Masażowe sposoby na cellulit - zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-09, 19:25   #721
bazgrownica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Cellulogia-Dermomassager

Wszystkie te urządzenia działają na takiej samej zasadzie -czyli podciśnieniu . Ja CI mogę jeszcze taniej zaserwować masaże bańką chińską a efekt nie wiem czy nie bedzie lepszy
Jestem fizjoterapeutką i wiem co mówie
Pozdrawiam.
bazgrownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 13:11   #722
hipo_litka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Masaż miodem na cellulit

Cześć dziewczyny.
polecam masaż miodem na cellulit.
http://www.na-cellulit.pl/masaz-na-c...az-miodem.html

Spróbujcie i podzielcie się z nami swoimi opiniami
hipo_litka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 21:29   #723
Marcin Nowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

Witam.

Istotnie endermologia jest bardzo dobrym zabiegiem i dość mało inwazyjnym. Choć warto przyglądnąć się mezoterapii bezigłowej i liposukcji ultradźwiękowej jaka w założeniu rozbija tłuszcz i służy do modelowania ciała, ma jednak jeszcze wiele innych zastosowań. Do tego proponuję oglądnąć alternatywną wersję Endermologii czyli Dermomasażera. Jest to urządzenie do masażu podciśnieniowego o bardzo podobnej zasadzie dzialania co Endermologia. Mam informacje od znajomej Pani Doktor, że daje rewelacyjne efekty.
Marcin Nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 10:10   #724
Ania8605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Masaż miodem na cellulit

Miałam taki masaż. To jest masaż miodowy - rosyjski. Efekt - popękane naczynka na całym masowanym obszarze. Takie drobne siniaczki utrzymujące się przez tydzień. Nie polecam dla osób z delikatną skóra.
Ania8605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:46   #725
Ewolin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74
Dot.: masażer na cellulit

Hej! Wypróbowałyście któryś z "podejrzanie tanich" masażerów typu "cellules"? Bo chciałabym kupić, ale w sumie ta cena wydaje się zbyt niska...
Ewolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 17:17   #726
annablack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 17
Dot.: masażer na cellulit

Hej, a ja się czaję do szarpnięcia na taki ręczny ultradźwiękowy. Chciałabym tylko usłyszeć, czy on faktycznie takie cuda czyni. 4 stówy piechotą nie chodzą i może lepiej pozostać przy mniej skutecznej, ale jednak taniutkiej ostrej gąbce?
annablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 16:38   #727
annablack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 17
Dot.: masażer na cellulit

No dobra, stwierdziłam, że mnie nie stać. Że najpierw muszę się przekonać jaka jest moja motywacja. Kupiłam szczotę z włosia z wypustkami (taka okrągła, w Rossmannie jest, ja mam z Allegro za całe 5 zeta), gąbkę antycellulitową z Super Pharmy (firmy Syrena chyba) za 4 zeta, jakąś Nivejkę z q10 czyli na jędrność a nie na kasację celulitu i zobaczymy co mi wyjdzie. Daję sobie miesiąc, bo tyle sądzę, że wytrzymam Pozdrawiam!
annablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 09:49   #728
diamencikk0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Drenaż limfatyczny na cellulit

Witam,
Słyszałam, że manualny drenaż limfatyczny jest najlepszym sposobem w masażu na cellulit. Może ktoś z Was już to wypróbował? Po ilu zabiegach są zauważalne efekty? Ile taki masaż kosztuje? Może polecicie jakiegoś dobrego masażystę w Białymstoku..?
diamencikk0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 12:52   #729
lamento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: masaż - czy pomaga na cellulit?

Masaż na pewno nie zaszkodzi, ale trzeba wiedzieć jak go wykonywać, żeby był skuteczny. Podobno w walce z cellulitem najlepszy jest masaż limfatyczny, przynajmniej od takiego powinno zaczynać się stosowanie terapii antycellulitowej.
lamento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 15:28   #730
marv74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 4
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

tak, slyszalam, ze drenaz limfatyczny jest bardzo dobry na walke z cellulitem powiedziala mi kolezanka, ktora korzysta z tych zabiegow - masazow, bo zauwazylam, ze ma gladsza skore i zapytalam od razu sama sie wybieram! tylko niestety nie znam nikogo w Bialymstoku - ale same masaze polecam!
marv74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 18:24   #731
Jares
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

co prawda jestem z Warszawy ale polecam masaż. Jeśli chodzi o cellulit to faktycznie bardzo dobry jest drenaż limfatyczny. Jeśli o skórę to w zasadzie każdy masaż powoduje że skóra robi się gładsza. Mam na swoim blogu fajny artykuł o korzyściach płynących z wizyty u masażysty http://kulturystyka-fizjoterapia.blo...masazysty.html polecam. Masaż to bardzo fajna sprawa.
Jares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 18:33   #732
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

Zgadzam się, drenaż jest super na pana C!!
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 08:42   #733
tuskaaa
Raczkowanie
 
Avatar tuskaaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 139
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

wiecie co poszukajcie w internecie i masaż można wykonać samemu w domu. To nic nie kosztuje. ja osobiściwe wole sama sobie robic takie rzeczy
Moze dlatego , że będę kosmetyczką, ale polecam samemu robić taki masaż w domciu
__________________
When I’m in here, I feel I’m closer ...


tuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 10:50   #734
tuskaaa
Raczkowanie
 
Avatar tuskaaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 139
Dot.: walka z cellulitem

Ja bym najpierw nałożyła krem, poczekałabym aż się wsiąknie troche. Następnie nałóż oliwkę i masuj do serca. jeśli to np uda to od kolan w górę, różnymi ruchami. Zgiętą pięścią opuszkami palców. Najpierw słabo później mocniej i przy końcu ruchy wykończeniowe słabsze...
__________________
When I’m in here, I feel I’m closer ...


tuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 11:04   #735
magdaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Wyślij wiadomość przez ICQ do magdaz
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

Ja się pozbyłam cellulitu 2 stopnia dzięki masażom na rolkach (Rolletic). Jest to jedyna znana mi rzecz, która faktycznie pięknie ujędrnia ciało. Mam wrażenie, że mało osób o tym typie zabiegów słyszało i niewiele z tego korzysta, dlatego piszę. Ja chodzę na Rolletic na Mistrzowską 15 http://www.rolleticstudio.com.pl/ (przy pętli na Conrada, na Chomiczówce, Warszawa), ale zdaje się jest jeszcze parę innych punktów, trzeba sprawdzić w Internecie. Chodzę tam już od roku i naprawdę polecam, rewelacyjna sprawa i naprawdę działa, choć wymaga konsekwecji (2 razy w tygodniu co najmniej). I stosunkowo tanio - za godzinę wychodzi 25 zł (karnet na 10 zabiegów po godzinie kosztuje 250 zł.).
magdaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:18   #736
iskiereczka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

Hej! ja chętnie wykonam masaż na cellulit na terenie Bialegostoku, jestem fizjoterapeutka po Uniwersytecie Medycznym oraz aktualnie robie kurs masażu 1 i 2 stopnia. Jesli jestes zainteresowana napisz anita112@wp.pl
iskiereczka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 23:01   #737
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

Cytat:
Napisane przez tuskaaa Pokaż wiadomość
wiecie co poszukajcie w internecie i masaż można wykonać samemu w domu. To nic nie kosztuje. ja osobiściwe wole sama sobie robic takie rzeczy
Moze dlatego , że będę kosmetyczką, ale polecam samemu robić taki masaż w domciu
Nieumiejętnie nie przyniesie rezultatu, dobry drenaż nie nalezy wcale do łatwych..
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 08:21   #738
monika210573
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

hej dziewczyny, ja wam powiem, że najlepszy na świecie jest masaż szczotką masażu z włosia naturalnego.kiedyś byłam na bazarku i widziałam jak babka kupowała cztery takie szczotki z ciekawości podsłuchałam jak mówiła że kupuje dla siebie i dla koleżanek bo od lat używa i nie ma celulitu.kupiłam z ciekawości i są super,możesz ich używać na sucho i na mokro podczas kąpieli
monika210573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 11:05   #739
Omnic
Przyczajenie
 
Avatar Omnic
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

Na wygładzenie dobry jest też masaż bańką chińską. Takie bańki można kupić samemu w aptece. A najlepiej stosować kilka metod
Omnic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 15:23   #740
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

Słyszałam ze ten drenaż limfatyczny przynosi oczekiwane rezultaty ale jedna z moich koleżanek po takim zabiegu miała sporo siniaków na udach. Czy to normalne?
Jeśli znacie dobrego masażystę lub masażystkę na terenie Warszawy, a najlepiej gdzieś na Ochocie to proszę o kontakt
Z góry wielkie dzięki
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 23:13   #741
StudioModelowaniaSylwetki
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

Super drenaż limfatyczny na cellulit wodny w saturn fitness centrum w warszawie w studiu modelowania sylwetki www.saturn-fitness.pl
pozdrawiam

Edytowane przez StudioModelowaniaSylwetki
Czas edycji: 2011-02-17 o 23:15
StudioModelowaniaSylwetki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 23:18   #742
StudioModelowaniaSylwetki
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: walka z cellulitem

Dziewczyny na walkę z uporczywym cellulitem zapraszam od 2 marca do saturn fitness centrum w warszawie www.saturn-fitness.pl
studio modelowania sylwetki zabiegi lipomassage
StudioModelowaniaSylwetki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 23:23   #743
StudioModelowaniaSylwetki
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Różne zabiegi - a która najlepsza na cellulit?

Super zabiegi na callulit i nie tylko od 2 marca w saturn fitness centrum w Warszawie na Targówku Studio Modelowania Sylwetki zabiegi LPG, Lipomassage.Najatrakcyjni ejsze ceny w Warszawie zapewniam! www.saturn-fitness.pl
pozdrawiam
StudioModelowaniaSylwetki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:46   #744
shaloon
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

Będę musiała sprawdzić ten sposób. Ja zaczęłam się przekonywać do tych wszystkich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Kiedyś skusiłam się na jeden na rozstępy i miło byłam zaskoczona efektami. Szukam czegoś dobrego na cellulit. W tej klinice gwiazd La perla znalazłam smooth shapes. Ktoś może próbował. Kusi mnie bo wygląda na to, że jest połączeniem najmocniejszych narzędzi do walki z pomarańczową skórką -> lasera, światła biostymulacyjnego, masażu rolkami i próżni.
shaloon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 18:10   #745
tir10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

Jeżeli chodzi o Poznań, polecam masaż odchudzający z bańkami chińskimi, optymalnie i niedrogo :P
tir10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 10:42   #746
mala_kaja
Przyczajenie
 
Avatar mala_kaja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Stolica;)
Wiadomości: 9
Dot.: walka z cellulitem

Krem sam w sobie nie pomoże... przynajmniej tak było u mnie i u moich znajomych... wszelkie maści, kremy działają tylko wspomagająco... najważniejszy jest trening, ruch, aktywność. Polecam różnego rodzaju fitness, rowerki, orbiteki... to dopiero przyniosło mi efekty....
__________________
more than a woman!
mala_kaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 15:25   #747
biedronka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

witam, do kogo w GDyni mona udac sie na taki masaz?
biedronka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 17:52   #748
Wredotka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Talking Masaż ultradźwiękami

Witajcie, mam do Was pewne pytanie związane z masażem ultradźwiękowym. Czytałam w internecie trochę na jego temat, że odchudza zwalcza cellulit itd itd, ale chciałabym aby ktoś z Was powiedział mi czy tak jest naprawdę? Ja miałam na próbę 2 zabiegi ultradźwiękami ale po nich raczej rezultatu nie zobaczę a waham się czy pójść na dalsze zabiegi. Chciałabym nieco się odchudzić na lato itd, a przede wszystkim zrzucić boczki- nie mam ich za wiele ale chcę za wszelką cenę je przegonić
Dajcie znać, będę wdzięczna. Pozdrawiam.
Wredotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 23:12   #749
bzulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 78
Dot.: Masaż ultradźwiękami

Na cellulit polecam masaz prózniowy. Zakupiłysmy taka maszyne do salonu i po 40 minutch masazu ud, efekt był dosc duuuzy. Wypróbowałam na sobie, takze smiało moge polecic. jak dla mnie to ta maszyna działa cuda, tylko klekac przed nia i sie modlic
bzulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 14:40   #750
monik164
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: masażer na cellulit

Witam was kobitki.
Wczoraj robilam przeglad szafy, patrze a tam masazer philipsa perfect slim pro (nowka zapakowany) z pelnym zelem loreala. Najlepsze jest to, ze kupilam go w Anglii ponad 2 lata temu na tzw carbootach za cale 3 funty! Chyba wiedzialam, ze mi sie przyda kiedys
Wlasnie nadszedl ten moment, po dwoch ciazach (+30 kg kazda) i mam nadzieje, ze pomoze pozbyc sie tej jakby drugiej skory tylko mam problem, ze miejsca, na ktorych najbardziej by mi zalezalo czyli uda, posiadaja popekane naczynka i rozstepy. Z rozstepami walcze (sa swieze wiec mam realne szanse) ale te naczynka... Mysle, ze wyprobuje najpierw na brzuchu i posladkach (tutaj naczynek nie mam).
Tylko czekam na ta chwile kiedy podejme decyzje, ze zaczynam i wtedy wprowadze wszystkie zmiany jednoczesnie (dieta, cwiczenia i ten masazer).
Szkoda, ze mam spaprana skore naczynkami, a tutaj bez kasy nie da rady.

Napiszcie dziewczyny jak sobie radzicie z cellulitem w miejscach, na ktorych sa popekane naczynka. Mam tez szorstka rekawice z avonu i zel z eveline fat burn ale w tych miejscach tez nie mozna. Kurcze nie wiem jak sobie radzic z tymi udami
Co mozna wobec tego? Macie pomysl?
monik164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:56:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.