do papieru i a)dalam o jajko za duzo(dałam bo byly male) i to jest powod, b) odwrotnie polozylam papier..
aczkolwiek zbliza mi sie @ i mam PARCIE NA ZARCIE !
i tak jem i jem i jem...
a za jakas godzine wstaje moja mama i z waga pod pacha jedzie z zielonej góry do mnie do wro i bede sie wazyc )
no koncze kawke i klade sie spac


mam nadzieje ze przywitam sie jutro radosna nowina jakims minimum -1 xD
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 05:43   #4780
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16


Doczytam wątek dopiero jutro, bo lecę do szkoły.
Ważyłam się i jest -1,9kg ogólnie Ha. Wczoraj było 67,6, a dzisiaj 67,2, mimo że nadchodzi @

Miłego dnia
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 06:53   #4781
paaatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaatkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
paaatkaaa!!!!!!paaatkaaa!!!
Dzieki za fotki
JESTES MOIM FANEM!!!!UPS CHCIALAM POWIEDZIEC IDOLEM> pieknie wygladasz- A ten piekny wklesly brzuszek. Super- juz idz na III, chyba ze juz jestes!!!!A przed dieta to juz bylas calkiem calkiem...SUPER
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! : roza:
a dzieki dzieki
jestem jeszcze na II fazie,bo nie do konca jest jeszcze tak jakbym chciala zeby bylo,ale moze do Bożego Narodzenia wskocze juz na III
__________________
bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę...


Dukan od 14.09 do...skutku !
paaatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 06:53   #4782
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Witam z rana ale kobitki popisałyście sporawo widziałam nawet o wazeniu żeby przy większej nadwadze nawet do pół godziny po wstaniu się ważyć no to będę musiała się zastosować bo dzisiaj tak kontrolnie wstałam zaraz po przebudzeniu i mi wskazało więcej niż ostatnio i nie wiem porkie no ale dukam dukam zobaczymy kiedy zejdzie do 7 z przodu. a wczoraj znów byłam na imieninach i zjadłam tylko kawałeczek ogórka i pieczarki w occie przed wyjściem najadłam się rybą w warzywac mmm
Cytat:
Napisane przez Fenris
Doczytam wątek dopiero jutro, bo lecę do szkoły.
Ważyłam się i jest -1,9kg ogólnie Ha. Wczoraj było 67,6, a dzisiaj 67,2, mimo że nadchodzi @

Miłego dnia
to gratuluję że spadać zaczeło już ładniej troszke miłego dzionka
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 06:53   #4783
paaatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaatkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość
paaaaaatka, a gdzie mieszkasz???

dostaam twoja PW piekna przemiana, gratulejszyns
dziex **
do Łodzi zapraszam
__________________
bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę...


Dukan od 14.09 do...skutku !
paaatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 07:23   #4784
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Tylko że ja wytrzymam tydzień a potem jak naglę się dorwę do sera i czekolady to nadrobię za cały tydzień
I najgorsze, że nic na Dukanie mi nie wychodzi, serek topiony wylądował w śmietniku, kanapka ala kinder mleczna byla okropna i w ogole nieslodka, galaretka to samo, naleśniki się rozwalają
to mnie strasznie demotywuje
Mi przez pierwsze trzy miesiace tez totalnie nic nie wychodzilo, tydzien temu zrobilam pierwszy sernik bo wczesniej bylo mi zal zmarnowac tyle produktow. Wczesniej jadlam na slodko tylko serki homo ze slodzikiem. Nie poddawaj sie, pomysl sobie o swojej nowej chudej wersji ktora bedziesz np na sylwestra

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Doczytam wątek dopiero jutro, bo lecę do szkoły.
Ważyłam się i jest -1,9kg ogólnie Ha. Wczoraj było 67,6, a dzisiaj 67,2, mimo że nadchodzi @
Gratulacje

Miłego dnia

Edytowane przez Kasiulek1029
Czas edycji: 2010-11-13 o 07:25
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 08:13   #4785
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
No co TY? jak beznadziejna, chesz podoooopi e!!!
Optymistki szybciej chudna, wlacz swoj umysl do tego i wyluzuj pomysl o efektach i zazdrosci w oczach innych- bezcenne!!!! Skoro mowisz, ze musisz zaczac od nowa, to znaczy, ze nie jestes beznadziejna, bo potrafisz sie pozbierac i isc dalej i tak trzymaj))))))))))))kl aski: klaski:: ksiadz:


Naprawde, hm a ja mam na odwrot, budze sie jeszcze mocno najedzona, chyba te proteinki trawia sie dluzej niz 3 godziny...A zawze budzilam sie glodna jak piskle, bo przeciez po 18 juz sie nie je, tzn taki mit nam wciskano. A jesz cos 2-3 godz przed snem? Najlepiej twarog, albo np rybe na parze pokropiona sokiem z cytryny
nie nie jem przed snem a mimo to jakbym miala czekac tyle na sniadanie to bym chyba slinotoku dostala..

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Aha podczytalam to w 1szym watku, byla tez moz mowa o dokladnym czyszczeniu wszystkich zakamarkow, o wybieraniu miodu z uszu, o wyciaganiu plomb,wyciskaniu pryszczy, o depilacji brwi,obcinaniu paznokci, zmywaniu lakieru i makijazu, fuj
Przepraszam wszystkie nadwrazliwe osoby- ja tego nie wymyslilam, tak dziewczyny z poczatkowych watkow sie pocieszaly mnie wiecej, a bielizna tez swoje wazy moge juz tak pisac bo jest po 23
hahahha swietne

Cytat:
Napisane przez paaatkaaa Pokaż wiadomość
dziex **
do Łodzi zapraszam
z kielc do lodzi..kawalek..

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

zaczynam sie zastanawiac co moze powodowac moje wzrosty..i nie wiem... dobra mam @ i popelnilam w ciagu diety kilka grzeszkow..z mlekiem w proszku zjedzonym w 2 dni i musztarda z cukrem ktora uzywalam ale kurka...waga jakby zaczela wzrastac po tym jak zaczelam jesc wiecej miesa i ryb a teoretycznie powinno byc odwrotnie przeciez...juz opadam z sil kompletnie...do 28 mialam zejsc wg doktorka do 64,2 i zaczynam mocno watpic w to, ze mi sie uda...
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>

Edytowane przez zmienniczka
Czas edycji: 2010-11-13 o 08:14
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 08:42   #4786
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość
nie nie jem przed snem a mimo to jakbym miala czekac tyle na sniadanie to bym chyba slinotoku dostala..



hahahha swietne


z kielc do lodzi..kawalek..

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

zaczynam sie zastanawiac co moze powodowac moje wzrosty..i nie wiem... dobra mam @ i popelnilam w ciagu diety kilka grzeszkow..z mlekiem w proszku zjedzonym w 2 dni i musztarda z cukrem ktora uzywalam ale kurka...waga jakby zaczela wzrastac po tym jak zaczelam jesc wiecej miesa i ryb a teoretycznie powinno byc odwrotnie przeciez...juz opadam z sil kompletnie...do 28 mialam zejsc wg doktorka do 64,2 i zaczynam mocno watpic w to, ze mi sie uda...
kazda z nas ma jakies tam zastoje ja mimo iz duzo waze i narazie waga ladnie powinna leciec tez stoi od okolo 9 dni :/ nie jem zadnych zastojowych produktow typu skrobia kakao jogurty i mimo wszystko stoi moze @ idzie ale nie wiem...trzeba poczkac spadnie skoro Karli po miesiacu polecialo
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 09:04   #4787
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość

Masz racje, moze dlatego warto pocwiczyc po prostu? Albo zrezygnowac z roznych grzeszkow, zdrowiej sie odzywiac... Wydaje mi sie ze Dukan jest skuteczniejszy dla osob z nadwaga, ktore chca uzyskac prawidlowa wage...

próbowałam tak i chyba mam za słaby metabolizm Efekty praktycznie niezauważalne po ponad miesiącu. Z tego co widziałam w książce jest opcja nawet dla osób, które chcą schudnąć do 5 kg. No i nigdzie nie było zapisu, że to tylko dla osób z nadwagą... no a jednak 9 kg to nie byle co
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 09:13   #4788
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dziewczynki wracając na dobrą drogę rozpocząć dzien od warzyw czy bez warzyw?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 09:20   #4789
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki wracając na dobrą drogę rozpocząć dzien od warzyw czy bez warzyw?
idziesz normalna droga tak jak Ci wypada taki dzien robissz
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 09:52   #4790
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki wracając na dobrą drogę rozpocząć dzien od warzyw czy bez warzyw?
Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
idziesz normalna droga tak jak Ci wypada taki dzien robissz

nie pamietam w którym miejscu ale w książce doktorek po grzeszkach polecał dzień czystych P - jak znajdę to napiszę na której str. to było
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:19   #4791
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

dziewczyny nie martwcie sie;P ja dzis +200 g bo jestem przed @ a normalnie wzrastalo mi nawet o 0,5 kg;p wiec sie ciesze;p najwazniejsze ze waga w ogole ruszyla po tym miesiacu. pewnie po @ bedzie z - 1kg a wtedy witaj III fazo jestem dobrej mysli odkad waga ruszyla
Kasssikk... ja produktow bezastojowych nie uzywam juz ok 3 tygodnie, zobaczysz tak po 12-15 dniach zacznie leciec waga jak szalona
mam rade jesli sie przyda, uwazaj na żółtka, mi troszke zastoj mogly powodowac, tak samo jak np za duzo kawy wypiję. aaa i piję 1 litr wiecej to na serio pomaga, jak wypijesz ze 2,5-3 litry dziennie no i malo warzywek jadlam na pw... bo nie lubie warzyw;p
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:22   #4792
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie martwcie sie;P ja dzis +200 g bo jestem przed @ a normalnie wzrastalo mi nawet o 0,5 kg;p wiec sie ciesze;p najwazniejsze ze waga w ogole ruszyla po tym miesiacu. pewnie po @ bedzie z - 1kg a wtedy witaj III fazo jestem dobrej mysli odkad waga ruszyla
Kasssikk... ja produktow bezastojowych nie uzywam juz ok 3 tygodnie, zobaczysz tak po 12-15 dniach zacznie leciec waga jak szalona
mam rade jesli sie przyda, uwazaj na żółtka, mi troszke zastoj mogly powodowac, tak samo jak np za duzo kawy wypiję. aaa i piję 1 litr wiecej to na serio pomaga, jak wypijesz ze 2,5-3 litry dziennie no i malo warzywek jadlam na pw... bo nie lubie warzyw;p
no co ty??zoltka i zastoj?? ja w ogole nie patrze ile jem jajek..czasem nawet codziennie po 5 tak reasumujac... jak nie wiecej
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:40   #4793
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie martwcie sie;P ja dzis +200 g bo jestem przed @ a normalnie wzrastalo mi nawet o 0,5 kg;p wiec sie ciesze;p najwazniejsze ze waga w ogole ruszyla po tym miesiacu. pewnie po @ bedzie z - 1kg a wtedy witaj III fazo jestem dobrej mysli odkad waga ruszyla
Kasssikk... ja produktow bezastojowych nie uzywam juz ok 3 tygodnie, zobaczysz tak po 12-15 dniach zacznie leciec waga jak szalona
mam rade jesli sie przyda, uwazaj na żółtka, mi troszke zastoj mogly powodowac, tak samo jak np za duzo kawy wypiję. aaa i piję 1 litr wiecej to na serio pomaga, jak wypijesz ze 2,5-3 litry dziennie no i malo warzywek jadlam na pw... bo nie lubie warzyw;p
też zauważyłam że szybciej leci jak więcej się pije ... a żółtek no cóż ja jem jedno jajko dziennie które używa mdo placuszków otrębowych a tak to ich nie jadam
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:16   #4794
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

więc tak, ja naczytałam sie, że żółtko ma 341 kcal ale na 100g wiec jedno nie powinno zaszkodzić, ma ono dodatkowo sporo tłuszczu zaopatrzonego w cholesterol, ale ten tłuszcz w nich zawarty podobno jest dobry dla człowieka. nie ma się czym martwić:P ale i tak jedm 1-2 żółtka dziennie. staram się 1.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

aha i czytałam kiedyś, że osoby będące na diecie wypowiadały się, że zrezygnowały z żółtek..
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:21   #4795
paaatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaatkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

spijam juz druga kawe kokosowa z mleczkiem,mniamki
na sniadanko byla owsianka z wiesniakiem i cynamonem
potem przed cwiczeniami jajo na twardo (ekologiczne, cale 1,2zł za sztukę)
a po cwiczonkach piers z kurczaka na parze

rodzice kupili mi wedzone rybki,pachnie w calym domu
mam do wyboru; dorsza, łososia i halibuta
swoja droga lubie takiego prawdziwego wedzonego lososia a nie to cos co sprzedaja na tackach w markecie
__________________
bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę...


Dukan od 14.09 do...skutku !
paaatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 12:36   #4796
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

właśnie zjadłam grillowaną wątróbke nie lubie i nigdy nie lubiłam wątróbki ale coś mnie podkusiło mam nadzieje że więcej mnie nie podkusi... mam na dzisiaj jeszcze rybe w warzywach do zrobienia a na jutro kupiłam sobie mięso gulaszowe z indyka też sobie u grilluje mam nadzieje że będzie smaczne
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 12:51   #4797
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dzięki dziewczny za odpowiedzi o ważeniu, dzis odczekalam ok 20 minut i w koncu sie udalo: -1,5 na wyswietlaczu Moze kwestia rozlozenia wszelkich plynow po organizmie

A wlasnie rozmraza mi sie kawal lososia i nie mam pomyslow co z nim zrobic
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 12:53   #4798
paaatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaatkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczny za odpowiedzi o ważeniu, dzis odczekalam ok 20 minut i w koncu sie udalo: -1,5 na wyswietlaczu Moze kwestia rozlozenia wszelkich plynow po organizmie

A wlasnie rozmraza mi sie kawal lososia i nie mam pomyslow co z nim zrobic
skrop cytrynka, posyp pieprzem, uloz cienkie plasterki cebulki i zawin w folie i do piekarnika

a ja wlasnie wszamałam łososia wedzonego i dorsza
moze @ przyjdzie po tych tłuszczach
__________________
bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę...


Dukan od 14.09 do...skutku !
paaatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 12:56   #4799
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

paaatkaaa, dzieki! Sekunda i juz wiem co robic, to będzie Łosoś wg Paaatki

A @ przyjdzie na pewno Mi za to @ przyszla za wczesnie i trwala dluzej niz zawsze :[
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 13:00   #4800
paaatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaatkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
paaatkaaa, dzieki! Sekunda i juz wiem co robic, to będzie Łosoś wg Paaatki

A @ przyjdzie na pewno Mi za to @ przyszla za wczesnie i trwala dluzej niz zawsze :[
już mi się ponad miesiąc spóźnia
kiedyś jak sie odchudzałam /ale bardzo drastycznie/ to też @ mi zgineła i to na rok ;/
__________________
bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę...


Dukan od 14.09 do...skutku !
paaatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.