Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 10:22   #1831
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
Może przestałaby dawać?
Tylko z tego co wiem to już ślina zaczyna proces trawienia, więc takie "smakowanie" to też jakieś kalorie mogą być, ale na pewno mniej :P
Dobiega końca 3 tydzień, a jak na razie zgrzeszyłam tym ciasteczkiem wyplutym, cappuccino z proszku i 2 razy podwójną dawką otrębów. Chyba nie jest tak źle Jeszcze 3-4 miesiące i może będę finiszować, a to już przecież niedługo! :P
Nooo zawsze coś tam skapnie
Ale różnica jest przeżuć kawałek ciasta i wypluć.. a różnica zjeść ze 3 kawałki bo jeden to przecież mało
I to w sytuacji kryzysowej a nie taką regułą na codzień

I może to faktycznie by ją oduczyło wpychania we mnie na siłę dosłownie słodyczy albo wymuszania ich zjedzenia przez wzbudzanie poczucia winy ( no wiesz co.. specjalnie dla ciebie kupiłam a ty nie chcesz)

No nic.. ja uciekam i niebawem stanę oko w oko z demonem słodyczy Zacznę do matki mówić "cześć cukrowy ludku" xD wracam wieczorem... grrr..
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2010-12-04 o 10:23
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 10:41   #1832
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dziewczyny macie jakiś pomysł na dorsza? Może być z warzywami bo to druga faza. Mam też pieczarki.
Nie umiem gotować, a dostałam bojowe zadanie przyrządzenia obiadu :/

HELP!!
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 10:43   #1833
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cześć weekendowo!

Widzę, że tu co poniektóre zjadają takie niesmaczne smakołyki że aż mi ślinka cieknie... Ale trzymam się.

Mam taki problem.

Dukamy razem z moim mężem. Praktycznie już doszliśmy do tej wagi upragnione, ba! Nawet mniej:
ja: wg Dukana 67,5 a jest 66,5
mąż: wg Dukana 85 a jest 82.

Ja już chcę przejść na 3 fazę a mój mąż nie bardzo... Tzn widzę, że jemu tak spodobało się chudnięcie że chciałby być jeszcze chudszy... A już naprawdę wygląda super i jak schudnie więcej to będzie po prostu chudą tyczką. Ok, no z jednej strony go rozumiem bo fajnie tak chudnąć, być szczupłym i widzieć efekty diety, ale... Ja mam chyba jakieś zdrowsze podejście bo oczywiście, też mi się to podoba to chudnięcie, ale myślę przyszłościowo: chcę tą wage utrzymać! Co z tego, że schudnę więcej a tak naprawdę zacznę jeść inaczej to waga podskoczy?
A on chce jeszcze...
Dziś zapowiedziałam definitywnie: dziś proteinki, jutro PW i od poniedziałku przechodzimy na trzecią fazę to nie był zbyt chętny do zaaoprobowania tego...
Trochę mnie martwi jego podejście, że on jeszcze chciałby schudnąć... On już schudł 17 kg! Swoją drogą co to za sprawiedliwość że w tym samym czasie ja schudłam 10 kg

No dobra, kończę już mój wywód. Czy też tak miałyście albo ktoś z Waszego otoczenia że chciał się cały czas odchudzać, mimo że powinien już stopować?

Mam nadzieję, że będzie przykładnym mężem i posłucha się mnie i przejdzie ze mną na 3 fazę.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 11:01   #1834
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

PatkaM84 - a od kiedy Dukacie?I ile macie wzrostu?
Wiesz co moj brat ma 183cm i wazy ok 80kg i wcale nie wygląda jak tyczka... teraz ma brzuszek... osobiście uwazam ze lepiej wyglądał jak ważył 75...

Moze staraj się mu przetłumaczyć ze i tak ma pół roku III fazy przed sobą..:P a Ty tylko 3 miesiące..
__________________
13.10 -
Pilates z JF
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 11:47   #1835
kamisiag84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

hej
ja dzisiaj znowu zaliczylam spadek -0,3 ale fajowo
od rana robotka!!kapusniak dla meza chclebek dla siebie, i chyba przymierze sie do zrobienia torciku serowego!
pozdrawiam!!buzka
kamisiag84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 11:56   #1836
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

hej dziewczyny;*
u mie waga powróciła do normy czyli od czwartku -1,2 kg. Obecnie jest 50,4 kg. Cholerna III faza. Aha i wczoraj prawie spaliłam książke "nie potrafie schudnac". Jak dla mnie to troche nielogiczne ze w III fazie zaczynamy nagle jesc dwie kromki chleba pelnoziarnistego, porcje owocow dziennie , 2 królewskie posiłki, chyba raz albo dwa skrobiowe produkty i wszystkie warzywa z PW no i normalnie proteiny z II fazy. Moim zdaniem Dukan troche się zapędził. Przecież to logiczne, że przytyjemy jak nagle zaczniemy takie rzeczy jesc;/ ja po 3 dniach 1,4 kg. Popłakałam się i wkurzyłam na tą dietę. Nie dość, że na II mialam 4 tygodniowy zastój, to po 3 miesiącach dukana zleciało mi marne 7 kg. I to z jakimi wyrzeczeniami. Masakra. A ja tak wierzyłam w tego Dukana. Ehh. Musiałam na własnej skórze się przekonać. Oczywiście, nie potępiam osób, któe są na niej, bo ja sama jeszcze jem produkty zalecane przez dukana, ale ułożyłam sobie własną dietę. Gdzie wreszcie mam warzywa, owoce i nabiał, ale wszystko oczywiście w umiarkowanych ilościach, a do tego chude mięso na które mnie stać Na początku byłam taka zafascynowana tą dietą. Teraz jestem na "swojej" i czuję się lepiej, mam siłę na ćwiczenia, jem wytarczająco a do tego waga powrocila do dawnej i zaczyna spadac, choc pomalutku. ale wreszcie spada. naprawde za dużo łez wylałam przez te 3 miesiące... ehh. Życzę wszystkim Dukankom wytrwałości takiej, jaką miałam przez te 3 miesiące. No i oczywiście samych spadkow. Aha i badania! Bo przyznam, że dieta ładną "gimelę" robi z naszym organizmem. To tyle. Skończyłam z Dukanem, ale zawdzięczam mu to, że nauczył mnie zdrowo zjeść, chudo i smacznie. Przez tą dietę wreszcie zaczęłam wierzyć w to, że schudnę. Ale niestety koniec mojej diety był fatalny i za to jestem zła na Dukana.
Pozdrawiam;*
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 12:00   #1837
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

dziewczyny mam pytanie czy moge wziasc tabletke na gardło które zawieraja niestety cukier, nie mam obecnie w domu bez cukrowych czy lepiej wysłac kogos do apteki
Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 12:23   #1838
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Inuyashka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie czy moge wziasc tabletke na gardło które zawieraja niestety cukier, nie mam obecnie w domu bez cukrowych czy lepiej wysłac kogos do apteki
Mnie też gardło boli. Stwierdziłam, że dieta dietą, ale jak boli gardło, to nie będę się szczypać i ssam tabletki. Nawet nie wiem, czy mają cukier czy nie, ale ważne, że działają.
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 12:46   #1839
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
Mnie też gardło boli. Stwierdziłam, że dieta dietą, ale jak boli gardło, to nie będę się szczypać i ssam tabletki. Nawet nie wiem, czy mają cukier czy nie, ale ważne, że działają.
a jakie masz??
kurde w domu mam farmaceutkę tylko tabelki na gardło są w domu
Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:13   #1840
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny;*
u mie waga powróciła do normy czyli od czwartku -1,2 kg. Obecnie jest 50,4 kg. Cholerna III faza. Aha i wczoraj prawie spaliłam książke "nie potrafie schudnac". Jak dla mnie to troche nielogiczne ze w III fazie zaczynamy nagle jesc dwie kromki chleba pelnoziarnistego, porcje owocow dziennie , 2 królewskie posiłki, chyba raz albo dwa skrobiowe produkty i wszystkie warzywa z PW no i normalnie proteiny z II fazy. Moim zdaniem Dukan troche się zapędził. Przecież to logiczne, że przytyjemy jak nagle zaczniemy takie rzeczy jesc;/ ja po 3 dniach 1,4 kg. Popłakałam się i wkurzyłam na tą dietę. Nie dość, że na II mialam 4 tygodniowy zastój, to po 3 miesiącach dukana zleciało mi marne 7 kg. I to z jakimi wyrzeczeniami. Masakra. A ja tak wierzyłam w tego Dukana. Ehh. Musiałam na własnej skórze się przekonać. Oczywiście, nie potępiam osób, któe są na niej, bo ja sama jeszcze jem produkty zalecane przez dukana, ale ułożyłam sobie własną dietę. Gdzie wreszcie mam warzywa, owoce i nabiał, ale wszystko oczywiście w umiarkowanych ilościach, a do tego chude mięso na które mnie stać Na początku byłam taka zafascynowana tą dietą. Teraz jestem na "swojej" i czuję się lepiej, mam siłę na ćwiczenia, jem wytarczająco a do tego waga powrocila do dawnej i zaczyna spadac, choc pomalutku. ale wreszcie spada. naprawde za dużo łez wylałam przez te 3 miesiące... ehh. Życzę wszystkim Dukankom wytrwałości takiej, jaką miałam przez te 3 miesiące. No i oczywiście samych spadkow. Aha i badania! Bo przyznam, że dieta ładną "gimelę" robi z naszym organizmem. To tyle. Skończyłam z Dukanem, ale zawdzięczam mu to, że nauczył mnie zdrowo zjeść, chudo i smacznie. Przez tą dietę wreszcie zaczęłam wierzyć w to, że schudnę. Ale niestety koniec mojej diety był fatalny i za to jestem zła na Dukana.
Pozdrawiam;*
ale o ile pamiętam chociaż póki nie jestem na 3 fazie czytałam ją powierzchownie to 2 uczty na tydzień i to jako jeden posiłek bez dokładek możemy sobie pozwolić a produkty skrobiowe 2 razy w tygodniu też jako jedna porcja ... każdy ma swój sposób skoro Dukan Ci nie służy to lepiej że z niego zrezygowałaś jak mówisz ułożyłaś sobie dietę ale jeśli zaprzestaniesz jej stosowania kg wrócą tak jak i na 3 fazie to zrozuiałe że po kilku początkowych dniach waga lekko wzrasta bo jednak dodajemy coś nowego ale później wszystko się stabilizuje.
Powodzenia Karla

Edytowane przez kasssikk19
Czas edycji: 2010-12-04 o 13:17
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:24   #1841
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cześć dziewczyny U mnie dzisiaj też spadek Co prawda nie tak duży jak wczoraj, ale mimo wszystko fajny - 0,7 kg. Dzisiaj ostatni dzień I fazy więc od jutra warzywka Powiedzcie mi w związku z tym jak przebiega/przebiegała Wasza II faza. Chodzi mi o dni. Jadłyście 1/1 czy może inaczej P/PW?
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 13:37   #1842
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez gitmartusia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny U mnie dzisiaj też spadek Co prawda nie tak duży jak wczoraj, ale mimo wszystko fajny - 0,7 kg. Dzisiaj ostatni dzień I fazy więc od jutra warzywka Powiedzcie mi w związku z tym jak przebiega/przebiegała Wasza II faza. Chodzi mi o dni. Jadłyście 1/1 czy może inaczej P/PW?
to jak Ci pasuje czesc dziewczyn je 5/5 inne 1/1 ja zaczelam 2/2 bo mi bylo wygodniej robic obiad na 2 dni a teraz jestem na 4/3 poniewaz potrzeba mi duzo warzyw w weekendy
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:37   #1843
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Nikt nie pomógł, ale dałam radę
Ugotowałam pieczarki z cebulką, dodałam puszkę pomidorów + jednego świeżego drobno pokrojonego i dusiłam razem z odrobiną czosnku, bazylii, oregano, maggie, pieprzu, papryki. Potem wsadziłam to w rękaw, na tym ułożyłam dorsza (posolonego, popieprzonego, skropionego cytryną i wysmarowanego jogurtem) i upiekłam.
Wyszło pycha! Zwłaszcza ten farsz-sos, bo karpiowi jednak czegoś brakowało - może za mało soli dałam.

Super jest czuć się najedzonym, ale nie ociężałym Po tłustym ledwo można dupsko zwlec ze stołka, a po takiej rybce... mniam
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:39   #1844
ShaMi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Worcester, Anglia
Wiadomości: 53
GG do ShaMi85
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Czesc Dukanki!
U mnie tez spadeczki z rana, juz w sumie schudlam 5,5 kg z czego bardzo sie ciesze
Chodzily za mna kalafiorowe "placki ziemniaczane" i chodzily i nie moglam znalesc ale sie udalo http://dukan.blox.pl/2010/03/Placki-ziemniaczane.html - wrabalam tyle, ze sie ruszac nie moge i jeszcze zapakowalam do pojemniczka kilka na jutro, mowie Wam, pychota!
Pozdrawiam
__________________
Pokochaj siebie
ShaMi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:48   #1845
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez ShaMi85 Pokaż wiadomość
Czesc Dukanki!
U mnie tez spadeczki z rana, juz w sumie schudlam 5,5 kg z czego bardzo sie ciesze
Chodzily za mna kalafiorowe "placki ziemniaczane" i chodzily i nie moglam znalesc ale sie udalo http://dukan.blox.pl/2010/03/Placki-ziemniaczane.html - wrabalam tyle, ze sie ruszac nie moge i jeszcze zapakowalam do pojemniczka kilka na jutro, mowie Wam, pychota!
Pozdrawiam
ile masz wzrostu?i ile schudlas (chodiz mi o wymiary ile Ci ubylo?
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 16:02   #1846
ShaMi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Worcester, Anglia
Wiadomości: 53
GG do ShaMi85
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
ile masz wzrostu?i ile schudlas (chodiz mi o wymiary ile Ci ubylo?
W sumie to nie wiem, nie mierzylam sie, wzrostu mam 166cm.
__________________
Pokochaj siebie
ShaMi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 16:08   #1847
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez ShaMi85 Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiem, nie mierzylam sie, wzrostu mam 166cm.
zazdroszcze ze juz tyle wazysz
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 16:23   #1848
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Hej Ja właśnie zjadłam pyszny omlecik z cebulką i chudą wędlinką oczywiście robiony na parze; pychotka W ogóle dzisiaj jakoś mało zjadłam (na śniadanie kawałek wędzonej ryby i teraz ten omlecik), więc mam nadzieję, że jutrzejszy spadek mnie zadowoli.
Nikita_8 super, że obiadek się udał. Z opisu brzmi bardzo smakowicie

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ShaMi85 Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiem, nie mierzylam sie, wzrostu mam 166cm.
Kurcze też mam tyle wzrostu i w sumie chciałabym ważyć 55 kg. Czy 52 kilo to nie za mało?
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:58   #1849
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cześć Kochane!
jejuuu jak dawno mnie nie było, ale studia i praca i nie ma czasu!
Ja już III faza - 1 tyg był straszny, pozwoliłam sobie na tyyyle grzechów! ale potem się kopnęłam w garść i ładnie dukałam.
jednak jakiś miesiąc temu lekarz kazał mi przytyć kilogram, dlatego zostałam na 56 kg, proteiny jem co 2 tyg ( bo jak jadłam raz w tyg, to waga nawet spadała mi do 54kg ), otrępby oczywiście codziennie, no i wody dużo. jako tako nie robię królewskich, bo mam przykaz jeść wszystko - mimo wszystko nie faszeruje sie czekolada, tlustymi rzeczami i staram sie nie jesc po 21.
mimo to waga mi się trzyma tych 56kg, co strasznie mnie cieszy.
może tylko trochę więcej na brzuszku wróciło, ale to zabije ćwiczeniami
ogólnie to jedynie co to zaczęły wypadać mi włosy - ale przyciełam, od miesiąca jem witaminki i już jest ok
czuję się świetnie i życzę wszystkim Wam tego samego!
a ja już 25 grudnia kończę III faze!
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.

Edytowane przez Variance
Czas edycji: 2010-12-04 o 18:01
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 18:24   #1850
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez gitmartusia Pokaż wiadomość
Hej Ja właśnie zjadłam pyszny omlecik z cebulką i chudą wędlinką oczywiście robiony na parze; pychotka W ogóle dzisiaj jakoś mało zjadłam (na śniadanie kawałek wędzonej ryby i teraz ten omlecik), więc mam nadzieję, że jutrzejszy spadek mnie zadowoli.
nie wiem widzę że nikt Cie nie uświadomił ze na tej diecie trzeba jeść około1500kcal...zwolnisz metabolizm i wcale nie będziesz mieć spadków tylko jak zjesz coś wiecej będzie Ci waga rosła.
Dukan każe jeść 5 posiłków mniej więcej co 3 godziny każdy inaczej nie jesteś na Dukanie tylko na jakieś gównianej głodówce po której efekt jojo będzie murowany. Przepraszam za dosadne słowa ale my tu się nie głodzimy tylko Dukamy...
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:21   #1851
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez legalna_blondynka Pokaż wiadomość
PatkaM84 - a od kiedy Dukacie?I ile macie wzrostu?
Wiesz co moj brat ma 183cm i wazy ok 80kg i wcale nie wygląda jak tyczka... teraz ma brzuszek... osobiście uwazam ze lepiej wyglądał jak ważył 75...

Moze staraj się mu przetłumaczyć ze i tak ma pół roku III fazy przed sobą..:P a Ty tylko 3 miesiące..
Zaczeliśmy 11.10.2010 r. Ja mam 173 cm a mój mąż ok. 185 cm.
Ogólnie on się tłumaczy tym, że mimo że np rano tyle waży to wieczorem potrafi mieć wagę o 1,5 kg większą. Tłumaczyłam mu, że powinien patrzeć tylko na tą wagę poranną ale on potrafi się ważyć kilka razy w ciągu dnia. Mówi, że musi mieć zapas tego ewentualnego przytycia...
Wg mnie on naprawdę wygląda super i jest bardzo szczupły. Jak będzie chudszy to już będzie wyglądal jak szczurek.

Cytat:
Napisane przez Inuyashka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie czy moge wziasc tabletke na gardło które zawieraja niestety cukier, nie mam obecnie w domu bez cukrowych czy lepiej wysłac kogos do apteki
Jak mnie bolało gardło to brałam.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012

Edytowane przez PatkaM84
Czas edycji: 2010-12-04 o 19:22
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:54   #1852
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Ja prawie cały dzień ssam Strepsils Intensive.
No i faktycznie mi pomaga.
Nie wiem, czy ma cukier, czy nie, ale nie obchodzi mnie to.
Piję dużo herbaty i nie dodaję słodzika, więc mam nadzieję, że jakoś to zgubię.
A jak nie, to zgubię, gdy mi przejdzie.

Okropnie sie czuję....
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 21:50   #1853
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
nie wiem widzę że nikt Cie nie uświadomił ze na tej diecie trzeba jeść około1500kcal...zwolnisz metabolizm i wcale nie będziesz mieć spadków tylko jak zjesz coś wiecej będzie Ci waga rosła.
Dukan każe jeść 5 posiłków mniej więcej co 3 godziny każdy inaczej nie jesteś na Dukanie tylko na jakieś gównianej głodówce po której efekt jojo będzie murowany. Przepraszam za dosadne słowa ale my tu się nie głodzimy tylko Dukamy...
Ok rozumiem i wiem, że tak powinno się jeść, ale nie potrafię na siłę nic w siebie wciskać (chyba to też nie byłoby zdrowe?)! A poza tym myślę, że dziś był wyjątkowy dzień, bo po prostu nie miałam czasu (byłam długo w odwiedzinach u dziadków i niestety nie mogłam nic u nich odpowiedniego zjeść). Potem wizyta u koleżanki i dopiero później kefirek z otrębami. Trzy posiłki to chyba nie jest aż tak źle?! Poza tym nie mam wrażenia, że się głodzę, bo gdybym była godna na pewno po coś bym sięgnęła. Ale dzięki za rady. Postaram się mimo wszystko (brak apetytu) jadać te 5 posiłków dziennie.
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:28   #1854
ShaMi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Worcester, Anglia
Wiadomości: 53
GG do ShaMi85
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez gitmartusia Pokaż wiadomość
Hej Ja właśnie zjadłam pyszny omlecik z cebulką i chudą wędlinką oczywiście robiony na parze; pychotka W ogóle dzisiaj jakoś mało zjadłam (na śniadanie kawałek wędzonej ryby i teraz ten omlecik), więc mam nadzieję, że jutrzejszy spadek mnie zadowoli.
Nikita_8 super, że obiadek się udał. Z opisu brzmi bardzo smakowicie

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------


Kurcze też mam tyle wzrostu i w sumie chciałabym ważyć 55 kg. Czy 52 kilo to nie za mało?
Wiesz wydje mi sie, ze to zalezy od osoby, firury itd, ja juz lepiej sie czuje, ale jeszcze to nie jest to, jeszcze troszke - przynajmniej do wigilii a potem ide na IIIcia faze
__________________
Pokochaj siebie
ShaMi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:32   #1855
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Odpowiedź jest bardzo prosta: Kończę @, a w zeszłym miesiącu nie miałam.
fajnie że dinozaury jeszcze tu bywają i życzę aby następne ponad dwa poszło w niepamięć

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Bacik? Mnie to trzeba w klatce zamknąć i tylko ochłapy dozwolone mi rzucać do żaracia bo ja przecież nigdy nie schudnę z moją słabą wolą :[ wściekam się na siebie,

No nic.. ja uciekam i niebawem stanę oko w oko z demonem słodyczy Zacznę do matki mówić "cześć cukrowy ludku" xD wracam wieczorem... grrr..
a może sama siebie powinnaś rozliczać a nie mamę - to w końcu TY jesz a nie ona, Twoja figura, Twoja waga - najłatwiej obwiniać innych, a chyba jesteś dorosła ??? więc Kochana TWÓJ wybór

wiem łatwo mówić, łatwo radzić - ale na co dzień spotykam się z z trudnościami wyboru - szykując i kupując jedzonko dla innych domowników - dokonuję wyboru, jedząc przy jednym stole co innego - dokonuję wyboru - ale to MÓJ WYBÓR - wiem nie jest łatwo, nie jest prosto ale nie obwiniam innych - to moja nadwaga, moja dieta i MÓJ WYBÓR - DZIEWCZYNY KOBIETY zacznijcie od siebie żeby żądać od innych
__________________
Gosia

Edytowane przez Megi428
Czas edycji: 2010-12-04 o 22:39
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 07:45   #1856
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

bry!

przyszłam sie pochwalić dzisiejszym spadkiem 0,2kg mały ale zawsze
i przechodze na II faze
jestem dumna z siebie bo wczoraj wieczorem wszyscy zaczeli mnie kusic a to kisielem a to czekoladą a na koncu schabowymi i oczywiście zaczeły sie komentarze ze po co ta dieta żebym jadła normalnie żebym nie kombinowała, juz była blisko zerwania diety, wtedy przypomniałam sobie wasze wypowiedzi na temat grzechów i poszłam do swojego pokoju i poczekałam az zjedzą
a niech tyją spaślaki ja bede zdrowa i szczupła


Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 07:59   #1857
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witam Dukaneczki i nie wiem czy jeszcze są nasi Dukani
Dzisia dobry humorek jakoś mam hehe tylko prosze prosze co się tutaj wyprawia co tak cichutko nie ma kogo poczytać zagineło mi kilka osób gdzie SIMPLY , o Nikitka też się mało odzywała ostatnia i pauledda where are YOU ?
Miłęgo dzionka

Cytat:
Napisane przez Inuyashka Pokaż wiadomość
bry!

przyszłam sie pochwalić dzisiejszym spadkiem 0,2kg mały ale zawsze
i przechodze na II faze
jestem dumna z siebie bo wczoraj wieczorem wszyscy zaczeli mnie kusic a to kisielem a to czekoladą a na koncu schabowymi i oczywiście zaczeły sie komentarze ze po co ta dieta żebym jadła normalnie żebym nie kombinowała, juz była blisko zerwania diety, wtedy przypomniałam sobie wasze wypowiedzi na temat grzechów i poszłam do swojego pokoju i poczekałam az zjedzą
a niech tyją spaślaki ja bede zdrowa i szczupła

no i brawo i oby tak ddalej bo łaskawa nie będę
nie grzeszymy i z wagi lecimy gratki za spadki

Cytat:
Napisane przez gitmartusia
Ok rozumiem i wiem, że tak powinno się jeść, ale nie potrafię na siłę nic w siebie wciskać (chyba to też nie byłoby zdrowe?)! A poza tym myślę, że dziś był wyjątkowy dzień, bo po prostu nie miałam czasu (byłam długo w odwiedzinach u dziadków i niestety nie mogłam nic u nich odpowiedniego zjeść). Potem wizyta u koleżanki i dopiero później kefirek z otrębami. Trzy posiłki to chyba nie jest aż tak źle?! Poza tym nie mam wrażenia, że się głodzę, bo gdybym była godna na pewno po coś bym sięgnęła. Ale dzięki za rady. Postaram się mimo wszystko (brak apetytu) jadać te 5 posiłków dziennie.
HALO HALO GDZIE MOJE WSPARCIE POWIEDZCIE DZIEWCZYNIE ŻE ZA MAŁO ZJADŁA....
a teraz dalej ... rozumiem że może się zdarzyć ze zjemy mało no mi też się zdarzało ale to było napisane dlatego że wydawałaś się zadowolona ze tak mało zjadłaś a tu nie o to chodzi bo z tego co napisalaś zjadłaś koło 400kcal POwiem CI tak znam osobę chorą na hmm powiedzmy anoreksję zje jabłko popije wodą i powie że to jej wystarcza i nie czuje że się głodzi ... nie głodzenie to jedzenie powyżej 1000 kcal na dobę Trzymam jednak kciuki że jak powiedziałaś będziesz jeść 5 sytych posiłków dziennie nie zapominając o otrębach
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 08:09   #1858
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
Witam Dukaneczki i nie wiem czy jeszcze są nasi Dukani
Dzisia dobry humorek jakoś mam hehe tylko prosze prosze co się tutaj wyprawia co tak cichutko nie ma kogo poczytać zagineło mi kilka osób gdzie SIMPLY , o Nikitka też się mało odzywała ostatnia i pauledda where are YOU ?
Miłęgo dzionka



no i brawo i oby tak ddalej bo łaskawa nie będę
nie grzeszymy i z wagi lecimy gratki za spadki


HALO HALO GDZIE MOJE WSPARCIE POWIEDZCIE DZIEWCZYNIE ŻE ZA MAŁO ZJADŁA....
a teraz dalej ... rozumiem że może się zdarzyć ze zjemy mało no mi też się zdarzało ale to było napisane dlatego że wydawałaś się zadowolona ze tak mało zjadłaś a tu nie o to chodzi bo z tego co napisalaś zjadłaś koło 400kcal POwiem CI tak znam osobę chorą na hmm powiedzmy anoreksję zje jabłko popije wodą i powie że to jej wystarcza i nie czuje że się głodzi ... nie głodzenie to jedzenie powyżej 1000 kcal na dobę Trzymam jednak kciuki że jak powiedziałaś będziesz jeść 5 sytych posiłków dziennie nie zapominając o otrębach
Dzień dobry! Hej Kochana!
Dzisiaj wzrost +0,1 kg, więc bez załamki. Powinnam na dniach @ mieć, więc to od tego (Chyba że nie będzie) albo od wczorajszego obżarstwa A może od tego wyplutego ciasteczka?

Co do niejedzenia popieram, chociaż... wciąż mi się zdaje że jem za mało. Tzn. nie czuję żebym jadła, ale jakbym się skusiła na liczenie kalorii to mogłabym się zdziwić.
Ale w ten weekend na pewno nadrobię :P Dziś na obiad placuszki, ale nie z kalafiora, tylko z ... brokuł Zobaczymy jak to wyjdzie...

Owszem - cicho się strasznie zrobiło. Dziwnie tak.
3maj się cieplutko!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Inuyashka Pokaż wiadomość
bry!

przyszłam sie pochwalić dzisiejszym spadkiem 0,2kg mały ale zawsze
i przechodze na II faze
jestem dumna z siebie bo wczoraj wieczorem wszyscy zaczeli mnie kusic a to kisielem a to czekoladą a na koncu schabowymi i oczywiście zaczeły sie komentarze ze po co ta dieta żebym jadła normalnie żebym nie kombinowała, juz była blisko zerwania diety, wtedy przypomniałam sobie wasze wypowiedzi na temat grzechów i poszłam do swojego pokoju i poczekałam az zjedzą
a niech tyją spaślaki ja bede zdrowa i szczupła


Gratulacje! Tak trzymać !
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 08:12   #1859
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Hej Kochana!
Dzisiaj wzrost +0,1 kg, więc bez załamki. Powinnam na dniach @ mieć, więc to od tego (Chyba że nie będzie) albo od wczorajszego obżarstwa A może od tego wyplutego ciasteczka?

Co do niejedzenia popieram, chociaż... wciąż mi się zdaje że jem za mało. Tzn. nie czuję żebym jadła, ale jakbym się skusiła na liczenie kalorii to mogłabym się zdziwić.
Ale w ten weekend na pewno nadrobię :P Dziś na obiad placuszki, ale nie z kalafiora, tylko z ... brokuł Zobaczymy jak to wyjdzie...

Owszem - cicho się strasznie zrobiło. Dziwnie tak.
3maj się cieplutko!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------




Gratulacje! Tak trzymać !
Bardzo dziwnie smutnawo nie ma co poczytać ... ale wiesz koleżanka wczoraj napisała ze zjadła rybke wędzoną i omleta przez cały dzień to npewno jesz więce niż ona ja też dużo nie jem ale 5 posiłków zawsze jakie by nie były
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 09:08   #1860
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Aaaa help!! Jaką ja mam ochotę żreć dzisiaj! Boję się, że naprawdę się rzucę na ciastka, ser - wszystko!! Zajadam wieśniakiem, ale to nie pomaga. A przecież godzinę temu zeżarłam jajecznicę z 3 jaj, połowy twarogu i połowy pomidora!
Co ja mam zrobić? Aż mnie nosi żeby się opychać!
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.